Motoreger

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.06.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke118023967320
Ø Razina8,339,119,079,23
Pobjede6185352,41%666,67%3247,76%16852,50%
Izgubljene5450846,18%333,33%3247,76%14645,63%
Neriješeno16621,41%00,00%34,48%61,88%
Preživjele bitke4292336,37%555,56%2537,31%12539,06%
Uništenih tenkova1376711,1791,00630,943471,08
Odnos razaranja1,832,251,501,78
Otkriveno tenkova1276031,0870,78500,752400,75
Počinjena šteta1.539,702.095,781.749,211.754,64
Bodovi zauzimanja863010,7300,00420,631820,57
Obrambeni bodovi866920,73566,22560,84950,30
Iskustvo762,571.063,44803,42851,92
WN71385,621636,621154,641227,90
WN81902,222445,861823,091832,65
Ukupno
Bitke118023
Ø Razina8,33
Pobjede6185352,41%
Izgubljene5450846,18%
Neriješeno16621,41%
Preživjele bitke4292336,37%
Uništenih tenkova1376711,17
Odnos razaranja1,83
Otkriveno tenkova1276031,08
Počinjena šteta1.539,70
Bodovi zauzimanja863010,73
Obrambeni bodovi866920,73
Iskustvo762,57
WN71385,62
WN81902,22
Zadnja 24 sata
Bitke9
Ø Razina9,11
Pobjede666,67%
Izgubljene333,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke555,56%
Uništenih tenkova91,00
Odnos razaranja2,25
Otkriveno tenkova70,78
Počinjena šteta2.095,78
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi566,22
Iskustvo1.063,44
WN71636,62
WN82445,86
Zadnjih 7 dana
Bitke67
Ø Razina9,07
Pobjede3247,76%
Izgubljene3247,76%
Neriješeno34,48%
Preživjele bitke2537,31%
Uništenih tenkova630,94
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova500,75
Počinjena šteta1.749,21
Bodovi zauzimanja420,63
Obrambeni bodovi560,84
Iskustvo803,42
WN71154,64
WN81823,09
Zadnjih 30 dana
Bitke320
Ø Razina9,23
Pobjede16852,50%
Izgubljene14645,63%
Neriješeno61,88%
Preživjele bitke12539,06%
Uništenih tenkova3471,08
Odnos razaranja1,78
Otkriveno tenkova2400,75
Počinjena šteta1.754,64
Bodovi zauzimanja1820,57
Obrambeni bodovi950,30
Iskustvo851,92
WN71227,90
WN81832,65
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1888000
Pobjede105555,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene79141,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno422,22%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke82343,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova13770,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova13230,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.802,010,000,000,00
Bodovi zauzimanja16250,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi36911,9500,0000,0000,00
Iskustvo859,740,000,000,00
Ukupno
Bitke1888
Pobjede105555,88%
Izgubljene79141,90%
Neriješeno422,22%
Preživjele bitke82343,59%
Uništenih tenkova13770,73
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova13230,70
Počinjena šteta1.802,01
Bodovi zauzimanja16250,86
Obrambeni bodovi36911,95
Iskustvo859,74
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke228000
Pobjede12454,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10144,30%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,32%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9541,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1630,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,230,000,000,00
Otkriveno tenkova2991,3100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.035,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja2811,2300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2140,9400,0000,0000,00
Iskustvo683,360,000,000,00
Ukupno
Bitke228
Pobjede12454,39%
Izgubljene10144,30%
Neriješeno31,32%
Preživjele bitke9541,67%
Uništenih tenkova1630,71
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova2991,31
Počinjena šteta1.035,04
Bodovi zauzimanja2811,23
Obrambeni bodovi2140,94
Iskustvo683,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1035,71%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1864,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke725,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova170,6100,0000,0000,00
Počinjena šteta441,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja80,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo318,640,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1035,71%
Izgubljene1864,29%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke725,00%
Uništenih tenkova120,43
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova170,61
Počinjena šteta441,18
Bodovi zauzimanja80,29
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo318,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12000
Pobjede1083,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene216,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke758,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova131,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta534,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja332,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo700,250,000,000,00
Ukupno
Bitke12
Pobjede1083,33%
Izgubljene216,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke758,33%
Uništenih tenkova100,83
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova131,08
Počinjena šteta534,75
Bodovi zauzimanja332,75
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo700,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke366000
Pobjede18350,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene17447,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno92,46%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14339,07%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3160,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,420,000,000,00
Otkriveno tenkova3771,0300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.054,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja6481,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12853,5100,0000,0000,00
Iskustvo677,510,000,000,00
Ukupno
Bitke366
Pobjede18350,00%
Izgubljene17447,54%
Neriješeno92,46%
Preživjele bitke14339,07%
Uništenih tenkova3160,86
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova3771,03
Počinjena šteta1.054,72
Bodovi zauzimanja6481,77
Obrambeni bodovi12853,51
Iskustvo677,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3219000
Pobjede148246,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene166751,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno702,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke108633,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20390,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,960,000,000,00
Otkriveno tenkova31630,9800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.111,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja33781,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi51601,6000,0000,0000,00
Iskustvo597,650,000,000,00
Ukupno
Bitke3219
Pobjede148246,04%
Izgubljene166751,79%
Neriješeno702,17%
Preživjele bitke108633,74%
Uništenih tenkova20390,63
Odnos razaranja0,96
Otkriveno tenkova31630,98
Počinjena šteta1.111,00
Bodovi zauzimanja33781,05
Obrambeni bodovi51601,60
Iskustvo597,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2286000
Pobjede106146,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene121453,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno110,48%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke75232,90%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova15330,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova17290,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.666,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja12580,5500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi24151,0600,0000,0000,00
Iskustvo700,590,000,000,00
Ukupno
Bitke2286
Pobjede106146,41%
Izgubljene121453,11%
Neriješeno110,48%
Preživjele bitke75232,90%
Uništenih tenkova15330,67
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova17290,76
Počinjena šteta1.666,92
Bodovi zauzimanja12580,55
Obrambeni bodovi24151,06
Iskustvo700,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (483)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Bat.-Châtillon 25 t101803,88716257548,19%1683,63
Progetto M35 mod. 46 81785,22953214753,24%2563,60
AMBT 81994,43986212956,41%2743,02
T 55A 91650,51824208954,04%1878,31
Progetto M40 mod. 65102372,19856203953,90%2408,07
M18 Hellcat61079,51756190558,32%2375,54
VK 72.01 (K) 102479,92871186754,15%1816,69
Panther7980,21691183455,83%1877,44
Cromwell6831,66704180255,44%2069,87
M41 Walker Bulldog8840,02795176454,65%1881,49
Strv 103B102408,62756176048,41%2074,98
T26E4 SuperPershing 81205,45775166151,90%1731,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5558,26439163054,91%1790,73
AMX 13 9091139,78745160650,81%1980,95
Kampfpanzer 50 t 92064,53962155455,21%2153,41
Conqueror Gun Carriage101870,73696149751,37%1902,01
Leopard 1102196,67786143050,98%2048,20
T110E5102041,91741140047,93%1780,54
T-62A101699,90681139244,68%1563,52
Lion 102455,22848135351,59%2440,69
Char Futur 4 92190,80944120654,48%2367,13
Bat.-Châtillon Bourrasque 81780,50960115354,64%2554,53
GSOR 1008 81874,43908109952,23%2314,61
G.W. E 100101822,82721109752,14%1670,24
StuG III Ausf. G5668,66513109158,75%1873,48
Type 62 7567,87689108551,43%1259,85
T-44-100 81360,76812107051,21%1846,43
Object 907 102253,00873105854,25%2125,87
CS-52 LIS 81747,49913103752,27%2444,38
SU-130PM 81828,0189698756,03%2293,23
M40/M4381534,7382795856,78%1950,08
Strv S1 81786,0982991153,90%2319,19
T675827,4271089557,32%2359,72
Type 59 81612,5495987954,15%2542,76
T95/FV4201 Chieftain 102406,8688082654,60%1869,99
Type 64 6832,6072782055,24%2714,39
AMX 13 57 71021,8292081355,72%2522,34
Lansen C 81656,9497677057,40%2495,95
T92 HMC101909,6072676753,98%1837,75
Bisonte C45 81728,96100175154,19%2224,90
T-5491307,3363673249,04%1446,40
Object 261101751,1572571850,42%1721,01
Grille 15102155,4268370547,80%1765,67
Rhm.-Borsig Waffenträger81574,4472670350,07%1846,01
Super Hellcat 71302,8381670255,13%2383,70
E 5091851,2079969850,57%2017,31
WZ-13281048,2180569156,01%2160,07
AMX 50 10081335,3474168650,73%1710,21
Waffenträger auf E 100102157,4968968349,63%1593,23
Object 260 102133,6181367350,52%1739,71
Carro da Combattimento 45 t 102418,0186465349,92%2237,79
FV215b (183) 102049,2274362552,64%1631,79
Panhard EBR 105101302,7375360848,85%1756,21
M53/M5591736,9779259852,68%1916,96
T-34-85M 61077,0484658558,97%2359,88
STB-1101952,5077258347,17%1732,87
LT-432 81017,1281458053,28%2224,02
E 100101737,7372656852,11%1515,70
60TP Lewandowskiego102362,7084456051,96%1969,60
Conqueror91624,3172055447,83%1666,00
Concept 1B 92260,6798552753,89%2036,25
11081219,7874851051,76%1547,83
ShPTK-TVP 100 81555,1286750555,45%1965,35
T110E3102460,6683349953,31%2036,48
M24 Chaffee5500,9062248653,50%2233,79
KV-15636,9560247556,42%1517,36
E 7591516,6759146449,35%1608,97
M446727,3352046450,22%1323,37
KV-26919,0472646057,39%1834,15
Tiger I7805,9641144848,66%1043,79
AMX 30 1er prototype91461,5071744652,91%1546,63
BZ-176 81818,76103844461,04%2101,84
AMX 50 B102004,9872643545,52%1606,59
T57 Heavy101898,4972342147,51%1518,41
Spähpanzer Ru 2519986,5370842048,33%1626,60
FV3046681,4350341053,17%1250,05
59-166563,0966440455,20%1867,81
IS-7101715,8475239451,27%1414,91
Object 279 early 102629,3293438653,11%1928,17
VK 45.02 (P) Ausf. B91703,3480937951,98%1795,07
Centurion Mk. 7/191515,6071237251,08%1632,79
EMIL 1951 81794,7797836858,42%2408,52
Centurion Action X101744,8670136446,98%1501,48
IS71130,3365436055,00%1790,29
T-1091569,5375835952,65%1742,54
ST-62 Version 2 102358,4590435254,83%1992,98
113101581,0070534850,29%1321,84
Panther/M10 71210,6080134849,14%2180,91
ST-I91952,4188734254,09%2054,60
Škoda T 256793,4766034158,65%1824,04
AMX 13 105101718,6675533950,44%2267,03
T-448972,0362133749,26%1422,69
FV4202 81217,6781633652,08%1777,99
Tiger II81165,3256933347,45%1480,05
121B 102279,7287732157,01%2198,31
Leopard Prototyp A91315,8969531948,59%1244,17
G.W. Tiger (P)81098,1857131547,94%1321,13
Object 268 Version 4102458,6384230652,94%2157,72
Chimera 81624,4888430651,63%1888,93
Object 705A102094,3482030452,30%1914,67
AMX 30 B101828,3670730148,17%1749,80
T54E191467,9272730048,67%1458,70
T-34-856514,6343329249,66%953,33
Panhard EBR 75 (FL 10) 8942,3780229154,64%2003,24
Type 6191240,1269728850,69%1250,15
Strv 103-091642,6570028644,41%1443,07
G.W. Tiger91280,0958728449,65%1221,05
Škoda T 5091782,5277328148,40%1860,97
FV380591537,1659228051,79%1752,55
Object 430U102249,7881028050,00%2145,27
Panther II81061,7066027853,60%1523,75
Sherman VC Firefly 61083,3380927356,78%2258,01
Jagdpanther7948,1640727248,16%1373,45
212A91558,7964727146,86%1642,94
AE Phase I 91866,2387527156,46%1870,03
Predatore 92019,8388327051,48%1962,76
T3091716,7777826855,60%1660,13
WZ-111 model 1-491620,4078125950,19%1743,34
M48A5 Patton102000,2082925954,83%1696,31
AMX 50 12091293,4866325847,29%1151,81
Centurion Mk. I81102,9067525850,39%1699,99
T-34-3 81597,3888825854,65%2133,44
Bat.-Châtillon 25 t AP91098,8163525648,83%1118,28
VK 36.01 (H)6556,4133125448,82%886,93
STA-18919,4366125452,36%1265,30
121101558,7866524143,57%1251,14
T-54 ltwt.91222,9078923458,12%2027,55
Vz. 55102754,8087523249,14%2344,00
DBV-152 102556,8472123046,09%1714,68
E 50 Ausf. M101987,0068922942,36%1656,25
Waffenträger auf Pz. IV91749,5970622951,09%1651,38
Bat.-Châtillon 155 5591342,4572522547,11%1399,44
S-517973,9755722351,12%1344,05
Object 430 Version II91467,2876922050,00%1490,80
T28 Concept 71120,2575121757,14%1916,06
Caernarvon81305,7573521649,07%1747,84
WZ-132A91199,8466721645,83%1724,58
TVP T 50/51101973,5372621548,84%1733,65
M10391597,4477821552,09%1628,13
CS-63102104,3884121153,08%1895,18
WZ-12091390,8075120850,48%1485,37
Kranvagn102026,0476620849,04%1594,89
Maus102088,8081420850,96%1768,10
IS-381436,5575320352,71%1983,40
T6981158,7975920050,50%1705,90
T4991221,6872919953,27%1950,25
WZ-111 model 5A102055,6977019846,97%1779,34
T110E4102019,4863919238,02%1402,65
FV20781047,8154319143,98%1153,49
leKpz Borkenkäfer111542,2690219154,45%1866,98
Dicker Max 6982,2270519156,02%2134,40
Bat.-Châtillon 155 58101417,9371919053,16%1215,70
UDES 0381518,9971018948,15%1721,49
G.W. Panther7964,6251318850,53%1240,64
Object 780 102438,9487118853,72%1901,78
T-34-281004,2666818348,09%1350,23
T3 HMC2303,0436018054,44%1646,77
T-437750,3159618056,67%1314,41
T-345324,6934917951,40%810,36
Char Murat 91960,6091317855,62%2227,36
Indien-Panzer81315,0579217752,54%2168,01
DZT-159 92098,8093117655,11%2244,80
Emil II91717,0678017547,43%1710,23
leKpz M 41 90 mm GF 8949,0977717453,45%2094,57
112 81507,5585517446,55%1834,81
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4228,6919017250,00%474,27
Black Prince7898,9665916947,93%1365,10
Object 777 Version II 91976,3987516949,11%2038,60
Škoda T 56 81924,3195616953,85%2142,36
Type 3 Chi-Nu Kai 5599,1359116560,00%2083,92
TVP VTU Koncept81072,4170216455,49%1512,50
Comet7856,7165316451,22%1625,50
Object 277102047,5483916256,17%1766,62
Vickers MBT Mk. 3 102046,4878616252,47%1790,17
T71 DA7584,7558316152,17%1137,55
Somua SM 81710,5094216150,93%1895,44
Jagdpanzer E 100102356,5177915856,33%1970,54
Object 703 Version II 81579,9796315855,70%1967,67
Bofors Tornvagn 81775,9695215858,23%2387,70
FV4005 Stage II101914,8168915650,64%1455,61
Bat.-Châtillon 12 t8998,4283315558,71%2288,71
Leo7916,3468015448,05%1507,37
Konštrukta T-34/10071001,0168115347,06%1644,07
M10 RBFM 51061,8888815259,21%2838,15
UDES 15/16102039,0277115152,32%1762,45
Object 26391783,7180415054,00%1659,67
Type 5 Chi-Ri7807,2559914945,64%1318,01
Tortoise91850,7779514949,66%1521,51
Monkey King 102302,7785714753,74%2266,73
T9591955,0881514649,32%1691,42
Kampfpanzer 07 RH 81439,1986414649,32%2099,40
SU-14-281192,2661814553,79%1341,98
Concept No. 5102081,7274614447,92%1757,36
VK 30.02 (D)7628,1152114354,55%952,26
Type 4 Heavy91654,1779014348,95%1696,27
T2971160,0976814254,23%1616,06
Sturer Emil7847,5560714254,93%1295,06
T25 Pilot Number 1 81209,8184413953,24%1800,73
Strv K 91901,9891213755,47%1987,86
Chrysler K GF 81572,8591213757,66%2164,71
Caernarvon Action X 81395,9389513652,94%2036,41
Jagdpanzer IV6650,1846113554,81%1373,74
CS-5992035,0589713355,64%2566,46
Churchill VII6868,3966313253,03%1903,18
T-100 LT101400,2568613242,42%1912,71
T-34-171099,0278513158,78%2183,72
T3281289,5682313159,54%1683,18
XM551 Sheridan101049,1863013142,75%1117,99
IS-271152,7072613053,85%1720,94
AMX 13 757498,1538313050,00%969,11
Rheinmetall Panzerwagen101133,0282013056,92%1474,85
AMX M4 mle. 54102077,4780612948,84%1532,24
Kampfpanzer 07 P(E) 102173,2983412946,51%1785,87
50TP Tyszkiewicza91821,4182812845,31%1789,38
Marder II3216,9118912853,91%618,04
M46 Patton91846,8880312846,09%1933,56
O-Ho81281,7476112745,67%1350,42
T28 Prototype81302,2673212654,76%1531,17
T2881957,1899912459,68%2732,10
StuG IV 5476,5042412447,58%1216,64
Prototipo Standard B92288,7597512358,54%2823,92
AMX 50 Foch (155) 102192,6972012249,18%1576,32
Charioteer Nomad 81713,4286212255,74%1988,87
AMX M4 mle. 5191951,5589412158,68%2013,33
Lorraine 155 mle. 5181211,2072012049,17%1359,08
SMV CC-64 Vipera 81608,6587312054,17%1950,52
M26 Pershing81254,7579411947,06%1744,48
Panhard EBR 909955,5476311952,10%1593,22
AMX M4 mle. 457988,9771711553,91%1487,34
VK 45.02 (P) Ausf. A81193,2876311454,39%1525,99
FV217 Badger102390,1283111348,67%1964,03
Emil I81359,6378111247,32%1587,02
Type 586851,2962911252,68%2023,89
Bretagne Panther 61119,6288411056,36%2503,70
Pz.Sfl. IVc5692,1956610957,80%1907,61
Manticore101442,5478510944,95%1807,05
Hummel6688,8048810853,70%1031,98
P.44 Pantera81215,7474110649,06%1677,58
T25/271115,6674810559,05%1718,52
KR-1112654,5486810538,10%1649,72
A-4471035,4272910456,73%1814,97
Object 41681382,1779310355,34%2088,82
FV4004 Conway91516,0569910248,04%1418,35
Ares 90101698,7570310238,24%1133,53
CS-67 Szakal112414,0288910155,45%2055,86
M127836,9358310151,49%1080,15
Leopard 120 Verbessert112121,4479910148,51%1580,89
ARL 446683,9151810049,00%1168,73
AMX 12 t6250,4739010057,00%587,52
Object 70591850,688329654,17%1898,06
AMX 67 Imbattable112376,148489447,87%1647,87
XM69 Hacker112251,339059452,13%1674,34
WZ-120-1G FT 81583,537879444,68%1674,37
M66686,035769354,84%1047,46
WZ-1317780,168059355,91%1906,53
M415484,244539158,24%838,75
Type 4 Chi-To6609,865689048,89%1245,58
53TP Markowskiego81499,648199054,44%1904,78
Type 71102267,198729047,78%1740,76
FV215b 101884,477378944,94%1570,41
M75334,334538653,49%1237,60
AT 1581262,536608640,70%1160,50
AMX M4 mle. 49 Liberté 81412,509438661,63%2034,62
Pz.Kpfw. II2189,724448555,29%845,81
Controcarro 3 Minotauro102207,877968448,81%1649,39
SU-10181505,137958454,76%1925,35
FV230 Canopener102738,329988459,52%2328,38
TS-5 81569,489028459,52%1720,00
Vz. 60S Dravec 102616,149488351,81%1905,31
Panhard AML Lynx 6x68943,907218350,60%1871,15
M54 Renegade 81611,778648351,81%1780,50
Super Conqueror101842,587498150,62%1462,40
Grille5482,463727949,37%980,17
KV-137669,484417954,43%1140,87
Tiger (P)71017,387097950,63%1410,28
A-436651,735547956,96%1388,93
UDES 1691707,718707858,97%1924,43
Type T-345434,573847744,16%1202,10
T376423,615907745,45%1153,75
Cobra 91969,238337749,35%1908,85
Ikv 65 Alt II6935,386517651,32%2118,21
Lorraine 155 mle. 507894,966537652,63%1223,91
Panhard AMD 178B6546,325907659,21%1747,94
Strv m/42-57 Alt A.2 61133,257787648,68%2329,64
Object 140102017,017547544,00%1844,30
LTTB8730,077257549,33%1397,73
Ikv 90 Typ B71163,737177450,00%1813,13
AT 77878,586077445,95%1042,66
T216254,624737445,95%487,44
Hotchkiss EBR7823,257427353,42%2091,68
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.467,331757247,22%65,88
BZ-75102251,238637150,70%1815,05
E 75 TS 81635,039227156,34%2138,69
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5825,867327160,56%2485,70
A-205114,571897037,14%115,03
K-91102100,607477044,29%1699,33
M24E2 Super Chaffee 6607,797707061,43%2319,84
Pz.Kpfw. 35 (t)2162,552056953,62%851,94
Spähpanzer SP I C7965,207516946,38%2351,75
Škoda T 245543,095266852,94%1934,04
Strv 746754,816476857,35%1707,69
BDR G1 B5557,325276855,88%1201,72
MT-256563,496056848,53%1986,21
T78 61330,818736852,94%2319,90
SU-100Y 61143,137546360,32%2336,80
WZ-111 Qilin 102082,298356352,38%1608,70
Type 3 Chi-Nu5558,244696258,06%1984,76
45TP Habicha71250,977586245,16%1944,75
Charioteer81382,217596259,68%1787,57
Pz.Kpfw. VII102211,697816145,90%1608,43
40TP Habicha6698,975456046,67%1407,75
Excalibur 6898,675926043,33%1425,57
VK 30.01 (P)6639,686375964,41%1208,60
IS-M81511,298535850,00%2159,29
Crusader 5.5-in. SP7805,095755757,89%1179,32
Ashigaru 102061,567175743,86%1416,53
P.43 ter71277,558315650,00%2451,95
WZ-113G FT102294,718105655,36%1601,58
SU-100M171157,817475468,52%1797,79
Nashorn6875,495875345,28%1603,05
Object 452K 102276,117085332,08%1673,65
Type 1 Chi-He4383,174875265,38%1514,26
ISU-152K 81671,458425156,86%2069,22
Churchill I5635,355814959,18%1502,23
AT 86631,105684852,08%1082,73
SU-1006991,136564751,06%1921,00
T1 Heavy5529,465584656,52%1184,77
T2071100,567834548,89%1911,63
M3 Lee4328,674514568,89%1415,19
Kunze Panzer 91999,988634548,89%2294,20
Pz.Kpfw. 38 (K) 5989,097854445,45%2378,02
Stridsyxa 81543,508154456,82%1639,55
Black Rock 111836,509234456,82%1205,48
AMX 13 F3 AM6926,357644369,77%1602,99
M4A3E2 Sherman Jumbo6769,517444360,47%1755,96
K-91-PT 91786,078784353,49%1929,23
AT-FV230 Breaker112094,317764242,86%1248,06
TS-60 91910,958374245,24%1844,23
Strv m/425482,465464163,41%1586,49
Durchbruchswagen 24298,853484060,00%934,72
KPz 3 Projekt 07 HK 91732,987934057,50%1664,51
Škoda T 45 71327,538804052,50%1884,03
AT 15A 71330,607824042,50%2026,30
VK 16.02 Leopard5241,854473946,15%610,24
T 54D 91753,698153946,15%1701,28
GSOR 3301 AVR FS9803,316863948,72%1106,05
Sturmpanzer II4207,131783852,63%583,29
Object 430101885,227253745,95%1475,48
Object 274a 81410,198413754,05%1861,17
KV-220-2 5762,788653764,86%1677,84
Crusader6187,493103551,43%409,30
Challenger71241,606963551,43%1925,40
AMX 65 t8866,405843542,86%850,97
Rinoceronte102290,188043444,12%1873,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6478,886343444,12%1136,46
XM66F 81504,918743461,76%1869,87
M47 Iron Arnie 81467,798833455,88%1792,16
AMX ELC bis5594,975643354,55%2450,52
Ikv 1035449,164353253,13%1075,13
UDES 14 Alt 581574,978743256,25%2515,40
VK 28.016371,506063259,38%1189,55
114 SP2 101993,286053237,50%1212,52
122 TM 81314,597073240,63%1367,16
SU-855423,584603161,29%1063,42
Felice 91982,037113132,26%1943,72
L-60 2145,233843161,29%870,73
Gryphon 101987,428133148,39%1477,96
Sav m/434377,334253046,67%1041,37
Jagdpanzer E 90 91787,907623053,33%1318,08
T-45 2257,234353056,67%1517,89
GSR 3301 Setter7665,076893056,67%1711,38
B14250,343722955,17%652,47
Pz.Kpfw. 38 (t)3141,241582955,17%415,68
Marder 38T4426,323602842,86%1044,26
Ares 90 C111522,118142850,00%989,60
M4A1 Sherman5595,935542744,44%1526,93
P.43 bis6985,418242774,07%2340,51
M5 Stuart4144,633972759,26%336,10
Achilles6833,335392733,33%1436,10
Object 265T 91864,858272744,44%1694,30
ST vz. 394269,274152669,23%919,09
LHMTV81041,387182646,15%1949,60
M-V-Y102076,448862556,00%1767,12
P.435613,926152454,17%2001,85
M5A1 Stuart4290,174182466,67%1106,23
E 65 Zwilling 81322,218992466,67%1264,57
H3 91892,587892441,67%1620,81
LTP 3179,392902334,78%660,35
116-F3 101970,507452236,36%1226,94
Type 97 Chi-Ha3248,334072161,90%927,07
T-832 81468,148972152,38%1709,40
T803111575,528332147,62%970,82
T-284124,702392035,00%120,39
WZ-132-110888,555772035,00%713,98
Tiger 131 61183,708782055,00%1985,32
Schwarzpanzer 58 81481,608192055,00%2285,84
T-22 medium 101704,756562035,00%1276,16
Sturmpanzer I Bison3210,371261936,84%535,86
Sexton II370,321921952,63%142,75
LT vz. 383226,833701861,11%1043,59
Leichttraktor1111,441581844,44%367,87
Birch Gun4277,443041855,56%956,43
Windhund 81693,678231855,56%1950,08
Ho-Ri 3102318,066331741,18%1379,44
AT 25549,596311764,71%1472,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51022,248661741,18%3254,55
Pz.Kpfw. II Luchs4274,445581675,00%1234,17
Sexton I 3358,943561637,50%1250,50
IS-3A Peregrine 81522,007391625,00%1380,76
M3 Stuart3103,802001526,67%143,03
Alecto4308,804361580,00%891,49
Tiger-Maus 92182,937751533,33%1819,33
M56 Scorpion 71316,677541540,00%1991,24
T-463156,292621450,00%533,69
AMX Chasseur de chars 81179,865351442,86%1722,65
Panzerjäger I291,691171369,23%330,87
T23E3 7912,237521361,54%1541,18
Caliban 81459,318451346,15%1785,01
BT-74104,7592128,33%93,25
AMX 404139,752531258,33%417,11
Vz. 68 Squall 8374,674551233,33%332,38
D23143,182731172,73%588,25
Lorraine 50 t 91986,188351145,45%1702,57
T34 B 81298,738031154,55%1567,55
Rambo 91405,187441136,36%1230,79
KB-52 91751,827941145,45%1431,60
P26/404599,406271060,00%2203,58
VK 168.01 Mauerbrecher 81770,608961040,00%2471,21
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4527,706011050,00%1462,13
Type 5 Heavy102481,221043966,67%1920,45
Jagdpanther II81053,11637955,56%1103,16
ST-II101914,89787955,56%1264,45
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81044,56615944,44%967,46
TBT 91620,00712933,33%1124,39
Durendal 101976,00763944,44%1353,42
Ikv 723278,63394875,00%834,38
BZ-79112114,75976850,00%1252,83
Vickers Mk. E Type B2156,71208728,57%504,97
Kampfpanzer 67101913,43927757,14%1533,50
LT vz. 352170,33227633,33%651,19
Pvlvv fm/422132,00250650,00%459,40
Type 2597 Chi-Ha3152,83173616,67%342,54
VK 168.01 (P) 8999,00478616,67%756,84
56TP 8922,50618650,00%745,99
T1 Cunningham1303,80558560,00%2650,22
Renault FT167,40150540,00%125,82
105 leFH18B2 5497,40487560,00%1000,68
Vickers Medium Mk. III3192,60241540,00%529,18
Object 268101755,80579540,00%992,40
Krupp-Steyr Waffenträger 71148,80807540,00%1818,43
Matilda4210,75362475,00%563,24
BT-22221,75235475,00%1281,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E3223,50343450,00%560,85
AMX 38350,50104425,00%0,00
FV201 (A45) 7947,50842475,00%1256,15
Chi-Ni2104,33257366,67%487,49
M2 Light2193,004003100,00%844,79
T56 GMC362,67160333,33%0,00
Covenanter597,00220333,33%36,21
Cruiser Mk. IV4169,0015230,00%283,48
Valentine AT4471,33470333,33%1666,13
Chieftain/T95 8859,67607333,33%900,24
Light Mk. VIC 276,00157333,33%129,43
Vickers Medium Mk. I10,0072250,00%78,28
Strv fm/211120,50378250,00%523,11
Vickers Medium Mk. II275,50196250,00%201,34
D12189,50122250,00%694,96
Universal Carrier 2-pdr2132,50184250,00%380,42
M8A14320,00291250,00%724,51
Kolohousenka1255,005941100,00%1571,92
Strv m/382117,0014610,00%246,09
Renault Otsu164,002171100,00%285,28
Strv m/40L3251,004671100,00%1052,27
Lago40,001810,00%0,00
Renault NC-31128,001361100,00%261,00
Hotchkiss H352207,006761100,00%1069,33
MS-1189,001241100,00%476,43
T-262125,003221100,00%676,55
Cruiser Mk. III3203,005491100,00%1120,96
T-34 shielded 5168,0019110,00%121,29
Pz.Kpfw. T 25 50,0016510,00%0,00
BT-7 artillery 30,001731100,00%261,00
43 M. Toldi III 385,002961100,00%375,23

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 17.06.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.08.2022
Otišao: 10.06.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.08.2022
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.08.2020
Otišao: 08.11.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 05.05.2022
Otišao: 22.08.2022
Pozicija: Novak
Član od: 25.03.2020
Otišao: 16.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.07.2021
Otišao: 15.08.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.04.2020
Otišao: 10.07.2020
Pozicija: Obavještajac
Član od: 30.09.2021
Otišao: 12.04.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.11.2020
Otišao: 02.03.2021
Pozicija: Novak
Član od: 15.04.2022
Otišao: 03.05.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.03.2021
Otišao: 27.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 02.03.2020
Otišao: 13.03.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.06.2018
Otišao: 30.01.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.09.2017
Otišao: 04.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.02.2020
Otišao: 29.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.11.2017
Otišao: 11.06.2018
Pozicija: Novak
Član od: 11.11.2017
Otišao: 15.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.10.2016
Otišao: 27.09.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 21.08.2016
Otišao: 09.10.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.03.2016
Otišao: 17.08.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 12.05.2014
Otišao: 26.02.2016