Soused_SoSad

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 07.04.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5431900212
Ø Razina8,710,000,009,46
Pobjede3473363,94%00,00%00,00%14066,04%
Izgubljene1909135,15%00,00%00,00%6832,08%
Neriješeno4950,91%00,00%00,00%41,89%
Preživjele bitke2129239,20%00,00%00,00%9946,70%
Uništenih tenkova883871,6300,0000,003781,78
Odnos razaranja2,680,000,003,35
Otkriveno tenkova1016571,8700,0000,002991,41
Počinjena šteta2.911,340,000,003.941,68
Bodovi zauzimanja122720,2300,0000,001480,70
Obrambeni bodovi468790,8600,0000,002000,94
Iskustvo1.020,240,000,001.191,95
WN72241,800,000,002416,25
WN84063,590,000,005665,04
Ukupno
Bitke54319
Ø Razina8,71
Pobjede3473363,94%
Izgubljene1909135,15%
Neriješeno4950,91%
Preživjele bitke2129239,20%
Uništenih tenkova883871,63
Odnos razaranja2,68
Otkriveno tenkova1016571,87
Počinjena šteta2.911,34
Bodovi zauzimanja122720,23
Obrambeni bodovi468790,86
Iskustvo1.020,24
WN72241,80
WN84063,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke212
Ø Razina9,46
Pobjede14066,04%
Izgubljene6832,08%
Neriješeno41,89%
Preživjele bitke9946,70%
Uništenih tenkova3781,78
Odnos razaranja3,35
Otkriveno tenkova2991,41
Počinjena šteta3.941,68
Bodovi zauzimanja1480,70
Obrambeni bodovi2000,94
Iskustvo1.191,95
WN72416,25
WN85665,04
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1057000
Pobjede67363,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene35733,77%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno272,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke42340,02%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9540,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova16051,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta2.276,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja7140,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4470,4200,0000,0000,00
Iskustvo965,670,000,000,00
Ukupno
Bitke1057
Pobjede67363,67%
Izgubljene35733,77%
Neriješeno272,55%
Preživjele bitke42340,02%
Uništenih tenkova9540,90
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova16051,52
Počinjena šteta2.276,55
Bodovi zauzimanja7140,68
Obrambeni bodovi4470,42
Iskustvo965,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke47000
Pobjede3370,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1429,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2859,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova370,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,950,000,000,00
Otkriveno tenkova270,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.376,740,000,000,00
Bodovi zauzimanja120,2600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi260,5500,0000,0000,00
Iskustvo846,530,000,000,00
Ukupno
Bitke47
Pobjede3370,21%
Izgubljene1429,79%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2859,57%
Uništenih tenkova370,79
Odnos razaranja1,95
Otkriveno tenkova270,57
Počinjena šteta1.376,74
Bodovi zauzimanja120,26
Obrambeni bodovi260,55
Iskustvo846,53
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke52000
Pobjede4178,85%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1019,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,92%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3465,38%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova400,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja2,220,000,000,00
Otkriveno tenkova300,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta644,790,000,000,00
Bodovi zauzimanja1783,4200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi310,6000,0000,0000,00
Iskustvo499,170,000,000,00
Ukupno
Bitke52
Pobjede4178,85%
Izgubljene1019,23%
Neriješeno11,92%
Preživjele bitke3465,38%
Uništenih tenkova400,77
Odnos razaranja2,22
Otkriveno tenkova300,58
Počinjena šteta644,79
Bodovi zauzimanja1783,42
Obrambeni bodovi310,60
Iskustvo499,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke109000
Pobjede8073,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2926,61%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4541,28%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova950,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,480,000,000,00
Otkriveno tenkova1121,0300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.290,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja240,2200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6415,8800,0000,0000,00
Iskustvo930,960,000,000,00
Ukupno
Bitke109
Pobjede8073,39%
Izgubljene2926,61%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke4541,28%
Uništenih tenkova950,87
Odnos razaranja1,48
Otkriveno tenkova1121,03
Počinjena šteta1.290,12
Bodovi zauzimanja240,22
Obrambeni bodovi6415,88
Iskustvo930,96
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke43810037
Pobjede293867,06%00,00%00,00%2978,38%
Izgubljene140832,14%00,00%00,00%821,62%
Neriješeno350,80%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke187742,84%00,00%00,00%2464,86%
Uništenih tenkova37250,8500,0000,00350,95
Odnos razaranja1,490,000,002,69
Otkriveno tenkova45111,0300,0000,00401,08
Počinjena šteta1.476,400,000,002.276,43
Bodovi zauzimanja51041,1700,0000,001494,03
Obrambeni bodovi40730,9300,0000,001102,97
Iskustvo820,040,000,001.105,19
Ukupno
Bitke4381
Pobjede293867,06%
Izgubljene140832,14%
Neriješeno350,80%
Preživjele bitke187742,84%
Uništenih tenkova37250,85
Odnos razaranja1,49
Otkriveno tenkova45111,03
Počinjena šteta1.476,40
Bodovi zauzimanja51041,17
Obrambeni bodovi40730,93
Iskustvo820,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke37
Pobjede2978,38%
Izgubljene821,62%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2464,86%
Uništenih tenkova350,95
Odnos razaranja2,69
Otkriveno tenkova401,08
Počinjena šteta2.276,43
Bodovi zauzimanja1494,03
Obrambeni bodovi1102,97
Iskustvo1.105,19

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3141000
Pobjede164552,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene147847,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno180,57%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke96730,79%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova27240,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,250,000,000,00
Otkriveno tenkova34331,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta2.333,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja13130,4200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi23810,7600,0000,0000,00
Iskustvo877,360,000,000,00
Ukupno
Bitke3141
Pobjede164552,37%
Izgubljene147847,06%
Neriješeno180,57%
Preživjele bitke96730,79%
Uništenih tenkova27240,87
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova34331,09
Počinjena šteta2.333,67
Bodovi zauzimanja13130,42
Obrambeni bodovi23810,76
Iskustvo877,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (359)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
IS-7102945,15806190061,47%3141,21
Panhard EBR 105102911,291096174465,54%5004,16
Object 140103454,83849158161,04%4138,77
Rheinmetall Skorpion G 82695,36993153061,90%4151,74
TVP T 50/51103897,0685989665,18%4727,11
Cromwell61433,4474889363,83%4336,86
T95/FV4201 Chieftain 104799,94134088566,44%4671,47
Bat.-Châtillon 25 t103406,4385384962,43%3975,23
Object 279 early 104673,32132983069,64%4203,97
AMX 30 1er prototype93292,23100382964,90%4845,24
T-54 ltwt.92093,4089181057,53%4323,93
AMX 13 9091843,8270171055,92%3823,12
M40/M4381791,1278369361,47%2170,88
FV4005 Stage II103112,0886258958,91%3080,29
Type 5 Heavy103334,81102857557,74%3098,03
ShPTK-TVP 100 83189,42142454671,06%5088,12
Jagdpanther II82281,5566454358,93%3077,54
IS-382263,9873553057,92%3470,51
Leopard Prototyp A93872,13132849167,21%5110,41
AMX 30 B103640,7686548962,37%4357,42
Object 260 103918,62119048466,32%4199,75
Leopard 1104310,93118347869,87%4593,79
Carro da Combattimento 45 t 104468,16124246263,42%4488,14
T-5492574,6592046065,87%3584,92
Object 907 104067,88110445964,05%4384,42
Grille 15103730,4883145663,38%3535,03
StuG III Ausf. G5888,2050745459,25%2873,56
ISU-122-2 83475,80141545072,00%4413,43
WZ-111 model 5A103759,20108044959,69%4121,05
XM551 Sheridan102443,1288243262,50%3651,35
T-100 LT102587,5290642364,54%4373,70
T-1092783,1584641158,64%3601,71
AMX Chasseur de chars 82097,8199640659,36%3919,70
Centurion Action X103673,1285840160,35%4327,98
T-62A103384,9179239554,18%3977,97
Super Conqueror103891,87113339560,76%3957,87
Progetto M40 mod. 65103846,68108539259,18%4055,30
CS-63104271,44124737068,11%4995,70
T4991827,3470136954,47%3511,64
Škoda T 5093368,1186934961,03%4685,25
BZ-176 83242,63152334772,91%4121,09
O-I Experimental51354,0170734368,51%4047,19
LT-432 81811,78126333969,91%4946,46
Jagdpanther71768,2762433361,56%3222,11
Jagdpanzer E 100103119,2786032956,23%2582,08
Object 430U103883,25117732564,92%4542,74
Bat.-Châtillon 25 t AP92845,0285931361,98%4188,58
Škoda T 56 83375,13146331269,23%4477,26
T95E6 104086,56116329962,54%4492,90
Object 277103772,53117429866,78%4400,75
M41 Walker Bulldog81563,1378929361,43%4216,44
AMX ELC bis5985,7862828965,40%4647,53
AMX 50 B104276,76115128867,01%4517,87
Progetto M35 mod. 46 83206,82151728676,57%5462,70
VK 72.01 (K) 104526,60126328368,90%4213,67
UDES 15/16103947,63114527565,09%4666,60
AMX 13 105103157,4086927065,93%5275,98
WZ-111 model 1-493082,83119226465,53%4204,60
113103490,74106526459,47%3945,41
Centurion Mk. I81754,1564926457,95%3040,09
STB-1103961,45113525858,53%4404,78
105 leFH18B2 51258,2386825266,27%3136,52
M54 Renegade 82800,70133424771,26%4310,11
leKpz M 41 90 mm GF 81728,7497124660,57%4049,55
Kampfpanzer 50 t 93731,10136724570,20%4433,25
IS-3A 82620,85122024566,53%3904,46
GSOR 1010 FB 83211,66140824472,54%5109,40
114 SP2 104221,34105724359,67%3767,58
Object 43093266,90115223962,76%4198,30
Caliban 82463,39124023867,65%3644,11
T57 Heavy Tank103645,32102323360,94%3661,15
Crusader6747,3649023063,91%3093,10
Jagdpanzer IV61031,4052722660,62%2509,44
LTTB81658,5775621659,72%4471,87
KV-5 82238,31126121367,14%3308,83
T3761178,8570720960,77%4784,07
ELC EVEN 90 81346,88132720970,33%3907,40
E 50 Ausf. M103719,6394320855,29%3811,24
60TP Lewandowskiego104412,67119520366,01%4815,78
Waffenträger auf Pz. IV93077,9768120360,59%3584,20
AMX M4 mle. 54105000,35131920366,01%5883,54
Char Futur 4 93465,49130320071,50%4221,30
Chimera 83026,78141519468,04%4357,22
IS71863,2873718963,49%3565,52
Conqueror92960,15113218666,13%3912,26
STA-2 81953,60107318563,78%3717,30
T54E192818,1778918362,30%3603,60
Rhm.-Borsig Waffenträger82333,8670918356,28%2968,57
Centurion Mk. 7/192981,2186118062,22%4309,81
CS-52 LIS 82731,91132417966,48%4234,92
E 25 72072,07123417767,23%4555,68
T 55A 92978,24117417262,79%4331,17
T110E5103927,30116617163,74%4048,95
T-34-8561316,6872217067,06%3814,33
Bat.-Châtillon Bourrasque 83378,83151416869,64%5742,40
Vz. 55105003,32129016662,65%5415,38
M10392589,8381416357,67%3120,82
Caernarvon Action X 82207,24125616362,58%3595,73
SU-130PM 82710,11109516165,84%3292,61
TVP VTU Koncept81614,1264215758,60%2594,98
Lorraine 40 t 82830,39128515759,87%4949,43
T-345945,0953215561,29%3973,04
T110E4103711,6585715065,33%3299,88
Type 4 Heavy92929,21114514865,54%3917,13
Concept 1B 93888,17149414769,39%4584,16
122 TM 82863,11127714768,03%4520,10
T2971774,4769714658,90%2873,37
T25 Pilot Number 1 82105,10108414563,45%3633,31
Comet71743,8978314462,50%4036,57
T-50-2 6675,5169414459,72%1990,55
116-F3 104449,26127214470,14%4634,82
Char Mle. 75 92173,63116814269,72%3785,80
Object 780 104775,01132914070,00%5467,44
Spähpanzer Ru 25191801,8894313859,42%3481,16
Škoda T 27 82399,41112513865,22%4152,94
AMX 13 57 71890,18144913767,88%5222,17
M60 103912,43114013668,38%4367,71
KV-151053,4660813461,94%3162,53
Strv 103B104303,08116413367,67%4148,66
Strv 103-092927,0898613262,88%3366,37
Kranvagn104739,98127113165,65%4834,61
121B 104842,57136812974,42%6160,04
Maus104391,87128612864,06%4596,94
Lansen C 82933,58154912478,23%5555,00
Rinoceronte103851,59114712365,85%3789,54
E 100104396,53125612366,67%4880,87
Object 268 Version 4104771,05130912174,38%5060,57
T110E3104223,01119812072,50%3938,54
Panhard EBR 9091806,19106911967,23%3459,49
Kampfpanzer 07 P(E) 104333,55127411966,39%4786,73
Kampfpanzer 07 RH 83172,48147011969,75%6820,72
MT-256762,4054311163,06%2704,81
T3282289,79100510961,47%3581,77
Object 703 Version II 82962,07147810970,64%4254,50
Somua SM 82668,19117410962,39%3577,46
Manticore102550,18117510767,29%3816,26
P.44 Pantera82071,04111110660,38%3660,57
Ho-Ri 3104720,13117910568,57%4694,29
E 5093908,71142910572,38%6002,44
AMX 12 t61049,5563510461,54%3914,59
Progetto CC55 mod. 5482482,50125210369,90%3788,52
ST-II104374,76127710370,87%4417,48
Object 452K 104547,36124510366,99%4658,90
Charioteer Nomad 83250,66124610366,99%4340,99
Emil II93330,11120310157,43%4115,33
Prototipo Standard B93891,16144610174,26%5587,41
Object 705A103929,00112810163,37%3840,94
LHMTV81725,10117110160,40%4523,23
Cobra 93733,00139810179,21%4308,16
HWK 1281343,029089954,55%3187,42
ASTRON Rex 105 mm 83148,5014729867,35%4688,03
Type 64 61036,807019856,12%3171,26
AMX 13 7571278,246729756,70%3597,43
Ho-Ri 194014,7613169773,20%4452,88
FV4202 82237,8912299763,92%4153,83
BZ-75104709,9912849671,88%5471,76
IS-4104247,7112679564,21%4535,36
FV4004 Conway92662,859829360,22%3293,11
Controcarro 3 Minotauro104534,0312859273,91%4823,50
AMX 50 Foch B104081,0811269264,13%4085,35
Type 6193051,4111139159,34%4240,41
TOG II* 61069,477859157,14%2222,02
O-Ho81838,0710388961,80%2622,64
UDES 1692856,6410658953,93%3468,75
Panhard AML Lynx 6x681375,487788952,81%3027,03
S-5171330,338828860,23%1991,62
KV-8561330,138938861,36%2930,77
Mäuschen93421,5213448674,42%4550,98
T3093573,9412308373,49%4472,83
M-V-Y104348,8412678268,29%4185,15
Konštrukta T-34/10071620,738758072,50%3520,42
T1 Heavy Tank5868,585398063,75%2600,52
M1271349,859018051,25%1865,26
E 7593711,8513048067,50%4458,80
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4674,255257959,49%2210,05
AMX 50 Foch (155) 104736,4911637771,43%4316,72
Rheinmetall Panzerwagen102539,1812487776,62%4557,48
IS-3-II93628,6512457788,31%5044,04
GSOR3301 AVR FS91650,6312737678,95%3252,54
T-4481989,3311847570,67%3755,79
Spähpanzer SP I C71516,847327562,67%4478,38
CS-5993781,4713487364,38%5293,37
M48A5 Patton104766,5112897376,71%5615,02
Schwarzpanzer 58 82513,6313687363,01%4823,14
Progetto C50 mod. 6693285,6512877266,67%4506,29
AMX 50 Foch94102,7814057269,44%4915,71
VK 100.01 (P)83061,9313957265,28%5011,92
Controcarro 1 Mk. 293946,1515437184,51%5119,05
Charioteer81999,879377159,15%2681,14
M10 RBFM 51737,8714487088,57%5457,58
M661438,976576959,42%3105,27
WZ-13282137,0112636972,46%5129,48
KV-1S61018,335946965,22%2959,31
Black Prince71265,158416848,53%1965,87
IS-271447,409356858,82%2237,84
O-Ni71631,129946851,47%2728,65
SMV CC-6783200,0014096462,50%5334,89
Tiger II82908,9812596475,00%4866,90
WZ-132-1102047,5811766473,44%3273,46
Object 26394043,8113936467,19%4687,76
STA-181938,2610686264,52%3203,25
SU-10182834,7712466269,35%4259,47
Tiger (P)72143,8412756167,21%3918,16
M-VI-Y93562,2613596163,93%4821,39
IS-2-II82671,0512566172,13%4777,80
Caernarvon82246,1512075961,02%3609,64
ST-I93321,1213395969,49%4333,05
Hotchkiss EBR71441,299625964,41%3955,76
IS-M82977,7114265969,49%5603,24
AE Phase I 93254,1812915763,16%4231,94
WZ-120-1G FT 82604,3213785782,46%3612,45
WZ-132A92151,7313455680,36%4280,49
M-III-Y82876,5515005572,73%5195,95
SU-15271715,349105358,49%3143,80
50TP Tyszkiewicza93484,4912485366,04%4062,99
UDES 14 Alt 582290,4212095377,36%4294,43
VK 168.01 (P) 82405,3411745064,00%3676,05
IS-3A Peregrine 82885,2413824959,18%3756,42
A-4472120,0913154772,34%5158,69
Škoda T 2561258,207984660,87%3592,50
Covenanter5456,133344641,30%2003,28
Pz.Sfl. IVc51132,835224660,87%3942,60
AT 251199,318854577,78%3802,71
P.43 ter71679,5510944461,36%3567,58
M4A1 Revalorisé 82618,9112804465,91%4409,55
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6932,217524355,81%2730,96
M24E2 Super Chaffee 61098,779794365,12%4785,42
VK 28.0161043,216264264,29%4228,90
B.U.G.I.61355,226984168,29%3406,87
O-I61269,208404148,78%2418,78
Challenger71405,247414151,22%2210,01
SMV CC-5672312,6513914085,00%4433,93
Nashorn61407,516173969,23%3301,94
Panhard AMD 178B61038,189603966,67%5088,74
Churchill VII61030,747273844,74%2118,35
M5 Stuart4327,823773842,11%1421,74
M4461005,268293873,68%1992,34
Object 70593158,0313233767,57%4456,32
P.43 bis61225,229273650,00%3260,23
AMX 404391,223623661,11%2238,96
Sturer Emil71748,206953554,29%2841,63
Type 95 Heavy4503,793423444,12%2103,69
VK 16.02 Leopard5638,624613458,82%2788,16
IS-2M 71280,629983470,59%1880,74
Type 5 Chi-Ri71728,3110553253,13%3988,26
M3 Lee4318,692493250,00%1189,36
M46 Patton93887,6314763271,88%5766,99
UDES 0382642,0610293158,06%3838,68
M-IV-Y 82747,9713143164,52%4256,16
Type 62 71896,4713353053,33%6528,09
CS-5382321,7312293076,67%3939,39
AMX AC mle. 4883019,1012073066,67%4415,50
FSV Scheme A72301,1014733083,33%4611,15
M4A3E8 Sherman6906,697792962,07%2177,30
Achilles61220,348522951,72%2861,80
XM66F 82987,7614492979,31%4278,20
T-284650,573842842,86%2413,73
Emil I82802,2913152871,43%4653,45
M24 Chaffee5671,295302864,29%3016,96
AMX 50 12093028,1910902762,96%3646,69
Strv K 93136,6314182781,48%4407,47
Tiger I72128,3811702665,38%3568,71
Type 586941,008752673,08%2273,86
ARL V3961711,4210932688,46%5091,88
Bofors Tornvagn 83263,3114552661,54%4723,42
Panther71598,929512458,33%3217,49
Leo71773,2910142458,33%4199,78
Type T-345714,836882462,50%2540,74
Chi-To SP72943,9616002483,33%4978,60
53TP Markowskiego82930,5212812352,17%4528,82
Ho-Ri 282875,1712082365,22%4273,64
Strv 7461308,059782268,18%3558,55
T-463293,052672245,45%1302,19
Cruiser Mk. IV4580,335452180,95%3011,61
VK 30.02 (M)61233,388852147,62%2878,38
P.435726,807582050,00%2718,20
T-505415,904162060,00%1719,07
CS-4472302,5613901872,22%6253,66
T-22 medium 103112,619201850,00%2566,11
M4A1 Sherman5831,298301764,71%3037,24
Škoda T 245711,713971741,18%2078,63
Type 4 Chi-To61090,568611668,75%2788,42
VK 30.01 (P)62328,5614261675,00%7285,50
KV-261503,1310731573,33%3481,90
Object 777 Version II 93241,0012281560,00%3880,15
SU-122-44 71753,009441560,00%3021,60
SU-76G FT4849,145821471,43%2393,24
T-15061563,8610741464,29%4035,03
Marder 38T4964,075411457,14%3416,04
Matilda4765,695251376,92%2969,23
M3 Stuart3320,923231266,67%1660,51
Churchill I5980,678191275,00%2290,61
Ikv 1035506,254841250,00%1220,77
King Tiger (Captured) 71998,5813001275,00%3612,47
SU-855560,554121145,45%1127,78
Sav m/434453,093861172,73%1621,85
Type 91 Heavy3159,361601136,36%267,93
M10 Wolverine5753,556851172,73%2084,90
BZ-5872275,5513681181,82%4417,55
Strv m/425809,408231080,00%3276,83
Type 3 Chi-Nu5725,207731070,00%2915,15
ARL 4461238,707251050,00%2226,91
11081242,409151070,00%1473,87
BDR G1 B51515,5012971060,00%6342,28
BZ-16682689,4014501090,00%4423,74
M2 Medium Tank3204,33325977,78%842,18
Marder II3270,33328944,44%677,83
M56 Scorpion 72267,671040944,44%3989,54
T92 81432,00951944,44%3683,40
T-262247,63169825,00%1161,59
FV3046553,50525887,50%934,05
BT-7 artillery 3690,50930887,50%4191,22
LT vz. 352276,57253742,86%1393,53
Pvlvv fm/42295,14121714,29%111,27
Panzerjäger I2131,86164742,86%319,34
Cruiser Mk. III3138,00223742,86%491,55
AMX 65 t82510,571306771,43%4781,94
K-91-PT 93846,141630785,71%6244,01
T1 Cunningham1170,50277666,67%1139,14
T82 HMC4232,50173650,00%609,51
Pawlack Tank61821,501249683,33%4149,77
M48A2 Räumpanzer 82623,831510666,67%5241,78
Heavy Tank No. VI 61193,67688683,33%2664,26
Dicker Max 6893,33427633,33%1392,24
T-34-85M 61390,67755666,67%2810,58
GSR 3301 Setter71192,331017650,00%3918,68
M2 Light Tank2203,20247540,00%750,11
Löwe 82190,401370580,00%3784,91
Tetrarch 2241,80224540,00%1008,16
Excalibur 61093,809685100,00%1927,37
Super Hellcat 71554,0011285100,00%3085,88
Type 89 I-Go/Chi-Ro289,75210450,00%209,98
T3 HMC2119,25163425,00%290,10
SU-2-122 51241,0010844100,00%4344,93
Lorraine 50 t 92327,0013724100,00%3050,43
Renault FT1158,33190333,33%829,63
Staghound Mk. III62203,001372366,67%7171,52
T34 B 81441,33716333,33%1306,20
Vickers Medium Mk. I1185,50272250,00%982,76
Strv fm/211223,50566250,00%1440,77
LT vz. 383241,50210250,00%873,30
Leichttraktor1152,003262100,00%759,57
T2 Medium Tank2274,50381250,00%1582,84
Panther II81778,50960250,00%2380,68
Bat.-Châtillon 12 t8791,0023820,00%990,28
AMR 35 2766,0011492100,00%6392,97
T-45 2420,00509250,00%1775,51
T28 Concept 7169,00295250,00%112,78
43 M. Toldi III 3284,50369250,00%1264,17
Kolohousenka1162,002151100,00%826,78
Fiat 30001108,004401100,00%584,09
Renault Otsu1208,002651100,00%1138,06
MS-11238,003141100,00%1302,01
AMX M4 mle. 4572269,0067410,00%3310,73
AM 39 Gendron-Somua 2562,0010741100,00%2893,15
Pz.Sfl. IC 4658,0010131100,00%2937,58
MKA 2447,007471100,00%2141,67
T-29 3203,0017010,00%504,92
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8864,0035410,00%687,72

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 07.04.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.03.2024
Otišao: 05.04.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 10.11.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 17.01.2024
Otišao: 01.03.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 22.11.2023
Otišao: 16.01.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 07.09.2023
Otišao: 18.11.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.08.2023
Otišao: 04.09.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 30.05.2023
Otišao: 10.08.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 27.01.2023
Otišao: 29.05.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.09.2022
Otišao: 26.01.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 14.08.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 08.05.2022
Otišao: 11.08.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 20.06.2021
Otišao: 09.11.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 12.06.2021
Otišao: 20.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 02.05.2019
Otišao: 05.05.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 14.05.2021
Otišao: 10.06.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.03.2021
Otišao: 13.05.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.07.2019
Otišao: 04.09.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.10.2018
Otišao: 17.01.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.09.2019
Otišao: 17.10.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.12.2019
Otišao: 30.03.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.04.2020
Otišao: 04.04.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 06.04.2020
Otišao: 07.03.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 18.10.2019
Otišao: 17.12.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 07.01.2017
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.08.2018
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.04.2017
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 12.10.2018
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.08.2017
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 20.06.2018
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 01.01.2017
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.07.2016
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 17.09.2016
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 30.03.2017
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.09.2016
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 15.12.2017
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.02.2017
Otišao: 28.03.2017
Pozicija: Novak
Član od: 19.12.2016
Otišao: 30.12.2016
Pozicija: Novak
Član od: 23.11.2016
Otišao: 26.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 13.09.2016
Otišao: 25.11.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 28.07.2016
Otišao: 18.09.2016
Pozicija: Novak
Član od: 13.08.2016
Otišao: 08.09.2016
Pozicija: Novak
Član od: 07.08.2016
Otišao: 11.08.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.05.2016
Otišao: 03.07.2016
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 24.02.2016
Otišao: 24.04.2016