| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T29 | 7 | 942,27 | 708 | 49 | 48,98% | 1130,00 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 1200,07 | 889 | 43 | 55,81% | 2689,06 | |||||
| Matilda | 4 | 870,63 | 597 | 32 | 59,38% | 2848,59 | |||||
| Cavalier | 5 | 737,81 | 619 | 26 | 69,23% | 2124,25 | |||||
| M6 | 6 | 1030,62 | 766 | 21 | 61,90% | 1881,00 | |||||
| Cromwell | 6 | 786,27 | 682 | 15 | 60,00% | 1835,26 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 528,33 | 514 | 6 | 50,00% | 2382,99 | |||||
| IS-7 | 10 | 989,40 | 677 | 5 | 60,00% | 738,35 | |||||
| T6 Medium | 4 | 724,20 | 400 | 5 | 0,00% | 2205,34 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1629,25 | 739 | 4 | 50,00% | 1282,31 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 1881,75 | 716 | 4 | 50,00% | 1236,38 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1427,00 | 1102 | 3 | 100,00% | 1515,22 | |||||
| Type 57 | 8 | 532,50 | 288 | 2 | 0,00% | 224,90 | |||||
| Churchill I | 5 | 271,50 | 429 | 2 | 50,00% | 404,70 | |||||
| T110E5 | 10 | 962,00 | 520 | 2 | 50,00% | 512,20 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 864,50 | 358 | 2 | 0,00% | 689,49 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1050,00 | 228 | 2 | 0,00% | 569,50 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 721,50 | 518 | 2 | 50,00% | 631,78 | |||||
| DZT-159 | 9 | 366,00 | 273 | 1 | 0,00% | 10,56 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 457,00 | 975 | 1 | 100,00% | 468,56 | |||||
| Object 274a | 8 | 0,00 | 134 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-62A | 10 | 914,00 | 579 | 1 | 100,00% | 652,92 | |||||
| BZT-70 | 10 | 0,00 | 917 | 1 | 100,00% | 261,00 |
Mops4183
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 230 | 0 | 3 | 10 | ||||
| Ø Razina | 6,10 | 0,00 | 8,00 | 7,90 | ||||
| Pobjede | 126 | 54,78% | 0 | 0,00% | 1 | 33,33% | 5 | 50,00% |
| Izgubljene | 98 | 42,61% | 0 | 0,00% | 2 | 66,67% | 4 | 40,00% |
| Neriješeno | 6 | 2,61% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 10,00% |
| Preživjele bitke | 81 | 35,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 20,00% |
| Uništenih tenkova | 257 | 1,12 | 0 | 0,00 | 1 | 0,33 | 4 | 0,40 |
| Odnos razaranja | 1,72 | 0,00 | 0,33 | 0,50 | ||||
| Otkriveno tenkova | 208 | 0,90 | 0 | 0,00 | 3 | 1,00 | 11 | 1,10 |
| Počinjena šteta | 951,56 | 0,00 | 576,33 | 862,80 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 436 | 1,90 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 107 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 693,85 | 0,00 | 422,00 | 633,10 | ||||
| WN7 | 1345,37 | 0,00 | 334,09 | 709,68 | ||||
| WN8 | 1628,00 | 0,00 | 306,11 | 736,98 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 230 | |
| Ø Razina | 6,10 | |
| Pobjede | 126 | 54,78% |
| Izgubljene | 98 | 42,61% |
| Neriješeno | 6 | 2,61% |
| Preživjele bitke | 81 | 35,22% |
| Uništenih tenkova | 257 | 1,12 |
| Odnos razaranja | 1,72 | |
| Otkriveno tenkova | 208 | 0,90 |
| Počinjena šteta | 951,56 | |
| Bodovi zauzimanja | 436 | 1,90 |
| Obrambeni bodovi | 107 | 0,47 |
| Iskustvo | 693,85 | |
| WN7 | 1345,37 | |
| WN8 | 1628,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Ø Razina | 0,00 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 3 | |
| Ø Razina | 8,00 | |
| Pobjede | 1 | 33,33% |
| Izgubljene | 2 | 66,67% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 1 | 0,33 |
| Odnos razaranja | 0,33 | |
| Otkriveno tenkova | 3 | 1,00 |
| Počinjena šteta | 576,33 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 422,00 | |
| WN7 | 334,09 | |
| WN8 | 306,11 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 10 | |
| Ø Razina | 7,90 | |
| Pobjede | 5 | 50,00% |
| Izgubljene | 4 | 40,00% |
| Neriješeno | 1 | 10,00% |
| Preživjele bitke | 2 | 20,00% |
| Uništenih tenkova | 4 | 0,40 |
| Odnos razaranja | 0,50 | |
| Otkriveno tenkova | 11 | 1,10 |
| Počinjena šteta | 862,80 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 633,10 | |
| WN7 | 709,68 | |
| WN8 | 736,98 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 2768 | 0 | 24 | 175 | ||||
| Pobjede | 723 | 26,12% | 0 | 0,00% | 9 | 37,50% | 46 | 26,29% |
| Izgubljene | 2038 | 73,63% | 0 | 0,00% | 15 | 62,50% | 128 | 73,14% |
| Neriješeno | 7 | 0,25% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 0,57% |
| Preživjele bitke | 551 | 19,91% | 0 | 0,00% | 4 | 16,67% | 38 | 21,71% |
| Uništenih tenkova | 989 | 0,36 | 0 | 0,00 | 11 | 0,46 | 75 | 0,43 |
| Odnos razaranja | 0,45 | 0,00 | 0,55 | 0,55 | ||||
| Otkriveno tenkova | 2046 | 0,74 | 0 | 0,00 | 18 | 0,75 | 91 | 0,52 |
| Počinjena šteta | 875,18 | 0,00 | 882,04 | 1.136,86 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 3580 | 1,29 | 0 | 0,00 | 15 | 0,63 | 381 | 2,18 |
| Obrambeni bodovi | 5502 | 1,99 | 0 | 0,00 | 104 | 4,33 | 525 | 3,00 |
| Iskustvo | 399,13 | 0,00 | 590,54 | 413,60 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 2768 | |
| Pobjede | 723 | 26,12% |
| Izgubljene | 2038 | 73,63% |
| Neriješeno | 7 | 0,25% |
| Preživjele bitke | 551 | 19,91% |
| Uništenih tenkova | 989 | 0,36 |
| Odnos razaranja | 0,45 | |
| Otkriveno tenkova | 2046 | 0,74 |
| Počinjena šteta | 875,18 | |
| Bodovi zauzimanja | 3580 | 1,29 |
| Obrambeni bodovi | 5502 | 1,99 |
| Iskustvo | 399,13 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 24 | |
| Pobjede | 9 | 37,50% |
| Izgubljene | 15 | 62,50% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 4 | 16,67% |
| Uništenih tenkova | 11 | 0,46 |
| Odnos razaranja | 0,55 | |
| Otkriveno tenkova | 18 | 0,75 |
| Počinjena šteta | 882,04 | |
| Bodovi zauzimanja | 15 | 0,63 |
| Obrambeni bodovi | 104 | 4,33 |
| Iskustvo | 590,54 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 175 | |
| Pobjede | 46 | 26,29% |
| Izgubljene | 128 | 73,14% |
| Neriješeno | 1 | 0,57% |
| Preživjele bitke | 38 | 21,71% |
| Uništenih tenkova | 75 | 0,43 |
| Odnos razaranja | 0,55 | |
| Otkriveno tenkova | 91 | 0,52 |
| Počinjena šteta | 1.136,86 | |
| Bodovi zauzimanja | 381 | 2,18 |
| Obrambeni bodovi | 525 | 3,00 |
| Iskustvo | 413,60 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen