RustyBus

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.01.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5722102267
Ø Razina8,830,0010,0510,01
Pobjede2949451,54%00,00%1045,45%3856,72%
Izgubljene2696247,12%00,00%1254,55%2841,79%
Neriješeno7651,34%00,00%00,00%11,49%
Preživjele bitke1709029,87%00,00%418,18%2435,82%
Uništenih tenkova562250,9800,00221,00761,13
Odnos razaranja1,400,001,221,77
Otkriveno tenkova673711,1800,00180,82791,18
Počinjena šteta1.576,190,001.838,271.964,87
Bodovi zauzimanja481870,8400,0000,00250,37
Obrambeni bodovi310380,5400,0000,0080,12
Iskustvo619,990,00749,05886,75
WN71234,000,00988,821313,31
WN81660,380,001473,412477,76
Ukupno
Bitke57221
Ø Razina8,83
Pobjede2949451,54%
Izgubljene2696247,12%
Neriješeno7651,34%
Preživjele bitke1709029,87%
Uništenih tenkova562250,98
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova673711,18
Počinjena šteta1.576,19
Bodovi zauzimanja481870,84
Obrambeni bodovi310380,54
Iskustvo619,99
WN71234,00
WN81660,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke22
Ø Razina10,05
Pobjede1045,45%
Izgubljene1254,55%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke418,18%
Uništenih tenkova221,00
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova180,82
Počinjena šteta1.838,27
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo749,05
WN7988,82
WN81473,41
Zadnjih 30 dana
Bitke67
Ø Razina10,01
Pobjede3856,72%
Izgubljene2841,79%
Neriješeno11,49%
Preživjele bitke2435,82%
Uništenih tenkova761,13
Odnos razaranja1,77
Otkriveno tenkova791,18
Počinjena šteta1.964,87
Bodovi zauzimanja250,37
Obrambeni bodovi80,12
Iskustvo886,75
WN71313,31
WN82477,76
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke72000
Pobjede3751,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3041,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno56,94%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2838,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova550,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,250,000,000,00
Otkriveno tenkova400,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.280,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja660,9200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2723,7800,0000,0000,00
Iskustvo628,970,000,000,00
Ukupno
Bitke72
Pobjede3751,39%
Izgubljene3041,67%
Neriješeno56,94%
Preživjele bitke2838,89%
Uništenih tenkova550,76
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova400,56
Počinjena šteta1.280,03
Bodovi zauzimanja660,92
Obrambeni bodovi2723,78
Iskustvo628,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede350,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene350,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke233,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova40,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.247,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja40,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo439,000,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede350,00%
Izgubljene350,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke233,33%
Uništenih tenkova20,33
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova40,67
Počinjena šteta1.247,17
Bodovi zauzimanja40,67
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo439,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta351,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo59,670,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede00,00%
Izgubljene3100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,33
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta351,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo59,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3422000
Pobjede179852,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene158946,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno351,02%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke141141,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova27500,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,370,000,000,00
Otkriveno tenkova34511,0100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.193,340,000,000,00
Bodovi zauzimanja66101,9300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi114403,3400,0000,0000,00
Iskustvo563,280,000,000,00
Ukupno
Bitke3422
Pobjede179852,54%
Izgubljene158946,43%
Neriješeno351,02%
Preživjele bitke141141,23%
Uništenih tenkova27500,80
Odnos razaranja1,37
Otkriveno tenkova34511,01
Počinjena šteta1.193,34
Bodovi zauzimanja66101,93
Obrambeni bodovi114403,34
Iskustvo563,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke120000
Pobjede5747,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6150,83%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4033,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova750,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,940,000,000,00
Otkriveno tenkova710,5900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.168,230,000,000,00
Bodovi zauzimanja1461,2200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1060,8800,0000,0000,00
Iskustvo546,020,000,000,00
Ukupno
Bitke120
Pobjede5747,50%
Izgubljene6150,83%
Neriješeno21,67%
Preživjele bitke4033,33%
Uništenih tenkova750,63
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova710,59
Počinjena šteta1.168,23
Bodovi zauzimanja1461,22
Obrambeni bodovi1060,88
Iskustvo546,02
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17000
Pobjede847,06%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene741,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno211,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke635,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,360,000,000,00
Otkriveno tenkova130,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.526,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi110,6500,0000,0000,00
Iskustvo622,410,000,000,00
Ukupno
Bitke17
Pobjede847,06%
Izgubljene741,18%
Neriješeno211,76%
Preživjele bitke635,29%
Uništenih tenkova150,88
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova130,76
Počinjena šteta1.526,12
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi110,65
Iskustvo622,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (355)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Progetto M40 mod. 65102196,33744458251,70%2018,00
TVP T 50/51102185,73764457754,12%2053,67
T 55A 91578,31657309551,60%1664,69
Grille 15101955,77609262850,38%1507,52
IS-7101945,56540210650,38%1726,42
T-54 ltwt.91027,29556175352,31%1594,79
Object 430U101941,24693163850,31%1727,26
AMX 50 Foch B102288,24728157057,45%1902,78
T-100 LT101319,13730124453,22%1666,50
Bat.-Châtillon 25 t AP91341,25542117248,21%1359,32
Waffenträger auf E 100102573,11561106352,59%2073,31
IS-381524,1265291457,77%2101,36
AMX 50 10081583,7458980852,60%2183,98
FV4005 Stage II101776,9356580348,19%1395,92
Waffenträger auf Pz. IV92116,7858077654,90%2186,07
Manticore101479,8577974750,87%1772,26
Object 261101296,3359773248,22%1065,50
Carro da Combattimento 45 t 101967,2566571851,11%1551,41
Object 268 Version 4101934,9173356350,27%1520,37
AMX 50 12091855,3659255253,26%2094,66
60TP Lewandowskiego102225,7579955052,91%1797,89
M41 Walker Bulldog8783,5151254050,74%1477,84
Panhard EBR 105101032,1966353248,87%1113,57
Rhm.-Borsig Waffenträger81797,2864143852,05%2280,97
Super Conqueror101773,4465043446,77%1293,31
Object 140101938,0969643352,89%1811,15
T71 DA7640,6252340850,74%1289,85
AMX 50 B102152,9158040252,24%1928,23
T-448978,6556638752,97%1391,22
T28 Prototype81406,6548738748,84%1747,37
Pz.Kpfw. VII102316,4876438451,04%1811,13
AMX 50 Foch (155) 102078,1072637249,73%1730,30
T-1091544,2767937156,06%1665,40
STB-1101808,0371536651,09%1502,76
T-5491492,4765536149,31%1684,37
Object 70492275,6269835654,21%2282,60
T-34-856677,6242631654,11%1371,16
IS-271082,9553031258,65%1617,41
M53/M5591036,2861629254,79%977,75
Caernarvon81195,5465028549,82%1394,75
Bat.-Châtillon 25 t101879,4766527446,35%1581,47
Panther II81221,8553725954,44%1797,06
Hirschkäfer112233,5867425447,64%1632,45
Maus102058,2982925349,80%1816,84
E 25 71047,6047525151,39%1630,39
SU-1527819,7939324047,92%1132,05
Lorraine 155 mle. 507723,0839224049,17%855,53
T110E5102008,2068123953,97%1622,85
Object 268102188,7752523950,21%1731,86
AMX 13 9091088,7660823647,46%1806,11
IS71144,1760022751,54%1754,44
AMX 13 757582,1949622342,15%1072,87
Rinoceronte102090,4373521150,24%1671,43
Char Futur 4 92082,6685020854,81%2175,92
T25/271091,9856320554,15%1913,00
VK 30.01 (D)6471,1533320247,03%812,80
Vz. 55102238,5084019757,87%2003,82
Sturer Emil71003,8252319149,74%1559,36
ISU-15281136,1560719046,32%1122,89
TNH T Vz. 5191903,5982418650,54%2004,01
SU-1006434,1135318450,00%619,61
AMX ELC bis5367,9144318354,10%1268,79
Type 586649,1741017251,16%1329,93
Conqueror Gun Carriage101405,7155217247,67%1208,21
AMX M4 mle. 49 Liberté 81099,4276016549,70%1311,78
KV-856763,8847116453,66%1418,91
M54 Renegade 81268,4965616444,51%1270,54
Conqueror91324,3563316253,70%1151,72
11081207,6163716146,58%1397,51
Prototipo Standard B91541,9270215947,80%1448,96
T376639,6447115639,10%1864,74
ARL V396664,6336215247,37%1325,43
T2971257,7856114552,41%1866,51
T-437895,8156814553,79%1611,75
T-345400,3935814351,75%1122,02
Pz.Kpfw. III/IV5226,2323414341,96%406,84
T92 HMC101200,2959614347,55%965,84
Object 705A102034,2074814351,75%1783,08
Rheinmetall Panzerwagen101358,2967014249,30%1475,64
AMX M4 mle. 4571166,0959714148,23%1757,01
VK 30.02 (D)7736,0543313748,18%1120,04
M40/M4381020,7851113750,36%1047,86
SU-855355,0625613251,52%752,40
MT-256371,5148913247,73%1027,38
Vz. 60S Dravec 102528,2966912951,94%1913,10
T-1506684,9442812948,06%1182,80
ST-I91458,4261912750,39%1440,53
Hummel6498,1334812651,59%656,86
T110E4101829,6966512648,41%1344,80
KV-481084,2554912448,39%1360,37
Panhard EBR 909865,7867612344,72%1250,71
Concept 1B 91948,9390812352,85%1595,66
KV-15478,3134312154,55%928,46
VK 30.02 (M)6761,1345311957,98%1698,52
Nashorn6819,3237911748,72%1538,01
AMX 13 105101235,2365311546,09%1316,73
Panther71061,8158711448,25%1759,29
StuG III Ausf. G5438,0328911155,86%1059,36
AMX 12 t6409,9757110849,07%1022,24
M3 Lee4258,4226310661,32%1006,88
SU-100M171111,1069010558,10%1703,72
LTTB8719,5550410048,00%1185,79
Hotchkiss EBR7445,025119944,44%819,31
M36 Jackson6662,514319654,17%1237,92
Strv 103B102084,987389552,63%1556,61
FV4202 81037,246649452,13%1434,06
SU-10181201,147599259,78%1635,69
T216301,544429247,83%649,62
Valentine3233,632479158,24%884,90
VK 20.01 (D)4152,191849149,45%308,01
KV-371070,506739052,22%1595,10
Mäuschen91435,387388743,68%1229,15
Ares 90 C111872,375778637,21%1084,28
T1 Heavy5241,222638550,59%304,84
M10 Wolverine5429,922928551,76%952,94
VK 28.016126,582858452,38%204,44
M18 Hellcat6699,195658146,91%1257,99
Controcarro 3 Minotauro102112,256247951,90%1659,37
CS-63101976,947427755,84%1626,91
Churchill I5484,453287546,67%943,55
Renault G15442,643707365,75%1324,54
Grille5379,852637343,84%686,22
M4A3E2 Sherman Jumbo6749,544867254,17%1733,80
KB-52 91954,789087251,39%1801,64
Pz.Kpfw. II Luchs4145,872627152,11%383,85
VK 30.01 (P)6612,083787143,66%982,67
T-804246,762517154,93%934,13
Kampfpanzer 50 t 91690,037557064,29%1563,73
Lorraine 155 mle. 518796,884856845,59%746,77
Panhard AMD 178B6411,875466852,94%1230,26
AMX 13 F3 AM6520,542856750,75%680,84
T3091084,003916643,94%736,42
Sturmpanzer II4171,171676648,48%393,57
S35 CA5488,952956639,39%1015,52
Kunze Panzer 91603,226266336,51%1442,71
Alecto4251,742676258,06%680,28
SU-85B4262,362186145,90%515,34
StuG IV 5516,563076149,18%1328,33
M4A1 Sherman5654,454316053,33%2144,05
Black Prince7900,286466073,33%1357,46
VK 16.02 Leopard5254,283716048,33%652,82
M127666,485166050,00%733,89
T-54 first prototype 81309,528285858,62%1957,33
M75349,634035750,88%1308,37
Object 780 102271,217075757,89%1789,59
Emil II91916,549615658,93%1866,54
Kranvagn102081,778025657,14%1664,00
Object 70591469,027045644,64%1288,25
ELC EVEN 90 8660,206885550,91%1199,82
Somua SAu 404253,632355451,85%612,07
Škoda T 5091270,705545339,62%1071,42
M24 Chaffee5465,233875251,92%1626,04
STA-181417,487875044,00%2147,40
FV215b (183) 101797,825505058,00%1298,82
BDR G1 B5530,624734751,06%970,59
T-284299,522494652,17%951,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4269,072494654,35%665,32
P.44 Pantera81302,267294652,17%1740,19
GSOR 3301 AVR FS9999,007534641,30%1575,92
ARL 446610,964294546,67%939,87
TNH 105/100081215,527064454,55%1478,49
T57 Heavy102453,577604454,55%2114,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5435,984964259,52%1347,76
Strv 746419,514304158,54%705,49
KPz 3 Projekt 07 HK 91498,347624158,54%1500,91
UDES 15/16101832,736984045,00%1289,75
BZ-75102041,506314047,50%1592,26
Marder 38T4244,053174042,50%445,44
King Tiger (Captured) 71234,728433956,41%1957,30
T404451,373333860,53%1403,28
SU-14-28731,084653743,24%545,48
Type T-345510,433413745,95%1511,11
Pz.Kpfw. II Ausf. G3123,032383759,46%421,60
SARL 424309,352743764,86%1082,05
G.W. Tiger (P)8918,357003759,46%1019,64
Semovente M43 Bassotto6768,676363655,56%1394,23
B14248,343053542,86%511,53
Emil I81252,696703537,14%1323,71
Sturmpanzer I Bison380,601163551,43%119,97
Carro d'assalto P.8871253,698533551,43%1755,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4127,462623551,43%276,68
M48A5 Patton101622,034303525,71%1000,26
M5A1 Stuart4175,822963455,88%486,48
T-127 3377,743553461,76%1703,07
Marder II3178,242173363,64%534,55
Churchill VII6370,412563231,25%357,54
T110E3101725,165833243,75%1127,40
Charioteer81007,037253259,38%1135,29
Cobra 91638,477633259,38%1550,27
Škoda T 245397,653703148,39%1078,69
AT 25551,134703161,29%1576,15
Type 5 Ke-Ho4343,033383050,00%1236,18
M2 Medium Tank3142,131763050,00%407,79
SU-76M4182,871593036,67%280,26
T-703138,431473033,33%298,82
AMX 404152,902772962,07%535,91
121101647,248262968,97%1438,53
M5 Stuart492,002962962,07%203,28
FV4004 Conway91989,247062927,59%1882,86
Jagdpanzer E 100101689,216572864,29%1167,47
AMX M4 mle. 54102025,327002857,14%1754,72
Pz.Sfl. IVc5368,523672748,15%739,56
VK 100.01 (P)8889,636842751,85%857,25
T-463149,691582650,00%490,24
M-V-Y102119,819962669,23%1826,77
Ares 8591214,127182646,15%944,75
FSV Scheme A71209,048012544,00%2114,71
122 TM 81204,527352556,00%1262,99
WZ-1209955,836172445,83%728,26
Progetto C50 mod. 6691762,218242450,00%1584,32
T3 HMC2165,751842445,83%644,64
Somua S353210,082282441,67%409,64
Jagdpanzer IV6458,223312356,52%806,21
Bat.-Châtillon 155 58101018,736252245,45%851,98
SU-130PM 81430,417312259,09%1516,94
Fantôme 91405,188752259,09%1473,99
SU-26383,951342147,62%88,88
Object 277102420,627612147,62%1857,31
FV227 Conceiver81212,296202161,90%1428,27
D23221,252062045,00%773,60
Pz.Kpfw. II272,901512045,00%90,95
Cruiser Mk. II2198,251872050,00%888,97
T25 AT7718,406092060,00%924,70
T1 Cunningham197,111511952,63%445,03
Valentine AT4307,582671963,16%941,72
BT-74187,612251850,00%543,64
Object 777 Version II 91401,897891872,22%1499,32
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81131,676721833,33%1427,84
DBV-152 101598,066421741,18%808,62
Renault UE 573168,121751735,29%309,43
M446733,535801747,06%1100,73
Strv K 91574,247481747,06%1468,05
Black Rock 111507,296061741,18%804,20
B.U.G.I.6801,694461637,50%1178,29
AT-12104,191411650,00%264,96
SU-100Y 6716,635671662,50%1255,55
Cruiser Mk. IV4183,532331566,67%607,16
AEC Armoured Car5596,875441560,00%1431,07
K-91-PT 91077,936291546,67%848,23
Object 252U 81466,337351546,67%1673,60
Leichttraktor1111,712031464,29%548,42
BZ-587709,144831435,71%583,40
Char Mle. 75 91131,936291442,86%1479,43
BT-7 artillery 3324,714231435,71%1153,00
Type 97 Te-Ke 2376,774451330,77%1939,43
Pz.Kpfw. 38 (t)3390,623461353,85%1848,38
FV601 Saladin8598,775711353,85%597,39
LTC II 91071,928941369,23%1491,92
T-29 3472,235711361,54%1871,10
Progetto CC55 mod. 548665,254921233,33%397,22
T698883,504731233,33%836,85
FCM 36282,751441250,00%202,31
Object 26391407,088531266,67%1451,75
Object 43091942,088591250,00%1924,59
T28 Concept 71098,835201233,33%1467,86
Object 260 101706,258281250,00%1143,77
WZ-111 Alpine Tiger 8920,426781250,00%905,05
Škoda T 256445,735331145,45%676,37
Renault FT AC2120,641461154,55%363,60
FV2078836,915691145,45%874,49
FV230 Canopener101543,186501145,45%901,93
DS PZInż5768,006471060,00%2339,74
M415391,804191050,00%497,96
Challenger7542,205891070,00%698,32
TT-130M 92060,608101070,00%2009,86
Nergal 81045,606581060,00%1038,20
P.43 bis6526,78479955,56%877,09
Type 98 Ke-Ni3373,00383955,56%2110,29
Type 5 Heavy102359,56443922,22%1382,26
SMV CC-5671197,11726944,44%1588,14
SU-54181,33173922,22%164,39
T2 Medium Tank2128,56212988,89%687,44
T56 GMC3141,56169944,44%282,61
Covenanter5310,67335966,67%1179,97
T-50-2 6492,56489955,56%1245,74
56TP 81239,33467933,33%1089,80
STA-2 8770,11555988,89%959,74
Chi-Ni2186,13208850,00%917,51
Type 95 Ha-Go2132,75202837,50%401,98
T-34-28690,25662862,50%798,31
Vickers Mk. E Type B2206,13239850,00%904,07
40TP Habicha6246,50335850,00%273,19
MS-11155,25195850,00%738,81
Cruiser Mk. I1186,50263862,50%1098,66
Type 5782495,751115875,00%3704,79
T-116 3254,50372837,50%851,45
TS-5 81318,75755850,00%1361,58
Pz.Kpfw. 35 (t)2148,14171728,57%602,49
Type 3 Chi-Nu5341,57400771,43%1055,90
Konštrukta T-34/1007574,00503742,86%638,33
M2 Light2127,57157728,57%286,85
TVP VTU Koncept8726,43578757,14%875,15
Type 97 Chi-Ha3220,71182742,86%616,02
Vz. 44-171330,71692771,43%2189,77
Vickers Medium Mk. I112,1749633,33%0,00
Hotchkiss H35270,50125650,00%137,44
Panzerjäger I293,17116633,33%97,78
Type 2597 Chi-Ha3187,17228633,33%493,77
T-262168,33172633,33%740,64
IS-6 81051,33475650,00%1140,90
AT 86271,834806100,00%435,10
FV38059797,00380650,00%584,97
Renault R35294,17206666,67%382,02
114 SP2 101408,00678633,33%730,79
Super Hellcat 7310,50408650,00%252,82
BT-22170,00185540,00%718,50
D1233,4087520,00%0,66
SU-182156,00209580,00%1121,99
Cruiser Mk. III3200,40283580,00%1070,39
Panhard AML Lynx 6x68567,40507540,00%804,65
M6A2E1 81432,80724540,00%1553,67
M10 RBFM 5379,0021350,00%506,24
M3 Stuart3248,00485475,00%1090,13
TKS z n.k.m. 20 mm 2237,25483475,00%1308,45
Renault FT154,0088425,00%47,47
Universal Carrier 2-pdr2217,25213450,00%872,06
G.W. Panther7431,7512940,00%226,47
T-602138,25189425,00%416,38
IS-5 (Object 730) 81354,75741450,00%1299,94
WZ-114 91974,2561740,00%2031,06
Lorraine 40 t 81386,25558450,00%1645,74
Stinger 101566,25532450,00%983,79
Renault Otsu153,33169366,67%213,83
S-517817,00648366,67%945,49
Škoda T 177892,67587366,67%2070,75
Archer5154,33250366,67%326,07
Windhund 8692,33234333,33%367,19
Rheinmetall Skorpion G 8951,33717366,67%934,74
Škoda T 45 71584,67851366,67%2394,96
Löwe 8971,675253100,00%972,09
T7 Combat Car 2193,33403366,67%1131,99
Chimera 81277,67535333,33%941,22
Renault NC-31155,5086250,00%117,98
AMX 383251,00212250,00%797,10
Staghound Mk. III6743,00528250,00%1211,76
AMR 35 272,002442100,00%322,48
T-45 2260,5028520,00%1030,17
Charlemagne 81283,509282100,00%1245,21
Valiant 5163,5030420,00%70,30
SMV CC-678674,0017610,00%390,59
Semovente M415330,0021010,00%396,92
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,003010,00%0,00
T23E3 7320,0026010,00%191,88
Chieftain/T95 81535,008621100,00%2206,99
IS-2 shielded 72269,0079110,00%3404,63
TS-60 91312,0040210,00%759,34
M4A3(76)W Sherman 6651,006141100,00%1210,82
Patton the Tank 91601,0033710,00%1501,33
A46 6109,0012810,00%24,15
LTP 3151,0014710,00%479,18
Excalibur 6144,0011910,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,003310,00%0,00
113 Beijing Opera 10913,0021010,00%349,53
Churchill Crocodile 61004,0052710,00%1113,28
43 M. Toldi III 3306,005521100,00%1392,63

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.01.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.01.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 01.05.2023
Otišao: 05.11.2023