Pysto

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 23.05.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke641151631364
Ø Razina8,239,069,529,44
Pobjede3502754,63%850,00%1445,16%19052,20%
Izgubljene2842244,33%850,00%1651,61%16946,43%
Neriješeno6661,04%00,00%13,23%51,37%
Preživjele bitke2270635,41%425,00%1032,26%11130,49%
Uništenih tenkova765881,19231,44491,584211,16
Odnos razaranja1,851,922,331,66
Otkriveno tenkova773981,21130,81230,742920,80
Počinjena šteta1.742,161.909,812.312,712.167,73
Bodovi zauzimanja274850,4300,0000,00470,13
Obrambeni bodovi318330,5000,0000,00480,13
Iskustvo686,48858,25887,13909,34
WN71508,311397,101430,891337,95
WN82196,601929,082132,072116,91
Ukupno
Bitke64115
Ø Razina8,23
Pobjede3502754,63%
Izgubljene2842244,33%
Neriješeno6661,04%
Preživjele bitke2270635,41%
Uništenih tenkova765881,19
Odnos razaranja1,85
Otkriveno tenkova773981,21
Počinjena šteta1.742,16
Bodovi zauzimanja274850,43
Obrambeni bodovi318330,50
Iskustvo686,48
WN71508,31
WN82196,60
Zadnja 24 sata
Bitke16
Ø Razina9,06
Pobjede850,00%
Izgubljene850,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke425,00%
Uništenih tenkova231,44
Odnos razaranja1,92
Otkriveno tenkova130,81
Počinjena šteta1.909,81
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo858,25
WN71397,10
WN81929,08
Zadnjih 7 dana
Bitke31
Ø Razina9,52
Pobjede1445,16%
Izgubljene1651,61%
Neriješeno13,23%
Preživjele bitke1032,26%
Uništenih tenkova491,58
Odnos razaranja2,33
Otkriveno tenkova230,74
Počinjena šteta2.312,71
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo887,13
WN71430,89
WN82132,07
Zadnjih 30 dana
Bitke364
Ø Razina9,44
Pobjede19052,20%
Izgubljene16946,43%
Neriješeno51,37%
Preživjele bitke11130,49%
Uništenih tenkova4211,16
Odnos razaranja1,66
Otkriveno tenkova2920,80
Počinjena šteta2.167,73
Bodovi zauzimanja470,13
Obrambeni bodovi480,13
Iskustvo909,34
WN71337,95
WN82116,91
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke886000
Pobjede47753,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene39945,03%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno101,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke32937,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7080,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,270,000,000,00
Otkriveno tenkova5640,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.768,540,000,000,00
Bodovi zauzimanja3270,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3800,4300,0000,0000,00
Iskustvo706,010,000,000,00
Ukupno
Bitke886
Pobjede47753,84%
Izgubljene39945,03%
Neriješeno101,13%
Preživjele bitke32937,13%
Uništenih tenkova7080,80
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova5640,64
Počinjena šteta1.768,54
Bodovi zauzimanja3270,37
Obrambeni bodovi3800,43
Iskustvo706,01
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke149000
Pobjede9563,76%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4832,21%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno64,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6543,62%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1380,9300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,640,000,000,00
Otkriveno tenkova1130,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.170,790,000,000,00
Bodovi zauzimanja600,4000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1040,7000,0000,0000,00
Iskustvo742,580,000,000,00
Ukupno
Bitke149
Pobjede9563,76%
Izgubljene4832,21%
Neriješeno64,03%
Preživjele bitke6543,62%
Uništenih tenkova1380,93
Odnos razaranja1,64
Otkriveno tenkova1130,76
Počinjena šteta1.170,79
Bodovi zauzimanja600,40
Obrambeni bodovi1040,70
Iskustvo742,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede133,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene266,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke133,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova20,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta351,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja62,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo177,000,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke133,33%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova20,67
Počinjena šteta351,00
Bodovi zauzimanja62,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo177,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke193000
Pobjede9951,30%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9448,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7639,38%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1590,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,360,000,000,00
Otkriveno tenkova1650,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.120,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja3521,8200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12616,5300,0000,0000,00
Iskustvo632,250,000,000,00
Ukupno
Bitke193
Pobjede9951,30%
Izgubljene9448,70%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke7639,38%
Uništenih tenkova1590,82
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova1650,85
Počinjena šteta1.120,80
Bodovi zauzimanja3521,82
Obrambeni bodovi12616,53
Iskustvo632,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3713000
Pobjede191051,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene169345,60%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1102,96%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke147239,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30060,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,340,000,000,00
Otkriveno tenkova31220,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.254,760,000,000,00
Bodovi zauzimanja29260,7900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi53951,4500,0000,0000,00
Iskustvo602,130,000,000,00
Ukupno
Bitke3713
Pobjede191051,44%
Izgubljene169345,60%
Neriješeno1102,96%
Preživjele bitke147239,64%
Uništenih tenkova30060,81
Odnos razaranja1,34
Otkriveno tenkova31220,84
Počinjena šteta1.254,76
Bodovi zauzimanja29260,79
Obrambeni bodovi53951,45
Iskustvo602,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1472000
Pobjede63042,80%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene83156,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno110,75%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke40527,51%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11560,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova10490,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.714,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja5520,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8320,5700,0000,0000,00
Iskustvo585,030,000,000,00
Ukupno
Bitke1472
Pobjede63042,80%
Izgubljene83156,45%
Neriješeno110,75%
Preživjele bitke40527,51%
Uništenih tenkova11560,79
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova10490,71
Počinjena šteta1.714,53
Bodovi zauzimanja5520,38
Obrambeni bodovi8320,57
Iskustvo585,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (276)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 7591596,52588356252,86%1706,22
Jagdpanzer E 100102463,95611185754,55%2070,22
T34 81491,18668182555,07%2056,63
SU-130PM 82171,80907149356,73%2989,20
Type 5 Chi-Ri71121,71592147453,87%2238,87
Grille 15102787,11748144555,09%2418,54
Tiger I71041,80523143853,62%1566,31
Rheinmetall Skorpion G 81924,24788138353,36%2492,70
IS-7102751,32757131354,84%2974,12
Strv S1 82054,99735130857,34%2900,95
Progetto M35 mod. 46 81831,42865122157,49%2883,17
Jagdtiger92355,34663120155,37%2512,41
E 50 Ausf. M102661,42908115158,64%2601,95
T-34-856913,05550108961,80%2458,26
TVP T 50/51102771,38869108153,75%2866,49
Chimera 82528,021061106061,42%3417,86
E 100102079,52671104854,39%1912,37
Ferdinand81652,07662100453,69%2079,98
Hirschkäfer113162,98756100256,09%2582,68
STB-1102584,3384594852,85%2522,58
HWK 128814,5254494249,04%1599,39
Leopard 1103070,0879486954,66%3274,17
M54 Renegade 82334,83114385662,85%3431,06
Progetto M40 mod. 65102690,9479782160,29%2731,54
Waffenträger auf Pz. IV92435,5570572054,17%2460,66
Tiger II8831,1242070343,67%830,98
VK 45.02 (P) Ausf. B91790,4065069554,53%2037,82
Bat.-Châtillon Bourrasque 81920,96104467962,89%3107,21
O-Ni71438,0967567356,61%2306,97
IS-38812,0544764349,14%848,51
Kanonenjagdpanzer 105 82151,3699062460,26%3113,79
Panhard EBR 105101468,2681658856,12%2055,88
FV4005 Stage II102392,7573558555,04%2187,56
Dicker Max 6825,3945155556,40%1672,51
M5A1 Stuart4280,2130155447,65%980,14
TS-5 81926,1890754857,85%2466,44
T-1091563,2061053853,53%1713,85
Rhm.-Borsig Waffenträger81768,3069052255,94%2129,85
Pz.Kpfw. I Ausf. C3245,3535751653,10%1429,02
Cromwell6823,6550947056,17%2041,70
STA-181155,5251946349,68%1724,14
Type 6191417,7553146048,26%1365,42
Super Conqueror103207,9099246060,87%3417,87
Škoda T 256926,1058745754,27%2409,65
Maus102319,4175044351,69%2072,00
KV-856556,4138943549,43%895,87
T 55A 92217,9592043362,12%2749,31
Type 5 Heavy102788,2389342658,92%2517,31
Panhard EBR 75 (FL 10) 8995,5471941453,38%2061,65
AMX 50 Foch (155) 102349,1767836658,47%2043,62
G.W. Panther7798,8534736248,34%988,01
Char Futur 4 92443,25109635763,87%3113,67
VK 28.016378,9538935647,19%1097,77
Strv K 92389,28100035656,74%2825,70
S-517774,9940135147,86%879,69
Tiger (P)7967,1155734854,60%1455,90
WZ-120-1G FT 81829,0790834553,04%2342,29
Conqueror92238,7695833955,16%2524,46
Nashorn61029,9646733954,87%2085,01
T92 8773,4169733650,60%1631,97
AE Phase I 92450,6690233459,88%2972,39
Lorraine 40 t 81687,2490932854,57%2579,69
ISU-152K 81869,4683432761,16%2430,52
Hummel6583,3227532447,84%832,40
T-4481576,9167232360,99%2845,78
IS7514,8136132152,34%595,04
SDP wz 66 Grom 81824,0790431356,23%2102,34
Bisonte C45 81960,1085030953,07%2603,06
VK 75.01 (K) 81889,9888330453,95%2685,42
Sturer Emil71336,1552230261,59%2323,45
HWK 30 81038,8669530255,30%2298,01
T-5491598,0567628050,71%1917,72
E 75 TS 82211,68112828064,29%3511,66
VK 45.02 (P) Ausf. A81328,1956526258,40%1895,30
VK 30.01 (P)6454,8734326149,81%674,20
T110E3102834,9589226061,15%2607,53
Rheinmetall Panzerwagen101732,9572325249,21%2127,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5212,7119425041,60%328,34
Type 4 Heavy91645,8582124651,22%1810,22
EMIL 1951 81837,6891623354,51%2440,77
Strv 103B103415,3294122259,01%3101,66
VK 36.01 (H)6386,1527821643,06%470,77
VK 72.01 (K) 103160,1196521157,82%2511,89
Löwe 81896,0383420959,81%2890,50
Object 430U102187,7981820254,95%1817,78
O-Ho81222,0056020051,50%1415,15
M40/M4381051,0751820048,00%1091,23
SU-1006419,0327019942,21%534,22
T92 HMC101606,1459318049,44%1517,91
Object 140102227,0866617954,75%2391,83
SU-855218,0719017543,43%272,28
Object 43091850,4875917460,92%2006,18
CS-63102171,2371317353,18%1818,14
KV-26797,1046616949,70%1455,73
Object 277102365,8974516650,60%2130,89
Grille5486,4323216041,25%1050,30
WZ-113G FT102515,8082615352,94%1785,71
Type 71102310,5481315162,91%1837,15
BZ-75102238,5886515049,33%1695,88
Spähpanzer SP I C7562,3847314858,11%1168,57
M56 Scorpion 71490,5079014555,17%2551,31
Crusader6184,0322114448,61%370,96
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4169,2616514348,95%269,86
Object 260 102787,0381213556,30%2812,63
Caernarvon Action X 81182,4766212953,49%1595,63
Toro 91993,3690511844,92%2031,46
Object 703 Version II 81511,9790111654,31%1858,37
Type 4 Chi-To6602,1640011149,55%1173,79
GSOR 1008 81799,4682111155,86%2193,25
KV-15309,8927311058,18%579,97
AMX 13 105101326,4867010950,46%1533,11
Object 279 early 103218,33103810971,56%2658,60
M10 Wolverine5276,2820710743,93%445,14
Type 586606,0440110550,48%1225,71
T-437871,0655510559,05%1701,67
T95/FV4201 Chieftain 103047,6094910558,10%2508,69
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.435,5616510053,00%117,37
LPT-67 Šelma91130,117809852,04%1742,91
O-I6702,204859651,04%1260,23
Pz.Kpfw. VII101998,546529258,70%1601,02
Covenanter5128,241958951,69%260,09
Panhard AML Lynx 6x68654,606088861,36%1378,10
SU-85B4203,791808639,53%286,06
Object 907 102458,809058655,81%2183,94
M4A1 Revalorisé 81179,726008548,24%1522,85
Sturmpanzer II4143,931318446,43%294,43
T404233,111978451,19%476,44
E 25 71375,377518354,22%2335,27
M53/M5591085,106928253,66%1012,09
Object 705A102587,649128159,26%2552,40
Pz.Kpfw. II Luchs4119,733217557,33%337,30
T-28477,571367445,95%61,95
AMX 13 9091187,307157451,35%1933,22
Type 3 Chi-Nu5287,422587243,06%629,39
Pz.Kpfw. III Ausf. J4145,372397145,07%178,86
Marder II392,831206637,88%26,05
Strv 107-12112936,5610186269,35%2227,92
Panhard EBR 909935,108056254,84%1536,07
T-345429,103046154,10%1267,67
Marder 38T4222,452236048,33%418,75
Pz.Sfl. IVc5427,522916053,33%1019,81
VK 100.01 (P)81315,196465947,46%1609,79
Leopard 120 Verbessert112111,247985453,70%1551,31
AMX Canon d'assaut 105 82037,4210525265,38%2551,41
LT-432 8825,986465150,98%1472,86
Kampfpanzer 50 t 91998,639275158,82%1925,41
A-205185,722495044,00%460,94
Carro da Combattimento 45 t 102825,819714755,32%2626,18
Type 5 Ke-Ho4208,502254643,48%531,42
Spähpanzer Ru 2519722,044494540,00%870,75
VK 16.02 Leopard5145,362784264,29%423,65
Panzerjäger I293,881064139,02%103,97
Centurion Mk. 7/191797,089904057,50%2046,17
Tiger-Maus 91872,488594047,50%1594,13
Type 3 Chi-Nu Kai 5533,834204060,00%1498,92
Taschenratte111976,088403743,24%1032,72
T-15061029,006213652,78%1872,43
TNH 105/100081308,669133562,86%1766,11
Pz.Kpfw. 38 (t)392,881583357,58%221,75
Type T-345468,524163354,55%1444,26
Somua SM 81479,737633360,61%1741,88
SU-1527777,414493256,25%1071,25
M374220,831283040,00%570,24
Sturmpanzer I Bison3134,501032835,71%252,57
WZ-13281062,509612867,86%2205,36
SU-76M477,321292853,57%125,89
Object 252U Defender 81469,828022864,29%1624,74
Leichttraktor186,811882657,69%335,73
Waffenträger auf E 100102227,886882548,00%1294,67
SU-14-28884,585212437,50%710,86
T-463103,261402339,13%177,46
Cruiser Mk. IV4131,521752339,13%162,88
Škoda T 5091947,008072245,45%2024,69
BZ-79112590,009782250,00%1457,41
D23148,521662152,38%423,96
Windhund 82009,868092152,38%2451,71
VK 168.01 (P) 81731,248742171,43%2560,39
Durendal 101905,765622138,10%1201,89
105 leFH18B2 5416,953142070,00%843,20
M2 Medium Tank390,751362045,00%124,88
K-91-PT 92316,8411801978,95%2826,50
T2 Medium Tank293,942171668,75%501,70
Leopard Prototyp A91102,387881675,00%944,11
leKpz Borkenkäfer111670,008361643,75%1738,89
Pz.Kpfw. 35 (t)223,931211546,67%53,64
Pz.Kpfw. II278,271761566,67%300,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E3193,272371546,67%496,17
T56 GMC382,731211546,67%67,22
T23E3 7969,337251546,67%1522,13
AT-1265,36891435,71%0,00
Renault UE 57359,791181421,43%2,63
M18 Hellcat6239,932721435,71%126,25
TOG II* 6669,073481442,86%859,61
StuG IV 5323,292101435,71%508,87
T1 HMC2219,381921361,54%1615,93
Valentine AT4134,921131323,08%118,55
Durchbruchswagen 2455,771451346,15%64,01
M10 RBFM 51012,155791346,15%2418,52
Vickers Mk. E Type B266,251001250,00%101,13
Churchill I5645,255441275,00%1589,51
Progetto C50 mod. 6692051,508631241,67%2002,94
SMV CC-678966,177021250,00%858,75
Chi-Ni280,823031163,64%349,26
T1 Cunningham127,821011172,73%261,00
Konštrukta T-34/1007605,363501136,36%700,14
Object 274a 81566,647471145,45%2092,65
Cobra 91449,608161050,00%1295,32
ELC EVEN 90 8835,207041040,00%1469,82
T-26274,22156977,78%385,10
Vz. 60S Dravec 102360,00704944,44%1321,89
Object 25792383,78710966,67%3295,19
Nergal 81210,78633933,33%963,32
M3 Lee4133,88170862,50%432,83
UDES 038670,38490862,50%737,22
T3 HMC2188,88156825,00%669,05
Matilda Black Prince 5227,13327862,50%498,12
M2 Light236,00115742,86%25,61
TKS z n.k.m. 20 mm 2132,50185633,33%522,49
M4A1 Sherman5305,33332650,00%604,04
P.43 bis6805,67440650,00%1216,44
Sav m/434274,33273650,00%641,04
Cruiser Mk. III380,33131650,00%201,64
Universal Carrier 2-pdr266,00148650,00%91,94
T-50-2 6856,33635666,67%2361,97
Heavy Tank No. VI 61052,33509650,00%2225,75
KV-220-2 5837,50877666,67%1769,85
IS-27825,00433560,00%1055,80
Renault FT AC212,402050,00%0,00
Valentine II 4175,205015100,00%623,09
Excalibur 61165,60766560,00%2580,14
T26E3 Eagle 7 71472,801096580,00%2913,32
BT-7469,00101425,00%2,82
BT-2234,0061425,00%1,20
Ikv 103589,75167450,00%102,04
Cruiser Mk. I1155,00155425,00%528,78
BT-7 artillery 3121,50189450,00%309,27
D1224,00114366,67%233,90
ISU-15281735,3310603100,00%2021,89
Pz.Kpfw. I228,00136333,33%0,00
Mäuschen91358,00766366,67%1309,48
IS-M8732,67670366,67%805,71
43 M. Toldi III 3126,67277333,33%340,11
Renault Otsu164,501992100,00%290,71
P.44 Pantera8369,00371250,00%288,89
Type 97 Te-Ke 246,0093250,00%99,55
MS-1172,50186250,00%201,94
G.W. Tiger (P)8765,00390250,00%731,89
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6709,003912100,00%1561,35
Kunze Panzer 91258,5021020,00%911,35
Churchill III 5244,50580250,00%318,43
MTLS-1G14 3176,00375250,00%587,09
Pz.Kpfw. T 25 5244,504752100,00%646,36
SU-122-44 71415,0040520,00%1445,74
Panther/M10 71195,00752250,00%2180,56
Super Hellcat 71164,5010532100,00%1982,29
Brennos 81223,0050620,00%1171,72
Kolohousenka133,001411100,00%261,00
Vickers Medium Mk. II20,00010,00%0,00
Renault FT10,00710,00%0,00
Renault NC-3110,00881100,00%261,00
SU-18267,001310,00%118,38
Caernarvon8567,0022910,00%303,29
Ikv 90 Typ B7858,005101100,00%1293,63
M3G FT382,007210,00%0,00
BDR G1 B5372,0019110,00%533,31
G.W. E 10010470,007251100,00%361,94
Loyd Gun Carriage20,007710,00%0,00
T-60240,001591100,00%261,00
Hotchkiss EBR7356,005421100,00%791,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5129,0015310,00%3,79
T-34 with L-11 4273,005061100,00%988,28
AMR 35 2197,003361100,00%884,74
MKA 2863,0014301100,00%5269,76
T-29 3129,004461100,00%436,34
T28 Concept 71263,0026710,00%1328,65
Char de transition 61059,006381100,00%1818,57

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 23.05.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.09.2024
Otišao: 24.09.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.12.2019
Otišao: 28.02.2020
Pozicija: Novak
Član od: 28.06.2020
Otišao: 18.07.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 18.07.2019
Otišao: 10.11.2019
Pozicija: Novak
Član od: 29.06.2022
Otišao: 09.12.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.11.2019
Otišao: 21.12.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.03.2020
Otišao: 27.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.07.2020
Otišao: 23.07.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.08.2021
Otišao: 15.10.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.07.2021
Otišao: 14.08.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.06.2022
Otišao: 25.06.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.06.2022
Otišao: 25.06.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 10.10.2018
Otišao: 17.07.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 03.07.2014
Otišao: 02.12.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.12.2017
Otišao: 07.10.2018