ROC_xXx

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 11.07.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1551400101
Ø Razina8,760,000,0010,20
Pobjede913758,90%00,00%00,00%5049,50%
Izgubljene621340,05%00,00%00,00%5049,50%
Neriješeno1641,06%00,00%00,00%10,99%
Preživjele bitke577937,25%00,00%00,00%2322,77%
Uništenih tenkova207661,3400,0000,001021,01
Odnos razaranja2,130,000,001,31
Otkriveno tenkova220791,4200,0000,001041,03
Počinjena šteta2.161,680,000,002.135,83
Bodovi zauzimanja58260,3800,0000,00280,28
Obrambeni bodovi103000,6600,0000,0000,00
Iskustvo931,460,000,00810,76
WN71736,030,000,001140,48
WN82734,980,000,001889,49
Ukupno
Bitke15514
Ø Razina8,76
Pobjede913758,90%
Izgubljene621340,05%
Neriješeno1641,06%
Preživjele bitke577937,25%
Uništenih tenkova207661,34
Odnos razaranja2,13
Otkriveno tenkova220791,42
Počinjena šteta2.161,68
Bodovi zauzimanja58260,38
Obrambeni bodovi103000,66
Iskustvo931,46
WN71736,03
WN82734,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke101
Ø Razina10,20
Pobjede5049,50%
Izgubljene5049,50%
Neriješeno10,99%
Preživjele bitke2322,77%
Uništenih tenkova1021,01
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova1041,03
Počinjena šteta2.135,83
Bodovi zauzimanja280,28
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo810,76
WN71140,48
WN81889,49
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke208000
Pobjede11555,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8339,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno104,81%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6832,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1500,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,070,000,000,00
Otkriveno tenkova2531,2200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.632,480,000,000,00
Bodovi zauzimanja820,3900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi810,3900,0000,0000,00
Iskustvo763,470,000,000,00
Ukupno
Bitke208
Pobjede11555,29%
Izgubljene8339,90%
Neriješeno104,81%
Preživjele bitke6832,69%
Uništenih tenkova1500,72
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova2531,22
Počinjena šteta1.632,48
Bodovi zauzimanja820,39
Obrambeni bodovi810,39
Iskustvo763,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede872,73%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene327,27%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke654,55%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova131,1800,0000,0000,00
Odnos razaranja2,600,000,000,00
Otkriveno tenkova90,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.754,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi433,9100,0000,0000,00
Iskustvo1.074,640,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede872,73%
Izgubljene327,27%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke654,55%
Uništenih tenkova131,18
Odnos razaranja2,60
Otkriveno tenkova90,82
Počinjena šteta1.754,45
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi433,91
Iskustvo1.074,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede1100,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova33,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja3,000,000,000,00
Otkriveno tenkova99,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.689,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo1.566,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede1100,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova33,00
Odnos razaranja3,00
Otkriveno tenkova99,00
Počinjena šteta1.689,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.566,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1369000
Pobjede88364,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene48635,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke57542,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11930,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova14691,0700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.431,320,000,000,00
Bodovi zauzimanja8060,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi47963,5000,0000,0000,00
Iskustvo977,310,000,000,00
Ukupno
Bitke1369
Pobjede88364,50%
Izgubljene48635,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke57542,00%
Uništenih tenkova11930,87
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova14691,07
Počinjena šteta1.431,32
Bodovi zauzimanja8060,59
Obrambeni bodovi47963,50
Iskustvo977,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2881000
Pobjede166757,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene117240,68%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno421,46%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke97633,88%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20610,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova36581,2700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.149,340,000,000,00
Bodovi zauzimanja23000,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi21980,7600,0000,0000,00
Iskustvo714,990,000,000,00
Ukupno
Bitke2881
Pobjede166757,86%
Izgubljene117240,68%
Neriješeno421,46%
Preživjele bitke97633,88%
Uništenih tenkova20610,72
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova36581,27
Počinjena šteta1.149,34
Bodovi zauzimanja23000,80
Obrambeni bodovi21980,76
Iskustvo714,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke524000
Pobjede22743,32%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene29456,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno30,57%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10219,47%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3530,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,840,000,000,00
Otkriveno tenkova11682,2300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.826,130,000,000,00
Bodovi zauzimanja2410,4600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3270,6200,0000,0000,00
Iskustvo690,130,000,000,00
Ukupno
Bitke524
Pobjede22743,32%
Izgubljene29456,11%
Neriješeno30,57%
Preživjele bitke10219,47%
Uništenih tenkova3530,67
Odnos razaranja0,84
Otkriveno tenkova11682,23
Počinjena šteta1.826,13
Bodovi zauzimanja2410,46
Obrambeni bodovi3270,62
Iskustvo690,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (157)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Bat.-Châtillon 25 t102819,56964127359,47%3238,41
Strv S1 82391,331041118163,25%3632,92
Rheinmetall Skorpion G 82043,4794484357,77%2834,34
FV215b (183) 102391,4972459352,78%1997,06
WZ-132-1102219,9985157053,33%3269,75
Object 907 102711,5593956857,04%2573,31
WZ-120-1G FT 82091,0698554262,73%3022,27
DBV-152 102352,6274744852,90%1665,10
Object 260 102869,8697444261,76%2700,63
Strv 103B102806,4582941561,20%2608,86
Type 59 82083,14114839267,60%3747,89
T34 81952,88102432367,18%3053,24
IS-6 82080,59107428264,89%3086,31
FV215b 103126,53101227361,90%3369,58
Progetto M40 mod. 65102128,8578427246,69%1842,57
leKpz M 41 90 mm GF 81396,5786422554,67%3108,03
Type 64 61097,0892922459,38%3750,54
STG Guard 82022,25103121463,55%3059,92
WZ-132A92090,01104320565,85%4230,60
AMX 13 9091704,43106318763,10%3540,01
Super Conqueror103332,10104317562,29%3501,34
Bat.-Châtillon 25 t AP92440,29112416873,21%3365,75
M40/M4381912,0288116662,65%2554,99
Strv 103-092837,1295615959,75%3372,94
WZ-13281685,97108315568,39%3935,13
ELC EVEN 90 81649,68107615160,93%4529,47
T95/FV4201 Chieftain 102323,4880615053,33%1629,86
BZT-70 102720,4093413452,24%1853,12
Conqueror92400,9697412853,91%2698,34
T 55A 92411,25103712662,70%2906,66
M1271313,1178411968,07%2285,83
M415815,4465511855,93%1638,31
WZ-111 model 5A103281,13106111764,10%3423,35
WZ-111 model 1-492796,57109411662,93%3456,41
M4461234,4879711668,10%2758,00
AMX ELC bis5844,9080510961,47%4491,52
Bisonte C45 81384,5886210955,05%1565,05
LPT-67 Šelma9706,5068510640,57%830,55
AMX 13 7571321,62107310560,95%3890,47
Vz. 71 Tesák10758,915639939,39%638,19
MBT-B 102809,549529858,16%2234,86
Tortoise92700,539579752,58%2494,05
Coccodrillo 102481,369369659,38%1983,34
Rinoceronte102254,067718744,83%1698,96
AMX 50 Foch (155) 102617,598207953,16%1987,32
UDES 0381861,429367867,95%2486,40
T25 Pilot Number 1 81997,6912287772,73%3659,16
K-91102473,358967553,33%2099,91
Panhard EBR 105101502,387697451,35%1748,64
WZ-13171532,7311057356,16%4994,13
Kpz. Erich Konzept I 91927,598267350,68%1772,81
Object 277102080,157127241,67%1522,07
IS-271436,219967169,01%2463,65
M53/M5591732,518177051,43%1927,75
IS71911,3511096962,32%3498,32
Object 274a 81506,749316852,94%2100,09
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81644,649736761,19%2427,55
Ares 90102398,239566459,38%2207,41
T803112742,739626451,56%1913,36
Caernarvon81727,7110266264,52%2333,00
Vz. 64 Blesk8450,705836050,00%599,95
Ares 90 C112567,0310125955,93%2112,84
AMX Chasseur de chars 81722,9310145957,63%3060,60
AT 1581688,128995860,34%2024,79
Ares 8592106,699735844,83%2203,88
Black Prince71604,7010065658,93%2408,46
T110E5102248,968755550,91%1718,41
WZ-219111977,029105554,55%2372,66
FV4005 Stage II101944,697365554,55%1451,77
T92 81059,607665556,36%2469,31
Ikv 65 Alt II61171,838235375,47%3115,04
Ikv 90 Typ B71627,838964761,70%3023,41
Type 71102411,267584636,96%1609,42
Projet Louis 91216,638644360,47%1795,13
Taschenratte112283,408904242,86%1230,08
IS-381294,796783941,03%1552,51
Ares 7581847,5410923961,54%2803,56
59-1661053,879613850,00%3246,87
KV-151057,848313857,89%3272,54
Durendal 102763,669383852,63%2245,39
11082291,7011773762,16%3612,94
KV-1S61207,2610853574,29%3250,99
T28 Concept 71535,848883256,25%2681,53
KV-8561162,139053167,74%2670,07
Škoda T 40 61354,398633138,71%3253,87
Object 590 91908,439543063,33%1883,88
Hotchkiss EBR7904,006712842,86%2026,51
Object 41682133,4810362751,85%3356,31
LT-432 8968,307972755,56%1811,92
O-Ni7972,194872650,00%1236,93
O-I61144,088912470,83%2391,97
Panhard AML Lynx 6x681082,638352462,50%2213,23
Churchill VII61181,148502171,43%2628,62
UDES 03 Alt 3 91413,197522147,62%1161,18
Nemesis 81522,438132147,62%1787,84
StuG IV 5784,156832070,00%2555,24
Gonsalo 81299,757952045,00%1336,28
Pudel 61348,958251957,89%3269,39
AMX 12 t61286,6311821984,21%5435,51
T92 HMC101427,006101947,37%1219,74
Prototipo 6 81834,848371942,11%1617,13
O-I Experimental51204,678721861,11%3113,08
Super Hellcat 71239,787531855,56%1866,59
AAT60 81547,248001747,06%1694,25
CS-53/56 Wojtek 82054,567391631,25%1927,46
Vz. 68 Squall 81000,316911631,25%1689,86
AT 25947,6493814100,00%3469,14
Object 252U 81748,008451442,86%1750,75
Maus102370,389631353,85%1915,32
Pz.Kpfw. 38 (K) 51072,629541361,54%2736,42
T-3451166,339621266,67%5022,54
L-60 2346,758161275,00%2613,30
50TP prototyp 81404,309401060,00%1805,69
Lago4600,89739977,78%2805,48
M24E2 Super Chaffee 6755,89724955,56%2377,84
Miel 81427,67823944,44%1546,52
Škoda T 2451279,001066887,50%5417,81
SDT-58 Vlkodav 9963,13674850,00%671,46
T 54D 91646,00712837,50%1352,66
Škoda T 15A 4959,571034757,14%2481,72
WZ-111 model 6 82253,141037742,86%2436,23
122 TM 81077,29863785,71%1311,75
SFAC 105 81920,14740728,57%1925,21
Object Kust 81190,57691757,14%1173,11
Pvlvv fm/422480,67662666,67%3255,67
T-50-2 6829,83658650,00%2853,11
DZT-159 9976,50560633,33%628,86
Brennos 81310,83802666,67%1327,82
T6751539,401072560,00%5660,76
T-29 3379,20379540,00%1087,11
Serpente 91501,20537520,00%850,92
Tetrarch 2902,0018615100,00%9670,94
Sentinelle 91149,80499520,00%661,88
KB-52 91787,80813540,00%1420,33
Ikv 723513,75571475,00%1628,12
Vz. 60S Dravec 104521,001380475,00%4028,20
Chieftain Mk. 6 102260,50679425,00%1329,15
Schwertwal 102495,75876450,00%1416,32
K-2 8897,75835475,00%1066,67
Wz. 64GC Bzyg 102530,00990475,00%1575,47
FV226 Contradictious 81116,00616450,00%948,14
Strv m/40L3703,677843100,00%3377,82
Object 752 91269,33907366,67%987,92
Char Mle. 75 9947,67788366,67%1101,32
Škoda T 56 8428,00473333,33%84,61
SU-100I 51577,671147366,67%3931,04
Kampfpanzer 07 RH 81647,0010212100,00%2222,28
TT-130M 9983,5043920,00%620,97
Fantôme 92938,001100250,00%3584,53
Strv m/382716,0016681100,00%6690,75
FV217 Badger103896,0064110,00%2177,16
Rheinmetall Begleitwagen 3971,0012021100,00%2224,00
Lätt Stridsfordon 120 92135,0012931100,00%2355,32
Toro 91096,0045310,00%586,30
Stridsyxa 81759,0011751100,00%1523,91
T-115 51043,009511100,00%1572,38
Chi-Go 7559,0038310,00%357,43

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 11.07.2026
Pozicija: Pričuva
Član od: 07.02.2026
Otišao: 11.07.2026
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 23.02.2024
Otišao: 29.08.2025
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 23.02.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.06.2019
Otišao: 07.07.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.12.2018
Otišao: 02.01.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 08.06.2018
Otišao: 09.09.2018
Pozicija: Novak
Član od: 28.09.2018
Otišao: 08.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.01.2019
Otišao: 19.01.2019
Pozicija: Novak
Član od: 22.11.2018
Otišao: 24.12.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 11.10.2018
Otišao: 01.11.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 08.11.2017
Otišao: 17.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.01.2019
Otišao: 17.03.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.11.2017
Otišao: 26.04.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.09.2017
Otišao: 06.11.2017
Pozicija: Novak
Član od: 10.09.2017
Otišao: 17.09.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.05.2017
Otišao: 08.09.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 19.02.2017
Otišao: 12.05.2017
Pozicija: Novak
Član od: 18.01.2017
Otišao: 17.02.2017
Pozicija: Novak
Član od: 18.02.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.10.2015
Otišao: 27.01.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 05.09.2015
Otišao: 18.10.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.12.2014
Otišao: 01.03.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.06.2014