Motoreger

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.06.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke118030765324
Ø Razina8,338,719,129,21
Pobjede6185852,41%571,43%3249,23%17152,78%
Izgubljene5451046,18%228,57%3046,15%14745,37%
Neriješeno16621,41%00,00%34,62%61,85%
Preživjele bitke4292736,37%457,14%2640,00%12839,51%
Uništenih tenkova1376801,1791,29620,953521,09
Odnos razaranja1,833,001,591,80
Otkriveno tenkova1276061,0830,43480,742420,75
Počinjena šteta1.539,752.393,711.814,091.767,53
Bodovi zauzimanja863010,7300,00420,651820,56
Obrambeni bodovi866920,7300,00560,86950,29
Iskustvo762,591.128,00822,88857,87
WN71385,651678,201200,341238,14
WN81902,262679,551855,281845,97
Ukupno
Bitke118030
Ø Razina8,33
Pobjede6185852,41%
Izgubljene5451046,18%
Neriješeno16621,41%
Preživjele bitke4292736,37%
Uništenih tenkova1376801,17
Odnos razaranja1,83
Otkriveno tenkova1276061,08
Počinjena šteta1.539,75
Bodovi zauzimanja863010,73
Obrambeni bodovi866920,73
Iskustvo762,59
WN71385,65
WN81902,26
Zadnja 24 sata
Bitke7
Ø Razina8,71
Pobjede571,43%
Izgubljene228,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke457,14%
Uništenih tenkova91,29
Odnos razaranja3,00
Otkriveno tenkova30,43
Počinjena šteta2.393,71
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.128,00
WN71678,20
WN82679,55
Zadnjih 7 dana
Bitke65
Ø Razina9,12
Pobjede3249,23%
Izgubljene3046,15%
Neriješeno34,62%
Preživjele bitke2640,00%
Uništenih tenkova620,95
Odnos razaranja1,59
Otkriveno tenkova480,74
Počinjena šteta1.814,09
Bodovi zauzimanja420,65
Obrambeni bodovi560,86
Iskustvo822,88
WN71200,34
WN81855,28
Zadnjih 30 dana
Bitke324
Ø Razina9,21
Pobjede17152,78%
Izgubljene14745,37%
Neriješeno61,85%
Preživjele bitke12839,51%
Uništenih tenkova3521,09
Odnos razaranja1,80
Otkriveno tenkova2420,75
Počinjena šteta1.767,53
Bodovi zauzimanja1820,56
Obrambeni bodovi950,29
Iskustvo857,87
WN71238,14
WN81845,97
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1888000
Pobjede105555,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene79141,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno422,22%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke82343,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova13770,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova13230,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.802,010,000,000,00
Bodovi zauzimanja16250,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi36911,9500,0000,0000,00
Iskustvo859,740,000,000,00
Ukupno
Bitke1888
Pobjede105555,88%
Izgubljene79141,90%
Neriješeno422,22%
Preživjele bitke82343,59%
Uništenih tenkova13770,73
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova13230,70
Počinjena šteta1.802,01
Bodovi zauzimanja16250,86
Obrambeni bodovi36911,95
Iskustvo859,74
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke228000
Pobjede12454,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10144,30%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,32%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9541,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1630,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,230,000,000,00
Otkriveno tenkova2991,3100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.035,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja2811,2300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2140,9400,0000,0000,00
Iskustvo683,360,000,000,00
Ukupno
Bitke228
Pobjede12454,39%
Izgubljene10144,30%
Neriješeno31,32%
Preživjele bitke9541,67%
Uništenih tenkova1630,71
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova2991,31
Počinjena šteta1.035,04
Bodovi zauzimanja2811,23
Obrambeni bodovi2140,94
Iskustvo683,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1035,71%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1864,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke725,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova170,6100,0000,0000,00
Počinjena šteta441,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja80,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo318,640,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1035,71%
Izgubljene1864,29%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke725,00%
Uništenih tenkova120,43
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova170,61
Počinjena šteta441,18
Bodovi zauzimanja80,29
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo318,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12000
Pobjede1083,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene216,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke758,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova131,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta534,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja332,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo700,250,000,000,00
Ukupno
Bitke12
Pobjede1083,33%
Izgubljene216,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke758,33%
Uništenih tenkova100,83
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova131,08
Počinjena šteta534,75
Bodovi zauzimanja332,75
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo700,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke366000
Pobjede18350,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene17447,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno92,46%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14339,07%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3160,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,420,000,000,00
Otkriveno tenkova3771,0300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.054,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja6481,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12853,5100,0000,0000,00
Iskustvo677,510,000,000,00
Ukupno
Bitke366
Pobjede18350,00%
Izgubljene17447,54%
Neriješeno92,46%
Preživjele bitke14339,07%
Uništenih tenkova3160,86
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova3771,03
Počinjena šteta1.054,72
Bodovi zauzimanja6481,77
Obrambeni bodovi12853,51
Iskustvo677,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3219000
Pobjede148246,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene166751,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno702,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke108633,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20390,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,960,000,000,00
Otkriveno tenkova31630,9800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.111,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja33781,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi51601,6000,0000,0000,00
Iskustvo597,650,000,000,00
Ukupno
Bitke3219
Pobjede148246,04%
Izgubljene166751,79%
Neriješeno702,17%
Preživjele bitke108633,74%
Uništenih tenkova20390,63
Odnos razaranja0,96
Otkriveno tenkova31630,98
Počinjena šteta1.111,00
Bodovi zauzimanja33781,05
Obrambeni bodovi51601,60
Iskustvo597,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2286000
Pobjede106146,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene121453,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno110,48%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke75232,90%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova15330,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova17290,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.666,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja12580,5500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi24151,0600,0000,0000,00
Iskustvo700,590,000,000,00
Ukupno
Bitke2286
Pobjede106146,41%
Izgubljene121453,11%
Neriješeno110,48%
Preživjele bitke75232,90%
Uništenih tenkova15330,67
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova17290,76
Počinjena šteta1.666,92
Bodovi zauzimanja12580,55
Obrambeni bodovi24151,06
Iskustvo700,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (483)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Bat.-Châtillon 25 t101803,88716257548,19%1683,68
Progetto M35 mod. 46 81785,22953214753,24%2563,58
AMBT 81995,28986213156,41%2744,16
T 55A 91650,51824208954,04%1878,35
Progetto M40 mod. 65102372,19856203953,90%2408,16
M18 Hellcat61079,51756190558,32%2374,77
VK 72.01 (K) 102479,92871186754,15%1816,63
Panther7980,21691183455,83%1877,48
Cromwell6831,66704180255,44%2069,75
M41 Walker Bulldog8840,02795176454,65%1881,45
Strv 103B102408,62756176048,41%2075,14
T26E4 SuperPershing 81205,45775166151,90%1731,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5558,26439163054,91%1790,76
AMX 13 9091139,78745160650,81%1981,06
Kampfpanzer 50 t 92064,53962155455,21%2153,35
Conqueror Gun Carriage101870,73696149751,37%1902,04
Leopard 1102196,67786143050,98%2048,12
T110E5102041,91741140047,93%1780,60
T-62A101699,90681139244,68%1563,49
Lion 102455,22848135351,59%2440,57
Char Futur 4 92190,80944120654,48%2367,11
Bat.-Châtillon Bourrasque 81780,50960115354,64%2554,57
GSOR 1008 81874,43908109952,23%2314,59
G.W. E 100101822,82721109752,14%1670,24
StuG III Ausf. G5668,66513109158,75%1873,43
Type 62 7567,87689108551,43%1259,94
T-44-100 81360,76812107051,21%1846,19
Object 907 102253,00873105854,25%2125,11
CS-52 LIS 81747,49913103752,27%2444,37
SU-130PM 81828,0189698756,03%2293,27
M40/M4381534,7382795856,78%1950,09
Strv S1 81786,0982991153,90%2319,24
T675827,4271089557,32%2359,76
Type 59 81612,5495987954,15%2542,81
T95/FV4201 Chieftain 102406,8688082654,60%1869,98
Type 64 6832,6072782055,24%2714,39
AMX 13 57 71021,8292081355,72%2522,27
Lansen C 81656,9497677057,40%2496,04
T92 HMC101909,6072676753,98%1837,64
Bisonte C45 81728,96100175154,19%2224,96
T-5491307,3363673249,04%1446,40
Object 261101751,1572571850,42%1721,00
Grille 15102155,4268370547,80%1765,71
Rhm.-Borsig Waffenträger81574,4472670350,07%1846,03
Super Hellcat 71302,8381670255,13%2384,02
E 5091851,2079969850,57%2017,28
WZ-13281048,2180569156,01%2159,99
AMX 50 10081335,3474168650,73%1710,27
Waffenträger auf E 100102157,4968968349,63%1593,27
Object 260 102133,6181367350,52%1739,90
Carro da Combattimento 45 t 102418,0186465349,92%2237,87
FV215b (183) 102049,2274362552,64%1631,89
Panhard EBR 105101302,7375360848,85%1756,26
M53/M5591736,9779259852,68%1916,97
T-34-85M 61077,0484658558,97%2359,82
STB-1101952,5077258347,17%1732,89
LT-432 81017,1281458053,28%2224,04
E 100101737,7372656852,11%1515,74
60TP Lewandowskiego102362,7084456051,96%1969,66
Conqueror91624,3172055447,83%1666,00
Concept 1B 92260,6798552753,89%2036,36
11081219,7874851051,76%1547,85
ShPTK-TVP 100 81555,1286750555,45%1965,31
T110E3102460,6683349953,31%2036,53
M24 Chaffee5500,9062248653,50%2233,64
KV-15636,9560247556,42%1517,35
E 7591516,6759146449,35%1608,89
M446727,3352046450,22%1323,37
KV-26919,0472646057,39%1834,11
Tiger I7805,9641144848,66%1043,78
AMX 30 1er prototype91461,5071744652,91%1546,65
BZ-176 81818,76103844461,04%2101,85
AMX 50 B102004,9872643545,52%1606,78
T57 Heavy101898,4972342147,51%1518,44
Spähpanzer Ru 2519986,5370842048,33%1626,69
FV3046681,4350341053,17%1250,04
59-166563,0966440455,20%1867,96
IS-7101715,8475239451,27%1414,94
Object 279 early 102629,3293438653,11%1928,12
VK 45.02 (P) Ausf. B91703,3480937951,98%1794,90
Centurion Mk. 7/191515,6071237251,08%1632,78
EMIL 1951 81794,7797836858,42%2408,58
Centurion Action X101744,8670136446,98%1501,48
IS71130,3365436055,00%1790,28
T-1091569,5375835952,65%1742,48
ST-62 Version 2 102358,4590435254,83%1993,09
113101581,0070534850,29%1321,85
Panther/M10 71210,6080134849,14%2180,80
ST-I91952,4188734254,09%2054,64
Škoda T 256793,4766034158,65%1824,00
AMX 13 105101718,6675533950,44%2266,98
T-448972,0362133749,26%1422,69
FV4202 81217,6781633652,08%1777,98
Tiger II81165,3256933347,45%1480,04
121B 102279,7287732157,01%2198,31
Leopard Prototyp A91315,8969531948,59%1244,19
G.W. Tiger (P)81098,1857131547,94%1321,03
Object 268 Version 4102458,6384230652,94%2157,51
Chimera 81624,4888430651,63%1888,74
Object 705A102094,3482030452,30%1914,70
AMX 30 B101828,3670730148,17%1749,96
T54E191467,9272730048,67%1458,71
T-34-856514,6343329249,66%953,31
Panhard EBR 75 (FL 10) 8942,3780229154,64%2004,16
Type 6191240,1269728850,69%1250,13
Strv 103-091642,6570028644,41%1443,07
G.W. Tiger91280,0958728449,65%1221,10
Škoda T 5091782,5277328148,40%1860,96
FV380591537,1659228051,79%1752,52
Object 430U102249,7881028050,00%2144,38
Panther II81061,7066027853,60%1523,79
Sherman VC Firefly 61083,3380927356,78%2257,96
Jagdpanther7948,1640727248,16%1373,42
212A91558,7964727146,86%1642,92
Predatore 92027,6088727151,66%1975,62
AE Phase I 91866,2387527156,46%1870,02
T3091716,7777826855,60%1660,14
WZ-111 model 1-491620,4078125950,19%1743,43
M48A5 Patton102000,2082925954,83%1696,35
AMX 50 12091293,4866325847,29%1151,83
Centurion Mk. I81102,9067525850,39%1700,04
T-34-3 81597,3888825854,65%2133,49
Bat.-Châtillon 25 t AP91098,8163525648,83%1118,32
VK 36.01 (H)6556,4133125448,82%887,21
STA-18919,4366125452,36%1265,20
121101558,7866524143,57%1251,09
T-54 ltwt.91222,9078923458,12%2027,54
Vz. 55102754,8087523249,14%2344,07
DBV-152 102556,8472123046,09%1714,72
E 50 Ausf. M101987,0068922942,36%1656,30
Waffenträger auf Pz. IV91749,5970622951,09%1651,41
Bat.-Châtillon 155 5591342,4572522547,11%1399,57
S-517973,9755722351,12%1344,15
Object 430 Version II91467,2876922050,00%1490,85
T28 Concept 71120,2575121757,14%1916,04
Caernarvon81305,7573521649,07%1747,84
WZ-132A91199,8466721645,83%1725,28
TVP T 50/51101973,5372621548,84%1733,65
M10391597,4477821552,09%1628,12
CS-63102104,3884121153,08%1895,20
WZ-12091390,8075120850,48%1485,45
Kranvagn102026,0476620849,04%1594,90
Maus102088,8081420850,96%1768,16
IS-381436,5575320352,71%1983,38
T6981158,7975920050,50%1705,92
T4991221,6872919953,27%1950,01
WZ-111 model 5A102055,6977019846,97%1779,49
T110E4102019,4863919238,02%1402,72
FV20781047,8154319143,98%1153,53
leKpz Borkenkäfer111542,2690219154,45%1866,84
Dicker Max 6982,2270519156,02%2134,43
Bat.-Châtillon 155 58101417,9371919053,16%1215,74
UDES 0381518,9971018948,15%1721,53
G.W. Panther7964,6251318850,53%1240,61
Object 780 102438,9487118853,72%1901,79
T-34-281004,2666818348,09%1350,09
T3 HMC2303,0436018054,44%1646,97
T-437750,3159618056,67%1314,44
T-345324,6934917951,40%810,35
Char Murat 91958,5891617955,87%2227,88
Indien-Panzer81315,0579217752,54%2168,01
DZT-159 92098,8093117655,11%2244,71
Emil II91717,0678017547,43%1710,25
leKpz M 41 90 mm GF 8949,0977717453,45%2094,77
112 81507,5585517446,55%1834,83
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4228,6919017250,00%474,27
Black Prince7898,9665916947,93%1365,14
Object 777 Version II 91976,3987516949,11%2038,62
Škoda T 56 81924,3195616953,85%2142,39
Type 3 Chi-Nu Kai 5599,1359116560,00%2083,81
TVP VTU Koncept81072,4170216455,49%1512,54
Comet7856,7165316451,22%1625,24
Object 277102047,5483916256,17%1766,67
Vickers MBT Mk. 3 102046,4878616252,47%1790,20
T71 DA7584,7558316152,17%1137,55
Somua SM 81710,5094216150,93%1895,44
Jagdpanzer E 100102356,5177915856,33%1970,53
Object 703 Version II 81579,9796315855,70%1967,65
Bofors Tornvagn 81775,9695215858,23%2387,86
FV4005 Stage II101914,8168915650,64%1455,64
Bat.-Châtillon 12 t8998,4283315558,71%2288,71
Leo7916,3468015448,05%1507,37
Konštrukta T-34/10071001,0168115347,06%1644,04
M10 RBFM 51061,8888815259,21%2838,13
UDES 15/16102039,0277115152,32%1762,36
Object 26391783,7180415054,00%1659,67
Type 5 Chi-Ri7807,2559914945,64%1318,05
Tortoise91850,7779514949,66%1521,49
Monkey King 102302,7785714753,74%2266,93
T9591955,0881514649,32%1691,40
Kampfpanzer 07 RH 81439,1986414649,32%2099,39
SU-14-281192,2661814553,79%1342,01
Concept No. 5102081,7274614447,92%1757,39
VK 30.02 (D)7628,1152114354,55%952,24
Type 4 Heavy91654,1779014348,95%1696,29
T2971160,0976814254,23%1616,04
Sturer Emil7847,5560714254,93%1295,08
T25 Pilot Number 1 81209,8184413953,24%1800,66
Strv K 91901,9891213755,47%1988,88
Chrysler K GF 81572,8591213757,66%2164,72
Caernarvon Action X 81395,9389513652,94%2036,40
Jagdpanzer IV6650,1846113554,81%1373,72
CS-5992035,0589713355,64%2566,39
Churchill VII6868,3966313253,03%1903,28
T-100 LT101400,2568613242,42%1912,56
T-34-171099,0278513158,78%2183,67
T3281289,5682313159,54%1682,92
XM551 Sheridan101049,1863013142,75%1117,86
IS-271152,7072613053,85%1720,96
AMX 13 757498,1538313050,00%969,10
Rheinmetall Panzerwagen101133,0282013056,92%1474,74
AMX M4 mle. 54102077,4780612948,84%1532,19
Kampfpanzer 07 P(E) 102173,2983412946,51%1785,95
50TP Tyszkiewicza91821,4182812845,31%1789,42
Marder II3216,9118912853,91%617,30
M46 Patton91846,8880312846,09%1933,54
O-Ho81281,7476112745,67%1350,38
T28 Prototype81302,2673212654,76%1531,17
T2881957,1899912459,68%2732,15
StuG IV 5476,5042412447,58%1216,73
Prototipo Standard B92288,7597512358,54%2823,98
AMX 50 Foch (155) 102192,6972012249,18%1576,31
Charioteer Nomad 81713,4286212255,74%1988,84
AMX M4 mle. 5191951,5589412158,68%2013,34
Lorraine 155 mle. 5181211,2072012049,17%1359,07
SMV CC-64 Vipera 81608,6587312054,17%1950,57
M26 Pershing81254,7579411947,06%1744,44
Panhard EBR 909955,5476311952,10%1593,22
AMX M4 mle. 457988,9771711553,91%1487,33
VK 45.02 (P) Ausf. A81193,2876311454,39%1526,08
FV217 Badger102390,1283111348,67%1964,11
Emil I81359,6378111247,32%1587,03
Type 586851,2962911252,68%2023,85
Bretagne Panther 61119,6288411056,36%2503,72
Pz.Sfl. IVc5692,1956610957,80%1907,63
Manticore101442,5478510944,95%1807,14
Hummel6688,8048810853,70%1031,93
P.44 Pantera81215,7474110649,06%1677,58
T25/271115,6674810559,05%1718,49
KR-1112654,5486810538,10%1649,99
A-4471035,4272910456,73%1815,08
Object 41681382,1779310355,34%2088,83
FV4004 Conway91516,0569910248,04%1418,37
Ares 90101698,7570310238,24%1133,58
CS-67 Szakal112414,0288910155,45%2055,89
M127836,9358310151,49%1080,11
Leopard 120 Verbessert112121,4479910148,51%1581,03
ARL 446683,9151810049,00%1168,70
AMX 12 t6250,4739010057,00%587,38
Object 70591850,688329654,17%1898,06
AMX 67 Imbattable112376,148489447,87%1648,08
XM69 Hacker112251,339059452,13%1674,56
WZ-120-1G FT 81583,537879444,68%1674,40
M66686,035769354,84%1047,47
WZ-1317780,168059355,91%1906,49
M415484,244539158,24%838,66
Type 4 Chi-To6609,865689048,89%1245,59
53TP Markowskiego81499,648199054,44%1904,76
Type 71102267,198729047,78%1740,75
FV215b 101884,477378944,94%1570,47
M75334,334538653,49%1237,50
AT 1581262,536608640,70%1160,54
AMX M4 mle. 49 Liberté 81412,509438661,63%2034,70
Pz.Kpfw. II2189,724448555,29%845,85
Controcarro 3 Minotauro102207,877968448,81%1649,42
SU-10181505,137958454,76%1925,30
FV230 Canopener102738,329988459,52%2328,44
TS-5 81569,489028459,52%1719,62
Vz. 60S Dravec 102616,149488351,81%1905,37
Panhard AML Lynx 6x68943,907218350,60%1870,14
M54 Renegade 81611,778648351,81%1780,57
Super Conqueror101842,587498150,62%1462,37
Grille5482,463727949,37%980,13
KV-137669,484417954,43%1140,86
Tiger (P)71017,387097950,63%1410,26
A-436651,735547956,96%1389,05
UDES 1691707,718707858,97%1924,38
Type T-345434,573847744,16%1201,95
T376423,615907745,45%1153,73
Cobra 91969,238337749,35%1908,90
Ikv 65 Alt II6935,386517651,32%2118,24
Lorraine 155 mle. 507894,966537652,63%1223,98
Panhard AMD 178B6546,325907659,21%1747,96
Strv m/42-57 Alt A.2 61133,257787648,68%2329,65
Object 140102017,017547544,00%1844,38
LTTB8730,077257549,33%1397,67
Ikv 90 Typ B71163,737177450,00%1813,10
AT 77878,586077445,95%1042,68
T216254,624737445,95%487,44
Hotchkiss EBR7823,257427353,42%2091,58
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.467,331757247,22%65,88
BZ-75102251,238637150,70%1815,18
E 75 TS 81635,039227156,34%2138,73
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5825,867327160,56%2485,71
A-205114,571897037,14%114,88
K-91102100,607477044,29%1699,37
M24E2 Super Chaffee 6607,797707061,43%2319,94
Pz.Kpfw. 35 (t)2162,552056953,62%851,76
Spähpanzer SP I C7965,207516946,38%2351,73
Škoda T 245543,095266852,94%1934,17
Strv 746754,816476857,35%1707,58
BDR G1 B5557,325276855,88%1201,69
MT-256563,496056848,53%1986,12
T78 61330,818736852,94%2320,90
SU-100Y 61143,137546360,32%2336,84
WZ-111 Qilin 102082,298356352,38%1608,55
Type 3 Chi-Nu5558,244696258,06%1984,67
45TP Habicha71250,977586245,16%1944,75
Charioteer81382,217596259,68%1787,64
Pz.Kpfw. VII102211,697816145,90%1608,45
40TP Habicha6698,975456046,67%1407,30
Excalibur 6898,675926043,33%1425,59
VK 30.01 (P)6639,686375964,41%1208,49
IS-M81511,298535850,00%2159,30
Crusader 5.5-in. SP7805,095755757,89%1179,22
Ashigaru 102061,567175743,86%1416,65
P.43 ter71277,558315650,00%2451,89
WZ-113G FT102294,718105655,36%1601,65
SU-100M171157,817475468,52%1797,80
Nashorn6875,495875345,28%1603,09
Object 452K 102276,117085332,08%1673,66
Type 1 Chi-He4383,174875265,38%1514,10
ISU-152K 81671,458425156,86%2069,27
Churchill I5635,355814959,18%1502,38
AT 86631,105684852,08%1082,78
SU-1006991,136564751,06%1921,03
T1 Heavy5529,465584656,52%1184,77
T2071100,567834548,89%1911,56
M3 Lee4328,674514568,89%1415,55
Kunze Panzer 91999,988634548,89%2294,15
Pz.Kpfw. 38 (K) 5989,097854445,45%2377,93
Stridsyxa 81543,508154456,82%1639,74
Black Rock 111836,509234456,82%1205,66
AMX 13 F3 AM6926,357644369,77%1602,98
M4A3E2 Sherman Jumbo6769,517444360,47%1755,93
K-91-PT 91786,078784353,49%1929,32
AT-FV230 Breaker112094,317764242,86%1248,25
TS-60 91910,958374245,24%1844,30
Strv m/425482,465464163,41%1586,50
Durchbruchswagen 24298,853484060,00%934,94
KPz 3 Projekt 07 HK 91732,987934057,50%1664,53
T 54D 91754,558024045,00%1686,31
Škoda T 45 71327,538804052,50%1884,22
AT 15A 71330,607824042,50%2026,30
VK 16.02 Leopard5241,854473946,15%610,31
GSOR 3301 AVR FS9803,316863948,72%1105,98
Sturmpanzer II4207,131783852,63%582,88
Object 430101885,227253745,95%1475,48
Object 274a 81410,198413754,05%1861,02
KV-220-2 5762,788653764,86%1678,06
Crusader6187,493103551,43%409,33
Challenger71241,606963551,43%1925,38
AMX 65 t8866,405843542,86%851,11
Rinoceronte102290,188043444,12%1873,39
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6478,886343444,12%1136,50
XM66F 81504,918743461,76%1869,87
M47 Iron Arnie 81467,798833455,88%1792,22
AMX ELC bis5594,975643354,55%2450,66
Ikv 1035449,164353253,13%1075,17
UDES 14 Alt 581574,978743256,25%2515,43
VK 28.016371,506063259,38%1189,55
114 SP2 101993,286053237,50%1212,22
122 TM 81314,597073240,63%1367,16
SU-855423,584603161,29%1063,40
Felice 91982,037113132,26%1943,97
Jagdpanzer E 90 91816,267793154,84%1358,76
L-60 2145,233843161,29%871,46
Gryphon 101987,428133148,39%1478,16
Sav m/434377,334253046,67%1041,18
T-45 2257,234353056,67%1517,81
GSR 3301 Setter7665,076893056,67%1711,40
B14250,343722955,17%652,34
Pz.Kpfw. 38 (t)3141,241582955,17%415,67
Marder 38T4426,323602842,86%1044,28
Ares 90 C111522,118142850,00%989,63
M4A1 Sherman5595,935542744,44%1526,91
P.43 bis6985,418242774,07%2340,44
M5 Stuart4144,633972759,26%335,82
Achilles6833,335392733,33%1436,21
Object 265T 91864,858272744,44%1694,53
ST vz. 394269,274152669,23%918,53
LHMTV81041,387182646,15%1949,49
M-V-Y102076,448862556,00%1767,11
H3 91847,767922544,00%1575,68
P.435613,926152454,17%2001,61
M5A1 Stuart4290,174182466,67%1106,24
E 65 Zwilling 81322,218992466,67%1264,71
LTP 3179,392902334,78%660,41
116-F3 101970,507452236,36%1227,19
Type 97 Chi-Ha3248,334072161,90%926,93
T-832 81468,148972152,38%1709,41
T803111575,528332147,62%971,03
T-284124,702392035,00%120,42
WZ-132-110888,555772035,00%714,36
Tiger 131 61183,708782055,00%1985,28
Schwarzpanzer 58 81481,608192055,00%2286,82
T-22 medium 101704,756562035,00%1276,36
Sturmpanzer I Bison3210,371261936,84%535,30
Sexton II370,321921952,63%141,84
LT vz. 383226,833701861,11%1043,45
Leichttraktor1111,441581844,44%367,86
Birch Gun4277,443041855,56%956,57
Windhund 81693,678231855,56%1950,21
Ho-Ri 3102318,066331741,18%1379,43
AT 25549,596311764,71%1472,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51022,248661741,18%3254,86
Pz.Kpfw. II Luchs4274,445581675,00%1234,17
Sexton I 3358,943561637,50%1249,80
IS-3A Peregrine 81522,007391625,00%1380,68
M3 Stuart3103,802001526,67%143,19
Alecto4308,804361580,00%891,55
Tiger-Maus 92182,937751533,33%1819,43
M56 Scorpion 71316,677541540,00%1991,12
T-463156,292621450,00%533,56
AMX Chasseur de chars 81179,865351442,86%1722,60
Panzerjäger I291,691171369,23%330,86
T23E3 7912,237521361,54%1541,24
Caliban 81459,318451346,15%1785,06
BT-74104,7592128,33%93,14
AMX 404139,752531258,33%417,10
Vz. 68 Squall 8374,674551233,33%332,36
D23143,182731172,73%588,44
Lorraine 50 t 91986,188351145,45%1702,48
T34 B 81298,738031154,55%1567,48
Rambo 91405,187441136,36%1230,85
KB-52 91751,827941145,45%1432,43
P26/404599,406271060,00%2203,90
VK 168.01 Mauerbrecher 81770,608961040,00%2471,07
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4527,706011050,00%1462,01
Type 5 Heavy102481,221043966,67%1920,46
Jagdpanther II81053,11637955,56%1103,13
ST-II101914,89787955,56%1264,37
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81044,56615944,44%967,47
TBT 91620,00712933,33%1124,42
Durendal 101976,00763944,44%1353,60
Ikv 723278,63394875,00%834,41
BZ-79112114,75976850,00%1253,12
Vickers Mk. E Type B2156,71208728,57%505,19
Kampfpanzer 67101913,43927757,14%1533,44
LT vz. 352170,33227633,33%651,52
Pvlvv fm/422132,00250650,00%460,81
Type 2597 Chi-Ha3152,83173616,67%342,52
VK 168.01 (P) 8999,00478616,67%756,81
56TP 8922,50618650,00%745,98
T1 Cunningham1303,80558560,00%2650,64
Renault FT167,40150540,00%125,79
105 leFH18B2 5497,40487560,00%1000,70
Vickers Medium Mk. III3192,60241540,00%529,93
Object 268101755,80579540,00%992,40
Krupp-Steyr Waffenträger 71148,80807540,00%1818,30
Matilda4210,75362475,00%563,27
BT-22221,75235475,00%1281,67
Pz.Kpfw. III Ausf. E3223,50343450,00%560,84
AMX 38350,50104425,00%0,00
FV201 (A45) 7947,50842475,00%1256,02
Chi-Ni2104,33257366,67%487,01
M2 Light2193,004003100,00%844,76
T56 GMC362,67160333,33%0,00
Covenanter597,00220333,33%36,28
Cruiser Mk. IV4169,0015230,00%283,48
Valentine AT4471,33470333,33%1666,53
Chieftain/T95 8859,67607333,33%899,97
Light Mk. VIC 276,00157333,33%129,18
Vickers Medium Mk. I10,0072250,00%78,28
Strv fm/211120,50378250,00%523,46
Vickers Medium Mk. II275,50196250,00%201,56
D12189,50122250,00%695,86
Universal Carrier 2-pdr2132,50184250,00%380,63
M8A14320,00291250,00%724,55
Kolohousenka1255,005941100,00%1573,41
Strv m/382117,0014610,00%246,38
Renault Otsu164,002171100,00%285,33
Strv m/40L3251,004671100,00%1052,17
Lago40,001810,00%0,00
Renault NC-31128,001361100,00%261,00
Hotchkiss H352207,006761100,00%1069,10
MS-1189,001241100,00%476,42
T-262125,003221100,00%676,50
Cruiser Mk. III3203,005491100,00%1121,05
T-34 shielded 5168,0019110,00%121,28
Pz.Kpfw. T 25 50,0016510,00%0,00
BT-7 artillery 30,001731100,00%261,00
43 M. Toldi III 385,002961100,00%375,13

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 17.06.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.08.2022
Otišao: 10.06.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.08.2022
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.08.2020
Otišao: 08.11.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 05.05.2022
Otišao: 22.08.2022
Pozicija: Novak
Član od: 25.03.2020
Otišao: 16.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.07.2021
Otišao: 15.08.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.04.2020
Otišao: 10.07.2020
Pozicija: Obavještajac
Član od: 30.09.2021
Otišao: 12.04.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.11.2020
Otišao: 02.03.2021
Pozicija: Novak
Član od: 15.04.2022
Otišao: 03.05.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.03.2021
Otišao: 27.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 02.03.2020
Otišao: 13.03.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.06.2018
Otišao: 30.01.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.09.2017
Otišao: 04.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.02.2020
Otišao: 29.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.11.2017
Otišao: 11.06.2018
Pozicija: Novak
Član od: 11.11.2017
Otišao: 15.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.10.2016
Otišao: 27.09.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 21.08.2016
Otišao: 09.10.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.03.2016
Otišao: 17.08.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 12.05.2014
Otišao: 26.02.2016