SprinterTanks

clanlogo
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 11.05.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4109500184
Ø Razina8,010,000,009,08
Pobjede2145452,21%00,00%00,00%10054,35%
Izgubljene1898846,21%00,00%00,00%8445,65%
Neriješeno6531,59%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1629139,64%00,00%00,00%6836,96%
Uništenih tenkova439041,0700,0000,002481,35
Odnos razaranja1,770,000,002,14
Otkriveno tenkova227020,5500,0000,001410,77
Počinjena šteta1.514,540,000,002.238,87
Bodovi zauzimanja150920,3700,0000,00110,06
Obrambeni bodovi253290,6200,0000,00230,13
Iskustvo742,290,000,00937,43
WN71288,910,000,001525,14
WN81745,820,000,002471,15
Ukupno
Bitke41095
Ø Razina8,01
Pobjede2145452,21%
Izgubljene1898846,21%
Neriješeno6531,59%
Preživjele bitke1629139,64%
Uništenih tenkova439041,07
Odnos razaranja1,77
Otkriveno tenkova227020,55
Počinjena šteta1.514,54
Bodovi zauzimanja150920,37
Obrambeni bodovi253290,62
Iskustvo742,29
WN71288,91
WN81745,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke184
Ø Razina9,08
Pobjede10054,35%
Izgubljene8445,65%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke6836,96%
Uništenih tenkova2481,35
Odnos razaranja2,14
Otkriveno tenkova1410,77
Počinjena šteta2.238,87
Bodovi zauzimanja110,06
Obrambeni bodovi230,13
Iskustvo937,43
WN71525,14
WN82471,15
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke449000
Pobjede17538,98%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene25757,24%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno173,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12828,51%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2530,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,790,000,000,00
Otkriveno tenkova4050,9000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.740,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja3370,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5221,1600,0000,0000,00
Iskustvo623,270,000,000,00
Ukupno
Bitke449
Pobjede17538,98%
Izgubljene25757,24%
Neriješeno173,79%
Preživjele bitke12828,51%
Uništenih tenkova2530,56
Odnos razaranja0,79
Otkriveno tenkova4050,90
Počinjena šteta1.740,80
Bodovi zauzimanja3370,75
Obrambeni bodovi5221,16
Iskustvo623,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke71000
Pobjede4360,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2433,80%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno45,63%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3143,66%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova350,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova410,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta957,970,000,000,00
Bodovi zauzimanja1241,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2894,0700,0000,0000,00
Iskustvo716,890,000,000,00
Ukupno
Bitke71
Pobjede4360,56%
Izgubljene2433,80%
Neriješeno45,63%
Preživjele bitke3143,66%
Uništenih tenkova350,49
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova410,58
Počinjena šteta957,97
Bodovi zauzimanja1241,75
Obrambeni bodovi2894,07
Iskustvo716,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1100,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta100,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo50,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1100,00%
Uništenih tenkova11,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta100,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo50,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10000
Pobjede220,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene880,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke330,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova20,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.195,900,000,000,00
Bodovi zauzimanja282,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo680,800,000,000,00
Ukupno
Bitke10
Pobjede220,00%
Izgubljene880,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke330,00%
Uništenih tenkova90,90
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova20,20
Počinjena šteta1.195,90
Bodovi zauzimanja282,80
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo680,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1824000
Pobjede82645,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene96552,91%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno331,81%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke63234,65%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11640,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,980,000,000,00
Otkriveno tenkova15090,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.852,860,000,000,00
Bodovi zauzimanja35241,9300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi56123,0800,0000,0000,00
Iskustvo732,740,000,000,00
Ukupno
Bitke1824
Pobjede82645,29%
Izgubljene96552,91%
Neriješeno331,81%
Preživjele bitke63234,65%
Uništenih tenkova11640,64
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova15090,83
Počinjena šteta1.852,86
Bodovi zauzimanja35241,93
Obrambeni bodovi56123,08
Iskustvo732,74
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke237000
Pobjede7330,80%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene16167,93%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,27%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4719,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1470,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,770,000,000,00
Otkriveno tenkova1540,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.762,660,000,000,00
Bodovi zauzimanja30,0100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2070,8700,0000,0000,00
Iskustvo553,760,000,000,00
Ukupno
Bitke237
Pobjede7330,80%
Izgubljene16167,93%
Neriješeno31,27%
Preživjele bitke4719,83%
Uništenih tenkova1470,62
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova1540,65
Počinjena šteta1.762,66
Bodovi zauzimanja30,01
Obrambeni bodovi2070,87
Iskustvo553,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (343)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
ShPTK-TVP 100 81822,50926369755,34%2250,23
M40/M4381343,39705240251,46%1588,62
Leopard 1102725,06876226955,49%2449,39
Rheinmetall Skorpion G 81549,99747198651,51%1695,22
Cromwell B 6699,04579124950,92%1308,86
T675557,4844086350,06%1286,87
SU-130PM 81743,1181783350,66%1806,54
Centurion Action X102323,2383681554,60%2125,76
KV-1S6342,2241881448,40%437,08
Object 261101628,4172477449,87%1392,08
E 25 71261,1478875253,06%2076,97
T-345398,0839463148,97%995,07
M18 Hellcat6671,6349262448,40%1098,56
Object 268102659,5779958355,06%2093,13
Bat.-Châtillon Bourrasque 81747,4993852455,92%2324,56
KV-15486,4947851353,41%960,21
T26E4 SuperPershing 8973,1071550748,92%1133,45
IS-38699,8353950043,80%552,39
Škoda T 5091572,8974348746,61%1473,92
Strv S1 81629,0375447553,68%1860,31
Leopard Prototyp A92691,59103345461,01%3093,42
XM66F 82070,9896842457,55%2493,45
T-109940,3461642348,94%724,60
Bat.-Châtillon 12 t8785,6576642155,58%1732,03
FV215b (183) 101970,6970341752,52%1458,26
Strv 103B101998,9669041050,24%1421,19
Škoda T 256626,9749039553,92%1218,78
Object 252U Defender 81258,6676235948,47%1355,52
Progetto M35 mod. 46 81528,6582635952,65%1939,52
GSOR 1010 FB 81923,7393033855,62%2657,04
AMX 13 57 7964,8585933454,19%2274,70
Kanonenjagdpanzer 105 81868,5486332153,89%2282,97
Excelsior 5204,6132730444,41%163,63
105 leFH18B2 5859,0360228155,16%1815,27
M53/M5591314,7970127848,20%1230,36
Grille 15102123,3066326247,71%1521,19
Kampfpanzer 50 t 92206,2399824362,55%2103,21
T92 HMC101634,1360224041,67%1301,69
T-44-100 81374,8179923148,92%1765,00
GSOR 1008 81729,9085023055,65%1812,86
Rhm.-Borsig Waffenträger81340,6667722952,40%1346,00
T-54 ltwt.9732,0755122842,98%917,59
Škoda T 40 6617,5040922341,70%1059,60
WZ-120-1G FT 81783,5390521852,29%2094,34
IS-7102017,8282819448,97%1605,74
KV-856397,5842518251,10%507,98
Lorraine 40 t 81577,7886217559,43%2184,51
T110E4102041,2970917451,15%1614,33
BZ-176 81755,03101917362,43%1910,68
T3091893,7273316950,30%1755,91
Kampfpanzer 07 RH 81324,6581216851,19%1710,77
Charioteer Nomad 81950,8089716858,93%2299,89
TVP VTU Koncept8801,7563216046,88%880,31
ISU-152K 81425,7274815751,59%1617,70
Lorraine 155 mle. 5181152,8873415653,85%1347,24
Waffenträger auf Pz. IV91684,9560315443,51%1378,89
CS-52 LIS 81631,7286815354,90%2014,10
Sturer Emil7879,5553514847,97%1119,66
Vickers MBT Mk. 3 102707,7690514860,14%2565,45
FV3046612,2151014647,26%1005,42
Object 70491733,2173714550,34%1311,67
Manticore101133,5980614353,15%1421,14
Concept No. 5102527,6683114055,71%2076,39
Type 59 81499,9392213850,72%2070,07
SU-122-44 71364,0781213762,77%2029,19
M48A5 Patton102122,3778213449,25%1721,95
G.W. E 100101608,1269912951,16%1351,63
AMX 50 Foch B102837,8897612760,63%2567,04
Škoda T 56 81939,9898612660,32%2095,66
114 SP2 102615,4180012153,72%1891,15
Cobra 91923,6981911849,15%1686,95
IS7321,1140711542,61%172,66
Grille5528,9547211546,96%1099,77
LT-432 8852,0684011260,71%1713,39
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81409,5496411063,64%2077,95
AltProto AMX 30 81832,4796710655,66%2684,90
TVP T 50/51101491,5358410438,46%989,18
T28 Prototype81265,2268110450,96%1487,89
Super Conqueror102198,5583210449,04%1708,29
Controcarro 1 Mk. 291815,5487010252,94%1744,08
Ho-Ri 192587,099509657,29%2457,92
E 50 Ausf. M101975,457279542,11%1436,73
Object 703 Version II 81544,688869548,42%1824,95
Type 64 6491,354819547,37%1173,94
Centurion Mk. I81156,907129150,55%1475,88
Lion 102297,207509147,25%1842,04
Progetto M40 mod. 65102218,707549043,33%1698,16
Strv m/42-57 Alt A.2 6665,105649046,67%1053,13
T110E3102243,257928951,69%1735,81
FV4005 Stage II102178,386498947,19%1601,57
K-91-PT 92204,0210038961,80%2400,92
T 55A 92138,639438755,17%2309,75
FV217 Badger102694,709248451,19%2021,34
AMX 50 B102617,968748356,63%2201,89
Ares 90102514,008708043,75%1974,39
Pz.Sfl. IVc5506,273807949,37%1112,77
AMX M4 mle. 54102320,628047944,30%1822,38
M415327,163417745,45%369,86
LTTB8842,776857746,75%1785,77
T2881733,558257650,00%1879,35
Type 71102833,429827652,63%2200,49
G.W. Panther71199,538257660,53%1725,52
Leopard 120 Verbessert112877,129517663,16%2382,19
M446633,435407556,00%1118,36
E 5092239,0510477368,49%2426,90
Pz.Kpfw. II290,822127254,17%247,14
Controcarro 3 Minotauro102252,509197262,50%1745,24
Charioteer81399,947457252,78%1471,53
S-517955,876847150,70%1170,74
Kunze Panzer 91806,997857147,89%1611,47
Churchill III 5468,766187149,30%892,33
AMX M4 mle. 49 Liberté 8925,506377041,43%846,93
UDES 0381383,577106957,97%1507,23
SMV CC-6781496,177606943,48%1693,09
Ho-Ri 3102572,518016753,73%1855,60
E 100102300,888886747,76%2071,80
Conqueror Gun Carriage101538,246146747,76%1257,90
ISU-15281319,456046648,48%1310,23
M41D 8988,087496651,52%2049,58
Konštrukta T-34/1007679,824636547,69%965,90
Crusader 5.5-in. SP7794,286576549,23%1105,06
DBV-152 102579,037836453,13%1907,59
STB-1102185,228206352,38%1778,65
Somua SM 81789,379066349,21%1867,84
T2071281,008646266,13%2280,18
T-50-2 6778,907116251,61%2422,02
Jagdtiger Prototype 82099,909016241,94%2321,97
SMV CC-64 Vipera 81569,359426262,90%2124,23
AMX ELC bis573,562906147,54%92,90
Bat.-Châtillon 25 t AP91550,457116051,67%1645,87
Lorraine 155 mle. 5071005,766785949,15%1224,35
SU-1006755,235415756,14%1304,74
TNH 105/100081523,707935644,64%1955,84
Object 430U102009,798905667,86%1807,21
Object 140101774,187425543,64%1464,08
AMX 13 105101503,958035547,27%1737,28
M47 Iron Arnie 81411,279065558,18%1781,91
Kranvagn102240,158035444,44%1601,48
60TP Lewandowskiego102060,577025440,74%1328,93
Centurion Mk. 7/191708,967905446,30%1690,58
LT vz. 352106,622255356,60%438,54
Comet71027,568135259,62%1931,73
G.W. Tiger (P)81187,447185056,00%1504,70
Concept 1B 92042,949645048,00%1686,76
Ikv 90 Typ B71045,586284852,08%1536,99
Panther II81335,897894761,70%1851,75
Lansen C 81388,456754740,43%1502,17
Caernarvon Action X 81217,157484736,17%1260,16
ELC EVEN 90 8679,269144765,96%1467,60
Cromwell6864,027004548,89%1890,80
SU-100M17997,116514555,56%1407,69
DZT-159 91867,899784566,67%1945,96
FV4004 Conway91817,167044341,86%1586,29
Super Hellcat 71129,637114355,81%1652,32
Ares 7581862,009874250,00%2310,84
E 75 TS 81387,488094250,00%1462,26
Škoda T 245411,334294047,50%1077,73
Object 274a 81346,289104057,50%1713,83
XM69 Hacker113177,5311814070,00%2498,55
Vz. 68 Squall 8515,846183842,11%694,53
SU-15271125,145603735,14%1423,60
Nashorn6780,945693658,33%1385,49
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81787,508163647,22%2085,86
TNH T Vz. 5191707,778153545,71%1406,10
AMX 13 F3 AM6828,866083542,86%1099,57
E 7592173,778373542,86%2070,71
T110E5102493,008523545,71%1989,00
Kampfpanzer 07 P(E) 102406,919293458,82%2209,02
Object 452K 102475,268963447,06%1955,52
Char Futur 4 91914,818433246,88%1885,55
AE Phase I 91634,068333246,88%1473,36
Bat.-Châtillon 25 t102162,328603158,06%1952,88
M26 Pershing81224,327723151,61%1614,97
SU-10181374,037413161,29%1595,19
Hummel6773,536893070,00%1194,04
Object 260 102286,879103053,33%1825,51
Tiger I72029,8312862968,97%3761,87
T57 Heavy102682,009512965,52%2437,94
KV-220-2 5728,667932955,17%1466,77
M54 Renegade 81687,489972965,52%2127,40
SU-14-281615,257552842,86%2120,19
Škoda T 27 81778,269382755,56%2424,28
Sexton I 3683,046012770,37%2837,51
StuG IV 5388,004402572,00%990,38
Jagdpanzer E 100102557,337822458,33%1797,12
K-2 81460,427752454,17%1507,22
40TP Habicha6969,767042157,14%1975,19
IS-4102277,149532161,90%1937,33
T25 AT71466,388992166,67%2265,45
T-100 LT101333,437892147,62%1709,90
Object 277101736,248002157,14%1436,48
Vz. 55102028,957792045,00%1352,53
KPz 3 Projekt 07 HK 91758,707002035,00%1473,96
CS-63102258,218901957,89%2175,90
M36 Jackson61095,216581952,63%2008,12
XM57 81988,3910381877,78%1974,27
Lätt Stridsfordon 120 92051,617681838,89%1856,76
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3801,9410341855,56%3058,44
Turtle Mk. I 82086,2210421850,00%2323,94
121102068,068481770,59%1772,98
Object 268 Version 4102103,946481735,29%1289,90
T-4481442,819481668,75%2253,26
M10 Wolverine51061,007421566,67%2996,14
K-91102279,278041546,67%1903,85
AMX 67 Imbattable113237,878401540,00%1794,50
Obsidian 81282,577921435,71%1546,86
M10 RBFM 51034,369721471,43%2886,12
T-28451,771591346,15%61,55
Maus102629,0810611361,54%2311,83
T-70367,461971346,15%54,89
T 54D 91545,318421369,23%1528,41
ST-62 Version 2 101952,388531353,85%1533,58
SU-100I 51139,697771346,15%2536,14
SU-855395,672921233,33%681,49
AMX 50 10081217,677301258,33%1231,61
T-804121,582221233,33%185,92
T-832 81010,258561258,33%1113,81
T-46368,091401127,27%11,02
Panzerjäger I2117,821461136,36%207,54
M2 Medium Tank340,911571145,45%46,73
Ares 90 C112070,649521154,55%1498,19
M-IV-Y 81597,097261136,36%1770,66
STA-2 81478,829801172,73%2201,69
Tetrarch 2147,002461145,45%592,48
Vickers Medium Mk. I1401,006211090,00%3755,80
P.44 Pantera81550,407411040,00%1834,94
Rheinmetall Panzerwagen101245,206551040,00%1185,47
E 77 92074,4010831080,00%2019,63
Panhard EBR 75 (FL 10) 8754,407261050,00%1331,89
EMIL 1951 81492,708391060,00%1886,57
ISU-122S 71008,206461050,00%1460,12
Durendal 102151,407101040,00%1372,43
VK 100.01 (P)81580,11938955,56%2010,02
AT-FV230 Breaker111985,67847944,44%1226,39
AMBT 81370,22577922,22%1245,74
Caliban 8561,56524933,33%337,38
T7 Combat Car 2168,44288977,78%972,61
Gryphon 103051,671061966,67%2266,47
KV-26964,6343580,00%1888,07
FV20781080,75582837,50%1048,19
T-127 3565,50752875,00%2428,80
Type 63 81309,25741837,50%1357,28
Sherman VC Firefly 61151,25829837,50%2018,67
T78 6816,13773862,50%1320,99
Pvlvv fm/42293,43124757,14%327,96
UDES 15/16102336,14646728,57%1532,64
Cruiser Mk. II2170,43222757,14%671,21
Object 752 91162,29679728,57%736,35
TS-60 91840,86914785,71%1666,32
Lorraine 50 t 91823,43790742,86%1807,99
Object 777 Version II 92123,71915742,86%2288,76
Prototipo 6 82126,14955742,86%2224,11
T26E5 8972,43709757,14%1254,61
AMX Canon d'assaut 105 81773,001000771,43%2032,28
122 TM 82134,29857728,57%2584,44
M3 Stuart3140,50233633,33%313,94
AMX 40455,67103616,67%1,50
Ikv 1035457,50456666,67%1200,61
FV230 Canopener101728,50776633,33%893,95
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6696,17656650,00%1802,80
Pz.Kpfw. 5581168,83662633,33%784,85
Dicker Max 6444,67542666,67%796,83
Chimera 81953,33894650,00%1969,86
T34 B 81455,17937666,67%1730,39
Type 5 Heavy102695,601072580,00%1779,69
Cruiser Mk. I1142,60167540,00%516,91
Object 705A102138,40850560,00%1847,96
Carro da Combattimento 45 t 101838,80787540,00%1248,04
T-45 2124,60133520,00%347,48
T2 Light Tank 2490,20741560,00%2611,42
Pz.Kpfw. T 25 5507,20572540,00%1199,71
Kolohousenka188,50123425,00%186,58
FCM 36 Pak 40 3204,004094100,00%582,85
Marder II389,25153450,00%86,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5528,50670475,00%1708,00
M-V-Y102226,251118475,00%1948,42
Tiger 131 61159,25777450,00%2465,86
SDP wz 66 Grom 81766,7510794100,00%1861,82
T26E3 Eagle 7 71566,00804450,00%2432,88
Panther mit 8,8 cm L/71 81564,00714425,00%2088,60
TS-5 82087,751313475,00%2548,57
BT-7 artillery 3415,00508450,00%1797,62
T-28E with F-30 4246,00238425,00%338,03
KV-4 KTTS 81982,501035475,00%2659,76
AMX 383113,67248333,33%112,39
Object 25791230,67763366,67%1222,05
ASTRON Rex 105 mm 81599,67651333,33%1732,40
Taschenratte114005,00956333,33%2573,69
M24E2 Super Chaffee 61184,0012883100,00%5327,64
MTLS-1G14 3119,33210366,67%456,08
Matilda Black Prince 5203,0017030,00%194,72
SU-100Y 61665,331074366,67%3903,52
T28 Concept 71890,0011253100,00%4136,70
T26E5 Patriot 8648,00626333,33%451,57
Stinger 102864,671037366,67%2128,54
Fantôme 92243,67713333,33%1873,74
Leox 92217,33875333,33%1845,34
Type 62 7345,508222100,00%737,78
T1 Cunningham126,5086250,00%75,29
Emil I8601,50595250,00%477,54
45TP Habicha7760,00550250,00%876,06
Leichttraktor183,002412100,00%406,92
AT-1241,50157250,00%74,55
T2 Medium Tank2210,005722100,00%1225,54
BZ-7510671,5024420,00%148,70
BZ-58-2 91877,00871250,00%1920,32
T-60222,007920,00%0,00
GSOR the TANK 92395,0012132100,00%2325,51
Executor113237,5061220,00%2268,73
Char Mle. 75 91378,5012352100,00%2425,20
AM 39 Gendron-Somua 2340,0031020,00%1151,27
Pz.Sfl. IC 4414,50426250,00%1030,95
T-34 shielded 5723,5052420,00%1531,55
Mars 81166,00770250,00%1115,27
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2342,5026320,00%808,76
M22 Locust 3249,50514250,00%934,16
UDES 03 Alt 3 92359,0012902100,00%2480,56
SU-85I 5991,508512100,00%2383,00
M4A1 FL 10 6547,506912100,00%807,09
AMX Chasseur de chars 81334,0052720,00%1273,88
Strv fm/21141,001061100,00%261,00
Renault Otsu161,001501100,00%272,35
Emil II91151,008631100,00%884,64
MS-1154,004210,00%22,06
Vz. 60S Dravec 102311,0076210,00%1435,73
STK-2115803,0019501100,00%5062,62
T25/27241,0010710,00%37,55
FCM 362145,0016510,00%391,29
T82 HMC40,004210,00%0,00
Tiger-Maus 91722,0011361100,00%1287,75
Windhund 8735,0011281100,00%721,57
Object 279 early 101592,0010101100,00%1081,92
MKA 2640,0044910,00%2125,68
T-29 3316,0023610,00%798,99
Patton the Tank 92537,0066610,00%3006,01
AC 1 Sentinel 4225,0016710,00%457,15
Löwe 81534,0012271100,00%1905,37
T95/FV4201 Chieftain 101812,0012571100,00%1039,57
Krupp-Steyr Waffenträger 71684,0011401100,00%2915,24
Churchill Crocodile 61232,0011941100,00%2597,69
M4A1 Revalorisé 889,007321100,00%261,00
Rambo 91189,0014851100,00%1196,17
T803111189,0072510,00%404,77

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 11.05.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.03.2026
Otišao: 10.05.2026
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 27.07.2021
Otišao: 20.03.2026
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 27.07.2021
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.07.2018
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 12.04.2021
Otišao: 25.07.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.02.2016
Otišao: 04.05.2016
Pozicija: Novak
Član od: 08.12.2016
Otišao: 10.03.2017