STAR__RNGesus

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.04.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16776000
Ø Razina6,590,000,000,00
Pobjede922154,97%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene743144,30%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1240,74%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke502929,98%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova191951,1400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,630,000,000,00
Otkriveno tenkova254031,5100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.083,760,000,000,00
Bodovi zauzimanja85660,5100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi137880,8200,0000,0000,00
Iskustvo657,940,000,000,00
WN71486,940,000,000,00
WN82110,310,000,000,00
Ukupno
Bitke16776
Ø Razina6,59
Pobjede922154,97%
Izgubljene743144,30%
Neriješeno1240,74%
Preživjele bitke502929,98%
Uništenih tenkova191951,14
Odnos razaranja1,63
Otkriveno tenkova254031,51
Počinjena šteta1.083,76
Bodovi zauzimanja85660,51
Obrambeni bodovi137880,82
Iskustvo657,94
WN71486,94
WN82110,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede457,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene342,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke457,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova111,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.245,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8412,0000,0000,0000,00
Iskustvo710,140,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede457,14%
Izgubljene342,86%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke457,14%
Uništenih tenkova60,86
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova111,57
Počinjena šteta1.245,43
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi8412,00
Iskustvo710,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede333,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene666,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke444,44%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova40,4400,0000,0000,00
Počinjena šteta654,780,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi222,4400,0000,0000,00
Iskustvo300,890,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede333,33%
Izgubljene666,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke444,44%
Uništenih tenkova40,44
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova40,44
Počinjena šteta654,78
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi222,44
Iskustvo300,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede1100,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1100,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova11,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta510,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja3232,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo402,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede1100,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1100,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova11,00
Počinjena šteta510,00
Bodovi zauzimanja3232,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo402,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke254000
Pobjede13854,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11645,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9838,58%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2050,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,310,000,000,00
Otkriveno tenkova3331,3100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.195,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja4501,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10574,1600,0000,0000,00
Iskustvo647,430,000,000,00
Ukupno
Bitke254
Pobjede13854,33%
Izgubljene11645,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke9838,58%
Uništenih tenkova2050,81
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova3331,31
Počinjena šteta1.195,33
Bodovi zauzimanja4501,77
Obrambeni bodovi10574,16
Iskustvo647,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke408000
Pobjede24259,31%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene16039,22%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno61,47%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke15036,76%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3020,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,170,000,000,00
Otkriveno tenkova4951,2100,0000,0000,00
Počinjena šteta835,520,000,000,00
Bodovi zauzimanja7071,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4020,9900,0000,0000,00
Iskustvo636,920,000,000,00
Ukupno
Bitke408
Pobjede24259,31%
Izgubljene16039,22%
Neriješeno61,47%
Preživjele bitke15036,76%
Uništenih tenkova3020,74
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova4951,21
Počinjena šteta835,52
Bodovi zauzimanja7071,73
Obrambeni bodovi4020,99
Iskustvo636,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (165)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T-54 first prototype 81452,39868116757,75%2289,19
AMX ELC bis5609,86590114957,62%2772,49
AMX 13 9091030,2860780051,88%1716,51
AMX 30 1er prototype92254,8296772458,98%2942,83
KV-261021,2062271757,32%2209,72
IS-381527,7467065852,89%2119,17
Pz.Kpfw. II Luchs4522,1968448961,76%2935,87
T-34-3 81707,6095746457,33%2710,07
IS-7102179,2282429951,51%1990,65
IS7866,2146228648,60%1190,23
KV-15572,0946327749,82%1259,53
VK 30.01 (D)6572,6738826752,06%1154,35
Panzer 58 Mutz 81603,7594725753,70%2777,23
KV-856618,1737224651,22%988,91
AMX 13 757613,7644723848,74%1228,19
Škoda T 5092287,6491723452,99%2728,84
T-1091860,8383923458,12%2157,32
T4991293,0086022854,39%2205,32
TVP T 50/51102832,4790822755,51%3449,10
leKpz M 41 90 mm GF 81281,8388922254,50%2945,63
T54E192174,6194720658,25%2546,90
T-5492003,8496620561,46%2607,58
Cromwell61116,8193619760,91%3282,93
FV3046842,4751919062,63%1822,44
A-436699,3948217956,42%1706,22
O-I61048,8370717560,57%2238,37
T-345351,4728617354,34%884,20
SU-122-44 71828,50100417159,06%3375,28
VK 30.01 (P)6748,4946416350,31%1478,67
Pz.Kpfw. I Ausf. C3293,2648016054,38%1795,29
M75437,3446314358,74%1944,48
Object 41681672,9589814156,03%2763,46
Churchill III 5779,1689213756,93%2146,29
S-5171147,8250713555,56%1546,59
Pz.Kpfw. III/IV5267,4422913445,52%544,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5397,2231213053,85%1152,87
TVP VTU Koncept81478,7377912943,41%2454,13
AMX 12 t6533,2146612750,39%1468,34
Spähpanzer Ru 25191523,8498112758,27%3062,58
Škoda T 40 61114,6284312759,06%2832,89
M18 Hellcat6987,8670812560,00%2329,43
VK 28.016632,0472611151,35%2322,83
Bat.-Châtillon 25 t AP92223,1291310952,29%2679,22
M24 Chaffee5672,8681110860,19%3739,86
StuG III Ausf. G5366,5724110745,79%732,23
T-34-856850,5452810561,90%2078,85
A-4471194,4883810056,00%2476,05
T2971426,389169762,89%2228,70
Spähpanzer SP I C71099,658499656,25%2509,28
Pz.Sfl. IVc5617,593939455,32%1704,43
KV-1S61026,669058565,88%2871,28
BDR G1 B5681,275088454,76%1562,37
O-Ni71453,019638063,75%2615,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4163,431827447,30%229,33
Jagdpanzer IV6581,293587349,32%1035,93
AMX 404186,562447350,68%649,16
T2 Light Tank 2295,706337367,12%1927,50
SU-855539,643457256,94%1346,70
Tiger (P)71114,387577252,78%1739,63
T14 5908,018947160,56%2350,04
T675612,994667042,86%1483,84
M41 Walker Bulldog81525,9711457058,57%4188,89
Konštrukta T-34/10071384,499206858,82%2883,03
AMX 13 105 AM mle. 505498,612956734,33%1026,44
Covenanter5376,733706657,58%1421,72
SU-85B4200,772086653,03%394,38
T-28482,291506546,15%64,65
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4112,951886240,32%126,07
AMX Chasseur de chars 81262,738126248,39%1918,75
T57 Heavy102863,319205855,17%2818,24
Matilda4582,235295660,71%2192,03
A-20576,181675549,09%100,39
VK 16.02 Leopard5597,356645558,18%3017,21
VK 20.01 (D)4128,931795549,09%210,80
AMX 105 AM mle. 474234,381785347,17%625,84
O-I Experimental5809,504655255,77%1747,50
ARL 446708,924015036,00%1110,29
M5 Stuart4151,132814546,67%243,82
Tiger I71270,758274459,09%1850,33
Valentine II 4564,347314454,55%2913,79
Cruiser Mk. III3241,862764353,49%1290,61
T216277,883044346,51%583,33
O-Ho81592,559064257,14%2113,15
B14212,632474158,54%565,47
T28 Concept 71356,008394151,22%2436,92
T376917,538314055,00%3133,60
T3 HMC2217,632693855,26%1135,30
M661021,147813764,86%1918,35
Birch Gun4376,162653756,76%1799,89
T7 Combat Car 2125,241883737,84%414,34
T-1506741,204873554,29%1371,82
Marder II3154,121413336,36%249,33
Škoda T 2561243,4410133278,13%3641,08
Bishop5813,476383271,88%2470,19
T1 Heavy5867,598642968,97%2468,19
Sexton II3228,171852951,72%971,42
Marder 38T4412,383112951,72%1205,35
Durchbruchswagen 24271,002452948,28%662,01
Lorraine 39L AM3173,811632751,85%509,57
Grille5783,075862751,85%2046,75
T25/27700,075462740,74%877,17
Pz.Kpfw. II Ausf. G3101,961842748,15%222,25
Dicker Max 6948,366492552,00%1895,20
BT-22115,791482433,33%350,51
Crusader6339,793302445,83%950,25
M3 Lee4549,044132441,67%2471,11
M3 Stuart3108,701662343,48%205,77
SU-76M468,681202250,00%93,03
Light Mk. VIC 2172,953182250,00%925,04
T-463111,901422147,62%294,82
Pz.Kpfw. 38 (t)373,571282138,10%2,34
Pz.Kpfw. T 25 5875,818062152,38%3059,75
BT-74152,252372055,00%448,53
Universal Carrier 2-pdr282,801082045,00%125,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E3238,422491968,42%873,26
M8A14535,533631942,11%1761,20
VK 30.02 (D)7870,394661844,44%1365,10
M415536,335051861,11%995,97
D23134,761951747,06%342,36
Škoda T 245684,637751668,75%2814,46
Alecto4381,633471650,00%1094,59
G.Pz. Mk. VI (e)269,00821643,75%208,17
Type 95 Heavy4401,673201546,67%1433,48
T1 Cunningham1193,073611457,14%1429,49
AMX 13 F3 AM6585,464231353,85%870,68
Renault FT 75 BS296,671251250,00%414,14
SU-1006690,584811250,00%1250,99
AT-1279,081021241,67%66,38
AMX 383138,922011233,33%249,17
ST vz. 394445,205941050,00%1774,13
Pz.Kpfw. II2105,401631020,00%214,24
Panzerjäger I2210,901571040,00%616,12
T2 Medium Tank286,801281040,00%190,68
Pz.Sfl. IVb4417,402441060,00%1296,88
StuG IV 5526,803831040,00%1134,30
D1248,44136966,67%232,89
SU-263268,78349955,56%773,10
Valentine AT4165,44184944,44%269,39
Nashorn6480,00381933,33%557,56
Excelsior 5800,11763966,67%1769,00
Vickers Mk. E Type B2110,38131850,00%308,56
Type 91 Heavy3192,25197837,50%399,66
M2 Medium Tank352,75101850,00%86,70
Hotchkiss H352140,00345757,14%616,89
M2 Light2134,86288757,14%494,42
Sturmpanzer I Bison3111,71102728,57%128,64
T56 GMC3157,86200757,14%447,15
Cruiser Mk. II2278,86365742,86%1333,80
LT vz. 383330,407235100,00%1785,69
Pz.Kpfw. 35 (t)276,80134520,00%142,83
MS-1170,2087520,00%120,19
T-26298,40145560,00%422,18
Cruiser Mk. I1120,60144520,00%402,40
Cruiser Mk. IV4331,80315560,00%1256,90
Leichttraktor172,00186450,00%174,85
Wespe3447,00251450,00%1802,56
AT 25481,75459450,00%1215,29
Vickers Medium Mk. I167,33135333,33%103,98
T71 DA71229,00926366,67%3311,60
TOG II* 6231,33165333,33%85,95
VK 30.01 (H)5179,00267250,00%248,51
Renault FT165,001411100,00%374,95
Renault NC-31134,003910,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4330,006021100,00%878,32
BT-7 artillery 3312,0022910,00%1087,55

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 11.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.04.2017
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 16.11.2015
Otišao: 22.01.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.03.2015
Otišao: 12.11.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.01.2017
Otišao: 08.04.2017