READY_TO_ROCK

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.10.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1844200174
Ø Razina6,580,000,007,03
Pobjede888448,17%00,00%00,00%8247,13%
Izgubljene927550,29%00,00%00,00%9152,30%
Neriješeno2831,53%00,00%00,00%10,57%
Preživjele bitke510027,65%00,00%00,00%3318,97%
Uništenih tenkova127060,6900,0000,00450,26
Odnos razaranja0,950,000,000,32
Otkriveno tenkova138140,7500,0000,001380,79
Počinjena šteta686,350,000,00361,56
Bodovi zauzimanja366011,9800,0000,003431,97
Obrambeni bodovi79260,4300,0000,0010,01
Iskustvo464,150,000,00491,55
WN7831,340,000,00392,07
WN8891,220,000,00280,87
Ukupno
Bitke18442
Ø Razina6,58
Pobjede888448,17%
Izgubljene927550,29%
Neriješeno2831,53%
Preživjele bitke510027,65%
Uništenih tenkova127060,69
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova138140,75
Počinjena šteta686,35
Bodovi zauzimanja366011,98
Obrambeni bodovi79260,43
Iskustvo464,15
WN7831,34
WN8891,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke174
Ø Razina7,03
Pobjede8247,13%
Izgubljene9152,30%
Neriješeno10,57%
Preživjele bitke3318,97%
Uništenih tenkova450,26
Odnos razaranja0,32
Otkriveno tenkova1380,79
Počinjena šteta361,56
Bodovi zauzimanja3431,97
Obrambeni bodovi10,01
Iskustvo491,55
WN7392,07
WN8280,87
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede1354,17%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1145,83%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1458,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova80,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.130,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja1164,8300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi381,5800,0000,0000,00
Iskustvo427,540,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede1354,17%
Izgubljene1145,83%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1458,33%
Uništenih tenkova110,46
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova80,33
Počinjena šteta1.130,33
Bodovi zauzimanja1164,83
Obrambeni bodovi381,58
Iskustvo427,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke31000
Pobjede1445,16%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1548,39%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno26,45%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke825,81%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova220,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,960,000,000,00
Otkriveno tenkova300,9700,0000,0000,00
Počinjena šteta521,900,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo382,350,000,000,00
Ukupno
Bitke31
Pobjede1445,16%
Izgubljene1548,39%
Neriješeno26,45%
Preživjele bitke825,81%
Uništenih tenkova220,71
Odnos razaranja0,96
Otkriveno tenkova300,97
Počinjena šteta521,90
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo382,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3263000
Pobjede172752,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene145044,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno862,64%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke131440,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova19160,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,980,000,000,00
Otkriveno tenkova24960,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta857,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja123893,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi60421,8500,0000,0000,00
Iskustvo550,400,000,000,00
Ukupno
Bitke3263
Pobjede172752,93%
Izgubljene145044,44%
Neriješeno862,64%
Preživjele bitke131440,27%
Uništenih tenkova19160,59
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova24960,76
Počinjena šteta857,87
Bodovi zauzimanja123893,80
Obrambeni bodovi60421,85
Iskustvo550,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke286000
Pobjede12844,76%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene15554,20%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,05%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10135,31%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1410,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,760,000,000,00
Otkriveno tenkova2640,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta718,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja7432,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2830,9900,0000,0000,00
Iskustvo265,940,000,000,00
Ukupno
Bitke286
Pobjede12844,76%
Izgubljene15554,20%
Neriješeno31,05%
Preživjele bitke10135,31%
Uništenih tenkova1410,49
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova2640,92
Počinjena šteta718,53
Bodovi zauzimanja7432,60
Obrambeni bodovi2830,99
Iskustvo265,94
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (214)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M18 Hellcat6784,23481132152,76%1438,04
G.W. Panther7634,54419119049,75%673,75
Type 3 Chi-Nu Kai 5290,96340115946,68%593,91
IS-6 81132,08640108850,09%1181,74
Rhm.-Borsig Waffenträger81257,35567105648,58%1292,90
Type 59 8697,1452576742,63%652,38
MT-256332,5341548447,31%842,37
E 100101498,0756847646,22%1048,73
Kampfpanzer 07 RH 8651,7354246045,87%608,89
Matilda IV 586,4623545645,18%51,54
Pz.Sfl. IVc5660,0947042252,61%1699,96
IS-381278,0164639655,05%1495,09
E 7591478,0767538253,93%1396,44
E 509820,0947428540,70%524,53
KV-856722,6455326748,69%1245,88
SU-122A5512,9640626251,15%1247,50
T2 Light Tank 2158,1635624450,82%675,59
SU-14-17731,2044521147,39%982,84
G.W. Tiger9824,3146620243,07%571,66
Matilda Black Prince 5290,9432518840,43%471,24
ASTRON Rex 105 mm 8662,1651816545,45%480,16
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3322,6943916356,44%876,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5472,3149415253,95%1415,29
M10 RBFM 5519,1245914845,27%925,15
SU-54279,0532214555,86%660,91
Sturer Emil7845,9257414546,21%1100,51
Panther7989,7751914354,55%1823,33
G.W. Tiger (P)8673,4442514240,85%535,06
Panther II81026,2652814045,71%1238,23
T28 Prototype8655,2941814047,86%508,69
T25/27914,8952413245,45%1181,86
AMX 13 757560,7952112340,65%977,23
SU-86728,1751712355,28%1117,92
Bat.-Châtillon 12 t8309,1136111940,34%278,94
Tiger I7992,4768611549,57%1297,81
M5 Stuart479,0425811540,00%3,62
T26E4 SuperPershing 8615,4343311534,78%439,81
Rheinmetall Skorpion 8849,0947011246,43%670,15
IS7928,0461210952,29%1265,70
Löwe 8826,4354210938,53%643,97
Nashorn6733,8751910547,62%1297,39
Hotchkiss H352202,5328410355,34%982,57
Tiger II81279,8462410348,54%1674,86
VK 36.01 (H)6604,3455910152,48%984,22
Waffenträger auf Pz. IV9764,1343310044,00%413,48
Hummel6689,635259956,57%1066,31
KV-26556,803879939,39%692,14
KV-15519,895689750,52%1087,43
AMX 12 t6525,445069553,68%1391,29
Super Hellcat 7450,233159438,30%369,62
M48A2 Räumpanzer 8646,104468835,23%433,19
T26E5 8568,114938842,05%410,70
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6325,003138752,87%660,21
VK 30.01 (H)5418,274778350,60%981,96
AE Phase I 9813,535028041,25%469,29
Panzerjäger I2257,553067852,56%1064,36
T675500,754317741,56%1089,16
FV3046292,382347748,05%313,59
FV4201 Chieftain Proto 9758,305497444,59%506,58
T-34-856623,044717152,11%1134,06
LTP 3197,362586650,00%895,99
VK 30.02 (M)6460,804046550,77%707,93
KV-2 (R) 6589,864176339,68%659,72
Marder II3251,532126251,61%683,10
T309566,883956036,67%174,73
T-463242,282966038,33%995,05
E 50 Ausf. M101008,004616035,00%468,54
FV4202 8477,833996038,33%312,03
T1 HMC2145,762155945,76%718,39
Marder 38T4361,292485851,72%907,16
SU-100Y 6593,323895743,86%758,99
T3 HMC2232,112705653,57%1048,33
Cruiser Mk. III3192,273125650,00%896,93
SU-14-28628,633785438,89%411,23
T110E410966,593585429,63%346,56
T-345344,574035350,94%832,86
T-284244,423295352,83%672,17
M75279,043445250,00%946,64
Vickers Medium Mk. I1125,612075154,90%615,43
Grille5529,964435052,00%1179,18
T2 Medium Tank2254,123835058,00%1606,58
T-437670,864555036,00%901,25
AMX ELC bis5180,163915042,00%346,58
AMX M4 mle. 49 8592,484554837,50%388,70
G.W. E 10010934,195954751,06%640,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4377,894594568,89%1092,51
Pz.Kpfw. II2186,042554555,56%808,36
Valentine II 4254,693644546,67%739,85
StuG III Ausf. G5602,953844450,00%1374,49
Strv S1 8633,784044129,27%346,12
Durchbruchswagen 24197,503174062,50%500,19
T-804220,783344055,00%743,38
BT-7 artillery 3218,892923844,74%738,17
Pz.Kpfw. III Ausf. E3145,431983751,35%329,65
T56 GMC3331,893613745,95%1224,69
M24E2 Super Chaffee 6175,193033740,54%200,64
Type T-345330,393453641,67%716,36
T1 Cunningham1167,522823345,45%949,57
SU-85B4292,132563240,63%551,87
T-703241,664003253,13%1024,09
Jagdpanzer IV6492,133353145,16%661,57
MS-11163,133523145,16%869,99
Cruiser Mk. I1197,652823141,94%978,90
Object 2579699,234633141,94%395,15
B14381,203023050,00%1160,90
Sturmpanzer II4271,433333053,33%878,30
Bishop5384,872133036,67%635,07
59-166194,752972839,29%264,85
ELC EVEN 90 8442,815042740,74%558,91
M5A1 Stuart4132,462712634,62%174,98
M8A14363,543362634,62%797,99
Tiger 131 6607,814592634,62%729,45
AMX 105 AM mle. 474350,393982360,87%1401,29
AMX 13 909305,904632157,14%328,59
Pz.Kpfw. II Luchs4303,954172152,38%1043,61
SU-26385,812072152,38%136,41
AT-12123,852272060,00%446,27
Maus10783,637251952,63%408,70
Valentine AT4197,893301968,42%569,34
G.Pz. Mk. VI (e)272,741061957,89%363,02
T-29 3424,323851952,63%1492,47
Type 95 Ha-Go2181,002381844,44%693,42
Renault Otsu1177,533781770,59%983,66
AMX 404147,293441764,71%536,31
Leichttraktor1163,762341747,06%758,07
Pz.Kpfw. I2132,183571752,94%516,80
T-50-2 6258,183031735,29%371,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4140,503691662,50%421,21
STG Guard 8818,443911631,25%603,13
Pz.Kpfw. III Ausf. J4394,473881540,00%965,32
Type 2597 Chi-Ha3109,201581553,33%245,14
FV215b (183) 10349,005651553,33%164,82
T23E3 7266,873251540,00%139,39
KV-1SA 5401,734551540,00%586,11
Pz.Kpfw. 38 (t)3177,072931464,29%633,93
O-I6370,712901442,86%385,03
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5424,713011428,57%794,93
StuG IV 5255,071781428,57%358,45
D23284,303741050,00%1097,09
SU-1527395,604281050,00%345,10
Vickers Mk. E Type B2202,201881060,00%926,93
VK 30.01 (P)6125,501901030,00%0,00
S35 CA5470,202821080,00%1015,31
Waffenträger auf E 10010236,104851050,00%157,30
Patton the Tank 9678,504771050,00%476,19
M3 Lee4342,11318944,44%1074,20
Somua S353177,78298944,44%295,07
Type 1 Chi-He4503,88373850,00%1698,70
Type 97 Te-Ke 2162,25209825,00%712,39
SU-18263,75130837,50%105,96
T-262147,63190850,00%584,66
AMX 383147,25283875,00%504,27
Valiant 5183,88279862,50%314,73
FCM 362163,71286771,43%903,58
T-34 with L-11 4116,43205742,86%159,13
Object 252U 8594,57636757,14%520,53
Renault FT 75 BS2170,83229633,33%995,95
Škoda T 245202,17199633,33%269,30
Type 586279,67366650,00%377,86
Crusader 5.5-in. SP7547,67394633,33%532,83
43 M. Toldi III 381,00225650,00%261,80
BT-22123,00292560,00%574,09
Black Prince II 7230,00493560,00%201,30
T-34 shielded 5404,80410540,00%681,09
Heavy Tank No. VI 6336,60386540,00%274,02
M3 Stuart3277,75531475,00%1429,88
M2 Light2147,504224100,00%668,39
Type 97 Chi-Ha3487,00579475,00%2136,20
WZ-131G FT6231,75398450,00%207,17
Loyd Gun Carriage2216,00306450,00%1943,34
Pz.Kpfw. II Ausf. G3126,003374100,00%481,11
Renault R352131,25257450,00%469,25
Convert. Medium Tank T3 3338,25363450,00%1132,58
T-45 2179,25272450,00%847,35
AMX 13 (FL 11) 5390,75389425,00%963,67
Vickers Medium Mk. II2238,003653100,00%1311,75
TKS z n.k.m. 20 mm 2187,3321330,00%924,97
Lago4226,0010330,00%436,67
Covenanter5272,33242333,33%699,72
SDP 44 Burza6522,67359333,33%603,76
Universal Carrier 2-pdr272,672233100,00%302,00
Achilles6158,0020230,00%0,00
AMR 35 2277,33262333,33%1043,70
T7 Combat Car 250,334530,00%2,56
Strv fm/211439,00534250,00%3332,35
Fiat 30001108,501612100,00%567,93
Pz.Kpfw. 35 (t)2141,502472100,00%774,80
Strv m/425848,00537250,00%1469,29
Renault NC-311118,502352100,00%642,28
M2 Medium Tank3324,003772100,00%1455,53
Panzerwagen 39 3183,504252100,00%845,72
Gabler’s Destroyer 50,0010320,00%0,00
T3E2 Medium Tank 3240,504402100,00%1100,83
T-116 3317,00310250,00%1120,85
Kanonenjagdpanzer 105 8540,00441250,00%378,21
SMV CC-64 Vipera 8559,0034320,00%283,07
M16/43 Sahariano 3122,50241250,00%101,28
Vz. 58 Medvěd 9873,50621250,00%494,04
AMX Chasseur de chars 8529,50420250,00%557,43
Kolohousenka1147,002971100,00%811,80
SU-8550,002611100,00%261,00
Chi-Ni2150,003971100,00%732,34
Strv m/40L3126,006810,00%163,17
BT-74805,0010141100,00%4474,51
A-205313,004981100,00%1155,28
SU-76M4608,009301100,00%2587,27
Type 3 Ju-Nu6287,007801100,00%369,83
AT 25313,0011910,00%446,92
Tiger (P)78,0020310,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5258,003911100,00%575,14
Light Mk. VIC 2190,006761100,00%1251,38
FCM 2C 3416,006981100,00%1385,91
Pz.Kpfw. II Ausf. D 248,001931100,00%261,00
Straussler V–4/40 3191,0014010,00%391,48

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.10.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.10.2022
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.09.2022
Otišao: 05.10.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.10.2022
Otišao: 29.10.2022
Pozicija: Pričuva
Član od: 07.10.2022
Otišao: 21.10.2022