| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GSOR 1008 | 8 | 1420,70 | 774 | 639 | 50,70% | 1518,75 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 582,42 | 635 | 607 | 45,96% | 951,93 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1120,94 | 733 | 415 | 49,40% | 1260,27 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 944,03 | 707 | 359 | 55,15% | 2274,21 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1080,47 | 736 | 327 | 53,21% | 1009,36 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 943,17 | 683 | 312 | 48,72% | 1143,55 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1193,43 | 683 | 242 | 47,52% | 1146,67 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 956,18 | 792 | 232 | 52,59% | 1549,12 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 851,17 | 668 | 217 | 49,77% | 966,79 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 517,15 | 609 | 203 | 52,22% | 725,77 | |||||
| T-28 | 4 | 747,80 | 555 | 201 | 54,73% | 2888,69 | |||||
| Charioteer | 8 | 1102,73 | 696 | 192 | 57,29% | 1226,91 | |||||
| K-91 | 10 | 1435,70 | 720 | 190 | 50,53% | 1070,06 | |||||
| T-34 | 5 | 736,96 | 604 | 185 | 51,35% | 2374,79 | |||||
| M6 | 6 | 1075,02 | 732 | 180 | 51,11% | 1718,56 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 901,35 | 690 | 172 | 54,65% | 2737,23 | |||||
| LT-432 | 8 | 574,88 | 637 | 167 | 49,70% | 885,83 | |||||
| IS-3A | 8 | 1211,93 | 786 | 164 | 51,22% | 1199,62 | |||||
| T-34-85M | 6 | 749,99 | 630 | 157 | 43,95% | 1087,35 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1022,80 | 676 | 153 | 46,41% | 1213,11 | |||||
| Object 416 | 8 | 1012,08 | 704 | 153 | 53,59% | 1286,65 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 694,54 | 679 | 142 | 46,48% | 783,82 | |||||
| Type 57 | 8 | 1216,50 | 718 | 135 | 44,44% | 1288,30 | |||||
| Type 68 | 9 | 1470,21 | 755 | 134 | 49,25% | 1263,29 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1050,25 | 767 | 130 | 59,23% | 1658,71 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1479,74 | 726 | 129 | 48,84% | 1300,80 | |||||
| T-44 | 8 | 884,02 | 714 | 128 | 58,59% | 1184,88 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1091,52 | 668 | 126 | 46,03% | 1210,36 | |||||
| T69 | 8 | 1168,53 | 738 | 120 | 50,00% | 1483,06 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 935,83 | 591 | 115 | 42,61% | 878,68 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 1326,53 | 760 | 111 | 54,05% | 1385,37 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 931,56 | 607 | 106 | 42,45% | 634,20 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 702,93 | 606 | 97 | 50,52% | 1295,53 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 816,71 | 667 | 94 | 47,87% | 1379,83 | |||||
| T32 | 8 | 1141,85 | 730 | 92 | 45,65% | 1215,12 | |||||
| Panther | 7 | 801,39 | 697 | 90 | 52,22% | 1232,57 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1085,92 | 679 | 89 | 49,44% | 893,39 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1070,78 | 761 | 85 | 52,94% | 874,90 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 771,92 | 605 | 84 | 42,86% | 815,90 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1196,61 | 735 | 84 | 39,29% | 893,65 | |||||
| Conqueror | 9 | 1313,12 | 713 | 83 | 44,58% | 983,41 | |||||
| T-832 | 8 | 1148,11 | 683 | 83 | 39,76% | 976,02 | |||||
| T20 | 7 | 1030,81 | 787 | 79 | 56,96% | 1679,47 | |||||
| T-54 | 9 | 983,80 | 663 | 79 | 41,77% | 806,62 | |||||
| Panther II | 8 | 737,00 | 560 | 78 | 38,46% | 702,12 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1325,58 | 670 | 78 | 39,74% | 1029,17 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1914,81 | 753 | 75 | 41,33% | 1316,54 | |||||
| P.43 ter | 7 | 854,76 | 661 | 72 | 45,83% | 1255,82 | |||||
| Black Prince | 7 | 1013,59 | 748 | 71 | 46,48% | 1234,25 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1072,15 | 763 | 71 | 52,11% | 1225,43 | |||||
| A-43 | 6 | 750,48 | 631 | 71 | 52,11% | 1573,60 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 977,75 | 686 | 71 | 52,11% | 1257,06 | |||||
| T30 | 9 | 1240,90 | 652 | 70 | 44,29% | 905,12 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 541,45 | 527 | 67 | 62,69% | 1496,86 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1233,43 | 755 | 67 | 61,19% | 1438,59 | |||||
| Tiger I | 7 | 1081,66 | 729 | 65 | 47,69% | 1346,60 | |||||
| O-I | 6 | 776,95 | 549 | 64 | 42,19% | 1115,60 | |||||
| HWK 12 | 8 | 649,11 | 665 | 64 | 45,31% | 1009,83 | |||||
| Type 58 | 6 | 794,44 | 691 | 63 | 55,56% | 1698,09 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1106,70 | 770 | 63 | 58,73% | 1237,07 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 905,53 | 653 | 62 | 48,39% | 895,77 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1162,28 | 751 | 61 | 50,82% | 1496,72 | |||||
| BZ-58 | 7 | 888,83 | 780 | 59 | 67,80% | 1285,47 | |||||
| LHMTV | 8 | 493,39 | 649 | 59 | 49,15% | 730,36 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1473,48 | 668 | 58 | 48,28% | 937,07 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1164,32 | 737 | 57 | 52,63% | 998,12 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 759,80 | 592 | 56 | 44,64% | 796,92 | |||||
| T29 | 7 | 1104,77 | 721 | 56 | 46,43% | 1252,85 | |||||
| M12 | 7 | 761,11 | 650 | 55 | 49,09% | 825,22 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 929,07 | 625 | 55 | 40,00% | 794,91 | |||||
| Object 274a | 8 | 789,87 | 620 | 55 | 41,82% | 768,62 | |||||
| Achilles | 6 | 801,69 | 575 | 54 | 40,74% | 1428,13 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 594,36 | 589 | 53 | 47,17% | 793,40 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1071,89 | 813 | 53 | 58,49% | 2146,18 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 633,68 | 697 | 53 | 54,72% | 1388,83 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 872,87 | 708 | 53 | 49,06% | 1724,45 | |||||
| Type T-34 | 5 | 882,75 | 688 | 52 | 59,62% | 3410,08 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1015,81 | 690 | 52 | 51,92% | 1008,53 | |||||
| Ares 75 | 8 | 910,79 | 708 | 52 | 51,92% | 981,33 | |||||
| T-34-1 | 7 | 1085,31 | 766 | 51 | 49,02% | 1832,83 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 723,45 | 629 | 51 | 54,90% | 1086,74 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1386,84 | 674 | 51 | 45,10% | 1114,36 | |||||
| E 50 | 9 | 1088,16 | 628 | 50 | 46,00% | 785,41 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 1257,64 | 675 | 50 | 44,00% | 889,61 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 713,77 | 586 | 48 | 50,00% | 837,70 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1194,42 | 658 | 48 | 37,50% | 818,26 | |||||
| T-34-85 | 6 | 685,09 | 599 | 47 | 53,19% | 1352,25 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 439,43 | 556 | 47 | 59,57% | 1584,82 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 694,40 | 614 | 47 | 48,94% | 1103,67 | |||||
| Churchill VII | 6 | 991,39 | 818 | 46 | 58,70% | 2026,35 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1127,96 | 735 | 46 | 45,65% | 1537,15 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 617,38 | 589 | 40 | 47,50% | 1654,17 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 592,23 | 609 | 40 | 55,00% | 780,29 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 510,90 | 667 | 40 | 50,00% | 803,71 | |||||
| Cromwell | 6 | 684,92 | 641 | 39 | 51,28% | 1305,03 | |||||
| ARL 44 | 6 | 922,56 | 645 | 39 | 48,72% | 1563,47 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 771,56 | 639 | 39 | 48,72% | 1144,00 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 909,85 | 708 | 39 | 53,85% | 1085,00 | |||||
| T-43 | 7 | 837,16 | 779 | 38 | 63,16% | 1500,95 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 951,74 | 693 | 38 | 63,16% | 1054,25 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 871,38 | 662 | 37 | 56,76% | 1666,95 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1060,78 | 854 | 37 | 62,16% | 1540,14 | |||||
| Nashorn | 6 | 887,11 | 579 | 37 | 48,65% | 1598,69 | |||||
| Object 252U | 8 | 1101,05 | 742 | 37 | 56,76% | 1109,00 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1238,03 | 835 | 35 | 62,86% | 1464,83 | |||||
| Challenger | 7 | 847,91 | 641 | 35 | 57,14% | 1141,04 | |||||
| A-20 | 5 | 399,59 | 433 | 34 | 55,88% | 1398,22 | |||||
| Comet | 7 | 850,85 | 709 | 34 | 58,82% | 1373,59 | |||||
| Leo | 7 | 535,52 | 619 | 33 | 69,70% | 773,15 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 752,39 | 737 | 33 | 51,52% | 1570,68 | |||||
| P.43 bis | 6 | 844,81 | 666 | 32 | 56,25% | 1724,24 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 534,19 | 653 | 32 | 59,38% | 1112,12 | |||||
| T110E3 | 10 | 1725,44 | 671 | 32 | 37,50% | 938,83 | |||||
| STG Guard | 8 | 972,09 | 507 | 32 | 25,00% | 868,54 | |||||
| Strv 74 | 6 | 741,35 | 579 | 31 | 48,39% | 1410,91 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 734,97 | 546 | 29 | 48,28% | 1375,47 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 546,14 | 652 | 29 | 44,83% | 1191,37 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 597,79 | 437 | 28 | 35,71% | 545,35 | |||||
| A-44 | 7 | 1133,29 | 770 | 28 | 46,43% | 1924,73 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1070,71 | 691 | 28 | 42,86% | 761,95 | |||||
| SU-85 | 5 | 598,70 | 444 | 27 | 48,15% | 1381,81 | |||||
| Crusader | 6 | 427,12 | 471 | 26 | 34,62% | 1074,04 | |||||
| Type 71 | 10 | 1584,81 | 777 | 26 | 57,69% | 1123,07 | |||||
| T25/2 | 7 | 842,36 | 665 | 25 | 64,00% | 1337,48 | |||||
| M44 | 6 | 607,00 | 493 | 25 | 36,00% | 740,29 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 985,67 | 637 | 24 | 41,67% | 845,54 | |||||
| Tiger II | 8 | 1066,00 | 758 | 24 | 62,50% | 1346,83 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 512,75 | 538 | 24 | 54,17% | 1820,49 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 844,13 | 611 | 23 | 56,52% | 2245,01 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 365,87 | 485 | 23 | 34,78% | 317,02 | |||||
| Object 257 | 9 | 1196,39 | 740 | 23 | 47,83% | 872,36 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 657,73 | 475 | 22 | 36,36% | 1331,84 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 558,85 | 478 | 20 | 55,00% | 1343,53 | |||||
| Cromwell B | 6 | 813,95 | 776 | 20 | 65,00% | 1631,89 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 449,95 | 595 | 20 | 50,00% | 1480,29 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 407,74 | 509 | 19 | 31,58% | 947,47 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 734,74 | 670 | 19 | 57,89% | 1331,56 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 590,67 | 505 | 18 | 50,00% | 1607,06 | |||||
| T6 Medium | 4 | 684,39 | 522 | 18 | 38,89% | 1754,02 | |||||
| Cavalier | 5 | 545,59 | 453 | 17 | 41,18% | 1188,44 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1252,41 | 659 | 17 | 41,18% | 717,28 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1013,38 | 765 | 16 | 62,50% | 1507,87 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 719,00 | 576 | 16 | 56,25% | 1470,91 | |||||
| T-150 | 6 | 531,94 | 441 | 16 | 31,25% | 605,49 | |||||
| FV304 | 6 | 332,88 | 443 | 16 | 68,75% | 570,91 | |||||
| MT-25 | 6 | 509,19 | 604 | 16 | 50,00% | 1603,43 | |||||
| 122 TM | 8 | 1075,06 | 756 | 16 | 56,25% | 1316,69 | |||||
| P26/40 | 4 | 894,93 | 615 | 15 | 53,33% | 3319,37 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 460,87 | 314 | 15 | 20,00% | 734,48 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 568,93 | 318 | 15 | 26,67% | 883,72 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1226,60 | 696 | 15 | 40,00% | 655,78 | |||||
| Churchill III | 5 | 634,36 | 836 | 14 | 50,00% | 1289,14 | |||||
| T-34-2 | 8 | 812,15 | 664 | 13 | 53,85% | 1066,18 | |||||
| O-Ni | 7 | 1101,15 | 855 | 13 | 69,23% | 1656,58 | |||||
| IS-7 | 10 | 1003,62 | 633 | 13 | 46,15% | 550,86 | |||||
| M60 | 10 | 1636,69 | 615 | 13 | 38,46% | 1076,82 | |||||
| Object 140 | 10 | 1195,00 | 753 | 13 | 61,54% | 910,13 | |||||
| TS-60 | 9 | 1165,08 | 646 | 13 | 38,46% | 676,60 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 676,58 | 465 | 12 | 25,00% | 1713,90 | |||||
| SU-100 | 6 | 608,50 | 613 | 12 | 66,67% | 1129,81 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 566,33 | 556 | 12 | 66,67% | 2372,87 | |||||
| KV-1 | 5 | 592,67 | 473 | 12 | 50,00% | 1166,31 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 613,08 | 505 | 12 | 41,67% | 1777,19 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 575,36 | 439 | 11 | 45,45% | 2017,55 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 605,00 | 570 | 11 | 54,55% | 597,80 | |||||
| KV-1S | 6 | 1025,64 | 795 | 11 | 63,64% | 2186,52 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 524,45 | 593 | 11 | 45,45% | 501,02 | |||||
| P.43 | 5 | 766,00 | 632 | 10 | 60,00% | 2441,14 | |||||
| 14TP | 4 | 365,30 | 438 | 10 | 50,00% | 1489,85 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 917,80 | 573 | 10 | 20,00% | 1586,88 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1620,30 | 926 | 10 | 60,00% | 2238,50 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 1095,67 | 646 | 9 | 66,67% | 1920,35 | |||||
| Pz.Kpfw. IV hydrostat. | 5 | 689,67 | 688 | 9 | 55,56% | 1831,49 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 1797,88 | 1249 | 8 | 62,50% | 8799,11 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 678,43 | 442 | 7 | 28,57% | 198,76 | |||||
| SU-76M | 4 | 455,86 | 328 | 7 | 42,86% | 1171,84 | |||||
| AT 2 | 5 | 654,00 | 648 | 7 | 71,43% | 1921,71 | |||||
| M8A1 | 4 | 555,43 | 472 | 7 | 57,14% | 1550,80 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 314,43 | 328 | 7 | 57,14% | 1222,73 | |||||
| ARMT | 5 | 872,71 | 760 | 7 | 71,43% | 2133,42 | |||||
| Cobra | 9 | 1127,00 | 787 | 7 | 71,43% | 921,57 | |||||
| DS PZInż | 5 | 159,33 | 228 | 6 | 16,67% | 54,32 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 603,17 | 497 | 6 | 16,67% | 318,22 | |||||
| KV-1SA | 5 | 501,33 | 366 | 6 | 0,00% | 890,70 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 388,50 | 505 | 6 | 33,33% | 782,55 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 762,00 | 584 | 5 | 80,00% | 1760,18 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 436,80 | 539 | 5 | 60,00% | 1379,90 | |||||
| KV-5 | 8 | 682,60 | 520 | 5 | 40,00% | 451,30 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 365,25 | 399 | 4 | 75,00% | 950,67 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 606,00 | 231 | 4 | 0,00% | 219,86 | |||||
| LTG | 7 | 614,00 | 470 | 4 | 25,00% | 929,22 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 913,67 | 771 | 3 | 100,00% | 4522,45 | |||||
| IS-3 | 8 | 485,00 | 657 | 3 | 66,67% | 503,07 | |||||
| Covenanter | 5 | 802,33 | 837 | 3 | 66,67% | 4291,94 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 582,00 | 430 | 3 | 33,33% | 622,07 | |||||
| Valentine AT | 4 | 81,67 | 196 | 3 | 66,67% | 246,68 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 284,67 | 426 | 3 | 33,33% | 974,61 | |||||
| FCM 2C | 3 | 228,33 | 376 | 3 | 66,67% | 647,43 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 170,00 | 98 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 209,50 | 183 | 2 | 0,00% | 247,68 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 477,00 | 237 | 1 | 0,00% | 2481,91 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 1624,00 | 1107 | 1 | 100,00% | 8542,60 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 0,00 | 326 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 394,00 | 201 | 1 | 0,00% | 63,39 | |||||
| Excalibur | 6 | 147,00 | 176 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AE Phase I | 9 | 383,00 | 176 | 1 | 0,00% | 27,18 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 216,00 | 192 | 1 | 0,00% | 478,51 |
Master_Butter
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 12644 | 2 | 41 | 281 | ||||
| Ø Razina | 7,38 | 9,00 | 8,34 | 7,35 | ||||
| Pobjede | 6309 | 49,90% | 2 | 100,00% | 21 | 51,22% | 136 | 48,40% |
| Izgubljene | 6158 | 48,70% | 0 | 0,00% | 19 | 46,34% | 140 | 49,82% |
| Neriješeno | 177 | 1,40% | 0 | 0,00% | 1 | 2,44% | 5 | 1,78% |
| Preživjele bitke | 1974 | 15,61% | 2 | 100,00% | 10 | 24,39% | 41 | 14,59% |
| Uništenih tenkova | 8399 | 0,66 | 1 | 0,50 | 21 | 0,51 | 157 | 0,56 |
| Odnos razaranja | 0,79 | 0,00 | 0,68 | 0,65 | ||||
| Otkriveno tenkova | 19019 | 1,50 | 0 | 0,00 | 64 | 1,56 | 591 | 2,10 |
| Počinjena šteta | 962,43 | 744,00 | 963,12 | 730,64 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 8300 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 96 | 0,34 |
| Obrambeni bodovi | 4281 | 0,34 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 56 | 0,20 |
| Iskustvo | 679,15 | 907,00 | 738,27 | 646,90 | ||||
| WN7 | 999,08 | 725,16 | 843,61 | 886,77 | ||||
| WN8 | 1225,46 | 709,30 | 1083,81 | 1066,85 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 12644 | |
| Ø Razina | 7,38 | |
| Pobjede | 6309 | 49,90% |
| Izgubljene | 6158 | 48,70% |
| Neriješeno | 177 | 1,40% |
| Preživjele bitke | 1974 | 15,61% |
| Uništenih tenkova | 8399 | 0,66 |
| Odnos razaranja | 0,79 | |
| Otkriveno tenkova | 19019 | 1,50 |
| Počinjena šteta | 962,43 | |
| Bodovi zauzimanja | 8300 | 0,66 |
| Obrambeni bodovi | 4281 | 0,34 |
| Iskustvo | 679,15 | |
| WN7 | 999,08 | |
| WN8 | 1225,46 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 2 | |
| Ø Razina | 9,00 | |
| Pobjede | 2 | 100,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 2 | 100,00% |
| Uništenih tenkova | 1 | 0,50 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 744,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 907,00 | |
| WN7 | 725,16 | |
| WN8 | 709,30 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 41 | |
| Ø Razina | 8,34 | |
| Pobjede | 21 | 51,22% |
| Izgubljene | 19 | 46,34% |
| Neriješeno | 1 | 2,44% |
| Preživjele bitke | 10 | 24,39% |
| Uništenih tenkova | 21 | 0,51 |
| Odnos razaranja | 0,68 | |
| Otkriveno tenkova | 64 | 1,56 |
| Počinjena šteta | 963,12 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 738,27 | |
| WN7 | 843,61 | |
| WN8 | 1083,81 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 281 | |
| Ø Razina | 7,35 | |
| Pobjede | 136 | 48,40% |
| Izgubljene | 140 | 49,82% |
| Neriješeno | 5 | 1,78% |
| Preživjele bitke | 41 | 14,59% |
| Uništenih tenkova | 157 | 0,56 |
| Odnos razaranja | 0,65 | |
| Otkriveno tenkova | 591 | 2,10 |
| Počinjena šteta | 730,64 | |
| Bodovi zauzimanja | 96 | 0,34 |
| Obrambeni bodovi | 56 | 0,20 |
| Iskustvo | 646,90 | |
| WN7 | 886,77 | |
| WN8 | 1066,85 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen