P1P0

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 01.06.2013

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18781000
Ø Razina7,530,000,000,00
Pobjede993952,92%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene857445,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2681,43%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke522527,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova185040,9900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,370,000,000,00
Otkriveno tenkova217401,1600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.206,620,000,000,00
Bodovi zauzimanja292941,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi144810,7700,0000,0000,00
Iskustvo662,840,000,000,00
WN71285,350,000,000,00
WN81640,950,000,000,00
Ukupno
Bitke18781
Ø Razina7,53
Pobjede993952,92%
Izgubljene857445,65%
Neriješeno2681,43%
Preživjele bitke522527,82%
Uništenih tenkova185040,99
Odnos razaranja1,37
Otkriveno tenkova217401,16
Počinjena šteta1.206,62
Bodovi zauzimanja292941,56
Obrambeni bodovi144810,77
Iskustvo662,84
WN71285,35
WN81640,95
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke40000
Pobjede1947,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1640,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno512,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1742,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova250,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,090,000,000,00
Otkriveno tenkova260,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.677,130,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo535,880,000,000,00
Ukupno
Bitke40
Pobjede1947,50%
Izgubljene1640,00%
Neriješeno512,50%
Preživjele bitke1742,50%
Uništenih tenkova250,63
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova260,65
Počinjena šteta1.677,13
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo535,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke38000
Pobjede2976,32%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene718,42%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno25,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2155,26%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova220,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova60,1600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.330,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja431,1300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi90,2400,0000,0000,00
Iskustvo823,320,000,000,00
Ukupno
Bitke38
Pobjede2976,32%
Izgubljene718,42%
Neriješeno25,26%
Preživjele bitke2155,26%
Uništenih tenkova220,58
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova60,16
Počinjena šteta1.330,03
Bodovi zauzimanja431,13
Obrambeni bodovi90,24
Iskustvo823,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke816000
Pobjede52564,34%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene28234,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno91,10%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke35343,26%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7080,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,530,000,000,00
Otkriveno tenkova8040,9900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.109,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja8181,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13341,6300,0000,0000,00
Iskustvo742,760,000,000,00
Ukupno
Bitke816
Pobjede52564,34%
Izgubljene28234,56%
Neriješeno91,10%
Preživjele bitke35343,26%
Uništenih tenkova7080,87
Odnos razaranja1,53
Otkriveno tenkova8040,99
Počinjena šteta1.109,06
Bodovi zauzimanja8181,00
Obrambeni bodovi13341,63
Iskustvo742,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke174000
Pobjede12873,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4525,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,57%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8045,98%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1440,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,530,000,000,00
Otkriveno tenkova2441,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.202,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja4322,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6103,5100,0000,0000,00
Iskustvo850,110,000,000,00
Ukupno
Bitke174
Pobjede12873,56%
Izgubljene4525,86%
Neriješeno10,57%
Preživjele bitke8045,98%
Uništenih tenkova1440,83
Odnos razaranja1,53
Otkriveno tenkova2441,40
Počinjena šteta1.202,75
Bodovi zauzimanja4322,48
Obrambeni bodovi6103,51
Iskustvo850,11
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke15000
Pobjede746,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene853,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke533,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,4700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,700,000,000,00
Otkriveno tenkova221,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta728,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja221,4700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo353,330,000,000,00
Ukupno
Bitke15
Pobjede746,67%
Izgubljene853,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke533,33%
Uništenih tenkova70,47
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova221,47
Počinjena šteta728,73
Bodovi zauzimanja221,47
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo353,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (179)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Löwe 81222,01718152349,31%1583,41
T34 81320,47735147351,87%1792,94
IS-381520,4489090964,36%2195,98
IS-6 81566,1590066460,39%2310,38
T92 HMC101667,0058045550,77%1770,35
M40/M4381335,5063942856,07%1804,98
Bat.-Châtillon 25 t101651,3373235852,23%1530,14
Jagdpanther7726,0447933751,04%986,83
AMX 13 909732,3274133457,19%1168,49
E 100102371,5981931553,97%2285,01
T110E5102006,2876431449,36%1842,95
T-5491472,8584229556,27%1716,82
Type 59 81108,0979225055,20%1703,69
AMX 50 Foch (155) 102781,7382324853,63%2653,49
T297742,7253823647,88%863,33
Tiger II8962,3358823543,83%1054,72
IS-7101821,2270022249,10%1566,76
M415705,7340322048,18%1217,22
T110E3102382,1476821554,42%2158,17
AMX 50 10081673,9688120460,29%2519,80
AMX 50 12092073,0592520464,71%2512,98
T57 Heavy102299,5378820449,02%2004,69
Tiger I7522,2439219836,87%419,66
E 7591563,0073319851,01%1659,01
KV-8561169,4882619265,63%2951,68
AMX 50 Foch91510,9772219156,54%1444,92
Object 70492153,9982319056,32%1899,19
Jagdpanzer IV6387,1334917445,98%534,40
T3281281,3982116857,74%1834,99
SU-263577,2740616460,98%2318,53
M10391757,5079216453,05%2072,03
T2 Light Tank 2179,9842116447,56%810,62
M1271018,1654016053,75%1536,39
T-1091512,0466716045,00%1497,66
Jagdtiger91743,0869115754,78%1784,68
MT-256169,6147715552,90%365,40
Jagdpanzer E 100101918,2163215446,10%1449,31
IS-4102124,1178815053,33%1853,88
Ferdinand81175,0956414143,97%1295,05
T6981377,9881513953,24%2008,00
S-5171871,4470413850,72%2630,78
VK 36.01 (H)6382,1439713837,68%401,28
StuG III Ausf. G5203,0029713649,26%299,17
WZ-12091692,2583313159,54%2125,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5228,4731812839,06%347,81
M7 Priest3370,5929512648,41%1078,17
T1 Cunningham1200,2546912556,80%1553,55
Leopard Prototyp A91359,1266511946,22%1223,70
WZ-111 model 1-491881,7586011856,78%2176,75
Panther II81135,7772411648,28%1523,47
KV-137906,2477111660,34%1831,96
E 25 7985,1667911254,46%1527,40
T26E4 SuperPershing 8915,1567610749,53%1095,91
Rhm.-Borsig Waffenträger81477,8271310750,47%1561,38
T-62A101692,4781510259,80%1733,29
Marder II3171,5721110146,53%350,06
VK 45.02 (P) Ausf. A81404,8089610066,00%2099,18
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2257,834149947,47%799,72
11081520,789039661,46%2309,51
Pz.Kpfw. I Ausf. C3352,686469667,71%2467,85
M46 Patton91400,097529256,52%1509,75
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4171,882439148,35%278,70
T1 Heavy5342,594049145,05%537,04
Covenanter5514,486349064,44%2212,65
IS-271262,448478562,35%2167,20
T-505135,494138554,12%337,56
AMX 13 757374,234998447,62%665,34
T9591637,616488448,81%1444,50
T-284434,594878359,04%1797,05
AMX 50 B102040,256718139,51%1590,55
Pz.Kpfw. III Ausf. J4142,852908047,50%191,45
Crusader 5.5-in. SP7818,925897166,20%1351,40
Lorraine 155 mle. 507879,935377048,57%1147,22
M48A5 Patton101530,566947045,71%1170,63
T54E191607,438216855,88%1783,03
T1 HMC2185,751586749,25%1131,04
T71 DA7539,776386654,55%1126,26
KV-15443,254476546,15%730,91
Comet7984,177766355,56%1712,32
212A91353,856096053,33%1393,86
M18 Hellcat6778,807546076,67%1684,17
T207517,205225947,46%609,56
FV3046820,855535955,93%1629,85
Pz.Kpfw. II2206,604475763,16%1013,87
M3 Lee4151,132695648,21%365,68
AMX AC mle. 488937,214665633,93%850,63
Dicker Max 6900,806095655,36%2033,91
VK 45.02 (P) Ausf. B91843,288315459,26%2176,79
AMX 13 F3 AM6893,215985366,04%1604,91
Pz.Kpfw. T 15 3205,734155152,94%937,55
Panther7721,656354953,06%1169,71
Churchill I5556,294794944,90%1059,24
M374218,982224942,86%590,25
AMX 12 t6156,543054841,67%162,23
KV-5 81250,778224858,33%1779,86
Bat.-Châtillon 25 t AP9639,864784438,64%378,85
M26 Pershing81083,646804447,73%1543,92
ISU-15281664,367344450,00%1876,79
IS7912,077004261,90%1497,28
Type T-345433,464873953,85%1222,09
Panzerjäger I246,53993850,00%77,59
KV-26656,055863852,63%1081,05
Churchill III 5357,115523740,54%521,92
Pz.Kpfw. 38 (t)338,571343545,71%44,78
M36 Jackson6337,033433542,86%313,69
T-1506489,974703548,57%667,43
M66178,383133438,24%0,00
112 81091,218563464,71%1517,64
M4A1 Sherman5345,274173360,61%891,44
T25 AT7627,664643246,88%690,49
Churchill VII6721,486073151,61%1402,40
AMX AC mle. 467673,904663148,39%820,13
Nashorn6903,006783164,52%2013,72
M24 Chaffee5467,907113060,00%2035,04
AMX 13 105 AM mle. 505810,754532846,43%1858,63
Grille5736,813802642,31%1428,96
T2881051,965882653,85%1189,36
Indien-Panzer81049,626662646,15%1409,36
VK 30.01 (H)5368,545022470,83%898,60
Pz.Kpfw. III Ausf. E346,921862454,17%137,68
SU-1006622,094112330,43%807,93
Tiger (P)71345,878142343,48%2077,12
BDR G1 B5507,554182240,91%859,59
T25/27986,557322263,64%1589,52
T675411,144542157,14%982,31
StuG IV 5549,145472161,90%1602,93
Type 2597 Chi-Ha3283,553542045,00%1122,01
SU-1527513,954831952,63%583,17
T-345512,944601838,89%1437,99
Leichttraktor147,50961844,44%34,18
Pz.Kpfw. III/IV5172,832851838,89%185,77
BT-74180,124341770,59%679,22
AMX 40497,592391741,18%108,63
Black Prince7774,945281729,41%824,09
AT 25527,655261758,82%1369,78
T7 Combat Car 2131,822821741,18%520,78
BT-22191,383721656,25%1057,85
M5A1 Stuart4300,884381668,75%1254,70
Lorraine 155 mle. 5181120,936291540,00%1127,76
T-34-3 8619,475821546,67%574,13
Ikv 1035355,433961457,14%843,07
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 357,572051457,14%122,78
M3 Light 3211,213211442,86%1013,50
SU-54599,692791330,77%1373,51
VK 28.016508,925511346,15%1536,10
T376446,926781369,23%1370,96
Vickers Mk. E Type B2137,182721154,55%507,57
Sav m/434400,275321154,55%1245,78
T3 HMC2146,18224110,00%479,70
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4360,824971163,64%962,86
T28 Concept 71058,646531154,55%1572,10
T-34-856364,00544977,78%671,29
M2 Medium Tank344,78118933,33%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)269,38135850,00%173,91
T71 CMCD7388,38328825,00%491,81
M75308,29446742,86%932,28
AMX M4 mle. 457337,00510771,43%417,85
Hummel6905,50584666,67%1704,67
Bishop5473,20468560,00%1045,67
Bat.-Châtillon 12 t8373,00522560,00%557,85
MS-110,0083475,00%261,00
VK 16.02 Leopard5234,50379425,00%557,46
Centurion Mk. I8292,75398450,00%190,49
M10 Wolverine5185,50219425,00%128,93
AMX ELC bis5409,00462425,00%1281,51
LTP 3415,00554425,00%2558,74
Type 586314,33505366,67%562,73
E 5091979,009713100,00%2113,96
SU-855583,00336250,00%1172,37
T-463126,00269250,00%390,59
T2 Medium Tank2144,50236250,00%628,92
Pz.Sfl. IC 4378,5028020,00%813,56
Vickers Medium Mk. I163,002251100,00%334,80
Renault FT10,0001100,00%261,00
Renault NC-3110,001721100,00%261,00
T-34-28759,007811100,00%867,36
T1E6 2242,0034010,00%1261,98
Tetrarch 273,009010,00%101,42
Light Mk. VIC 2316,009521100,00%2478,35

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 01.06.2013
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 01.06.2013
Otišao: 24.12.2024