NeedToDoEverythingAlone

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.10.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke29290029196
Ø Razina8,350,009,349,70
Pobjede1661156,71%00,00%1655,17%10252,04%
Izgubljene1231142,03%00,00%1241,38%9246,94%
Neriješeno3681,26%00,00%13,45%21,02%
Preživjele bitke1102337,63%00,00%1137,93%6533,16%
Uništenih tenkova361111,2300,00341,172451,25
Odnos razaranja1,980,001,891,87
Otkriveno tenkova356921,2200,00200,692431,24
Počinjena šteta2.055,690,002.595,553.006,04
Bodovi zauzimanja145110,5000,0000,0010,01
Obrambeni bodovi244970,8400,00371,28670,34
Iskustvo843,220,00924,10956,52
WN71684,030,001623,341640,32
WN82587,410,002922,633023,04
Ukupno
Bitke29290
Ø Razina8,35
Pobjede1661156,71%
Izgubljene1231142,03%
Neriješeno3681,26%
Preživjele bitke1102337,63%
Uništenih tenkova361111,23
Odnos razaranja1,98
Otkriveno tenkova356921,22
Počinjena šteta2.055,69
Bodovi zauzimanja145110,50
Obrambeni bodovi244970,84
Iskustvo843,22
WN71684,03
WN82587,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke29
Ø Razina9,34
Pobjede1655,17%
Izgubljene1241,38%
Neriješeno13,45%
Preživjele bitke1137,93%
Uništenih tenkova341,17
Odnos razaranja1,89
Otkriveno tenkova200,69
Počinjena šteta2.595,55
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi371,28
Iskustvo924,10
WN71623,34
WN82922,63
Zadnjih 30 dana
Bitke196
Ø Razina9,70
Pobjede10252,04%
Izgubljene9246,94%
Neriješeno21,02%
Preživjele bitke6533,16%
Uništenih tenkova2451,25
Odnos razaranja1,87
Otkriveno tenkova2431,24
Počinjena šteta3.006,04
Bodovi zauzimanja10,01
Obrambeni bodovi670,34
Iskustvo956,52
WN71640,32
WN83023,04
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke666000
Pobjede39759,61%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene24937,39%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno203,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke27340,99%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5050,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,280,000,000,00
Otkriveno tenkova7891,1800,0000,0000,00
Počinjena šteta2.157,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja7251,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5000,7500,0000,0000,00
Iskustvo968,340,000,000,00
Ukupno
Bitke666
Pobjede39759,61%
Izgubljene24937,39%
Neriješeno203,00%
Preživjele bitke27340,99%
Uništenih tenkova5050,76
Odnos razaranja1,28
Otkriveno tenkova7891,18
Počinjena šteta2.157,06
Bodovi zauzimanja7251,09
Obrambeni bodovi5000,75
Iskustvo968,34
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke44000
Pobjede1636,36%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2659,09%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno24,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1840,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova240,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,920,000,000,00
Otkriveno tenkova380,8600,0000,0000,00
Počinjena šteta834,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja821,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1072,4300,0000,0000,00
Iskustvo507,800,000,000,00
Ukupno
Bitke44
Pobjede1636,36%
Izgubljene2659,09%
Neriješeno24,55%
Preživjele bitke1840,91%
Uništenih tenkova240,55
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova380,86
Počinjena šteta834,36
Bodovi zauzimanja821,86
Obrambeni bodovi1072,43
Iskustvo507,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke82000
Pobjede5162,20%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3036,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,22%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3137,80%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova630,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,240,000,000,00
Otkriveno tenkova440,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta610,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja2332,8400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi891,0900,0000,0000,00
Iskustvo574,550,000,000,00
Ukupno
Bitke82
Pobjede5162,20%
Izgubljene3036,59%
Neriješeno11,22%
Preživjele bitke3137,80%
Uništenih tenkova630,77
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova440,54
Počinjena šteta610,61
Bodovi zauzimanja2332,84
Obrambeni bodovi891,09
Iskustvo574,55
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova33,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta467,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo129,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova33,00
Počinjena šteta467,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo129,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke483000
Pobjede25452,59%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene22947,41%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke18838,92%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3860,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,310,000,000,00
Otkriveno tenkova4680,9700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.124,470,000,000,00
Bodovi zauzimanja9471,9600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi16853,4900,0000,0000,00
Iskustvo832,830,000,000,00
Ukupno
Bitke483
Pobjede25452,59%
Izgubljene22947,41%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke18838,92%
Uništenih tenkova3860,80
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova4680,97
Počinjena šteta1.124,47
Bodovi zauzimanja9471,96
Obrambeni bodovi16853,49
Iskustvo832,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2732000
Pobjede138950,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene132048,32%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno230,84%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke103737,96%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova21410,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,260,000,000,00
Otkriveno tenkova33781,2400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.666,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja33161,2100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi70452,5800,0000,0000,00
Iskustvo763,910,000,000,00
Ukupno
Bitke2732
Pobjede138950,84%
Izgubljene132048,32%
Neriješeno230,84%
Preživjele bitke103737,96%
Uništenih tenkova21410,78
Odnos razaranja1,26
Otkriveno tenkova33781,24
Počinjena šteta1.666,14
Bodovi zauzimanja33161,21
Obrambeni bodovi70452,58
Iskustvo763,91
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke239502758
Pobjede113447,35%00,00%1451,85%3051,72%
Izgubljene125352,32%00,00%1348,15%2848,28%
Neriješeno80,33%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke71329,77%00,00%933,33%1831,03%
Uništenih tenkova19260,8000,00220,81400,69
Odnos razaranja1,150,001,221,00
Otkriveno tenkova36741,5300,00341,261031,78
Počinjena šteta2.248,320,002.638,932.204,41
Bodovi zauzimanja22450,9400,0000,00340,59
Obrambeni bodovi19180,8000,0010,0410,02
Iskustvo815,620,00948,33903,34
Ukupno
Bitke2395
Pobjede113447,35%
Izgubljene125352,32%
Neriješeno80,33%
Preživjele bitke71329,77%
Uništenih tenkova19260,80
Odnos razaranja1,15
Otkriveno tenkova36741,53
Počinjena šteta2.248,32
Bodovi zauzimanja22450,94
Obrambeni bodovi19180,80
Iskustvo815,62
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke27
Pobjede1451,85%
Izgubljene1348,15%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke933,33%
Uništenih tenkova220,81
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova341,26
Počinjena šteta2.638,93
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi10,04
Iskustvo948,33
Zadnjih 30 dana
Bitke58
Pobjede3051,72%
Izgubljene2848,28%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1831,03%
Uništenih tenkova400,69
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova1031,78
Počinjena šteta2.204,41
Bodovi zauzimanja340,59
Obrambeni bodovi10,02
Iskustvo903,34
Anzeigen

Tenkovi (256)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Churchill III 5573,6874787954,49%1321,72
Panhard EBR 105102075,3998676562,22%3332,26
Object 140102385,2078864953,47%2376,31
T110E5102469,6576462753,11%2354,46
T297872,0050360647,69%1006,46
T3281042,9061158450,17%1145,64
212A91517,7357957656,08%1521,07
KV-15473,1935955750,81%938,07
SU-10181168,2965454550,83%1285,04
Pz.Kpfw. T 25 5428,1743848853,89%1161,97
E 5092398,7393148263,28%2936,71
Super Conqueror103548,47108745958,82%3892,81
S-517531,1631943547,13%505,50
Leopard 1103463,5997239659,60%3535,24
Bat.-Châtillon 25 t102991,44102339562,28%3257,95
Manticore101804,8497339557,22%2958,89
KV-37772,9847936153,19%940,82
FV4005 Stage II102640,5869534453,20%2227,34
TVP T 50/51103127,0898734360,35%3416,17
T-54 ltwt.91387,5982333457,49%2596,36
CS-63103360,21110533365,17%3774,44
Object 277103353,98104232560,31%3808,39
Object 703 Version II 82357,30120431760,88%3472,23
T-448859,1561131044,84%1002,95
Jagdpanther II81399,3470229450,68%1508,99
KV-856646,1545129350,17%1043,33
Object 279 early 103839,35121829266,44%3365,32
IS-381376,8578128052,86%1703,65
SU-14-281111,0953827842,81%1064,21
M10391147,9260827544,36%923,95
STB-1103220,68104427459,85%3529,96
T95/FV4201 Chieftain 103935,35118427159,41%3692,12
Rheinmetall Skorpion G 82568,34110426565,66%3448,96
Jagdtiger92159,3370525249,60%2150,29
Panther7974,2474524755,47%1729,85
Object 263102035,0062223748,95%1462,28
BZ-176 82762,41132023566,81%3842,71
Škoda T 256679,8462422856,58%1401,34
T-5491236,3973322851,32%1219,30
KV-26456,6730322846,05%575,67
Progetto M35 mod. 46 82485,12121222860,09%4016,07
ShPTK-TVP 100 82394,70109022755,07%3688,30
Object 268 Version 4103081,1988522663,27%3174,42
LTTB8811,7477822057,73%1741,97
Škoda T 5093047,07117621966,67%4102,52
Object 260 103595,42109121360,56%3876,27
Grille 15103165,5080221152,61%2590,50
WZ-120-1G FT 82124,82102821164,93%2996,02
SU-1006636,6645021043,33%973,75
Jagdpanther71318,9676720956,46%2088,36
IS-7103323,24110320260,89%3602,54
Kranvagn103417,25109020065,00%3838,20
T-100 LT101952,4598919955,78%3245,60
Panther II81099,2870519550,26%1476,28
Bat.-Châtillon Bourrasque 82584,56125319464,43%4227,38
AMX 50 B103553,77103418258,24%3560,22
SU-100M17880,2860417646,59%1173,24
Vz. 55104037,60119016671,08%4017,07
SU-122-5491583,1274316552,73%1550,62
AMX 67 Imbattable114369,19112516555,15%3469,81
T57 Heavy103889,01117616169,57%3911,13
Leopard Prototyp A93154,82107715957,23%4198,28
Centurion Mk. 7/192954,17117315863,92%3966,05
T110E4103425,46100315870,89%3058,24
WZ-111G FT93239,52113015765,61%3721,07
LT-432 81416,44105415361,44%3555,61
M54 Renegade 82663,03124814564,83%4063,16
T-1092797,91104314367,13%3642,10
Emil II93313,80130013765,69%4805,42
E 50 Ausf. M103660,64115313666,91%4180,45
SU-855298,0721013344,36%475,34
T-437861,1369013055,38%1438,50
Black Rock 114325,98125212864,84%3872,53
M66287,8525812343,90%198,08
Škoda T 56 83067,97133012261,48%4332,94
IS71086,4676612153,72%1676,46
114 SP2 103281,1982212152,07%2544,71
Object 261101891,9275512054,17%1762,84
Object 43092651,89107311952,10%3388,75
Waffenträger auf Pz. IV93240,86108011867,80%3676,39
Bat.-Châtillon 25 t AP92540,46102211558,26%3751,56
FV3046616,1048711354,87%1193,78
M40/M4381573,1379411253,57%1772,90
T110E3103181,6595411265,18%2780,99
Vz. 60S Dravec 104002,23118811161,26%3408,45
Object 430U103037,65105310763,55%3427,25
T-1506517,4333510646,23%694,69
AMX M4 mle. 54103798,43110910461,54%4039,28
FV230 Canopener103448,47112110364,08%3176,74
Strv 103B103213,6090610160,40%2847,57
CS-52 LIS 82471,94120110059,00%4426,81
Conqueror93141,4512389971,72%4429,67
KV-1S6347,663039953,54%482,98
GSOR 1008 82438,2111179962,63%3460,02
Ho-Ri 3103321,229569862,24%3002,22
KV-137533,695929854,08%796,98
T1 Heavy5273,672459336,56%272,20
121B 103753,5210889359,14%4083,43
T-345341,593169152,75%895,59
Jagdpanzer IV6846,496349152,75%1681,33
Prototipo Standard B93104,5211219052,22%4164,86
Panhard AML Lynx 6x681289,979478949,44%3029,07
WZ-111 Qilin 103819,5411168955,06%4080,02
T803113687,3910828853,41%2874,49
T-832 82690,9913808669,77%4199,77
T95E6 103211,4411028473,81%3192,61
Panhard EBR 75 (FL 10) 81655,5811127968,35%4015,56
AMX 13 7571475,319587771,43%4840,92
Škoda T 245392,214177643,42%923,10
Bisonte C45 82439,7712797568,00%3656,43
Vz. 68 Squall 81137,488727557,33%2460,05
T-284155,081947245,83%278,60
Strv 103-092925,569907153,52%3153,85
VK 30.02 (M)6621,485947153,52%1158,33
Rhm.-Borsig Waffenträger82535,7710586966,67%3213,37
Durendal 103495,4110626962,32%3140,43
Type 5 Heavy103656,6411516665,15%3023,01
Lansen C 82121,0810586553,85%3448,14
Progetto C50 mod. 6692970,3912806479,69%4323,23
SU-85B4259,381976347,62%496,78
Ho-Ri 193227,9510586262,90%3383,20
BZ-79114201,1611646162,30%2981,41
VK 30.01 (H)5641,575656045,00%1663,88
Object 907 103504,8811675867,24%3610,66
Bishop5564,115035771,93%1630,55
Progetto M40 mod. 65103034,9610745662,50%3582,05
M46 Patton92685,3411285660,71%3712,27
AMX M4 mle. 5193617,5113075360,38%4923,98
AMX 50 12092900,9210625253,85%3725,14
Caernarvon81989,3110435259,62%2748,45
Tortoise93512,0012825269,23%3988,36
DZT-159 92533,6010135259,62%2884,54
ISU-152K 82351,4710095162,75%3967,91
BZ-75103395,459724951,02%3042,33
StuG III Ausf. G5581,215104847,92%1394,75
Birch Gun4229,272134862,50%846,72
M3 Lee4144,601754753,19%381,55
Type 6192878,8310734761,70%3793,77
60TP Lewandowskiego103890,6411174765,96%3965,81
Taschenratte113812,4011674761,70%2781,91
UDES 15/16103263,8910934671,74%3480,19
M53/M5591490,856284639,13%1341,73
113103627,919914544,44%4043,41
Vz. 71 Tesák101983,6610714459,09%3260,61
Versuchspanzer 5793006,5510754447,73%3172,41
FV226 Contradictious 82467,0512154465,91%3342,74
MT-256277,674154334,88%606,14
Ares 8592513,1411834369,77%3404,45
ST vz. 394185,453044254,76%477,42
Type 59 82024,2911904160,98%3604,66
Centurion Mk. I81920,2210774158,54%3321,47
Crusader 5.5-in. SP7986,536134047,50%1397,29
Bat.-Châtillon 12 t81430,0811153956,41%3754,14
Kampfpanzer 07 P(E) 103908,1812033964,10%4356,73
AMX 50 10082655,7912443865,79%3781,80
FV229 Contender93147,3912513871,05%3625,00
43 M. Toldi III 3115,712453850,00%437,72
VK 72.01 (K) 103610,9710733666,67%2736,20
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4466,864773560,00%1335,73
T-463147,402173540,00%388,12
TNH T Vz. 5193701,2912983551,43%5391,23
CS-5382051,6610293557,14%3880,59
CS-5992429,3510603461,76%2983,74
G.W. Tiger (P)81146,445703441,18%1083,26
Wespe389,881293354,55%219,66
Pz.Kpfw. 5583322,7215203262,50%4602,52
Strv S1 82454,509873265,63%3642,77
M2 Medium Tank397,102073145,16%141,58
T-505100,612513154,84%207,76
Vickers MBT Mk. 3 103238,2710133060,00%3869,60
Tiger II82167,4811262962,07%2933,02
AE Phase I 92847,6611982972,41%3636,46
Object 252U 82188,649902850,00%2596,18
BT-22131,002842759,26%591,82
Coccodrillo 103640,8111412766,67%3393,92
CS-67 Szakal113606,6712242777,78%3450,96
Rheinmetall Panzerwagen101793,379142748,15%2326,94
Progetto CC55 mod. 5482855,7712372642,31%4438,15
E 7592942,3811972673,08%3336,49
Hotchkiss EBR71351,3110832669,23%4541,52
Matilda Black Prince 5391,544112642,31%829,32
Jagdpanzer E 100102434,126422540,00%1674,60
M48A5 Patton103101,1610332564,00%3158,22
T54E192937,8711612365,22%3371,91
Char Mle. 75 91799,399692360,87%3133,58
FV4201 Chieftain Proto 92878,1311272360,87%3358,90
T92 8802,488292343,48%1429,81
Matilda4294,233802250,00%719,98
T3092266,107802050,00%2067,90
FV227 Conceiver82323,8012352065,00%3502,50
Jagdpanzer E 90 93099,6511032065,00%3319,22
WZ-111 model 1-493315,0013151968,42%4606,21
T-262142,582001973,68%786,48
Ho-Ri 282700,1111871963,16%4472,32
Object 25793055,9413471877,78%4307,07
E 25 71875,6711421861,11%3493,62
SFAC 105 81913,837371850,00%1980,51
AMX ELC bis5755,825771752,94%4374,54
M-V-Y103496,767751723,53%2636,61
Loyd Gun Carriage2111,441201643,75%584,96
Sexton II368,331301566,67%262,91
SU-76M4124,671521560,00%260,08
Chieftain Mk. 6 102816,008511533,33%2088,23
LT vz. 383150,862051428,57%387,92
E 100102459,508641450,00%2270,37
Durchbruchswagen 24391,214321450,00%1112,03
Gryphon 103027,077081421,43%2071,61
AMX 13 105101809,316761330,77%2032,54
M47 Iron Arnie 82518,0013231369,23%3951,81
Type 91 Heavy3150,252001241,67%276,80
T2 Medium Tank2115,921681233,33%389,01
G.W. Panther7890,584511250,00%967,97
FV224 Chopper72039,3313871283,33%4009,80
G.Pz. Mk. VI (e)275,641371154,55%351,51
Tiger-Maus 93742,7312421154,55%4423,27
AMBT 82971,6413871163,64%5771,35
Char Futur 4 93087,3611961154,55%4016,72
TVP VTU Koncept82039,7010891070,00%3258,41
SDP wz 66 Grom 81223,207971070,00%1265,47
P.44 Pantera82439,781216977,78%4932,38
Ares 7582429,111403988,89%3605,42
Lion 103268,33983955,56%3704,67
Cobra 93093,221105955,56%3496,44
Vickers Medium Mk. III3166,88295850,00%531,05
Pz.Kpfw. III Ausf. E3212,63340850,00%568,04
Controcarro 1 Mk. 292463,131174875,00%2405,71
AMX 12 t6894,13744862,50%3386,57
Sturer Emil72023,43823742,86%3763,76
Object 26392569,14516728,57%2716,91
StuG IV 5307,14336757,14%736,08
ISU-15281963,17909683,33%2559,40
Kampfpanzer 07 RH 82156,671048666,67%3464,76
122 TM 82147,331288683,33%3298,56
Vickers Medium Mk. II2195,00289540,00%878,34
MS-11138,20199560,00%743,25
Waffenträger auf E 100102384,40366520,00%1271,51
Super Hellcat 71520,80860560,00%2708,08
M1271187,25718450,00%1352,52
Kunze Panzer 93125,75999450,00%4255,03
T 55A 93629,751249450,00%5614,71
Type 89 I-Go/Chi-Ro2219,003853100,00%1178,90
XM66F 81551,0055430,00%1619,00
Kolohousenka1129,001992100,00%667,37
T1 Cunningham170,001622100,00%429,77
Pz.Kpfw. II2129,50424250,00%402,32
AT-12117,506520,00%213,82
Projet Louis 9784,509102100,00%1058,04
LT vz. 352151,003291100,00%771,67
Renault Otsu127,001651100,00%261,00
Type 95 Heavy4103,0011510,00%48,37
Carro da Combattimento 45 t 104933,0016051100,00%5665,66
T-45 2251,008751100,00%1537,14
KV-5 81684,0050610,00%1446,78
TOG II* 6150,002731100,00%261,00
Panther/M10 71581,0012241100,00%2982,88
Charioteer Nomad 82370,0011361100,00%3003,17

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.10.2026
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 18.10.2025
Otišao: 01.10.2026
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 11.06.2025
Otišao: 17.10.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 27.05.2025
Otišao: 04.06.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 20.04.2025
Otišao: 20.05.2025
Pozicija: Novak
Član od: 07.03.2025
Otišao: 27.03.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 27.12.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 17.10.2023
Otišao: 26.12.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 17.10.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 02.03.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 12.02.2023
Otišao: 22.02.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.08.2023
Otišao: 20.09.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 12.07.2022
Otišao: 27.12.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.12.2022
Otišao: 03.01.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 13.01.2023
Otišao: 11.02.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 23.02.2023
Otišao: 22.03.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 04.01.2023
Otišao: 10.01.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 29.09.2023
Otišao: 16.10.2023
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 23.03.2023
Otišao: 07.08.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 23.02.2023
Otišao: 22.03.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.12.2021
Otišao: 01.03.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.10.2021
Otišao: 16.12.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.02.2021
Otišao: 14.09.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 15.10.2018
Otišao: 28.01.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 24.11.2019
Otišao: 28.11.2020
Pozicija: Novak
Član od: 19.08.2018
Otišao: 19.08.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 27.12.2020
Otišao: 31.01.2021
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 13.03.2017
Otišao: 31.10.2017
Pozicija: Novak
Član od: 16.03.2018
Otišao: 16.03.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 21.08.2018
Otišao: 12.10.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 08.11.2017
Otišao: 10.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.01.2019
Otišao: 09.11.2019
Pozicija: Novak
Član od: 24.11.2017
Otišao: 23.01.2018
Pozicija: Novak
Član od: 01.11.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.04.2016
Otišao: 21.10.2016
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 19.01.2016
Otišao: 04.04.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 25.11.2015
Otišao: 12.01.2016
Pozicija: Novak
Član od: 27.10.2015
Otišao: 24.11.2015
Pozicija: Novak
Član od: 17.08.2015
Otišao: 20.09.2015
Pozicija: Novak
Član od: 15.07.2015
Otišao: 15.08.2015
Pozicija: Novak
Član od: 08.06.2015
Otišao: 13.07.2015