Russischer_Fuchs

clanlogo
Pozicija: Pričuva
Član od: 25.08.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2828531168357
Ø Razina7,747,716,676,10
Pobjede1553054,91%1445,16%10562,50%21961,34%
Izgubljene1227943,41%1754,84%6035,71%13236,97%
Neriješeno4761,68%00,00%31,79%61,68%
Preživjele bitke919032,49%825,81%4828,57%12033,61%
Uništenih tenkova317891,12280,901941,154861,36
Odnos razaranja1,661,221,622,05
Otkriveno tenkova328911,16371,193832,286251,75
Počinjena šteta1.498,141.611,771.283,911.245,79
Bodovi zauzimanja255140,90632,032561,524041,13
Obrambeni bodovi136110,4800,00720,432020,57
Iskustvo858,33809,65950,41923,68
WN71445,661196,131718,901813,78
WN82097,472067,822701,502739,33
Ukupno
Bitke28285
Ø Razina7,74
Pobjede1553054,91%
Izgubljene1227943,41%
Neriješeno4761,68%
Preživjele bitke919032,49%
Uništenih tenkova317891,12
Odnos razaranja1,66
Otkriveno tenkova328911,16
Počinjena šteta1.498,14
Bodovi zauzimanja255140,90
Obrambeni bodovi136110,48
Iskustvo858,33
WN71445,66
WN82097,47
Zadnja 24 sata
Bitke31
Ø Razina7,71
Pobjede1445,16%
Izgubljene1754,84%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke825,81%
Uništenih tenkova280,90
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova371,19
Počinjena šteta1.611,77
Bodovi zauzimanja632,03
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo809,65
WN71196,13
WN82067,82
Zadnjih 7 dana
Bitke168
Ø Razina6,67
Pobjede10562,50%
Izgubljene6035,71%
Neriješeno31,79%
Preživjele bitke4828,57%
Uništenih tenkova1941,15
Odnos razaranja1,62
Otkriveno tenkova3832,28
Počinjena šteta1.283,91
Bodovi zauzimanja2561,52
Obrambeni bodovi720,43
Iskustvo950,41
WN71718,90
WN82701,50
Zadnjih 30 dana
Bitke357
Ø Razina6,10
Pobjede21961,34%
Izgubljene13236,97%
Neriješeno61,68%
Preživjele bitke12033,61%
Uništenih tenkova4861,36
Odnos razaranja2,05
Otkriveno tenkova6251,75
Počinjena šteta1.245,79
Bodovi zauzimanja4041,13
Obrambeni bodovi2020,57
Iskustvo923,68
WN71813,78
WN82739,33
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke272000
Pobjede12746,69%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14051,47%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,84%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10237,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1790,6600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,050,000,000,00
Otkriveno tenkova450,1700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.996,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja1060,3900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7722,8400,0000,0000,00
Iskustvo700,470,000,000,00
Ukupno
Bitke272
Pobjede12746,69%
Izgubljene14051,47%
Neriješeno51,84%
Preživjele bitke10237,50%
Uništenih tenkova1790,66
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova450,17
Počinjena šteta1.996,03
Bodovi zauzimanja1060,39
Obrambeni bodovi7722,84
Iskustvo700,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke673000
Pobjede35953,34%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene31446,66%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke24436,26%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6460,9600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,510,000,000,00
Otkriveno tenkova7961,1800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.437,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja4370,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi24883,7000,0000,0000,00
Iskustvo894,660,000,000,00
Ukupno
Bitke673
Pobjede35953,34%
Izgubljene31446,66%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke24436,26%
Uništenih tenkova6460,96
Odnos razaranja1,51
Otkriveno tenkova7961,18
Počinjena šteta1.437,03
Bodovi zauzimanja4370,65
Obrambeni bodovi24883,70
Iskustvo894,66
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke372000
Pobjede16644,62%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19351,88%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno133,49%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12533,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2750,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,110,000,000,00
Otkriveno tenkova2870,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.390,950,000,000,00
Bodovi zauzimanja5051,3600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4761,2800,0000,0000,00
Iskustvo649,660,000,000,00
Ukupno
Bitke372
Pobjede16644,62%
Izgubljene19351,88%
Neriješeno133,49%
Preživjele bitke12533,60%
Uništenih tenkova2750,74
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova2870,77
Počinjena šteta1.390,95
Bodovi zauzimanja5051,36
Obrambeni bodovi4761,28
Iskustvo649,66
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke45000
Pobjede1635,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2964,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1226,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova250,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,760,000,000,00
Otkriveno tenkova170,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.790,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja621,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1563,4700,0000,0000,00
Iskustvo559,330,000,000,00
Ukupno
Bitke45
Pobjede1635,56%
Izgubljene2964,44%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1226,67%
Uništenih tenkova250,56
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova170,38
Počinjena šteta1.790,27
Bodovi zauzimanja621,38
Obrambeni bodovi1563,47
Iskustvo559,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (126)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81770,58842203652,31%2082,61
SU-130PM 81816,34845125553,15%2074,91
ELC EVEN 90 8684,49815118254,48%1486,27
Kanonenjagdpanzer 105 81876,96929117255,29%2426,08
Bisonte C45 81720,041011115556,45%2115,44
EMIL 1951 81592,10888112855,14%1900,48
FV215b (183) 101823,42668105649,34%1372,23
T-34-85M 61353,421010104563,35%2943,00
Object 261101545,26697102848,64%1281,41
Strv S1 81746,8081690756,12%2060,56
Progetto M35 mod. 46 81847,1098287455,49%2545,92
LT-432 8922,9481883653,47%1939,63
Caernarvon Action X 81557,0697983553,29%2188,02
Object 703 Version II 81752,41102376755,15%2196,90
Charioteer Nomad 81837,2586069153,55%2274,83
105 leFH18B2 5959,7769869056,52%2221,97
T6751115,5977659058,14%3292,19
Strv m/42-57 Alt A.2 61390,69102656962,92%3446,26
Kampfpanzer 50 t 92209,2999652355,64%2196,47
AMX 50 Foch (155) 102263,6073547051,49%1655,41
AMX 13 57 GF 7880,6990746850,85%2061,66
Panther/M10 71343,8192042756,67%2514,61
Bofors Tornvagn 81444,2785642253,55%1651,71
KV-220-2 51307,75125239361,83%3285,75
T92 8793,3280637954,88%1620,37
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4999,5465736963,14%3724,61
HWK 30 8986,7069932248,14%1802,70
E 25 71488,21103031557,78%2954,52
M10 RBFM 51132,9291827557,45%2938,78
DZT-159 91944,3194724859,27%1979,52
Conqueror Gun Carriage101549,5469723553,62%1305,72
121B 101729,9771522848,68%1374,52
T-103 81561,4681521949,32%1807,98
T-50-2 6702,7088421855,50%2612,82
Somua SM 81855,6497221754,38%2169,83
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61005,1590721363,38%3555,33
G.W. Tiger91547,3473920654,85%1613,26
T92 HMC101558,0066620151,24%1321,78
AMX M4 mle. 49 81649,7095218950,79%2170,38
Object 430U101814,8273618147,51%1433,14
CS-52 LIS 81619,0189217254,65%2181,92
G.W. Tiger (P)81385,9976317156,73%1917,37
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4833,9794815758,60%2501,54
M53/M5591487,2474614652,05%1517,47
G.W. E 100101774,0767113247,73%1596,63
SU-14-17939,7867713158,02%1361,59
FV380591338,5769813046,92%1207,89
Bat.-Châtillon 155 58101269,8966512348,78%1075,59
T-44-100 Igrovoy 81550,8692012356,91%2194,95
TS-54 82446,82132211964,71%3796,85
Type 63 81445,3189510852,78%1691,69
Crusader 5.5-in. SP7824,2665510455,77%1258,36
FV2078993,527289853,06%1154,78
Pz.Sfl. IC 4648,066699755,67%2530,05
T78 61685,3210859663,54%3301,86
Leox 92391,119828254,88%2515,50
Grille5567,344328058,75%1370,92
G.W. Panther71068,368227762,34%1494,02
SU-14-281614,568576858,82%1976,67
E 7591532,638536851,47%1372,78
Hummel6750,136166756,72%1191,87
M40/M4381384,257986759,70%1730,29
FV3046538,884036448,44%863,97
M1271148,708596170,49%1816,78
212A91708,107716050,00%1762,37
Lorraine 155 mle. 5071160,317044845,83%1520,62
M446824,006494854,17%1444,98
Valentine II 4893,4610254858,33%3703,80
Birch Gun4271,833384770,21%1064,68
SU-86797,836494660,87%1169,09
M374338,982964537,78%1017,55
Tiger II81187,847634546,67%1288,26
Škoda T 15A 41100,1211024170,73%2950,31
Hotchkiss EBR7715,837054160,98%1693,17
Type 1 Ho-Ni II 4987,498544158,54%2755,65
Lorraine 155 mle. 5181332,638494060,00%1727,03
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 82040,189844055,00%2822,77
T-4481316,337923948,72%1910,82
Pz.Sfl. IVb4368,783353650,00%1172,80
SFAC 105 82645,9410703658,33%3051,29
M-VII-Y 93602,6213533464,71%3469,88
BT-42 Jatkosota HS 51083,3610203375,76%3673,13
Bishop5509,473953246,88%989,85
M415538,844853148,39%794,63
Object 268 Version 4103063,3010363076,67%2460,18
Wespe3187,162392548,00%574,19
SPHT 92832,7811772360,87%2936,40
AMX 13 F3 AM61117,807822050,00%1824,62
Bat.-Châtillon 155 5591275,406882045,00%1154,28
114 SP2 103313,429161963,16%2789,76
Type 6191403,287161850,00%1266,00
FV226 Contradictious 82176,0611901872,22%2718,06
Lion 102213,198731662,50%2146,56
Object 452K 102291,257321631,25%1524,53
M7 Priest3239,402581540,00%511,15
T25 Pilot Number 1 81066,478831573,33%1484,66
STA-181194,437891457,14%1739,03
Panhard EBR 105101061,506671450,00%1171,66
T-22 medium 102802,078911442,86%2362,46
T95/FV4201 Chieftain 102129,8310071258,33%1401,04
Tiger I71526,331144966,67%2585,85
Type 4 Chi-To61024,44855966,67%2449,84
ShPTK-TVP 100 81945,501089875,00%3051,73
G.Pz. Mk. VI (e)2141,29231757,14%822,15
Type 5 Chi-Ri7667,50510650,00%893,02
XM57 81916,83789650,00%1617,08
E 65 Zwilling 82055,20825520,00%1561,27
FV4202 81356,60845560,00%1841,32
Turtle Mk. I 83547,801806580,00%7120,05
Bat.-Châtillon Bourrasque 81510,00860560,00%1838,92
Vz. 55103277,001043366,67%3336,42
Strv K 95609,0020493100,00%9601,43
Cobra 92761,3315423100,00%3505,56
TVP T 50/51102071,0038620,00%1369,85
STB-11010197,0017612100,00%13018,48
Windhund 83086,001008250,00%4085,86
Leichttraktor1281,006561100,00%1984,61
DBV-152 106988,00117610,00%4893,79
E 50 Ausf. M10831,0037210,00%304,06
Grille 15102191,0026410,00%1542,12
ST-II102760,0014091100,00%1802,65
Obsidian 82194,0017031100,00%3430,70
Panhard EBR 75 (FL 10) 81066,008211100,00%1605,96
TS-6 93514,0016801100,00%4517,00
Carro da Combattimento 45 t 102493,0038310,00%1880,94
AMX ELC 901 61414,0015661100,00%6355,60

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Pričuva
Član od: 25.08.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 24.02.2026
Otišao: 26.08.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.01.2026
Otišao: 22.02.2026
Pozicija: Novak
Član od: 26.11.2025
Otišao: 28.01.2026
Pozicija: Novak
Član od: 12.10.2025
Otišao: 25.11.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 07.05.2025
Otišao: 11.10.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 22.04.2025
Otišao: 06.05.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.06.2024
Otišao: 21.04.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.06.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Obavještajac
Član od: 22.05.2024
Otišao: 30.05.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 15.08.2023
Otišao: 18.05.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 21.09.2022
Otišao: 06.08.2023