SpIati

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.04.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10296052354
Ø Razina8,640,0010,009,86
Pobjede710068,96%00,00%3975,00%25471,75%
Izgubljene308529,96%00,00%1223,08%9627,12%
Neriješeno1111,08%00,00%11,92%41,13%
Preživjele bitke501348,69%00,00%3159,62%17950,56%
Uništenih tenkova174441,6900,001182,276641,88
Odnos razaranja3,300,005,623,79
Otkriveno tenkova151111,4700,00541,045261,49
Počinjena šteta3.209,130,005.151,234.689,00
Bodovi zauzimanja39410,3800,00120,23630,18
Obrambeni bodovi110521,0700,00210,401970,56
Iskustvo1.237,480,001.432,231.344,17
WN72382,630,002741,422546,54
WN84423,960,005903,934810,50
Ukupno
Bitke10296
Ø Razina8,64
Pobjede710068,96%
Izgubljene308529,96%
Neriješeno1111,08%
Preživjele bitke501348,69%
Uništenih tenkova174441,69
Odnos razaranja3,30
Otkriveno tenkova151111,47
Počinjena šteta3.209,13
Bodovi zauzimanja39410,38
Obrambeni bodovi110521,07
Iskustvo1.237,48
WN72382,63
WN84423,96
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke52
Ø Razina10,00
Pobjede3975,00%
Izgubljene1223,08%
Neriješeno11,92%
Preživjele bitke3159,62%
Uništenih tenkova1182,27
Odnos razaranja5,62
Otkriveno tenkova541,04
Počinjena šteta5.151,23
Bodovi zauzimanja120,23
Obrambeni bodovi210,40
Iskustvo1.432,23
WN72741,42
WN85903,93
Zadnjih 30 dana
Bitke354
Ø Razina9,86
Pobjede25471,75%
Izgubljene9627,12%
Neriješeno41,13%
Preživjele bitke17950,56%
Uništenih tenkova6641,88
Odnos razaranja3,79
Otkriveno tenkova5261,49
Počinjena šteta4.689,00
Bodovi zauzimanja630,18
Obrambeni bodovi1970,56
Iskustvo1.344,17
WN72546,54
WN84810,50
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke836000
Pobjede65578,35%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene17120,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno101,20%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke43952,51%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5210,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,310,000,000,00
Otkriveno tenkova12421,4900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.891,320,000,000,00
Bodovi zauzimanja10831,3000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4290,5100,0000,0000,00
Iskustvo1.106,810,000,000,00
Ukupno
Bitke836
Pobjede65578,35%
Izgubljene17120,45%
Neriješeno101,20%
Preživjele bitke43952,51%
Uništenih tenkova5210,62
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova12421,49
Počinjena šteta1.891,32
Bodovi zauzimanja10831,30
Obrambeni bodovi4290,51
Iskustvo1.106,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede872,73%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene327,27%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke763,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,9100,0000,0000,00
Odnos razaranja2,500,000,000,00
Otkriveno tenkova151,3600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.894,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo1.079,730,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede872,73%
Izgubljene327,27%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke763,64%
Uništenih tenkova100,91
Odnos razaranja2,50
Otkriveno tenkova151,36
Počinjena šteta1.894,27
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.079,73
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2058003
Pobjede147371,57%00,00%00,00%133,33%
Izgubljene56427,41%00,00%00,00%266,67%
Neriješeno211,02%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke101849,47%00,00%00,00%133,33%
Uništenih tenkova17550,8500,0000,0010,33
Odnos razaranja1,690,000,000,50
Otkriveno tenkova17940,8700,0000,0031,00
Počinjena šteta1.473,440,000,001.107,67
Bodovi zauzimanja15980,7800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi16840,8200,0000,0000,00
Iskustvo922,570,000,00459,33
Ukupno
Bitke2058
Pobjede147371,57%
Izgubljene56427,41%
Neriješeno211,02%
Preživjele bitke101849,47%
Uništenih tenkova17550,85
Odnos razaranja1,69
Otkriveno tenkova17940,87
Počinjena šteta1.473,44
Bodovi zauzimanja15980,78
Obrambeni bodovi16840,82
Iskustvo922,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke3
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke133,33%
Uništenih tenkova10,33
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova31,00
Počinjena šteta1.107,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo459,33

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1152006
Pobjede63455,03%00,00%00,00%583,33%
Izgubljene50343,66%00,00%00,00%116,67%
Neriješeno151,30%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke42436,81%00,00%00,00%466,67%
Uništenih tenkova7570,6600,0000,0061,00
Odnos razaranja1,040,000,003,00
Otkriveno tenkova15721,3600,0000,0071,17
Počinjena šteta1.842,520,000,002.593,33
Bodovi zauzimanja6920,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5710,5000,0000,00366,00
Iskustvo807,360,000,001.372,17
Ukupno
Bitke1152
Pobjede63455,03%
Izgubljene50343,66%
Neriješeno151,30%
Preživjele bitke42436,81%
Uništenih tenkova7570,66
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova15721,36
Počinjena šteta1.842,52
Bodovi zauzimanja6920,60
Obrambeni bodovi5710,50
Iskustvo807,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke6
Pobjede583,33%
Izgubljene116,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke466,67%
Uništenih tenkova61,00
Odnos razaranja3,00
Otkriveno tenkova71,17
Počinjena šteta2.593,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi366,00
Iskustvo1.372,17
Anzeigen

Tenkovi (239)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T95/FV4201 Chieftain 104901,57136637069,19%4764,73
VK 72.01 (K) 104650,27127129468,71%4452,13
Object 261102239,9090924667,48%1995,36
WZ-120-1G FT 82387,36119923674,58%3288,50
Panhard EBR 105102480,52106423265,95%4516,44
114 SP2 104459,33115719667,35%4487,72
T92 HMC102387,9489819367,36%2162,08
E 75 TS 82440,13128018670,97%3504,82
M54 Renegade 83136,13143918267,58%5146,95
Rheinmetall Skorpion 82874,01123717871,91%4031,40
Object 260 104645,63128117766,10%5059,42
Carro da Combattimento 45 t 104720,88132317267,44%4818,73
G.W. E 100102381,9990516865,48%2045,80
Object 279 early 105000,50138116868,45%4388,12
Object 907 104453,26133615662,18%4889,34
Panhard EBR 75 (FL 10) 81942,52135615373,86%5443,76
Charlemagne 83037,97143615074,00%4083,74
ISU-152K 82650,43106914858,11%3385,64
CS-52 LIS 83012,03139113469,40%5269,49
Ho-Ri 3104732,27119612265,57%4737,45
SU-130PM 83027,31128611676,72%3764,18
Caliban 82572,30130911367,26%3775,94
VK 75.01 (K) 82427,49130911380,53%3718,42
ELC EVEN 90 81632,07130511172,07%4687,53
Bisonte C45 83057,35151410872,22%4917,95
Monkey King 104627,49127910863,89%5601,42
T110E5104800,42132510765,42%5637,00
Kanonenjagdpanzer 105 82868,04123310775,70%3796,85
Type 63 82891,12150210475,00%4187,02
CS-5994008,76141010167,33%5990,81
T25 Pilot Number 1 82342,79129210168,32%4209,19
Panhard EBR 9092000,16116010070,00%4532,15
KV-5 82517,9313309956,57%4242,82
Object 780 105210,4914199472,34%5923,97
KV-4 Kreslavskiy 82843,9713689367,74%4547,38
T57 Heavy Tank104805,3712499264,13%5123,72
Conqueror Gun Carriage102280,919049165,93%2238,76
Leopard 1104503,5411588964,04%4958,69
M60 104380,8411748957,30%4650,57
Bofors Tornvagn 82978,5714168871,59%4977,73
Controcarro 3 Minotauro105016,4912798763,22%4996,21
112 82906,0115378682,56%4834,72
T26E4 SuperPershing 82673,7216208386,75%5201,33
VK 168.01 (P) 82673,2413468378,31%4289,10
Panzer 58 Mutz 82415,9912228253,66%4528,70
60TP Lewandowskiego105253,3213698175,31%5880,55
Super Conqueror105406,2214358171,60%6055,05
T110E4104709,2812028071,25%5402,85
Vz. 55105300,9413887972,15%5743,97
IS-6 82878,0913467967,09%4151,30
STG Guard 82677,1913097970,89%4682,51
AMX 50 B104296,8811187754,55%4451,41
WZ-113G FT104564,4611867664,47%4778,52
Maus104552,9513267475,68%4823,82
GSOR3301 AVR FS92123,7111656675,76%4556,31
121B 104711,4512606462,50%5870,01
AMX 50 Foch B105061,2913656373,02%6255,91
Kampfpanzer 07 P(E) 104248,3912836266,13%4889,65
TNH T Vz. 5193473,2011846050,00%4192,26
FV217 Badger104880,4313666073,33%5193,16
Tortoise94827,8216976068,33%6259,47
Panhard AML Lynx 6x681965,5612165976,27%5125,66
T6982053,729825850,00%3016,33
TNH 105/100082219,6810405754,39%3224,26
CS-63104244,3212325766,67%4705,67
Progetto C50 mod. 6693286,3911735662,50%4218,63
T2072416,8014585472,22%5581,70
Waffenträger auf Pz. IV95118,1214585070,00%6410,24
Progetto CC55 mod. 5482442,8811314862,50%3319,03
Concept 1B 94467,8815864872,92%4844,90
LT-432 81616,2211074658,70%4229,54
LHMTV81846,0212414680,43%4316,40
E 7593687,1013814271,43%4719,59
CS-4472142,0912833582,86%4853,01
CS-5382177,8210493360,61%3651,72
Jagdpanzer E 100104686,2711423372,73%4771,33
Object 268 Version V 103498,7610363369,70%3068,84
Type 64 61190,008873354,55%4568,56
SU-10062001,9110413262,50%5002,21
Type 5861847,0912773268,75%5154,95
LTG71446,6610433256,25%4627,29
Pz.Kpfw. VII104500,2211863262,50%4141,04
Škoda T 56 83271,4115533278,13%4773,37
B.U.G.I.61478,6510593177,42%3743,97
Challenger72407,2313833180,65%4811,44
WZ-111 Qilin 103945,1312333167,74%3955,92
KV-1S61461,3710733063,33%4551,37
IS72260,8312002968,97%4797,08
Conqueror94222,3215252875,00%5659,29
E 100104125,7511792875,00%4347,51
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 82127,6811172850,00%3068,77
StuG III Ausf. G51218,047252762,96%3716,11
P.43 ter72227,9613512781,48%4960,19
Type T-3451365,0010702781,48%6383,09
GSR 3301 Setter71094,1211052673,08%3584,16
Carro d'assalto P.8871904,3612742580,00%3384,39
VK 36.01 (H)62302,0414962470,83%6372,66
Panther71782,9613062373,91%4438,29
Škoda T 2561875,0413052369,57%5337,99
T2972738,8316032378,26%5015,89
Ikv 90 Typ B71475,579422369,57%2810,60
A-4361809,4814332386,96%6221,95
ST-II104142,919972347,83%3313,04
Tiger II82640,2313382268,18%4505,24
KV-151280,779492268,18%3897,82
AMX ELC bis5797,917682259,09%4079,83
Rhm.-Borsig Waffenträger83012,5512542272,73%3785,71
Spähpanzer Ru 25191308,4511762272,73%2455,17
AT 25996,006532161,90%3292,96
113 Beijing Opera 103829,7110062142,86%4149,18
P.43 bis61815,5512792075,00%5274,36
SU-15272376,6510752055,00%4000,64
45TP Habicha72564,3514712080,00%4965,63
AMX 12 t61651,5510942070,00%6848,91
M-II-Y72151,9513292070,00%4339,70
Object 277103900,3010072050,00%3824,67
T-3451396,219331973,68%5589,08
Jagdpanzer IV61730,9512091994,74%4548,04
Konštrukta T-34/10071845,8411151973,68%3424,66
Vz. 44-172305,3712081968,42%3826,75
T-34-171802,3910661855,56%3647,03
T-4372334,9415371872,22%6350,61
IS-7103980,7211761866,67%4514,53
Tiger (P)71982,1112011861,11%3939,55
T25/272196,5012111883,33%4251,98
VK 30.02 (M)61831,0014231888,89%5387,77
Spähpanzer SP I C72007,5013581861,11%6805,21
T-34-2G FT71953,5310681770,59%3259,22
Sturer Emil71779,829801776,47%2781,28
Indien-Panzer82524,1212461764,71%4757,16
Cobra 92974,1811431770,59%2903,04
Ikv 10351194,818031681,25%3841,69
FV215b 103982,1912421681,25%4085,87
AMX 30 1er prototype93810,1913611662,50%5337,38
Type 59 82546,6714721580,00%4228,72
SU-8551508,738191573,33%4811,37
Hummel61427,139841580,00%2302,86
Somua SAu 404986,606081553,33%3700,54
VK 100.01 (P)81569,079321560,00%1911,21
GSOR 1008 83511,8714441573,33%5232,32
ShPTK-TVP 100 83657,8714521560,00%5702,75
Tiger I73079,0716811478,57%6721,11
40TP Habicha61558,7910571492,86%3926,63
VK 30.01 (H)51022,648161478,57%2826,66
ARL 4462144,3613031478,57%6101,82
SU-76M4847,365061450,00%3144,62
MT-2561098,509031450,00%5039,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51267,1410571492,86%4797,50
14TP4853,236931361,54%5200,10
121103360,159941346,15%3165,27
SU-100M172127,7712561369,23%3987,55
A-4471791,0810291361,54%3548,27
AMX 50 Foch (155) 102401,627871353,85%1682,42
Matilda4829,256601283,33%3550,22
25TP KSUST II5969,508181275,00%3624,77
VK 30.01 (P)62017,4213251283,33%6807,90
VK 28.0161130,839411241,67%4110,55
Progetto M35 mod. 46 82549,6711471266,67%3232,80
Type 5 Ka-Ri 83643,0815591291,67%4980,84
DS PZInż51395,7310271181,82%5144,30
Covenanter51042,738281172,73%5689,48
T-15062211,1814311190,91%5406,04
T6 Medium41359,189371172,73%4914,23
M4A1 Sherman51475,30115310100,00%5576,06
Type 1 Chi-He4957,106941080,00%3816,28
T-34-8561930,1010531060,00%4445,19
Churchill I51363,2010891090,00%4516,12
Valentine AT4702,005211070,00%2762,68
Nashorn61961,9011331080,00%5162,53
Achilles61879,5012431090,00%5191,35
BZ-176 82878,1014241080,00%3374,80
AMX 13 57 71669,3014611070,00%5048,80
M4A3E8 Sherman61622,891092955,56%4289,60
Crusader61239,561146966,67%4990,90
Ikv 65 Alt II61499,00940977,78%3399,61
Pz.Kpfw. III Ausf. J41498,891152977,78%8291,81
Churchill VII61712,671171966,67%3576,36
Grille51054,56804966,67%2349,04
Centurion Action X102667,441026966,67%2577,36
T3761600,78940933,33%5435,69
Škoda T 2451492,25955862,50%6855,67
STB-1103820,631197862,50%4348,28
M18 Hellcat61889,501103875,00%4518,28
Rheinmetall Panzerwagen103184,131112850,00%4621,34
Kampfpanzer 50 t 93021,251081850,00%2966,98
T77 83338,6316208100,00%4753,83
122 TM 82438,381349887,50%3186,42
BT-74970,86855785,71%7095,08
P.435797,57782785,71%2579,79
AMX 50 10081544,861018771,43%1886,84
AMX M4 mle. 4573536,141722771,43%8924,51
S35 CA51254,00900785,71%4004,63
StuG III Ausf. B41455,00828757,14%4876,98
Object 752 94003,711383757,14%4746,78
Gonsalo 82669,141362785,71%3185,64
M662088,671180666,67%5449,88
Cruiser Mk. IV41157,83934683,33%5571,01
TS-54 82512,331405666,67%3435,00
Patton the Tank 92453,83977666,67%3189,92
Lago41567,4010755100,00%9933,92
M53/M5591565,801233580,00%1391,27
K-2 82066,601050560,00%2439,88
Manticore101529,60886560,00%2099,64
Bat.-Châtillon Bourrasque 82531,201255580,00%3750,73
Sav m/4341072,00668450,00%5045,24
VK 16.02 Leopard51214,25977475,00%6807,30
BDR G1 B51638,2511834100,00%6297,51
T-62A104172,501188450,00%5517,40
STA-2 82056,251098450,00%3617,05
Rinoceronte104515,3313933100,00%4110,90
M5A1 Stuart41667,0011853100,00%8818,72
T1 Heavy Tank52104,0014963100,00%8097,34
AMX 13 105 AM mle. 505612,676233100,00%1425,89
O-I61590,001022366,67%3784,81
T54E193080,671157366,67%3517,39
BZ-72-1 105221,0016463100,00%6391,79
AMX 13 57 GF 7715,001091366,67%1573,74
Cromwell61845,5013502100,00%5831,94
BZ-75103093,5011172100,00%3003,93
AMX 30 B104605,501071250,00%6416,73
HWK 1281448,001151250,00%3042,30
Pawlack Tank61557,5013382100,00%3501,47
E 25 7252,506502100,00%307,25
Dicker Max 61775,5068720,00%3355,50
Super Hellcat 71792,5012172100,00%3121,79
WZ-131G FT62009,0011611100,00%6625,87
Jagdtiger92467,0011131100,00%2365,25
T-1092188,0012571100,00%2623,89
ARL V3963268,0018841100,00%11712,79
Tiger-Maus 92819,0072510,00%2218,92
AMBT 83376,0013591100,00%3884,69
Škoda T 27 81805,0051610,00%2232,44
Löwe 83579,0017311100,00%6814,03
Excelsior 52584,0022101100,00%6088,48
Cromwell B 61265,008671100,00%2119,24
Turtle Mk. I 83376,00102210,00%4950,43
Char Futur 4 94144,0063210,00%3385,21
M10 RBFM 51729,0012331100,00%4342,37
GSOR 1010 FB 82251,0011811100,00%2157,83

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 07.04.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 10.03.2024
Otišao: 06.04.2024
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 04.04.2022
Pozicija: Novak
Član od: 15.10.2023
Otišao: 08.03.2024
Pozicija: Novak
Član od: 29.08.2023
Otišao: 24.09.2023
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 26.12.2022
Otišao: 27.12.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 03.03.2023
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 28.12.2022
Otišao: 15.02.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 16.02.2023
Otišao: 02.03.2023
Pozicija: Novak
Član od: 14.08.2023
Otišao: 27.08.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 27.09.2023
Otišao: 14.10.2023
Pozicija: Novak
Član od: 07.06.2023
Otišao: 04.07.2023
Pozicija: Novak
Član od: 05.07.2023
Otišao: 10.08.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 21.11.2021
Otišao: 04.04.2022
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 10.07.2021
Otišao: 20.11.2021
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 30.04.2021
Otišao: 09.07.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 07.05.2020
Otišao: 03.07.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 06.07.2020
Otišao: 22.09.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 06.01.2021
Otišao: 29.04.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 06.05.2020
Otišao: 06.05.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 02.01.2020
Otišao: 05.05.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.12.2019
Otišao: 21.12.2019
Pozicija: Novak
Član od: 13.12.2019
Otišao: 13.12.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 23.09.2020
Otišao: 18.11.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 10.12.2020
Otišao: 05.01.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 19.11.2020
Otišao: 09.12.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 22.11.2019
Otišao: 10.12.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 28.09.2019
Otišao: 12.10.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 18.09.2019
Otišao: 22.09.2019
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 01.08.2019
Otišao: 16.09.2019
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 09.04.2019
Otišao: 19.07.2019
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 28.08.2018