Morhxxo

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.03.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke407962032274
Ø Razina6,828,809,138,76
Pobjede2345057,48%1470,00%2062,50%17664,23%
Izgubljene1700241,68%630,00%1134,38%9333,94%
Neriješeno3440,84%00,00%13,13%51,82%
Preživjele bitke1545337,88%840,00%1443,75%12244,53%
Uništenih tenkova546181,34331,65521,635011,83
Odnos razaranja2,162,752,893,30
Otkriveno tenkova501461,23331,65511,596642,42
Počinjena šteta1.470,902.556,152.638,032.784,85
Bodovi zauzimanja254760,6200,0000,00280,10
Obrambeni bodovi499361,2200,0060,194411,61
Iskustvo647,311.163,451.111,531.239,15
WN71778,672033,471963,072429,39
WN82705,133508,353696,104873,82
Ukupno
Bitke40796
Ø Razina6,82
Pobjede2345057,48%
Izgubljene1700241,68%
Neriješeno3440,84%
Preživjele bitke1545337,88%
Uništenih tenkova546181,34
Odnos razaranja2,16
Otkriveno tenkova501461,23
Počinjena šteta1.470,90
Bodovi zauzimanja254760,62
Obrambeni bodovi499361,22
Iskustvo647,31
WN71778,67
WN82705,13
Zadnja 24 sata
Bitke20
Ø Razina8,80
Pobjede1470,00%
Izgubljene630,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke840,00%
Uništenih tenkova331,65
Odnos razaranja2,75
Otkriveno tenkova331,65
Počinjena šteta2.556,15
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.163,45
WN72033,47
WN83508,35
Zadnjih 7 dana
Bitke32
Ø Razina9,13
Pobjede2062,50%
Izgubljene1134,38%
Neriješeno13,13%
Preživjele bitke1443,75%
Uništenih tenkova521,63
Odnos razaranja2,89
Otkriveno tenkova511,59
Počinjena šteta2.638,03
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi60,19
Iskustvo1.111,53
WN71963,07
WN83696,10
Zadnjih 30 dana
Bitke274
Ø Razina8,76
Pobjede17664,23%
Izgubljene9333,94%
Neriješeno51,82%
Preživjele bitke12244,53%
Uništenih tenkova5011,83
Odnos razaranja3,30
Otkriveno tenkova6642,42
Počinjena šteta2.784,85
Bodovi zauzimanja280,10
Obrambeni bodovi4411,61
Iskustvo1.239,15
WN72429,39
WN84873,82
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene266,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno133,33%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta2.275,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi289,3300,0000,0000,00
Iskustvo287,670,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede00,00%
Izgubljene266,67%
Neriješeno133,33%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta2.275,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi289,33
Iskustvo287,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede125,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene375,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke125,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova51,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,670,000,000,00
Otkriveno tenkova61,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.005,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo278,250,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova51,25
Odnos razaranja1,67
Otkriveno tenkova61,50
Počinjena šteta1.005,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo278,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta159,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo32,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta159,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo32,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta59,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo9,500,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova10,25
Počinjena šteta59,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo9,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke352000
Pobjede18251,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene17048,30%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14641,48%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2880,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,400,000,000,00
Otkriveno tenkova2860,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.526,760,000,000,00
Bodovi zauzimanja6931,9700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi22016,2500,0000,0000,00
Iskustvo612,940,000,000,00
Ukupno
Bitke352
Pobjede18251,70%
Izgubljene17048,30%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke14641,48%
Uništenih tenkova2880,82
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova2860,81
Počinjena šteta1.526,76
Bodovi zauzimanja6931,97
Obrambeni bodovi22016,25
Iskustvo612,94
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke51000
Pobjede1835,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3364,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1223,53%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova200,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,510,000,000,00
Otkriveno tenkova480,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.029,470,000,000,00
Bodovi zauzimanja320,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi611,2000,0000,0000,00
Iskustvo314,570,000,000,00
Ukupno
Bitke51
Pobjede1835,29%
Izgubljene3364,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1223,53%
Uništenih tenkova200,39
Odnos razaranja0,51
Otkriveno tenkova480,94
Počinjena šteta1.029,47
Bodovi zauzimanja320,63
Obrambeni bodovi611,20
Iskustvo314,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova11,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta747,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo58,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova11,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova11,00
Počinjena šteta747,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo58,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (433)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T34 81899,43696181958,44%2756,30
AMX ELC bis5626,6645781957,14%2744,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5767,0448971254,92%2792,28
Spähpanzer Ru 25191632,3867761653,57%3329,31
Rhm.-Borsig Waffenträger81895,4455953452,06%2222,26
SU-100Y 61292,0759352459,54%3043,59
M446833,2141244454,28%1452,09
KV-15730,9145243852,74%1894,84
Waffenträger auf Pz. IV92390,5258042853,97%2303,85
Rheinmetall Skorpion 82495,3096441058,05%3432,12
S-5171091,4339439051,54%1381,29
KV-261101,4157338860,57%2317,13
IS-381685,9760638055,26%2276,20
KV-856949,2550237252,96%1962,35
T-1092005,4661337253,76%2224,43
T675896,1151035862,85%2810,25
Sturer Emil71066,0441435552,68%1583,39
IS-7102841,8671535352,12%2990,44
O-I61205,1961834558,55%2709,63
IS71240,3055434355,10%1943,05
M40/M4381441,5753034253,51%1816,13
G.W. Panther71146,2443233351,05%1583,79
G.W. Tiger (P)81300,9048632347,37%1613,27
T-54 ltwt.91362,5367231257,37%2518,86
M1271041,5842130349,50%1507,15
M41 HMC5534,8029730049,67%849,88
Object 703 Version II 82638,46130929965,55%4136,06
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4466,2236529458,50%1538,61
Bat.-Châtillon 25 t102787,1579429360,75%3093,78
Spähpanzer SP I C71201,1259229255,14%2840,57
ELC EVEN 90 81466,7196028355,83%3782,21
T4991503,7569026751,31%2736,35
T 55A 92348,4085826765,54%3182,82
FV3046891,7440925956,76%1868,42
Bat.-Châtillon 25 t AP92439,3574425857,75%3820,16
Crusader 5.5-in. SP7986,8838725749,81%1695,57
Grille5711,4039625259,52%1845,33
Caernarvon Action X 81913,8489825152,99%3125,99
Object 430U103202,3178024858,47%3233,35
Object 260 103108,1276824158,92%3136,54
O-Ni71444,0962523560,00%2327,57
SU-10061115,5658623455,98%2495,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3319,5940723457,26%2054,07
Object 43093002,0386723266,38%4041,15
UDES 0382164,2967922458,48%3069,64
Rheinmetall Panzerwagen102109,2762622254,50%3465,96
VK 100.01 (P)82030,9275721956,62%2904,30
Pz.Sfl. IVc5783,6838221554,42%2193,95
M18 Hellcat61088,2152021354,46%2428,15
Grille 15103268,7065521359,62%3201,30
Leopard 1103330,4197421159,24%3486,06
Leo71573,4879921059,05%3655,03
SU-855798,3945420860,58%2497,12
Emil I82139,4176520756,04%3219,52
T-34-856827,5543320748,31%1686,53
Bat.-Châtillon 12 t81503,3469420756,52%3718,44
Hummel6802,8238820648,54%1229,74
T-4481691,8675920458,82%2985,51
SU-15271250,2049220152,24%1881,72
M53/M5591514,7352520151,24%1525,68
Cromwell61035,4566419961,81%2760,27
M4A1 Revalorisé 82223,8897319759,90%3450,85
Pz.Kpfw. II Ausf. G3307,6537719162,30%1799,86
O-I Experimental51065,2057918859,04%2899,02
TS-5 82644,20101118763,64%3783,02
Leopard Prototyp A92730,7672918659,14%3623,04
LT-432 81750,54113518062,78%4702,11
Matilda Black Prince 5734,0145917657,95%2279,87
StuG IV 5585,3931617546,86%1646,97
M41 Walker Bulldog81107,8560117454,02%2608,67
Bat.-Châtillon Bourrasque 82988,01142917369,36%4897,33
MT-256535,7541917250,58%1718,73
Type 64 61215,7690717065,88%4634,43
LTTB8970,4955716750,90%2011,37
SU-85B4570,0437916557,58%1985,51
SU-122A5532,5630016456,71%1490,81
AMX 12 t6902,9765816354,60%3365,72
ISU-15282045,8468016160,25%2591,19
BT-7 artillery 3303,9532015959,75%1481,01
Matilda4569,9040615760,51%2222,61
E 25 72049,63105415764,97%4708,39
Churchill I5662,2645015655,77%1668,63
Jagdpanther71409,2152815660,90%2277,36
T110E5103321,69104315657,69%3864,45
T92 81427,86101015557,42%3671,35
Heavy Tank No. VI 61396,9373715458,44%3267,40
O-Ho81977,1074615357,52%3072,70
ARL 446967,9947515260,53%1992,03
Jagdpanther II81966,5480815056,00%2431,47
Strv 103-092863,0686714866,22%3605,40
Panzer 58 Mutz 82115,0598214656,85%3950,51
Bishop5647,5933214554,48%1714,39
Nashorn6826,5439314351,05%1563,03
Jagdpanzer E 100102862,4567713962,59%2598,99
T77 82453,09107313956,83%3357,84
M374274,5118313748,91%924,94
AMX 13 7571365,0474313759,85%4249,39
P.44 Pantera82267,4692113657,35%3970,71
Lorraine 155 mle. 5071061,7645113651,47%1459,95
T-345492,6934913450,00%1519,34
M24 Chaffee5581,8444813051,54%2553,55
SU-122-44 72000,0580513066,92%3749,50
AMX 13 105 AM mle. 505525,3630312962,02%1290,94
BDR G1 B5769,8046612949,61%1957,40
Jagdtiger92728,7179812860,16%3194,55
StuG III Ausf. G5510,6531612745,67%1154,95
Škoda T 2561062,3162412661,11%2824,76
M2 Medium Tank3258,3526012452,42%1046,90
Jagdpanzer IV61150,0054612365,85%2800,25
SU-86697,5232512246,72%926,27
Emil II92617,8192612060,83%3010,01
TOG II* 61503,3392012060,83%3483,26
Prototipo Standard B92982,94107411867,80%3897,09
Caernarvon82415,92112711872,88%3727,44
FV4005 Stage II102710,6578711858,47%2266,00
XM551 Sheridan102311,8579411857,63%3176,61
M10392673,09110211764,10%3351,45
Tiger I71870,4989111656,90%3359,04
Progetto M40 mod. 65103421,6196811656,03%3809,95
AMX 13 F3 AM6852,6341711555,65%1358,70
Matilda IV 51015,8273911467,54%4219,10
M6A2E1 82018,3298511466,67%2830,28
Strv 7461331,6573711361,06%3857,07
SU-14-281624,9564911163,06%2155,16
Object 279 early 103379,91104511163,96%2771,60
UDES 14 Alt 582327,6486810968,81%3810,37
Chimera 82720,40117610964,22%3849,69
Panhard EBR 105102234,2392810852,78%3536,92
T28 Concept 71444,0160910755,14%2557,00
WZ-120-1G FT 82679,81124510760,75%4348,81
S35 CA5785,6340910557,14%2124,83
Churchill VII6886,4748610454,81%1955,19
VK 16.02 Leopard5601,7463110345,63%2784,13
Ikv 90 Typ B71424,3563310258,82%2855,18
Object 274a 82170,90120510266,67%3162,04
Type T-345721,914839957,58%2482,44
Tetrarch 2214,882249951,52%1166,68
AT 25585,873849752,58%1614,26
VK 28.016615,454769760,82%2054,32
SU-100M171625,967919767,01%3102,92
Panhard EBR 9091462,459839657,29%2800,70
M3 Lee4283,932349550,53%980,81
VK 75.01 (K) 82225,5810809562,11%3451,55
M4A1 Sherman5526,823419343,01%1331,49
AMX M4 mle. 49 82062,3310729366,67%2989,30
ISU-152K 82590,5110639255,43%3833,59
Birch Gun4320,502268852,27%1346,90
KV-1S61021,956958871,59%3257,16
FV4004 Conway93069,5310938764,37%3693,06
Object 277103591,4311268765,52%4140,03
VK 30.01 (H)5992,355898653,49%2694,93
Alecto4332,702648652,33%994,98
Hotchkiss EBR71290,606448556,47%3560,91
Kanonenjagdpanzer 105 82637,9211248363,86%4493,44
Pz.Kpfw. II Luchs4383,793678253,66%1593,02
Panhard AMD 178B6849,985318155,56%3210,43
A-205356,853808063,75%1733,56
105 leFH18B2 51255,087698062,50%3612,14
Ikv 65 Alt II61247,916067958,23%3275,84
P.43 ter71521,648497853,85%3236,37
VK 36.01 (H)61225,716907858,97%2698,94
T376791,185567652,63%2371,58
Object 430 Version II92733,6911167561,33%3955,06
T-34 shielded 5963,866797467,57%3939,15
Centurion Mk. I81941,5511307367,12%3685,95
M8A14442,073657361,64%1467,17
AMX 105 AM mle. 474378,992737354,79%1477,88
TVP VTU Koncept81964,219807156,34%3526,95
SU-54465,613137154,93%1334,67
Pz.Kpfw. III/IV5939,015927071,43%3912,01
Sturmpanzer II4348,812466753,73%1287,81
Covenanter5600,475816665,15%3079,84
Škoda T 245643,234326555,38%2230,95
Comet71706,959536566,15%4392,42
Mäuschen92064,268836563,08%2338,02
IS-2-II82269,8611836570,77%3603,16
T3282450,8612816467,19%4182,66
T71 DA71340,428186450,00%4094,50
HWK 30 81727,209036460,94%3844,15
AMX 50 10081863,799176363,49%2687,52
T-15061049,855226259,68%2361,87
Ikv 1035835,525046155,74%3208,13
KV-371533,757426160,66%2543,81
Charioteer82496,1311276165,57%3707,94
T1 Cunningham1124,401956053,33%696,14
AMX 404226,452276048,33%983,29
M5A1 Stuart4297,283406048,33%1104,33
A-4471767,257586066,67%3967,68
Archer5810,424556055,00%2678,30
M661357,327085962,71%3293,94
P.43 bis61556,4511005872,41%4298,36
M5 Stuart4202,603215846,55%757,61
Marder II3176,961885754,39%475,51
AT 861095,655535768,42%2440,57
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81339,474205733,33%1379,35
Cavalier51375,4510375669,64%5460,08
T26E5 Patriot 82053,7912455669,64%3561,70
STB-1103008,319895554,55%2832,86
T56 GMC3206,892165558,18%732,83
T-4371455,167585558,18%3370,22
T1 Heavy Tank5977,025685468,52%3093,50
B14342,572925345,28%1130,22
AMX AC mle. 4882050,2610225366,04%3399,43
Somua SAu 404285,582615253,85%805,24
T26E4 SuperPershing 82360,0812825267,31%4684,71
Kranvagn104079,1012235172,55%4562,43
VK 30.01 (P)61265,336055150,98%3156,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3295,393035166,67%1295,23
Panhard AML Lynx 6x681577,089385154,90%4062,21
T1 HMC2159,531424948,98%880,92
Progetto CC55 mod. 5482342,6312584971,43%3763,92
IS-M81624,516394955,10%2253,05
LHMTV81517,969874961,22%3662,38
Lorraine 40 t 82638,1612474973,47%4278,34
Strv m/425949,405784860,42%4179,31
Tiger (P)71584,5010294864,58%2740,25
M7 Priest3414,402184755,32%1248,98
Wespe3246,281774742,55%868,12
T-284294,002344645,65%825,26
Type 3 Chi-Nu5623,273804546,67%1824,82
CS-4471847,5611444573,33%3843,58
T3 HMC2233,642594562,22%1248,75
T404245,132444546,67%467,93
59-Patton 81915,298854564,44%3400,61
ST vz. 394473,023684468,18%2115,20
Type 95 Heavy4450,323294456,82%1999,12
Durchbruchswagen 24286,893634463,64%955,87
T57 Heavy Tank103424,8210004459,09%3348,08
T216952,095904468,18%3990,89
Chrysler K GF 82265,3410804470,45%3744,54
Leichttraktor1151,052254348,84%799,54
Type 6192798,4211184360,47%3720,91
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4219,772894348,84%700,58
T-54 first prototype 82052,1413174379,07%3614,67
BT-74170,022184259,52%867,02
Crusader6519,614244168,29%1878,25
T-100 LT102081,1710784165,85%3420,13
Char Futur 4 92887,2711334160,98%3033,49
Type 2597 Chi-Ha3181,132014047,50%579,66
Conqueror92720,0310284055,00%2815,39
Progetto M35 mod. 46 82672,0011494070,00%4226,23
Vickers Medium Mk. I1176,792593961,54%1086,38
Valentine AT4258,152323941,03%779,53
Marder 38T4511,953593956,41%1722,42
Löwe 82243,4112563971,79%3406,42
M10 RBFM 51127,517263956,41%3416,71
112 82257,7412453971,79%3604,62
Konštrukta T-34/10071025,135413847,37%1547,51
Strv 103B103309,459873865,79%3518,36
Tiger II82071,538133850,00%3155,39
Sexton II3207,861883772,97%1130,19
WZ-131G FT61276,868133767,57%3029,54
Object 41682338,6211233756,76%4408,63
M10 Wolverine5818,424923663,89%2456,00
SU-263247,861823655,56%681,26
E 100103367,699523647,22%3001,50
ARL V396859,784163655,56%1673,83
KV-122 71875,8910703666,67%3720,75
Cromwell B 61745,1413723669,44%4751,53
STA-181412,778903557,14%2207,17
SU-182217,801883565,71%1514,42
T2972050,9112083568,57%3664,34
T-463122,851743458,82%478,01
Sherman III5787,355433458,82%2686,86
P26/404580,214223357,58%2246,57
Pz.Sfl. IVb4531,033243354,55%2088,74
Panther/M10 71766,098713357,58%4116,72
Lorraine 39L AM3198,311533250,00%558,48
60G FT5931,726003243,75%2726,74
T-34-2G FT71789,9710773278,13%3888,24
P.435790,266553151,61%2882,01
Pz.Kpfw. II2207,683163164,52%1179,00
Carro d'assalto P.8872088,1911133141,94%3931,60
Type 586927,945183161,29%2385,97
E 7592960,8711223161,29%3545,39
K-91103913,9710573161,29%4439,27
Valentine3338,172553043,33%1269,69
WZ-111-1G FT82125,708673053,33%2801,37
T2882400,6312653073,33%3543,82
T92 HMC102018,806883050,00%1813,15
IS-6 82593,8312412968,97%3599,19
Object 70493152,5410462867,86%3259,81
Renault UE 573242,931892846,43%693,95
T2071928,4412342781,48%4973,73
Type 5 Ke-Ho4485,633942759,26%2350,34
T-62A103296,9312132770,37%4007,41
T6982060,1910992777,78%3471,87
59-1661310,0010062665,38%6257,44
Challenger71895,8810322669,23%3967,68
40TP Habicha61348,169072560,00%3589,82
Pz.Kpfw. 38 (t)3240,642312556,00%922,55
Cruiser Mk. IV4171,282182560,00%600,84
Super Conqueror104092,8412492560,00%4415,38
T-45 2325,044282568,00%2323,48
KV-220-2 51249,569482560,00%3450,51
Pz.Kpfw. III Ausf. E3242,212512462,50%906,94
Lorraine 155 mle. 5181490,138782458,33%1979,09
KV-1371891,467632462,50%4999,48
G.Pz. Mk. VI (e)2123,881232437,50%585,14
T9592459,2610182352,17%2540,07
STG 82578,4811912360,87%4970,32
Panther71853,5012022272,73%4401,41
Pz.Kpfw. III Ausf. J4416,364682272,73%1868,91
King Tiger (Captured) 72070,4113512286,36%3973,41
D23166,672102161,90%618,85
FCM 36 Pak 40 3493,003942152,38%1910,60
AMX 383111,901792157,14%388,14
HWK 1281463,869442152,38%3253,33
Stuart I-IV3448,704062065,00%2829,37
Sturmpanzer I Bison3130,501442060,00%362,48
B.U.G.I.61733,6010552055,00%4277,07
M4 Improved 5847,858182060,00%3372,59
T54E192497,3510412065,00%3035,72
LTG7951,709242065,00%2518,09
M56 Scorpion 71967,8510562060,00%3735,00
AMX Canon d'assaut 105 82758,8012092065,00%4060,77
AMX M4 mle. 4571480,897551952,63%2282,96
Cruiser Mk. II2270,742321957,89%1150,85
Object 268103014,688781963,16%2331,29
AMX 30 B103158,899671957,89%3640,17
KV-4 Kreslavskiy 82045,1610791968,42%3052,71
Type 97 Chi-Ha3277,112701855,56%990,66
SU-76M4242,892301855,56%832,57
T25/271519,727861861,11%2827,37
T78 61971,6713291872,22%4213,96
43 M. Toldi III 3243,783051855,56%1297,48
Panzerjäger I283,65881723,53%80,84
Bat.-Châtillon 155 5591289,946821752,94%1256,25
Strv 81 82092,1811071752,94%3995,70
Type 5 Chi-Ri71829,6911341656,25%3725,70
45TP Habicha71752,7510421662,50%3207,07
T-505615,945901687,50%3361,35
T-50-2 6954,817461681,25%3899,49
Excalibur 61234,066401643,75%2203,22
TKS z n.k.m. 20 mm 2249,673431560,00%1677,71
Sav m/434545,935921560,00%2025,29
Renault FT 75 BS2166,001401450,00%824,36
Universal Carrier 2-pdr2130,291311450,00%427,32
FV20781303,646611464,29%1683,21
T82 HMC4618,573931471,43%2636,47
T-29 3416,933211450,00%1945,27
Pz.Kpfw. T 25 5927,299121442,86%3368,98
M41D 81985,0711231457,14%4922,22
Strv m/40L3252,622961369,23%1071,01
WZ-13171618,6213001361,54%5514,84
AT-12114,081271361,54%393,81
Maus103212,0011541384,62%2899,64
MS-11103,251351241,67%367,16
Sherman Firefly61434,5810161258,33%4105,66
AT 771905,926861266,67%2914,23
T18 HMC3256,501911241,67%1182,37
Super Hellcat 71465,257791233,33%2378,94
M3 Stuart3326,273421154,55%1969,02
T-34-171663,2710441154,55%3125,94
D1299,451551136,36%256,13
Renault FT AC279,27931154,55%164,82
M24E2 Super Chaffee 61093,2711651190,91%4179,18
L-60 2347,095291181,82%2801,52
Light Mk. VIC 2446,735851145,45%3245,14
M4A1 FL 10 62036,1813361172,73%4912,05
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5862,919101181,82%3603,56
Type 91 Heavy3169,602481090,00%666,18
M75271,002481050,00%817,15
IS-2 shielded 71773,309431050,00%2543,28
Sexton I 3285,702261060,00%1024,00
ISU-122S 71785,006701060,00%3008,16
Grant4449,67386955,56%2026,24
Type 4 Chi-To6917,22682988,89%2111,44
T25 AT72149,221121955,56%4137,46
T-602212,22195933,33%981,23
Turán III prototípus 51167,67683922,22%5072,25
M2 Light Tank2108,63158837,50%259,62
Vickers Medium Mk. III3308,13311875,00%1389,16
Ikv 723313,00435862,50%1197,84
M36 Jackson61364,00796850,00%2860,21
Pz.Kpfw. I2121,13156825,00%365,69
IS-3-II92471,501045862,50%2348,15
T-116 3491,63508850,00%2753,19
AE Phase I 92541,751034850,00%2684,23
Hotchkiss H352114,86163742,86%373,08
T-262172,71224771,43%1071,40
UDES 1691802,14802757,14%1828,46
SU-76G FT4849,578887100,00%2884,06
Object 261102003,29748757,14%1849,72
G.W. Tiger91784,43550757,14%1867,06
Churchill Gun Carrier61218,29546742,86%3209,42
Loyd Gun Carriage2160,29154742,86%1081,46
Rheinmetall Skorpion G 82284,00697771,43%2720,72
FV4202 81619,71989757,14%2517,95
Vickers Medium Mk. II278,83121650,00%219,80
Pz.Kpfw. 35 (t)2133,83144650,00%577,38
25TP KSUST II51192,171103683,33%5233,37
Vickers Mk. E Type B2154,17189666,67%842,10
Black Prince71358,17763650,00%1899,36
Cruiser Mk. I1117,83205683,33%601,28
Indien-Panzer82621,671283650,00%5623,00
VK 30.02 (M)6730,50457666,67%1352,50
VK 168.01 (P) 81959,671023666,67%2871,14
Churchill III 5736,67780633,33%1272,86
Strv fm/211219,00278540,00%1234,53
Renault FT196,806550,00%335,38
50TP prototyp 82879,801429560,00%5004,50
Type 4 Heavy91751,80691560,00%1646,43
Cruiser Mk. III365,401855100,00%323,63
M4A3E2 Sherman Jumbo6608,60332540,00%877,64
A-4361060,007215100,00%2603,34
VK 168.01 Mauerbrecher 82895,201219560,00%4929,47
Valentine II 4980,201154560,00%5155,73
Manticore102406,60736520,00%3335,83
BT-22232,75349475,00%1684,60
T2 Medium Tank2207,50294475,00%1316,42
AT 1581894,00907425,00%2542,78
AM 39 Gendron-Somua 2250,75395475,00%1387,12
AMR 35 2483,75556475,00%2591,08
MKA 2289,00516475,00%1410,65
SU-85I 51397,751213475,00%5524,29
Bretagne Panther 61375,0010364100,00%3321,16
Lago4346,0031630,00%1124,57
Renault NC-31158,67127366,67%291,11
Renault R352207,67264333,33%928,93
M3 Light 3371,006233100,00%2407,59
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61278,00896366,67%3008,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2322,6736930,00%1715,27
Type 98 Ke-Ni3682,506532100,00%5410,83
Pvlvv fm/422288,50415250,00%1410,69
Type 97 Te-Ke 2256,00448250,00%1283,61
Somua S353193,00154250,00%436,22
T-127 3617,008152100,00%2733,92
Fiat 3000176,0016410,00%163,43
Chi-Ni2507,006011100,00%4163,74
Pz.Sfl. IC 41874,0014151100,00%6519,85
M22 Locust 31114,0012121100,00%7575,49
LTP 3182,006910,00%558,41

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 12.03.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.01.2017
Otišao: 08.03.2017
Pozicija: Novak
Član od: 03.05.2016
Otišao: 29.10.2016
Pozicija: Novak
Član od: 03.04.2017
Otišao: 25.05.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.11.2016
Otišao: 19.01.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 26.12.2017
Otišao: 10.03.2018
Pozicija: Novak
Član od: 02.11.2016
Otišao: 06.11.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.12.2015
Otišao: 27.01.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.09.2014
Otišao: 12.12.2015
Pozicija: Novak
Član od: 04.08.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.06.2014