Marmote

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 22.04.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke54884085344
Ø Razina7,880,008,828,56
Pobjede2795250,93%00,00%3136,47%15344,48%
Izgubljene2622447,78%00,00%5160,00%18252,91%
Neriješeno7081,29%00,00%33,53%92,62%
Preživjele bitke1732431,56%00,00%1720,00%9427,33%
Uništenih tenkova506050,9200,00490,581880,55
Odnos razaranja1,350,000,720,75
Otkriveno tenkova551021,0000,00550,651730,50
Počinjena šteta1.285,790,001.155,341.052,06
Bodovi zauzimanja475410,8700,00810,95820,24
Obrambeni bodovi393150,7200,0000,00750,22
Iskustvo570,950,00397,86411,38
WN71194,870,00576,84654,17
WN81575,280,00804,92829,93
Ukupno
Bitke54884
Ø Razina7,88
Pobjede2795250,93%
Izgubljene2622447,78%
Neriješeno7081,29%
Preživjele bitke1732431,56%
Uništenih tenkova506050,92
Odnos razaranja1,35
Otkriveno tenkova551021,00
Počinjena šteta1.285,79
Bodovi zauzimanja475410,87
Obrambeni bodovi393150,72
Iskustvo570,95
WN71194,87
WN81575,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke85
Ø Razina8,82
Pobjede3136,47%
Izgubljene5160,00%
Neriješeno33,53%
Preživjele bitke1720,00%
Uništenih tenkova490,58
Odnos razaranja0,72
Otkriveno tenkova550,65
Počinjena šteta1.155,34
Bodovi zauzimanja810,95
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo397,86
WN7576,84
WN8804,92
Zadnjih 30 dana
Bitke344
Ø Razina8,56
Pobjede15344,48%
Izgubljene18252,91%
Neriješeno92,62%
Preživjele bitke9427,33%
Uništenih tenkova1880,55
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova1730,50
Počinjena šteta1.052,06
Bodovi zauzimanja820,24
Obrambeni bodovi750,22
Iskustvo411,38
WN7654,17
WN8829,93
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke70000
Pobjede2738,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3347,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1014,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2637,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova360,5100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova791,1300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.223,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja1742,4900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi931,3300,0000,0000,00
Iskustvo526,630,000,000,00
Ukupno
Bitke70
Pobjede2738,57%
Izgubljene3347,14%
Neriješeno1014,29%
Preživjele bitke2637,14%
Uništenih tenkova360,51
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova791,13
Počinjena šteta1.223,53
Bodovi zauzimanja1742,49
Obrambeni bodovi931,33
Iskustvo526,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke39000
Pobjede2153,85%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1846,15%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1333,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova210,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,810,000,000,00
Otkriveno tenkova340,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.147,440,000,000,00
Bodovi zauzimanja701,7900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi681,7400,0000,0000,00
Iskustvo709,970,000,000,00
Ukupno
Bitke39
Pobjede2153,85%
Izgubljene1846,15%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1333,33%
Uništenih tenkova210,54
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova340,87
Počinjena šteta1.147,44
Bodovi zauzimanja701,79
Obrambeni bodovi681,74
Iskustvo709,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12000
Pobjede1083,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene216,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke433,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova121,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta599,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10,0800,0000,0000,00
Iskustvo718,080,000,000,00
Ukupno
Bitke12
Pobjede1083,33%
Izgubljene216,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke433,33%
Uništenih tenkova80,67
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova121,00
Počinjena šteta599,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi10,08
Iskustvo718,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke103000
Pobjede3836,89%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6563,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2423,30%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova530,5100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova710,6900,0000,0000,00
Počinjena šteta624,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja630,6100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi370,3600,0000,0000,00
Iskustvo300,130,000,000,00
Ukupno
Bitke103
Pobjede3836,89%
Izgubljene6563,11%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2423,30%
Uništenih tenkova530,51
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova710,69
Počinjena šteta624,24
Bodovi zauzimanja630,61
Obrambeni bodovi370,36
Iskustvo300,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke239000
Pobjede10744,77%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12953,97%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8033,47%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2040,8500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,280,000,000,00
Otkriveno tenkova2731,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.161,370,000,000,00
Bodovi zauzimanja910,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6402,6800,0000,0000,00
Iskustvo639,630,000,000,00
Ukupno
Bitke239
Pobjede10744,77%
Izgubljene12953,97%
Neriješeno31,26%
Preživjele bitke8033,47%
Uništenih tenkova2040,85
Odnos razaranja1,28
Otkriveno tenkova2731,14
Počinjena šteta1.161,37
Bodovi zauzimanja910,38
Obrambeni bodovi6402,68
Iskustvo639,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke223000
Pobjede11149,78%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10747,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno52,24%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7935,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1390,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,970,000,000,00
Otkriveno tenkova1520,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.071,650,000,000,00
Bodovi zauzimanja1400,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4031,8100,0000,0000,00
Iskustvo417,830,000,000,00
Ukupno
Bitke223
Pobjede11149,78%
Izgubljene10747,98%
Neriješeno52,24%
Preživjele bitke7935,43%
Uništenih tenkova1390,62
Odnos razaranja0,97
Otkriveno tenkova1520,68
Počinjena šteta1.071,65
Bodovi zauzimanja1400,63
Obrambeni bodovi4031,81
Iskustvo417,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12000
Pobjede758,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene541,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke758,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova121,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja2,400,000,000,00
Otkriveno tenkova121,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.277,420,000,000,00
Bodovi zauzimanja766,3300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30,2500,0000,0000,00
Iskustvo515,330,000,000,00
Ukupno
Bitke12
Pobjede758,33%
Izgubljene541,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke758,33%
Uništenih tenkova121,00
Odnos razaranja2,40
Otkriveno tenkova121,00
Počinjena šteta1.277,42
Bodovi zauzimanja766,33
Obrambeni bodovi30,25
Iskustvo515,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (300)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Type 59 81185,38630235152,83%1783,83
M53/M5591500,61529196948,81%1672,67
Rheinmetall Skorpion G 81449,93714169651,30%1695,42
Jagdtiger92111,47624155653,21%2116,96
Jagdpanzer E 100102401,07713144250,90%2101,95
Rhm.-Borsig Waffenträger81700,51698104451,25%2054,12
Object 268102163,70657102849,22%1722,07
AMX 50 Foch (155) 102692,3981997153,14%2647,84
E 50 Ausf. M101903,0467293748,03%1670,96
Bat.-Châtillon 155 58101296,2454993348,02%1132,01
Ferdinand81464,2343884053,21%1799,58
StuG III Ausf. G5467,2327480150,69%1130,62
Grille5724,6029879750,94%1941,24
Leopard 1101620,0462079344,89%1187,62
Grille 15101915,5558669048,99%1423,10
Lorraine 155 mle. 5071439,1553367850,29%2056,32
T110E4101934,9063762846,18%1400,58
Bat.-Châtillon 25 t101858,1972056249,82%1709,71
Panther II8890,3642353748,60%1157,57
O-I6830,8246651654,26%1615,49
Waffenträger auf E 100102441,9571650850,00%1879,45
Jagdpanther7889,2236750248,21%1257,72
T499838,6455049146,84%1169,55
Cromwell6677,9356948855,53%1559,03
T25/271026,3352248354,45%1692,44
E 5091294,6564146747,54%1269,18
IS-7101913,2867645847,16%1583,06
M18 Hellcat6853,5660944256,79%1685,63
Jagdpanzer IV6672,8135143755,38%1411,85
E 7591487,5548943351,50%1537,74
Bat.-Châtillon 155 5591265,7861643252,55%1291,51
IS-381514,2173542850,00%2024,96
AMX 50 B101881,9770640349,38%1524,42
Object 263102213,0572040049,25%1777,57
AMX 13 757432,1139239955,14%867,30
Conqueror91620,9956939047,69%1516,51
Tiger II81155,3945938948,59%1454,61
Bat.-Châtillon 25 t AP91260,1661738752,71%1322,80
T57 Heavy102044,8670238244,24%1659,82
Object 140101691,5968037452,41%1467,15
AMX 13 909602,6144036148,48%779,14
AMX 50 Foch92050,7859635850,84%2116,71
T110E3102053,2862235849,44%1519,34
Panther7703,5140535750,42%1141,76
Type 4 Heavy91351,9960435648,88%1201,81
AMX 50 12091644,5464033647,92%1601,93
Pz.Kpfw. III/IV5228,3122732745,87%423,99
FV215b (183) 101413,9353631742,27%881,84
SU-15271311,4859631558,41%2386,70
AMX 50 10081475,2773931253,21%1945,43
T3091800,7978531155,31%1669,03
T2881724,3180431051,61%2177,58
Type 586698,8262330854,87%1529,62
IS-271020,4165330253,97%1536,71
AMX AC mle. 4881513,4567729152,23%1979,62
M10391654,5072428654,90%1733,02
Bat.-Châtillon 12 t8792,6252528550,53%1459,18
ARL 446692,3438928354,77%1289,43
T207871,7160227853,96%1387,36
FV2078989,4256427351,65%1220,06
AT 1581283,0361427147,97%1352,72
Leopard Prototyp A91255,4769726747,94%1021,34
M40/M4381441,2166126650,75%1976,85
VK 36.01 (H)6576,0144226456,06%1008,05
M41 Walker Bulldog8788,0058725652,34%1484,41
T-5491318,3975725551,37%1482,27
Object 70492593,0291325257,94%2666,63
Tiger I7753,5339725147,41%881,91
Indien-Panzer81169,5257825049,20%1670,94
T54E191537,1669724844,76%1454,29
SU-122-5491724,2676424750,61%1803,36
T-1091884,3670924150,62%2131,22
Crusader 5.5-in. SP7820,3741423656,78%1370,38
FV380591006,5945523450,43%885,56
Centurion Mk. 7/191415,6272123250,86%1387,46
UDES 038854,3644823045,65%720,38
AMX 13 F3 AM61165,4842523053,04%2115,91
KV-856758,5439222448,21%1354,37
Achilles6605,3135122348,88%962,40
VK 16.02 Leopard5412,3049122254,50%1489,92
VK 30.01 (H)5445,9033422147,51%956,49
VK 100.01 (P)81410,3471921751,15%1772,84
T376544,5750821455,61%1608,12
SU-10061022,9156221154,03%2240,27
ISU-15281767,6775920358,13%2313,35
IS71003,1750119848,48%1431,29
Centurion Mk. I81054,5262719853,03%1397,29
M75266,0931019752,79%909,23
M4A3E8 Sherman6742,1664119452,06%1791,42
T9591968,8780519448,97%1755,92
TVP VTU Koncept8875,3563919051,58%1094,11
Lorraine 155 mle. 5181141,1261618754,01%1396,89
Waffenträger auf Pz. IV92035,6075518752,41%2018,16
Tortoise91366,9972818648,92%1018,76
M1271098,8061217251,16%1635,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5523,7744817252,91%1587,68
Tiger (P)7979,7968116854,17%1335,30
SU-10181360,9471616046,25%1743,41
AMX M4 mle. 457985,3662015959,75%1482,28
M26 Pershing81131,9979415758,60%1640,44
Škoda T 245394,6629415548,39%1075,22
T-284257,7724915446,10%694,01
Pz.Kpfw. III Ausf. J4158,1919215442,21%199,91
Konštrukta T-34/1007966,0158215345,75%1584,39
T-345363,8930514751,02%966,75
AT 771247,8178714757,14%1728,42
T110E5101718,4861314744,90%1332,59
AMX 13 105 AM mle. 505639,1728114557,24%1515,63
Centurion Action X101555,5758814545,52%1179,44
E 100101610,4153514349,65%1259,07
Type 5 Heavy101352,6259414146,81%739,22
Ikv 90 Typ B7882,8248414152,48%1296,26
T28 Prototype81351,7276114158,87%1578,69
T6981350,1971414148,94%2068,18
T-437935,5060113857,25%1793,23
SU-86885,5040213755,47%1545,42
AMX 50 Foch B101405,8454513554,81%952,94
T-448983,1074413458,21%1383,16
T25 AT71200,0771413352,63%1908,65
Challenger7840,5840413245,45%964,80
Ares 758779,8644913239,39%640,31
T71 DA7709,4461313148,09%1525,92
T2971206,5382913060,00%1725,68
SU-100M171148,5162112955,04%1767,13
WZ-131G FT6665,4734412850,78%1089,60
AMX AC mle. 4671070,1556712650,00%1725,67
M5 Stuart495,6328012556,00%149,45
VK 30.01 (P)6642,4946212547,20%1055,81
Type 5 Chi-Ri71028,5477712160,33%1865,98
T3281272,6986212158,68%1746,32
Škoda T 256742,0344212054,17%1619,47
Caernarvon81232,5676212052,50%1463,56
Strv 746706,5055411747,01%1351,49
STA-18831,1461211358,41%1132,22
Churchill VII6747,7364311359,29%1555,35
ARL V396890,8247311357,52%2087,86
Black Prince71120,9685011255,36%1880,26
FV217 Badger101312,5751611243,75%712,59
O-Ho81089,7874611154,95%1187,22
AMX 12 t6193,1626111145,95%303,20
T1 Cunningham1170,0640810860,19%1209,43
T1 Heavy5660,2057210548,57%1536,82
Comet7801,1867610557,14%1481,32
Sturer Emil71096,5666410453,85%1708,74
FSV Scheme A7580,3645610447,12%698,94
SU-855711,6343010350,49%1859,04
O-Ni7987,7875310359,22%1369,31
VK 30.02 (D)7901,8176810257,84%1735,65
T-34-2G FT7776,4345110050,00%934,33
T216374,235279854,08%1061,66
Ikv 1035516,975179652,08%1394,00
KV-137574,555169452,13%896,54
Marder II3216,302379053,33%604,21
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4168,601618850,00%273,10
M36 Jackson6725,954008847,73%1267,41
Strv 103-091308,094908544,71%934,63
KV-26482,523388547,06%660,01
Ikv 65 Alt II6650,065408348,19%1145,63
Sturmpanzer II4214,171628148,15%572,59
T675533,015437853,85%1380,80
M446766,915067851,28%1279,86
FV215b 101397,136827549,33%1054,83
AT 86806,126727553,33%1703,34
Strv m/425458,154697143,66%1185,12
Pz.Kpfw. III Ausf. E376,961406947,83%82,46
Type 4 Chi-To6641,366666770,15%1335,40
FV3046716,875116753,73%1221,14
B14186,862106640,91%306,24
Nashorn6936,416206648,48%1747,13
M3 Stuart394,631806352,38%232,79
KV-15458,973576353,97%991,90
SU-54753,534466250,00%2360,48
S35 CA5622,303266048,33%1384,32
T28 Concept 7927,984135940,68%1087,17
StuG IV 5349,792225844,83%662,41
Type 3 Chi-Nu5383,214615759,65%1102,27
SU-263271,621825543,64%595,15
Škoda T 509833,044055343,40%537,37
Pz.Kpfw. II2106,371325145,10%260,42
AT 25445,924004942,86%1062,04
Somua SAu 404219,671954963,27%595,51
1108740,384564845,83%654,96
M8A14269,572544656,52%659,84
T-463124,221704548,89%378,00
Lorraine 39L AM3469,442404553,33%2243,71
T25 Pilot Number 1 8751,865224438,64%708,15
AMX 404165,732344072,50%651,47
Bishop5541,934484052,50%1303,58
Hummel6966,322663834,21%1427,54
T-34-856276,712563844,74%290,35
XM551 Sheridan10476,973593836,84%232,08
M66865,306413751,35%1450,07
Crusader6346,593743745,95%955,74
Covenanter5204,082883762,16%641,63
Birch Gun4224,462563540,00%634,08
AMX 30 1er prototype9990,635073551,43%781,22
Object 268 Version 4102022,515023548,57%1415,82
Staghound Mk. III6523,004693545,71%747,99
Sturmpanzer I Bison3105,971013336,36%117,83
M415614,735283369,70%1061,65
Type 1 Chi-He4358,444163259,38%1211,98
Pz.Kpfw. II Luchs4246,295183164,52%1037,45
Type 3 Ju-Nu6409,713913141,94%317,92
Mäuschen9879,616123154,84%700,95
Super Hellcat 7551,104223148,39%613,74
P26/404402,033112948,28%1081,89
M5A1 Stuart4346,595132962,07%1494,51
M374259,243262955,17%867,66
Cruiser Mk. IV4192,793212948,28%485,11
Tetrarch 2129,461642850,00%481,19
P.435402,963472740,74%844,63
Renault FT AC2316,632022751,85%1407,25
T-50561,742212755,56%153,60
Lago4211,203632552,00%555,90
Leo7507,883782548,00%594,39
Type T-345409,044312458,33%1162,87
Sav m/434374,484332352,17%1066,46
BT-2258,27842240,91%14,58
AMX 38375,951532240,91%13,36
M3 Lee4208,162281947,37%557,63
Super Conqueror10937,793671926,32%386,68
D23342,783051855,56%1706,21
AMX 65 t8834,065151855,56%833,05
Valentine3306,123041764,71%1283,79
T56 GMC3231,942221770,59%906,33
Archer5429,942361741,18%749,04
BT-7444,441331656,25%162,64
Panzerjäger I290,691011631,25%88,61
T404183,001411643,75%221,55
LTP 3222,942961637,50%996,52
14TP4236,603041553,33%743,05
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6300,604111560,00%661,67
Light Mk. VIC 2113,732121546,67%425,86
Churchill I5464,144481435,71%866,36
Leichttraktor167,711031435,71%65,74
SU-182221,931821457,14%1475,38
SDP 44 Burza6608,364401450,00%896,09
Renault UE 573205,361641442,86%474,98
Pz.Kpfw. I Ausf. C3230,645071457,14%1339,13
Windhund 8741,503731442,86%510,42
Pz.Kpfw. II Ausf. D 263,792031450,00%120,24
Chi-Go 7559,363711457,14%558,13
M46 Patton9498,923541338,46%175,33
Type 97 Chi-Ha3184,172871241,67%481,34
Cruiser Mk. II2142,001611225,00%394,11
M2 Light280,911511154,55%206,31
M2 Medium Tank397,452301136,36%107,22
SU-76M4243,642411172,73%751,16
SU-85B4131,821491145,45%109,45
KV-1SA 5675,367461181,82%1436,44
10TP3295,402171060,00%1161,83
M7 Priest3299,403501060,00%974,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5512,406261090,00%1347,90
M24E2 Super Chaffee 6372,104501060,00%1086,03
Strv m/40L3225,00357944,44%630,08
L-60 2174,44392955,56%1002,36
Ikv 723194,00369862,50%562,84
Gabler’s Destroyer 5122,13240812,50%55,90
Type 4 Ju-To7831,14434714,29%719,03
Renault Otsu1113,33223616,67%294,92
Pvlvv fm/422105,00207650,00%299,15
T3 HMC2183,83380666,67%898,22
MTLS-1G14 3200,33310650,00%593,81
T1E6 2171,67296633,33%662,93
Strv m/382171,60304540,00%532,07
Type 2597 Chi-Ha3184,40345540,00%438,07
AT-12105,4099540,00%174,38
T-45 287,20244560,00%341,06
Chi-Ni2105,00357450,00%378,91
LT vz. 352167,25153425,00%548,21
Renault FT148,00107450,00%90,71
M15/423253,00307475,00%900,84
Renault NC-31157,507840,00%42,75
Hotchkiss H35239,75163450,00%73,08
T1 HMC272,252684100,00%407,63
MS-1139,753340,00%0,00
Cruiser Mk. I1160,75210450,00%735,98
Black Prince II 7431,00275425,00%294,83
Vickers Medium Mk. I168,3378333,33%104,50
L6/402318,00439366,67%1491,32
7TP2650,33378366,67%3398,88
T-1506259,6719230,00%143,37
T-29 3320,33228333,33%1082,38
T26E3 Eagle 7 7483,67458366,67%587,17
Kolohousenka132,0082250,00%76,78
Strv fm/211194,00402250,00%1066,78
Fiat 30001131,50173250,00%544,42
LT vz. 38378,50132250,00%147,39
4TP1310,0019920,00%1618,98
Cruiser Mk. III3364,004962100,00%2414,89
M24 Chaffee50,0016120,00%0,00
T-50-2 6167,00354250,00%253,13
T-127 325,50198250,00%96,13
T7 Combat Car 226,003720,00%0,00
Vickers Mk. E Type B2255,007171100,00%1500,87
Type 97 Te-Ke 283,0010310,00%141,77
T-262233,001961100,00%1188,97
AM 39 Gendron-Somua 252,001761100,00%261,00
Type 5 Ka-Ri 8860,0047410,00%504,51
TOG II* 6770,0023210,00%1079,43

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 22.04.2026
Pozicija: Novak
Član od: 24.03.2026
Otišao: 21.04.2026
Pozicija: Novak
Član od: 14.10.2016
Otišao: 23.10.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.02.2016
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 20.09.2014
Otišao: 17.04.2015
Pozicija: Obavještajac
Član od: 07.07.2016
Otišao: 07.10.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 30.06.2014
Otišao: 17.04.2015