Martin1122

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 13.03.2013

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5774102391
Ø Razina5,520,004,004,00
Pobjede3016352,24%00,00%1356,52%4852,75%
Izgubljene2687046,54%00,00%1043,48%4347,25%
Neriješeno7081,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1950533,78%00,00%834,78%3538,46%
Uništenih tenkova534940,9300,00331,431311,44
Odnos razaranja1,400,002,202,34
Otkriveno tenkova798721,3800,00351,521431,57
Počinjena šteta661,460,00724,83701,59
Bodovi zauzimanja684271,1900,00753,261311,44
Obrambeni bodovi558990,9700,00512,223173,48
Iskustvo397,990,00384,96361,56
WN71201,080,001772,911709,03
WN81279,640,002690,382308,59
Ukupno
Bitke57741
Ø Razina5,52
Pobjede3016352,24%
Izgubljene2687046,54%
Neriješeno7081,23%
Preživjele bitke1950533,78%
Uništenih tenkova534940,93
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova798721,38
Počinjena šteta661,46
Bodovi zauzimanja684271,19
Obrambeni bodovi558990,97
Iskustvo397,99
WN71201,08
WN81279,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke23
Ø Razina4,00
Pobjede1356,52%
Izgubljene1043,48%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke834,78%
Uništenih tenkova331,43
Odnos razaranja2,20
Otkriveno tenkova351,52
Počinjena šteta724,83
Bodovi zauzimanja753,26
Obrambeni bodovi512,22
Iskustvo384,96
WN71772,91
WN82690,38
Zadnjih 30 dana
Bitke91
Ø Razina4,00
Pobjede4852,75%
Izgubljene4347,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3538,46%
Uništenih tenkova1311,44
Odnos razaranja2,34
Otkriveno tenkova1431,57
Počinjena šteta701,59
Bodovi zauzimanja1311,44
Obrambeni bodovi3173,48
Iskustvo361,56
WN71709,03
WN82308,59
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke35000
Pobjede1954,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1440,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno25,71%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1337,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova170,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,770,000,000,00
Otkriveno tenkova170,4900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.364,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi150,4300,0000,0000,00
Iskustvo476,510,000,000,00
Ukupno
Bitke35
Pobjede1954,29%
Izgubljene1440,00%
Neriješeno25,71%
Preživjele bitke1337,14%
Uništenih tenkova170,49
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova170,49
Počinjena šteta1.364,43
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi150,43
Iskustvo476,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke26000
Pobjede1038,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1453,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno27,69%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke519,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova421,6200,0000,0000,00
Počinjena šteta850,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo421,540,000,000,00
Ukupno
Bitke26
Pobjede1038,46%
Izgubljene1453,85%
Neriješeno27,69%
Preživjele bitke519,23%
Uništenih tenkova140,54
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova421,62
Počinjena šteta850,15
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo421,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede116,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene583,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke116,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,200,000,000,00
Otkriveno tenkova81,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta286,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo97,670,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede116,67%
Izgubljene583,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116,67%
Uništenih tenkova10,17
Odnos razaranja0,20
Otkriveno tenkova81,33
Počinjena šteta286,83
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo97,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke47000
Pobjede1634,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3165,96%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke919,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova250,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,660,000,000,00
Otkriveno tenkova410,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta746,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja300,6400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1553,3000,0000,0000,00
Iskustvo278,570,000,000,00
Ukupno
Bitke47
Pobjede1634,04%
Izgubljene3165,96%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke919,15%
Uništenih tenkova250,53
Odnos razaranja0,66
Otkriveno tenkova410,87
Počinjena šteta746,00
Bodovi zauzimanja300,64
Obrambeni bodovi1553,30
Iskustvo278,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke149000
Pobjede5637,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8758,39%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno64,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4429,53%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova920,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova1380,9300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.161,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja2391,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2731,8300,0000,0000,00
Iskustvo423,130,000,000,00
Ukupno
Bitke149
Pobjede5637,58%
Izgubljene8758,39%
Neriješeno64,03%
Preživjele bitke4429,53%
Uništenih tenkova920,62
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova1380,93
Počinjena šteta1.161,84
Bodovi zauzimanja2391,60
Obrambeni bodovi2731,83
Iskustvo423,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke30000
Pobjede1033,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1963,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,33%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1136,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova341,1300,0000,0000,00
Počinjena šteta846,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja301,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo209,830,000,000,00
Ukupno
Bitke30
Pobjede1033,33%
Izgubljene1963,33%
Neriješeno13,33%
Preživjele bitke1136,67%
Uništenih tenkova190,63
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova341,13
Počinjena šteta846,93
Bodovi zauzimanja301,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo209,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (69)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Pz.Kpfw. II Luchs4407,73420945056,84%1903,80
StuG III Ausf. G5550,48318498453,49%1400,41
G.W. Panther7806,67455411349,96%939,96
Pz.Kpfw. I Ausf. C3226,16329366855,23%1278,97
Pz.Kpfw. III Ausf. E3236,23270231756,80%814,17
Panzerjäger I2297,78272228860,27%1515,72
Tiger II81156,90479192250,57%1377,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4392,66311180453,22%1200,42
Hummel6623,53348166848,32%838,53
Rhm.-Borsig Waffenträger81075,09472164947,18%1005,14
Jagdpanther71011,74440158848,80%1379,12
VK 36.01 (H)6723,66448153152,84%1315,85
Pz.Kpfw. T 15 3298,60387145354,30%1436,60
Jagdpanzer IV6774,68408144851,04%1469,08
Tiger (P)7957,81496126550,43%1276,95
Jagdtiger91493,54472120947,31%1192,72
Ferdinand81364,55558118150,21%1469,60
Waffenträger auf Pz. IV91288,18462108845,31%930,09
Škoda T 5091081,08508107443,85%860,67
Panther7747,99437104248,66%1146,85
E 7591507,40532100447,91%1462,22
Škoda T 256558,1038882147,26%1046,63
Marder II3310,3226678058,97%1060,66
Sturer Emil7849,4241469248,84%1089,42
VK 16.02 Leopard5313,3035857147,99%987,66
Tiger I7881,7741156649,12%1116,15
Konštrukta T-34/1007703,7439847648,32%1025,90
Pz.Kpfw. III Ausf. J4545,1840045353,86%1770,36
VK 100.01 (P)8976,8848837644,15%967,91
VK 30.01 (P)6694,3437537349,60%1254,81
E 100101764,2152336550,41%1444,03
G.W. Tiger (P)81042,2557536450,55%1223,68
TVP VTU Koncept8636,3237535942,34%630,82
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2107,0623233651,19%391,84
Grille 15101406,0338529144,67%864,92
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6502,2444728452,46%1288,56
E 5091214,7447225850,39%1146,25
Pz.Kpfw. III/IV5344,7827725448,43%877,05
AE Phase I 91205,9252925050,00%981,15
Panther II8782,3344820653,40%961,51
StuG III Ausf. B4518,7331718254,40%1431,99
Mäuschen91349,7964117753,67%1162,28
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.498,9820816448,78%145,31
Nashorn6787,0937312444,35%1357,84
Spähpanzer SP I C7306,6743911042,73%356,14
Škoda T 245382,5631710951,38%1132,55
Wespe3200,2913910446,15%598,50
Pz.Sfl. IVc5556,113229753,61%1363,27
Pz.Kpfw. 35 (t)283,831539552,63%294,10
Renault Otsu1183,433819550,53%866,56
Pz.Kpfw. 38 (t)3126,751458942,70%244,92
Pz.Sfl. IC 4381,483528046,25%1118,92
VK 30.02 (D)7680,363607746,75%936,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5403,702967050,00%1056,38
VK 28.016306,053966453,13%818,43
Pz.Kpfw. II240,701275451,85%101,44
Marder 38T4488,673294660,87%1428,23
StuG IV 5410,732434434,09%806,81
Leichttraktor168,671214351,16%163,69
43 M. Toldi III 371,741342740,74%114,90
E 50 Ausf. M10888,783501838,89%430,16
Kanonenjagdpanzer 105 8560,804391040,00%325,77
LT vz. 383207,00245966,67%941,06
LT vz. 352193,67226955,56%1036,57
Grille5507,00300728,57%778,92
T1 Cunningham159,67108650,00%168,11
HWK 128217,60290540,00%101,59
ST vz. 394246,50181425,00%544,76
Kolohousenka1200,002551100,00%1011,33

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 13.03.2013
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 13.03.2013
Otišao: 24.12.2024