Razparuk

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.06.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke53592389344
Ø Razina8,1911,009,969,53
Pobjede2545947,51%266,67%4651,69%15344,48%
Izgubljene2743551,19%133,33%4146,07%18453,49%
Neriješeno6981,30%00,00%22,25%72,03%
Preživjele bitke1457527,20%133,33%2932,58%10530,52%
Uništenih tenkova351980,6651,67700,792410,70
Odnos razaranja0,902,501,171,01
Otkriveno tenkova555111,0400,00590,663491,01
Počinjena šteta1.039,521.574,671.527,911.319,69
Bodovi zauzimanja264680,4900,00770,872200,64
Obrambeni bodovi197100,3700,00140,16360,10
Iskustvo617,90997,33790,11717,62
WN7860,911309,36918,84782,34
WN81042,391083,531096,171017,43
Ukupno
Bitke53592
Ø Razina8,19
Pobjede2545947,51%
Izgubljene2743551,19%
Neriješeno6981,30%
Preživjele bitke1457527,20%
Uništenih tenkova351980,66
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova555111,04
Počinjena šteta1.039,52
Bodovi zauzimanja264680,49
Obrambeni bodovi197100,37
Iskustvo617,90
WN7860,91
WN81042,39
Zadnja 24 sata
Bitke3
Ø Razina11,00
Pobjede266,67%
Izgubljene133,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke133,33%
Uništenih tenkova51,67
Odnos razaranja2,50
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta1.574,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo997,33
WN71309,36
WN81083,53
Zadnjih 7 dana
Bitke89
Ø Razina9,96
Pobjede4651,69%
Izgubljene4146,07%
Neriješeno22,25%
Preživjele bitke2932,58%
Uništenih tenkova700,79
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova590,66
Počinjena šteta1.527,91
Bodovi zauzimanja770,87
Obrambeni bodovi140,16
Iskustvo790,11
WN7918,84
WN81096,17
Zadnjih 30 dana
Bitke344
Ø Razina9,53
Pobjede15344,48%
Izgubljene18453,49%
Neriješeno72,03%
Preživjele bitke10530,52%
Uništenih tenkova2410,70
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova3491,01
Počinjena šteta1.319,69
Bodovi zauzimanja2200,64
Obrambeni bodovi360,10
Iskustvo717,62
WN7782,34
WN81017,43
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke198000
Pobjede9648,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7638,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2613,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7537,88%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova650,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,530,000,000,00
Otkriveno tenkova2361,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.028,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja890,4500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi140,0700,0000,0000,00
Iskustvo580,840,000,000,00
Ukupno
Bitke198
Pobjede9648,48%
Izgubljene7638,38%
Neriješeno2613,13%
Preživjele bitke7537,88%
Uništenih tenkova650,33
Odnos razaranja0,53
Otkriveno tenkova2361,19
Počinjena šteta1.028,18
Bodovi zauzimanja890,45
Obrambeni bodovi140,07
Iskustvo580,84
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12000
Pobjede541,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene650,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno18,33%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke216,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,400,000,000,00
Otkriveno tenkova161,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta610,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja70,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo514,920,000,000,00
Ukupno
Bitke12
Pobjede541,67%
Izgubljene650,00%
Neriješeno18,33%
Preživjele bitke216,67%
Uništenih tenkova40,33
Odnos razaranja0,40
Otkriveno tenkova161,33
Počinjena šteta610,67
Bodovi zauzimanja70,58
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo514,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke150,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova52,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta340,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo196,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke150,00%
Uništenih tenkova10,50
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova52,50
Počinjena šteta340,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo196,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke200000
Pobjede9346,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10753,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8341,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1440,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,230,000,000,00
Otkriveno tenkova2031,0200,0000,0000,00
Počinjena šteta946,050,000,000,00
Bodovi zauzimanja820,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8894,4500,0000,0000,00
Iskustvo711,520,000,000,00
Ukupno
Bitke200
Pobjede9346,50%
Izgubljene10753,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke8341,50%
Uništenih tenkova1440,72
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova2031,02
Počinjena šteta946,05
Bodovi zauzimanja820,41
Obrambeni bodovi8894,45
Iskustvo711,52
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke359000
Pobjede11732,59%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene23264,62%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno102,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9626,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1110,3100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,420,000,000,00
Otkriveno tenkova3771,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta779,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja2070,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4941,3800,0000,0000,00
Iskustvo407,280,000,000,00
Ukupno
Bitke359
Pobjede11732,59%
Izgubljene23264,62%
Neriješeno102,79%
Preživjele bitke9626,74%
Uništenih tenkova1110,31
Odnos razaranja0,42
Otkriveno tenkova3771,05
Počinjena šteta779,69
Bodovi zauzimanja2070,58
Obrambeni bodovi4941,38
Iskustvo407,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede233,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene466,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke116,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova61,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.060,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo507,330,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede233,33%
Izgubljene466,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116,67%
Uništenih tenkova40,67
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova61,00
Počinjena šteta1.060,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo507,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (367)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M53/M5591298,90646176549,18%1213,44
Object 140101376,94653168645,91%1000,92
Rheinmetall Skorpion G 81141,28630140246,08%1141,35
T110E5101418,13630117942,75%924,84
M10391161,6165095246,01%974,16
E 25 7910,3065494250,32%1316,61
E 509920,6550193941,85%641,74
KV-5 8886,6453088548,25%914,63
Rhm.-Borsig Waffenträger81430,2068880448,26%1550,25
Progetto M35 mod. 46 81133,1867878949,05%1228,24
T499554,9955276045,79%606,39
Type 5 Ka-Ri 81314,9868875848,15%1148,55
T-5491080,5468975447,75%1011,28
ELC EVEN 90 8604,5470175249,34%1114,65
E 50 Ausf. M101367,7666372146,74%964,04
LT-432 8608,7860671947,29%979,89
G.W. Panther7828,6753271148,66%1014,07
T3091724,4372364748,69%1526,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5355,8336664547,75%834,47
O-Ni71016,2672958450,51%1333,76
T-34-856638,9060658355,75%1313,11
Object 430101231,8163555843,91%848,96
leKpz M 41 90 mm GF 8621,8761755749,01%1064,52
AMX Chasseur de chars 8749,4857053245,68%809,53
Škoda T 56 81367,0176750951,47%1213,11
Panther II8695,2650248446,07%768,70
Panhard EBR 75 (FL 10) 8505,0456347745,49%638,99
T110E4101713,2364245245,13%1182,31
VK 36.01 (H)6357,7328445050,44%458,69
T675393,1243743550,11%790,80
TVP T 50/51101379,4461842543,76%982,70
Waffenträger auf Pz. IV91465,2763640847,30%1150,86
T25/27806,0861938248,95%1110,22
KV-26668,2955536850,54%1038,73
Charioteer81195,7267636650,82%1311,78
Panther7485,8945336446,43%589,35
T297929,1844635448,59%1146,91
T-345427,3446834854,60%1214,79
Kranvagn101463,2467333946,90%1032,22
STG 81134,5966633547,16%1351,95
SMV CC-64 Vipera 81179,1073632450,31%1243,85
T328776,7749632044,38%711,08
FV1066 Senlac 8498,5562531948,59%749,21
SU-14-281308,0674131549,84%1540,62
Type 5 Heavy101750,3978231052,90%1248,47
Cromwell B 6675,8961530951,13%1125,97
Grille 15101494,0559530044,33%895,76
ShPTK-TVP 100 8877,1759429842,62%706,11
Type 64 6509,5454529245,21%1218,55
Hummel6789,7833029151,20%1162,75
Bat.-Châtillon Bourrasque 8977,8865328845,49%951,17
Turtle Mk. I 81181,4474528554,04%1089,61
T-448744,2665127952,69%907,41
Cromwell6554,6057327750,54%1031,45
T-54 ltwt.9713,2862826347,15%868,77
Bat.-Châtillon 25 t101370,6759826240,84%884,26
AMX AC mle. 4881222,3270626251,15%1376,42
XM57 81388,8071425646,88%1113,66
Škoda T 5091269,4768325547,06%1101,94
Emil II91466,2973025245,63%1298,97
Object 261101121,1469824954,62%944,46
Semovente M43 Bassotto6843,6156824451,23%1326,12
T-34-85M 6777,4661022950,22%1159,45
LTTB8544,1861222846,05%822,19
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8883,0859722541,33%843,12
Progetto M40 mod. 65101295,4562622245,05%883,43
M40/M4381064,1160521749,31%1078,05
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6600,3754221549,77%1071,50
AMX 50 12091074,0856721143,60%803,63
Bisonte C45 81305,1880620847,60%1304,75
FV4005 Stage II101318,4555420448,53%916,19
T-50-2 6386,1151720446,57%920,41
AMX 50 1008969,6559920042,50%886,31
O-I6706,0762720052,00%1181,90
T28 Prototype81344,3268819947,24%1455,53
Kpz. Erich Konzept I 91443,2766819941,71%1022,13
Bat.-Châtillon 25 t AP91140,8160519637,76%937,20
B.U.G.I.6663,3052818547,03%1092,59
Škoda T 256526,8252818252,20%951,73
Sturer Emil7856,0455018247,80%1124,49
AMX 13 909665,2963617951,96%889,53
Object 430U101434,4164217838,20%890,57
Emil I81299,2468816942,01%1391,84
Vz. 55101652,8271416545,45%1024,09
T57 Heavy101337,4162616543,64%825,55
FV217 Badger101640,4768116440,85%938,42
Konštrukta T-34/1007676,2958515951,57%981,18
T92 HMC101250,4450715639,10%918,95
Manticore10764,7063015641,03%680,81
FV4004 Conway91243,5762015550,32%1121,56
Rheinmetall Panzerwagen10763,6063915444,16%662,51
T-437780,6565815347,71%1193,82
Object 4168993,7663815151,66%1272,55
Pudel 6648,5958414749,66%1126,98
Strv 103B101479,7264814744,90%869,46
M66631,2735114450,69%967,58
Type 4 Heavy91643,8677714148,94%1532,17
Type 63 81089,5671314142,55%1030,16
Ares 90101457,8372813847,83%956,36
AMX 50 B101858,5874713750,36%1287,73
FV4202 81164,8185413757,66%1747,21
Ares 8591236,5972013642,65%1019,22
Tiger I7412,3127713444,78%303,12
Concept No. 5101563,5366413444,03%1015,28
TNH T Vz. 5191316,9869113339,85%1081,51
T1 Heavy5402,5030513353,38%750,75
Controcarro 3 Minotauro101572,0372613249,24%978,42
Chi-To SP71051,3669513254,55%1169,10
Conqueror91104,6770513146,56%790,23
SMV CC-678953,8264513148,85%895,95
AMX 50 Foch (155) 101218,1654413139,69%655,80
SDP wz 66 Grom 81060,0068613152,67%957,79
T9591277,5567013047,69%886,11
Leopard Prototyp A91077,0561212941,86%791,59
AMX M4 mle. 54101304,8567212843,75%777,28
Grille5410,6623112653,17%886,75
Strv S1 8890,7455012343,90%706,74
CS-63101383,6267412245,08%869,09
FV226 Contradictious 81221,3574611941,18%1073,00
45TP Habicha7829,0861311846,61%992,20
Centurion Mk. 7/191045,7864011845,76%774,53
A-447683,1860511746,15%968,64
AMX M4 mle. 5192083,6390211553,91%2016,95
BZT-70 101813,9671511341,59%948,69
IS-38953,0961911242,86%902,41
GSOR 3301 AVR FS9531,5264911244,64%581,00
IS-7101521,6173311045,45%1009,54
AMX 50 Foch91586,1074811050,91%1327,49
M48A5 Patton101393,9371711051,82%957,22
UDES 0381000,6057910944,95%870,20
BDR G1 B5631,8455710856,48%1464,44
T803111598,0867810836,11%750,00
53TP Markowskiego8881,1465210648,11%834,18
Strv 103-091209,0164110649,06%908,04
PTZ-78112096,5775110545,71%1108,29
ARL 446748,6157210349,51%1265,61
121B 101193,2058310343,69%740,55
Progetto C50 mod. 6691114,4269210248,04%842,33
DBV-152 101575,5466510248,04%915,36
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.476,2216710247,06%65,08
60TP Lewandowskiego101361,4565810051,00%820,31
AMX M4 mle. 49 81396,1880510046,00%1871,45
SU-855406,102179944,44%848,83
STA-18698,655579942,42%700,12
T110E3101502,037049949,49%874,45
Sturmpanzer II4301,981849854,08%1001,47
STB-1101042,235049734,02%517,99
Coccodrillo 101827,947559749,48%1195,35
SDP 58 Kilana81146,056789648,96%1174,66
TVP VTU Koncept8786,165999554,74%949,31
SU-1018757,716639363,44%874,62
BZ-79111920,308579352,69%1059,48
Leopard 1101612,807589255,43%1258,09
Sturmpanzer I Bison3158,761309143,96%391,16
O-Ho81179,067758950,56%1342,68
T-505131,132648855,68%332,51
Prototipo Standard B91063,746628756,32%905,85
Nashorn6653,265228650,00%1098,04
SMV CC-5671022,457688459,52%1513,17
BZ-75101692,518098453,57%1162,97
Type 6891509,358318253,66%1214,32
TNH 105/10008802,435948141,98%779,20
XM69 Hacker111700,897658146,91%1013,02
Marder II3170,781538047,50%351,42
M127829,006958058,75%1067,18
Panhard AML Lynx 6x68328,335238048,75%392,17
Ares 7581032,167218051,25%1053,63
Leo71086,867207950,63%1846,25
Type 71101564,877387946,84%997,93
Type 586611,545657847,44%1192,86
T54E191197,886657843,59%962,03
UDES 14 Alt 581334,298097755,84%1848,40
IS-3A 81104,518047659,21%1153,33
E 100101429,157437347,95%903,22
Vickers MBT Mk. 3 101146,235597338,36%637,04
Prototipo 6 81287,508037258,33%1294,14
Centurion Mk. I8802,305927135,21%751,96
WZ-113G FT101435,686237138,03%766,52
LHMTV8499,106467145,07%749,26
NC 70 Błyskawica101292,675887038,57%646,30
T376395,895197042,86%823,72
Jagdpanzer E 90 91527,137497050,00%1128,42
T-34-85 Rudy 6600,865507054,29%924,16
P.44 Pantera81152,626846947,83%1429,90
Predatore 91320,196076936,23%842,60
Fauteur111773,997966944,93%1001,48
Controcarro 1 Mk. 291066,876416844,12%696,88
S-5171062,126346645,45%1177,06
Ikv 90 Typ B7991,526336653,03%1369,85
SU-85B4245,881846650,00%488,19
Maus101643,337586645,45%1017,21
Object 268 Version 4101103,596476646,97%637,45
M6A2E1 81012,246656640,91%967,04
SDP 57 Gowika7843,645086437,50%920,77
E 7591132,947696459,38%968,96
AMX 65 t81431,228126453,13%1830,59
GSR 3301 Setter7429,925856446,88%843,19
AMX 13 10510894,456326246,77%802,79
Kampfpanzer 67101618,426556235,48%926,73
Pz.Kpfw. 5581429,687586237,10%1178,11
UDES 15/16101257,287016154,10%871,21
Pz.Sfl. IVc5402,574266149,18%883,44
T-100 LT10729,386296152,46%727,34
Object 252U 81148,217266149,18%1109,85
GSOR 1010 FB 81195,346226139,34%1149,60
Pz.Kpfw. 38 (t)369,811125940,68%1,19
Progetto CC55 mod. 548906,766505950,85%843,67
Ho-Ri 3101453,886775945,76%780,53
P.43 ter71146,538035853,45%1885,53
Tortoise91337,366595839,66%819,37
SU-122V 91712,287895750,88%1429,44
Škoda T 177606,965285641,07%998,75
Vz. 60S Dravec 102011,518735556,36%1281,52
Object 274a 8759,646115543,64%711,22
HWK 30 8473,455805547,27%655,42
T-832 81037,287485457,41%955,24
Object 7049910,155465339,62%450,66
Waffenträger auf E 100101467,215985347,17%885,54
VK 30.02 (D)7241,023905255,77%243,68
SDP 44 Burza6683,105065244,23%1056,47
Ho-Ri 191360,136955248,08%972,60
E 65 Zwilling 81456,988265248,08%1301,55
P.43 bis6911,456915150,98%1941,47
M18 Hellcat6552,104575139,22%770,30
UDES 1691654,467965052,00%1658,90
Pz.Kpfw. VII101532,356284837,50%853,13
M4A3E8 Thunderbolt VII 6570,836334858,33%1056,67
DZT-159 91118,386424744,68%740,99
leKpz Borkenkäfer11927,727264641,30%791,44
Caernarvon8746,805924542,22%633,49
AMX 50 Foch B101571,166914546,67%1011,33
Panhard EBR 909500,476244548,89%550,98
T-44-100 8931,696574546,67%1005,56
FV227 Conceiver8822,165874438,64%635,41
Object 703 Version II 8884,056414440,91%668,65
E 75 TS 8819,956534447,73%777,24
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6438,214774346,51%911,01
Executor111972,026314330,23%1074,92
AMBT 8869,426604351,16%804,75
SDP 60 Gonkiewicza91138,107383956,41%906,01
FV229 Contender91266,957283946,15%893,26
59-166484,365693650,00%1381,41
Projet Louis 9837,836243644,44%917,74
AMX Canon d'assaut 105 81090,085733630,56%923,00
IS-271294,808453560,00%1924,62
Alecto4591,714593455,88%1864,88
Vz. 44-17668,456023354,55%669,69
Comet7743,006423342,42%1160,99
Hotchkiss EBR7381,244833351,52%646,92
Char Futur 4 91350,137223253,13%1096,86
P.435508,195093154,84%1413,69
Churchill VII6687,165263141,94%1022,91
Panhard EBR 10510670,236493145,16%589,40
Versuchspanzer 5791630,457043132,26%1158,89
T78 6657,746043158,06%990,95
Carro d'assalto P.887731,406483053,33%892,81
CS-67 Szakal111407,107282948,28%823,99
Vz. 63P111826,079292958,62%1179,70
Taschenratte111965,417882937,93%975,69
CS-52 LIS 8440,244902955,17%383,79
M415339,752922835,71%280,01
Black Prince71027,817322755,56%1544,77
Tiger II8912,266922751,85%941,26
SDP 40 Zadymka5416,633522748,15%701,55
AMX M4 mle. 4571043,046882740,74%1285,84
Centurion Action X101312,234772619,23%698,35
Type 4 Ju-To7838,655862653,85%1017,73
AMX 30 B10941,195242646,15%543,98
AMX 67 Imbattable111774,127822646,15%1032,08
STG Guard 81094,086652650,00%1222,95
AMX 13 57 7384,425462638,46%421,81
Bat.-Châtillon 155 5810788,925082536,00%398,97
Super Conqueror101378,126992544,00%811,56
M47 Iron Arnie 8913,047212548,00%946,27
Lätt Stridsfordon 120 91094,206822556,00%786,34
G.W. E 100101260,927122437,50%858,13
AltProto AMX 30 8964,337152454,17%1140,35
M-VII-Y 91486,217912454,17%985,46
T207848,055982236,36%975,23
Lansen C 8888,416562245,45%856,43
Vz. 64 Blesk8431,904682133,33%415,74
SU-76M4119,481232138,10%66,50
AMX ELC bis5382,575112152,38%1385,29
IS-2 71057,907912065,00%1331,18
AE Phase I 91163,805412025,00%722,92
Panhard AMD 178B6394,264441936,84%951,44
Pz.Kpfw. 35 (t)251,441301855,56%131,51
M5A1 Stuart4591,176441850,00%3229,93
M48A2 Räumpanzer 8872,176781850,00%831,52
Object 452K 101383,617141850,00%838,60
Type 578754,006051741,18%572,09
IS71194,757851656,25%1809,79
Type T-345471,135021650,00%1300,90
IS-6 8843,885651650,00%765,47
FV224 Chopper71173,198241662,50%1519,33
FV3046705,804951560,00%1191,83
VK 100.01 (P)81737,609041546,67%2091,84
Object 277101281,806021533,33%634,49
Pz.Kpfw. Neu111577,879351560,00%956,55
Leopard 120 Verbessert111248,006331546,67%645,09
Light Mk. VIC 251,601561533,33%0,37
T-62A10951,074991428,57%498,85
Kampfpanzer 50 t 91342,007361442,86%963,16
Super Hellcat 7454,574481450,00%502,27
Stridsyxa 81192,088161353,85%1203,97
Ikv 65 Alt II61008,757001258,33%2117,55
Object 268101888,177451258,33%1458,68
Cobra 91348,428251258,33%1217,63
K-91101342,367961163,64%1006,46
SFAC 105 8751,455051145,45%489,74
Kunze Panzer 91368,407661060,00%1273,93
Toro 9893,207741070,00%799,08
Somua SM 81036,207241050,00%974,11
Rinoceronte101143,44434911,11%519,24
Jagdtiger Prototype 81583,56582922,22%1442,35
Tetrarch 2170,89321944,44%795,75
Terrifiant 91290,33608933,33%682,47
T-46325,2575850,00%95,45
WZ-21911853,25640837,50%537,01
TS-5 8613,13683850,00%461,81
Leichttraktor147,57134771,43%263,60
IS-4102167,57772742,86%1321,74
Object 752 91176,29939785,71%955,57
Concept 1B 91113,86520714,29%538,93
M3 Lee4311,50187633,33%874,66
WZ-1328158,83345616,67%3,10
T-262108,67156633,33%285,32
T26E4 SuperPershing 8522,67510633,33%377,60
Ram II 5542,67744666,67%1478,53
KV-137560,60690560,00%945,13
M446925,80528540,00%1337,41
T1 Cunningham10,0053475,00%261,00
SU-1006435,75443450,00%591,66
Vz. 71 Tesák10732,00477425,00%443,25
Object 432U11994,25639450,00%584,03
Pz.Sfl. IC 4446,50660475,00%1629,53
EMIL 1951 8901,75571425,00%614,30
B14154,67166333,33%150,35
Hotchkiss H35221,0071333,33%0,00
Panzerjäger I24,33100366,67%220,71
M7 Priest3202,67281366,67%558,85
56TP 8172,67553366,67%264,10
T7 Combat Car 224,00124333,33%0,00
StuG IV 5168,334253100,00%392,27
Renault FT126,505320,00%0,00
MS-1146,502102100,00%261,00
XM551 Sheridan10133,0016820,00%0,00
Ares 90 C11814,50700250,00%380,30
KV-1SA 5593,00545250,00%1225,91
T1E6 271,5087250,00%160,09
Pz.Kpfw. II Ausf. D 292,50329250,00%267,56
M10 RBFM 5345,5029820,00%440,04
122 TM 8181,5025320,00%0,00
Type 619260,007381100,00%261,00
BZ-58-2 91380,009561100,00%1349,45
Obsidian 81078,009771100,00%1369,79
MKA 20,00201100,00%261,00
M4A3(76)W Sherman 60,0014910,00%0,00
Churchill III 5707,0015321100,00%1816,15
Heavy Tank No. VI 6453,0037210,00%413,48
M16/43 Sahariano 3669,008901100,00%2113,79
TBT 9514,0042910,00%93,73
LTP 30,001931100,00%261,00
Excalibur 6284,0014110,00%125,80
KR-1112606,0048810,00%1503,05
Fantôme 91601,008011100,00%1813,24
OCP Peacekeeper 91770,0011281100,00%1326,12

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.06.2026
Pozicija: Novak
Član od: 01.06.2026
Otišao: 07.06.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.11.2019
Otišao: 01.06.2026
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 30.11.2019
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 01.03.2014
Otišao: 17.12.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.01.2019
Otišao: 08.05.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 09.05.2019
Otišao: 02.11.2019