| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-34-85M | 6 | 819,89 | 678 | 108 | 48,15% | 1364,47 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 851,92 | 616 | 104 | 47,12% | 881,39 | |||||
| Type 57 | 8 | 1126,97 | 686 | 96 | 43,75% | 1001,09 | |||||
| T20 | 7 | 991,51 | 736 | 93 | 49,46% | 1526,49 | |||||
| M-II-Y | 7 | 925,36 | 728 | 92 | 48,91% | 1132,09 | |||||
| M-III-Y | 8 | 938,38 | 667 | 90 | 45,56% | 896,61 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1367,36 | 671 | 86 | 37,21% | 869,26 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 850,22 | 625 | 85 | 48,24% | 1154,22 | |||||
| Leo | 7 | 902,54 | 631 | 84 | 41,67% | 1248,32 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1211,67 | 728 | 82 | 50,00% | 1035,27 | |||||
| M8A1 | 4 | 521,30 | 393 | 80 | 51,25% | 1318,11 | |||||
| CS-53 | 8 | 894,13 | 661 | 77 | 49,35% | 1114,97 | |||||
| Tiger I | 7 | 937,65 | 645 | 75 | 44,00% | 1049,66 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 984,68 | 679 | 75 | 53,33% | 1090,96 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1083,86 | 740 | 74 | 59,46% | 946,72 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 586,75 | 464 | 71 | 47,89% | 837,27 | |||||
| Buryan | 9 | 1331,56 | 734 | 70 | 48,57% | 853,74 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 833,16 | 650 | 67 | 52,24% | 1302,04 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 797,74 | 634 | 65 | 58,46% | 2352,23 | |||||
| KV-1 | 5 | 553,26 | 477 | 65 | 50,77% | 1130,28 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 520,03 | 419 | 63 | 42,86% | 1149,42 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 813,03 | 609 | 63 | 42,86% | 1259,04 | |||||
| M41 | 5 | 302,06 | 304 | 62 | 37,10% | 211,47 | |||||
| Panther II | 8 | 1104,24 | 703 | 62 | 45,16% | 1382,07 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1055,60 | 627 | 60 | 40,00% | 957,28 | |||||
| AAT60 | 8 | 988,70 | 674 | 60 | 48,33% | 908,16 | |||||
| T-34 | 5 | 443,42 | 402 | 59 | 37,29% | 1022,62 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 660,83 | 553 | 59 | 40,68% | 1109,03 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 491,77 | 380 | 56 | 42,86% | 1585,84 | |||||
| P.43 bis | 6 | 776,45 | 551 | 56 | 39,29% | 1287,42 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1289,49 | 669 | 55 | 43,64% | 1111,42 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 497,22 | 487 | 54 | 46,30% | 755,08 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 635,60 | 464 | 53 | 37,74% | 948,67 | |||||
| M6 | 6 | 855,83 | 610 | 52 | 46,15% | 1184,27 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 545,75 | 494 | 52 | 46,15% | 967,88 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 699,19 | 633 | 52 | 57,69% | 1318,55 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 1109,08 | 679 | 52 | 51,92% | 1190,59 | |||||
| Matilda | 4 | 397,06 | 327 | 51 | 43,14% | 941,29 | |||||
| ST-66 | 8 | 970,96 | 673 | 51 | 49,02% | 982,52 | |||||
| T6 Medium | 4 | 624,72 | 468 | 50 | 44,00% | 1552,39 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1145,16 | 768 | 50 | 58,00% | 1158,07 | |||||
| Strv 74 | 6 | 589,33 | 545 | 49 | 53,06% | 998,36 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1242,06 | 847 | 49 | 63,27% | 1485,70 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 744,55 | 631 | 49 | 40,82% | 981,54 | |||||
| TS-5 | 8 | 1229,51 | 848 | 49 | 63,27% | 1205,30 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 431,54 | 366 | 48 | 41,67% | 2072,87 | |||||
| CS-53/56 Wojtek | 8 | 891,71 | 625 | 48 | 47,92% | 736,96 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 883,10 | 598 | 48 | 37,50% | 697,97 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 626,66 | 488 | 47 | 36,17% | 867,00 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 450,28 | 377 | 47 | 48,94% | 849,49 | |||||
| AMBT | 8 | 1106,17 | 600 | 46 | 32,61% | 887,02 | |||||
| Obsidian | 8 | 939,39 | 700 | 46 | 39,13% | 1044,08 | |||||
| 122 TM | 8 | 1146,04 | 745 | 46 | 54,35% | 1214,63 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 443,31 | 418 | 45 | 48,89% | 1132,54 | |||||
| WZ-114 | 9 | 1297,67 | 748 | 45 | 51,11% | 1058,41 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1033,20 | 778 | 44 | 59,09% | 1213,23 | |||||
| Alembic | 8 | 1096,41 | 715 | 44 | 43,18% | 977,76 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 713,95 | 438 | 43 | 27,91% | 909,97 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 753,74 | 636 | 42 | 52,38% | 1043,55 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 713,43 | 639 | 42 | 50,00% | 2084,92 | |||||
| T-103 | 8 | 961,10 | 703 | 42 | 54,76% | 931,67 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 403,34 | 350 | 41 | 43,90% | 1168,77 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 469,02 | 603 | 41 | 46,34% | 944,38 | |||||
| Nemesis | 8 | 1150,27 | 796 | 41 | 56,10% | 1357,98 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 948,60 | 698 | 40 | 52,50% | 1254,98 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1039,33 | 687 | 40 | 50,00% | 849,37 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 469,90 | 456 | 39 | 61,54% | 1315,76 | |||||
| CS-44 | 7 | 816,33 | 591 | 39 | 46,15% | 1063,53 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 973,77 | 646 | 39 | 43,59% | 619,84 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1044,15 | 765 | 39 | 58,97% | 1395,46 | |||||
| Object 416 | 8 | 916,62 | 641 | 39 | 51,28% | 970,77 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1072,41 | 681 | 39 | 35,90% | 921,61 | |||||
| KJPZ TIII Jäger | 9 | 1082,85 | 685 | 39 | 56,41% | 801,68 | |||||
| Windhund | 8 | 762,84 | 560 | 38 | 47,37% | 650,84 | |||||
| 59-16 | 6 | 520,70 | 493 | 37 | 37,84% | 1299,00 | |||||
| T-832 | 8 | 1216,59 | 774 | 37 | 51,35% | 1144,91 | |||||
| BZ-74-1 | 8 | 1131,81 | 638 | 37 | 32,43% | 937,75 | |||||
| T-28 | 4 | 602,58 | 486 | 36 | 55,56% | 2066,31 | |||||
| T-34-85 | 6 | 706,00 | 543 | 36 | 38,89% | 1159,64 | |||||
| T67 | 5 | 403,31 | 366 | 36 | 47,22% | 724,17 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1137,53 | 807 | 36 | 50,00% | 1327,76 | |||||
| Emil I | 8 | 1205,74 | 707 | 35 | 40,00% | 1102,05 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1147,74 | 819 | 35 | 62,86% | 1643,60 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1001,74 | 750 | 35 | 54,29% | 1132,26 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 889,21 | 660 | 34 | 38,24% | 527,65 | |||||
| ZŤS Vz.63-1 Ogar | 9 | 1186,61 | 802 | 33 | 60,61% | 945,10 | |||||
| Object 590 | 9 | 1271,27 | 656 | 33 | 33,33% | 900,26 | |||||
| Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) | 8 | 754,33 | 625 | 33 | 54,55% | 734,48 | |||||
| H3 | 9 | 1106,91 | 583 | 33 | 33,33% | 608,06 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1330,70 | 822 | 33 | 57,58% | 1109,03 | |||||
| Toro | 9 | 1365,79 | 752 | 33 | 48,48% | 1084,81 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 784,19 | 630 | 32 | 46,88% | 1062,84 | |||||
| Type 68 | 9 | 1585,78 | 842 | 32 | 56,25% | 1317,09 | |||||
| KV-1S | 6 | 641,78 | 535 | 32 | 50,00% | 1041,74 | |||||
| Object 274a | 8 | 1091,47 | 687 | 32 | 43,75% | 1070,46 | |||||
| XM57 | 8 | 1322,35 | 672 | 31 | 38,71% | 915,14 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1116,94 | 737 | 31 | 48,39% | 1155,15 | |||||
| 110 | 8 | 1180,77 | 742 | 30 | 46,67% | 1308,62 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 482,33 | 465 | 30 | 60,00% | 2037,33 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1144,60 | 801 | 30 | 63,33% | 1023,45 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 871,07 | 571 | 30 | 36,67% | 671,52 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 475,73 | 544 | 30 | 43,33% | 818,35 | |||||
| A-44 | 7 | 1177,80 | 861 | 30 | 60,00% | 2082,52 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 384,27 | 391 | 30 | 43,33% | 1306,10 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1017,70 | 720 | 30 | 53,33% | 767,63 | |||||
| XM66F | 8 | 862,37 | 591 | 30 | 43,33% | 696,02 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1018,60 | 717 | 30 | 43,33% | 1110,01 | |||||
| Type 64 | 6 | 559,80 | 533 | 30 | 43,33% | 1243,96 | |||||
| Churchill VII | 6 | 961,76 | 749 | 29 | 41,38% | 1894,99 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 691,03 | 628 | 29 | 51,72% | 1404,43 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 429,17 | 427 | 29 | 55,17% | 1446,85 | |||||
| IS | 7 | 919,25 | 724 | 28 | 57,14% | 1234,82 | |||||
| T29 | 7 | 776,96 | 619 | 28 | 42,86% | 759,26 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 360,71 | 424 | 28 | 53,57% | 737,88 | |||||
| TL-7 | 9 | 1143,21 | 646 | 28 | 42,86% | 753,23 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 801,39 | 644 | 28 | 53,57% | 883,35 | |||||
| E 75 TS | 8 | 956,96 | 644 | 28 | 39,29% | 793,24 | |||||
| T77 | 8 | 1009,61 | 664 | 28 | 42,86% | 889,53 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 1138,82 | 858 | 28 | 67,86% | 1772,91 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 1370,82 | 763 | 28 | 42,86% | 1487,41 | |||||
| T-43 | 7 | 1139,96 | 864 | 27 | 51,85% | 2141,78 | |||||
| T25/2 | 7 | 874,00 | 587 | 27 | 33,33% | 1064,12 | |||||
| DS PZInż | 5 | 427,19 | 403 | 26 | 53,85% | 833,05 | |||||
| MT-25 | 6 | 379,50 | 591 | 26 | 61,54% | 1148,33 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 1389,23 | 707 | 26 | 42,31% | 937,50 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 1233,23 | 650 | 26 | 42,31% | 954,11 | |||||
| Strv K | 9 | 1318,88 | 697 | 26 | 42,31% | 1010,31 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1234,31 | 751 | 26 | 42,31% | 1009,38 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 877,77 | 506 | 26 | 42,31% | 558,05 | |||||
| Terrifiant | 9 | 1568,42 | 716 | 26 | 38,46% | 844,90 | |||||
| Churchill I | 5 | 528,20 | 449 | 25 | 40,00% | 935,47 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 960,56 | 724 | 25 | 56,00% | 1030,81 | |||||
| Char de transition | 6 | 1211,76 | 867 | 25 | 64,00% | 2244,57 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 945,60 | 692 | 25 | 48,00% | 790,54 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1286,72 | 788 | 25 | 56,00% | 991,04 | |||||
| BT-7 | 4 | 258,25 | 294 | 24 | 41,67% | 714,98 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 849,96 | 709 | 24 | 54,17% | 1712,12 | |||||
| Tiger II | 8 | 981,88 | 677 | 24 | 45,83% | 986,66 | |||||
| Covenanter | 5 | 440,71 | 389 | 24 | 33,33% | 1290,20 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1312,96 | 740 | 24 | 45,83% | 1043,39 | |||||
| E 77 | 9 | 858,50 | 729 | 24 | 66,67% | 669,12 | |||||
| Gonsalo | 8 | 1304,42 | 940 | 24 | 75,00% | 1343,15 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1147,08 | 759 | 24 | 50,00% | 967,01 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 933,87 | 665 | 23 | 43,48% | 838,61 | |||||
| A-20 | 5 | 339,48 | 423 | 23 | 47,83% | 1170,57 | |||||
| LTG | 7 | 936,43 | 691 | 23 | 39,13% | 1943,95 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 654,57 | 685 | 23 | 73,91% | 1276,98 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 1228,26 | 789 | 23 | 52,17% | 1309,54 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 1061,83 | 591 | 23 | 39,13% | 830,96 | |||||
| WZ-120G FT | 9 | 1370,48 | 639 | 23 | 34,78% | 766,28 | |||||
| Chi-Go | 7 | 975,30 | 702 | 23 | 60,87% | 1214,34 | |||||
| A-43 | 6 | 485,64 | 545 | 22 | 59,09% | 944,26 | |||||
| Object 752 | 9 | 1955,50 | 787 | 22 | 40,91% | 1393,16 | |||||
| Somua SM | 8 | 1010,09 | 784 | 22 | 59,09% | 1060,63 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1131,32 | 716 | 22 | 50,00% | 836,53 | |||||
| Crusader | 6 | 565,71 | 620 | 21 | 57,14% | 1814,77 | |||||
| CS-59 | 9 | 946,00 | 603 | 21 | 47,62% | 656,79 | |||||
| KV-2 | 6 | 721,48 | 620 | 21 | 61,90% | 1219,46 | |||||
| T69 | 8 | 992,52 | 720 | 21 | 61,90% | 1221,98 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 733,90 | 668 | 21 | 47,62% | 570,39 | |||||
| Type 63 | 8 | 1006,38 | 708 | 21 | 52,38% | 901,76 | |||||
| Chrysler MTC 2TC | 8 | 1162,00 | 754 | 21 | 52,38% | 1043,53 | |||||
| KB-52 | 9 | 1673,76 | 881 | 21 | 47,62% | 1381,36 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 1140,60 | 930 | 20 | 90,00% | 5240,02 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 551,30 | 511 | 20 | 80,00% | 1278,12 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 953,70 | 691 | 20 | 55,00% | 752,41 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 1400,80 | 875 | 20 | 70,00% | 1288,44 | |||||
| IS-3A | 8 | 1017,50 | 841 | 20 | 60,00% | 1072,74 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 964,55 | 653 | 20 | 50,00% | 696,53 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 578,26 | 549 | 19 | 73,68% | 1719,94 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 848,74 | 654 | 19 | 47,37% | 864,18 | |||||
| Leichter Kpz. 70 (K) | 8 | 795,84 | 547 | 19 | 31,58% | 1009,26 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1470,32 | 774 | 19 | 52,63% | 1125,53 | |||||
| T54 Heavy Tank | 9 | 1159,63 | 866 | 19 | 68,42% | 1178,81 | |||||
| FV4201 Chieftain Proto | 9 | 1030,74 | 582 | 19 | 31,58% | 678,93 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 699,79 | 712 | 19 | 52,63% | 821,98 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1300,74 | 820 | 19 | 57,89% | 1055,70 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 368,53 | 309 | 17 | 35,29% | 1528,35 | |||||
| P.43 | 5 | 382,71 | 423 | 17 | 52,94% | 894,76 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 697,88 | 644 | 17 | 64,71% | 1388,17 | |||||
| IS-3 | 8 | 1092,88 | 740 | 17 | 52,94% | 1004,23 | |||||
| Kame | 9 | 1527,41 | 868 | 17 | 58,82% | 1291,52 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1221,29 | 740 | 17 | 47,06% | 888,63 | |||||
| Lago | 4 | 534,44 | 383 | 16 | 31,25% | 1621,64 | |||||
| SU-122V | 9 | 922,63 | 527 | 16 | 31,25% | 476,50 | |||||
| T78 | 6 | 919,63 | 701 | 16 | 56,25% | 1263,18 | |||||
| KV-4 KTTS | 8 | 900,94 | 719 | 16 | 56,25% | 839,77 | |||||
| Type 59 | 8 | 897,67 | 722 | 15 | 60,00% | 1028,19 | |||||
| Panther | 7 | 392,93 | 370 | 15 | 20,00% | 311,57 | |||||
| SU-8 | 6 | 583,00 | 564 | 15 | 60,00% | 834,44 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 692,00 | 491 | 15 | 26,67% | 631,35 | |||||
| M4-85 | 5 | 498,27 | 532 | 15 | 46,67% | 1014,01 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 1018,67 | 554 | 15 | 40,00% | 556,23 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 961,67 | 814 | 15 | 66,67% | 1333,52 | |||||
| Object 168 German | 8 | 1040,07 | 810 | 15 | 66,67% | 1180,76 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 452,20 | 786 | 15 | 66,67% | 857,42 | |||||
| T-44 | 8 | 1359,00 | 856 | 14 | 64,29% | 1918,04 | |||||
| T 54D | 9 | 1314,57 | 788 | 14 | 50,00% | 1143,18 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1155,50 | 688 | 14 | 42,86% | 1016,19 | |||||
| Ambassador | 9 | 1370,93 | 754 | 14 | 50,00% | 903,33 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 427,86 | 618 | 14 | 57,14% | 688,48 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 369,38 | 343 | 13 | 53,85% | 1167,25 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 766,15 | 670 | 13 | 53,85% | 1118,75 | |||||
| Lansen C | 8 | 951,31 | 657 | 13 | 46,15% | 916,26 | |||||
| T-44-100 | 8 | 919,62 | 753 | 13 | 69,23% | 1188,94 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 1156,85 | 664 | 13 | 38,46% | 1223,58 | |||||
| Lorraine 120 Alby | 8 | 1080,00 | 696 | 13 | 61,54% | 890,70 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1555,75 | 573 | 12 | 25,00% | 850,87 | |||||
| E 50 | 9 | 1205,33 | 674 | 12 | 50,00% | 883,47 | |||||
| Object 430 | 9 | 1578,42 | 912 | 12 | 66,67% | 1481,46 | |||||
| Schwertwal | 10 | 1003,00 | 558 | 12 | 41,67% | 392,78 | |||||
| LT-432 | 8 | 525,50 | 579 | 12 | 33,33% | 689,38 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 886,08 | 629 | 12 | 50,00% | 786,68 | |||||
| TS-6 | 9 | 1282,64 | 608 | 11 | 36,36% | 767,52 | |||||
| Wz. 64GC Bzyg | 10 | 1507,27 | 658 | 11 | 36,36% | 680,63 | |||||
| Husarz | 8 | 1549,00 | 1077 | 11 | 100,00% | 1644,03 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 939,36 | 589 | 11 | 36,36% | 663,89 | |||||
| M-VII-Y | 9 | 1423,82 | 749 | 11 | 45,45% | 975,06 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 521,00 | 473 | 10 | 70,00% | 2986,00 | |||||
| Type T-34 | 5 | 373,40 | 359 | 10 | 40,00% | 813,94 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 596,60 | 511 | 10 | 40,00% | 3634,34 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 180,30 | 243 | 10 | 40,00% | 591,16 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 1052,00 | 534 | 10 | 30,00% | 692,85 | |||||
| Projet Louis | 9 | 632,90 | 599 | 10 | 40,00% | 646,08 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 347,33 | 354 | 9 | 66,67% | 1372,58 | |||||
| Valentine | 3 | 379,22 | 370 | 9 | 55,56% | 1460,69 | |||||
| BV-111 | 11 | 1590,44 | 672 | 9 | 33,33% | 743,22 | |||||
| Ares 75 | 8 | 657,22 | 511 | 9 | 22,22% | 449,12 | |||||
| MBT-B | 10 | 1475,78 | 736 | 9 | 55,56% | 985,15 | |||||
| HWK 30 | 8 | 686,22 | 458 | 9 | 22,22% | 875,07 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1330,22 | 765 | 9 | 55,56% | 1601,69 | |||||
| M6A2E1 | 8 | 880,78 | 632 | 9 | 55,56% | 833,71 | |||||
| TBT | 9 | 1725,11 | 813 | 9 | 44,44% | 1362,84 | |||||
| Stitch | 8 | 999,78 | 646 | 9 | 33,33% | 863,27 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 946,88 | 552 | 8 | 37,50% | 611,30 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 477,38 | 733 | 8 | 75,00% | 869,31 | |||||
| Brennos | 8 | 1123,63 | 578 | 8 | 25,00% | 1030,68 | |||||
| WZ-131 | 7 | 724,43 | 712 | 7 | 57,14% | 1582,70 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 885,43 | 607 | 7 | 42,86% | 964,88 | |||||
| T-54 | 9 | 1408,57 | 850 | 7 | 71,43% | 1423,00 | |||||
| Cromwell B | 6 | 691,57 | 524 | 7 | 28,57% | 1016,87 | |||||
| Chieftain Mk. 6 | 10 | 1048,83 | 836 | 6 | 66,67% | 719,48 | |||||
| STG | 8 | 884,50 | 682 | 6 | 66,67% | 1001,93 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 847,50 | 505 | 6 | 33,33% | 432,44 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 492,50 | 549 | 6 | 33,33% | 605,38 | |||||
| Leox | 9 | 671,00 | 803 | 6 | 83,33% | 484,58 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1356,40 | 972 | 5 | 80,00% | 801,67 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 1079,80 | 754 | 5 | 60,00% | 797,21 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 867,60 | 696 | 5 | 40,00% | 922,48 | |||||
| Nergal | 8 | 870,80 | 559 | 5 | 20,00% | 595,73 | |||||
| Yong Bing | 9 | 790,80 | 551 | 5 | 40,00% | 400,54 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 531,75 | 573 | 4 | 100,00% | 2252,37 | |||||
| Vz. 62 Jasan | 9 | 1193,25 | 719 | 4 | 50,00% | 816,63 | |||||
| leKpz M 41 90 mm | 8 | 739,75 | 528 | 4 | 50,00% | 1095,37 | |||||
| SPHT | 9 | 1115,00 | 563 | 4 | 25,00% | 550,21 | |||||
| Durendal | 10 | 1197,00 | 374 | 4 | 0,00% | 536,14 | |||||
| Pudel | 6 | 443,00 | 312 | 3 | 33,33% | 477,15 | |||||
| TS-54 | 8 | 1120,00 | 949 | 3 | 66,67% | 1165,00 | |||||
| Serpente | 9 | 889,67 | 669 | 3 | 66,67% | 589,82 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 1157,00 | 837 | 3 | 66,67% | 2084,38 | |||||
| T14 | 5 | 325,50 | 410 | 2 | 50,00% | 451,04 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 711,00 | 729 | 2 | 100,00% | 5891,74 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 475,00 | 420 | 2 | 50,00% | 2430,32 | |||||
| BT-5 | 3 | 521,50 | 404 | 2 | 50,00% | 1444,87 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 184,50 | 376 | 2 | 50,00% | 569,18 | |||||
| STA-1 | 8 | 952,00 | 969 | 1 | 100,00% | 1398,83 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 601,00 | 447 | 1 | 0,00% | 3020,21 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 784,00 | 444 | 1 | 0,00% | 924,12 | |||||
| LHMTV | 8 | 529,00 | 225 | 1 | 0,00% | 578,51 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 266,00 | 378 | 1 | 0,00% | 61,22 |
Pobedikus
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 7866 | 25 | 100 | 100 | ||||
| Ø Razina | 7,08 | 8,08 | 7,65 | 7,65 | ||||
| Pobjede | 3803 | 48,35% | 8 | 32,00% | 47 | 47,00% | 47 | 47,00% |
| Izgubljene | 3902 | 49,61% | 16 | 64,00% | 52 | 52,00% | 52 | 52,00% |
| Neriješeno | 161 | 2,05% | 1 | 4,00% | 1 | 1,00% | 1 | 1,00% |
| Preživjele bitke | 2176 | 27,66% | 3 | 12,00% | 23 | 23,00% | 23 | 23,00% |
| Uništenih tenkova | 5487 | 0,70 | 16 | 0,64 | 56 | 0,56 | 56 | 0,56 |
| Odnos razaranja | 0,96 | 0,73 | 0,73 | 0,73 | ||||
| Otkriveno tenkova | 5356 | 0,68 | 11 | 0,44 | 62 | 0,62 | 62 | 0,62 |
| Počinjena šteta | 901,28 | 943,52 | 914,45 | 914,45 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 2441 | 0,31 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 3127 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 632,06 | 604,04 | 648,52 | 648,52 | ||||
| WN7 | 891,04 | 532,29 | 715,09 | 715,09 | ||||
| WN8 | 1059,03 | 790,91 | 984,22 | 983,94 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 7866 | |
| Ø Razina | 7,08 | |
| Pobjede | 3803 | 48,35% |
| Izgubljene | 3902 | 49,61% |
| Neriješeno | 161 | 2,05% |
| Preživjele bitke | 2176 | 27,66% |
| Uništenih tenkova | 5487 | 0,70 |
| Odnos razaranja | 0,96 | |
| Otkriveno tenkova | 5356 | 0,68 |
| Počinjena šteta | 901,28 | |
| Bodovi zauzimanja | 2441 | 0,31 |
| Obrambeni bodovi | 3127 | 0,40 |
| Iskustvo | 632,06 | |
| WN7 | 891,04 | |
| WN8 | 1059,03 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 25 | |
| Ø Razina | 8,08 | |
| Pobjede | 8 | 32,00% |
| Izgubljene | 16 | 64,00% |
| Neriješeno | 1 | 4,00% |
| Preživjele bitke | 3 | 12,00% |
| Uništenih tenkova | 16 | 0,64 |
| Odnos razaranja | 0,73 | |
| Otkriveno tenkova | 11 | 0,44 |
| Počinjena šteta | 943,52 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 604,04 | |
| WN7 | 532,29 | |
| WN8 | 790,91 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 100 | |
| Ø Razina | 7,65 | |
| Pobjede | 47 | 47,00% |
| Izgubljene | 52 | 52,00% |
| Neriješeno | 1 | 1,00% |
| Preživjele bitke | 23 | 23,00% |
| Uništenih tenkova | 56 | 0,56 |
| Odnos razaranja | 0,73 | |
| Otkriveno tenkova | 62 | 0,62 |
| Počinjena šteta | 914,45 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 648,52 | |
| WN7 | 715,09 | |
| WN8 | 984,22 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 100 | |
| Ø Razina | 7,65 | |
| Pobjede | 47 | 47,00% |
| Izgubljene | 52 | 52,00% |
| Neriješeno | 1 | 1,00% |
| Preživjele bitke | 23 | 23,00% |
| Uništenih tenkova | 56 | 0,56 |
| Odnos razaranja | 0,73 | |
| Otkriveno tenkova | 62 | 0,62 |
| Počinjena šteta | 914,45 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 648,52 | |
| WN7 | 715,09 | |
| WN8 | 983,94 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen