NBYZ

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 22.09.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke63042011499
Ø Razina8,020,008,369,20
Pobjede2960246,96%00,00%436,36%25450,90%
Izgubljene3274651,94%00,00%763,64%23947,90%
Neriješeno6941,10%00,00%00,00%61,20%
Preživjele bitke913514,49%00,00%19,09%7014,03%
Uništenih tenkova349070,5500,0000,002840,57
Odnos razaranja0,650,000,000,66
Otkriveno tenkova805351,2800,0040,368301,66
Počinjena šteta983,150,001.032,181.260,11
Bodovi zauzimanja158400,2500,0000,00380,08
Obrambeni bodovi133410,2100,0000,0040,01
Iskustvo510,620,00595,91744,41
WN7811,880,00268,28906,93
WN8962,420,00794,131155,89
Ukupno
Bitke63042
Ø Razina8,02
Pobjede2960246,96%
Izgubljene3274651,94%
Neriješeno6941,10%
Preživjele bitke913514,49%
Uništenih tenkova349070,55
Odnos razaranja0,65
Otkriveno tenkova805351,28
Počinjena šteta983,15
Bodovi zauzimanja158400,25
Obrambeni bodovi133410,21
Iskustvo510,62
WN7811,88
WN8962,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke11
Ø Razina8,36
Pobjede436,36%
Izgubljene763,64%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke19,09%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova40,36
Počinjena šteta1.032,18
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo595,91
WN7268,28
WN8794,13
Zadnjih 30 dana
Bitke499
Ø Razina9,20
Pobjede25450,90%
Izgubljene23947,90%
Neriješeno61,20%
Preživjele bitke7014,03%
Uništenih tenkova2840,57
Odnos razaranja0,66
Otkriveno tenkova8301,66
Počinjena šteta1.260,11
Bodovi zauzimanja380,08
Obrambeni bodovi40,01
Iskustvo744,41
WN7906,93
WN81155,89
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke196000
Pobjede6131,12%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12563,78%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno105,10%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3919,90%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1070,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,680,000,000,00
Otkriveno tenkova1590,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.719,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja550,2800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi850,4300,0000,0000,00
Iskustvo384,580,000,000,00
Ukupno
Bitke196
Pobjede6131,12%
Izgubljene12563,78%
Neriješeno105,10%
Preživjele bitke3919,90%
Uništenih tenkova1070,55
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova1590,81
Počinjena šteta1.719,61
Bodovi zauzimanja550,28
Obrambeni bodovi850,43
Iskustvo384,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke34000
Pobjede1338,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2161,76%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke617,65%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova230,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova381,1200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.057,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja481,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi160,4700,0000,0000,00
Iskustvo378,320,000,000,00
Ukupno
Bitke34
Pobjede1338,24%
Izgubljene2161,76%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke617,65%
Uništenih tenkova230,68
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova381,12
Počinjena šteta1.057,12
Bodovi zauzimanja481,41
Obrambeni bodovi160,47
Iskustvo378,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta48,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10,5000,0000,0000,00
Iskustvo37,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta48,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi10,50
Iskustvo37,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke582000
Pobjede28348,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene29951,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17930,76%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2540,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova5770,9900,0000,0000,00
Počinjena šteta773,990,000,000,00
Bodovi zauzimanja8181,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi21013,6100,0000,0000,00
Iskustvo474,190,000,000,00
Ukupno
Bitke582
Pobjede28348,63%
Izgubljene29951,37%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke17930,76%
Uništenih tenkova2540,44
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova5770,99
Počinjena šteta773,99
Bodovi zauzimanja8181,41
Obrambeni bodovi21013,61
Iskustvo474,19
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3458000
Pobjede155544,97%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene180652,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno972,81%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke84724,49%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova21830,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,840,000,000,00
Otkriveno tenkova48721,4100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.385,100,000,000,00
Bodovi zauzimanja26680,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi57871,6700,0000,0000,00
Iskustvo561,270,000,000,00
Ukupno
Bitke3458
Pobjede155544,97%
Izgubljene180652,23%
Neriješeno972,81%
Preživjele bitke84724,49%
Uništenih tenkova21830,63
Odnos razaranja0,84
Otkriveno tenkova48721,41
Počinjena šteta1.385,10
Bodovi zauzimanja26680,77
Obrambeni bodovi57871,67
Iskustvo561,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke393000
Pobjede17444,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene21454,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,27%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7920,10%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2410,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,770,000,000,00
Otkriveno tenkova4751,2100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.645,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja820,2100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3700,9400,0000,0000,00
Iskustvo543,850,000,000,00
Ukupno
Bitke393
Pobjede17444,27%
Izgubljene21454,45%
Neriješeno51,27%
Preživjele bitke7920,10%
Uništenih tenkova2410,61
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova4751,21
Počinjena šteta1.645,06
Bodovi zauzimanja820,21
Obrambeni bodovi3700,94
Iskustvo543,85
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (424)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
WZ-120-1G FT 81258,74689269148,83%1303,22
ShPTK-TVP 100 81175,27614217546,90%1199,17
KV-856512,03330183448,69%727,06
Jagdpanzer E 100101803,98551134048,88%1230,34
FV4005 Stage II101511,68537127344,23%1016,31
Progetto M35 mod. 46 81092,09630124646,63%1158,09
Cromwell6346,76295103145,20%463,12
IS-3A Peregrine 81504,99827100552,14%1656,22
XM551 Sheridan10770,3149597746,16%657,36
G.W. Tiger (P)81007,2243689748,05%1092,59
Chrysler K GF 81165,3466985746,56%1253,89
ELC EVEN 90 8441,5654283250,24%691,52
T376235,3529378248,21%423,34
KV-1S6305,8127076748,37%369,25
WZ-111 Alpine Tiger 81091,7170373352,11%1209,76
M48A5 Patton101671,3566372846,15%1186,08
Progetto M40 mod. 65101718,6260072446,82%1325,01
Grille 15101837,2855765947,50%1259,44
T-34-3 81151,4074065849,39%1334,87
Ferdinand8975,0041564747,76%899,64
TVP T 50/51101463,8451463442,59%1015,30
T499679,2142258247,25%794,08
T71 DA7505,3037658052,24%935,91
T297571,0935557747,31%526,00
Tiger II8538,7936855542,16%364,53
Manticore10717,8461151643,99%625,27
Leopard 1101619,4559450647,04%1154,92
Panhard EBR 10510585,3751747645,17%447,93
T54E191270,9251546144,69%1041,26
IS-38764,4042045747,26%707,50
Jagdpanther7557,1131944644,17%553,19
60TP Lewandowskiego101799,1567443951,48%1249,26
G.W. E 100101270,7149743843,84%942,78
Hummel6348,0121842939,39%278,48
Lorraine 40 t 81002,1252041540,72%946,67
Strv 103B101944,1258240948,66%1390,77
Type 4 Heavy91190,9157140449,50%1005,99
G.W. Panther7602,8330840250,00%626,53
M41 Walker Bulldog8370,0133639843,22%419,20
O-I Experimental5513,6333539251,28%971,56
Tiger I7452,2333138943,70%359,88
Leo7551,4735238948,84%712,21
WZ-111 model 5A101878,7868738747,55%1415,15
E 759940,1542538344,13%667,18
T26E5 Patriot 8969,4166435848,04%1056,89
T-1091174,4249534647,40%978,89
Jagdtiger91337,8245834545,80%1004,79
M4A3E2 Sherman Jumbo6289,5427834046,47%364,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5154,3419533944,84%176,82
Kranvagn101653,0164133246,99%1125,00
Vz. 55102037,7167632443,83%1384,63
STB-1101455,1059130744,63%972,26
T328731,7144430647,06%651,16
56TP 81367,8081130652,29%1468,41
KV-15243,6523330547,21%306,04
StuG III Ausf. G5170,6017730144,85%166,60
T92 8340,0746030044,33%391,13
AMX M4 mle. 49 Liberté 81159,8774529949,16%1289,09
M46 Patton91119,8155629843,29%893,64
G.W. Tiger91190,1258229049,31%1060,89
M4A1 Sherman5265,5227028048,57%513,60
O-I6423,8630028046,79%554,00
SDP wz 66 Grom 81400,5770427949,46%1307,43
Kunze Panzer 91330,9960727547,27%1180,52
Super Hellcat 7781,8249527147,60%1071,03
Type 5 Heavy101541,0064626253,44%973,05
T698731,4041026147,51%746,40
O-Ho8974,9246225644,14%962,53
VK 36.01 (H)6165,5022225341,11%23,05
DBV-152 101845,1959924847,18%1106,73
Type 62 7446,3350723844,54%774,56
Strv 746399,4429123845,38%543,14
M26 Pershing8634,3343023639,41%561,85
Emil I8876,7646123446,58%848,73
E 100101275,7645323435,90%698,38
Super Conqueror101484,3759323244,40%934,02
Object 25791247,6850823148,05%1084,90
M24 Chaffee591,9221623047,83%107,05
IS7479,8033522251,35%496,28
T110E5101646,6371221849,08%1134,91
Jagdpanzer IV6371,0525221641,20%429,13
Vz. 64 Blesk8611,6158721453,74%936,60
AE Phase I 91407,4863021041,43%1088,86
Ikv 90 Typ B7514,0831720443,14%517,74
Char Mle. 75 9770,2555820445,10%845,59
KV-137542,7735520144,28%701,78
Grille5276,4619419945,23%406,51
T57 Heavy101593,0758719935,68%941,45
Bat.-Châtillon 155 5810986,6556219648,98%709,29
Bat.-Châtillon 25 t101399,0760119246,88%1001,84
IS-7101477,5662018542,70%946,30
Object 261101220,1758618246,15%903,99
Pz.Kpfw. VII102214,1871218045,56%1649,50
AMX M4 mle. 54101670,6561917138,60%1021,73
AMX 13 105101135,3866016848,21%1159,63
Prototipo Standard B91291,4465816746,11%1077,50
O-Ni7849,9446716749,10%1094,66
Ikv 65 Alt II6449,2129416555,76%741,71
AMX 50 Foch B101663,9463816344,79%1055,88
T-5491060,0862116043,75%938,42
Maus101589,9459515841,77%1065,45
ISU-1528799,0145615734,39%535,88
Waffenträger auf Pz. IV91427,5050115349,02%1125,57
M415388,7127115153,64%578,98
Patton the Tank 91303,4460415148,34%1282,81
T 55A 91163,2269215149,67%985,46
T110E3101643,9061415054,00%1094,37
Panhard EBR 909523,5458914946,98%551,80
Ikv 1035220,4721214647,95%359,44
Strv 103-091183,1447714645,21%841,60
Cobra 91655,4166014656,16%1512,98
T207529,8335414549,66%625,41
Emil II91352,8271714547,59%1136,10
Panhard AML Lynx 6x68417,3452414545,52%528,36
Object 43091340,8759914542,07%1058,69
Object 430U101495,6057514341,26%962,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4135,8615714146,81%146,95
Crusader6109,8118014047,14%109,26
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.480,0122413943,17%31,16
Kpz. Erich Konzept I 91601,8166613943,17%1190,37
Sturmpanzer II4124,5717913844,93%187,20
Controcarro 3 Minotauro101544,6362413647,79%931,69
AMX 13 909534,3453513452,99%620,10
VK 16.02 Leopard5328,2336013357,89%1150,06
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6461,0844713351,13%1064,56
Conqueror91141,1663113243,18%791,86
Škoda T 5091178,9257013143,51%914,92
TS-60 91580,7372613145,04%1332,46
KV-5 81260,1477213151,91%1390,86
Centurion Mk. 7/191025,1866713046,92%805,18
Centurion Action X101647,6765512646,83%1216,50
T-100 LT10893,8261212647,62%907,39
Object 907 101717,3173512550,40%1281,83
Object 277101603,5363212546,40%1094,84
SU-1018913,2753112344,72%828,01
Bat.-Châtillon 155 5591096,6063812143,80%924,62
Kampfpanzer 07 P(E) 101793,4667412145,45%1349,73
M53/M5591400,4658711943,70%1221,15
Strv m/425281,1221611739,32%489,96
Challenger7807,3055611749,57%973,73
Object 26391514,9075911755,56%1373,64
STG Guard 81197,0566711746,15%1329,74
T9591241,2967911646,55%868,23
Object 260 101523,0368511649,14%1055,08
T3091261,0952211349,56%965,66
FV4004 Conway91290,0361611347,79%1065,09
Centurion Mk. I8876,5166410750,47%1050,94
P.43 bis6470,4632910644,34%676,13
Type 6191305,3066210642,45%1130,68
Pz.Kpfw. 38 (t)3133,7620310541,90%254,35
UDES 1691098,5662410540,95%847,63
VK 45.02 (P) Ausf. B91324,6659510543,81%1002,23
Carro da Combattimento 45 t 101610,0767310546,67%1061,53
P.44 Pantera8796,8857710343,69%784,07
Controcarro 1 Mk. 291332,1171610355,34%1152,39
Object 140101685,6672610359,22%1457,00
Rhm.-Borsig Waffenträger8942,1255910249,02%830,27
Strv m/42-57 Alt A.2 6699,3251010250,00%1107,67
M3 Lee475,0413910148,51%85,35
T-34-28779,3851210046,00%813,82
Sherman Firefly6449,1453610066,00%835,02
Object 268 Version 4101524,315969742,27%884,86
M374232,342099646,88%630,97
M446468,613639653,13%688,84
StuG IV 5270,232159639,58%432,94
Hotchkiss EBR7385,345149547,37%694,22
AMX AC mle. 488828,965659448,94%797,24
40TP Habicha6421,183269346,24%634,84
T92 HMC101337,625169353,76%1064,77
Covenanter582,571759044,44%48,11
E 5091017,915989037,78%669,81
T-62A101286,305669044,44%906,03
Bat.-Châtillon 25 t AP91035,555358933,71%772,68
FV230 Canopener102069,918488958,43%1436,20
1108666,514638847,73%563,36
Bat.-Châtillon 12 t8407,004768846,59%515,43
Comet7613,705508745,98%788,86
T675204,942088750,57%287,77
FV380591190,336568754,02%1029,89
Object 70491316,517078459,52%1007,91
Charioteer8819,645928447,62%765,57
Rheinmetall Skorpion G 81012,214468432,14%866,02
TNH T Vz. 5191529,247708346,99%1237,48
T28 Concept 7759,993418240,24%906,48
Caernarvon81146,886998146,91%1236,32
Leopard Prototyp A91099,796558151,85%914,49
IS-5 (Object 730) 8932,846108050,00%985,95
50TP Tyszkiewicza91255,766747941,77%920,40
Ares 7581211,817957745,45%1404,70
M5 Stuart454,312047541,33%15,65
Rheinmetall Panzerwagen10673,415197439,19%446,32
M10 RBFM 5490,463927435,14%764,02
Ares 8591199,157467345,21%967,26
Char Futur 4 91389,056907354,79%1309,19
45TP Habicha7775,356027256,94%970,37
Sturmpanzer I Bison365,971237259,72%178,62
Progetto CC55 mod. 5481324,908317263,89%1637,23
Object 452K 101880,827147248,61%1323,19
M4A1 Revalorisé 8983,316127247,22%1088,65
T34 8713,413607147,89%589,46
T-448619,014887142,25%604,81
VK 100.01 (P)81144,427416952,17%1263,41
WZ-111 model 1-491146,507066847,06%868,24
T25/27762,355296645,45%984,71
P.43 ter7743,985946549,23%1086,19
BZ-75101940,116946550,77%1450,56
FV217 Badger101217,285516538,46%612,27
53TP Markowskiego81019,107246350,79%1180,15
T288682,306136344,44%523,81
Marder 38T4258,382206346,03%497,00
Pz.Sfl. IVc5272,462086342,86%374,85
Ashigaru 101724,346156251,61%1119,08
Lago4161,071716137,70%224,81
T-28452,641726140,98%14,89
25TP KSUST II5285,202356147,54%494,51
TNH 105/10008861,416376152,46%865,21
M127636,085226041,67%664,34
TVP VTU Koncept81177,275485938,98%1466,28
AMX AC mle. 467533,694075944,07%500,85
T28 Prototype8949,835185853,45%961,34
Strv 81 8645,485365841,38%537,14
M40/M438773,843925738,60%620,25
Panhard AMD 178B6354,554635653,57%885,97
Object 283 91344,276835658,93%1554,77
Stinger 101745,667495651,79%1038,55
TKS z n.k.m. 20 mm 277,731645547,27%235,44
Sav m/434151,821705543,64%192,28
IS-4101498,335955538,18%868,24
K-91101448,966585545,45%1050,78
Object 780 101691,827285547,27%1063,49
M18 Hellcat6428,213435343,40%486,24
IS-6 8563,813835250,00%419,31
FV227 Conceiver81309,777285242,31%1320,40
Chimera 8918,965765139,22%615,75
Mäuschen91536,267885054,00%1376,63
Sherman III5310,243344942,86%644,88
Tiger (P)7708,776044850,00%788,17
AMX M4 mle. 5191291,237124854,17%1047,06
SU-130PM 81389,007134858,33%1360,36
Škoda T 245319,402694753,19%803,57
UDES 15/16101561,537324763,83%1244,60
AT 15A 7827,815774751,06%1078,34
Sturer Emil7685,244584643,48%725,35
Object 279 early 101707,727694652,17%976,31
SU-1527567,843934537,78%526,63
AMX ELC bis5171,642704560,00%525,31
Type 64 6366,933654438,64%616,07
CS-599980,495504348,84%810,20
GSOR the TANK 91048,195904337,21%792,48
E 77 91485,937394344,19%1095,50
TS-54 8909,056534245,24%733,14
ARL V396267,713404146,34%291,21
Indien-Panzer8969,594804148,78%1073,71
Object 705A102023,056874134,15%1285,31
UDES 14 Alt 58720,876323852,63%777,38
BT-7 artillery 3412,894373748,65%1710,30
Rinoceronte101689,146443641,67%1112,33
SU-1006503,084683652,78%785,91
M56 Scorpion 7560,784153641,67%546,99
AMX 50 1008480,544173531,43%208,60
VK 30.01 (P)6517,144923542,86%698,16
Lorraine 155 mle. 518610,604253542,86%445,40
T-50-2 6331,114153537,14%621,69
M7 Priest3138,911713452,94%282,23
M2 Medium Tank385,671463363,64%258,86
Pz.Kpfw. II Luchs4214,553283336,36%579,99
BDR G1 B5267,363943348,48%339,52
IS-2-II8619,733963336,36%378,48
Bishop5398,093283240,63%677,21
Chieftain/T95 8816,845853240,63%864,61
Pz.Kpfw. 35 (t)2126,772193158,06%635,69
Churchill VII6521,584843145,16%790,52
FV215b 101458,876443148,39%1015,82
FV601 Saladin8503,354253132,26%296,28
M4A3E8 Sherman6321,472583036,67%356,88
CS-538743,577253073,33%961,18
M3 Stuart318,861222937,93%0,00
14TP4147,381942944,83%317,96
Tiger 131 6929,977792962,07%1799,61
CS-63101580,755502832,14%1015,86
Vz. 60S Dravec 102061,216602842,86%1178,78
FV2078776,125302653,85%849,63
Object 430 Version II9961,357382661,54%904,80
T-46352,401482556,00%149,50
UDES 038243,603222528,00%0,00
Spähpanzer SP I C7308,964622536,00%286,27
Nergal 81315,167432544,00%1238,46
ARL 446421,133912433,33%496,18
Cruiser Mk. IV479,881542441,67%16,73
SDP 57 Gowika71010,585562433,33%1232,51
Vz. 71 Tesák10857,877292352,17%827,37
Conqueror Gun Carriage101426,176062352,17%1112,71
Caliban 81240,655122347,83%1404,84
E 50 Ausf. M101484,917992259,09%1145,89
Somua SM 81059,916902259,09%1041,43
T-26266,811392147,62%139,36
212A9809,055122147,62%526,45
Grant495,001792045,00%83,72
T-54 ltwt.9425,954692040,00%305,29
Bretagne Panther 6463,753762035,00%492,94
AMX Canon d'assaut 105 81003,055612045,00%939,25
AMX 50 Foch9790,894371936,84%369,09
M-IV-Y 8586,266001957,89%530,98
FV4202 8888,474991926,32%897,69
Type 3 Chi-Nu5270,612971833,33%488,98
Konštrukta T-34/1007427,784681850,00%474,84
AMX 404158,892161861,11%570,12
Škoda T 256316,651911717,65%283,92
Pz.Kpfw. I256,121271729,41%0,00
Excalibur 6780,535021758,82%1268,83
Object 265T 91549,658781770,59%1601,05
Fantôme 91354,946701758,82%1216,73
Ikv 723170,062141681,25%534,13
Type 95 Heavy419,381561662,50%229,11
SU-85B4156,751581631,25%124,48
VK 28.016266,944361662,50%701,16
Pz.Kpfw. 5581312,507461637,50%1006,37
T-45 2114,632171662,50%496,38
VK 30.02 (D)7891,804931546,67%1325,97
Type 91 Heavy319,33961540,00%15,37
M22106,501961442,86%304,49
M2 Light249,861371450,00%90,31
FV229 Contender91712,938441464,29%1510,63
XM69 Hacker111663,145321421,43%768,73
Object 703 Version II 81332,367461457,14%1416,46
Pz.Sfl. IC 4359,503291421,43%912,99
CS-52 LIS 8771,576591457,14%786,24
ST vz. 394166,081961346,15%335,53
Pz.Kpfw. II292,851761353,85%261,35
SMV CC-678916,856631346,15%866,13
SU-76M457,62741315,38%0,00
Cruiser Mk. III371,461371346,15%111,21
Windhund 8753,854291338,46%503,39
MTLS-1G14 3148,772011330,77%305,61
IS-3A 81603,388001338,46%1926,82
Strv m/40L391,251201225,00%42,19
Leichttraktor1221,502761275,00%1283,28
K-91-PT 91238,004161216,67%811,18
Progetto C50 mod. 6691632,007771154,55%1557,15
Renault UE 57398,091461145,45%93,81
Somua SAu 404214,822831145,45%430,05
Gabler’s Destroyer 5290,644001154,55%780,66
T1 Cunningham122,101301070,00%247,41
B14313,604441070,00%985,72
Stuart I-IV3106,301941070,00%431,62
MS-1180,601481050,00%259,42
IS-27559,304851050,00%517,19
T2 Medium Tank246,301241050,00%82,83
Type 89 I-Go/Chi-Ro286,901261040,00%95,94
FV3046196,802831060,00%259,33
Black Prince II 7799,306131040,00%741,76
AMR 35 276,801521040,00%100,49
M24E2 Super Chaffee 6210,802821030,00%250,69
SU-100Y 6664,505521050,00%963,78
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8894,006461050,00%1082,80
ISU-122S 7468,203691030,00%333,79
T-54 first prototype 8734,705411040,00%666,71
Vickers Medium Mk. I140,56138955,56%126,42
SU-855170,78202922,22%110,09
50TP prototyp 8775,00535944,44%572,78
AT-12109,78101944,44%215,39
S35 CA5434,67429966,67%1069,12
KV-1 shielded 5728,11843966,67%1573,86
T-116 381,22268977,78%319,19
Chi-Go 71177,22757944,44%1484,14
FCM 36234,7597837,50%0,00
T-29 3303,00306825,00%786,99
M4A3(76)W Sherman 6618,75561837,50%671,81
Valentine II 4317,50455862,50%1014,35
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6360,13406850,00%445,47
T1 HMC227,86122771,43%262,90
Taschenratte111875,57873742,86%955,13
AMX 13 (FL 11) 5267,00266742,86%568,65
LT vz. 383173,00269633,33%530,57
Renault NC-31120,0056616,67%1,39
Cruiser Mk. I156,5074616,67%17,04
Ashbringer 101563,50637650,00%1008,19
Panzerwagen 39 3187,00244520,00%572,36
Renault FT AC246,0099540,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)271,2084520,00%151,39
Waffenträger auf E 100101081,60544540,00%450,96
Ram II 5174,40292540,00%145,65
L-60 251,00157540,00%13,36
Tetrarch 2118,80190540,00%342,48
TS-5 8352,0026850,00%53,69
Brennos 8839,20617540,00%622,75
Carro d'assalto P.8871825,751180475,00%3838,65
MKA 2300,75348425,00%1208,75
M16/43 Sahariano 3505,75652450,00%1630,45
Char de transition 6873,50477425,00%1364,39
Renault FT10,0059366,67%230,82
M15/423136,67163366,67%363,36
BT-2213,673430,00%0,00
7TP2119,67139333,33%190,42
10TP3259,00343366,67%1259,11
Vickers Mk. E Type B258,67227366,67%224,71
Pvlvv fm/42265,67131333,33%3,10
T26E4 SuperPershing 81009,67537333,33%1103,21
FV224 Chopper71804,6711863100,00%2328,28
112 81303,671053366,67%1719,68
Kolohousenka181,50162250,00%219,67
LT vz. 35235,50132250,00%87,96
Strv m/38277,00188250,00%162,19
Renault Otsu1143,503292100,00%698,95
4TP168,00145250,00%154,01
Type 1 Chi-He4439,505472100,00%1700,37
Panzerjäger I219,5064250,00%77,53
FV4025 Contriver111002,00794250,00%479,47
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5265,5024920,00%300,59
Convert. Medium Tank T3 3774,008282100,00%2662,54
AMX ELC 901 6119,0014820,00%14,81
Valiant 5327,505272100,00%728,04
Churchill Crocodile 6976,5044620,00%1197,65
Strv fm/211194,002471100,00%1257,67
Fiat 300010,002510,00%0,00
Vickers Medium Mk. II20,002810,00%0,00
Type 2597 Chi-Ha30,001101100,00%261,00
Marder II3230,002841100,00%787,39
Strv m/31 3674,0035710,00%1999,50
Pz.Sfl. IVb4155,0010510,00%202,81
KV-1SA 5325,0029710,00%340,61
Matilda Black Prince 5222,004231100,00%499,88
Straussler V–4/40 3204,0025110,00%497,41
Leox 90,0020710,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 22.09.2025
Pozicija: Novak
Član od: 09.09.2025
Otišao: 21.09.2025
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 14.07.2025
Otišao: 07.09.2025
Pozicija: Novak
Član od: 12.07.2025
Otišao: 14.07.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 07.06.2025
Otišao: 10.07.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 21.04.2025
Otišao: 10.06.2025
Pozicija: Pričuva
Član od: 15.03.2025
Otišao: 13.04.2025
Pozicija: Novak
Član od: 11.03.2025
Otišao: 14.03.2025
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 08.05.2023
Otišao: 09.03.2025
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 08.05.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 03.06.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 02.03.2023
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.02.2023
Otišao: 01.03.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.08.2022
Otišao: 09.02.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.07.2022
Otišao: 02.08.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 20.07.2022
Otišao: 22.07.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.01.2020
Otišao: 06.01.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.06.2019
Otišao: 28.09.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.11.2016
Otišao: 21.02.2017
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 22.08.2017
Otišao: 13.06.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.04.2017
Otišao: 21.05.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.02.2017
Otišao: 23.04.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 07.03.2020
Otišao: 26.10.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 12.12.2020
Otišao: 02.06.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.02.2020
Otišao: 02.03.2020
Pozicija: Novak
Član od: 09.10.2019
Otišao: 29.10.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.09.2016
Otišao: 24.11.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.06.2016
Otišao: 07.09.2016
Pozicija: Novak
Član od: 13.04.2016
Otišao: 26.04.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 03.04.2016
Otišao: 05.04.2016