Spede89

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.12.2019

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke26017000
Ø Razina7,470,000,000,00
Pobjede1365152,47%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1208846,46%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2781,07%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke771529,65%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova240350,9200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,310,000,000,00
Otkriveno tenkova261351,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.169,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja250270,9600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi192550,7400,0000,0000,00
Iskustvo494,640,000,000,00
WN71218,320,000,000,00
WN81586,990,000,000,00
Ukupno
Bitke26017
Ø Razina7,47
Pobjede1365152,47%
Izgubljene1208846,46%
Neriješeno2781,07%
Preživjele bitke771529,65%
Uništenih tenkova240350,92
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova261351,00
Počinjena šteta1.169,67
Bodovi zauzimanja250270,96
Obrambeni bodovi192550,74
Iskustvo494,64
WN71218,32
WN81586,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke213000
Pobjede10046,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10951,17%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno41,88%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7937,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1460,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,090,000,000,00
Otkriveno tenkova1380,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.459,790,000,000,00
Bodovi zauzimanja3451,6200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2711,2700,0000,0000,00
Iskustvo471,600,000,000,00
Ukupno
Bitke213
Pobjede10046,95%
Izgubljene10951,17%
Neriješeno41,88%
Preživjele bitke7937,09%
Uništenih tenkova1460,69
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova1380,65
Počinjena šteta1.459,79
Bodovi zauzimanja3451,62
Obrambeni bodovi2711,27
Iskustvo471,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1346,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1553,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1035,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova210,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,170,000,000,00
Otkriveno tenkova150,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.417,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja431,5400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi501,7900,0000,0000,00
Iskustvo577,210,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1346,43%
Izgubljene1553,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1035,71%
Uništenih tenkova210,75
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova150,54
Počinjena šteta1.417,04
Bodovi zauzimanja431,54
Obrambeni bodovi501,79
Iskustvo577,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke15000
Pobjede640,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene960,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke426,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,730,000,000,00
Otkriveno tenkova50,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta352,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja372,4700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo208,270,000,000,00
Ukupno
Bitke15
Pobjede640,00%
Izgubljene960,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke426,67%
Uništenih tenkova80,53
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova50,33
Počinjena šteta352,73
Bodovi zauzimanja372,47
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo208,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21000
Pobjede1466,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene733,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1047,62%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova200,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,820,000,000,00
Otkriveno tenkova40,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta960,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja381,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi301,4300,0000,0000,00
Iskustvo613,860,000,000,00
Ukupno
Bitke21
Pobjede1466,67%
Izgubljene733,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1047,62%
Uništenih tenkova200,95
Odnos razaranja1,82
Otkriveno tenkova40,19
Počinjena šteta960,81
Bodovi zauzimanja381,81
Obrambeni bodovi301,43
Iskustvo613,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke87000
Pobjede5158,62%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3641,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4349,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova590,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,340,000,000,00
Otkriveno tenkova720,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.251,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja1721,9800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1021,1700,0000,0000,00
Iskustvo621,220,000,000,00
Ukupno
Bitke87
Pobjede5158,62%
Izgubljene3641,38%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke4349,43%
Uništenih tenkova590,68
Odnos razaranja1,34
Otkriveno tenkova720,83
Počinjena šteta1.251,91
Bodovi zauzimanja1721,98
Obrambeni bodovi1021,17
Iskustvo621,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke452000
Pobjede24854,87%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19543,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno91,99%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke19944,03%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3660,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,450,000,000,00
Otkriveno tenkova2290,5100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.025,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja7681,7000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8491,8800,0000,0000,00
Iskustvo467,690,000,000,00
Ukupno
Bitke452
Pobjede24854,87%
Izgubljene19543,14%
Neriješeno91,99%
Preživjele bitke19944,03%
Uništenih tenkova3660,81
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova2290,51
Počinjena šteta1.025,98
Bodovi zauzimanja7681,70
Obrambeni bodovi8491,88
Iskustvo467,69
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14000
Pobjede642,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene750,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno17,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke535,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova70,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.146,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20,1400,0000,0000,00
Iskustvo258,210,000,000,00
Ukupno
Bitke14
Pobjede642,86%
Izgubljene750,00%
Neriješeno17,14%
Preživjele bitke535,71%
Uništenih tenkova60,43
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova70,50
Počinjena šteta1.146,36
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi20,14
Iskustvo258,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (252)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 100102099,7261064956,09%1995,41
IS-7102102,8058455049,82%1812,17
AMX 13 909834,9257953654,10%1331,92
IS-381706,9967051760,35%2507,37
T-5491559,3960750253,39%1911,67
T-1091671,6758147951,98%1746,03
Jagdpanzer E 100102332,3058046152,71%1968,53
E 7591698,2653544747,20%1671,25
KV-8561128,9354443655,96%2525,45
Tiger II81303,4548643348,96%1630,02
AMX 50 10081640,0864738556,36%2283,21
T-448985,0954237058,11%1497,42
G.W. Tiger (P)81204,2943036352,89%1700,42
IS7929,7044334155,72%1312,01
Cromwell6762,2251033555,22%1764,92
Leopard Prototyp A91653,4353633150,45%1771,40
Jagdpanther71219,5944831157,88%2038,74
Ferdinand81871,1959430855,84%2435,47
E 5091829,4159230853,90%2107,41
T-62A101985,4665930253,64%1989,87
VK 36.01 (H)6642,3238129750,17%1179,55
Tiger I7915,5040929450,34%1158,74
VK 45.02 (P) Ausf. B91695,6560129350,17%1660,13
Jagdtiger92036,7257728254,61%2021,73
ISU-15281783,3756827151,29%2314,24
S-5171022,5641626455,30%1421,14
Indien-Panzer81122,2456426253,82%1640,96
Conqueror91520,5954225946,72%1379,71
AMX 50 12091911,6257525752,53%1972,76
T-34-856429,9529825648,44%690,47
Object 70492244,3368425654,30%2185,31
Object 140101993,6261824257,02%1951,73
Rhm.-Borsig Waffenträger81828,0257823156,71%2392,14
Waffenträger auf Pz. IV91929,0361422249,10%1788,91
KV-481092,0149222142,99%1188,35
KV-26885,7445021752,53%1701,53
SU-10181325,1961121047,62%1682,13
AMX 12 t6491,6845320551,22%1453,97
Bat.-Châtillon 25 t AP91299,8149920347,78%1357,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5324,9327020352,22%789,93
SU-14-281239,3453420052,50%1469,90
G.W. Panther71139,0342819856,57%1679,10
Jagdpanzer IV6585,8726619742,13%921,63
SU-122-5491504,8154219546,67%1413,33
T-345372,8427519150,26%967,12
Panther7716,0041419055,26%1188,06
SU-1006932,2544218757,75%1913,77
Panther II81083,2153118756,15%1642,74
KV-137510,0336218449,46%718,07
TVP VTU Koncept8819,5745618349,73%1008,94
Centurion Mk. I81196,6265318352,46%1728,72
SU-15271143,1347018256,04%1786,87
AMX 13 757561,0945918051,11%1214,84
FV2078812,5944317751,41%862,67
VK 30.02 (D)7705,8843617152,05%1084,70
KV-15601,1537617156,14%1400,82
Object 4168851,5145317149,71%945,74
T-437788,6751316855,95%1414,51
IS-3-II91525,7062916855,36%1532,24
UDES 0381176,2950416752,10%1338,86
Centurion Mk. 7/191199,7352616747,90%1006,43
Caernarvon81186,9851916551,52%1448,49
AT 1581064,9150916145,96%1025,76
VK 45.02 (P) Ausf. A81450,9758715953,46%1920,41
Hummel61028,1335215251,97%1867,77
StuG III Ausf. G5438,7022915251,97%931,15
Maus101830,0868715255,26%1482,30
ST-I91509,2660315154,97%1476,77
Sturer Emil71224,4048214453,47%2031,18
AMX M4 mle. 4571104,8255814250,00%1667,15
ARL 446957,3953814052,86%1901,28
AMX 50 B102056,5270713852,17%1782,69
Konštrukta T-34/1007881,1348513453,73%1453,86
G.W. Tiger91399,7055913050,77%1267,72
Grille5627,0425912646,83%1384,02
FV4004 Conway91266,9446512352,03%988,88
SU-100M171129,3653712256,56%1825,10
Ikv 90 Typ B7943,9043612155,37%1467,89
Crusader 5.5-in. SP7779,5442912156,20%1153,12
IS-M8932,9850911741,88%909,53
Charioteer81188,1148011451,75%1235,22
SU-855629,9131311251,79%1636,09
Object 430 Version II91105,8255811256,25%1052,39
Comet7989,8857811054,55%1849,72
Tortoise91461,2958910649,06%1092,14
Strv 103-091735,3960610448,08%1500,05
AT 77973,2347310345,63%1224,40
A-447892,8247110350,49%1434,70
FV3046726,2335310047,00%1395,47
Tiger (P)71183,396579857,14%1840,58
T-1506721,324179660,42%1383,72
HWK 128433,904169452,13%597,32
Hotchkiss EBR7367,803929345,16%592,38
M4A1 Sherman5459,823509150,55%1403,74
Challenger71026,424818844,32%1355,14
AMX 65 t8879,364968844,32%838,93
TOG II* 6885,745028859,09%1731,26
Leopard 1101702,825108542,35%1321,96
Object 70591499,126288461,90%1558,17
Black Prince7850,646838350,60%1113,79
Pz.Sfl. IVc5583,013368247,56%1345,88
Leo7849,554887855,13%1459,64
45TP Habicha7956,645187852,56%1277,70
Nashorn6984,624457755,84%2115,27
Strv 746693,593867545,33%1323,26
Spähpanzer SP I C7505,125017552,00%940,79
Churchill I5667,804937467,57%1788,92
VK 30.01 (P)6631,073877450,00%1124,63
Panhard AMD 178B6306,493517244,44%685,30
GSR 3301 Setter7355,943887145,07%581,42
MT-256408,144066950,72%1292,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4260,821686845,59%515,11
Achilles6616,513856857,35%1109,69
AT 86761,474306653,03%1328,83
Crusader6314,722856550,77%897,23
Light Mk. VIC 2133,171956442,19%565,36
Emil I81267,527156250,00%1505,34
VK 28.016386,983716261,29%1262,52
SU-85B4388,432646160,66%1111,12
T1 Heavy5872,285056046,67%1865,61
Ikv 1035437,253076048,33%1093,33
Sturmpanzer II4362,681996051,67%1233,56
FV38059880,225036051,67%739,83
E 50 Ausf. M102245,436296053,33%2238,24
Ikv 65 Alt II6810,084515961,02%1610,66
KV-371135,287575853,45%1746,48
Škoda T 245490,464825747,37%1484,99
T207497,464375655,36%608,72
A-20552,271525543,64%49,86
Bishop5496,503145448,15%1156,65
T-284330,472525354,72%1077,74
Churchill VII6685,916135349,06%1182,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4134,322125352,83%314,68
IS-2-II81426,897435354,72%1918,81
BDR G1 B5628,085295259,62%1346,64
AMX 404182,061985034,00%461,58
A-436522,915364667,39%1182,75
T-463221,642594562,22%1072,10
Covenanter5240,842644544,44%715,07
Marder 38T4441,242744544,44%1118,75
ARL V396711,134744555,56%1325,84
Škoda T 256714,896244459,09%1500,04
M3 Lee4324,112524452,27%1242,10
Archer5389,092524447,73%691,93
Strv m/425455,263364250,00%1283,09
VK 16.02 Leopard5346,604054271,43%1309,77
S35 CA5610,813734257,14%1435,34
B14253,542794163,41%776,22
Pawlack Tank6768,855194165,85%1322,49
LTP 3266,592684146,34%1474,70
14TP4153,281814042,50%320,00
Marder II3157,501284042,50%284,67
M10 Wolverine5541,443663961,54%1259,37
AT 25462,723663948,72%1017,13
40TP Habicha6598,164253748,65%933,89
Object 268101800,514743745,95%1212,40
BT-7473,001223650,00%104,88
25TP KSUST II5331,333233655,56%796,18
Matilda4307,443333256,25%902,36
Pz.Kpfw. 38 (t)347,351253161,29%180,75
Valentine3329,522743148,39%1291,65
BT-7 artillery 3281,874023158,06%1222,63
53TP Markowskiego8627,734443043,33%444,85
Sexton II3180,801853053,33%763,02
UDES 14 Alt 58840,275363043,33%859,00
AMX ELC bis5335,834142965,52%1276,31
Pz.Kpfw. II Luchs4135,781752737,04%240,81
Cruiser Mk. III3119,461592437,50%329,96
M8A14594,963122450,00%1554,68
Birch Gun4378,133222369,57%1733,36
Lago4474,054282277,27%1810,37
Alecto4381,823532263,64%1287,18
Vickers Medium Mk. II2161,382082133,33%595,25
ST vz. 394253,193922147,62%732,40
Sav m/434194,302272055,00%445,03
Somua SAu 404360,502952055,00%1065,94
Pz.Kpfw. II Ausf. D 267,202192050,00%141,30
Sturmpanzer I Bison3194,421501957,89%638,52
Panzerjäger I279,95971931,58%47,02
Type 3 Chi-Nu5358,222721838,89%727,06
M18 Hellcat6512,613111838,89%583,90
Pz.Kpfw. II Ausf. G3116,332061850,00%309,58
Type 1 Chi-He4400,353881770,59%1608,95
Pz.Kpfw. 35 (t)276,13911643,75%161,65
M66906,136961681,25%1644,94
T2 Medium Tank2138,442321675,00%808,20
AMX 383123,311981662,50%356,51
T1 Cunningham1159,132351566,67%1055,88
Vickers Medium Mk. III3195,272121540,00%558,29
BT-2235,861091457,14%147,13
Ikv 723221,932111428,57%477,49
SU-76M4239,431811457,14%641,89
Pz.Kpfw. I279,002301464,29%324,77
LTG7519,503551421,43%910,76
Object 277101851,006211457,14%1406,82
Pz.Kpfw. VII101565,856401361,54%1146,07
D23242,002621258,33%1039,72
M2 Medium Tank3267,832991275,00%1153,71
Strv m/40L3188,362031127,27%463,24
Pz.Kpfw. III Ausf. E3203,642241145,45%541,60
Type 97 Chi-Ha3297,102131030,00%838,90
Object 268 Version 4101754,606311060,00%1163,30
43 M. Toldi III 389,001781050,00%294,51
D1282,78138933,33%127,56
Pz.Kpfw. II2199,22347966,67%957,29
Leichttraktor198,22137944,44%265,15
Valentine AT4192,56280977,78%577,80
Super Conqueror101736,67608933,33%1131,76
T7 Combat Car 2139,89282988,89%788,33
10TP3120,75236850,00%311,71
AT-12192,50149875,00%850,52
Cruiser Mk. IV4212,75312862,50%710,25
Loyd Gun Carriage2149,6389812,50%770,17
FV217 Badger101026,50278812,50%408,21
Grille 15101237,25312825,00%538,34
LT vz. 383298,43359757,14%1341,05
Hotchkiss H352168,29187757,14%673,81
AEC Armoured Car5305,14316742,86%492,33
MS-1135,83102650,00%77,53
Cruiser Mk. II2217,00272650,00%856,62
T1E6 2122,17183633,33%374,58
Cruiser Mk. I1149,20207540,00%641,35
IS-4102691,40763540,00%1945,87
Renault UE 573406,00328560,00%1502,66
Universal Carrier 2-pdr293,40189560,00%318,05
Vickers Medium Mk. I1125,758840,00%469,26
Type 95 Ha-Go2202,25166425,00%742,06
SU-18264,00105475,00%367,48
T-262182,25206450,00%884,74
Renault FT AC2293,00223450,00%1161,50
T28 Concept 71047,5033840,00%1331,85
StuG IV 5606,50455450,00%1514,16
LT vz. 352206,67346333,33%859,34
Renault FT1175,33191333,33%867,21
FV4005 Stage II100,00368333,33%0,00
Strv m/382132,50168250,00%428,87
4TP1354,00411250,00%2771,76
7TP2223,002522100,00%871,26
Pvlvv fm/422138,00241250,00%431,68
AMX 13 105101143,00491250,00%997,08
Kolohousenka1192,003341100,00%1112,21
Strv fm/211285,005221100,00%1835,98
Fiat 3000166,0010410,00%61,90
Renault Otsu163,001521100,00%281,55
Type 97 Te-Ke 242,004510,00%0,00
Strv 103B10812,007910,00%229,15
Gabler’s Destroyer 5237,007531100,00%627,55
GSOR the TANK 9773,0010611100,00%701,16
Pz.Sfl. IC 4280,0016810,00%529,98
L-60 266,002831100,00%348,59
Valiant 50,002221100,00%261,00
Super Hellcat 7992,0023310,00%1041,14

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 20.12.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.12.2019
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 14.09.2014
Otišao: 15.02.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.11.2013