SSGAD

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 25.03.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke132570023
Ø Razina6,710,000,005,87
Pobjede666950,31%00,00%00,00%1356,52%
Izgubljene641048,35%00,00%00,00%1043,48%
Neriješeno1781,34%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke400630,22%00,00%00,00%939,13%
Uništenih tenkova112540,8500,0000,00120,52
Odnos razaranja1,220,000,000,86
Otkriveno tenkova132861,0000,0000,00100,43
Počinjena šteta783,040,000,00786,91
Bodovi zauzimanja196111,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi65240,4900,0000,0000,00
Iskustvo463,210,000,00391,91
WN71017,470,000,00911,39
WN81107,760,000,001058,29
Ukupno
Bitke13257
Ø Razina6,71
Pobjede666950,31%
Izgubljene641048,35%
Neriješeno1781,34%
Preživjele bitke400630,22%
Uništenih tenkova112540,85
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova132861,00
Počinjena šteta783,04
Bodovi zauzimanja196111,48
Obrambeni bodovi65240,49
Iskustvo463,21
WN71017,47
WN81107,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke23
Ø Razina5,87
Pobjede1356,52%
Izgubljene1043,48%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke939,13%
Uništenih tenkova120,52
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova100,43
Počinjena šteta786,91
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo391,91
WN7911,39
WN81058,29
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke19000
Pobjede842,11%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1157,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke526,32%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,3700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova100,5300,0000,0000,00
Počinjena šteta689,420,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1337,0000,0000,0000,00
Iskustvo420,580,000,000,00
Ukupno
Bitke19
Pobjede842,11%
Izgubljene1157,89%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke526,32%
Uništenih tenkova70,37
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova100,53
Počinjena šteta689,42
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi1337,00
Iskustvo420,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10000
Pobjede440,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene440,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno220,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke550,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova30,3000,0000,0000,00
Počinjena šteta730,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo365,000,000,000,00
Ukupno
Bitke10
Pobjede440,00%
Izgubljene440,00%
Neriješeno220,00%
Preživjele bitke550,00%
Uništenih tenkova40,40
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova30,30
Počinjena šteta730,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo365,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede233,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene350,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno116,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke233,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova20,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta188,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo112,000,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede233,33%
Izgubljene350,00%
Neriješeno116,67%
Preživjele bitke233,33%
Uništenih tenkova10,17
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova20,33
Počinjena šteta188,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo112,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke205000
Pobjede8842,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11455,61%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,46%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5928,78%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1310,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova960,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta762,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja2331,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1960,9600,0000,0000,00
Iskustvo451,800,000,000,00
Ukupno
Bitke205
Pobjede8842,93%
Izgubljene11455,61%
Neriješeno31,46%
Preživjele bitke5928,78%
Uništenih tenkova1310,64
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova960,47
Počinjena šteta762,67
Bodovi zauzimanja2331,14
Obrambeni bodovi1960,96
Iskustvo451,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke757000
Pobjede40553,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene32943,46%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno233,04%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke30540,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4450,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,980,000,000,00
Otkriveno tenkova7100,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta975,740,000,000,00
Bodovi zauzimanja21362,8200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi9171,2100,0000,0000,00
Iskustvo585,010,000,000,00
Ukupno
Bitke757
Pobjede40553,50%
Izgubljene32943,46%
Neriješeno233,04%
Preživjele bitke30540,29%
Uništenih tenkova4450,59
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova7100,94
Počinjena šteta975,74
Bodovi zauzimanja21362,82
Obrambeni bodovi9171,21
Iskustvo585,01
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke152000
Pobjede8555,92%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6240,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno53,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6039,47%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1100,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,200,000,000,00
Otkriveno tenkova1200,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta682,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja1601,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2051,3500,0000,0000,00
Iskustvo325,530,000,000,00
Ukupno
Bitke152
Pobjede8555,92%
Izgubljene6240,79%
Neriješeno53,29%
Preživjele bitke6039,47%
Uništenih tenkova1100,72
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova1200,79
Počinjena šteta682,14
Bodovi zauzimanja1601,05
Obrambeni bodovi2051,35
Iskustvo325,53
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede360,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene240,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke120,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova61,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.961,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo891,000,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede360,00%
Izgubljene240,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova20,40
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova61,20
Počinjena šteta1.961,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo891,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (138)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T34 81065,48538114449,48%1245,59
Cruiser Mk. III3281,5241687159,36%1732,83
E 25 7724,1045265047,69%966,34
IS-381055,6156863947,73%1148,61
Rhm.-Borsig Waffenträger81396,7052963751,49%1565,47
FV215b (183) 101600,6855250952,65%1156,86
KV-856708,6948546752,46%1252,14
M18 Hellcat6783,3557345753,83%1619,07
KV-26682,9040044750,78%1124,85
T-109954,2545537841,53%689,52
G.W. Panther7765,2539435247,44%879,44
IS-7101465,8053934947,56%1113,59
KV-15345,4534832543,69%524,06
KV-37804,4557432250,93%968,54
T54E191514,3054428952,25%1558,81
T-1506504,8049226054,23%791,52
ST-I91393,7457324454,10%1339,92
T698950,1955522745,81%1216,14
T25/27791,0251520054,00%1125,43
T71 DA7310,6154919250,52%459,89
IS7780,6861016854,17%1032,70
KV-48908,9062916756,89%1003,75
Sturer Emil7849,1640515949,69%1201,52
T376390,7741014656,16%1108,89
T-284115,3220913046,15%144,53
S-517812,0836612844,53%920,21
Hummel6491,5039011745,30%590,65
M41 Walker Bulldog8526,7542411452,63%887,21
FCM 50 t 8961,3048411150,45%1077,80
T216243,4950410951,38%557,07
T-437639,6543910542,86%886,12
T-34-856517,7948010248,04%921,03
T-463130,202049950,51%406,99
VK 36.01 (H)6604,674079846,94%938,84
Bat.-Châtillon 12 t8420,554769753,61%624,10
Pz.Kpfw. III Ausf. J4123,682679545,26%114,93
T7 Combat Car 2128,012629446,81%526,31
T499688,484138742,53%764,60
BDR G1 B5518,304948158,02%1162,38
IS-6 81146,544528141,98%1118,62
Nashorn6819,803918148,15%1517,51
Pz.Kpfw. III/IV5226,963487548,00%461,35
T57 Heavy101710,494927248,61%1310,72
Type 3 Chi-Nu5386,013697060,00%1163,62
T1 Cunningham1128,092616653,03%721,38
Grille5354,323486656,06%760,65
AMX 13 757428,533806250,00%805,87
T-345279,492996160,66%733,29
AMX 12 t6391,433286043,33%999,44
T1 Heavy5400,404665858,62%769,29
Churchill I5484,004005554,55%1004,81
Churchill VII6581,864365060,00%1151,24
T28 Prototype8908,804015048,00%827,51
Waffenträger auf Pz. IV91059,504164845,83%729,04
T675348,912684753,19%695,23
M3 Lee4229,863044351,16%711,41
Marder 38T4331,653214353,49%831,45
ARL 446481,643334254,76%752,95
Type 4 Chi-To6553,543694146,34%951,32
AMX 13 909475,784684146,34%489,47
Pz.Sfl. IVc5389,372864151,22%783,92
Löwe 8823,324064139,02%738,35
Sturmpanzer II4343,483134047,50%1245,74
IS-4101244,264843951,28%835,33
T1E6 274,761643339,39%93,69
Bat.-Châtillon 25 t AP9892,775303050,00%766,76
Pz.Kpfw. III Ausf. E3125,792022944,83%201,09
M75207,254292857,14%701,41
M24 Chaffee5190,184592853,57%555,81
Type 97 Chi-Ha3272,283942544,00%942,76
Type 1 Chi-He4289,044892369,57%1035,34
Sturmpanzer I Bison3131,781472334,78%205,93
T-26239,61852334,78%0,00
M5 Stuart4125,133532356,52%245,39
AMX 50 B101152,045202330,43%525,31
Rheinmetall Skorpion G 8845,003322222,73%547,56
T-703174,291811735,29%437,12
Chi-Ni2132,882701637,50%458,21
D23140,332651553,33%427,01
Cruiser Mk. IV4259,673301553,33%784,38
B14188,212941435,71%286,62
Vickers Mk. E Type B265,931081435,71%20,30
KV-1SA 5712,074841450,00%1517,23
Pz.Kpfw. II274,851671323,08%52,40
T56 GMC3146,081801353,85%362,87
M446406,233171361,54%587,45
Hotchkiss H35229,83911233,33%0,00
T-448675,173281225,00%655,83
LTP 392,181671154,55%285,31
BT-7 artillery 3158,363141172,73%621,18
M3 Stuart3215,903371060,00%962,55
D1250,101071020,00%0,00
Marder II3183,702661040,00%380,33
Universal Carrier 2-pdr2118,002051040,00%261,59
M2 Light2102,78187944,44%226,28
M2 Medium Tank3230,63366850,00%802,35
T-29 3290,50393862,50%1128,44
Strv m/40L3119,57229757,14%322,96
Lago496,14123728,57%19,16
Light Mk. VIC 297,43234742,86%291,26
AMX Chasseur de chars 8242,43299728,57%6,43
MS-1169,00131650,00%188,92
FV215b 10655,83582650,00%356,77
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81123,50824650,00%1349,94
Vickers Medium Mk. II224,20142560,00%181,20
Strv m/382184,20303560,00%813,50
Renault Otsu1140,004775100,00%748,75
M66360,60323520,00%261,25
Matilda4344,80402540,00%771,95
BT-2296,20110520,00%199,15
Vickers Medium Mk. III3297,80395560,00%1472,36
AT-1220,8037520,00%0,04
Leichttraktor178,25224450,00%206,93
Valentine AT4121,50134425,00%66,48
E 50 Ausf. M10870,507804100,00%617,46
T-804383,50237425,00%1428,76
T-50-2 6108,50192450,00%114,92
Vickers Medium Mk. I1143,00263366,67%820,01
Renault FT114,6795333,33%0,00
4TP1158,67256366,67%767,84
Renault NC-31126,0095366,67%230,82
Panzerjäger I2272,004273100,00%1117,43
Covenanter5124,33339366,67%376,12
L-60 2171,33311333,33%817,87
Pz.Kpfw. II Ausf. D 24,00226366,67%236,02
StuG IV 5125,00223366,67%274,84
Strv fm/211190,50235250,00%1148,04
Fiat 3000136,507520,00%3,10
Panzerwagen 39 361,00196250,00%254,76
T3 HMC297,004620,00%164,21
T-602131,501812100,00%638,49
Type 97 Te-Ke 20,003410,00%0,00
T2 Medium Tank20,004171100,00%261,00
Black Prince II 7131,003511100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5113,005391100,00%264,10
T-45 2234,003451100,00%1095,94
M24E2 Super Chaffee 6553,0027810,00%1105,71
Super Hellcat 70,005810,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 25.03.2026
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 15.03.2023
Otišao: 18.03.2026
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 15.03.2023
Otišao: 24.12.2024