Mnemonnik

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 25.09.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke411600114367
Ø Razina7,920,008,108,28
Pobjede2090050,78%00,00%6052,63%18650,68%
Izgubljene1959147,60%00,00%5346,49%17748,23%
Neriješeno6691,63%00,00%10,88%41,09%
Preživjele bitke1171828,47%00,00%3127,19%8723,71%
Uništenih tenkova366320,8900,001070,943600,98
Odnos razaranja1,240,001,291,29
Otkriveno tenkova420071,0200,001541,354181,14
Počinjena šteta1.191,260,001.759,801.744,55
Bodovi zauzimanja297460,7200,001000,881670,46
Obrambeni bodovi181920,4400,00130,11570,16
Iskustvo595,340,00883,08866,36
WN71111,020,001366,051301,56
WN81473,200,001942,181843,67
Ukupno
Bitke41160
Ø Razina7,92
Pobjede2090050,78%
Izgubljene1959147,60%
Neriješeno6691,63%
Preživjele bitke1171828,47%
Uništenih tenkova366320,89
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova420071,02
Počinjena šteta1.191,26
Bodovi zauzimanja297460,72
Obrambeni bodovi181920,44
Iskustvo595,34
WN71111,02
WN81473,20
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke114
Ø Razina8,10
Pobjede6052,63%
Izgubljene5346,49%
Neriješeno10,88%
Preživjele bitke3127,19%
Uništenih tenkova1070,94
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova1541,35
Počinjena šteta1.759,80
Bodovi zauzimanja1000,88
Obrambeni bodovi130,11
Iskustvo883,08
WN71366,05
WN81942,18
Zadnjih 30 dana
Bitke367
Ø Razina8,28
Pobjede18650,68%
Izgubljene17748,23%
Neriješeno41,09%
Preživjele bitke8723,71%
Uništenih tenkova3600,98
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova4181,14
Počinjena šteta1.744,55
Bodovi zauzimanja1670,46
Obrambeni bodovi570,16
Iskustvo866,36
WN71301,56
WN81843,67
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke46000
Pobjede2043,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2452,17%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno24,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1123,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova230,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,660,000,000,00
Otkriveno tenkova671,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.134,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja581,2600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo600,330,000,000,00
Ukupno
Bitke46
Pobjede2043,48%
Izgubljene2452,17%
Neriješeno24,35%
Preživjele bitke1123,91%
Uništenih tenkova230,50
Odnos razaranja0,66
Otkriveno tenkova671,46
Počinjena šteta1.134,17
Bodovi zauzimanja581,26
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo600,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede133,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene266,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke133,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova31,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova41,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta602,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja5117,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo257,670,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke133,33%
Uništenih tenkova31,00
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova41,33
Počinjena šteta602,33
Bodovi zauzimanja5117,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo257,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke59000
Pobjede1423,73%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4474,58%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,69%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1118,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,3200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,400,000,000,00
Otkriveno tenkova490,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta658,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja240,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi821,3900,0000,0000,00
Iskustvo249,540,000,000,00
Ukupno
Bitke59
Pobjede1423,73%
Izgubljene4474,58%
Neriješeno11,69%
Preživjele bitke1118,64%
Uništenih tenkova190,32
Odnos razaranja0,40
Otkriveno tenkova490,83
Počinjena šteta658,80
Bodovi zauzimanja240,41
Obrambeni bodovi821,39
Iskustvo249,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede360,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene240,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke240,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova10,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta664,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo396,000,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede360,00%
Izgubljene240,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova10,20
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova10,20
Počinjena šteta664,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo396,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke89000
Pobjede4247,19%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4752,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2831,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova530,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,870,000,000,00
Otkriveno tenkova400,4500,0000,0000,00
Počinjena šteta703,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja1001,1200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi700,7900,0000,0000,00
Iskustvo465,240,000,000,00
Ukupno
Bitke89
Pobjede4247,19%
Izgubljene4752,81%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2831,46%
Uništenih tenkova530,60
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova400,45
Počinjena šteta703,57
Bodovi zauzimanja1001,12
Obrambeni bodovi700,79
Iskustvo465,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke125,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova112,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta688,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo114,000,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova112,75
Počinjena šteta688,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo114,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (213)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 261101681,14456292250,92%1632,56
Rheinmetall Skorpion G 81456,09627245250,41%1683,35
FV3046836,29412231953,08%1713,58
AMX 13 909650,90587208548,92%891,28
Dicker Max 6811,38458173152,46%1693,45
IS-381163,08587149550,64%1374,51
FV215b (183) 101728,60642134748,33%1259,15
Progetto M35 mod. 46 81381,31799117651,87%1707,31
Bat.-Châtillon 155 58101662,84481100651,39%1744,02
ELC EVEN 90 8637,1877399054,34%1271,64
Bat.-Châtillon 25 t101461,6159196346,73%1147,72
SU-130PM 81649,6877794949,42%1799,77
Bat.-Châtillon Bourrasque 81576,0085593451,50%1953,30
ShPTK-TVP 100 81453,9778487553,26%1772,15
WZ-120-1G FT 81323,7166881950,43%1545,91
Rhm.-Borsig Waffenträger81279,9145872751,72%1347,11
Churchill III 5482,6248471049,86%1025,00
Bat.-Châtillon 155 5591566,2860254150,65%1836,59
IS-7101500,6060053548,97%1109,52
AMX 13 10510951,5567547349,89%1038,13
KV-15554,7645443956,26%1276,12
KV-856652,9443242347,75%1057,35
Manticore10897,9472440948,66%949,77
Löwe 81093,9165440149,38%1217,49
T-1091290,1855437749,60%1197,62
Grille 15101844,0362037749,87%1329,40
Strv S1 81379,7159536549,86%1517,49
AMX 13 757396,1641634353,35%753,76
TS-5 81524,0187834253,80%1702,16
Bat.-Châtillon 25 t AP91045,5964834147,80%943,48
T-44-100 Igrovoy 8983,0571633348,05%1090,93
E 25 71141,2380331656,96%1870,77
212A91590,6761931355,91%1715,08
S-5171283,9844330648,69%1668,44
Bisonte C45 81379,8881330152,16%1520,16
Lorraine 155 mle. 5181183,9847130045,00%1376,82
E 65 Zwilling 81539,1186927646,74%1371,64
Waffenträger auf Pz. IV91562,0547626649,62%1365,22
Turtle Mk. I 81561,2287325346,25%1606,35
Progetto M40 mod. 65101856,4572125048,80%1457,47
Predatore 92177,1089725050,80%1878,80
IS7869,1341124751,01%1184,49
Lorraine 155 mle. 5071022,3346224040,00%1308,98
Strv m/42-57 Alt A.2 61081,1878324053,33%2186,56
Type 5 Ka-Ri 81803,2785022951,97%1825,05
SU-54505,2324820852,88%1447,95
Chrysler K GF 8954,7475020751,21%1025,06
KV-26559,7043119359,07%983,49
AMX 13 F3 AM6836,3743418451,63%1326,20
SFAC 105 81801,8284017355,49%1824,15
SU-855606,6239517254,07%1539,01
Bat.-Châtillon 12 t8606,5166217254,65%1090,19
SU-1527828,5744016849,40%1023,99
XM57 81756,2584516349,08%1631,11
LT-432 8520,8864816349,69%806,85
AMX 13 57 GF 7887,2088116359,51%1914,00
M47 Iron Arnie 81207,1168915946,54%1361,63
Object 430U101530,5970815849,37%1167,50
SU-263360,0522615560,65%1208,96
Somua SM 81400,4174215148,34%1448,97
SU-1006820,3252814847,30%1562,15
Object 43091632,2478614549,66%1529,50
Prototipo 6 81779,9292414555,17%1928,77
Škoda T 56 81686,8889013554,81%1689,70
AMX 50 Foch B101897,7172513049,23%1290,19
AE Phase I 91637,4386313053,85%1583,14
AMX 12 t6257,0842012957,36%582,61
Crusader 5.5-in. SP7959,3840112854,69%1644,95
AMX 50 Foch91911,6080712552,00%1752,24
Caernarvon Action X 8996,7676312548,80%1123,14
T-345373,1829612256,56%1021,37
AMX 13 105 AM mle. 505477,2627211050,91%997,66
Bishop5640,4149111052,73%1616,85
T-44-100 81679,5692811052,73%2413,77
Cobra 91820,7680110551,43%1697,83
DBV-152 102197,8171810447,12%1389,81
G.W. Panther71091,807419447,87%1303,73
T297847,465959352,69%967,16
Grille5682,503328855,68%1626,14
S35 CA5570,033748658,14%1288,28
105 leFH18B2 5802,955898150,62%1606,60
SU-86745,253838159,26%1046,35
T675554,123908148,15%1260,06
Sturer Emil7592,693648156,79%742,65
50TP Tyszkiewicza91426,197557850,00%1209,60
T1 Heavy5488,843717750,65%945,26
AMBT 81748,188937652,63%2099,74
FV20781066,365507545,33%1123,92
Pz.Sfl. IVc5497,763977245,83%1110,26
Nashorn6760,535027051,43%1374,02
T26E4 SuperPershing 8800,166787050,00%987,28
Panhard EBR 75 (FL 10) 8724,306377042,86%1082,16
SU-85B4270,532266845,59%547,41
T-284130,931646045,00%183,40
P.44 Pantera8972,006346053,33%1106,17
Durendal 102526,988235747,37%1885,77
Char Futur 4 91666,867395646,43%1488,64
Conqueror Gun Carriage101718,456655347,17%1390,19
VCS 6x6 TS 90 9803,757715350,94%1159,79
60TP Lewandowskiego101799,907285246,15%1209,88
M66779,356265160,78%1254,23
AMX ELC bis5275,363815048,00%765,48
Bofors Tornvagn 8940,026565046,00%806,54
Stridsyxa 81520,787854940,82%1488,63
53TP Markowskiego81225,307934757,45%1419,46
AMX 50 1008998,514834729,79%885,33
Vz. 68 Squall 8540,486314654,35%852,34
SMV CC-64 Vipera 81125,377034348,84%1186,66
T-437937,457454259,52%1682,36
EMIL 1951 81154,746514238,10%1038,28
T-602160,462133756,76%712,43
P.43 ter7771,226303650,00%1156,64
45TP Habicha71272,838133661,11%1858,66
Lorraine 39L AM3320,972443548,57%1175,22
SU-182104,63943540,00%412,12
IS-6 B 8921,835693534,29%711,62
M3 Lee4326,123813458,82%1271,91
Sexton II3205,442253240,63%715,89
AMX AC mle. 467978,536593256,25%1445,11
AMX AC mle. 4881044,727873275,00%1286,68
Pz.Kpfw. 5581831,488663138,71%1527,18
T-262130,001562937,93%468,36
Prototipo Standard B91280,436072842,86%1021,64
SU-76M4163,391582853,57%342,37
M5 Stuart4103,852042642,31%49,72
LHMTV8330,775912642,31%358,03
40TP Habicha6750,085522544,00%1248,93
Jagdpanzer E 90 91843,527292552,00%1463,86
T-46341,171252454,17%132,99
StuG IV 5445,002822445,83%1045,11
D1256,431132343,48%29,91
FV225 Collector 91883,788652347,83%1424,38
Valentine3264,363012231,82%842,89
FV380591278,557242245,45%1193,09
T2 Medium Tank2102,522232152,38%378,29
Somua SAu 404259,672642171,43%744,49
T-1506345,292222123,81%284,70
AMX 404198,403472035,00%576,51
T-34-856449,004221931,58%585,98
T 55A 91426,588211957,89%1425,11
Sturmpanzer II4507,223241844,44%1765,33
BDR G1 B5614,564041861,11%1336,53
M6A2E1 8857,007101850,00%869,28
White Dragon 81188,886091729,41%1277,35
Object 252U 8925,066281752,94%869,12
D2361,561681656,25%127,42
BT-2291,061091643,75%214,30
P.43 bis6739,318121693,75%1618,17
Renault UE 573219,812971662,50%761,08
Marder 38T4344,003831656,25%934,68
E 75 TS 81367,699091662,50%1934,54
SPHT 91584,317871637,50%926,54
Birch Gun4442,404381560,00%2226,25
M3 Stuart3171,541991361,54%664,60
T-448612,925371330,77%468,36
Marder II3346,383431353,85%1040,90
50TP Resilient 8617,694041338,46%334,75
A-20566,251621233,33%3,10
Sturmpanzer I Bison3206,001781266,67%822,08
Loyd Gun Carriage2118,501511225,00%638,67
T56 GMC3243,822161163,64%859,66
ARL V396405,183311145,45%494,44
AMX 50 Foch (155) 101695,825841145,45%1029,42
Vickers Medium Mk. II2211,002231040,00%1036,53
Renault FT AC2115,901351050,00%280,14
WZ-111 model 6 81441,107491040,00%1353,75
MS-1162,89138966,67%293,68
VK 20.01 (D)4136,00223955,56%299,22
AT-12113,13107850,00%283,84
AMX 383138,13285862,50%441,53
Hummel6839,43534728,57%1116,12
Sav m/434501,86337742,86%1660,81
Light Mk. VIC 2107,292307100,00%598,82
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8770,71464728,57%631,64
BT-7496,678960,00%60,58
Renault FT 75 BS2104,6792633,33%377,60
Controcarro 3 Minotauro101478,33724666,67%1022,85
T3 HMC2135,50151616,67%339,37
IS-6 8730,83287616,67%447,07
Jagdtiger Prototype 81012,67550616,67%763,06
Šotek 81289,50837650,00%1341,00
Renault Otsu1168,00238520,00%669,76
M15/423197,40322560,00%547,16
14TP4544,20539580,00%2367,55
25TP KSUST II5324,40290520,00%576,89
Panzerjäger I2151,60238540,00%362,60
Cruiser Mk. II2348,20380560,00%1954,88
T-34 shielded 5436,60383540,00%755,80
B1475,75110425,00%0,00
M2 Light2287,75341475,00%1567,94
Cruiser Mk. I1236,25365475,00%1445,07
Toro 9914,25622450,00%603,46
T1E6 210,7584450,00%93,83
Renault FT167,00123333,33%126,79
P26/404234,00329366,67%626,47
Hotchkiss H352204,67333366,67%948,03
10TP3298,00268333,33%1111,77
TBT 92592,00774333,33%2287,73
AMX ELC 901 6276,33419366,67%727,80
Fiat 3000181,50288250,00%241,92
M14/412177,504242100,00%686,30
4TP1128,5018420,00%410,96
7TP2196,002962100,00%764,63
Ikv 1035311,5011920,00%443,25
T7 Combat Car 27,50160250,00%114,52
Buryan 92429,501062250,00%2112,36
Vickers Medium Mk. I1278,002841100,00%1936,48
Strv fm/211154,0016410,00%582,53
T1 Cunningham191,0011810,00%316,87
50TP prototyp 8846,0036610,00%542,85
Renault NC-311134,0015610,00%535,08
Pvlvv fm/422113,006610,00%186,63
Tiger 131 6453,0031510,00%393,84

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 25.09.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 25.09.2022
Otišao: 24.12.2024