NumberOneTurk

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 19.04.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke177700035
Ø Razina8,080,000,0010,00
Pobjede920051,77%00,00%00,00%1542,86%
Izgubljene838747,20%00,00%00,00%2057,14%
Neriješeno1831,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke496227,92%00,00%00,00%38,57%
Uništenih tenkova158290,8900,0000,00230,66
Odnos razaranja1,240,000,000,72
Otkriveno tenkova254361,4300,0000,00581,66
Počinjena šteta1.358,100,000,001.528,83
Bodovi zauzimanja99950,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi79300,4500,0000,0000,00
Iskustvo630,990,000,00468,51
WN71225,120,000,00823,43
WN81679,530,000,001228,56
Ukupno
Bitke17770
Ø Razina8,08
Pobjede920051,77%
Izgubljene838747,20%
Neriješeno1831,03%
Preživjele bitke496227,92%
Uništenih tenkova158290,89
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova254361,43
Počinjena šteta1.358,10
Bodovi zauzimanja99950,56
Obrambeni bodovi79300,45
Iskustvo630,99
WN71225,12
WN81679,53
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke35
Ø Razina10,00
Pobjede1542,86%
Izgubljene2057,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke38,57%
Uništenih tenkova230,66
Odnos razaranja0,72
Otkriveno tenkova581,66
Počinjena šteta1.528,83
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo468,51
WN7823,43
WN81228,56
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede116,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene583,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke233,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova81,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova30,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta2.273,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi223,6700,0000,0000,00
Iskustvo471,330,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede116,67%
Izgubljene583,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke233,33%
Uništenih tenkova81,33
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova30,50
Počinjena šteta2.273,83
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi223,67
Iskustvo471,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede2100,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2100,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova42,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.882,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo1.016,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede2100,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2100,00%
Uništenih tenkova42,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta1.882,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.016,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2447000
Pobjede124450,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene120349,16%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke103342,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova21270,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova28581,1700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.426,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja34151,4000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi155006,3300,0000,0000,00
Iskustvo661,390,000,000,00
Ukupno
Bitke2447
Pobjede124450,84%
Izgubljene120349,16%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke103342,21%
Uništenih tenkova21270,87
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova28581,17
Počinjena šteta1.426,03
Bodovi zauzimanja34151,40
Obrambeni bodovi155006,33
Iskustvo661,39
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke523000
Pobjede25147,99%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene25147,99%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno214,02%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21541,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4310,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,400,000,000,00
Otkriveno tenkova5371,0300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.437,320,000,000,00
Bodovi zauzimanja8191,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10712,0500,0000,0000,00
Iskustvo686,070,000,000,00
Ukupno
Bitke523
Pobjede25147,99%
Izgubljene25147,99%
Neriješeno214,02%
Preživjele bitke21541,11%
Uništenih tenkova4310,82
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova5371,03
Počinjena šteta1.437,32
Bodovi zauzimanja8191,57
Obrambeni bodovi10712,05
Iskustvo686,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17000
Pobjede952,94%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene847,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1164,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova271,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja4,500,000,000,00
Otkriveno tenkova80,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta2.697,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja251,4700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo978,240,000,000,00
Ukupno
Bitke17
Pobjede952,94%
Izgubljene847,06%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1164,71%
Uništenih tenkova271,59
Odnos razaranja4,50
Otkriveno tenkova80,47
Počinjena šteta2.697,18
Bodovi zauzimanja251,47
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo978,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (195)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T-34-3 81141,86513108349,03%1476,62
Char Futur 4 92062,9875889254,60%2031,66
Bat.-Châtillon Bourrasque 81572,0684365654,27%2080,78
Panhard EBR 105101110,6266559051,02%1319,43
Manticore101363,2173055652,88%1705,14
Leopard Prototyp A92374,2483749652,82%2654,97
T4991129,3454445752,08%1807,23
leKpz M 41 90 mm GF 8890,3652939550,63%1673,56
Object 430U102286,2381639052,56%2098,12
E 100101995,6356032948,94%1523,69
ShPTK-TVP 100 81892,1897331656,01%2465,59
T34 81288,6747730846,75%1545,63
Rheinmetall Skorpion G 81753,6878430150,50%1947,42
Progetto M35 mod. 46 81787,9588529657,77%2442,73
Leopard 1102337,9471829353,92%2017,67
LT-432 8840,6471028950,87%1648,17
FV4005 Stage II101654,1556627646,38%1219,36
VK 36.01 (H)6303,1824225435,04%239,33
T-1091896,7961525054,80%2239,52
IS-7101953,3769624752,63%1791,85
E 7591285,6149724346,09%1100,56
Object 252U Defender 81846,2071924057,08%2337,54
Tiger II81074,7847323352,36%1303,28
SU-122-44 7851,5341523347,64%1048,45
Tiger I7595,0137020046,00%591,52
XM551 Sheridan101356,2669218853,19%1669,62
T54E191854,7066218450,00%1863,27
Object 268 Version 4102152,1381317861,80%1790,19
FCM 50 t 81131,7851317848,31%1378,00
Bat.-Châtillon 155 5591086,2860717343,35%893,33
M53/M5591294,1559017150,29%1196,41
Object 70492174,9169416643,37%1679,77
M41 Walker Bulldog8661,3746915856,96%1323,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5227,6724215847,47%428,46
M54 Renegade 81997,58104814566,21%2836,43
Object 268102424,5670514348,95%1671,80
Object 703 Version II 81712,1296114355,24%2061,17
Object 277101928,1169913647,79%1465,22
ISU-15281492,1259512958,14%1727,52
Jagdpanzer E 100101984,4058212450,81%1450,17
Cromwell B 6725,3657212156,20%1456,99
IS-381343,6956911854,24%1651,15
T26E5 Patriot 81561,2275911553,04%2371,62
Lorraine 155 mle. 5181129,8070410553,33%1238,81
KV-15607,1353010551,43%1220,78
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.489,631679940,40%35,71
O-I6665,835239557,89%1194,37
T675617,004119557,89%1550,12
AMX ELC bis5353,863279441,49%1108,93
T-4481335,488139247,83%2059,99
T-5491373,537649250,00%1435,08
121B 102337,397839247,83%2018,38
T-28481,291639036,67%0,73
T376615,224459052,22%1801,04
SU-10181044,156348952,81%1101,89
Super Conqueror102391,178718953,93%2238,14
Emil I81686,246758450,00%2044,13
Strv 746824,514868245,12%1674,99
Object 140102097,188418253,66%1942,29
T-1506904,756428156,79%1837,63
M415317,482338041,25%309,14
O-Ni71335,016047954,43%2045,16
GSOR 3301 AVR FS9901,628027746,75%1400,12
Rhm.-Borsig Waffenträger81693,666617648,68%1765,91
Bat.-Châtillon 25 t101931,694797243,06%1445,25
Conqueror91955,219367252,78%2082,10
Emil II91852,528487152,11%1758,87
T57 Heavy101932,667437153,52%1493,86
UDES 0381173,766337055,71%1326,90
Pz.Kpfw. I Ausf. C3293,065336866,18%1853,42
M127869,945886744,78%1106,30
Leo71008,975016650,00%1746,41
WZ-120-1G FT 81714,029156660,61%1987,23
SU-1006801,054846555,38%1463,15
AMX 13 F3 AM6495,663906456,25%651,42
AMX M4 mle. 49 81360,379146361,90%1997,87
STB-1102034,817786250,00%1824,30
Hotchkiss EBR7793,277806261,29%2161,96
M446669,364716152,46%1115,09
M40/M4381114,206905955,93%1190,60
M4A3E2 Sherman Jumbo6699,564865959,32%1577,14
AMX 12 t6603,834945862,07%2001,25
M2 Light2247,132665657,14%984,54
T2971213,787125554,55%1643,04
Kranvagn102030,046745244,23%1546,42
Strv 103-092034,618065162,75%2014,61
Chi-To SP71772,5311065172,55%2813,68
Primo Victoria 81154,406165050,00%1695,02
Crusader6238,713704955,10%610,48
M4A1 Sherman5500,693914839,58%1240,57
Pz.Kpfw. 38 (t)352,271014845,83%45,64
VK 30.01 (P)6883,685574748,94%1699,03
Sturer Emil7782,285364757,45%1099,42
Panhard AML Lynx 6x681017,678304663,04%2588,98
IS7838,934434445,45%1004,72
Panhard AMD 178B6328,494984160,98%1012,84
FV4004 Conway91906,286774060,00%1912,62
Ikv 1035433,663533865,79%1193,29
SU-1527951,363813644,44%1189,31
LHMTV8558,427983663,89%1052,71
Type 5 Chi-Ri7955,976613551,43%1456,35
Covenanter5346,113363545,71%1143,75
Charioteer81207,237003557,14%1302,75
IS-2-II81466,188473452,94%2092,28
M3 Stuart349,301333348,48%82,59
KV-371027,796963342,42%1249,52
SU-100M171228,248263363,64%2093,19
STA-181144,727273253,13%1621,43
GSR 3301 Setter7217,815613158,06%388,61
GSOR 1008 81987,408353056,67%2180,56
Bat.-Châtillon 12 t8572,416542948,28%931,11
Strv m/425597,255642850,00%1808,23
Sav m/434302,153282744,44%667,98
Lorraine 155 mle. 507904,007972762,96%1254,79
Pz.Sfl. IVc5365,442772744,44%674,66
Type 59 G 81565,888042638,46%1808,00
Jagdpanzer IV6607,085322650,00%1125,45
Marder 38T4483,773212638,46%1145,35
M3 Lee4294,923202470,83%1248,58
Churchill III 5268,833382450,00%348,81
Chrysler K 81077,256122433,33%941,86
SU-85B4376,353182356,52%1006,75
BT-74200,232492250,00%610,62
Sturmpanzer I Bison397,41992231,82%75,46
Type 6191690,958382250,00%1799,51
T-4371122,688202259,09%2128,22
AMX 404151,672192152,38%465,54
Type 95 Heavy4260,052842157,14%826,21
VK 100.01 (P)81340,387252152,38%1489,35
T-54 first prototype 81510,609582060,00%2232,13
Lago4476,056521973,68%2089,33
Jagdpanther71103,897841978,95%1814,84
VK 30.02 (D)71176,009681877,78%2015,40
M5 Stuart4184,062881866,67%533,34
T-46396,651631758,82%308,28
Ikv 723267,564221656,25%833,86
O-I Experimental5721,193711643,75%1393,04
Wespe3158,061481656,25%504,12
G.Pz. Mk. VI (e)223,50921650,00%114,04
FV1066 Senlac 8612,006721643,75%917,33
AMX 13 757685,937631553,33%1667,72
KV-1S6352,602761546,67%438,65
Mäuschen91557,876991560,00%1422,16
T-345868,796191442,86%2637,71
AMX 50 Foch (155) 101685,145621442,86%1083,67
T28 Concept 71398,079081471,43%2499,27
T 55A 91535,299131478,57%1468,20
StuG III Ausf. G5650,154241330,77%1848,26
Marder II3187,151961361,54%529,68
Cruiser Mk. III368,671311241,67%53,27
BT-2267,36971136,36%55,11
40TP Habicha6450,643801136,36%547,39
T56 GMC3272,003001154,55%902,54
Cruiser Mk. IV4179,303341090,00%615,35
T-34-85M 6922,807201060,00%1788,80
ELC EVEN 90 8495,204481030,00%618,37
T1 Cunningham127,0076944,44%28,14
M8A14543,50723875,00%1868,27
Panzerjäger I2100,57103728,57%137,80
Sexton I 3182,71282785,71%597,80
Renault Otsu114,0070633,33%0,00
M24 Chaffee5203,33148616,67%362,33
AM 39 Gendron-Somua 2137,50332666,67%563,26
L-60 287,50183633,33%201,88
SU-855312,60256560,00%642,44
Pz.Kpfw. 35 (t)2139,20204580,00%789,09
A-205340,40356540,00%1047,87
KV-856476,00259540,00%491,90
T-26298,00145540,00%268,37
Rheinmetall Panzerwagen102196,60707520,00%2397,90
Cobra 91890,60756540,00%1641,30
StuG IV 5394,80427560,00%967,01
Hotchkiss H352334,25566450,00%1938,88
Leichttraktor170,00148475,00%335,79
Pz.Kpfw. III Ausf. E3258,75281450,00%748,59
Type 89 I-Go/Chi-Ro251,75101425,00%0,79
T3 HMC266,5073425,00%26,56
VK 168.01 Mauerbrecher 81203,00507425,00%965,21
TOG II* 6516,0032340,00%526,25
Löwe 81107,00568450,00%1026,50
Vickers Medium Mk. I168,006330,00%102,85
Pz.Kpfw. II Luchs4429,337803100,00%2178,65
T-29 3357,33521366,67%1380,00
T-45 2151,33174333,33%559,66
Renault FT10,00105250,00%83,60
MS-1130,502620,00%0,00
Jagdpanther II8788,5016420,00%461,92
Super Hellcat 71951,5012412100,00%3289,39
TKS z n.k.m. 20 mm 2645,007201100,00%3374,82
4TP164,003691100,00%305,88
D1274,003091100,00%329,78
T-50-2 61002,007261100,00%2471,35
Matilda Black Prince 5156,003341100,00%346,75
Somua SM 82582,0014451100,00%3291,86
43 M. Toldi III 30,005910,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 19.04.2024
Pozicija: Novak
Član od: 19.04.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 17.04.2024
Otišao: 20.04.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.08.2021
Otišao: 16.04.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 17.11.2016
Otišao: 25.05.2017
Pozicija: Novak
Član od: 28.01.2016
Otišao: 19.05.2016
Pozicija: Novak
Član od: 31.05.2017
Otišao: 31.05.2017
Pozicija: Novak
Član od: 10.12.2020
Otišao: 05.04.2021
Pozicija: Novak
Član od: 11.07.2020
Otišao: 11.08.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.05.2016
Otišao: 13.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 02.06.2017
Otišao: 02.11.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.12.2019
Otišao: 04.02.2020
Pozicija: Novak
Član od: 12.08.2020
Otišao: 25.09.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.02.2020
Otišao: 09.07.2020
Pozicija: Novak
Član od: 19.12.2015
Otišao: 18.01.2016