Pay2win_Gabko

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.04.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke115880021
Ø Razina8,530,000,009,52
Pobjede618853,40%00,00%00,00%838,10%
Izgubljene526445,43%00,00%00,00%1257,14%
Neriješeno1361,17%00,00%00,00%14,76%
Preživjele bitke317627,41%00,00%00,00%314,29%
Uništenih tenkova120111,0400,0000,00190,90
Odnos razaranja1,430,000,001,06
Otkriveno tenkova153591,3300,0000,00341,62
Počinjena šteta1.740,500,000,002.095,10
Bodovi zauzimanja73460,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi44920,3900,0000,0000,00
Iskustvo747,970,000,00515,95
WN71381,180,000,001070,75
WN82004,540,000,002221,55
Ukupno
Bitke11588
Ø Razina8,53
Pobjede618853,40%
Izgubljene526445,43%
Neriješeno1361,17%
Preživjele bitke317627,41%
Uništenih tenkova120111,04
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova153591,33
Počinjena šteta1.740,50
Bodovi zauzimanja73460,63
Obrambeni bodovi44920,39
Iskustvo747,97
WN71381,18
WN82004,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke21
Ø Razina9,52
Pobjede838,10%
Izgubljene1257,14%
Neriješeno14,76%
Preživjele bitke314,29%
Uništenih tenkova190,90
Odnos razaranja1,06
Otkriveno tenkova341,62
Počinjena šteta2.095,10
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo515,95
WN71070,75
WN82221,55
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1563000
Pobjede78950,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene72246,19%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno523,33%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke53934,48%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9570,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova16271,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.504,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja17111,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi15671,0000,0000,0000,00
Iskustvo728,380,000,000,00
Ukupno
Bitke1563
Pobjede78950,48%
Izgubljene72246,19%
Neriješeno523,33%
Preživjele bitke53934,48%
Uništenih tenkova9570,61
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova16271,04
Počinjena šteta1.504,72
Bodovi zauzimanja17111,09
Obrambeni bodovi15671,00
Iskustvo728,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke474000
Pobjede28560,13%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene16635,02%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno234,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke19841,77%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2510,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova5701,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta903,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja12312,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5881,2400,0000,0000,00
Iskustvo712,030,000,000,00
Ukupno
Bitke474
Pobjede28560,13%
Izgubljene16635,02%
Neriješeno234,85%
Preživjele bitke19841,77%
Uništenih tenkova2510,53
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova5701,20
Počinjena šteta903,96
Bodovi zauzimanja12312,60
Obrambeni bodovi5881,24
Iskustvo712,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke53000
Pobjede2649,06%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2649,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1528,30%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova230,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,610,000,000,00
Otkriveno tenkova761,4300,0000,0000,00
Počinjena šteta464,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja1242,3400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi330,6200,0000,0000,00
Iskustvo425,400,000,000,00
Ukupno
Bitke53
Pobjede2649,06%
Izgubljene2649,06%
Neriješeno11,89%
Preživjele bitke1528,30%
Uništenih tenkova230,43
Odnos razaranja0,61
Otkriveno tenkova761,43
Počinjena šteta464,72
Bodovi zauzimanja1242,34
Obrambeni bodovi330,62
Iskustvo425,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke337000
Pobjede18956,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14843,92%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12436,80%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2390,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,120,000,000,00
Otkriveno tenkova2940,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.164,390,000,000,00
Bodovi zauzimanja2610,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi17945,3200,0000,0000,00
Iskustvo838,810,000,000,00
Ukupno
Bitke337
Pobjede18956,08%
Izgubljene14843,92%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke12436,80%
Uništenih tenkova2390,71
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova2940,87
Počinjena šteta1.164,39
Bodovi zauzimanja2610,77
Obrambeni bodovi17945,32
Iskustvo838,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8167009
Pobjede413950,68%00,00%00,00%777,78%
Izgubljene384647,09%00,00%00,00%222,22%
Neriješeno1822,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke271233,21%00,00%00,00%444,44%
Uništenih tenkova55200,6800,0000,0080,89
Odnos razaranja1,010,000,001,60
Otkriveno tenkova93431,1400,0000,0060,67
Počinjena šteta1.121,100,000,001.530,11
Bodovi zauzimanja129931,5900,0000,0020,22
Obrambeni bodovi113461,3900,0000,00364,00
Iskustvo629,680,000,00752,22
Ukupno
Bitke8167
Pobjede413950,68%
Izgubljene384647,09%
Neriješeno1822,23%
Preživjele bitke271233,21%
Uništenih tenkova55200,68
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova93431,14
Počinjena šteta1.121,10
Bodovi zauzimanja129931,59
Obrambeni bodovi113461,39
Iskustvo629,68
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke9
Pobjede777,78%
Izgubljene222,22%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke444,44%
Uništenih tenkova80,89
Odnos razaranja1,60
Otkriveno tenkova60,67
Počinjena šteta1.530,11
Bodovi zauzimanja20,22
Obrambeni bodovi364,00
Iskustvo752,22

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke110280027
Pobjede571951,86%00,00%00,00%1866,67%
Izgubljene522347,36%00,00%00,00%829,63%
Neriješeno860,78%00,00%00,00%13,70%
Preživjele bitke363432,95%00,00%00,00%725,93%
Uništenih tenkova73490,6700,0000,00240,89
Odnos razaranja0,990,000,001,20
Otkriveno tenkova106530,9700,0000,00130,48
Počinjena šteta1.640,000,000,002.500,15
Bodovi zauzimanja129761,1800,0000,00471,74
Obrambeni bodovi86740,7900,0000,00401,48
Iskustvo735,640,000,00721,11
Ukupno
Bitke11028
Pobjede571951,86%
Izgubljene522347,36%
Neriješeno860,78%
Preživjele bitke363432,95%
Uništenih tenkova73490,67
Odnos razaranja0,99
Otkriveno tenkova106530,97
Počinjena šteta1.640,00
Bodovi zauzimanja129761,18
Obrambeni bodovi86740,79
Iskustvo735,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke27
Pobjede1866,67%
Izgubljene829,63%
Neriješeno13,70%
Preživjele bitke725,93%
Uništenih tenkova240,89
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova130,48
Počinjena šteta2.500,15
Bodovi zauzimanja471,74
Obrambeni bodovi401,48
Iskustvo721,11
Anzeigen

Tenkovi (145)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
AMX Chasseur de chars 81193,8975559953,09%1743,60
T-54 first prototype 81214,6175852151,63%1688,87
Object 140102184,7780037346,38%2128,74
T-62A102151,6582533851,18%2220,36
Strv S1 81627,7180433555,52%2008,65
T-54 ltwt.91107,4672833448,50%1688,91
Bat.-Châtillon 25 t102359,9180232852,13%2219,34
Leopard 1102561,7964932551,08%2128,05
BZ-176 81882,1585132458,64%2049,11
Dicker Max 6926,9563932253,73%1872,18
T-5491594,7280528650,70%1860,90
Type 64 6674,9065128050,36%1846,79
T95/FV4201 Chieftain 102865,0387427562,91%2309,46
IS-7102870,2092127157,56%2762,74
FV215b (183) 101716,6251926044,23%1124,32
Progetto M35 mod. 46 81859,2576322055,45%2419,45
Heavy Tank No. VI 6838,7468721961,19%1607,84
Type 5 Heavy102979,5379118851,06%2274,86
VK 72.01 (K) 102789,0875818151,93%2057,81
E 25 71452,6678217859,55%2457,81
IS-381276,8978117653,98%1551,41
Object 703 Version II 81600,1283817257,56%1831,12
M40/M4381554,7382015555,48%1883,08
Rheinmetall Skorpion 81649,4665515549,68%1650,04
LTTB8885,8465115453,90%1812,90
T-345561,2853415048,67%1723,58
T-1091903,6987614854,05%2143,17
T-34-856805,5959314757,82%1789,74
WZ-111 model 5A102770,9980514652,74%2537,19
Object 907 102520,3886314062,14%2381,80
Concept No. 5102849,4482113853,62%2454,25
Concept 1B 92308,1280913750,36%1921,14
Bat.-Châtillon Bourrasque 81674,3976713554,81%2153,31
CS-63102490,8577413453,73%2345,78
SU-1006939,4258113059,23%1924,66
Panhard EBR 75 (FL 10) 81129,4872113053,08%2181,06
Object 277102984,9383611861,02%2885,66
Stinger 102758,0578311353,10%2056,64
IS71256,7180211065,45%2109,36
TVP T 50/51102279,0468210557,14%1994,48
SU-130PM 81866,6270910546,67%1875,23
Panhard EBR 105101364,6565510453,85%1714,70
Strv 103-091895,5178210356,31%1861,58
MT-256497,185629848,98%1541,88
AMX 13 57 71041,408378859,09%2458,06
Object 252U Defender 81480,648088450,00%1648,05
ShPTK-TVP 100 81612,326768451,19%1710,88
KR-1112722,108988140,74%1706,35
FV380591536,807988057,50%1661,76
DBV-152 102559,975797847,44%1674,39
Conqueror Gun Carriage101661,395606734,33%1449,87
121B 102118,066636653,03%1907,13
Manticore101270,807476556,92%1603,43
T-100 LT101346,345975844,83%1536,01
Kampfpanzer 50 t 92314,008615863,79%2284,67
SU-855570,935185660,71%1638,25
Strv 103B102207,136425352,83%1540,93
A-436785,546875251,92%1695,83
Object 705A102412,317235154,90%1956,14
Kranvagn102668,598114951,02%2394,52
AMBT 81926,697754946,94%2363,35
Vz. 55102437,887614860,42%2006,54
AMX 50 B102026,775834856,25%1704,75
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6797,785824652,17%2092,56
T-34-85M 61113,076884652,17%2079,55
KV-1371049,868324459,09%1880,81
FV20781105,347524156,10%1333,23
ELC EVEN 90 8750,456073839,47%1316,45
Ashbringer 102465,926203743,24%1706,31
STB-1101817,766583354,55%1398,60
BZ-16681843,426593348,48%2126,83
Lorraine 40 t 81950,679923363,64%2696,99
Char Mle. 75 91041,004733231,25%1090,41
A-205248,454533161,29%888,13
AMX 50 Foch (155) 101738,006113050,00%1278,58
Leopard Prototyp A92224,977183056,67%2338,64
T110E3101892,485982948,28%1233,81
T110E5102444,266782751,85%1671,01
TNH 105/100081333,807382548,00%1615,34
CS-52 LIS 81880,768162548,00%2452,46
T2971402,489812365,22%2037,31
T3281968,3211192277,27%2661,88
Rheinmetall Skorpion G 81770,599172263,64%2275,05
M1271189,207372050,00%1954,19
M10392695,9511181963,16%2750,28
Škoda T 56 81473,327571957,89%1501,34
ST-62 Version 2 102944,838831866,67%2495,38
leKpz M 41 90 mm 81747,2210771866,67%4065,45
Object 268 Version 4102667,936401566,67%2037,73
SU-2-122 5627,234651353,85%1408,85
AS-XX 40 t112313,676231225,00%1448,67
LT-432 8904,508421258,33%1960,56
T675772,825141154,55%1929,28
Somua SM 81975,8210511172,73%2622,32
112 81927,369181145,45%2368,05
M4A1 Revalorisé 81203,708031040,00%1579,45
Type 59 81937,67950933,33%2372,27
M661471,56937955,56%2847,60
T92 HMC101106,78578944,44%721,41
G.W. E 100101412,11464922,22%978,19
M60 101356,11527944,44%982,55
SU-100Y 6841,00505955,56%1528,75
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81908,751202862,50%3442,94
HWK 30 8723,86446742,86%1211,52
Cromwell B 61102,861021771,43%2933,37
M54 Renegade 81884,861071771,43%2258,42
VK 30.02 (M)6829,17819683,33%1776,71
BT-74265,20464560,00%935,55
BDR G1 B51388,609855100,00%4184,69
Tetrarch 2163,20270560,00%721,50
Bat.-Châtillon 12 t8867,00787450,00%1690,65
Škoda T 40 61002,75522425,00%1703,55
Lansen C 8827,50520425,00%587,17
113101962,6752730,00%1571,57
Super Conqueror104049,001506366,67%4879,79
Kanonenjagdpanzer 105 82214,33963366,67%2703,41
SMV CC-64 Vipera 81327,00401333,33%1084,41
Škoda T 27 81975,671171366,67%3638,44
T92 81768,001120366,67%4838,00
Pz.Kpfw. KW I (r) 51053,0048430,00%1546,31
TS-5 81206,00674333,33%827,11
AE Phase I 91296,00832366,67%1011,79
WZ-120-1G FT 8935,00336333,33%673,26
50TP prototyp 82348,00956250,00%3198,49
40TP Habicha6484,0039220,00%696,52
Progetto M40 mod. 6510395,00472250,00%152,10
Object 430U103005,0047720,00%1806,19
Convert. Medium Tank T3 3681,00725250,00%2561,74
M-IV-Y 81315,50737250,00%1247,53
T28 Concept 71754,0012212100,00%3267,07
IS-3A 82465,5013152100,00%3292,50
Char Futur 4 9779,0033120,00%326,25
ARL 446997,006351100,00%1896,64
Caernarvon83757,0019711100,00%8219,31
AMX 30 B10726,0026010,00%252,06
Windhund 81812,0067010,00%2295,35
T-50-2 61551,0021021100,00%9018,28
E 75 TS 82818,0016071100,00%3993,39
Strv m/42-57 Alt A.2 62131,0012681100,00%5895,85
TOG II* 61993,0013821100,00%4897,17
Löwe 82938,0016651100,00%5808,51
FV4202 82310,0012921100,00%4294,40
VK 75.01 (K) 83272,0016321100,00%5943,79
Caernarvon Action X 84333,0020751100,00%9147,26
122 TM 8700,0020410,00%401,61

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 14.04.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.01.2026
Otišao: 13.04.2026
Pozicija: Pričuva
Član od: 16.10.2025
Otišao: 21.12.2025
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 24.09.2025
Otišao: 08.10.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.08.2025
Otišao: 09.09.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.05.2025
Otišao: 30.07.2025
Pozicija: Novak
Član od: 06.04.2025
Otišao: 20.05.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.02.2025
Otišao: 05.04.2025
Pozicija: Novak
Član od: 10.02.2025
Otišao: 13.02.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.01.2025
Otišao: 04.02.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.12.2024
Otišao: 01.01.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.12.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.10.2024
Otišao: 17.12.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.09.2024
Otišao: 22.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.06.2024
Otišao: 05.09.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.11.2023
Otišao: 16.04.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.01.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.12.2021
Otišao: 06.01.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.12.2022
Otišao: 23.05.2023
Pozicija: Novak
Član od: 17.09.2023
Otišao: 23.09.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 24.09.2023
Otišao: 22.10.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.05.2023
Otišao: 06.08.2023
Pozicija: Novak
Član od: 26.06.2022
Otišao: 05.12.2022
Pozicija: Novak
Član od: 08.01.2022
Otišao: 09.01.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.11.2023
Otišao: 21.11.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 24.10.2023
Otišao: 10.11.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.10.2021
Otišao: 05.12.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 01.10.2021
Otišao: 12.10.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 29.09.2021
Otišao: 30.09.2021
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 06.08.2021
Otišao: 28.09.2021
Pozicija: Novak
Član od: 24.07.2021
Otišao: 05.08.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 05.01.2021
Otišao: 23.07.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 02.09.2019
Otišao: 28.10.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 27.02.2019
Otišao: 29.08.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 05.06.2020
Otišao: 05.07.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 06.07.2020
Otišao: 17.07.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 23.05.2020
Otišao: 04.06.2020
Pozicija: Novak
Član od: 18.02.2020
Otišao: 27.02.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 28.02.2020
Otišao: 22.05.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 18.07.2020
Otišao: 04.01.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.10.2019
Otišao: 08.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.11.2018
Otišao: 12.02.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 15.08.2018
Otišao: 19.11.2018
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 14.07.2018
Otišao: 14.08.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 01.07.2018
Otišao: 05.07.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.06.2018
Otišao: 26.06.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.05.2018
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 26.10.2017
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 19.09.2017
Otišao: 24.10.2017
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 22.11.2016
Otišao: 07.09.2017
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 13.09.2016
Otišao: 23.11.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 31.10.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 24.02.2016
Otišao: 13.09.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.01.2016
Otišao: 23.02.2016
Pozicija: Novak
Član od: 11.08.2015
Otišao: 16.01.2016
Pozicija: Novak
Član od: 20.06.2015
Otišao: 26.06.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 08.05.2015
Otišao: 10.06.2015
Pozicija: Novak
Član od: 18.04.2015
Otišao: 05.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.08.2014
Otišao: 15.12.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.04.2013