NOFATE666

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.08.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke29230000
Ø Razina6,410,000,000,00
Pobjede1436849,15%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1456049,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno3021,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke606420,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova212670,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,920,000,000,00
Otkriveno tenkova319421,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta731,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja313981,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi129170,4400,0000,0000,00
Iskustvo402,240,000,000,00
WN7946,770,000,000,00
WN81019,290,000,000,00
Ukupno
Bitke29230
Ø Razina6,41
Pobjede1436849,15%
Izgubljene1456049,81%
Neriješeno3021,03%
Preživjele bitke606420,75%
Uništenih tenkova212670,73
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova319421,09
Počinjena šteta731,98
Bodovi zauzimanja313981,07
Obrambeni bodovi129170,44
Iskustvo402,24
WN7946,77
WN81019,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke286000
Pobjede14550,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13446,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno72,45%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12443,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1730,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,070,000,000,00
Otkriveno tenkova1520,5300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.552,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja4881,7100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2360,8300,0000,0000,00
Iskustvo463,600,000,000,00
Ukupno
Bitke286
Pobjede14550,70%
Izgubljene13446,85%
Neriješeno72,45%
Preživjele bitke12443,36%
Uništenih tenkova1730,60
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova1520,53
Počinjena šteta1.552,80
Bodovi zauzimanja4881,71
Obrambeni bodovi2360,83
Iskustvo463,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke71000
Pobjede3346,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3650,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno22,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2535,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova440,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,960,000,000,00
Otkriveno tenkova771,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.022,100,000,000,00
Bodovi zauzimanja630,8900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1752,4600,0000,0000,00
Iskustvo416,230,000,000,00
Ukupno
Bitke71
Pobjede3346,48%
Izgubljene3650,70%
Neriješeno22,82%
Preživjele bitke2535,21%
Uništenih tenkova440,62
Odnos razaranja0,96
Otkriveno tenkova771,08
Počinjena šteta1.022,10
Bodovi zauzimanja630,89
Obrambeni bodovi1752,46
Iskustvo416,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke26000
Pobjede1142,31%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1557,69%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke726,92%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova180,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova200,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta630,190,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi331,2700,0000,0000,00
Iskustvo308,270,000,000,00
Ukupno
Bitke26
Pobjede1142,31%
Izgubljene1557,69%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke726,92%
Uništenih tenkova180,69
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova200,77
Počinjena šteta630,19
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi331,27
Iskustvo308,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36000
Pobjede822,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2775,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,78%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke925,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,4200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,560,000,000,00
Otkriveno tenkova160,4400,0000,0000,00
Počinjena šteta941,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi70,1900,0000,0000,00
Iskustvo282,030,000,000,00
Ukupno
Bitke36
Pobjede822,22%
Izgubljene2775,00%
Neriješeno12,78%
Preživjele bitke925,00%
Uništenih tenkova150,42
Odnos razaranja0,56
Otkriveno tenkova160,44
Počinjena šteta941,92
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi70,19
Iskustvo282,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1110000
Pobjede59253,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene48443,60%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno343,06%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke38834,95%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7550,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,050,000,000,00
Otkriveno tenkova11071,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta932,540,000,000,00
Bodovi zauzimanja31572,8400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi22372,0200,0000,0000,00
Iskustvo483,440,000,000,00
Ukupno
Bitke1110
Pobjede59253,33%
Izgubljene48443,60%
Neriješeno343,06%
Preživjele bitke38834,95%
Uništenih tenkova7550,68
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova11071,00
Počinjena šteta932,54
Bodovi zauzimanja31572,84
Obrambeni bodovi22372,02
Iskustvo483,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke986000
Pobjede46847,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene49750,41%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno212,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke32733,16%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6000,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova10031,0200,0000,0000,00
Počinjena šteta753,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja23352,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6010,6100,0000,0000,00
Iskustvo308,780,000,000,00
Ukupno
Bitke986
Pobjede46847,46%
Izgubljene49750,41%
Neriješeno212,13%
Preživjele bitke32733,16%
Uništenih tenkova6000,61
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova10031,02
Počinjena šteta753,83
Bodovi zauzimanja23352,37
Obrambeni bodovi6010,61
Iskustvo308,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20000
Pobjede525,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1575,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke315,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,3000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,350,000,000,00
Otkriveno tenkova150,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta943,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi432,1500,0000,0000,00
Iskustvo173,750,000,000,00
Ukupno
Bitke20
Pobjede525,00%
Izgubljene1575,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke315,00%
Uništenih tenkova60,30
Odnos razaranja0,35
Otkriveno tenkova150,75
Počinjena šteta943,85
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi432,15
Iskustvo173,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (190)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
S35 CA5629,06418118755,01%1628,43
KV-15508,5037994251,70%1063,47
KV-26613,5239688152,33%1042,40
S-517845,1135483146,81%987,10
KV-856600,3937675247,34%938,59
Jagdpanther II81309,8253763046,19%1424,93
Jagdpanzer E 100101758,6449061547,97%1239,14
Jagdpanther7908,7847461348,29%1224,16
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4334,2130757752,69%895,57
IS7864,5947055747,94%1145,18
IS-381213,3054954949,18%1450,93
T-1091195,5556952745,16%1011,96
Waffenträger auf Pz. IV91233,2537948139,71%860,71
T26E4 SuperPershing 8901,0350445851,75%1115,47
Churchill III 5554,9252545752,95%1214,72
Jagdpanzer IV6498,5833544647,98%791,17
M66676,8743941451,69%1099,96
KV-48947,2554540748,89%1053,52
T-1506817,1449239052,82%1533,87
AMX ELC bis5174,3429638850,00%413,76
M10391274,5647838546,75%1082,85
Jagdtiger91451,2862038246,86%1188,59
ISU-15281061,1452637948,81%1035,80
M415488,2931435754,62%815,78
SU-100Y 6640,5035135250,85%1001,32
Cruiser Mk. III3188,5026734552,17%888,31
T1 Cunningham1125,4722534048,53%690,28
SU-1018736,3438733739,47%550,71
KV-37957,4554433251,20%1253,33
TOG II* 6769,2139633045,15%1304,09
T71 DA7366,7338232747,09%541,63
IS-7101434,1554532450,00%1086,65
Object 70491534,4046232247,20%1183,96
M75256,0931131046,77%806,36
T54E191286,4043828343,11%1033,28
T3281061,4947527753,43%1163,55
ST-I91478,3366527744,40%1322,25
Rhm.-Borsig Waffenträger81247,7744527749,82%1302,21
SU-1006736,1148226953,90%1364,35
T216267,6336226950,93%599,71
M5 Stuart461,2327024753,04%118,72
SU-1527764,7453624348,15%1003,81
IS-M8769,1343023945,61%726,11
T2971114,5452723158,44%1612,39
AMX 12 t6350,0234122843,42%753,60
O-Ho81005,3846221849,08%1072,91
Sturer Emil7658,4134321753,00%811,47
T9591399,0054721650,00%1075,72
Type 3 Chi-Nu Kai 5406,5329720439,71%1039,68
T698860,2443720146,77%976,42
Matilda4462,8634519154,97%1528,27
AMX 13 757325,0737019047,89%489,24
T-103 8773,8446318944,44%624,88
IS-4101528,0951718450,00%1147,35
O-Ni71120,7550118149,72%1569,77
Churchill I5546,5139817355,49%1253,49
SU-100M17845,4438417245,35%1084,85
Tiger (P)7653,9837717149,12%724,98
Ikv 90 Typ B7606,2133116949,70%738,49
SU-14-28708,2334116337,42%497,67
StuG III Ausf. G5267,2820414944,97%405,19
T-284132,3117414953,02%255,13
Black Prince7719,7742514950,34%886,67
Marder II3192,1822714751,02%520,57
AMX 13 909489,3436014542,07%477,82
O-I6906,2646214349,65%1732,52
SU-855392,4327214252,82%880,68
SU-85B4335,3026714251,41%818,02
M446491,0228914250,70%725,91
T1 Heavy5441,3230814151,06%831,62
AMX M4 mle. 457733,5139114047,14%839,26
T3 HMC2208,1627813448,51%929,47
Ikv 65 Alt II6641,1132913247,73%1042,75
MT-256204,2730613147,33%400,88
IS-2-II8459,7336513043,08%260,81
ARL 446673,5937612648,41%1160,08
M36 Jackson6584,4935612454,84%1006,59
T25 AT7890,9542612257,38%1297,21
MS-11122,8520212151,24%581,65
T376314,4331711048,18%668,70
M374189,1818310946,79%478,53
Matilda Black Prince 5438,9429310743,93%984,02
T2881012,5553410249,02%978,49
M10 Wolverine5389,0440110064,00%920,36
M24 Chaffee5236,5928210045,00%610,19
StuG IV 5444,113089445,74%1123,77
BDR G1 B5651,094049359,14%1457,38
LTP 3182,412259055,56%864,79
T1 HMC2126,821238749,43%577,97
T57 Heavy101481,054588545,88%994,34
M7 Priest3284,252008346,99%749,91
Churchill VII6581,464198361,45%1080,47
Bat.-Châtillon 12 t8432,583438338,55%508,82
Pz.Sfl. IVc5481,642838148,15%998,47
UDES 038585,193757842,31%371,69
Somua SAu 404176,601577844,87%272,45
T404268,402427556,00%635,16
M3 Lee4224,951987352,05%707,75
Type 1 Chi-He4217,331917231,94%430,74
VK 30.01 (P)6576,783667254,17%1009,17
Nashorn6687,443937248,61%1099,32
BT-7 artillery 3165,062327261,11%616,10
Strv m/425297,522596955,07%751,59
Excelsior 5483,103696852,94%998,26
M3 Stuart3123,503586456,25%409,15
Object 7059856,625946358,73%693,78
IS-3-II91031,255836342,86%702,18
Ikv 1035417,003296152,46%978,97
Caernarvon8407,073226140,98%187,67
AMX 404170,101925850,00%502,75
T-46387,101295843,10%133,67
T110E5101328,674965545,45%875,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5328,562765444,44%783,82
T7 Combat Car 278,402005350,94%250,10
Crusader6227,002775253,85%554,05
FV215b (183) 10958,604625046,00%495,05
Lago4170,182484938,78%285,98
Strv 746334,832494742,55%390,90
SU-76M4144,381624742,55%181,16
Type 95 Heavy4349,153074660,87%1276,60
AMX M4 mle. 49 Liberté 8733,254254436,36%539,02
O-I Experimental5822,574284242,86%1688,38
B14218,332103933,33%377,58
Leichttraktor186,871563941,03%176,67
T56 GMC359,391323847,37%54,76
Renault UE 573159,841383844,74%312,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4156,822343860,53%414,00
Covenanter5136,412123762,16%386,19
Object 26391169,395463647,22%809,62
Valentine3191,572103548,57%573,49
T110E3101306,304013339,39%649,65
Light Mk. VIC 299,972693354,55%454,69
Sav m/434262,032593138,71%501,79
Marder 38T4309,272433053,33%694,15
M8A14139,102052941,38%103,46
Panhard AMD 178B6152,412392937,93%120,42
Type 97 Te-Ke 2101,931522860,71%448,95
Ikv 72395,381742462,50%230,28
Cruiser Mk. II2245,963172334,78%1016,63
Object 277101043,965092343,48%516,95
Pz.Kpfw. I Ausf. C3132,003662272,73%698,10
E 100101659,956622161,90%1328,95
T110E410910,145482152,38%503,80
Tetrarch 2137,672242161,90%682,32
T-26239,11881947,37%59,06
Object 252U 8608,394721838,89%326,50
Renault FT AC2118,27981533,33%222,67
Vickers Medium Mk. I165,151071338,46%90,60
AT-12141,381341346,15%397,11
Pz.Kpfw. III Ausf. E3238,00203933,33%627,96
Cruiser Mk. IV449,89114933,33%3,10
Pz.Kpfw. II Ausf. D 291,33156933,33%189,66
43 M. Toldi III 3138,44185966,67%707,18
Type 97 Chi-Ha3226,25196850,00%724,24
Strv m/40L3162,86178757,14%498,64
Vickers Medium Mk. III3192,29177757,14%702,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3102,29214785,71%336,91
D23119,00130616,67%203,50
Strv m/382125,50278683,33%604,54
TKS z n.k.m. 20 mm 2101,00193650,00%419,95
Pz.Kpfw. II275,33147650,00%141,66
Type 91 Heavy3111,17152666,67%369,78
AMX 38340,17178683,33%261,41
LT vz. 352176,20187560,00%801,30
T2 Medium Tank2151,40147540,00%586,13
Pz.Kpfw. I241,20205540,00%18,94
D12115,00161450,00%371,96
Pvlvv fm/42285,25126450,00%213,78
L-60 244,00138450,00%104,56
Super Hellcat 7342,00308450,00%290,03
Kolohousenka142,6788333,33%1,91
Chi-Ni266,33156333,33%63,88
Tiger I7830,336163100,00%1113,05
Renault FT141,672430,00%0,00
T-45 2121,00163333,33%330,04
Fiat 30001105,50123250,00%366,81
Renault Otsu139,00210250,00%73,99
Vickers Mk. E Type B251,5092250,00%79,78
Panzerjäger I2148,00166250,00%456,75
Pawlack Tank650,002442100,00%261,00
AM 39 Gendron-Somua 2242,0021320,00%653,32
MKA 287,501622100,00%313,08
Strv fm/211112,001791100,00%610,50
Vickers Medium Mk. II268,004810,00%63,47
Renault NC-3110,00681100,00%261,00
Black Prince II 71124,0034210,00%1086,97
T-50-2 60,0012610,00%0,00
T-29 3431,0022710,00%1550,62
Valentine II 445,0013810,00%0,00
Straussler V–4/40 348,009310,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 06.08.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.08.2022
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 07.03.2017
Otišao: 15.03.2017
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 30.10.2014
Otišao: 17.09.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.01.2017
Otišao: 14.02.2017
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 19.09.2015
Otišao: 17.04.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.04.2016
Otišao: 07.01.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 29.12.2017
Otišao: 07.05.2018
Pozicija: Novak
Član od: 20.04.2016
Otišao: 21.04.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.02.2017
Otišao: 03.03.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 09.06.2017
Otišao: 29.09.2017
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 09.05.2018
Otišao: 18.07.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 09.06.2017
Otišao: 29.09.2017
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 12.03.2014
Otišao: 28.10.2014