PROF_MONO_MoE

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.07.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke40453072528
Ø Razina8,270,009,069,54
Pobjede2115252,29%00,00%4663,89%31659,85%
Izgubljene1883346,56%00,00%2433,33%20639,02%
Neriješeno4681,16%00,00%22,78%61,14%
Preživjele bitke999024,70%00,00%1622,22%13725,95%
Uništenih tenkova355280,8800,00791,105741,09
Odnos razaranja1,170,001,411,47
Otkriveno tenkova549181,3600,001452,0113402,54
Počinjena šteta1.425,710,002.115,792.084,18
Bodovi zauzimanja229170,5700,0000,00800,15
Obrambeni bodovi131660,3300,0000,001020,19
Iskustvo736,720,001.083,281.012,23
WN71209,400,001614,881588,70
WN81623,150,002700,692750,88
Ukupno
Bitke40453
Ø Razina8,27
Pobjede2115252,29%
Izgubljene1883346,56%
Neriješeno4681,16%
Preživjele bitke999024,70%
Uništenih tenkova355280,88
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova549181,36
Počinjena šteta1.425,71
Bodovi zauzimanja229170,57
Obrambeni bodovi131660,33
Iskustvo736,72
WN71209,40
WN81623,15
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke72
Ø Razina9,06
Pobjede4663,89%
Izgubljene2433,33%
Neriješeno22,78%
Preživjele bitke1622,22%
Uništenih tenkova791,10
Odnos razaranja1,41
Otkriveno tenkova1452,01
Počinjena šteta2.115,79
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.083,28
WN71614,88
WN82700,69
Zadnjih 30 dana
Bitke528
Ø Razina9,54
Pobjede31659,85%
Izgubljene20639,02%
Neriješeno61,14%
Preživjele bitke13725,95%
Uništenih tenkova5741,09
Odnos razaranja1,47
Otkriveno tenkova13402,54
Počinjena šteta2.084,18
Bodovi zauzimanja800,15
Obrambeni bodovi1020,19
Iskustvo1.012,23
WN71588,70
WN82750,88
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke39000
Pobjede1743,59%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2051,28%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno25,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke923,08%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova220,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,730,000,000,00
Otkriveno tenkova411,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta964,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja631,6200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi411,0500,0000,0000,00
Iskustvo587,360,000,000,00
Ukupno
Bitke39
Pobjede1743,59%
Izgubljene2051,28%
Neriješeno25,13%
Preživjele bitke923,08%
Uništenih tenkova220,56
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova411,05
Počinjena šteta964,00
Bodovi zauzimanja631,62
Obrambeni bodovi411,05
Iskustvo587,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede125,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene375,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova82,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta421,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30,7500,0000,0000,00
Iskustvo203,250,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova82,00
Počinjena šteta421,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi30,75
Iskustvo203,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta378,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo123,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta378,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo123,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke50000
Pobjede2040,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3060,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1122,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova200,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,510,000,000,00
Otkriveno tenkova531,0600,0000,0000,00
Počinjena šteta881,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1953,9000,0000,0000,00
Iskustvo499,400,000,000,00
Ukupno
Bitke50
Pobjede2040,00%
Izgubljene3060,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1122,00%
Uništenih tenkova200,40
Odnos razaranja0,51
Otkriveno tenkova531,06
Počinjena šteta881,24
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi1953,90
Iskustvo499,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke401000
Pobjede20350,62%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19147,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno71,75%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12330,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1830,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,660,000,000,00
Otkriveno tenkova3830,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta786,940,000,000,00
Bodovi zauzimanja6161,5400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi9782,4400,0000,0000,00
Iskustvo591,320,000,000,00
Ukupno
Bitke401
Pobjede20350,62%
Izgubljene19147,63%
Neriješeno71,75%
Preživjele bitke12330,67%
Uništenih tenkova1830,46
Odnos razaranja0,66
Otkriveno tenkova3830,96
Počinjena šteta786,94
Bodovi zauzimanja6161,54
Obrambeni bodovi9782,44
Iskustvo591,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke228803641
Pobjede131357,39%00,00%1336,11%1639,02%
Izgubljene95141,56%00,00%2363,89%2560,98%
Neriješeno241,05%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke92140,25%00,00%925,00%1126,83%
Uništenih tenkova15960,7000,00190,53210,51
Odnos razaranja1,170,000,700,70
Otkriveno tenkova21950,9600,00671,86721,76
Počinjena šteta1.402,570,001.694,781.819,71
Bodovi zauzimanja45561,9900,0070,1970,17
Obrambeni bodovi64432,8200,001564,332375,78
Iskustvo739,040,00661,56702,27
Ukupno
Bitke2288
Pobjede131357,39%
Izgubljene95141,56%
Neriješeno241,05%
Preživjele bitke92140,25%
Uništenih tenkova15960,70
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova21950,96
Počinjena šteta1.402,57
Bodovi zauzimanja45561,99
Obrambeni bodovi64432,82
Iskustvo739,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke36
Pobjede1336,11%
Izgubljene2363,89%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke925,00%
Uništenih tenkova190,53
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova671,86
Počinjena šteta1.694,78
Bodovi zauzimanja70,19
Obrambeni bodovi1564,33
Iskustvo661,56
Zadnjih 30 dana
Bitke41
Pobjede1639,02%
Izgubljene2560,98%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1126,83%
Uništenih tenkova210,51
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova721,76
Počinjena šteta1.819,71
Bodovi zauzimanja70,17
Obrambeni bodovi2375,78
Iskustvo702,27

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke223000
Pobjede10145,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11953,36%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6529,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1360,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova3941,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.660,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja2070,9300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi960,4300,0000,0000,00
Iskustvo675,160,000,000,00
Ukupno
Bitke223
Pobjede10145,29%
Izgubljene11953,36%
Neriješeno31,35%
Preživjele bitke6529,15%
Uništenih tenkova1360,61
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova3941,77
Počinjena šteta1.660,38
Bodovi zauzimanja2070,93
Obrambeni bodovi960,43
Iskustvo675,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (353)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Cromwell B 6839,21716132455,44%1735,61
Tiger I71033,42721116656,35%1493,24
T34 8795,00552116145,65%774,38
Bat.-Châtillon 25 t101918,86708110549,23%1799,32
Bat.-Châtillon Bourrasque 81307,57761106147,79%1544,95
DBV-152 103192,81895104558,09%2408,33
Manticore101376,1386489153,87%1775,14
ELC EVEN 90 8798,4186873858,13%1852,68
Rheinmetall Skorpion G 81413,5472071449,58%1528,28
E 25 71088,4476269857,16%1693,34
T-100 LT101617,9399566959,64%2372,80
Panhard EBR 105101323,7682565354,98%1695,83
Bat.-Châtillon 155 58101508,2758363953,21%1399,13
E 7591259,9870463748,67%1150,58
AMX 13 57 GF 71098,75101561560,98%2635,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5171,9424360043,17%221,88
KV-856570,5649958149,74%905,65
GSOR 1008 81538,1676257550,78%1656,44
STB-1101789,3975054052,04%1432,35
T3091457,5867247550,32%1211,62
AMX 13 9091037,3560745149,00%1579,84
E 100101443,4161444042,27%971,30
Tiger II8752,1056443444,01%676,14
E 5092210,1499241057,56%2520,91
T110E4101929,9169240451,73%1447,06
FV215b (183) 101548,0555740145,39%1001,64
Forest Spirit 81684,9383138554,03%1816,52
ASTRON Rex 105 mm 81714,2592738352,22%2072,81
ShPTK-TVP 100 81546,1485836254,97%1841,10
T110E5101933,9568635548,17%1544,77
VK 36.01 (H)6369,8935035248,58%462,36
Grille 15102269,2877635158,12%1713,94
T4991879,3197834356,56%3323,32
AMX ELC bis5613,9264134055,88%2746,16
FV4005 Stage II101972,7372233153,47%1531,78
Rheinmetall Panzerwagen101424,8983931851,26%1758,09
Char Futur 4 91758,8677831646,20%1497,90
M46 Patton KR 81374,3181230851,30%2060,54
IS-7101657,0674130048,67%1265,91
FCM 50 t 81099,2868029450,00%1388,33
T297879,5562428845,49%984,35
IS-2 71267,6877428457,75%1945,98
Concept 1B 92348,01104828457,04%2147,34
Leopard 1102377,5785228055,00%2031,34
KV-15406,9142826848,88%750,92
Vz. 71 Tesák102026,47102125560,00%2830,31
AMX 30 1er prototype91549,2175625352,96%1577,63
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.492,8220322848,25%117,90
SU-130PM 81446,4872322748,46%1453,51
M53/M5591044,4962722445,09%830,45
AMX 50 B102177,0570222050,91%1859,27
E 50 Ausf. M102152,2186622053,64%1918,28
BZ-176 81382,3077821946,58%1218,49
TVP T 50/51101873,4874821647,69%1542,39
T26E4 SuperPershing 81348,3283321054,29%1894,74
G.W. Panther7815,0054420451,47%968,52
Vz. 68 Squall 81099,7682119953,27%2191,26
G.W. Tiger (P)81103,0363819657,65%1240,73
Panhard AML Lynx 6x68818,9370219452,58%1495,31
IS-38955,3256918740,64%946,24
BZT-70 103100,9699718558,92%2291,39
AE Phase I 92078,96100517860,11%2276,14
O-I6989,7777517560,00%1934,49
Prototipo 6 81803,4994517455,75%1999,78
XM69 Hacker113153,02102416952,07%2462,86
T-54 first prototype 81145,8177516852,98%1697,33
SU-14-281084,7766216654,82%1176,21
Panzer 58 Mutz 81170,7870915950,31%1638,06
T3281097,4973015754,14%1296,45
Panther/M10 71688,08110715562,58%3198,69
T-1506524,4550315453,25%823,89
SU-1006741,3862315162,25%1523,50
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3463,6774515165,56%1510,61
Valentine II 4543,6274915058,00%2208,26
T675409,2045614254,93%933,93
Object 140102799,56101014158,16%2694,59
Schwertwal 102994,54101314159,57%2314,19
TOG II* 6760,7558714150,35%1237,26
AMX 50 10081429,9275414050,71%1637,26
Char Murat 92105,9290113457,46%2190,93
Type 63 81310,2682813250,00%1388,97
ST-I91291,7966613143,51%975,09
SPHT 92564,40109812958,14%2302,04
Vz. 60S Dravec 102910,9599212451,61%2204,01
M-VII-Y 92650,36121312472,58%2429,67
O-Ni71318,5489012362,60%2079,49
T110E3102703,0495912260,66%2068,99
KR-1112679,81101612154,55%1900,41
FV2078893,0659711742,74%866,37
Waffenträger auf Pz. IV91338,6855911447,37%986,25
Hirschkäfer112658,3385211360,18%2005,95
Type 64 61127,24108911373,45%3813,19
E 65 Zwilling 82028,93100711051,82%2074,66
M46 Patton91353,9266110839,81%1068,17
XM57 81952,6989910850,00%1951,73
Object 263102021,1762610644,34%1401,64
Vz. 64 Blesk8480,1750210538,10%548,09
S-517740,0254310445,19%726,16
Type T-345525,2249810259,80%1681,93
Panhard EBR 909767,6268010156,44%1115,51
M41 Walker Bulldog8528,714589838,78%723,08
leKpz Borkenkäfer112146,979859752,58%2418,15
WZ-113G FT102914,178989551,58%2173,51
IMT 81650,489499560,00%2194,49
Leichter Kpz. 70 (K) 81479,649739446,81%2976,58
Stinger 102731,929959362,37%2019,18
60TP Lewandowskiego101984,757319246,74%1329,55
T803112961,2610068851,14%2193,87
Bat.-Châtillon 25 t AP91233,156948654,65%1268,90
Ares 90102282,648988557,65%1992,80
Strv 103B102190,267018444,05%1405,12
Challenger7940,866328452,38%1254,94
Pz.Kpfw. VII103421,7010488455,95%2834,32
MBT-B 102953,459968461,90%2418,41
Hotchkiss EBR7474,775288348,19%873,55
Object 277102155,469678362,65%2003,95
IS7786,055997851,28%995,78
Ikv 1035460,233217738,96%934,27
Tiger-Maus 91625,888267753,25%1407,13
SFAC 105 81966,948597751,95%1931,94
M4A1 FL 10 61023,917967557,33%1894,49
WZ-1317648,015587238,89%1161,96
G.W. Tiger91151,265607248,61%996,46
Object 268 Version 4101830,396497252,78%1262,55
Type 71102513,329507157,75%2123,57
Jagdpanzer E 100102700,727807146,48%1864,54
M-V-Y102041,568287146,48%1681,83
leKpz M 41 90 mm GF 8648,265017038,57%950,63
Bat.-Châtillon 155 5591330,655806950,72%1315,55
Coccodrillo 102664,677796738,81%1941,30
T57 Heavy102589,249306756,72%2258,81
K-91102338,789716462,50%2142,96
SU-122-44 7836,504696443,75%988,08
Pz.Kpfw. 38 (t)389,891736157,38%207,69
Pz.Kpfw. I Ausf. C341,332146142,62%30,38
Char Mle. 75 9780,676476149,18%935,15
WZ-132-1102038,6210406065,00%2904,87
Stridsyxa 81881,839865856,90%2014,39
T-34-85 Rudy 6759,956395860,34%1383,83
DZT-159 91712,368505855,17%1569,98
ISU-1528927,025925745,61%754,51
T92 HMC101128,775595742,11%800,56
M48A5 Patton101606,026505745,61%1147,05
Cobra 92380,739735653,57%2445,78
Vz. 55101596,247545549,09%1064,22
KV-26928,245575536,36%1500,28
T-109669,385345543,64%415,87
AMX 30 B101609,585825532,73%1277,04
Jagdpanzer E 90 92551,4210375567,27%2694,97
M3 Light 377,981445549,09%190,94
Conqueror Gun Carriage101448,856495446,30%1235,62
AMX M4 mle. 54102304,248535450,00%1672,04
T3 HMC2186,623035358,49%811,55
SDP wz 66 Grom 81370,257535352,83%1494,34
Object 261101548,487015244,23%1231,76
Pz.Kpfw. 35 (t)260,491325141,18%52,53
Kpz. Erich Konzept I 91777,828395056,00%1544,88
K-2 81610,649565060,00%1977,93
AT 77804,556344961,22%976,53
Type 5 Heavy102366,179384854,17%1724,58
O-Ho81146,796714847,92%1309,85
AMX 50 Foch B102744,839504765,96%2143,42
M-III-Y81082,046364755,32%1191,72
Ho-Ri 3102426,137984656,52%1712,40
Semovente M43 Bassotto6872,473874557,78%1397,87
Sturmpanzer I Bison396,361304450,00%171,85
Dicker Max 6978,776834452,27%1785,40
AMX ELC 901 6785,0010214470,45%3036,57
Wz. 64GC Bzyg 102584,388414247,62%1854,06
IS-4102737,279124143,90%2068,76
GSR 3301 Setter7629,907923964,10%1705,97
Black Rock 112560,929463948,72%1793,67
BZ-79113405,639243839,47%2013,82
T54E191714,117173842,11%1522,48
Bisonte C45 81152,426303836,84%932,40
CS-63101878,548953759,46%1541,28
SU-122-5491212,226473745,95%999,70
Panhard AMD 178B6361,034063743,24%838,19
Sturmpanzer II4213,922183650,00%531,68
LHMTV8885,478473661,11%1888,38
Charioteer8909,745823545,71%876,14
Rhm.-Borsig Waffenträger81755,947703551,43%2199,96
M-VI-Y91186,546243548,57%1128,36
FV230 Canopener102002,607893537,14%1291,01
Serpente 92753,469803557,14%2365,59
StuG III Ausf. G5206,592733441,18%229,74
Sav m/434634,354393458,82%1854,77
HWK 128684,887293452,94%1262,30
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8979,417283450,00%986,03
T376353,764853339,39%707,97
Strv 81 81066,366813339,39%1306,91
Hummel6627,844613256,25%860,78
Object 752 91823,919023259,38%1571,27
STA-18952,556223138,71%1104,08
Controcarro 3 Minotauro101896,457413145,16%1268,94
SU-100M17790,906093158,06%1149,02
T28 Prototype8602,454193132,26%321,70
Pz.Kpfw. Neu112664,6810723161,29%1960,76
Taschenratte112408,069863148,39%1348,41
SU-1527445,274913053,33%489,80
T1 Cunningham173,031802948,28%251,35
M18 Hellcat6302,314352965,52%495,25
T95/FV4201 Chieftain 102316,249172951,72%1617,68
Monkey King 101727,457082941,38%1410,37
Turtle Mk. I 81757,7910062962,07%1923,87
Rambo 91900,319142948,28%1708,17
AMX 50 Foch (155) 101761,266822748,15%1266,13
Heavy Tank No. VI 61367,7810542774,07%3056,34
XM66F 81570,197232634,62%1487,84
Vz. 44-17860,606602544,00%961,58
KV-1SA 5591,205502536,00%910,37
Strv S1 82534,209522548,00%2885,77
Grille5110,632112441,67%39,57
M40/M438732,636022445,83%619,49
VK 30.01 (P)6189,653282334,78%33,05
T-62A101581,747752356,52%1359,88
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3120,832322347,83%102,85
WZ-120G FT 92422,8310272365,22%2059,61
Controcarro 1 Mk. 291106,236002236,36%743,63
Lorraine 155 mle. 518960,186132263,64%1104,96
Tiger (P)7849,235512259,09%1059,34
Object 41681240,736562240,91%1413,18
Ares 90 C112479,279052250,00%1768,33
Ares 8591945,419972259,09%2173,38
GSOR 3301 AVR FS91070,008702259,09%1603,20
DZT-159 Dragon's Soul 92112,109412166,67%2058,88
Felice 91426,258752065,00%1550,16
Ho-Ri 281004,256452060,00%1016,20
T26E3 Eagle 7 71399,609392045,00%2642,33
Terrifiant 92480,6511872080,00%2331,92
M22124,534421952,63%503,67
ARMT 5622,685141936,84%1227,37
Toro 91455,217281947,37%1107,96
Matilda Black Prince 5768,448151872,22%2414,91
Super Conqueror101881,477931741,18%1283,48
VK 100.01 (P)81310,717951752,94%1401,78
Type 2597 Chi-Ha344,881671650,00%83,60
Semovente M415631,813201656,25%1525,04
BZ-75103062,6910581662,50%2469,08
Strv 7461154,535481566,67%2507,70
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4214,073041560,00%509,79
UDES 0381001,534981540,00%814,16
Type 1 Ho-Ni II 4729,076011560,00%1605,53
AT 158426,644271442,86%200,54
Kranvagn101574,926641338,46%902,19
WZ-13281525,008821338,46%2937,57
Maus101437,088101346,15%826,89
SU-10181142,315861330,77%1093,71
FV3046425,234851353,85%625,47
GSOR the TANK 91258,856661338,46%1154,09
Chi-Go 71610,2310071361,54%2334,37
Type 5 Ke-Ho4145,922631250,00%305,82
Leichttraktor137,081311250,00%82,83
PTZ-78113521,5810291258,33%2348,30
BT-7 artillery 3198,253911291,67%728,71
Durendal 101721,177011250,00%981,22
T2071798,4512431172,73%3755,84
14TP4345,094391172,73%1411,74
AMX 50 12091348,827781154,55%1269,13
VK 30.02 (D)71055,00539119,09%1464,71
M127500,36307119,09%367,11
Object 2639994,824071145,45%717,98
SU-122V 92334,739151136,36%2175,04
Saryuda 92517,278691145,45%1981,63
Leox 92397,829971145,45%2082,99
UDES 15/16102406,909241060,00%2014,97
KV-37441,104001040,00%271,70
Kunze Panzer 91369,907091040,00%1144,80
T-34-3 81181,309031070,00%1559,46
SU-2-122 5844,33609955,56%2024,06
FV226 Contradictious 81206,44715944,44%1020,09
A-20516,38152862,50%224,78
AMX M4 mle. 457676,75505837,50%712,76
AT 8692,75340862,50%205,09
FV38059925,88856862,50%900,42
FV217 Badger10780,50411812,50%215,40
T 54D 91276,75744850,00%1073,91
Obsidian 8932,00722837,50%1024,02
Patton the Tank 91758,50948875,00%2190,15
Ashbringer 102707,381089875,00%1965,46
Projet Louis 91061,88677837,50%1257,65
Leo7849,86455757,14%1106,50
VK 16.02 Leopard5319,71353728,57%929,54
NC 70 Błyskawica101505,43572728,57%839,80
Lorraine 155 mle. 507690,00445742,86%627,06
Pz.Kpfw. I258,14116714,29%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5844,29641742,86%2327,04
Renault FT130,0094666,67%230,82
Vickers Mk. E Type B256,3392616,67%0,00
Crusader 5.5-in. SP7274,5026260,00%101,53
Kampfpanzer 67101586,83825666,67%1107,66
Tortoise91263,83523633,33%699,08
Predatore 92932,83939650,00%2589,87
T78 6805,33551633,33%1019,35
Fauteur112905,83932650,00%1881,23
Lago4250,00187520,00%506,47
Škoda T 245374,00510580,00%1152,64
Škoda T 256452,60342540,00%546,93
M5A1 Stuart440,802205100,00%261,00
Carro d'assalto P.887725,60671560,00%967,72
MS-1118,8059540,00%0,00
Mitsu 1085686,00438520,00%1176,87
Vz. 63P113222,601226580,00%2713,99
AT 25320,00510580,00%816,85
WZ-219111515,20952560,00%1662,58
Gorilla113426,80821540,00%1890,58
4TP1291,50316475,00%1559,53
T-28495,75140425,00%16,65
Churchill VII6823,50775475,00%1392,68
FV225 Collector 92542,501036450,00%2134,40
Pz.Sfl. IC 4117,00183425,00%60,51
Husarz 81782,75892450,00%1668,95
StuG IV 5395,50541475,00%985,61
GSOR 1010 FB 8804,75479425,00%658,74
Škoda T 509520,0035230,00%167,76
Panzerjäger I20,0038366,67%221,70
WZ-132A91564,671043366,67%2167,46
StuG III Ausf. B496,6711330,00%3,10
TS-54 81588,00967366,67%1844,66
H3 91375,0039730,00%756,57
T-115 5884,008773100,00%1428,74
Vickers Medium Mk. I10,002720,00%0,00
M66316,50427250,00%286,72
Type 3 Chi-Nu5378,50409250,00%877,88
Pz.Kpfw. II254,002142100,00%261,00
ARL 446365,50372250,00%424,07
Rinoceronte102371,50805250,00%1654,50
AMX 13 75760,0023320,00%0,00
Cruiser Mk. I12,002292100,00%261,00
White Dragon 8455,506972100,00%479,43
T-116 3674,00831250,00%3433,68
M24E2 Super Chaffee 6122,00351250,00%146,24
TBT 92964,0062720,00%2314,16
M10 RBFM 5762,509502100,00%1804,41
Lorraine 120 Alby 8651,50490250,00%373,03
Renault Otsu1157,003691100,00%834,74
BT-740,00911100,00%261,00
T-34-856924,0010641100,00%2465,75
Progetto M40 mod. 65101037,007731100,00%692,83
AMX 4040,002551100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Luchs40,002271100,00%261,00
Cruiser Mk. III30,003410,00%0,00
Object 430U10864,0074610,00%322,44
Ares 7581257,0043410,00%1392,48
KV-1 shielded 595,0015610,00%0,00
BT-SV 3573,008731100,00%2425,24
KV-5 8878,009271100,00%883,02
T1E6 282,002691100,00%396,18
LTP 391,003111100,00%405,68
Pz.Kpfw. II Ausf. D 234,007610,00%0,00
WZ-111 Qilin 102074,0011631100,00%1360,12
43 M. Toldi III 3104,0018910,00%239,19
VCS 6x6 TS 90 9502,008671100,00%617,45

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 05.07.2026
Pozicija: Novak
Član od: 01.04.2026
Otišao: 10.04.2026
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.11.2025
Otišao: 10.03.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.08.2025
Otišao: 03.11.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 16.04.2025
Otišao: 10.08.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 01.11.2020
Otišao: 13.04.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 01.11.2020
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.07.2015
Otišao: 22.01.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 15.07.2015
Otišao: 19.07.2015
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 25.01.2016
Otišao: 13.07.2016
Pozicija: Novak
Član od: 15.07.2016
Otišao: 09.01.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.02.2017
Otišao: 26.01.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.07.2014
Otišao: 12.07.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.04.2014