Paratus

clanlogo
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 25.09.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20605052247
Ø Razina7,720,008,928,65
Pobjede993148,20%00,00%1528,85%9337,65%
Izgubljene1032850,12%00,00%3771,15%15161,13%
Neriješeno3461,68%00,00%00,00%31,21%
Preživjele bitke506524,58%00,00%1121,15%5221,05%
Uništenih tenkova146320,7100,00250,481240,50
Odnos razaranja0,940,000,610,64
Otkriveno tenkova195170,9500,00210,401160,47
Počinjena šteta963,430,001.091,211.125,49
Bodovi zauzimanja173730,8400,0000,0080,03
Obrambeni bodovi94180,4600,0010,02440,18
Iskustvo587,420,00562,88612,22
WN7904,920,00425,77554,16
WN81067,230,00625,98743,47
Ukupno
Bitke20605
Ø Razina7,72
Pobjede993148,20%
Izgubljene1032850,12%
Neriješeno3461,68%
Preživjele bitke506524,58%
Uništenih tenkova146320,71
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova195170,95
Počinjena šteta963,43
Bodovi zauzimanja173730,84
Obrambeni bodovi94180,46
Iskustvo587,42
WN7904,92
WN81067,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke52
Ø Razina8,92
Pobjede1528,85%
Izgubljene3771,15%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1121,15%
Uništenih tenkova250,48
Odnos razaranja0,61
Otkriveno tenkova210,40
Počinjena šteta1.091,21
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi10,02
Iskustvo562,88
WN7425,77
WN8625,98
Zadnjih 30 dana
Bitke247
Ø Razina8,65
Pobjede9337,65%
Izgubljene15161,13%
Neriješeno31,21%
Preživjele bitke5221,05%
Uništenih tenkova1240,50
Odnos razaranja0,64
Otkriveno tenkova1160,47
Počinjena šteta1.125,49
Bodovi zauzimanja80,03
Obrambeni bodovi440,18
Iskustvo612,22
WN7554,16
WN8743,47
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke505000
Pobjede28456,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene20039,60%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno214,16%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke22444,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2150,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,770,000,000,00
Otkriveno tenkova3790,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.080,680,000,000,00
Bodovi zauzimanja4790,9500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2600,5100,0000,0000,00
Iskustvo629,910,000,000,00
Ukupno
Bitke505
Pobjede28456,24%
Izgubljene20039,60%
Neriješeno214,16%
Preživjele bitke22444,36%
Uništenih tenkova2150,43
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova3790,75
Počinjena šteta1.080,68
Bodovi zauzimanja4790,95
Obrambeni bodovi2600,51
Iskustvo629,91
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke60000
Pobjede2948,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2846,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno35,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2541,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova450,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova540,9000,0000,0000,00
Počinjena šteta880,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja170,2800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi80,1300,0000,0000,00
Iskustvo520,100,000,000,00
Ukupno
Bitke60
Pobjede2948,33%
Izgubljene2846,67%
Neriješeno35,00%
Preživjele bitke2541,67%
Uništenih tenkova450,75
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova540,90
Počinjena šteta880,15
Bodovi zauzimanja170,28
Obrambeni bodovi80,13
Iskustvo520,10
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke34000
Pobjede1544,12%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1852,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,94%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1029,41%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,540,000,000,00
Otkriveno tenkova491,4400,0000,0000,00
Počinjena šteta285,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja411,2100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20,0600,0000,0000,00
Iskustvo337,090,000,000,00
Ukupno
Bitke34
Pobjede1544,12%
Izgubljene1852,94%
Neriješeno12,94%
Preživjele bitke1029,41%
Uništenih tenkova130,38
Odnos razaranja0,54
Otkriveno tenkova491,44
Počinjena šteta285,85
Bodovi zauzimanja411,21
Obrambeni bodovi20,06
Iskustvo337,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke157000
Pobjede5535,03%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9963,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,91%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3924,84%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova480,3100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,410,000,000,00
Otkriveno tenkova1320,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta733,020,000,000,00
Bodovi zauzimanja650,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2471,5700,0000,0000,00
Iskustvo455,560,000,000,00
Ukupno
Bitke157
Pobjede5535,03%
Izgubljene9963,06%
Neriješeno31,91%
Preživjele bitke3924,84%
Uništenih tenkova480,31
Odnos razaranja0,41
Otkriveno tenkova1320,84
Počinjena šteta733,02
Bodovi zauzimanja650,41
Obrambeni bodovi2471,57
Iskustvo455,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke114000
Pobjede6355,26%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5144,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4135,96%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova830,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,140,000,000,00
Otkriveno tenkova1191,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta979,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja3583,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2772,4300,0000,0000,00
Iskustvo690,310,000,000,00
Ukupno
Bitke114
Pobjede6355,26%
Izgubljene5144,74%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke4135,96%
Uništenih tenkova830,73
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova1191,04
Počinjena šteta979,91
Bodovi zauzimanja3583,14
Obrambeni bodovi2772,43
Iskustvo690,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke604000
Pobjede22737,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene36860,93%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno91,49%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke16326,99%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2080,3400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,470,000,000,00
Otkriveno tenkova4970,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta864,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja9941,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11311,8700,0000,0000,00
Iskustvo504,180,000,000,00
Ukupno
Bitke604
Pobjede22737,58%
Izgubljene36860,93%
Neriješeno91,49%
Preživjele bitke16326,99%
Uništenih tenkova2080,34
Odnos razaranja0,47
Otkriveno tenkova4970,82
Počinjena šteta864,96
Bodovi zauzimanja9941,65
Obrambeni bodovi11311,87
Iskustvo504,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede228,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene571,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke114,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,2900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova10,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.041,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo335,710,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede228,57%
Izgubljene571,43%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke114,29%
Uništenih tenkova20,29
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova10,14
Počinjena šteta1.041,43
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo335,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (255)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-5 81011,75688163147,70%1178,80
T92 HMC101704,3056675948,62%1705,36
T34 81099,4466072648,48%1246,46
Object 268101789,2863050846,06%1228,33
VK 45.02 (P) Ausf. B9967,1654945637,94%681,86
T-1091388,7666945545,49%1369,39
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5270,0737744551,24%596,01
IS-381005,9363943047,67%1107,03
ISU-15281176,2456437845,77%1224,46
IS-7101336,8669137754,38%1057,79
VK 45.02 (P) Ausf. A8726,5052236643,72%655,26
M53/M5591574,9760835343,34%1679,22
M10391428,0669034846,84%1405,29
T110E5101274,8266334652,02%902,24
Object 70491708,0767233250,90%1431,60
Tiger (P)7562,1551033046,67%580,21
T-5491117,0271427950,90%1152,24
Löwe 81038,9968727747,65%1147,26
AMX 13 909643,7867327353,85%923,10
Object 41681120,4673326351,33%1519,81
M46 Patton91126,5169225148,21%1025,57
KV-15451,0147224950,60%871,03
T3281180,4377523260,78%1636,76
SU-1527693,8350723052,17%906,79
T54E191593,0077922147,06%1565,46
Rhm.-Borsig Waffenträger81153,6360421753,00%1194,70
T57 Heavy101637,3964520847,60%1200,80
Bat.-Châtillon 25 t101394,2967420750,24%1137,63
M40/M4381291,6060520351,72%1688,49
TS-54 8746,4062620240,59%525,19
Object 140101391,5665820148,26%1169,09
T297992,7371019154,97%1340,67
SU-130PM 8907,5362919051,58%782,73
IS7677,2658218850,53%887,80
VK 30.01 (P)6180,3733617743,50%57,40
T6981107,4971916846,43%1483,66
Cromwell6525,5557016453,66%1059,49
Maus101031,7560715646,79%606,62
T376429,0156415255,26%1243,61
M48A5 Patton101190,2860815139,74%692,79
M415901,0346014941,61%1641,49
212A91307,7158914751,02%1163,41
M26 Pershing81043,6173714652,05%1395,76
T1 Heavy5223,8432613845,65%234,72
KV-856821,8265613556,30%1571,10
M1271170,1754313241,67%1491,09
M24 Chaffee5311,7257412552,80%962,45
AMX 50 10081209,8471912355,28%1468,66
AMX ELC bis5339,9746612346,34%1080,31
SU-14-281015,7651311448,25%1086,28
M41 Walker Bulldog8517,0261411050,00%810,19
Sturer Emil7749,3848610437,50%876,19
Stridsyxa 8728,9261210345,63%534,05
T207756,5567310057,00%1180,00
Progetto CC55 mod. 548989,236459843,88%888,11
Panther II8829,546389848,98%1088,50
Waffenträger auf Pz. IV91315,936429845,92%965,58
G.W. Tiger (P)8855,715859651,04%851,46
Tiger I7721,095499244,57%748,99
M10 Wolverine5272,983209246,74%408,76
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2185,282978842,05%402,57
T3091128,666488744,83%780,78
T-1506412,374108638,37%430,04
IS-4101505,726898552,94%1209,69
Pz.Kpfw. III Ausf. J424,541828342,17%20,83
T9591266,836758043,75%775,57
Tetrarch 2215,283537941,77%1129,42
AMX 12 t6312,644717846,15%683,13
T26E4 SuperPershing 8870,927107852,56%1101,90
A-447760,926967560,00%1273,48
FV230 Canopener101385,966767440,54%745,64
SU-122-44 7954,706797354,79%1286,59
M5 Stuart4145,943927252,78%281,23
Tiger II81054,077037157,75%1250,35
T288797,066247152,11%702,88
UDES 0381019,136537052,86%996,24
T2 Medium Tank294,591487051,43%347,70
FV3046630,844457051,43%1177,84
Type 586499,725146947,83%791,54
Crusader 5.5-in. SP7851,105306956,52%1322,34
E 7591078,376546836,76%715,18
M36 Jackson6396,323776546,15%482,99
T71 DA7357,945856552,31%591,87
SU-1006384,303606443,75%488,60
FV2078747,695276445,31%722,47
Super Hellcat 7587,745686250,00%754,49
S-517876,225026050,00%1029,53
AMX 50 12091113,555936040,00%866,00
T25/27750,055085841,38%894,91
T110E3101473,316215541,82%740,67
M4A3E8 Sherman6622,075995457,41%1449,20
T28 Prototype8791,705515343,40%623,28
M4A1 Sherman5269,633735240,38%522,08
M2 Medium Tank364,171315246,15%53,45
Object 430 Version II9775,106225250,00%588,10
T25 AT7794,276135158,82%1127,23
M3 Lee454,861804944,90%51,68
M18 Hellcat6753,275474957,14%1410,64
P.44 Pantera8775,696754854,17%946,57
E 5091115,466444841,67%933,87
Bat.-Châtillon 25 t AP91089,116304744,68%986,02
T404138,672444647,83%156,93
M7 Priest3432,293064542,22%1357,25
P.43 ter7469,495074344,19%497,61
ARL 446693,195894362,79%1243,61
T216279,515274351,16%654,84
T1 Cunningham142,671404257,14%138,21
T-62A101397,717124254,76%1152,85
Hummel6690,123894146,34%907,29
StuG III Ausf. G5562,564404163,41%1569,66
IS-271074,595994126,83%1195,09
BZ-74-1 8860,485794037,50%598,71
P.43 bis6448,004063935,90%513,78
T56 GMC3186,082043737,84%411,92
Ikv 65 Alt II6615,455133351,52%1004,18
TS-6 91008,506353234,38%572,34
AMX 13 757612,397483167,74%1390,80
SU-85B4157,972883145,16%177,83
SDP 58 Kilana8988,455323132,26%726,47
SDP 57 Gowika7765,165433145,16%815,30
Grille5503,033973046,67%1113,79
T-505108,304033050,00%183,20
Ikv 90 Typ B7681,144542927,59%711,17
O-Ho81135,577582864,29%1282,32
CS-6310682,934512821,43%196,22
Kampfpanzer 07 RH 8390,394142828,57%169,63
AT 86738,307132762,96%1576,89
BZ-587964,338072766,67%1346,10
SU-855240,312912653,85%432,38
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4194,733112661,54%483,30
Pz.Kpfw. III/IV5389,154472653,85%1021,78
Kunze Panzer 9984,156902653,85%793,14
Churchill I5424,203952548,00%710,03
Type 5 Heavy101231,887182544,00%590,92
Wespe3186,642382560,00%662,39
M374155,462022441,67%299,38
Pz.Kpfw. III Ausf. E346,331412429,17%1,27
M-III-Y8834,636322433,33%715,60
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6245,753452437,50%275,99
Škoda T 256508,434652330,43%738,22
Lorraine 39L AM3306,612102339,13%1020,14
M-II-Y7512,225832352,17%523,13
BZ-1668830,647562263,64%962,68
AMX 13 105 AM mle. 505551,653452035,00%951,33
Strv 103-091407,206782045,00%1002,12
E 50 Ausf. M101213,205412035,00%684,15
Carro d'assalto P.887604,685661947,37%599,48
Char Futur 4 91069,265591931,58%640,15
O-Ni71344,287601838,89%1614,02
O-I6324,673611833,33%259,30
E 100101274,726601838,89%742,67
T-50-2 6194,334551855,56%384,43
Object 252U 81026,227431855,56%978,31
M-VII-Y 91351,446901838,89%732,16
SU-54433,413451752,94%1075,84
Alecto4372,004001747,06%1088,68
Pz.Sfl. IVc5447,943401747,06%872,03
FV227 Conceiver8506,244851723,53%242,37
M5A1 Stuart4123,563881662,50%375,78
A-436408,255701656,25%656,59
E 65 Zwilling 8692,255791650,00%413,21
Windhund 8678,444871643,75%460,65
Panther7752,276071546,67%1080,34
Type 4 Ju-To7781,735081533,33%713,56
AEC Armoured Car5352,003601546,67%585,87
D2378,791781442,86%46,33
SU-76M4107,792091442,86%57,45
AT 25441,145631457,14%1046,83
Pz.Kpfw. I Ausf. C3163,504051442,86%626,02
T-345245,773981361,54%629,48
Churchill VII6937,237051353,85%1496,39
SDP 44 Burza6555,694231338,46%647,61
Renault UE 573306,774501369,23%1309,10
Black Prince II 7670,855951346,15%686,37
Crusader6143,922631233,33%127,53
1108918,335011216,67%780,81
Type 3 Ju-Nu6709,505811250,00%903,89
Pawlack Tank6564,675241241,67%650,89
T-127 3131,423081266,67%483,95
Leox 91408,256121241,67%1040,22
VK 30.02 (D)7777,187071154,55%1146,59
Type 2597 Chi-Ha3210,453561190,91%830,23
T3 HMC2203,363211163,64%950,99
T675463,182801136,36%743,47
SU-122A5262,272871145,45%383,64
Ares 758766,365971136,36%589,43
M24E2 Super Chaffee 6189,824291154,55%360,75
Pz.Kpfw. II282,901911050,00%173,89
SU-182152,601381040,00%821,78
Progetto M35 mod. 46 8239,702871010,00%0,00
Type 3 Chi-Nu Kai 5328,003991040,00%610,08
StuG IV 5290,804041080,00%693,69
T-34-17583,89551955,56%789,06
Type 4 Chi-To6413,67359922,22%528,59
Type 4 Heavy92148,891147988,89%2285,56
AMX M4 mle. 457827,33606944,44%996,53
Bishop5346,67284933,33%483,69
ST vz. 394318,25397837,50%826,22
Covenanter5171,13325862,50%483,50
Cruiser Mk. IV4310,13400850,00%1048,16
P.435161,00303757,14%313,47
Jagdpanzer IV6837,86561742,86%1271,77
AMX 404106,86208742,86%158,09
Type 91 Heavy3150,29243757,14%414,73
Semovente M415683,86572771,43%1707,58
KV-26395,00529771,43%619,05
Marder 38T4447,00502757,14%1370,08
M3 Stuart3125,83339666,67%494,76
Škoda T 245465,00381650,00%1123,52
VK 30.01 (H)5687,83483633,33%1756,42
DS PZInż5313,50388666,67%635,31
Cruiser Mk. II2223,83316633,33%938,84
Nashorn6338,67322650,00%426,68
Lago4391,00375560,00%1201,75
Marder II364,00194580,00%261,00
Birch Gun4153,80245540,00%307,09
Fantôme 91645,401071580,00%1942,78
T1 HMC2189,50222450,00%1105,22
Leichttraktor184,25278475,00%421,69
Archer5247,75323450,00%393,46
VK 30.01 (D)6360,00416475,00%629,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5945,50718450,00%2453,24
Pz.Kpfw. 5581371,751006475,00%1334,62
Vickers Medium Mk. I1174,005263100,00%1193,47
LT vz. 352172,00280366,67%826,15
Type 3 Chi-Nu5242,334723100,00%646,35
T-34-856408,67599366,67%832,64
Sexton II3197,00229333,33%739,18
CS-5381031,00741366,67%1285,72
M750,0015330,00%0,00
Cruiser Mk. III3152,004483100,00%824,53
Somua SAu 404471,33277333,33%1276,56
T-29 3587,33656366,67%2733,73
P26/404567,007212100,00%2036,99
D120,00106250,00%85,92
14TP4224,50339250,00%732,78
VK 16.02 Leopard553,00387250,00%112,29
G.W. Panther71156,5010212100,00%1709,23
Object 277101221,5041320,00%551,43
KV-1SA 5339,00384250,00%478,19
T7 Combat Car 2129,002222100,00%626,36
T78 61024,50793250,00%1760,49
Chi-Go 7796,50689250,00%815,89
Kolohousenka1158,002391100,00%796,04
LT vz. 38387,0012910,00%66,07
M15/423100,005310,00%29,59
7TP2169,006210,00%366,66
Panzerjäger I275,002341100,00%282,42
Valentine3790,0037510,00%3368,56
Gabler’s Destroyer 570,003631100,00%261,00
Pz.Kpfw. 38 (K) 5964,0012111100,00%2306,87
AM 39 Gendron-Somua 2336,0035410,00%1013,78
Tiger 131 6199,008341100,00%278,89
T1E6 257,0011110,00%0,00
AMX Chasseur de chars 8476,0015010,00%276,83

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 25.09.2026
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 21.01.2026
Otišao: 24.09.2026
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 29.11.2025
Otišao: 21.01.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.01.2024
Otišao: 07.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.08.2022
Otišao: 02.01.2024
Pozicija: Obavještajac
Član od: 05.01.2015
Otišao: 03.05.2015
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 27.05.2015
Otišao: 02.09.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.04.2016
Otišao: 25.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.09.2015
Otišao: 20.03.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.12.2020
Otišao: 01.12.2021
Pozicija: Obavještajac
Član od: 03.05.2014
Otišao: 03.01.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.02.2012