Petr1978

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.12.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9013511137829
Ø Razina8,2610,009,479,67
Pobjede4877954,12%545,45%7655,47%42150,78%
Izgubljene4026444,67%654,55%6043,80%39948,13%
Neriješeno10921,21%00,00%10,73%91,09%
Preživjele bitke2933032,54%327,27%5338,69%26031,36%
Uništenih tenkova993521,1080,731240,916600,80
Odnos razaranja1,631,001,481,16
Otkriveno tenkova1341811,49333,002131,5522822,75
Počinjena šteta1.640,821.897,181.816,611.583,48
Bodovi zauzimanja431450,48131,18380,281250,15
Obrambeni bodovi702150,7810,0910,012130,26
Iskustvo688,31535,18837,69838,32
WN71481,301162,951248,021220,15
WN82141,482959,001859,491819,64
Ukupno
Bitke90135
Ø Razina8,26
Pobjede4877954,12%
Izgubljene4026444,67%
Neriješeno10921,21%
Preživjele bitke2933032,54%
Uništenih tenkova993521,10
Odnos razaranja1,63
Otkriveno tenkova1341811,49
Počinjena šteta1.640,82
Bodovi zauzimanja431450,48
Obrambeni bodovi702150,78
Iskustvo688,31
WN71481,30
WN82141,48
Zadnja 24 sata
Bitke11
Ø Razina10,00
Pobjede545,45%
Izgubljene654,55%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke327,27%
Uništenih tenkova80,73
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova333,00
Počinjena šteta1.897,18
Bodovi zauzimanja131,18
Obrambeni bodovi10,09
Iskustvo535,18
WN71162,95
WN82959,00
Zadnjih 7 dana
Bitke137
Ø Razina9,47
Pobjede7655,47%
Izgubljene6043,80%
Neriješeno10,73%
Preživjele bitke5338,69%
Uništenih tenkova1240,91
Odnos razaranja1,48
Otkriveno tenkova2131,55
Počinjena šteta1.816,61
Bodovi zauzimanja380,28
Obrambeni bodovi10,01
Iskustvo837,69
WN71248,02
WN81859,49
Zadnjih 30 dana
Bitke829
Ø Razina9,67
Pobjede42150,78%
Izgubljene39948,13%
Neriješeno91,09%
Preživjele bitke26031,36%
Uništenih tenkova6600,80
Odnos razaranja1,16
Otkriveno tenkova22822,75
Počinjena šteta1.583,48
Bodovi zauzimanja1250,15
Obrambeni bodovi2130,26
Iskustvo838,32
WN71220,15
WN81819,64
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2166000
Pobjede117054,02%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene96444,51%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno321,48%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke76835,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova15550,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,110,000,000,00
Otkriveno tenkova22091,0200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.855,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja18190,8400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10910,5000,0000,0000,00
Iskustvo762,620,000,000,00
Ukupno
Bitke2166
Pobjede117054,02%
Izgubljene96444,51%
Neriješeno321,48%
Preživjele bitke76835,46%
Uništenih tenkova15550,72
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova22091,02
Počinjena šteta1.855,98
Bodovi zauzimanja18190,84
Obrambeni bodovi10910,50
Iskustvo762,62
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke668000
Pobjede39258,68%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene24636,83%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno304,49%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke29143,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5210,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova7501,1200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.234,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja9181,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5860,8800,0000,0000,00
Iskustvo687,820,000,000,00
Ukupno
Bitke668
Pobjede39258,68%
Izgubljene24636,83%
Neriješeno304,49%
Preživjele bitke29143,56%
Uništenih tenkova5210,78
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova7501,12
Počinjena šteta1.234,98
Bodovi zauzimanja9181,37
Obrambeni bodovi5860,88
Iskustvo687,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke19000
Pobjede1052,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene947,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke631,58%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova160,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,230,000,000,00
Otkriveno tenkova90,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta701,680,000,000,00
Bodovi zauzimanja1176,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi603,1600,0000,0000,00
Iskustvo377,370,000,000,00
Ukupno
Bitke19
Pobjede1052,63%
Izgubljene947,37%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke631,58%
Uništenih tenkova160,84
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova90,47
Počinjena šteta701,68
Bodovi zauzimanja1176,16
Obrambeni bodovi603,16
Iskustvo377,37
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke354000
Pobjede15644,07%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene18953,39%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno92,54%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8624,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2400,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova4691,3200,0000,0000,00
Počinjena šteta617,900,000,000,00
Bodovi zauzimanja3991,1300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5721,6200,0000,0000,00
Iskustvo311,050,000,000,00
Ukupno
Bitke354
Pobjede15644,07%
Izgubljene18953,39%
Neriješeno92,54%
Preživjele bitke8624,29%
Uništenih tenkova2400,68
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova4691,32
Počinjena šteta617,90
Bodovi zauzimanja3991,13
Obrambeni bodovi5721,62
Iskustvo311,05
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke306000
Pobjede13644,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene16754,58%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno30,98%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke11035,95%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2650,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,350,000,000,00
Otkriveno tenkova3181,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.424,310,000,000,00
Bodovi zauzimanja3101,0100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi15405,0300,0000,0000,00
Iskustvo658,660,000,000,00
Ukupno
Bitke306
Pobjede13644,44%
Izgubljene16754,58%
Neriješeno30,98%
Preživjele bitke11035,95%
Uništenih tenkova2650,87
Odnos razaranja1,35
Otkriveno tenkova3181,04
Počinjena šteta1.424,31
Bodovi zauzimanja3101,01
Obrambeni bodovi15405,03
Iskustvo658,66
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2790000
Pobjede144351,72%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene130746,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno401,43%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke96534,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova18380,6600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova33151,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.254,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja32201,1500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi49011,7600,0000,0000,00
Iskustvo587,210,000,000,00
Ukupno
Bitke2790
Pobjede144351,72%
Izgubljene130746,85%
Neriješeno401,43%
Preživjele bitke96534,59%
Uništenih tenkova18380,66
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova33151,19
Počinjena šteta1.254,53
Bodovi zauzimanja32201,15
Obrambeni bodovi49011,76
Iskustvo587,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3720000
Pobjede185249,78%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene184849,68%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno200,54%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke122833,01%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova28040,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova34910,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta2.040,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja17470,4700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi27360,7400,0000,0000,00
Iskustvo762,670,000,000,00
Ukupno
Bitke3720
Pobjede185249,78%
Izgubljene184849,68%
Neriješeno200,54%
Preživjele bitke122833,01%
Uništenih tenkova28040,75
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova34910,94
Počinjena šteta2.040,36
Bodovi zauzimanja17470,47
Obrambeni bodovi27360,74
Iskustvo762,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (261)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T2971553,81717501360,34%2699,85
ISU-15281854,55609443155,00%2331,77
IS-381718,87714410755,39%2519,78
SU-130PM 81813,69751331953,63%1938,61
T-100 LT101362,37817303555,32%1903,46
T-4481332,11632269354,96%2252,68
LT-432 8905,71811220854,71%1926,56
T71 DA7873,47638201654,32%2285,09
M10391841,97644180553,46%2104,35
T25 Pilot Number 1 81350,45793159455,46%2110,84
Object 140102060,22601151449,34%1934,89
T675579,74349137953,88%1555,56
Progetto M35 mod. 46 81588,19828135055,63%2223,30
Object 268102523,56584134848,96%2159,18
G.W. Tiger91283,56421134347,95%1271,27
M4A3E2 Sherman Jumbo6786,09541127954,73%1928,91
Strv 103B102510,81758113352,87%2026,29
Leopard 1102555,93796113149,16%2263,45
T110E3103111,05942110458,79%2729,82
FV217 Badger103015,13908108655,34%2681,22
M18 Hellcat6800,41409108550,32%1628,28
Type 5 Heavy102773,61884104558,95%2465,62
Rhm.-Borsig Waffenträger81719,55593103153,06%2110,32
Škoda T 5092093,8478198253,16%2472,09
M41 Walker Bulldog8894,0468295753,19%1945,25
G.W. Panther71391,8245595652,62%2002,19
Manticore101285,6283294853,90%1661,92
IS-7102210,1081494155,47%2148,64
Caernarvon81710,8184793657,48%2441,56
T-34-85M 61061,5367784059,52%2248,96
T-5491628,0559478552,23%1966,28
Bat.-Châtillon 12 t8897,2480277256,09%2008,71
114 SP2 102637,2073975153,53%1991,33
FV4005 Stage II102107,7971974454,97%1670,71
M4A1 Sherman5424,6931369753,80%1183,61
T-54 ltwt.91156,9070468154,48%2084,02
Bat.-Châtillon 25 t102085,5177367749,19%1948,26
KV-856793,0141467651,63%1521,39
Super Conqueror102476,4086465052,92%2236,82
T95/FV4201 Chieftain 102676,6791064754,40%2089,82
G.W. E 100101689,1558564654,18%1695,84
Maus102985,8187857854,50%2927,13
Object 261101672,2874157552,87%1656,06
Comet71109,4659257054,56%2243,69
M26 Pershing8964,4449355848,03%1231,31
Type 4 Heavy91734,5668455650,54%1915,25
SU-10181340,7248553153,48%1718,50
Object 260 102483,9882151148,34%2079,65
AMX M4 mle. 54103129,6986347955,53%2934,22
Waffenträger auf E 100102138,2247046348,81%1574,40
Object 268 Version 4102284,5574245151,22%1926,83
VK 72.01 (K) 102586,1690945162,31%1961,53
STB-1102375,0189245054,89%2211,94
60TP Lewandowskiego102812,9985844350,11%2424,06
Emil I81940,7882543857,08%2921,53
T25/27772,5034643848,86%1140,25
Cromwell6887,5157843656,65%2283,61
T-1091400,4771943252,08%1476,14
VK 100.01 (P)81584,3985243152,44%2154,66
Object 70492350,8668342554,59%2332,75
Waffenträger auf Pz. IV91966,6252041549,64%1899,25
SU-1006957,5251840753,07%1986,95
T-345652,7553739859,30%2290,80
AMX 50 Foch92112,3161038852,06%2190,23
Panhard EBR 105101151,9772038250,79%1404,95
AMX AC mle. 4881260,6749337549,33%1503,14
Object 430U102170,2180636353,44%1997,32
Matilda4497,6442836259,39%1763,92
T 55A 91776,1382735648,60%1892,60
AMX 50 B102785,1974935550,70%2458,34
Object 279 early 102673,0494835356,66%2006,86
T57 Heavy102393,6884934755,33%2108,91
WZ-132-1101303,5981934550,72%1554,24
Concept 1B 92368,8599733155,89%2210,95
T54E191734,1565633051,52%1789,40
Conqueror92036,9969231259,62%2330,51
T6981335,0353330751,14%1913,92
Centurion Action X102320,6680229649,32%2029,32
Škoda T 256810,2459329151,89%1977,71
O-Ho81520,9761528854,51%2082,08
WZ-111 model 1-492121,6191028655,59%2510,69
Konštrukta T-34/10071142,6674928151,60%2134,47
Object 907 102182,5789627656,52%2013,51
T207777,2343027251,84%1237,77
WZ-111 model 5A102371,6685527159,41%2384,75
Ho-Ri 3102478,2869327051,48%1747,79
AMX 13 757958,1965126054,23%2879,54
T3281288,1254925853,88%1700,87
SU-15271184,1747325548,63%1858,27
Taschenratte113501,70108525055,60%2542,13
TVP VTU Koncept81254,5572624552,24%2049,45
AMX AC mle. 4671093,2058124553,06%1719,05
Sherman Firefly6918,4655023553,19%2139,03
M48A5 Patton102155,1978023154,98%1885,31
Hummel6962,2453021049,05%1431,68
Grille 15101920,1663120944,98%1399,62
11081580,0180120859,13%2203,20
IS71062,1061920260,89%1737,57
Lansen C 81509,2187220258,42%2100,88
Object 43092074,8197720161,69%2318,36
Jagdtiger Prototype 81846,8176520055,50%2123,93
TVP T 50/51102025,1964919845,45%1810,22
UDES 0381750,1859319058,42%2405,46
Kranvagn102684,4190118550,81%2343,79
Bat.-Châtillon 25 t AP91693,0884218353,01%2182,84
Sturer Emil71177,7149818149,17%1954,81
CS-63102207,8084717951,96%1939,62
Emil II92229,77101217762,71%2637,66
Carro da Combattimento 45 t 102466,2686917651,70%2240,91
M40/M4381304,4864416653,61%1572,91
Kampfpanzer 50 t 92426,66110916462,80%2732,94
SU-100M171194,7654916160,25%1955,83
Leo71064,1077516054,38%2096,72
Vz. 55102713,7888415848,10%2337,47
O-Ni71369,3670615054,67%2244,06
ARL V396724,2348014546,21%1450,25
T-4371006,2462113852,90%1903,19
O-I61107,1855413652,94%2382,88
Grille5636,1036513243,94%1362,78
CS-67 Szakal112520,3485213150,38%1953,67
KV-15536,6235012548,00%1068,40
Panhard EBR 909770,6371812451,61%1038,85
SU-855681,4633312351,22%1983,24
T-34-856850,0668011759,83%1979,63
TNH T Vz. 5192022,4295211757,26%2212,87
M4A3E8 Sherman6631,6039011660,34%1443,87
M3 Lee4152,2917811546,96%356,36
E 25 71192,9876011255,36%2088,97
T1 HMC2148,1513311154,05%809,64
Black Rock 113117,6998811146,85%2430,32
Panhard AML Lynx 6x68710,7562111045,45%1161,02
T216279,9840910741,12%512,69
Tiger (P)71090,7173010346,60%1632,27
M127996,6656010264,71%1511,91
Black Prince71042,4562610148,51%1551,99
Ho-Ri 281753,7784710152,48%2324,52
Caernarvon Action X 81311,027679954,55%1730,66
T110E5102613,338949552,63%2147,11
M46 Patton9862,465229448,94%680,67
WZ-120-1G FT 81695,567958956,18%2122,83
Škoda T 27 81443,458268752,87%1867,61
EMIL 1951 81674,878198751,72%2090,27
Nashorn61174,636528648,84%2586,67
Churchill III 51356,6915948660,47%3741,40
MT-256446,065028550,59%1373,07
Heavy Tank No. VI 6954,385108055,00%1844,72
AMX M4 mle. 49 81237,805337644,74%1478,71
AMX 12 t6733,494737245,83%2588,06
Ho-Ri 192345,728897259,72%2157,72
LTTB8833,307837153,52%1787,95
Škoda T 245532,043526752,24%1732,45
VK 30.01 (P)6990,185446762,69%2118,11
M75380,553206659,09%1499,21
TNH 105/100081273,098016546,15%1550,16
M2 Medium Tank379,801606457,81%188,10
TOG II* 61002,434816352,38%2098,28
ST vz. 394345,332745851,72%1217,87
Type T-345505,124795750,88%1598,51
Strv 107-12112754,887705743,86%1677,41
SU-85B4735,414295660,71%2596,01
M446844,706435650,00%1579,42
T-284379,553165360,38%1426,88
Type 1 Chi-He4383,644375044,00%1260,91
M8A14188,321675040,00%238,24
Object 277102444,688415058,00%2366,35
Panhard AMD 178B6614,436244656,52%2140,36
Hotchkiss EBR7554,406424353,49%1080,31
M2 Light2252,453754062,50%1345,22
Brennos 81522,567243946,15%1718,47
Type 586561,873653855,26%1104,25
BDR G1 B5347,832573650,00%528,15
S-5171049,117623562,86%1458,22
T-463129,001393542,86%328,71
Churchill VII6875,507873467,65%2168,14
K-91-PT 91970,366583363,64%2252,34
Jagdpanther II81479,787283256,25%1580,58
T28 Concept 71396,505173250,00%2221,69
KR-1112999,1310573154,84%2439,44
Marder II3252,102263060,00%858,93
KV-26818,904593056,67%1351,38
T1 Cunningham142,751352857,14%137,30
S35 CA5697,575702853,57%1819,65
Chimera 81907,0010712871,43%2267,81
122 TM 81330,715102842,86%1372,15
ARL 446918,636942759,26%2080,57
Ikv 1035227,303122733,33%297,41
Somua SM 81624,005352737,04%1842,84
Type 97 Chi-Ha3294,654112661,54%1170,53
T2 Medium Tank256,001402653,85%137,24
Valentine AT4219,852762650,00%533,15
Somua SAu 404383,273652653,85%1041,19
Pz.Kpfw. II2114,962832544,00%302,53
Windhund 81805,258012462,50%2184,84
VK 36.01 (H)61405,399272360,87%2788,05
E 65 Zwilling 82193,2612122369,57%2722,60
T26E5 Patriot 81373,619022347,83%1783,75
M5A1 Stuart4376,555222259,09%1531,92
Lago4478,104182176,19%1877,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4279,291882152,38%613,41
105 leFH18B2 5683,055392060,00%1556,33
T-505200,903732050,00%591,47
Char Futur 4 92201,059361952,63%2170,49
Type 3 Chi-Nu5532,785131866,67%1904,07
M3 Stuart376,291581741,18%50,75
B14413,474051764,71%1306,66
AMX 404199,122331752,94%672,66
T56 GMC3149,241801758,82%413,97
LT vz. 383283,562941668,75%1518,55
BZ-75101810,818201650,00%1375,30
Type 64 6535,694041618,75%1120,91
Sav m/434448,535321553,33%1544,37
Vz. 44-171149,537711540,00%1461,12
Vz. 60S Dravec 103157,2712321573,33%2745,54
ShPTK-TVP 100 81503,939241566,67%1867,64
Leichttraktor162,571961435,71%44,10
M374166,79971414,29%280,48
T3 HMC292,57931442,86%163,86
Panzerjäger I2123,691391353,85%345,76
Strv K 91637,548751353,85%1531,43
Type 2597 Chi-Ha326,501781241,67%10,50
Cruiser Mk. III3153,081841258,33%640,04
T95E6 102502,007991241,67%1906,79
E 100102209,188191154,55%1838,78
AT 861156,557311154,55%2052,27
ST-62 Version 2 101892,00111710100,00%1543,72
Strv S1 82014,608891040,00%2539,06
Type 71102429,89835944,44%1637,84
T28 Prototype8231,33167922,22%0,00
112 8867,56651977,78%1068,13
M5 Stuart495,25195837,50%2,29
AMX ELC bis53,63243850,00%115,81
StuG IV 5355,88249850,00%703,59
SU-14-281719,86674742,86%1804,12
Covenanter5188,00396771,43%651,37
Cruiser Mk. IV4156,14188742,86%262,95
Kampfpanzer 67102664,571046771,43%2065,16
TT-130M 92487,00835757,14%3268,43
Strv m/40L3174,33242650,00%479,46
Strv m/425365,17342666,67%995,13
T-50-2 6752,80744580,00%2896,54
Churchill Crocodile 6974,20511560,00%1509,11
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4236,75275425,00%628,09
Cobra 91171,50842450,00%987,72
ERAC 105 Proto 9894,67806366,67%1285,76
T-34 shielded 5292,00312366,67%686,61
VK 16.02 Leopard5232,502962100,00%695,58
Renault UE 57348,5090250,00%87,48
T-29 3205,00286250,00%521,60
T77 81456,508322100,00%1887,87
Tetrarch 20,0060250,00%89,05
AMX ELC 901 6853,50713250,00%3336,51
Strv fm/211165,003711100,00%995,59
Renault Otsu10,001721100,00%261,00
Pvlvv fm/42293,003301100,00%372,64
Type 97 Te-Ke 246,004110,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5847,009661100,00%2888,62
T2 Light Tank 2186,003031100,00%998,67
M3 Light 3123,002001100,00%537,61
T1E6 2155,004111100,00%838,85
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2185,003001100,00%1070,38
Super Hellcat 71446,0011371100,00%2816,75

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 17.12.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.12.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 04.04.2020
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 29.05.2018
Otišao: 03.04.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 14.01.2013
Otišao: 19.07.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 01.04.2018
Otišao: 27.05.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.07.2016
Otišao: 12.02.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.04.2022
Otišao: 14.03.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 16.03.2023
Otišao: 02.09.2023