Nilmaker

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 29.10.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke109840824
Ø Razina7,530,009,759,67
Pobjede539449,11%00,00%562,50%1041,67%
Izgubljene545449,65%00,00%337,50%1250,00%
Neriješeno1361,24%00,00%00,00%28,33%
Preživjele bitke260223,69%00,00%337,50%625,00%
Uništenih tenkova71180,6500,0081,00160,67
Odnos razaranja0,850,001,600,89
Otkriveno tenkova112241,0200,0050,63160,67
Počinjena šteta988,430,001.838,501.842,17
Bodovi zauzimanja200461,8300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi43360,3900,0000,0000,00
Iskustvo479,670,00561,25632,58
WN7921,170,001222,25799,51
WN81136,510,001587,981346,02
Ukupno
Bitke10984
Ø Razina7,53
Pobjede539449,11%
Izgubljene545449,65%
Neriješeno1361,24%
Preživjele bitke260223,69%
Uništenih tenkova71180,65
Odnos razaranja0,85
Otkriveno tenkova112241,02
Počinjena šteta988,43
Bodovi zauzimanja200461,83
Obrambeni bodovi43360,39
Iskustvo479,67
WN7921,17
WN81136,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke8
Ø Razina9,75
Pobjede562,50%
Izgubljene337,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke337,50%
Uništenih tenkova81,00
Odnos razaranja1,60
Otkriveno tenkova50,63
Počinjena šteta1.838,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo561,25
WN71222,25
WN81587,98
Zadnjih 30 dana
Bitke24
Ø Razina9,67
Pobjede1041,67%
Izgubljene1250,00%
Neriješeno28,33%
Preživjele bitke625,00%
Uništenih tenkova160,67
Odnos razaranja0,89
Otkriveno tenkova160,67
Počinjena šteta1.842,17
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo632,58
WN7799,51
WN81346,02
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke146000
Pobjede6242,47%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8256,16%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,37%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4530,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova840,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,830,000,000,00
Otkriveno tenkova780,5300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.845,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja1410,9700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1601,1000,0000,0000,00
Iskustvo500,730,000,000,00
Ukupno
Bitke146
Pobjede6242,47%
Izgubljene8256,16%
Neriješeno21,37%
Preživjele bitke4530,82%
Uništenih tenkova840,58
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova780,53
Počinjena šteta1.845,72
Bodovi zauzimanja1410,97
Obrambeni bodovi1601,10
Iskustvo500,73
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke72000
Pobjede3345,83%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3852,78%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2534,72%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova480,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,020,000,000,00
Otkriveno tenkova350,4900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.205,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja1071,4900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2363,2800,0000,0000,00
Iskustvo608,960,000,000,00
Ukupno
Bitke72
Pobjede3345,83%
Izgubljene3852,78%
Neriješeno11,39%
Preživjele bitke2534,72%
Uništenih tenkova480,67
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova350,49
Počinjena šteta1.205,58
Bodovi zauzimanja1071,49
Obrambeni bodovi2363,28
Iskustvo608,96
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede233,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene466,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke350,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta325,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11018,3300,0000,0000,00
Iskustvo184,500,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede233,33%
Izgubljene466,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke350,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta325,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi11018,33
Iskustvo184,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke803000
Pobjede40550,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene37446,58%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno242,99%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke29937,24%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5180,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,030,000,000,00
Otkriveno tenkova6090,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.098,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja16672,0800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10371,2900,0000,0000,00
Iskustvo486,550,000,000,00
Ukupno
Bitke803
Pobjede40550,44%
Izgubljene37446,58%
Neriješeno242,99%
Preživjele bitke29937,24%
Uništenih tenkova5180,65
Odnos razaranja1,03
Otkriveno tenkova6090,76
Počinjena šteta1.098,56
Bodovi zauzimanja16672,08
Obrambeni bodovi10371,29
Iskustvo486,55
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke106000
Pobjede3028,30%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7570,75%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,94%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2826,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova620,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,790,000,000,00
Otkriveno tenkova1010,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.857,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja1451,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1241,1700,0000,0000,00
Iskustvo389,110,000,000,00
Ukupno
Bitke106
Pobjede3028,30%
Izgubljene7570,75%
Neriješeno10,94%
Preživjele bitke2826,42%
Uništenih tenkova620,58
Odnos razaranja0,79
Otkriveno tenkova1010,95
Počinjena šteta1.857,91
Bodovi zauzimanja1451,37
Obrambeni bodovi1241,17
Iskustvo389,11
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (172)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
TVP T 50/51101656,6752945048,67%1301,63
IS-7101783,9965341950,60%1395,89
Škoda T 5091262,1751536247,79%1119,99
IS-38966,4545530344,55%975,43
Konštrukta T-34/1007543,2634824549,39%737,67
Jagdpanzer E 100101735,9251823245,69%1160,17
T-4481007,4852822951,53%1332,09
TVP VTU Koncept8640,8437022843,42%634,97
Škoda T 256301,6127922046,82%393,39
Ferdinand81061,0348521449,07%1060,24
M446685,7539120848,08%1094,70
Lorraine 40 t 81251,2961120048,00%1426,17
Type 6191323,0254919247,40%1196,70
IS7608,2636017948,04%664,53
Object 140101758,2061917950,84%1456,26
Vz. 55102100,9268117251,16%1601,66
M46 Patton91150,8456017153,22%1000,35
Panhard EBR 909764,6760417153,80%1059,84
Leopard Prototyp A91468,5557216348,47%1271,86
M48A5 Patton101639,5757616248,15%1277,48
T-1506603,4938115946,54%940,62
T-5491062,1350415352,94%973,59
Super Hellcat 7810,3442915147,02%1072,22
Tiger (P)7800,0048614551,03%1034,08
59-166414,7341614452,08%1119,59
T-1091372,8659414050,71%1252,88
Prototipo Standard B91438,4557613942,45%1174,28
KV-856348,2126913850,72%407,27
Type 586568,9139913753,28%1043,92
M53/M5591069,4554013247,73%879,28
Object 252U 81338,6472212852,34%1504,19
Jagdpanzer IV6715,5240712560,00%1368,01
VK 30.01 (P)6488,8131911353,10%689,47
Leopard 1101960,3566610647,17%1486,49
TNH T Vz. 5191640,9461810557,14%1654,51
KV-15268,2431110548,57%375,05
Type T-345257,2622110141,58%459,16
M40/M4381245,2156010052,00%1440,30
M4A1 Sherman5390,363139852,04%967,51
Hotchkiss EBR7531,715059851,02%1067,79
M415337,652609344,09%353,86
P.43 ter7961,874909146,15%1373,30
P.44 Pantera81019,935669143,96%1172,35
WZ-1317821,966179151,65%1953,72
Tiger II81411,886918851,14%1575,57
TNH 105/100081084,925478540,00%1144,85
XM69 Hacker112246,536768549,41%1520,50
Jagdtiger91603,965377857,69%1397,19
T-28458,701637746,75%66,96
IS-27813,885657644,74%978,46
KV-1S6240,202277544,00%191,24
StuG III Ausf. G5365,662377447,30%729,71
Object 277101937,196427452,70%1524,46
T-34-85M 6892,786216957,97%1708,13
Type 64 6573,234966953,62%1544,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5182,952306555,38%359,61
Crusader6398,783636446,88%1049,70
T297993,245516248,39%1146,69
VK 30.02 (D)7926,435616150,82%1403,82
Charioteer81611,337326045,00%1952,15
T82 HMC4155,341555855,17%406,14
STB-1101460,265575743,86%1030,49
M5A1 Stuart4241,002595651,79%778,60
Achilles6831,935135560,00%1783,29
Chi-To SP71183,476395341,51%1223,67
Panhard AMD 178B6290,553295349,06%648,29
Strv 103B101800,776765263,46%1338,41
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4128,482945255,77%317,04
Type 5 Chi-Ri7775,685675050,00%1168,68
M10391468,806535046,00%1095,16
GSOR the TANK 91612,275864835,42%1422,22
AMX 13 757639,285904748,94%1295,53
Challenger71041,625654746,81%1312,45
Type 3 Chi-Nu5495,543524647,83%1215,74
AMX 12 t6658,595584652,17%1946,48
CS-447972,566404557,78%1545,23
T-437594,804854548,89%814,03
M26 Pershing8671,214364334,88%570,96
Alecto4225,562174355,81%523,41
Indien-Panzer8998,475214346,51%1196,51
Type 95 Ji-Ro6719,103324247,62%1184,49
Type 3 Ho-Ni III5534,212943842,11%941,76
AMX 50 B101543,626103737,84%890,88
Marder II3115,441093630,56%97,14
SU-100M171147,786143630,56%1456,41
M127905,666123560,00%1127,16
Object 283 91112,316463562,86%1105,13
M3 Lee498,061743444,12%114,26
Vz. 44-171137,595683240,63%1346,43
WZ-1328513,165723237,50%578,13
VK 30.02 (M)6809,726323265,63%1839,40
M4A3(76)W Sherman 6723,505873253,13%1162,06
AMX ELC bis5402,733483053,33%1252,33
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4270,552512958,62%659,32
DS PZInż5488,103762962,07%1049,89
Tiger I71228,186042857,14%1659,80
T-463106,141442850,00%285,37
AT 25456,683842850,00%1010,36
14TP4141,732222650,00%343,06
Type 1 Chi-He4422,202482548,00%1169,34
Matilda4272,962662445,83%639,96
SU-10061203,215672441,67%2080,51
Valentine AT4185,701442343,48%301,44
Strv 746768,325132245,45%1407,24
P.43 bis6968,186302259,09%2060,55
E 7591916,188482259,09%1868,21
T18 HMC382,351322060,00%306,93
StuG IV 5269,252402045,00%495,22
AMX 404204,422071926,32%563,23
T207509,224311855,56%613,07
STA-18722,676001877,78%990,24
Panhard AML Lynx 6x68394,564151838,89%400,24
Strv m/425473,533831758,82%1443,31
Type 2597 Chi-Ha3117,761211729,41%171,12
M2 Medium Tank381,001341747,06%93,20
BT-74179,002141637,50%333,82
T 54D 92041,947701631,25%1935,62
T3281055,936431540,00%901,63
SU-76M4489,403001553,33%1334,77
LTP 3108,831351233,33%252,76
Lago4235,003291154,55%632,96
P.435506,825301172,73%1554,33
10TP3168,551681145,45%472,02
T2 Medium Tank271,80991020,00%103,23
M661230,67995977,78%2253,56
T1 HMC235,8988955,56%157,51
VK 30.01 (H)5468,89482977,78%1174,52
Universal Carrier 2-pdr293,00105944,44%162,62
Type 97 Chi-Ha3372,38187825,00%1172,52
T-26276,25152862,50%308,85
Strv m/40L3281,00201757,14%889,63
AMX 38369,57210771,43%261,00
T7 Combat Car 267,14156757,14%244,86
ELC EVEN 90 8482,14474742,86%756,47
SU-855591,00468683,33%1411,86
Renault FT1149,17244650,00%786,70
LT vz. 38383,3379616,67%60,25
T-345274,40329540,00%501,28
LT vz. 35299,00178540,00%221,01
Vickers Medium Mk. III3183,20273580,00%801,29
Ikv 723156,60151560,00%402,91
T28 Concept 7709,60436520,00%737,64
Vickers Medium Mk. I123,7562425,00%0,00
P26/4041327,50804450,00%4287,87
B.U.G.I.61169,50636425,00%2318,88
Bretagne Panther 6549,00401425,00%694,43
T1 Cunningham127,6774333,33%1,65
7TP2193,672483100,00%734,49
Vickers Mk. E Type B2217,00249366,67%1108,27
Pvlvv fm/42281,00135333,33%58,46
MS-1126,3371333,33%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)354,00154366,67%227,75
Panzerjäger I2102,00153366,67%369,74
FCM 362155,33190333,33%498,18
T-54 first prototype 8553,67490333,33%387,96
Kolohousenka155,00108250,00%82,84
Type 95 Ha-Go2199,50169250,00%897,21
4TP10,00127250,00%79,03
Renault NC-31132,501682100,00%264,10
M56 Scorpion 7222,5013220,00%5,65
Fantôme 9708,5032420,00%324,02
Vickers Medium Mk. II2138,001771100,00%674,30
TKS z n.k.m. 20 mm 247,002181100,00%261,00
L6/402162,003021100,00%575,19
Renault Otsu1277,001781100,00%1413,85
AT-1266,003410,00%0,00
Gabler’s Destroyer 50,003601100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 62488,00101010,00%8608,96
KV-1SA 5112,0019210,00%0,00
T-50-2 6251,0015010,00%346,78
AMX M4 mle. 49 Liberté 8443,0026010,00%203,29
AMX M4 mle. 49 8622,0025110,00%375,28

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 29.10.2022
Pozicija: Novak
Član od: 29.10.2022
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.04.2019
Otišao: 21.11.2021
Pozicija: Novak
Član od: 03.02.2019
Otišao: 03.02.2019
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 05.02.2019
Otišao: 25.04.2019
Pozicija: Novak
Član od: 03.11.2018
Otišao: 27.12.2018