OJlezha

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 25.06.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke45885414551715
Ø Razina8,019,689,149,43
Pobjede2260749,27%1639,02%23250,99%85649,91%
Izgubljene2271349,50%2458,54%21647,47%82247,93%
Neriješeno5651,23%12,44%71,54%372,16%
Preživjele bitke704615,36%24,88%429,23%23213,53%
Uništenih tenkova269760,59160,392800,6211610,68
Odnos razaranja0,690,410,680,78
Otkriveno tenkova611231,331593,8816033,5239502,30
Počinjena šteta1.135,391.120,68831,011.512,28
Bodovi zauzimanja366760,8000,001650,368570,50
Obrambeni bodovi68040,1500,00230,052790,16
Iskustvo595,08720,83767,02808,57
WN7924,71847,231043,701088,65
WN81133,561032,041089,351480,04
Ukupno
Bitke45885
Ø Razina8,01
Pobjede2260749,27%
Izgubljene2271349,50%
Neriješeno5651,23%
Preživjele bitke704615,36%
Uništenih tenkova269760,59
Odnos razaranja0,69
Otkriveno tenkova611231,33
Počinjena šteta1.135,39
Bodovi zauzimanja366760,80
Obrambeni bodovi68040,15
Iskustvo595,08
WN7924,71
WN81133,56
Zadnja 24 sata
Bitke41
Ø Razina9,68
Pobjede1639,02%
Izgubljene2458,54%
Neriješeno12,44%
Preživjele bitke24,88%
Uništenih tenkova160,39
Odnos razaranja0,41
Otkriveno tenkova1593,88
Počinjena šteta1.120,68
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo720,83
WN7847,23
WN81032,04
Zadnjih 7 dana
Bitke455
Ø Razina9,14
Pobjede23250,99%
Izgubljene21647,47%
Neriješeno71,54%
Preživjele bitke429,23%
Uništenih tenkova2800,62
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova16033,52
Počinjena šteta831,01
Bodovi zauzimanja1650,36
Obrambeni bodovi230,05
Iskustvo767,02
WN71043,70
WN81089,35
Zadnjih 30 dana
Bitke1715
Ø Razina9,43
Pobjede85649,91%
Izgubljene82247,93%
Neriješeno372,16%
Preživjele bitke23213,53%
Uništenih tenkova11610,68
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova39502,30
Počinjena šteta1.512,28
Bodovi zauzimanja8570,50
Obrambeni bodovi2790,16
Iskustvo808,57
WN71088,65
WN81480,04
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke143000
Pobjede5135,66%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8962,24%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno32,10%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3625,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1030,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,960,000,000,00
Otkriveno tenkova820,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta2.079,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja1300,9100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi80,0600,0000,0000,00
Iskustvo679,170,000,000,00
Ukupno
Bitke143
Pobjede5135,66%
Izgubljene8962,24%
Neriješeno32,10%
Preživjele bitke3625,17%
Uništenih tenkova1030,72
Odnos razaranja0,96
Otkriveno tenkova820,57
Počinjena šteta2.079,83
Bodovi zauzimanja1300,91
Obrambeni bodovi80,06
Iskustvo679,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta59,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo36,000,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede00,00%
Izgubljene3100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova10,33
Počinjena šteta59,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo36,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke22000
Pobjede418,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1881,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke418,18%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,440,000,000,00
Otkriveno tenkova241,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta878,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi502,2700,0000,0000,00
Iskustvo203,820,000,000,00
Ukupno
Bitke22
Pobjede418,18%
Izgubljene1881,82%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke418,18%
Uništenih tenkova80,36
Odnos razaranja0,44
Otkriveno tenkova241,09
Počinjena šteta878,91
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi502,27
Iskustvo203,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2729145389
Pobjede152155,73%857,14%3362,26%5157,30%
Izgubljene120244,05%642,86%2037,74%3842,70%
Neriješeno60,22%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke112741,30%642,86%2547,17%4247,19%
Uništenih tenkova21800,8090,64320,60710,80
Odnos razaranja1,361,131,141,51
Otkriveno tenkova22410,82100,71240,45580,65
Počinjena šteta2.167,592.832,862.293,212.297,58
Bodovi zauzimanja56562,07644,57911,72941,06
Obrambeni bodovi135684,97926,572134,024414,96
Iskustvo905,001.031,501.011,64960,52
Ukupno
Bitke2729
Pobjede152155,73%
Izgubljene120244,05%
Neriješeno60,22%
Preživjele bitke112741,30%
Uništenih tenkova21800,80
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova22410,82
Počinjena šteta2.167,59
Bodovi zauzimanja56562,07
Obrambeni bodovi135684,97
Iskustvo905,00
Zadnja 24 sata
Bitke14
Pobjede857,14%
Izgubljene642,86%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke642,86%
Uništenih tenkova90,64
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova100,71
Počinjena šteta2.832,86
Bodovi zauzimanja644,57
Obrambeni bodovi926,57
Iskustvo1.031,50
Zadnjih 7 dana
Bitke53
Pobjede3362,26%
Izgubljene2037,74%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2547,17%
Uništenih tenkova320,60
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova240,45
Počinjena šteta2.293,21
Bodovi zauzimanja911,72
Obrambeni bodovi2134,02
Iskustvo1.011,64
Zadnjih 30 dana
Bitke89
Pobjede5157,30%
Izgubljene3842,70%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke4247,19%
Uništenih tenkova710,80
Odnos razaranja1,51
Otkriveno tenkova580,65
Počinjena šteta2.297,58
Bodovi zauzimanja941,06
Obrambeni bodovi4414,96
Iskustvo960,52

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke732000
Pobjede44060,11%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene28639,07%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno60,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke29740,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6450,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,480,000,000,00
Otkriveno tenkova4070,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta2.391,650,000,000,00
Bodovi zauzimanja11021,5100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5340,7300,0000,0000,00
Iskustvo985,920,000,000,00
Ukupno
Bitke732
Pobjede44060,11%
Izgubljene28639,07%
Neriješeno60,82%
Preživjele bitke29740,57%
Uništenih tenkova6450,88
Odnos razaranja1,48
Otkriveno tenkova4070,56
Počinjena šteta2.391,65
Bodovi zauzimanja11021,51
Obrambeni bodovi5340,73
Iskustvo985,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (466)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Turtle Mk. I 81251,73675201551,27%1225,22
AE Phase I 91428,07643195350,44%1220,42
ELC EVEN 90 8509,63691167850,12%882,91
Manticore10802,86759157948,51%816,49
Object 780 101714,20638120548,80%1150,41
KV-15481,46355120251,41%940,68
60TP Lewandowskiego101625,61573115647,40%1049,71
T-100 LT10801,84748107349,39%825,64
DBV-152 102430,7573271252,11%1642,08
IS-7101658,6767360748,76%1188,43
Tortoise92000,2288559554,12%1732,16
TS-6 91968,0192159254,22%1857,73
Bisonte C45 81452,9585953748,98%1563,64
ISU-1528887,6637452744,21%749,60
Kampfpanzer 07 P(E) 101668,6264351946,44%1183,02
VK 168.01 (P) 81010,8552348947,85%1057,79
IS-38660,1837845245,13%537,47
SFAC 105 81819,9082641655,53%1816,65
E 65 Zwilling 81722,8993139451,27%1729,91
T-109971,2042537842,06%688,76
KV-856355,4325037339,68%337,65
T-34-856473,9234936650,27%783,57
Chrysler K GF 8831,8548535449,72%777,79
Rambo 91581,6183732551,69%1437,62
Jagdpanzer E 90 92082,9588330356,11%1818,77
Gryphon 102433,6488229456,12%1952,22
SU-130PM 81652,2080328754,01%1650,74
Tiger-Maus 91794,3382128152,31%1609,52
M40/M438711,2764327952,69%635,42
IS7415,0430327343,59%315,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4193,7720025749,42%359,94
Panhard EBR 10510681,2069725745,91%594,74
T297748,0739025645,70%806,30
Vz. 60S Dravec 102780,18102724659,35%2079,77
SU-1006388,9027024440,98%427,33
Projet Louis 9670,8867624149,38%741,49
Black Rock 112682,7297724151,87%1833,10
Concept 1B 91484,7264623945,19%984,77
Churchill I5298,7925723347,21%444,29
T71 DA7415,5134422947,16%639,90
FV215b (183) 101694,3669522352,91%1198,07
Vz. 55102130,3380821648,15%1619,91
Bat.-Châtillon 12 t8345,6348820843,27%381,82
E 100102028,7281320546,83%1505,53
WZ-111 Alpine Tiger 8795,1348420341,87%697,27
TT-130M 91475,3876420255,45%1399,53
Object 70491200,7141019640,31%732,21
Object 43091052,2149519643,88%707,41
Bat.-Châtillon Bourrasque 81082,8777519152,36%1188,45
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91796,3688019055,79%1647,01
T216246,9726919043,68%451,68
SU-1527460,2230018940,74%390,77
KR-1112423,40101918960,32%1734,93
T-1506556,9636018651,61%856,90
Strv 103B102389,7277618549,19%1628,98
Jagdpanther7465,8930618447,28%430,97
Tiger I7625,6138518345,90%622,00
M66359,0827718342,62%316,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5179,7419918244,51%239,17
T675285,5723518145,86%448,99
Panhard AML Lynx 6x68313,9743617244,19%308,23
Carro da Combattimento 45 t 101608,1676317052,35%1159,02
S-517498,8237516647,59%421,37
Object 260 102470,5995216654,82%2047,09
Škoda T 256430,0833516541,82%570,96
EMIL 1951 81431,1381716350,92%1724,84
Tiger II8523,0139716048,13%393,32
M18 Hellcat6478,9634515849,37%653,45
SDT-58 Vlkodav 91633,7079715747,77%1440,94
Udarniy 81749,7898915552,90%1875,08
KV-26471,8031015343,14%586,21
OCP Peacekeeper 91908,9197115363,40%1867,62
SU-855219,7820615253,29%365,96
Type 63 81246,3678315150,33%1278,25
VK 100.01 (P)8773,8949314951,01%704,27
Lion 101318,0862114953,69%973,16
T-437519,2636914441,67%609,11
IS-M8813,1348514348,25%809,77
Object 430U101223,0055114153,19%828,32
1108517,9940814046,43%361,38
KV-37726,7748314053,57%844,32
Predatore 91618,8876614046,43%1239,74
Churchill VII6484,8741513952,52%737,62
FV230 Canopener102590,7194113954,68%2002,56
StuG III Ausf. G5193,5119213450,75%279,03
45TP Habicha7755,1646513451,49%906,62
VK 36.01 (H)6419,7631513246,97%515,78
E 7591270,0764513245,45%1005,18
Cobra 91419,8465913150,38%1224,62
Kirovets-1 8898,1949713143,51%798,90
XM66F 81074,9058613046,92%966,48
Concept No. 5102015,5074112748,82%1441,78
Vz. 44-17632,6047612646,83%629,32
E 77 91744,7583612650,00%1526,87
Object 752 91570,1688312356,10%1250,97
HWK 128415,9376011755,56%657,88
Type 5 Heavy102396,5183411639,66%1576,40
WZ-113G FT102713,5083611650,86%2014,62
FV2078732,8063211655,17%759,02
Object 452K 102032,6572411536,52%1335,64
M-VII-Y 92130,7093811552,17%1677,18
O-Ni7761,4047511456,14%943,70
Kampfpanzer 50 t 91811,7992811456,14%1649,25
BZT-70 102935,9790411346,90%2113,17
Strv 103-091741,0674611248,21%1530,45
Maus102311,3384311045,45%1640,82
T803112448,0190511046,36%1569,70
SDP wz 66 Grom 81469,6976810955,05%1513,97
T-448455,3839410841,67%355,88
Coccodrillo 102095,5484310849,07%1520,09
M75180,1820810540,95%408,64
A-20595,0616010449,04%135,64
T1 Heavy5308,9025310439,42%363,19
T-345193,9318710244,12%289,02
H3 91754,4278910050,00%1602,91
O-I6509,543629953,54%816,51
Rhm.-Borsig Waffenträger81348,796869855,10%1346,10
T-29 3398,793929753,61%1467,16
CC-46 Pancernik 91808,798349652,08%1452,10
Type 71102445,868809648,96%1837,91
VK 30.02 (M)6387,273019648,96%561,41
Cromwell6374,442919542,11%469,79
AMX ELC bis5201,412489453,19%554,34
AMX M4 mle. 54102326,578679450,00%1692,12
Tiger (P)7517,353629345,16%453,94
Jagdpanzer IV6341,992889153,85%488,38
B.U.G.I.6508,863329045,56%677,51
T25/27481,203768844,32%439,01
Matilda4151,081888751,72%250,43
BDR G1 B5408,793128756,32%762,60
Taschenratte112609,669658745,98%1475,23
HWK 30 8474,445548742,53%594,76
UDES 03 Alt 3 91415,067438750,57%1152,46
Škoda T 56 81517,218588655,81%1497,21
T-284118,521748550,59%186,15
Char Futur 4 91395,957368359,04%1269,29
T110E5102412,379348252,44%1928,85
Kampfpanzer 67102090,787848245,12%1484,47
114 SP2 102498,467748252,44%1606,01
TNH T Vz. 5191359,806768140,74%968,71
TNH 105/10008634,004448140,74%479,60
IS-27672,814318048,75%746,02
BZ-72-1 101383,845828037,50%811,18
Crusader6170,392157945,57%274,91
UDES 038834,784797940,51%672,08
VK 30.01 (P)6411,863097946,84%513,61
M3 Lee4105,581837858,97%283,28
T328726,544857850,00%681,77
Ikv 65 Alt II6349,433277755,84%516,10
T110E4102784,758917755,84%2099,45
ARL 446490,033577548,00%693,31
Šotek 81304,937177554,67%1212,47
Ikv 90 Typ B7509,803657447,30%542,82
WZ-111 model 1-49762,815647243,06%433,35
SU-85B4177,281797250,00%282,59
Type 5 Ka-Ri 81625,608577258,33%1665,12
T95/FV4201 Chieftain 102595,118747143,66%1730,14
Panther7424,834126946,38%453,65
40TP Habicha6396,253366936,23%501,44
BZ-6891447,007736949,28%1237,53
Ashigaru 102066,266596939,13%1305,06
Ikv 1035147,431866848,53%153,96
Stridsyxa 81430,048256852,94%1438,19
Object 777 Version II 91110,994956744,78%778,40
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.450,301896646,97%63,62
AT 86397,503756646,97%501,19
VK 30.01 (D)6393,703616659,09%698,75
Black Prince7451,123906544,62%381,25
GSOR 1010 FB 8915,385776540,00%786,57
CS-538895,065956443,75%1012,71
Grille5427,802816454,69%826,91
AMX 50 B102288,557936450,00%1781,21
Strv m/425319,492766353,97%801,49
Kampfpanzer 07 RH 81118,028046355,56%1569,40
Object 279 early 102655,3010086361,90%1925,42
Škoda T 245246,052416245,16%477,55
14TP4153,792016245,16%353,90
BZ-587567,323576243,55%483,05
Fauteur113006,199526246,77%2004,31
BZ-1668872,115326134,43%711,36
Ares 7581092,457536050,00%1212,34
CS-447675,004905944,07%833,90
AT 25333,693175947,46%648,94
AMX 65 t8870,855915944,07%753,13
Mäuschen91350,447175945,76%1035,06
Hummel6475,933125848,28%546,31
Type 586342,632925742,11%398,80
Pz.Kpfw. III/IV5207,672165747,37%359,87
PTZ-78113317,679825752,63%2241,39
Strv 746351,573045646,43%427,41
GSOR 1006 Scheme 791665,809185671,43%1678,81
LTC II 91093,458435653,57%1442,19
BZ-75102167,299105560,00%1704,78
SDP 44 Burza6727,094875446,30%1086,34
WZ-111G FT92025,098525457,41%1913,95
T9592129,139825459,26%1944,53
122 TM 8808,115345446,30%673,68
WZ-111 81047,276865244,23%1023,51
Strv 107-12112277,877625248,08%1414,20
VK 30.01 (H)5251,372925156,86%508,01
Vz. 64 Blesk8794,356715147,06%1302,46
Marder II3102,021145145,10%92,71
AMX M4 mle. 5192072,379105150,98%1929,90
Pz.Kpfw. 38 (t)3122,401405034,00%203,85
Pz.Kpfw. III Ausf. J4175,042165050,00%307,38
M5 Stuart474,961825052,00%110,12
AMX 12 t6261,342365036,00%361,31
T-5491644,648195050,00%1633,78
Type T-345170,022254953,06%311,14
Somua SAu 404204,241864951,02%405,62
BT-7495,291244835,42%54,26
Versuchspanzer 5792273,0810424862,50%2059,69
53TP Markowskiego8623,434274742,55%425,97
Ferdinand8579,174494742,55%381,65
FV225 Collector 91892,338634650,00%1444,22
FV224 Chopper7999,177504660,87%1167,42
Durendal 102028,807154647,83%1294,74
Type 95 Heavy4167,402184546,67%370,80
VK 45.02 (P) Ausf. B91788,809064555,56%1616,45
Pz.Kpfw. 5582129,0710934560,00%2084,09
M46 Patton91613,918294450,00%1581,38
FV229 Contender91962,5710134461,36%2026,49
Pz.Kpfw. 35 (t)299,231264334,88%285,62
CS-52 LIS 81418,867504346,51%1597,37
P26/404234,452324252,38%522,06
Grant4176,242004252,38%435,39
M10391622,957884245,24%1394,86
FV227 Conceiver81273,437984245,24%1398,66
P.435227,342654141,46%339,65
O-I Experimental5365,933434168,29%709,27
KV-481282,127374143,90%1247,91
Type 4 Heavy92157,859183953,85%2028,99
Cruiser Mk. III361,901033946,15%62,65
CS-5991620,057193933,33%1410,74
Lago4156,892363850,00%328,91
T3 HMC272,371003836,84%55,48
AMX AC mle. 4881655,828613847,37%2252,00
Object 277102264,509383860,53%1760,28
Lorraine 50 t 91393,926233850,00%1302,55
T-50-2 6244,632813844,74%439,55
Chrysler MTC 2TC 81581,687943842,11%1587,39
CS-63101672,657103740,54%1140,65
SU-10181389,007323745,95%1387,54
Pz.Kpfw. Neu112867,119623748,65%1744,03
T1E6 240,111293762,16%204,38
AMX 50 12092281,289403652,78%2594,67
Marder 38T4232,942243661,11%552,92
Waffenträger auf Pz. IV92580,588813658,33%2255,35
Ambassador 92092,589093644,44%1692,17
Cruiser Mk. IV491,111423537,14%15,85
Pz.Kpfw. III Ausf. E3117,791883444,12%165,56
Durchbruchswagen 24182,062413464,71%483,90
Object 703 Version II 81158,158093455,88%1189,25
Lorraine 120 Alby 81496,796893444,12%1214,86
Škoda T 177358,454473342,42%483,29
Alecto4181,672103360,61%427,28
Sherman III5205,422433348,48%345,47
Stitch 81166,427003351,52%1107,25
BT-7 artillery 3366,424023348,48%1402,91
M3 Stuart3109,911723253,13%314,04
T-46370,941633259,38%204,95
Executor112325,947253240,63%1363,03
T1 HMC2114,811303151,61%581,60
SU-76M495,971463161,29%196,64
AMX 50 Foch B102348,979133161,29%1944,11
SDP 57 Gowika71322,408473063,33%1887,23
AT 77493,305523060,00%540,29
BZ-79112690,279803056,67%1665,43
M4A3(76)W Sherman 6689,836043050,00%1030,50
25TP KSUST II5168,342612941,38%139,78
T56 GMC391,451352944,83%83,25
Covenanter5150,172172962,07%447,63
ST vz. 394185,322332860,71%569,18
Sav m/43498,611292832,14%1,14
Pz.Sfl. IVb4185,891862850,00%413,15
Hotchkiss EBR7127,293092842,86%48,55
King Tiger (Captured) 7741,215652860,71%887,42
Sturer Emil7651,964442748,15%704,12
Panhard AMD 178B6155,002372744,44%189,71
Vickers Medium Mk. III382,001282646,15%100,81
AMX 38327,381402650,00%91,43
Lorraine 155 mle. 507464,313592650,00%435,24
Renault UE 573140,731602657,69%370,54
Object 274a 81077,128592669,23%1378,08
STA-18346,643342524,00%123,65
SU-182139,121142544,00%695,55
AT-1279,36752520,00%64,70
Kanonenjagdpanzer 105 81341,407082544,00%1311,34
B1488,711432433,33%0,00
LTP 3116,211882454,17%442,29
M2 Medium Tank389,301032326,09%66,56
T-54 ltwt.9278,655052347,83%191,24
Patton the Tank 91096,786682352,17%1021,16
Lansen C 8813,395982343,48%690,72
Valiant 5357,484422339,13%569,34
Pz.Sfl. IVc5154,862192245,45%130,49
T1 Cunningham144,951082142,86%15,60
AMX 40462,191342133,33%0,00
Carro d'assalto P.887679,675282152,38%815,34
SMV CC-567585,105892171,43%715,54
WZ-111-1G FT81697,199592166,67%2329,91
M48A5 Patton102035,818292152,38%1648,35
M24E2 Super Chaffee 6235,292562128,57%326,56
Löwe 8960,486032161,90%1019,23
M2 Light2186,351902040,00%589,18
Panzerjäger I273,50702025,00%15,46
FV4025 Contriver112316,909562055,00%1430,63
Strv m/40L3128,001561936,84%202,44
M5A1 Stuart4307,212721952,63%1151,14
Controcarro 1 Mk. 291540,898591957,89%1363,68
M8A14141,321811952,63%208,13
E 75 TS 81251,378481968,42%1389,09
Vickers Medium Mk. II261,391051844,44%72,49
P.43 bis6495,724581855,56%860,99
SU-14-28863,617941861,11%944,57
SMV CC-6781187,288311861,11%1451,74
Churchill Crocodile 6710,724981855,56%940,04
Comet7371,243711758,82%498,18
Universal Carrier 2-pdr250,18761717,65%1,09
Nashorn6528,243301758,82%761,73
IS-2 shielded 7492,763421747,06%390,27
GSR 3301 Setter7207,064541741,18%193,62
T 55A 91574,298711758,82%1572,43
D23108,501561650,00%227,09
VK 30.02 (D)7288,443491637,50%141,93
AMX M4 mle. 457533,135141662,50%680,36
Cruiser Mk. II2122,251911631,25%312,54
T-70393,131041625,00%86,51
Super Hellcat 7625,004261643,75%687,79
Type 5 Chi-Ri7301,134091540,00%181,71
10TP3113,271321540,00%194,89
Semovente M43 Bassotto6314,072471546,67%276,86
VK 45.02 (P) Ausf. A8527,273751540,00%324,55
Aufklärungspanzer Panther 7318,203651546,67%462,98
Vz. 62 Jasan 91360,677941560,00%1019,43
Chimera 81550,739231560,00%1566,45
LT vz. 383152,931931457,14%553,12
Type 97 Chi-Ha3156,571711450,00%385,13
Wespe382,57951435,71%21,77
SU-100M17668,645981478,57%943,21
113102092,469441353,85%1704,34
Object 268101253,465461346,15%638,21
IS-2-II8223,693271338,46%16,97
Char Murat 9806,624471330,77%365,75
Brennos 81346,387621353,85%1272,63
Leox 92155,318981361,54%1913,73
Stuart I-IV3118,922051233,33%223,52
Type 3 Ho-Ni III5273,081861225,00%269,73
Heavy Tank No. VI 6314,172521233,33%204,93
StuG IV 5132,331531241,67%67,55
M15/423256,092451163,64%824,20
BT-2272,821661172,73%346,11
Progetto CC55 mod. 548785,184081127,27%538,15
Type 95 Ji-Ro6362,001961127,27%269,64
Saryuda 92147,096651118,18%1584,96
T-26291,701581050,00%304,17
Type 91 Heavy328,901121050,00%108,90
GSOR the TANK 91382,006641040,00%1205,24
AMX 67 Imbattable112818,0010131060,00%2218,79
T-116 3186,802611050,00%616,02
DS PZInż5533,67531988,89%1197,28
Cruiser Mk. I165,0089944,44%99,16
SDP 40 Zadymka5668,67457966,67%1578,12
60G FT5334,22308966,67%673,96
Mitsu 1085865,78592955,56%1636,72
E 50 Ausf. M101605,44763955,56%1167,46
Object 140101388,00823966,67%1123,58
Caliban 8709,33417922,22%450,88
Ashbringer 102823,22945955,56%2211,64
M374220,25177850,00%657,30
T2 Medium Tank2101,25144862,50%472,44
Centurion Mk. I8376,88344850,00%287,05
T-62A101430,75754850,00%1151,06
M446234,25203837,50%92,01
L-60 2110,50220875,00%605,50
Eclipse 91341,75845862,50%1094,01
Type 3 Chi-Nu5514,86441742,86%1165,23
Leichttraktor183,14103742,86%170,48
MS-117,5745714,29%0,00
Controcarro 3 Minotauro101787,71728742,86%1065,18
Ho-Ri 281653,86969771,43%1911,01
WZ-131G FT6134,14160728,57%0,00
SU-263255,86166771,43%731,09
T-60246,86120757,14%133,33
43 M. Toldi III 366,86120728,57%33,35
Fantôme 91343,43810757,14%1259,62
Vickers Medium Mk. I165,50124633,33%100,23
7TP279,83127633,33%28,70
Pz.Kpfw. II259,67199683,33%261,00
Vickers Mk. E Type B264,67155666,67%241,82
Ikv 72358,67119666,67%256,74
IS-4102095,83934650,00%1305,35
BZ-58-2 91927,00734616,67%1749,82
T110E3102469,00941666,67%2037,07
Pz.Kpfw. II Ausf. D 250,83170633,33%0,00
M4A1 Sherman5319,60229540,00%604,25
Type 1 Chi-He4513,40522560,00%1653,96
Caernarvon8270,60335520,00%0,24
Type 2597 Chi-Ha365,801785100,00%261,63
T40449,60111540,00%0,00
Renault FT AC2149,60135540,00%370,27
T-103 81133,00685560,00%1252,35
T78 61076,60496520,00%1232,05
Chi-Ni242,25194475,00%261,70
Renault FT135,005240,00%0,78
M22145,25193475,00%698,98
M14/412204,00303475,00%843,64
Renault NC-31165,25104425,00%85,81
Hotchkiss H35268,50166450,00%123,82
Pvlvv fm/42232,2592450,00%142,02
VK 16.02 Leopard5309,00331450,00%846,65
WZ-111 model 5A102079,25822450,00%1469,95
G.Pz. Mk. VI (e)282,25136475,00%471,83
Windhund 81212,00726450,00%1264,32
T-45 2230,00351450,00%938,61
FCM 2C 3507,50631450,00%1621,97
T14 5728,00878366,67%1946,58
LT vz. 352217,33281366,67%1230,02
Konštrukta T-34/100763,0017830,00%3,10
Type 4 Chi-To6922,00564333,33%1336,89
T34 8938,00813366,67%1061,68
Object 283 9688,33617366,67%642,33
TS-54 81345,33675333,33%998,73
AM 39 Gendron-Somua 2110,3310730,00%147,25
T-34 shielded 5106,00166333,33%0,00
Primo Victoria 8771,00654366,67%983,12
Excalibur 61016,679693100,00%1783,31
Kolohousenka1102,50143250,00%339,13
Strv fm/211108,5019920,00%365,34
Fiat 3000135,00126250,00%76,78
T-26G FT2125,001952100,00%453,63
Valentine AT4249,504122100,00%793,40
FV3046334,5014520,00%302,06
Pz.Sfl. IC 4381,50318250,00%936,17
Light Mk. VIC 24,5061250,00%110,55
T7 Combat Car 212,5050250,00%111,42
Cromwell B 61020,00544250,00%1552,01
Char de transition 6374,505142100,00%518,40
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8698,005682100,00%859,76
AMX 13 (FL 11) 5181,00224250,00%376,51
IS-3A 81793,501080250,00%2019,40
VK 45.03 71188,00726250,00%1371,02
KB-52 91212,50676250,00%750,48
Strv m/38249,002841100,00%264,10
TKS z n.k.m. 20 mm 2160,0010310,00%738,94
D12462,006531100,00%3325,93
P.43 ter7234,008421100,00%313,44
Type 97 Te-Ke 2127,0011310,00%349,58
59-1660,002501100,00%261,00
O-Ho8562,007591100,00%606,82
Type 89 I-Go/Chi-Ro2330,003071100,00%1526,78
Pz.Kpfw. I Ausf. C353,002071100,00%261,00
Pz.Kpfw. I211,001001100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5679,007381100,00%2370,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,0022510,00%0,00
K-91-PT 90,007941100,00%261,00
KV-1SA 5335,0026410,00%359,19
Kunze Panzer 91636,0059610,00%1075,09
Tiger 131 6455,007851100,00%657,48
Lago M38 3354,003951100,00%897,09
Ram II 5867,0050310,00%1769,15
Valentine II 4481,0012481100,00%1562,73
T28 Concept 7948,009421100,00%1189,21
AMX ELC 901 6283,0017910,00%416,88
M10 RBFM 5247,006181100,00%457,33
Chaffee Camouflaged 5626,006411100,00%1472,08

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 25.06.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.03.2024
Otišao: 24.06.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.03.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 02.03.2023
Otišao: 19.03.2024
Pozicija: Novak
Član od: 07.11.2022
Otišao: 12.02.2023