Mrewzz

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2531510107515
Ø Razina7,869,009,659,35
Pobjede1210147,80%440,00%5955,14%25148,74%
Izgubljene1288650,90%660,00%4743,93%25649,71%
Neriješeno3281,30%00,00%10,93%81,55%
Preživjele bitke438517,32%00,00%2624,30%10320,00%
Uništenih tenkova150140,5950,50710,662730,53
Odnos razaranja0,720,500,880,66
Otkriveno tenkova284281,12232,301121,055681,10
Počinjena šteta1.162,861.122,902.149,931.682,15
Bodovi zauzimanja193750,7700,00700,65700,14
Obrambeni bodovi45550,1800,0000,00170,03
Iskustvo586,88646,70851,72779,81
WN7905,68761,931135,76893,64
WN81175,031143,121749,991389,75
Ukupno
Bitke25315
Ø Razina7,86
Pobjede1210147,80%
Izgubljene1288650,90%
Neriješeno3281,30%
Preživjele bitke438517,32%
Uništenih tenkova150140,59
Odnos razaranja0,72
Otkriveno tenkova284281,12
Počinjena šteta1.162,86
Bodovi zauzimanja193750,77
Obrambeni bodovi45550,18
Iskustvo586,88
WN7905,68
WN81175,03
Zadnja 24 sata
Bitke10
Ø Razina9,00
Pobjede440,00%
Izgubljene660,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova50,50
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova232,30
Počinjena šteta1.122,90
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo646,70
WN7761,93
WN81143,12
Zadnjih 7 dana
Bitke107
Ø Razina9,65
Pobjede5955,14%
Izgubljene4743,93%
Neriješeno10,93%
Preživjele bitke2624,30%
Uništenih tenkova710,66
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova1121,05
Počinjena šteta2.149,93
Bodovi zauzimanja700,65
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo851,72
WN71135,76
WN81749,99
Zadnjih 30 dana
Bitke515
Ø Razina9,35
Pobjede25148,74%
Izgubljene25649,71%
Neriješeno81,55%
Preživjele bitke10320,00%
Uništenih tenkova2730,53
Odnos razaranja0,66
Otkriveno tenkova5681,10
Počinjena šteta1.682,15
Bodovi zauzimanja700,14
Obrambeni bodovi170,03
Iskustvo779,81
WN7893,64
WN81389,75
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20000
Pobjede630,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1470,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke630,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova160,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,140,000,000,00
Otkriveno tenkova130,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta2.178,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30,1500,0000,0000,00
Iskustvo498,350,000,000,00
Ukupno
Bitke20
Pobjede630,00%
Izgubljene1470,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke630,00%
Uništenih tenkova160,80
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova130,65
Počinjena šteta2.178,85
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi30,15
Iskustvo498,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke55000
Pobjede1934,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3665,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1221,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,3500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,440,000,000,00
Otkriveno tenkova240,4400,0000,0000,00
Počinjena šteta963,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja140,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi50,0900,0000,0000,00
Iskustvo440,820,000,000,00
Ukupno
Bitke55
Pobjede1934,55%
Izgubljene3665,45%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1221,82%
Uništenih tenkova190,35
Odnos razaranja0,44
Otkriveno tenkova240,44
Počinjena šteta963,18
Bodovi zauzimanja140,25
Obrambeni bodovi50,09
Iskustvo440,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede133,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene266,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova41,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta94,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo184,670,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova41,33
Počinjena šteta94,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo184,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke35000
Pobjede1234,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2365,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke720,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,2600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,320,000,000,00
Otkriveno tenkova290,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta301,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja150,4300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo202,030,000,000,00
Ukupno
Bitke35
Pobjede1234,29%
Izgubljene2365,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke720,00%
Uništenih tenkova90,26
Odnos razaranja0,32
Otkriveno tenkova290,83
Počinjena šteta301,00
Bodovi zauzimanja150,43
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo202,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,170,000,000,00
Otkriveno tenkova10,1700,0000,0000,00
Počinjena šteta178,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo29,830,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede00,00%
Izgubljene6100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,17
Odnos razaranja0,17
Otkriveno tenkova10,17
Počinjena šteta178,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo29,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke335000
Pobjede13339,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19658,51%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno61,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10932,54%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2140,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova2740,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.418,790,000,000,00
Bodovi zauzimanja2550,7600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6792,0300,0000,0000,00
Iskustvo604,440,000,000,00
Ukupno
Bitke335
Pobjede13339,70%
Izgubljene19658,51%
Neriješeno61,79%
Preživjele bitke10932,54%
Uništenih tenkova2140,64
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova2740,82
Počinjena šteta1.418,79
Bodovi zauzimanja2550,76
Obrambeni bodovi6792,03
Iskustvo604,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke45000
Pobjede2351,11%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2248,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1840,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova250,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova270,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta2.037,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi340,7600,0000,0000,00
Iskustvo816,330,000,000,00
Ukupno
Bitke45
Pobjede2351,11%
Izgubljene2248,89%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1840,00%
Uništenih tenkova250,56
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova270,60
Počinjena šteta2.037,93
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi340,76
Iskustvo816,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (393)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T26E4 SuperPershing 81053,81666114348,56%1263,16
KV-856540,3132387643,38%772,28
Object 705A102070,4575885351,82%1646,81
IS-38849,1745156445,74%829,46
Rheinmetall Skorpion G 81125,0458552745,35%1040,77
IS7756,0339041047,32%937,37
BZT-70 102529,7686636450,55%1609,01
Emil II91484,6763328450,70%1264,28
IS-7101700,7367127749,46%1322,90
Object 25791066,0758327342,12%847,78
FV4005 Stage II101440,2945525943,24%945,23
Conqueror91134,3058425240,87%784,34
T-1091395,6159024843,55%1233,95
Panhard EBR 10510637,2360024643,50%514,07
FV215b (183) 101569,8669324251,65%1071,27
T110E3101918,8758724148,55%1273,67
AMX ELC bis5180,7422223946,86%419,80
G.W. Tiger (P)8934,2650223848,74%939,85
Panhard EBR 909624,0352923248,28%747,39
Jagdpanzer E 90 91869,4982322754,19%1501,02
T110E5101705,2866722147,96%1165,40
Vz. 60S Dravec 102909,32100921456,54%2029,29
Panhard AML Lynx 6x68430,8142521341,31%512,61
T-505103,4726020654,37%218,75
ISU-1528970,5951620353,69%899,37
KV-15353,3926920350,25%628,49
BZ-79112841,0093619152,36%1685,49
Škoda T 56 81720,1890119157,59%1712,00
Bat.-Châtillon 25 t101545,4662318643,01%1034,14
Bat.-Châtillon 12 t8430,2746017945,81%581,55
T297953,2964617647,73%1163,45
Caernarvon8789,2262917247,67%730,30
T803112633,2398217256,98%1754,56
50TP Tyszkiewicza91448,9652016546,06%1229,08
T-448853,1654616145,96%999,66
AMX 12 t6280,0831315947,17%582,42
Charioteer8926,2355215850,00%894,88
KR-1112275,9990215650,00%1468,33
Bat.-Châtillon 25 t AP91165,8261715541,29%981,14
T-5491028,1261615447,40%844,56
Emil I81116,4161215255,26%1215,44
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4256,1520215143,71%518,29
Jagdpanzer E 100102068,8475815051,33%1395,21
Manticore101046,2775915049,33%1129,02
Black Rock 112561,7190814946,31%1730,78
60TP Lewandowskiego102100,5759514846,62%1468,08
SU-10181150,9665014847,97%1189,81
KV-26691,9048114550,34%1068,48
LTG7388,3334713933,09%504,97
Taschenratte112657,55104813754,74%1676,36
T-54 ltwt.9579,9947013639,71%571,69
AMX 13 757427,5548913549,63%727,32
T-284169,6216813145,80%320,57
G.W. Tiger91001,7263513148,85%825,25
Object 70591507,4080213158,02%1481,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5236,0923312740,16%377,04
Pz.Kpfw. II Luchs4117,2220912344,72%218,76
Kranvagn102287,9170511946,22%1660,31
53TP Markowskiego81121,8147211850,00%1185,26
T9592003,3689411855,93%1713,31
T1 Cunningham167,2712111740,17%152,59
Super Conqueror101549,8360011743,59%986,42
Type 71102384,9387411453,51%1772,78
Hirschkäfer111563,6365111244,64%863,23
FV4004 Conway91150,1753611141,44%846,20
T4991355,5980111157,66%1906,06
Type 5 Heavy102456,4388110948,62%1709,12
ELC EVEN 90 8425,4861610944,95%647,25
Bat.-Châtillon Bourrasque 81262,5971010746,73%1264,23
BZ-6891781,9784010649,06%1572,39
Mäuschen91334,5469510546,67%1042,91
Object 430U101810,4487410156,44%1415,67
E 65 Zwilling 81954,80102410155,45%1932,78
FV230 Canopener101925,2775910042,00%1126,58
Hummel6473,723729936,36%466,29
M66459,544269842,86%477,36
Rhm.-Borsig Waffenträger81459,277049749,48%1359,87
T-345292,252659355,91%750,55
VK 100.01 (P)81097,967839257,61%1260,07
IS-M8936,795819246,74%989,84
Maus101689,147179048,89%1141,57
AMX 50 Foch (155) 101996,347738951,69%1366,64
M10391410,056218644,19%1269,79
Strv S1 81241,796358648,84%1145,26
Ares 90101884,217218538,82%1256,20
Valentine3190,962068448,81%563,72
Buryan 92120,448908450,00%1620,80
Achilles6505,494118342,17%677,47
Hotchkiss EBR7352,394888247,56%571,05
LTTB8324,545098154,32%439,32
BZ-16681585,098728055,00%2027,85
IS-6 B 81424,756387948,10%1662,59
Concept No. 5101786,776937847,44%1239,18
Versuchspanzer 5792037,799157852,56%1773,13
TBT 91996,719157858,97%1655,47
Object 432U112297,299597755,84%1697,42
GSOR 3301 AVR FS9724,367777753,25%1032,35
TS-54 81349,977537636,84%1222,81
M53/M5591186,497207550,67%1009,05
Challenger7755,934367427,03%747,82
Churchill I5228,932847247,22%269,45
TNH T Vz. 5191654,978387254,17%1456,90
WZ-113G FT102181,218437259,72%1418,08
Panhard AMD 178B6263,973797241,67%530,27
Leichttraktor171,381327150,70%176,28
Type 4 Heavy92110,979767058,57%2122,65
Pz.Kpfw. I Ausf. C3151,032446842,65%550,48
AMX M4 mle. 5191629,186776830,88%1099,44
CS-5991319,437356752,24%1147,31
Object 43091341,708246759,70%1227,82
Tortoise91925,617646755,22%1745,50
Coccodrillo 101790,637446544,62%1098,46
Object 26391601,916446552,31%1286,35
Cobra 92257,959116448,44%2173,79
Churchill VII6648,055526346,03%964,95
PTZ-78112630,069026350,79%1480,58
T3 HMC2180,662016155,74%775,49
M40/M438989,416786150,82%945,07
Projet Louis 9983,527226152,46%1212,28
Marder II3136,821336050,00%257,25
Ares 7581344,238176048,33%1495,67
XM69 Hacker112642,478596045,00%1766,01
O-Ho82139,8810625959,32%2703,99
Covenanter5131,472355950,85%273,18
Škoda T 256581,614005733,33%866,46
T207652,755815747,37%795,21
SU-1527610,484855648,21%669,85
Black Prince7662,385335633,93%607,37
Sturmpanzer II4180,711395646,43%416,53
Sturer Emil7879,395565650,00%1083,52
Object 70491441,875925538,18%913,80
TNH 105/10008864,026265442,59%793,60
T2881177,917275457,41%1263,99
GSOR 1006 Scheme 791432,266875444,44%1145,66
Pz.Kpfw. II2199,401685337,74%628,76
G.W. Panther7749,305895349,06%772,86
Pz.Kpfw. Neu112443,519095341,51%1311,81
BT-7492,371295236,54%39,71
Char Mle. 75 91231,477015149,02%1593,39
Ares 8591759,758855147,06%1690,32
T328758,045845046,00%650,01
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4122,242475054,00%289,28
IS-2-II81294,287065046,00%1378,88
WZ-1328578,026294946,94%794,87
Grille5291,902914936,73%343,03
40TP Habicha6467,084054845,83%669,91
T1 Heavy5440,504374843,75%699,18
Renault FT 75 BS2103,061104746,81%443,34
T-46397,801274643,48%185,59
A-20557,052114445,45%69,10
FV217 Badger101508,257604450,00%941,10
Char Futur 4 91501,665914447,73%1266,20
AT 158946,097674369,77%977,65
Leopard 1102077,746434334,88%1365,96
FSV Scheme A71203,587754344,19%1808,11
GSOR 1010 FB 81223,707124358,14%1366,78
CS-5381158,887324254,76%1565,41
M46 Patton91504,298614259,52%1604,96
FV224 Chopper71373,389114254,76%1732,16
SU-130PM 81310,817224252,38%1194,51
M5 Stuart4176,292474153,66%385,27
WZ-111G FT91409,177364151,22%965,52
SU-100M171039,837584156,10%1387,51
LHMTV8537,106934148,78%890,54
50TP prototyp 81181,506854042,50%1016,99
BT-2298,981414040,00%254,12
M127811,485574030,00%729,91
M2 Light2113,081583941,03%220,48
T-34-856433,154493943,59%628,85
M3 Lee4114,131733943,59%158,73
M26 Pershing8587,085533948,72%567,06
Cruiser Mk. II2162,561983946,15%624,29
T54E191818,878983961,54%1699,30
AMX M4 mle. 54102081,498003756,76%1467,49
Executor112312,438313754,05%1512,89
Tiger I71277,478453652,78%1700,00
SU-1006509,754323633,33%613,50
SU-85B4217,002533647,22%367,03
T-34-2G FT7890,896223641,67%1047,64
M446466,284343644,44%579,40
FV225 Collector 92236,6110113655,56%1875,03
Pz.Kpfw. 5582063,0310593655,56%2123,51
O-Ni71406,837953542,86%1627,50
AMX 65 t81564,098613551,43%1970,12
25TP KSUST II5168,003303447,06%196,20
FV601 Saladin81503,749283467,65%2133,40
T-437786,976343342,42%1163,20
M36 Jackson6867,275333354,55%1494,42
Type 6891932,828583348,48%1473,89
M48A5 Patton101834,737263342,42%1172,25
Vz. 55102300,388333246,88%1579,41
M10 Wolverine5631,443863253,13%1546,60
Pz.Sfl. IVb4154,721473237,50%243,78
T71 CMCD7729,596093240,63%1421,54
FV229 Contender92199,0010403265,63%2173,94
Yong Bing 91668,947993246,88%1212,78
45TP Habicha7850,454113151,61%1038,27
BZ-75102153,718673151,61%1506,50
Grille 15102006,976333138,71%1229,65
Sturmpanzer I Bison374,97813030,00%2,21
T-26255,371143066,67%237,53
Cruiser Mk. III353,971103040,00%0,91
Renault UE 573139,271553053,33%331,03
AT 77979,836363036,67%1121,38
Waffenträger auf Pz. IV91749,277863056,67%1506,75
Windhund 81239,736643056,67%1272,65
E 77 92099,308693050,00%1751,41
Pz.Kpfw. T 25 5251,373593050,00%469,21
StuG III Ausf. G5271,592342941,38%390,54
Husarz 81844,289072955,17%1951,81
Kame 91865,558832962,07%1630,46
Strv 746565,254522846,43%852,46
WZ-111-1G FT81358,797622846,43%1449,63
MT-256215,433522839,29%345,89
GSR 3301 Setter7332,825092835,71%504,77
VK 36.01 (H)6491,934732762,96%829,86
CS-447918,375522737,04%1186,60
VK 16.02 Leopard5136,002172729,63%149,92
T56 GMC3141,191522733,33%247,93
M41 Walker Bulldog8622,895312733,33%792,00
Chrysler K GF 81266,265092744,44%1366,81
AMX M4 mle. 49 Liberté 8857,935292744,44%827,62
Pz.Kpfw. 35 (t)264,041442653,85%184,24
Pz.Kpfw. 38 (t)3151,041612642,31%322,01
AT 25427,734052650,00%890,72
AT 86830,965842634,62%1172,90
Staghound Mk. III6924,465762626,92%1460,61
FV227 Conceiver81389,318202650,00%1491,60
Kampfpanzer 67101882,278272650,00%1316,08
Object 140101511,806672536,00%872,25
Super Hellcat 7524,924442560,00%827,65
M3 Stuart340,791282445,83%58,66
M2 Medium Tank3132,501762450,00%340,78
CS-63101718,426882437,50%1114,89
AMX M4 mle. 4571447,839252462,50%2090,60
Turtle Mk. I 81771,009832458,33%1885,42
Vickers Medium Mk. I137,48652334,78%0,00
Strv m/425557,094602339,13%1456,25
Pz.Kpfw. III Ausf. E3103,391532352,17%179,73
SU-76M4147,261092330,43%142,28
WZ-131G FT6798,915912356,52%1348,77
Nashorn6671,323982236,36%878,91
AT 15A 71122,688002254,55%1815,66
D23142,101792060,00%478,80
P.43 bis6726,855562040,00%1098,36
Panzerjäger I286,10882035,00%67,49
AMX 50 12092287,809602060,00%2178,27
Object 703 Version II 81631,759112045,00%1593,74
AMX 50 10081351,478311947,37%1689,05
Type 2597 Chi-Ha3179,531421931,58%476,52
SU-86589,214661936,84%532,67
XM66F 81087,327731968,42%1178,22
KJPZ TIII Jäger 91500,686811942,11%1112,12
SU-122-44 7647,954591957,89%739,01
Vickers Medium Mk. II241,94911855,56%139,27
14TP4135,892561844,44%279,41
MS-1145,22891838,89%0,00
Vz. 44-17661,285381838,89%665,95
T57 Heavy102048,337551844,44%1458,03
Primo Victoria 8785,896621838,89%766,82
Vz. 64 Blesk8577,885651735,29%662,10
CC-46 Pancernik 91573,357381741,18%1124,94
Renault FT AC2174,821301747,06%544,89
Spähpanzer Ru 2519985,008991770,59%1685,65
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6397,534951747,06%814,13
Carro d'assalto P.8871656,8810881656,25%3122,85
M7 Priest369,251181668,75%262,61
T2 Medium Tank267,061251637,50%80,70
STK-2112384,389811656,25%1445,15
Kpz. Erich Konzept I 91691,947431650,00%1248,26
Renault FT145,60981553,33%112,84
Lorraine 39L AM3170,271551560,00%533,74
SDP 60 Gonkiewicza91935,136651533,33%1485,50
BZ-5871030,806691533,33%1140,77
M8A14193,202161540,00%258,01
Lago4399,712681414,29%1082,23
Type 586838,866381457,14%1667,59
60G FT5361,792781435,71%463,10
Pz.Kpfw. II Ausf. G3119,711781442,86%255,55
G.Pz. Mk. VI (e)258,071051464,29%324,41
M4A3E8 Sherman6695,005041338,46%1196,31
Leo7888,006931361,54%1505,50
SU-18257,38811330,77%62,51
59-166552,385651346,15%1468,57
Cruiser Mk. IV4287,232731346,15%735,88
T40490,001771353,85%124,61
A-447271,773411338,46%112,16
T6981492,087021330,77%1752,47
AEC Armoured Car5657,155431361,54%1581,35
Crusader6239,833821241,67%430,30
Vickers Mk. E Type B271,25771225,00%45,77
Vickers Medium Mk. III364,331091233,33%0,47
T-60288,921251241,67%143,65
SDP wz 66 Grom 81627,508311258,33%1533,48
AE Phase I 91385,926241258,33%1224,83
Hotchkiss H352119,641721145,45%372,60
Škoda T 177555,364911136,36%837,45
Somua SAu 40469,091511154,55%143,59
B1448,001201040,00%7,32
Škoda T 245545,303081060,00%1489,67
WZ-1317870,008111050,00%1795,74
M374212,301761030,00%436,82
Cruiser Mk. I174,301251050,00%198,13
IS-6 81265,107961060,00%1335,75
Pz.Kpfw. I252,901061030,00%2,03
Patton the Tank 9974,106381060,00%986,80
Heavy Tank No. VI 6883,605811040,00%1467,24
Löwe 81016,604801030,00%845,86
Stridsyxa 81132,106161040,00%808,85
Cromwell B 6519,305431070,00%1040,29
Dicker Max 6831,004251060,00%1583,55
Bretagne Panther 6400,604731070,00%691,07
AMX Canon d'assaut 105 8571,805241050,00%422,01
WZ-120-1G FT 81578,107211070,00%1669,11
Pz.Kpfw. III Ausf. J4110,56150922,22%23,10
O-I61292,44840944,44%2395,95
AMX 383249,56218911,11%610,01
Universal Carrier 2-pdr2179,1187911,11%516,32
T376781,67687966,67%2387,80
FV4025 Contriver111831,78537911,11%758,72
Caliban 81236,33637933,33%1064,38
T-54 first prototype 81103,227129100,00%1655,54
T1 HMC257,0084837,50%45,13
Sexton II347,5096850,00%103,47
D1219,86131785,71%261,00
AT-1233,71100742,86%12,56
T25 AT7740,43628785,71%1068,54
AMX 105 AM mle. 474169,14274742,86%325,72
HWK 128367,43377714,29%311,74
Object 252U 81613,14828742,86%1575,97
King Tiger (Captured) 7882,86680757,14%1230,50
M2263,6791633,33%32,68
LT vz. 383132,83177633,33%246,43
Type 95 Ha-Go277,6779633,33%77,19
Progetto CC55 mod. 5481620,50931650,00%2126,60
B.U.G.I.61070,17785683,33%1803,97
M7564,67162650,00%109,68
T92 HMC101351,67824683,33%1125,27
T-1506350,67319650,00%379,12
T-29 3103,33109633,33%76,45
M10 RBFM 5773,83769683,33%1950,50
ST vz. 394269,6020050,00%638,43
M15/423292,00205520,00%709,39
SU-76G FT4285,00288580,00%621,30
Type 5781427,80619520,00%1359,74
Tiger (P)7523,60271520,00%405,82
T7 Combat Car 249,20152580,00%264,10
VK 75.01 (K) 8954,20430540,00%904,77
BT-7 artillery 3360,00412560,00%1278,55
Type 89 I-Go/Chi-Ro271,5073425,00%25,62
Lorraine 40 t 81587,25793475,00%1907,61
Fantôme 9909,75445425,00%494,75
Strv m/40L3187,33149333,33%376,36
M14/412318,673883100,00%1313,14
7TP264,00211366,67%217,74
Škoda T 5091448,3311393100,00%1542,69
M5A1 Stuart40,0079333,33%0,00
UDES 14 Alt 58869,337663100,00%980,38
VK 30.01 (P)6533,00276333,33%576,60
Valentine AT4467,33363366,67%1585,90
Object 283 9527,3324630,00%221,49
T-50-2 6202,33269333,33%248,66
TOG II* 61234,67794333,33%2496,42
Pz.Kpfw. II Ausf. D 275,00138333,33%82,30
P26/404453,0023820,00%926,31
P.435491,5029820,00%951,07
10TP3204,505952100,00%929,98
SDP 44 Burza6268,5012720,00%148,14
IS-2 shielded 7749,5033920,00%583,57
Object 777 Version II 91666,501008250,00%1354,81
SMV CC-64 Vipera 8222,00528250,00%122,10
T1E6 2135,00171250,00%508,27
Light Mk. VIC 242,509120,00%0,00
OCP Peacekeeper 91696,0035720,00%1009,08
Kolohousenka1119,009610,00%335,13
Fiat 30001123,002481100,00%614,94
TKS z n.k.m. 20 mm 211,001271100,00%261,00
Renault Otsu1162,003001100,00%855,82
4TP1171,005421100,00%1002,25
Renault NC-3116,001561100,00%264,10
M415242,0014110,00%96,98
Type 91 Heavy3180,0018910,00%409,56
Jagdtiger91130,009001100,00%917,26
ISU-122-2 8727,0032610,00%381,23
Lansen C 8970,0038610,00%735,95
Type 63 81414,0057810,00%1618,86
Chrysler MTC 2TC 81295,0036810,00%872,18
LTP 391,0010710,00%155,11
TS-5 80,0019010,00%0,00
T 55A 91672,0057510,00%1595,06
T-44-100 82533,0073810,00%4729,85
Type 64 61034,0041410,00%2731,46
Leox 9403,0021210,00%23,76

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 14.09.2026
Otišao: 30.10.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.09.2026
Otišao: 05.09.2026
Pozicija: Novak
Član od: 29.08.2026
Otišao: 01.09.2026
Pozicija: Novak
Član od: 25.07.2026
Otišao: 27.08.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.07.2026
Otišao: 23.07.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.03.2026
Otišao: 12.03.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.02.2026
Otišao: 01.03.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 03.10.2025
Otišao: 20.02.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.01.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Novak
Član od: 26.06.2020
Otišao: 22.09.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.09.2021
Otišao: 27.01.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 19.04.2020
Otišao: 25.06.2020
Pozicija: Novak
Član od: 30.03.2020
Otišao: 17.04.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 30.11.2020
Otišao: 25.05.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.05.2023
Otišao: 05.06.2023