| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 590,71 | 359 | 626 | 41,85% | 430,85 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1598,98 | 773 | 500 | 53,60% | 1567,52 | |||||
| SU-100 | 6 | 417,63 | 275 | 450 | 50,00% | 563,27 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 346,23 | 304 | 426 | 46,48% | 483,81 | |||||
| Type 64 | 6 | 258,39 | 296 | 360 | 51,11% | 479,76 | |||||
| KV-2 | 6 | 771,74 | 466 | 342 | 51,75% | 1342,44 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 610,66 | 401 | 316 | 50,63% | 645,57 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 236,52 | 242 | 288 | 48,26% | 204,75 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 133,46 | 183 | 279 | 45,52% | 132,07 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 429,73 | 280 | 272 | 41,91% | 324,64 | |||||
| T29 | 7 | 594,86 | 359 | 266 | 45,86% | 542,73 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 212,87 | 204 | 213 | 39,91% | 116,42 | |||||
| SU-85 | 5 | 182,56 | 168 | 209 | 42,58% | 165,25 | |||||
| 212A | 9 | 1254,25 | 675 | 206 | 46,12% | 1071,68 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 670,86 | 789 | 206 | 53,88% | 1390,93 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2804,11 | 905 | 192 | 50,52% | 2046,72 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 174,38 | 170 | 189 | 44,44% | 176,46 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1403,51 | 658 | 182 | 50,00% | 1407,61 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2084,66 | 687 | 176 | 44,89% | 1363,52 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 187,82 | 201 | 173 | 47,98% | 289,78 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1501,35 | 768 | 160 | 56,88% | 1627,47 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 206,36 | 201 | 154 | 44,81% | 344,76 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1568,84 | 706 | 150 | 44,67% | 1677,53 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1103,30 | 538 | 150 | 46,67% | 877,35 | |||||
| E 100 | 10 | 2297,73 | 788 | 146 | 45,89% | 1666,89 | |||||
| Object 430 | 9 | 1690,47 | 883 | 146 | 54,79% | 1534,03 | |||||
| M40/M43 | 8 | 776,70 | 595 | 145 | 44,83% | 647,10 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 785,14 | 744 | 142 | 51,41% | 1438,26 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 858,41 | 551 | 135 | 46,67% | 811,14 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 72,50 | 206 | 135 | 55,56% | 141,35 | |||||
| M53/M55 | 9 | 968,95 | 714 | 133 | 57,14% | 903,19 | |||||
| SU-85B | 4 | 140,56 | 156 | 126 | 46,03% | 146,69 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 1078,85 | 867 | 124 | 50,00% | 1858,94 | |||||
| Object 257 | 9 | 2060,46 | 843 | 124 | 50,81% | 2055,33 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1409,65 | 690 | 121 | 38,84% | 1463,35 | |||||
| KV-1 | 5 | 347,42 | 252 | 118 | 48,31% | 554,27 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1862,97 | 871 | 118 | 48,31% | 1533,65 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1385,47 | 795 | 118 | 44,92% | 1374,47 | |||||
| T-34-3 | 8 | 1081,27 | 650 | 113 | 38,05% | 1069,76 | |||||
| T110E5 | 10 | 2201,63 | 773 | 111 | 43,24% | 1640,71 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1771,54 | 697 | 110 | 52,73% | 1255,77 | |||||
| M3 Lee | 4 | 119,10 | 158 | 107 | 57,01% | 315,95 | |||||
| Object 261 | 10 | 1382,58 | 669 | 106 | 44,34% | 1152,22 | |||||
| IS-7 | 10 | 2354,63 | 859 | 102 | 49,02% | 1866,73 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 83,11 | 185 | 93 | 38,71% | 22,95 | |||||
| S-51 | 7 | 781,92 | 581 | 92 | 50,00% | 861,82 | |||||
| T-10 | 9 | 1840,43 | 776 | 91 | 53,85% | 1992,61 | |||||
| T95 | 9 | 2168,20 | 911 | 87 | 49,43% | 1813,80 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1770,95 | 999 | 87 | 55,17% | 1657,14 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 124,45 | 161 | 86 | 50,00% | 151,84 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 266,81 | 212 | 85 | 45,88% | 449,18 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 2072,46 | 899 | 78 | 51,28% | 2177,58 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 349,04 | 351 | 72 | 47,22% | 455,65 | |||||
| O-Ho | 8 | 2113,37 | 907 | 71 | 61,97% | 2899,22 | |||||
| IS-3 | 8 | 1284,92 | 734 | 71 | 47,89% | 1470,90 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 2127,00 | 682 | 70 | 50,00% | 1740,75 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 136,04 | 210 | 68 | 44,12% | 209,53 | |||||
| T-44 | 8 | 1379,46 | 778 | 67 | 47,76% | 1707,97 | |||||
| T28 | 8 | 1589,12 | 851 | 67 | 53,73% | 1782,84 | |||||
| T-28 | 4 | 72,98 | 147 | 66 | 54,55% | 137,34 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 121,65 | 175 | 66 | 48,48% | 179,76 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2261,74 | 896 | 65 | 50,77% | 1513,89 | |||||
| M12 | 7 | 837,92 | 640 | 60 | 45,00% | 917,76 | |||||
| Ferdinand | 8 | 791,58 | 517 | 59 | 49,15% | 655,54 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1339,71 | 730 | 59 | 49,15% | 2185,88 | |||||
| SU-76M | 4 | 124,06 | 132 | 54 | 37,04% | 73,85 | |||||
| Valiant | 5 | 228,63 | 268 | 48 | 39,58% | 208,44 | |||||
| M44 | 6 | 573,38 | 462 | 45 | 37,78% | 745,52 | |||||
| SU-8 | 6 | 729,89 | 404 | 44 | 43,18% | 901,29 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 1000,49 | 900 | 43 | 58,14% | 2574,50 | |||||
| IS-6 B | 8 | 824,00 | 612 | 43 | 53,49% | 776,91 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 46,71 | 115 | 41 | 46,34% | 50,80 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 61,45 | 159 | 40 | 45,00% | 73,84 | |||||
| SU-122A | 5 | 327,00 | 233 | 39 | 41,03% | 484,09 | |||||
| SU-152 | 7 | 655,76 | 412 | 38 | 36,84% | 620,54 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 72,50 | 106 | 38 | 36,84% | 0,28 | |||||
| KR-1 | 11 | 1876,00 | 899 | 38 | 55,26% | 1126,07 | |||||
| IS | 7 | 1115,77 | 806 | 35 | 60,00% | 1481,56 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 65,60 | 133 | 35 | 51,43% | 100,12 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 71,34 | 117 | 35 | 42,86% | 120,59 | |||||
| KV-1SA | 5 | 315,65 | 321 | 34 | 38,24% | 341,11 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 48,91 | 110 | 33 | 42,42% | 38,35 | |||||
| O-I | 6 | 1116,58 | 643 | 33 | 60,61% | 2145,21 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 552,00 | 410 | 33 | 51,52% | 640,07 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 90,16 | 176 | 32 | 43,75% | 219,32 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 184,13 | 191 | 31 | 48,39% | 322,84 | |||||
| T-43 | 7 | 1476,42 | 1004 | 31 | 58,06% | 2792,11 | |||||
| M41 | 5 | 380,70 | 357 | 30 | 53,33% | 511,04 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 1029,90 | 815 | 29 | 58,62% | 3475,84 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 1067,68 | 587 | 28 | 35,71% | 1996,80 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 74,22 | 156 | 27 | 62,96% | 357,22 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 51,27 | 92 | 26 | 38,46% | 0,00 | |||||
| Tiger I | 7 | 1672,64 | 1020 | 25 | 56,00% | 2586,32 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 126,20 | 141 | 25 | 44,00% | 164,08 | |||||
| O-Ni | 7 | 1568,12 | 995 | 25 | 72,00% | 2376,33 | |||||
| KV-1S | 6 | 449,16 | 313 | 25 | 40,00% | 504,66 | |||||
| T-46 | 3 | 60,96 | 164 | 23 | 60,87% | 193,37 | |||||
| Cobra | 9 | 2493,57 | 874 | 23 | 39,13% | 2223,65 | |||||
| M6 | 6 | 591,45 | 487 | 22 | 50,00% | 720,85 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 35,32 | 96 | 22 | 36,36% | 0,80 | |||||
| T25 AT | 7 | 1469,60 | 806 | 20 | 55,00% | 1995,67 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 43,39 | 111 | 18 | 44,44% | 59,59 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 1128,18 | 746 | 17 | 58,82% | 2146,52 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 55,13 | 118 | 16 | 50,00% | 151,03 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 916,80 | 598 | 15 | 46,67% | 2277,56 | |||||
| Object 252U | 8 | 932,73 | 481 | 15 | 40,00% | 735,15 | |||||
| T-34 | 5 | 750,23 | 552 | 13 | 53,85% | 2109,10 | |||||
| SU-18 | 2 | 122,62 | 109 | 13 | 38,46% | 564,48 | |||||
| SU-26 | 3 | 25,92 | 91 | 13 | 61,54% | 216,92 | |||||
| T-50-2 | 6 | 290,00 | 338 | 13 | 46,15% | 583,67 | |||||
| Fantôme | 9 | 1613,46 | 735 | 13 | 46,15% | 1312,64 | |||||
| Renault FT | 1 | 55,42 | 102 | 12 | 41,67% | 63,57 | |||||
| LTP | 3 | 106,67 | 143 | 12 | 41,67% | 254,71 | |||||
| MS-1 | 1 | 89,91 | 149 | 11 | 36,36% | 246,07 | |||||
| T-26 | 2 | 99,09 | 148 | 11 | 54,55% | 375,87 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 876,09 | 747 | 11 | 45,45% | 4683,12 | |||||
| T-34-85 | 6 | 1165,30 | 834 | 10 | 60,00% | 2543,21 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 451,40 | 456 | 10 | 50,00% | 1414,40 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 295,50 | 254 | 10 | 30,00% | 181,70 | |||||
| Dicker Max | 6 | 391,00 | 228 | 10 | 30,00% | 400,42 | |||||
| ISU-122S | 7 | 268,70 | 286 | 10 | 40,00% | 79,16 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 22,56 | 85 | 9 | 55,56% | 131,48 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1034,00 | 656 | 9 | 44,44% | 696,60 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1398,63 | 724 | 8 | 50,00% | 2146,75 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1528,50 | 807 | 8 | 75,00% | 1543,11 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 75,00 | 133 | 8 | 50,00% | 236,36 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 94,86 | 121 | 7 | 42,86% | 267,67 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1235,71 | 830 | 7 | 57,14% | 2103,04 | |||||
| Windhund | 8 | 894,00 | 631 | 7 | 71,43% | 867,00 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 109,33 | 126 | 6 | 33,33% | 351,47 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 101,50 | 136 | 6 | 50,00% | 282,44 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 345,67 | 443 | 6 | 66,67% | 892,53 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 25,80 | 112 | 5 | 60,00% | 181,91 | |||||
| L-60 | 2 | 36,60 | 142 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 84,25 | 151 | 4 | 75,00% | 383,97 | |||||
| HWK 30 | 8 | 276,50 | 280 | 4 | 25,00% | 172,12 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 819,25 | 525 | 4 | 25,00% | 293,82 | |||||
| T-45 | 2 | 47,00 | 117 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 1188,50 | 876 | 4 | 75,00% | 2084,12 | |||||
| T78 | 6 | 1593,00 | 970 | 4 | 75,00% | 2605,08 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 714,75 | 709 | 4 | 75,00% | 1071,10 | |||||
| AT-1 | 2 | 104,00 | 170 | 3 | 33,33% | 169,44 | |||||
| Tiger II | 8 | 712,00 | 763 | 3 | 100,00% | 775,48 | |||||
| Black Prince II | 7 | 428,67 | 529 | 3 | 33,33% | 290,58 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 373,50 | 437 | 2 | 100,00% | 944,51 | |||||
| Type 63 | 8 | 459,00 | 280 | 2 | 0,00% | 163,11 | |||||
| Cromwell B | 6 | 0,00 | 187 | 2 | 50,00% | 102,88 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 149,00 | 419 | 1 | 100,00% | 867,27 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 0,00 | 21 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 0,00 | 47 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 246,00 | 452 | 1 | 100,00% | 1276,29 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 971,00 | 929 | 1 | 100,00% | 1205,05 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 0,00 | 93 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-29 | 3 | 0,00 | 33 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 0,00 | 231 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 420,00 | 662 | 1 | 100,00% | 385,84 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 388,00 | 211 | 1 | 0,00% | 792,39 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 76,00 | 316 | 1 | 100,00% | 347,81 |
Radkezo
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 12116 | 2 | 9 | 189 | ||||
| Ø Razina | 6,89 | 10,00 | 8,11 | 8,34 | ||||
| Pobjede | 5824 | 48,07% | 0 | 0,00% | 4 | 44,44% | 89 | 47,09% |
| Izgubljene | 6111 | 50,44% | 2 | 100,00% | 5 | 55,56% | 95 | 50,26% |
| Neriješeno | 181 | 1,49% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 5 | 2,65% |
| Preživjele bitke | 3459 | 28,55% | 0 | 0,00% | 2 | 22,22% | 61 | 32,28% |
| Uništenih tenkova | 7268 | 0,60 | 2 | 1,00 | 4 | 0,44 | 143 | 0,76 |
| Odnos razaranja | 0,84 | 1,00 | 0,57 | 1,12 | ||||
| Otkriveno tenkova | 8399 | 0,69 | 0 | 0,00 | 3 | 0,33 | 112 | 0,59 |
| Počinjena šteta | 866,08 | 1.062,00 | 701,11 | 1.379,11 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 9036 | 0,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 144 | 0,76 |
| Obrambeni bodovi | 3468 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 28 | 0,15 |
| Iskustvo | 487,12 | 279,00 | 476,44 | 700,49 | ||||
| WN7 | 831,74 | 501,35 | 469,26 | 931,97 | ||||
| WN8 | 1033,62 | 664,73 | 614,60 | 1303,55 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 12116 | |
| Ø Razina | 6,89 | |
| Pobjede | 5824 | 48,07% |
| Izgubljene | 6111 | 50,44% |
| Neriješeno | 181 | 1,49% |
| Preživjele bitke | 3459 | 28,55% |
| Uništenih tenkova | 7268 | 0,60 |
| Odnos razaranja | 0,84 | |
| Otkriveno tenkova | 8399 | 0,69 |
| Počinjena šteta | 866,08 | |
| Bodovi zauzimanja | 9036 | 0,75 |
| Obrambeni bodovi | 3468 | 0,29 |
| Iskustvo | 487,12 | |
| WN7 | 831,74 | |
| WN8 | 1033,62 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 2 | |
| Ø Razina | 10,00 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 2 | 100,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 2 | 1,00 |
| Odnos razaranja | 1,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 1.062,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 279,00 | |
| WN7 | 501,35 | |
| WN8 | 664,73 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 9 | |
| Ø Razina | 8,11 | |
| Pobjede | 4 | 44,44% |
| Izgubljene | 5 | 55,56% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 2 | 22,22% |
| Uništenih tenkova | 4 | 0,44 |
| Odnos razaranja | 0,57 | |
| Otkriveno tenkova | 3 | 0,33 |
| Počinjena šteta | 701,11 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 476,44 | |
| WN7 | 469,26 | |
| WN8 | 614,60 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 189 | |
| Ø Razina | 8,34 | |
| Pobjede | 89 | 47,09% |
| Izgubljene | 95 | 50,26% |
| Neriješeno | 5 | 2,65% |
| Preživjele bitke | 61 | 32,28% |
| Uništenih tenkova | 143 | 0,76 |
| Odnos razaranja | 1,12 | |
| Otkriveno tenkova | 112 | 0,59 |
| Počinjena šteta | 1.379,11 | |
| Bodovi zauzimanja | 144 | 0,76 |
| Obrambeni bodovi | 28 | 0,15 |
| Iskustvo | 700,49 | |
| WN7 | 931,97 | |
| WN8 | 1303,55 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 88,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 67,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 1 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 1 | 100,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 1 | 1,00 |
| Počinjena šteta | 88,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 67,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 59 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 21 | 35,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 38 | 64,41% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 22 | 37,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 24 | 0,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 49 | 0,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 654,93 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 215 | 3,64 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 207 | 3,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 341,37 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 59 | |
| Pobjede | 21 | 35,59% |
| Izgubljene | 38 | 64,41% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 22 | 37,29% |
| Uništenih tenkova | 24 | 0,41 |
| Odnos razaranja | 0,65 | |
| Otkriveno tenkova | 49 | 0,83 |
| Počinjena šteta | 654,93 | |
| Bodovi zauzimanja | 215 | 3,64 |
| Obrambeni bodovi | 207 | 3,51 |
| Iskustvo | 341,37 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 54 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 16 | 29,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 38 | 70,37% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 9 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 10 | 0,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 34 | 0,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 356,15 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 184,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 54 | |
| Pobjede | 16 | 29,63% |
| Izgubljene | 38 | 70,37% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 9 | 16,67% |
| Uništenih tenkova | 10 | 0,19 |
| Odnos razaranja | 0,22 | |
| Otkriveno tenkova | 34 | 0,63 |
| Počinjena šteta | 356,15 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 184,57 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen