Piojeras

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.06.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke474903385344
Ø Razina6,928,308,748,62
Pobjede2358449,66%1648,48%4654,12%17350,29%
Izgubljene2340649,29%1751,52%3945,88%16949,13%
Neriješeno5001,05%00,00%00,00%20,58%
Preživjele bitke1310327,59%721,21%2630,59%8825,58%
Uništenih tenkova354210,75180,55570,671980,58
Odnos razaranja1,030,690,970,77
Otkriveno tenkova417030,88270,82580,683511,02
Počinjena šteta823,501.126,671.103,091.003,98
Bodovi zauzimanja224060,4700,0000,002180,63
Obrambeni bodovi293400,6200,0000,0000,00
Iskustvo435,23467,24478,80529,21
WN7958,64783,48867,60784,31
WN81127,931024,08985,66922,72
Ukupno
Bitke47490
Ø Razina6,92
Pobjede2358449,66%
Izgubljene2340649,29%
Neriješeno5001,05%
Preživjele bitke1310327,59%
Uništenih tenkova354210,75
Odnos razaranja1,03
Otkriveno tenkova417030,88
Počinjena šteta823,50
Bodovi zauzimanja224060,47
Obrambeni bodovi293400,62
Iskustvo435,23
WN7958,64
WN81127,93
Zadnja 24 sata
Bitke33
Ø Razina8,30
Pobjede1648,48%
Izgubljene1751,52%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke721,21%
Uništenih tenkova180,55
Odnos razaranja0,69
Otkriveno tenkova270,82
Počinjena šteta1.126,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo467,24
WN7783,48
WN81024,08
Zadnjih 7 dana
Bitke85
Ø Razina8,74
Pobjede4654,12%
Izgubljene3945,88%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2630,59%
Uništenih tenkova570,67
Odnos razaranja0,97
Otkriveno tenkova580,68
Počinjena šteta1.103,09
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo478,80
WN7867,60
WN8985,66
Zadnjih 30 dana
Bitke344
Ø Razina8,62
Pobjede17350,29%
Izgubljene16949,13%
Neriješeno20,58%
Preživjele bitke8825,58%
Uništenih tenkova1980,58
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova3511,02
Počinjena šteta1.003,98
Bodovi zauzimanja2180,63
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo529,21
WN7784,31
WN8922,72
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede1458,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1041,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1354,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,550,000,000,00
Otkriveno tenkova160,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.234,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi351,4600,0000,0000,00
Iskustvo375,420,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede1458,33%
Izgubljene1041,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1354,17%
Uništenih tenkova60,25
Odnos razaranja0,55
Otkriveno tenkova160,67
Počinjena šteta1.234,29
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi351,46
Iskustvo375,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede337,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene562,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke337,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,200,000,000,00
Otkriveno tenkova10,1300,0000,0000,00
Počinjena šteta889,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi303,7500,0000,0000,00
Iskustvo316,880,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede337,50%
Izgubljene562,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke337,50%
Uništenih tenkova60,75
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova10,13
Počinjena šteta889,38
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi303,75
Iskustvo316,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede266,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene133,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke266,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta765,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo373,670,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede266,67%
Izgubljene133,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke266,67%
Uništenih tenkova20,67
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta765,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo373,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova11,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta333,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo57,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova11,00
Počinjena šteta333,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo57,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke80000
Pobjede3341,25%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4657,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2328,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova270,3400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,470,000,000,00
Otkriveno tenkova841,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta655,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja1521,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1972,4600,0000,0000,00
Iskustvo365,890,000,000,00
Ukupno
Bitke80
Pobjede3341,25%
Izgubljene4657,50%
Neriješeno11,25%
Preživjele bitke2328,75%
Uništenih tenkova270,34
Odnos razaranja0,47
Otkriveno tenkova841,05
Počinjena šteta655,71
Bodovi zauzimanja1521,90
Obrambeni bodovi1972,46
Iskustvo365,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke144000
Pobjede6847,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7149,31%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno53,47%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3725,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova620,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,580,000,000,00
Otkriveno tenkova1050,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta567,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja1711,1900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1030,7200,0000,0000,00
Iskustvo303,880,000,000,00
Ukupno
Bitke144
Pobjede6847,22%
Izgubljene7149,31%
Neriješeno53,47%
Preživjele bitke3725,69%
Uništenih tenkova620,43
Odnos razaranja0,58
Otkriveno tenkova1050,73
Počinjena šteta567,69
Bodovi zauzimanja1711,19
Obrambeni bodovi1030,72
Iskustvo303,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede333,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene666,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke222,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,2200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,290,000,000,00
Otkriveno tenkova80,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta948,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo172,560,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede333,33%
Izgubljene666,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke222,22%
Uništenih tenkova20,22
Odnos razaranja0,29
Otkriveno tenkova80,89
Počinjena šteta948,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo172,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (415)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
ISU-15281328,49536280751,34%1392,70
M40/M4381290,32465158053,35%1664,01
SU-85B4548,18377121958,65%1814,25
Alecto4378,49314109353,89%1175,74
TOG II* 6781,2342596353,48%1410,50
11081088,0247790447,79%1299,07
StuG IV 5470,2330884451,30%1163,94
M18 Hellcat6804,4141783251,92%1465,92
FV3046699,4336477850,26%1171,33
T499574,9238575145,01%618,52
M53/M5591411,6743171848,47%1505,64
Jagdpanther II81293,1846268247,07%1381,46
T376446,3538665847,11%1129,36
ARL 446731,6241357352,88%1340,71
M41 Walker Bulldog8434,5237755445,31%563,99
STA-18852,7142855248,37%999,06
FV380591160,7945351447,47%1098,04
Škoda T 256638,9343450751,68%1249,50
Indien-Panzer8841,9444149050,41%998,32
Jagdpanzer IV6656,0937847550,74%1267,86
AMX 50 10081147,1948045049,11%1238,45
VK 30.02 (D)7669,9841944346,50%919,08
BDR G1 B5678,2441438853,35%1575,96
P.43 bis6678,0241737249,46%1303,90
AT 86720,9643737055,68%1437,38
T92 HMC101663,2347236649,18%1458,63
T110E5101346,6144935142,74%888,38
P.44 Pantera8882,7851034048,53%1003,11
M415586,4629933149,24%977,89
FV2078868,2641732049,38%965,12
Super Hellcat 7878,7246431851,57%1354,35
Object 70491368,9650031253,53%1018,74
Jagdtiger91466,9445630047,33%1177,63
Grille 15101546,5058529053,10%990,36
Jagdpanther71037,1744228750,52%1543,70
M1039988,3842828643,36%746,49
M24E2 Super Chaffee 6418,3943327847,84%1048,91
IS-27778,6341327748,38%955,89
O-Ho8821,8543227643,48%736,57
Lorraine 155 mle. 518980,0054527250,37%1051,26
AT 1581297,9450527053,33%1455,59
UDES 038903,9237926847,01%839,60
Strv 103-091271,4345126746,82%985,37
AT 771111,8749726657,52%1556,75
Bishop5649,1534626656,02%1703,40
O-I6826,5246326454,55%1447,95
Pz.Kpfw. I Ausf. C3201,3630225650,78%971,51
53TP Markowskiego8949,6653824454,10%1044,65
T297840,3742924445,90%927,51
AMX 50 1209982,2244024144,40%741,33
M1271028,1739423751,48%1501,05
TVP VTU Koncept8715,8047023446,58%768,77
Bat.-Châtillon 12 t8485,9144623143,29%662,17
T-549660,8645822843,42%433,33
T-448739,5655022447,32%841,49
T28 Concept 7844,2245721850,92%1128,27
Type 5 Chi-Ri7693,5340121748,39%995,08
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6389,3338121650,93%869,97
SU-1527776,1837821550,70%1054,28
AMX 13 F3 AM6756,6150020454,41%1138,12
Prototipo Standard B91230,9249219440,72%969,41
HWK 128495,6045419447,42%712,95
WZ-111-1G FT81348,3553418647,85%1472,13
AMX AC mle. 4881035,1350518448,91%999,39
Ikv 65 Alt II6596,1932318150,28%997,00
Tortoise91339,3642717741,24%903,87
Ikv 90 Typ B7650,2932617648,86%791,99
Ho-Ri 28975,9651117045,29%894,21
StuG III Ausf. G5410,0825516945,56%835,55
Emil II91218,9156616943,79%905,62
AT 25367,3726716748,50%817,62
TNH T Vz. 5191219,8657916651,81%998,83
SMV CC-678870,2951316445,12%767,19
M66401,8630316344,79%418,15
LTTB8378,8944316345,40%445,73
Type 1 Chi-He4242,5927016256,17%708,22
M446790,0734016143,48%1445,84
Progetto CC55 mod. 5481122,3356916045,00%1142,83
UDES 14 Alt 58898,3553316046,25%1015,46
LTP 3237,1826315752,23%1228,91
FV601 Saladin8631,8051615343,14%548,30
45TP Habicha7702,3643615259,21%925,95
WZ-1328548,4353215252,63%840,99
BZ-1668998,5661515250,00%1059,79
B14270,4528615149,01%675,90
Object 4168805,9754514947,65%865,81
Emil I81234,3968314650,68%1413,01
Type 97 Te-Ke 2151,8920614651,37%703,76
ARL V396644,0337314546,21%994,58
AMX M4 mle. 457761,6538514247,18%888,51
Tiger II81037,9360914148,94%1126,18
VK 30.01 (D)6286,2431014150,35%382,33
T288947,1747313940,29%772,17
Centurion Mk. I8793,3657313844,20%871,48
TNH 105/10008963,6256613544,44%1030,69
Pz.Kpfw. II Ausf. D 294,3122713550,37%296,42
T28 Prototype81098,7450113442,54%966,55
M7 Priest3549,9525113348,87%1749,77
VK 36.01 (H)6848,0250613158,02%1521,75
T309856,7646313046,15%506,21
G.W. E 100101073,2549612944,96%705,46
VK 100.01 (P)8859,2358612847,66%885,91
Valentine AT4272,4421512652,38%766,17
40TP Habicha6462,0233012347,97%799,53
T-34-2G FT7899,5043012355,28%1337,81
Strv 746629,3945212258,20%1222,73
VK 28.016445,8338012248,36%1268,85
T-50-2 6395,5937612243,44%936,82
SU-855378,0926112155,37%872,62
Type 586445,4137611855,08%779,91
FV215b (183) 101244,0736611845,76%775,03
M10 RBFM 5638,6745311746,15%1240,31
Type T-345256,0223011442,11%474,87
Type 4 Chi-To6625,1442711252,68%1217,43
M5A1 Stuart4190,9620111243,75%476,13
IS-M8994,5461111248,21%1045,01
VK 45.02 (P) Ausf. A8947,3256611143,24%914,14
Controcarro 1 Mk. 291216,9854011038,18%805,90
Dicker Max 6754,4842311049,09%1230,27
WZ-111 model 1-49679,6458410545,71%413,78
Tiger 131 6847,6152310556,19%1343,95
AMX 13 (FL 11) 5343,5838610549,52%1025,82
T1 Heavy5313,8828410449,04%487,42
VK 30.01 (P)6868,1852410458,65%1608,01
MT-256350,1837010436,54%801,23
O-Ni7760,7539510349,51%941,63
Progetto C50 mod. 6691222,8662110145,54%1085,25
Type 2597 Chi-Ha3219,8321410151,49%781,96
UDES 169971,9252010040,00%678,20
KV-1SA 5648,3255310049,00%1329,89
FV4005 Stage II101022,304699944,44%532,27
Nashorn6852,983759848,98%1330,24
Type 3 Chi-Nu5401,603189750,52%1092,33
AMX 65 t8839,955319645,83%787,75
Semovente M43 Bassotto6753,444709452,13%1186,26
VK 45.02 (P) Ausf. B9714,255729346,24%451,83
G.W. Tiger (P)81108,045439340,86%1101,40
Škoda T 245385,122959255,43%1091,15
Bat.-Châtillon 25 t AP9823,685369232,61%556,44
Tiger I7796,975299146,15%920,56
Leo7790,205129157,14%1220,39
SU-1006725,153749153,85%1498,07
Konštrukta T-34/1007603,544328951,69%839,13
M26 Pershing8899,805708955,06%1075,65
Pz.Kpfw. III/IV5230,642378946,07%461,95
SU-100Y 6929,544618951,69%1558,34
Ikv 1035366,522458748,28%760,86
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5497,064968659,30%1346,84
50TP Tyszkiewicza9906,845558550,59%633,24
Crusader 5.5-in. SP7692,963748555,29%999,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5500,934428545,88%1114,41
T328775,724438355,42%846,51
P.435304,322538242,68%624,98
M4-85 5560,295588253,66%1417,49
KV-26742,614578047,50%1155,94
Tiger (P)7720,564808042,50%701,19
Conqueror Gun Carriage101313,544868055,00%1240,17
Waffenträger auf Pz. IV91327,315168045,00%887,38
M46 Patton9519,734657936,71%178,90
60G FT5355,442347844,87%602,58
Type 619819,915657648,68%594,12
Renault NC-311102,161387448,65%397,33
Type 4 Heavy9858,624567445,95%542,71
King Tiger (Captured) 7789,325017456,76%998,23
AMX 50 B101337,445757352,05%968,48
XM551 Sheridan10639,444187142,25%460,91
AMX AC mle. 467537,783906953,62%590,21
AE Phase I 91194,595726949,28%987,57
AMX 13 757275,144376555,38%445,02
Maus101529,687166550,77%1008,92
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4271,112286450,00%659,06
Carro d'assalto P.887818,974766440,63%854,90
M36 Jackson6860,664216448,44%1412,55
T1 HMC2160,761256344,44%793,49
M374346,731916253,23%1260,08
T207861,306216147,54%1298,42
FSV Scheme A7450,395175947,46%489,14
TS-5 81299,394915938,98%1159,41
IS-381066,597125848,28%1142,93
Spähpanzer SP I C7539,904655844,83%891,98
E 5091109,956305750,88%902,36
VK 20.01 (D)4106,181865750,88%152,91
VK 30.02 (M)6741,844985757,89%1475,25
Mäuschen9949,936155740,35%556,12
T-34-856544,254605655,36%963,77
T-1506847,215565651,79%1420,28
Pawlack Tank6807,006015648,21%1287,71
SU-76M4226,871735540,00%460,75
Ho-Ri 191353,497035567,27%1074,73
Type 95 Ji-Ro6617,364005552,73%912,94
WZ-1317346,353725435,19%390,70
Object 268101491,395475450,00%890,91
T-437388,154515345,28%390,50
KV-1S6590,944705347,17%892,96
M3 Lee4260,021985246,15%825,16
Patton the Tank 91211,067285149,02%1165,84
Churchill Crocodile 6790,386115042,00%1055,85
Fantôme 91288,465555044,00%1132,23
FV215b 101139,825914942,86%661,46
A-447587,045904951,02%810,05
Object 274a 8908,675214936,73%728,09
ST vz. 394222,022454852,08%628,92
Panther II8607,275614847,92%613,81
Rhm.-Borsig Waffenträger8963,174644845,83%774,38
Comet7383,094564748,94%444,53
Cobra 91087,897014755,32%912,78
Hotchkiss EBR7402,525004658,70%783,85
Churchill VII6740,225794548,89%1266,66
M-III-Y8908,296454551,11%983,43
Char Futur 4 91396,805754555,56%1103,77
Lorraine 155 mle. 507705,735524447,73%746,45
Type 578931,275134436,36%720,82
AMX ELC 901 6364,144204468,18%961,79
Škoda T 40 6710,074904348,84%1405,26
O-I Experimental5471,293544252,38%789,01
Birch Gun4255,881864242,86%750,58
Leopard 1101470,885394143,90%991,87
BT-7 artillery 3260,412504146,34%985,19
Löwe 81014,586764052,50%1168,14
WZ-131G FT6717,493493953,85%1183,95
Type 3 Ju-Nu6773,135193941,03%891,54
WZ-111G FT91134,925423946,15%718,09
Leopard Prototyp A9510,924523938,46%174,06
Panhard AMD 178B6380,494613953,85%1104,99
IS7687,686333751,35%781,66
Sav m/434269,242943770,27%839,93
AMX 12 t6456,654453756,76%1119,62
Universal Carrier 2-pdr2198,301963754,05%933,39
T25/27836,954573756,76%1082,50
M-II-Y7984,496363743,24%1130,97
59-166376,284083661,11%1012,56
M4A3(76)W Sherman 6567,194953650,00%809,43
Vickers Medium Mk. I1105,401423542,86%374,02
P26/404312,912743551,43%860,37
T404314,542593540,00%634,55
SU-76G FT4384,322593452,94%849,64
25TP KSUST II5199,942463363,64%416,63
Jagdpanzer E 100101117,944353363,64%733,14
Vickers Mk. E Type B297,161413253,13%285,51
Type 6891117,665103246,88%775,44
Cromwell6561,164503132,26%916,10
G.W. Tiger91010,485923154,84%848,41
Somua SAu 404251,812063158,06%593,69
GSOR the TANK 9930,425673145,16%727,09
Type 95 Heavy4233,572363063,33%784,66
A-436639,504463053,33%1231,32
Spähpanzer Ru 2519628,675703050,00%772,15
IS-2M 7809,074043033,33%713,81
E 75 TS 8953,734953053,33%938,46
Heavy Tank No. VI 6786,676933070,00%1450,33
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6657,973873043,33%1068,36
WZ-111 Alpine Tiger 81142,037613050,00%1224,84
T2 Medium Tank2164,101862955,17%881,54
M60 101119,184312842,86%677,80
Matilda4471,042782729,63%1080,16
Škoda T 177519,333972740,74%831,09
SU-130PM 81204,305512725,93%919,44
Valiant 5487,075352762,96%1148,58
T78 6820,005992748,15%1124,54
D23146,191982661,54%542,88
Caernarvon81088,817802665,38%1310,01
Char de transition 6972,776832665,38%1743,14
43 M. Toldi III 3209,352542657,69%1165,70
LT vz. 383173,522142548,00%554,66
Sexton II3206,081942560,00%828,55
Vz. 44-17962,087142552,00%1264,69
T54E191047,127082556,00%948,23
Windhund 81179,566602548,00%1157,67
M24 Chaffee No. 594 5511,843412520,00%1212,16
M4A3E8 Thunderbolt VII 6783,805242560,00%1560,98
Vz. 55101478,715752441,67%827,30
AMX 13 105 AM mle. 505316,043352470,83%656,59
AT-12187,831572450,00%728,82
Mitsu 1085664,135372450,00%1221,45
Waffenträger auf E 100101687,585092429,17%817,89
LTG7419,465222441,67%631,09
T1 Cunningham1103,961682339,13%452,18
SMV CC-567639,644642250,00%699,91
Strv 103B101481,324422231,82%728,40
Chi-To SP7543,324202259,09%505,90
Marder II3261,322262259,09%912,66
T-34 shielded 5696,185312263,64%1984,23
SU-85I 5639,774312245,45%1433,54
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5551,815122176,19%1270,19
T-345193,652412045,00%277,30
Hummel6758,855592035,00%868,28
Strv m/425370,702902045,00%781,11
A-205122,401622025,00%127,37
BZ-6891052,206462050,00%871,07
Staghound Mk. III6501,704912045,00%744,54
Škoda T 27 8796,256182045,00%799,31
Panther7787,797151952,63%1301,76
Type 97 Chi-Ha3144,581901957,89%404,23
ARMT 5608,474951947,37%1219,47
Vz. 64 Blesk8694,505681866,67%1139,00
M24 Chaffee5201,672481838,89%412,21
MKA 2366,673731838,89%1327,76
T-34-28719,765011735,29%654,15
M2 Medium Tank3100,291181747,06%167,68
AMX ELC bis5186,352551752,94%513,13
Semovente M415282,562091662,50%551,80
Pz.Kpfw. II Ausf. G387,561831656,25%217,52
50TP prototyp 8910,605781573,33%963,57
Type 91 Heavy3176,201821546,67%450,30
Object 283 9973,873341526,67%644,13
Chi-Ni2128,291661450,00%518,03
Leichttraktor142,00641428,57%0,00
M3G FT3203,931701450,00%518,10
Challenger7759,716041450,00%920,64
Valentine II 4421,004841457,14%1518,77
Lansen C 81035,215981450,00%1244,35
Strv fm/211134,461861330,77%556,33
M15/423175,692011353,85%398,12
Ikv 723299,314471376,92%1033,33
60TP Lewandowskiego101651,925341338,46%1083,44
Panzerjäger I2148,151401353,85%476,67
KPz 3 Projekt 07 HK 91137,624581353,85%874,23
Lago M38 3429,23231137,69%919,80
M3 Stuart374,251591241,67%45,78
D1282,831701275,00%382,77
Black Prince71147,925691233,33%1336,15
MS-1198,251701258,33%459,58
KV-15246,253251250,00%333,16
Achilles6956,756421258,33%1756,47
T-45 2254,252841250,00%1184,60
Light Mk. VIC 2106,081941258,33%510,71
10TP3119,822051163,64%452,86
Bat.-Châtillon 25 t10964,006131154,55%705,87
Type 3 Ho-Ni III5508,453141127,27%812,17
WZ-113G FT101308,733431118,18%541,24
Type 4 Ju-To7913,646791145,45%945,58
SU-122A5520,003121154,55%1156,03
L-60 2154,362861145,45%799,64
Ashigaru 101640,276961172,73%1253,33
TKS z n.k.m. 20 mm 258,201261020,00%29,29
FV217 Badger101123,504551040,00%546,58
Škoda T 45 71168,708331060,00%1515,53
Cromwell B 6582,505301060,00%952,40
T92 8732,805841080,00%1361,81
ISU-122S 71417,104761050,00%2173,07
Somua SM 81212,905011040,00%1204,32
T-34-17606,11539944,44%747,48
Pz.Kpfw. II259,00142966,67%231,85
Pz.Kpfw. I265,11142955,56%181,13
Tiger-Maus 91417,33472944,44%1174,43
Object 268 Version V 101462,22543955,56%933,43
GSOR 1008 8804,89570955,56%692,14
Cruiser Mk. IV4293,63276850,00%796,91
Loyd Gun Carriage268,1386837,50%179,99
T7 Combat Car 266,25171875,00%323,16
LT vz. 352168,86211742,86%719,38
M2 Light296,14192728,57%157,44
Pz.Kpfw. III Ausf. J452,5714870,00%0,00
T56 GMC3108,86242742,86%126,80
M48A5 Patton101319,14688742,86%915,13
Cavalier5368,43287728,57%558,46
Object 780 101135,43310714,29%484,41
Lago4289,67210633,33%741,26
AEC Armoured Car5571,17522650,00%1328,46
T-116 3410,17458683,33%2478,08
IS-5 (Object 730) 81204,83587650,00%1337,06
Strv m/40L3309,00173520,00%912,32
BT-74175,0011550,00%335,56
14TP457,60144540,00%22,36
Progetto M40 mod. 65101698,00723560,00%1232,18
Grille5451,00382540,00%787,82
Type 89 I-Go/Chi-Ro297,80166540,00%146,30
T3 HMC2113,40275580,00%523,45
M10 Wolverine5737,60290540,00%1499,57
M16/43 Sahariano 3670,80651560,00%2634,41
113 Beijing Opera 101415,20544540,00%809,05
Renault Otsu1124,25254450,00%461,67
7TP2206,50238450,00%713,88
T-284144,50141425,00%159,66
Škoda T 509498,75346450,00%273,19
Pvlvv fm/422104,25199475,00%420,90
Churchill I5481,75281450,00%839,76
Type 5 Heavy101440,75482450,00%724,91
Controcarro 3 Minotauro101471,50386425,00%743,53
G.W. Panther7713,00575450,00%838,23
S35 CA5683,25306425,00%1237,13
Somua S353475,50530450,00%1445,31
AMX 50 Foch (155) 10603,75544475,00%377,92
Object 140101560,25810475,00%1443,95
Brennos 81200,50657425,00%1127,71
M14/412161,00209333,33%388,44
AMX 404108,33139366,67%374,78
Rinoceronte101910,00667366,67%1227,59
M5 Stuart4242,333983100,00%677,36
T-26G FT2197,672733100,00%752,82
BZ-587455,67377366,67%533,21
4TP1100,5017520,00%254,79
Valentine3900,00499250,00%5410,86
Felice 91428,0034720,00%1229,45
Pz.Kpfw. II Luchs4256,004302100,00%977,37
Charioteer8793,5019320,00%496,91
BT-53383,00238250,00%809,27
Kolohousenka154,002241100,00%265,10
Fiat 30001211,004601100,00%1387,77
Renault FT134,002061100,00%261,00
TVP T 50/51102222,0058710,00%1773,16
Kranvagn100,006051100,00%261,00
STB-1101473,0037710,00%752,29
LPT-67 Šelma9576,006341100,00%803,95
Vz. 60S Dravec 101756,008011100,00%1217,88
E 7592012,006431100,00%1956,92
T110E410394,007671100,00%264,10
T57 Heavy103845,0060910,00%2869,98
FCM 3620,001361100,00%261,00
Pz.Kpfw. VII102086,008661100,00%1622,16
XM69 Hacker11419,0012210,00%0,00
AMR 35 20,006110,00%0,00
T-29 3395,0029810,00%1601,28
KV-5 8300,0014810,00%30,69
Tetrarch 245,001881100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 20.06.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.06.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 21.01.2023
Otišao: 19.05.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.04.2016
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.10.2014
Otišao: 05.04.2015
Pozicija: Novak
Član od: 09.04.2015
Otišao: 23.02.2016
Pozicija: Novak
Član od: 20.07.2014