Migmag2

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 18.11.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke33545853199
Ø Razina6,877,137,386,95
Pobjede1669849,78%337,50%2852,83%10452,26%
Izgubljene1651649,24%450,00%2445,28%9346,73%
Neriješeno3310,99%112,50%11,89%21,01%
Preživjele bitke857025,55%112,50%1833,96%6432,16%
Uništenih tenkova231250,6991,13541,021830,92
Odnos razaranja0,931,291,541,36
Otkriveno tenkova286210,8520,25310,58970,49
Počinjena šteta843,421.023,001.102,571.122,63
Bodovi zauzimanja419121,2500,002043,854512,27
Obrambeni bodovi139740,4200,0030,06590,30
Iskustvo596,39705,25758,74731,74
WN7924,98895,741128,061140,20
WN81103,401073,751398,561453,81
Ukupno
Bitke33545
Ø Razina6,87
Pobjede1669849,78%
Izgubljene1651649,24%
Neriješeno3310,99%
Preživjele bitke857025,55%
Uništenih tenkova231250,69
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova286210,85
Počinjena šteta843,42
Bodovi zauzimanja419121,25
Obrambeni bodovi139740,42
Iskustvo596,39
WN7924,98
WN81103,40
Zadnja 24 sata
Bitke8
Ø Razina7,13
Pobjede337,50%
Izgubljene450,00%
Neriješeno112,50%
Preživjele bitke112,50%
Uništenih tenkova91,13
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova20,25
Počinjena šteta1.023,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo705,25
WN7895,74
WN81073,75
Zadnjih 7 dana
Bitke53
Ø Razina7,38
Pobjede2852,83%
Izgubljene2445,28%
Neriješeno11,89%
Preživjele bitke1833,96%
Uništenih tenkova541,02
Odnos razaranja1,54
Otkriveno tenkova310,58
Počinjena šteta1.102,57
Bodovi zauzimanja2043,85
Obrambeni bodovi30,06
Iskustvo758,74
WN71128,06
WN81398,56
Zadnjih 30 dana
Bitke199
Ø Razina6,95
Pobjede10452,26%
Izgubljene9346,73%
Neriješeno21,01%
Preživjele bitke6432,16%
Uništenih tenkova1830,92
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova970,49
Počinjena šteta1.122,63
Bodovi zauzimanja4512,27
Obrambeni bodovi590,30
Iskustvo731,74
WN71140,20
WN81453,81
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede436,36%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene654,55%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno19,09%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke327,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova60,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta930,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja312,8200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo541,450,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede436,36%
Izgubljene654,55%
Neriješeno19,09%
Preživjele bitke327,27%
Uništenih tenkova40,36
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova60,55
Počinjena šteta930,36
Bodovi zauzimanja312,82
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo541,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova11,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta457,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo95,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova11,00
Počinjena šteta457,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo95,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke29000
Pobjede1655,17%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1344,83%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1344,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova220,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova200,6900,0000,0000,00
Počinjena šteta909,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja60,2100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi702,4100,0000,0000,00
Iskustvo875,790,000,000,00
Ukupno
Bitke29
Pobjede1655,17%
Izgubljene1344,83%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1344,83%
Uništenih tenkova220,76
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova200,69
Počinjena šteta909,45
Bodovi zauzimanja60,21
Obrambeni bodovi702,41
Iskustvo875,79
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke107000
Pobjede5147,66%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5551,40%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,93%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3229,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova420,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,560,000,000,00
Otkriveno tenkova610,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta614,340,000,000,00
Bodovi zauzimanja1731,6200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1751,6400,0000,0000,00
Iskustvo491,930,000,000,00
Ukupno
Bitke107
Pobjede5147,66%
Izgubljene5551,40%
Neriješeno10,93%
Preživjele bitke3229,91%
Uništenih tenkova420,39
Odnos razaranja0,56
Otkriveno tenkova610,57
Počinjena šteta614,34
Bodovi zauzimanja1731,62
Obrambeni bodovi1751,64
Iskustvo491,93
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede133,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene266,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta379,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo400,000,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta379,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo400,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (295)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Tiger I7843,21621191250,31%1014,77
Leopard Prototyp A91384,73708159450,06%1247,96
Jagdpanther7886,91582154949,71%1115,43
E 5091315,38704128349,03%1162,14
Panther/M10 7549,12505114645,99%666,04
M36 Jackson61112,75729102756,28%2140,00
E 7591468,3675095850,21%1303,90
Tiger II81022,9268095352,26%1105,14
SU-130PM 81340,1173083651,20%1292,87
T-54 first prototype 8769,6264981448,53%864,03
IS-381119,1671369150,07%1186,10
VK 30.02 (M)6816,6167468454,09%1607,75
M18 Hellcat6764,3857563451,58%1318,03
T297970,7871860054,33%1206,76
Leopard 1101417,3661458241,75%934,74
T26E5 Patriot 81046,6778652552,00%1300,75
T25/27964,2765052352,01%1372,94
Rheinmetall Skorpion G 81155,6065550946,56%1135,20
T-34-856491,6646448346,79%798,68
T78 61109,4676143954,67%1702,58
Jagdpanther II81154,8965341049,02%1138,67
IS7796,7560340449,26%974,14
Cromwell6442,6246439748,11%725,61
Pz.Sfl. IVc5451,6739537249,46%947,99
KV-15839,2465736058,89%1954,92
M8A14259,6732835653,09%577,99
Spähpanzer Ru 2519639,5160735245,74%756,42
Pz.Kpfw. II2132,0324933751,04%446,57
T-34-85M 6949,8076133053,33%1635,35
O-I6644,1456032754,13%1050,76
Panther II8755,7060831548,89%836,97
Jagdpanzer IV6432,2440530945,63%601,64
Type 64 6496,9451029946,82%1118,99
G.W. Panther7819,4558929650,68%916,00
T26E4 SuperPershing 8958,9568328647,20%1136,69
Panther7655,3959928051,79%965,05
T-448908,0165626748,69%1145,83
VK 36.01 (H)6512,7845426243,51%698,27
59-166474,1454222852,63%1345,39
Pz.Kpfw. T 15 391,6526122648,67%200,01
Löwe 81067,8472522444,20%1046,47
VK 30.01 (H)5379,2541220246,53%803,01
ARL 446564,4448720248,51%876,04
Grille5517,3342819952,26%1160,59
VK 16.02 Leopard5206,2139718445,65%471,01
E 50 Ausf. M101460,1566017846,63%1101,77
E 25 7990,4967717354,34%1475,47
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8953,9272216948,52%1176,56
T3281042,5771715248,03%1120,93
AMX 13 757687,9859914546,21%1414,04
T-345210,2633114146,81%369,08
T-5491187,6866814144,68%1062,41
Tiger 131 6884,7868613948,92%1371,03
105 leFH18B2 5533,5851013744,53%938,55
Škoda T 40 6858,4868413052,31%1670,19
Cromwell B 6551,6557812845,31%863,72
Pz.Kpfw. II Ausf. G3162,8433312059,17%602,50
Type 5 Ke-Ho4190,5532311952,10%507,38
Nashorn6578,9944111743,59%796,57
Hummel6552,2942411548,70%715,81
M66603,5551011343,36%777,52
Vickers Mk. E Type B2153,8928411053,64%616,09
40TP Habicha6806,1257811047,27%1517,24
Spähpanzer SP I C7417,9054110948,62%627,50
Panzer 58 Mutz 8722,3856510841,67%666,79
VK 28.016224,564439850,00%476,86
IS-3A 81143,687979356,99%1201,46
Pudel 6906,267489253,26%1828,30
Panther mit 8,8 cm L/71 8774,006639150,55%874,24
T1 Heavy5559,265649056,67%1230,87
Pz.Kpfw. II Luchs4141,283138847,73%328,33
T-703157,342028853,41%485,66
Dicker Max 6814,786508855,68%1491,63
AMX 50 1008957,056288346,99%920,54
Heavy Tank No. VI 6951,057878361,45%1753,21
T-804137,542928245,12%319,44
M4A1 Sherman5461,634948158,02%1216,42
Strv m/425425,205128053,75%1164,31
Durchbruchswagen 24121,092538050,00%160,79
Sturer Emil7732,734957948,10%884,88
MT-256395,205547962,03%1260,81
Pz.Kpfw. I Ausf. C3132,903607841,03%432,92
Pz.Kpfw. III Ausf. E3119,122547748,05%206,80
T25 AT71370,438247653,95%2005,38
M10391102,186527648,68%884,78
Škoda T 245449,404937557,33%1292,34
Strv 746699,705727346,58%1278,67
SU-855354,783427245,83%599,18
Covenanter5119,812737247,22%189,45
O-I Experimental5452,124426943,48%740,71
KV-137587,135736953,62%864,31
T-437771,416546847,06%1106,08
Bat.-Châtillon 12 t8611,355776841,18%915,76
Type 586827,697116750,75%1753,86
BDR G1 B5472,914806750,75%903,46
T675486,824006639,39%873,12
Progetto M35 mod. 46 81063,146536642,42%1067,26
Crusader6168,893206550,77%328,96
VK 30.01 (P)6488,024986555,38%718,04
Super Hellcat 7906,346556553,85%1313,97
Rhm.-Borsig Waffenträger81168,735996341,27%1058,72
StuG III Ausf. B4641,844216349,21%1767,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5317,874076350,79%739,41
Mars 81083,137006350,79%1041,88
Turtle Mk. I 81311,868435962,71%1341,47
StuG III Ausf. G5220,613025651,79%364,40
leKpz M 41 90 mm GF 8648,635875650,00%1130,48
Comet7822,466935448,15%1310,71
AMX 12 t6429,854905440,74%921,95
VK 30.01 (D)6483,815595360,38%940,09
LT-432 8795,426745349,06%1344,72
Pz.Sfl. IVb4240,713225263,46%818,52
P.43 bis6845,316284948,98%1615,74
Object 252U Defender 81168,687044748,94%1164,92
Tiger (P)7781,426584555,56%1002,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4347,604164557,78%1094,02
GSOR 1008 81296,697234551,11%1381,52
Pz.Kpfw. III/IV5370,833974235,71%875,80
Bretagne Panther 6669,636224148,78%1101,93
ELC EVEN 90 8555,545453943,59%855,22
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4203,212843847,37%356,66
25TP KSUST II5513,784443743,24%1062,00
Challenger7978,706743762,16%1320,85
B14226,063303638,89%409,69
Marder II3283,062713641,67%704,66
Strv m/42-57 Alt A.2 6755,916223545,71%1186,04
Marder 38T4284,563263438,24%544,50
Caernarvon Action X 8717,156653452,94%701,47
Vickers Medium Mk. I168,701023342,42%129,69
M5A1 Stuart4170,943183348,48%418,55
T3 HMC2119,241623348,48%369,05
M24 Chaffee5377,664903256,25%1400,62
Achilles6978,166813154,84%1893,94
ISU-152K 81007,065953135,48%828,65
Type T-345274,313332948,28%576,44
T25 Pilot Number 1 8800,836632944,83%882,85
Vz. 44-17842,687042850,00%993,41
T-34 shielded 5693,716542846,43%1886,71
SU-10061113,416802748,15%2015,92
Wespe3100,222262744,44%165,77
M4A3E8 Sherman6571,235002646,15%1008,38
Semovente M415631,775002653,85%1366,98
Pz.Kpfw. KW I (r) 5724,627392650,00%1166,98
AMX 13 57 7614,505492634,62%866,73
WZ-1317485,965802450,00%863,07
P26/404374,575372369,57%1241,49
StuG IV 5322,043462339,13%523,17
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5470,435342347,83%1146,94
D2374,231232236,36%16,11
VK 30.02 (D)7569,775772254,55%800,02
Leo7762,106002147,62%1113,73
Type 2597 Chi-Ha3202,242712152,38%627,15
Type 95 Heavy4236,382932133,33%538,23
M446731,245402147,62%1125,32
Škoda T 56 81094,386122128,57%811,62
Pz.Kpfw. III Ausf. J4155,952962045,00%211,60
AMX M4 mle. 457621,005022045,00%643,37
Cruiser Mk. III381,351162050,00%194,75
Waffenträger auf Pz. IV91154,306002045,00%751,80
SMV CC-64 Vipera 81226,506682040,00%1063,64
SU-76M4260,583221947,37%625,81
Type 98 Ke-Ni3128,782581861,11%493,38
T-463209,283431861,11%899,57
Object 14010936,615641844,44%484,44
AMX ELC bis5284,183841752,94%876,94
Object 780 101497,476321735,29%859,84
Renault NC-311134,003361675,00%869,35
T28 Prototype81124,066971662,50%1188,64
T-60267,881221650,00%108,25
T207851,736961553,33%1212,35
AMX 404246,603291520,00%740,54
M24E2 Super Chaffee 6362,274791553,33%916,95
M56 Scorpion 71015,806771533,33%1303,81
LT vz. 352117,711991442,86%351,60
O-Ni7691,645031421,43%714,29
T56 GMC394,571461450,00%146,15
Vz. 68 Squall 8377,796941464,29%642,96
45TP Habicha71082,388531369,23%1533,74
Centurion Mk. I8654,386221346,15%630,45
Lorraine 155 mle. 507709,925511338,46%635,88
Charioteer8879,926261353,85%936,44
Object 283 9995,924621315,38%677,33
43 M. Toldi III 395,692261353,85%369,04
TVP VTU Koncept8858,335771250,00%916,93
AMBT 8992,834871225,00%821,38
Sherman VC Firefly 6826,586701250,00%1285,07
GSR 3301 Setter7357,676471266,67%768,40
T1 Cunningham161,181161154,55%219,90
P.435601,915031145,45%1773,82
DS PZInż5523,824831154,55%1292,82
Cruiser Mk. IV4101,272291172,73%312,53
XM57 81032,095521136,36%634,14
T-28E with F-30 4323,183841145,45%592,60
122 TM 8763,45361119,09%482,60
M2 Medium Tank3119,601811040,00%181,31
DBV-152 10894,104761030,00%260,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5697,607241050,00%2083,23
E 75 TS 8924,006281050,00%761,90
MS-1167,78109922,22%106,97
IS-7101281,22621922,22%715,86
M127743,56727955,56%887,37
VK 20.01 (D)4215,44314933,33%418,67
Jagdpanzer E 90 91578,78644933,33%1201,54
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6316,38446862,50%755,17
Pz.Kpfw. 38 (K) 5486,88460850,00%746,42
KV-1SA 5709,88687862,50%1358,94
T-50-2 6692,25623825,00%1844,17
Pz.Sfl. IC 4490,75687862,50%1737,05
113 Beijing Opera 101472,25527812,50%808,63
Leichttraktor130,1494742,86%20,28
Ikv 65 Alt II6639,57498742,86%1104,11
M5 Stuart4212,57317728,57%371,79
M10 Wolverine5533,57406742,86%1050,56
T-1506799,14531728,57%1012,26
Pz.Kpfw. I2115,00321771,43%521,20
Caliban 81090,57518728,57%937,48
Lago4176,83223616,67%277,55
M3 Lee4215,00197616,67%510,34
Panzerjäger I2321,83335650,00%1288,50
KV-220-2 5884,83880633,33%1715,76
Šotek 81408,67707650,00%1121,60
Type 95 Ha-Go2123,20172520,00%309,29
Type 3 Chi-Nu562,40105520,00%0,00
Churchill VII6604,20442540,00%727,87
AT-1244,2084520,00%0,00
Type 3 Ho-Ni III5510,40411560,00%1048,44
Jagdtiger91015,40506540,00%575,00
G.Pz. Mk. VI (e)254,60199560,00%252,40
T-45 233,60146580,00%261,81
Char Futur 4 91294,40455520,00%742,19
A25 Harry Hopkins I 4421,80725580,00%1329,10
Pz.Kpfw. 38 (t)3202,25370475,00%831,65
M374196,00312475,00%648,23
Chi-To SP7763,2531340,00%663,56
AMX 105 AM mle. 474138,25143425,00%188,94
Kunze Panzer 9696,50518450,00%438,05
T-29 3212,00261425,00%563,82
Pz.Kpfw. T 25 5455,00402425,00%1026,38
T28 Concept 7268,25410450,00%174,71
Projet Louis 9467,75482425,00%313,98
DZT-159 9859,50454425,00%419,83
Fantôme 91352,50788475,00%1225,10
Type 59 G 8874,00796366,67%1000,79
50TP prototyp 8468,67683366,67%452,89
SU-1527935,67613366,67%1412,57
Vz. 64 Blesk8185,6735130,00%0,14
Škoda T 1771298,3311003100,00%3144,85
Coccodrillo 101594,00699333,33%769,19
S35 CA5437,67334333,33%829,36
KV-26397,67369333,33%369,70
Object 703 Version II 8929,00858366,67%853,50
T-103 81206,33517333,33%954,29
Toro 91722,6755330,00%1177,19
Char de transition 6150,67277333,33%0,00
Cobra 9998,3310523100,00%845,87
AE Phase I 91040,67670366,67%809,41
59-Patton 8964,6741730,00%880,59
D1235,00267250,00%89,02
TNH 105/100081122,50759250,00%1272,38
UDES 14 Alt 58584,5027620,00%353,46
Bat.-Châtillon 25 t AP9348,50482250,00%171,45
Panzerwagen 39 3437,00529250,00%2333,73
BZ-587758,5043120,00%609,86
BZ-58-2 9984,009222100,00%793,08
BZT-70 100,009262100,00%261,00
GSOR the TANK 9577,50570250,00%354,84
Windhund 81081,5051920,00%877,94
Char Mle. 75 90,00322250,00%134,24
Patton the Tank 9583,50549250,00%379,54
Type 3 Chi-Nu Kai 5525,00653250,00%1354,96
Stridsyxa 81106,0043620,00%819,77
Churchill Crocodile 6566,0026620,00%506,93
SU-100I 51278,5011042100,00%2767,51
Chi-Go 7681,0037520,00%500,24
Kolohousenka1341,0032110,00%2387,23
LT vz. 383210,003561100,00%811,19
M15/4230,001641100,00%261,00
Carro d'assalto P.8871432,0065410,00%2002,87
Lorraine 39L AM30,001771100,00%261,00
M4 Improved 5350,0015910,00%568,03
VK 100.01 (P)8959,0038610,00%695,92
Staghound Mk. III6484,007381100,00%792,72
Gabler’s Destroyer 5159,003541100,00%415,90
Lorraine 50 t 91002,008251100,00%823,02
M4A3(76)W Sherman 6373,005661100,00%555,69
L-60 283,003441100,00%435,70
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4155,003961100,00%362,26
Valentine II 4252,006031100,00%901,23
Primo Victoria 81557,0049510,00%1562,27
Light Mk. VIC 217,002131100,00%261,00
AMX ELC 901 6471,008421100,00%1344,19
T26E3 Eagle 7 71692,0012091100,00%2933,26
Bat.-Châtillon Bourrasque 8678,007101100,00%660,27
M10 RBFM 51044,0014701100,00%2401,02
Turán III prototípus 5321,0028410,00%452,71

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 18.11.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 18.11.2022
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 28.04.2022
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Novak
Član od: 13.02.2017
Otišao: 16.04.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 02.01.2019
Otišao: 07.07.2019
Pozicija: Novak
Član od: 20.08.2019
Otišao: 29.12.2019