Mexron

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 03.03.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4242300460
Ø Razina8,020,000,008,81
Pobjede2310854,47%00,00%00,00%24753,70%
Izgubljene1848743,58%00,00%00,00%20745,00%
Neriješeno8281,95%00,00%00,00%61,30%
Preživjele bitke1638738,63%00,00%00,00%11725,43%
Uništenih tenkova485151,1400,0000,003720,81
Odnos razaranja1,860,000,001,08
Otkriveno tenkova364040,8600,0000,007361,60
Počinjena šteta1.581,000,000,001.377,55
Bodovi zauzimanja353390,8300,0000,004370,95
Obrambeni bodovi354640,8400,0000,002260,49
Iskustvo729,380,000,00826,62
WN71440,990,000,001172,47
WN82050,180,000,001645,50
Ukupno
Bitke42423
Ø Razina8,02
Pobjede2310854,47%
Izgubljene1848743,58%
Neriješeno8281,95%
Preživjele bitke1638738,63%
Uništenih tenkova485151,14
Odnos razaranja1,86
Otkriveno tenkova364040,86
Počinjena šteta1.581,00
Bodovi zauzimanja353390,83
Obrambeni bodovi354640,84
Iskustvo729,38
WN71440,99
WN82050,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke460
Ø Razina8,81
Pobjede24753,70%
Izgubljene20745,00%
Neriješeno61,30%
Preživjele bitke11725,43%
Uništenih tenkova3720,81
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova7361,60
Počinjena šteta1.377,55
Bodovi zauzimanja4370,95
Obrambeni bodovi2260,49
Iskustvo826,62
WN71172,47
WN81645,50
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke851000
Pobjede47355,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene34140,07%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno374,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke39646,53%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6040,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,330,000,000,00
Otkriveno tenkova4100,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.815,520,000,000,00
Bodovi zauzimanja9791,1500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10171,2000,0000,0000,00
Iskustvo802,680,000,000,00
Ukupno
Bitke851
Pobjede47355,58%
Izgubljene34140,07%
Neriješeno374,35%
Preživjele bitke39646,53%
Uništenih tenkova6040,71
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova4100,48
Počinjena šteta1.815,52
Bodovi zauzimanja9791,15
Obrambeni bodovi10171,20
Iskustvo802,68
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke268000
Pobjede16059,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9635,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno124,48%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12145,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1920,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,310,000,000,00
Otkriveno tenkova2210,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.213,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja5782,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3281,2200,0000,0000,00
Iskustvo770,630,000,000,00
Ukupno
Bitke268
Pobjede16059,70%
Izgubljene9635,82%
Neriješeno124,48%
Preživjele bitke12145,15%
Uništenih tenkova1920,72
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova2210,82
Počinjena šteta1.213,80
Bodovi zauzimanja5782,16
Obrambeni bodovi3281,22
Iskustvo770,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke26000
Pobjede1350,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1350,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1142,31%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova170,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova210,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta552,460,000,000,00
Bodovi zauzimanja271,0400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo460,580,000,000,00
Ukupno
Bitke26
Pobjede1350,00%
Izgubljene1350,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1142,31%
Uništenih tenkova170,65
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova210,81
Počinjena šteta552,46
Bodovi zauzimanja271,04
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo460,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke38000
Pobjede1950,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1847,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,63%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1847,37%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova280,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,400,000,000,00
Otkriveno tenkova100,2600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.175,160,000,000,00
Bodovi zauzimanja150,3900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi461,2100,0000,0000,00
Iskustvo548,080,000,000,00
Ukupno
Bitke38
Pobjede1950,00%
Izgubljene1847,37%
Neriješeno12,63%
Preživjele bitke1847,37%
Uništenih tenkova280,74
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova100,26
Počinjena šteta1.175,16
Bodovi zauzimanja150,39
Obrambeni bodovi461,21
Iskustvo548,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke48000
Pobjede3266,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1633,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2245,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova340,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,310,000,000,00
Otkriveno tenkova250,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.129,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja190,4000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi871,8100,0000,0000,00
Iskustvo879,810,000,000,00
Ukupno
Bitke48
Pobjede3266,67%
Izgubljene1633,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2245,83%
Uništenih tenkova340,71
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova250,52
Počinjena šteta1.129,04
Bodovi zauzimanja190,40
Obrambeni bodovi871,81
Iskustvo879,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4069000
Pobjede239858,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene161239,62%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno591,45%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke189846,65%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova31460,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,450,000,000,00
Otkriveno tenkova24690,6100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.377,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja26990,6600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi47881,1800,0000,0000,00
Iskustvo777,090,000,000,00
Ukupno
Bitke4069
Pobjede239858,93%
Izgubljene161239,62%
Neriješeno591,45%
Preživjele bitke189846,65%
Uništenih tenkova31460,77
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova24690,61
Počinjena šteta1.377,20
Bodovi zauzimanja26990,66
Obrambeni bodovi47881,18
Iskustvo777,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1083000
Pobjede55351,06%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene52448,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno60,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke42639,34%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7530,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,150,000,000,00
Otkriveno tenkova5910,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.764,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja5860,5400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5590,5200,0000,0000,00
Iskustvo684,400,000,000,00
Ukupno
Bitke1083
Pobjede55351,06%
Izgubljene52448,38%
Neriješeno60,55%
Preživjele bitke42639,34%
Uništenih tenkova7530,70
Odnos razaranja1,15
Otkriveno tenkova5910,55
Počinjena šteta1.764,40
Bodovi zauzimanja5860,54
Obrambeni bodovi5590,52
Iskustvo684,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (293)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 82305,621038248960,02%3284,67
KV-5 81289,33784117752,68%1708,50
S-5171704,0656679655,65%3249,54
IS-7101680,4079372768,09%1596,62
AMX 13 9091138,0578872455,52%1880,31
Leopard 1102456,6173570652,27%2210,64
FCM 50 t 81606,3386469853,15%2204,33
Strv S1 82164,3593960258,47%2981,87
Lorraine 40 t 82156,42103259459,43%3183,85
IS-5 (Object 730) 81741,7492157660,07%2644,59
T-62A102336,5681155151,00%2297,10
KV-15479,0532753650,19%958,39
Bat.-Châtillon 25 t102472,9284053456,93%2390,80
IS-381244,0457652950,28%1669,91
T-5491462,8882052957,28%1717,21
Object 140102466,4085550655,14%2325,31
AMX 50 B102801,3187649755,33%2533,98
Škoda T 5092473,9896549659,27%2828,46
TVP T 50/51102895,3889046059,13%2894,70
T92 HMC101897,7062346050,00%1998,12
212A92039,4073343260,65%2719,37
M40/M4382013,1973542458,73%3366,85
Object 70492090,4076641759,71%2196,14
Bat.-Châtillon 155 5591619,6661241049,76%1987,64
Object 261101595,3362737452,41%1662,96
E 100102029,5873437050,81%1668,42
T110E5102047,3277336653,83%1739,30
WZ-111 model 1-492213,1294934659,83%2516,51
Bat.-Châtillon 25 t AP91382,2567534348,10%1411,09
IS7695,0137933849,70%922,24
AMX 50 12091580,7273832947,11%1528,88
ISU-15281493,0765632356,04%1979,73
T57 Heavy102610,6980331850,31%2271,58
Jagdtiger91851,2166730848,05%1696,61
G.W. Tiger91417,4162230653,92%1553,12
T-1091767,1175930055,67%2227,71
T-54 ltwt.91572,1187729157,39%2681,75
Waffenträger auf E 100102555,6976228156,58%1908,83
AMX 50 Foch91597,1671327850,72%1320,43
Ferdinand81277,1764127656,16%1381,67
Tiger II81352,1881726563,77%1954,90
AMX AC mle. 4881249,2364626453,03%1365,05
T-100 LT101675,4479526352,47%2443,20
E 25 71118,5273625653,91%1711,61
M46 Patton92253,4893525561,18%2593,55
SU-1527927,1054024750,20%1445,23
Object 430 Version II91883,0885324753,44%2157,97
M41 Walker Bulldog8995,3782624355,14%1972,57
Lorraine 155 mle. 5181491,9260123950,21%1970,21
A-205137,7434623649,15%302,22
Spähpanzer Ru 25191098,3877123450,85%1730,08
Strv 103-092590,3988422759,47%3038,66
AMX 12 t6442,3957922252,25%1158,22
T-448964,2068122152,04%1446,01
T3281563,0687121660,65%2491,65
E 5091931,1786021656,48%2040,53
T-1506395,6729321645,37%498,29
FV215b 102407,8080221256,13%2115,45
T34 81277,5369021045,71%1452,48
Leopard Prototyp A91662,5275721056,67%1574,94
Emil II92398,10104420960,77%2924,70
T698999,4266420745,41%1202,29
Tiger I71027,7068220651,46%1357,81
T25 AT71131,2365420353,20%1874,98
VK 36.01 (H)6358,7930619951,26%448,59
Tortoise92071,9790419565,64%2018,48
M60 102486,5379518751,34%2171,67
Jagdpanther7837,0851918451,63%1151,04
SU-122-5492003,1580418449,46%2115,44
M4151252,4463118357,38%2902,90
T3091858,2069517953,07%1769,49
AMX 50 10081419,4879817959,78%1715,93
Lorraine 155 mle. 5071179,8462817958,10%1602,72
Rhm.-Borsig Waffenträger81658,5278117754,80%1931,59
StuG III Ausf. G5362,5325917548,57%721,68
G.W. Panther71511,5867217561,14%2442,61
AMX 13 757487,1361217454,02%927,28
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5406,5237017449,43%1026,40
Mäuschen92689,72102917459,20%3449,36
VK 100.01 (P)82028,56107317463,22%2899,63
UDES 0382183,2884517354,34%3166,11
SU-54628,0629817347,98%2020,35
Conqueror Gun Carriage101848,1759517244,77%1790,76
FV20781268,8661416854,17%1811,59
T110E4102302,9274716858,33%1881,90
E 7591816,2278316656,02%2135,51
Grille 15102738,7272316550,91%2178,88
Jagdpanzer IV6528,7139116449,39%902,03
IS-4102443,3882516448,17%2116,02
SU-1006784,7557416353,37%1522,40
TVP VTU Koncept81464,0681316156,52%2264,43
FV4004 Conway92275,3083216154,66%2368,45
Waffenträger auf Pz. IV91898,3973016051,88%1716,16
T71 DA7825,3372015949,06%1668,63
M26 Pershing81682,6492515560,00%2638,48
113102568,7893615364,71%2500,67
Charioteer81591,3278115253,95%1978,88
AMX AC mle. 4671022,5762214856,76%1550,85
FV380591376,0863514757,14%1430,05
M10391213,9164014341,96%1084,50
Panther II81393,7177314253,52%1995,40
SU-10181521,2678214051,43%1919,24
FV3046626,0446314048,57%1091,32
AT 1581361,8175213946,76%1470,27
T 55A 91947,6487413956,83%2100,08
T-34-856601,4059613452,99%1140,14
O-Ho81570,3786913254,55%1853,96
WZ-13281615,6088513153,44%3537,72
M36 Jackson6869,9155213050,00%1791,40
Hummel61068,8857912959,69%2055,68
SU-263245,2117312839,84%529,20
M18 Hellcat6737,2359012459,68%1431,56
M1271224,4655212348,78%1970,70
T2881286,2057112241,80%1509,99
Bat.-Châtillon 155 58101272,4665012253,28%1065,41
Super Conqueror102621,9290811959,66%2310,40
T-505229,8651811560,87%802,84
T2071304,6584811459,65%2387,67
Object 41681671,8587111457,02%2565,84
LTTB8978,0079411156,76%1846,82
Ikv 90 Typ B71332,0078210955,96%2315,19
SU-100M17958,0359610952,29%1388,61
AMX ELC bis5240,5043210748,60%650,84
Jagdpanzer E 100102053,6368210447,12%1411,92
Emil I82215,49106210356,31%3131,20
Spähpanzer SP I C71171,4282410257,84%2672,22
M66426,765059956,57%584,00
Panther7949,227209857,14%1548,34
Churchill I5584,585399852,04%1318,71
T-345445,525099747,42%1262,56
Škoda T 256822,406679652,08%1791,42
Object 430U102258,856329544,21%1934,75
Konštrukta T-34/10071106,807449349,46%1943,08
Jagdpanzer 38(t) Hetzer453,541659348,39%80,92
SU-855497,324739260,87%1260,15
SU-86911,133129246,74%1516,32
T216437,055989149,45%1155,28
M5 Stuart4172,474579056,67%413,17
KV-481189,386938955,06%1318,58
Sturer Emil71128,996288947,19%1644,20
M48A5 Patton102518,558368959,55%2220,20
T-284157,942018749,43%313,70
MS-1185,261778653,49%326,60
Tiger (P)71409,559528667,44%2375,63
MT-256409,416018660,47%1242,91
T1 Heavy5349,354598549,41%575,67
Pz.Kpfw. III Ausf. E399,181628541,18%67,77
AT 771372,328468459,52%2028,25
Ares 90102303,968178345,78%1857,99
Crusader 5.5-in. SP7894,636018159,26%1455,71
T376656,467098154,32%1929,03
WZ-111 model 5A102736,388128050,00%2265,43
M7 Priest3652,254417951,90%2489,83
ARL 446542,044507847,44%818,07
FV215b (183) 101885,495987837,18%1185,25
BDR G1 B5391,973707448,65%660,86
Leo71374,348327347,95%2461,26
Pz.Kpfw. III Ausf. J480,632507357,53%160,93
Versuchspanzer 5792360,1810027252,78%2255,71
T-437835,756647149,30%1447,96
A-4471189,457866953,62%2049,97
Object 268102393,777566959,42%2064,88
Churchill VII6883,486366750,75%1738,86
FV4005 Stage II102601,457856750,75%2411,88
M3 Lee4265,022796645,45%845,81
WZ-13171352,249436654,55%3653,89
Object 907 102161,388706656,06%1726,78
T54E191436,696916443,75%1202,42
Object 430102055,617526445,31%1813,71
M75370,624046338,10%1219,57
M4A1 Sherman5536,265216250,00%1583,18
Prototipo 6 82074,4210346258,06%2433,75
T-22 medium 102569,658986259,68%2332,64
E 50 Ausf. M102007,567076147,54%1602,16
P.44 Pantera81286,816435955,93%1788,67
S35 CA5552,394565952,54%1211,83
ELC EVEN 90 8486,007925966,10%980,31
Type 4 Heavy92758,3310665856,90%3014,98
ARL V396873,835305848,28%1833,22
Challenger7843,345485843,10%947,26
Churchill Gun Carrier6444,264265750,88%719,30
P.43 bis6963,597305662,50%2146,80
Leichttraktor166,271355653,57%172,22
M10 Wolverine5511,854515356,60%1327,53
VK 28.016393,725575358,49%1089,88
T25 Pilot Number 1 81793,899475349,06%2898,58
SU-85B4312,153615261,54%787,81
Pz.Kpfw. 5582317,3111095250,00%2544,81
T-463152,372115139,22%405,68
59-166937,618445154,90%3510,01
M4A3E2 Sherman Jumbo6785,577235158,82%1702,46
KV-371247,528135064,00%1692,12
FV201 (A45) 71232,908304951,02%2018,19
VK 30.01 (P)61151,708914665,22%2577,58
Škoda T 1771262,479654358,14%3473,88
VK 30.02 (M)6727,566434353,49%1376,95
WZ-132-1101172,077744254,76%1336,57
Object 268 Version 4102894,148634252,38%2639,10
Ikv 65 Alt II61093,687664160,98%2338,23
T297667,954944134,15%596,56
M24 Chaffee5520,716223850,00%1867,58
VK 16.02 Leopard5341,495023751,35%1042,52
Marder 38T4332,323103754,05%842,73
A-436891,516313737,84%1776,04
Achilles6968,707343770,27%2057,42
BT-7432,751323641,67%27,26
SU-18270,241223342,42%189,78
Vz. 64 Blesk81202,458643363,64%2350,14
Pz.Sfl. IVc5560,584473148,39%1229,35
Ares 90 C112255,136763129,03%1483,50
BT-22127,632573053,33%543,08
B14295,874473043,33%748,16
Marder II3150,001823033,33%229,38
Cruiser Mk. III3156,672603043,33%543,40
Maus102273,907162944,83%1804,25
M374412,044582885,71%1987,21
M2 Medium Tank3171,071882832,14%460,37
Vz. 58 Medvěd 91797,438522842,86%1477,92
AMX M4 mle. 457819,487092781,48%1151,83
AMX 50 Foch (155) 102201,195882733,33%1379,78
Nashorn6769,965302552,00%1354,26
FV4202 81553,047532556,00%2394,39
VK 30.01 (H)5446,464472450,00%939,97
Panzerjäger I2125,251662445,83%295,81
Crusader6327,743512343,48%858,11
Sturmpanzer II4630,264962347,83%3313,57
Strv 103B102390,838292365,22%1904,49
Valentine3381,004622365,22%1722,75
T404269,222562343,48%554,75
Rheinmetall Panzerwagen10806,486442339,13%704,92
Pz.Kpfw. II Luchs4221,453772245,45%687,72
Covenanter5320,453842250,00%1014,76
Škoda T 245526,295772171,43%1841,53
AMX 404259,674422171,43%1129,02
Caernarvon81204,297302157,14%1319,07
Renault UE 573301,193172142,86%1044,85
AMX 13 105102264,118621968,42%2839,41
Archer5540,413951752,94%1161,33
VK 30.01 (D)6734,245061735,29%1352,67
P.43 ter7691,884111650,00%945,55
11081787,008781656,25%2229,17
Cruiser Mk. II2101,062371637,50%191,85
TS-54 82121,4413071675,00%3014,15
Ares 8591410,258211650,00%1182,24
T-262120,001421546,67%416,59
Grille51060,005491573,33%3013,78
Tetrarch 2225,332791540,00%1134,57
M5A1 Stuart4140,383671361,54%437,23
AMX Chasseur de chars 81178,236701346,15%1567,06
M3 Stuart3207,673841266,67%944,47
AMX 50 Foch B102287,837321250,00%1804,64
Pz.Kpfw. II241,00991145,45%45,13
Black Prince7723,004031118,18%658,52
D23234,33417966,67%1068,65
Lorraine 39L AM3369,78293944,44%1433,58
Cruiser Mk. IV4195,00327944,44%454,46
T1 Cunningham147,25284875,00%277,94
121B 101204,00515825,00%611,34
Renault FT 75 BS2204,71227742,86%1451,77
ST vz. 394151,71347757,14%384,88
Kranvagn102789,86771742,86%2017,29
Type 5 Heavy102432,14970771,43%1895,38
G.W. E 100101243,71661757,14%1059,56
Somua SAu 404177,43215728,57%215,63
M2 Light2101,33132650,00%242,02
Conqueror91513,17530616,67%1257,27
Object 263102125,17627650,00%1428,00
T1 HMC2372,80461580,00%2975,20
T3 HMC285,0087520,00%112,35
T56 GMC3212,402835100,00%848,67
FV217 Badger102244,20651520,00%1469,55
T-50-2 6612,80684560,00%1683,69
StuG IV 5581,60354520,00%1277,87
D12261,00539425,00%1320,22
Sturmpanzer I Bison30,00107450,00%89,84
Cruiser Mk. I1209,25293450,00%1140,65
Renault FT AC2311,754804100,00%1723,28
Ares 7581527,501078475,00%1914,48
Vickers Medium Mk. I1233,3316330,00%1236,47
AT-12123,33103333,33%238,32
Bishop5156,00253366,67%304,99
M3 Light 3104,67244333,33%194,03
Type 586309,5019820,00%277,41
T-127 3348,005102100,00%1486,70
Renault FT1178,003431100,00%1034,01
Hotchkiss H35279,002201100,00%359,37
Type 97 Te-Ke 20,001910,00%0,00
T23E3 71202,0075210,00%2234,24
T-45 2218,007381100,00%1178,72
Type 5 Ka-Ri 81427,0010231100,00%1365,55
T1E6 20,002510,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,001651100,00%261,00
Super Hellcat 72071,0013861100,00%4906,95

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 03.03.2026