Mariacha

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 03.01.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke33262685104
Ø Razina7,9710,0010,0910,11
Pobjede1624448,84%116,67%4249,41%4846,15%
Izgubljene1669750,20%583,33%4350,59%5653,85%
Neriješeno3210,97%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke732522,02%00,00%2630,59%2927,88%
Uništenih tenkova233190,7081,33640,75720,69
Odnos razaranja0,901,331,080,96
Otkriveno tenkova445301,3481,33650,76740,71
Počinjena šteta981,951.444,831.377,111.349,03
Bodovi zauzimanja443521,3300,001221,441221,17
Obrambeni bodovi139070,42437,17460,54460,44
Iskustvo480,29451,50494,73479,57
WN7943,111143,23870,04764,53
WN81149,801170,691023,34907,98
Ukupno
Bitke33262
Ø Razina7,97
Pobjede1624448,84%
Izgubljene1669750,20%
Neriješeno3210,97%
Preživjele bitke732522,02%
Uništenih tenkova233190,70
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova445301,34
Počinjena šteta981,95
Bodovi zauzimanja443521,33
Obrambeni bodovi139070,42
Iskustvo480,29
WN7943,11
WN81149,80
Zadnja 24 sata
Bitke6
Ø Razina10,00
Pobjede116,67%
Izgubljene583,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova81,33
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova81,33
Počinjena šteta1.444,83
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi437,17
Iskustvo451,50
WN71143,23
WN81170,69
Zadnjih 7 dana
Bitke85
Ø Razina10,09
Pobjede4249,41%
Izgubljene4350,59%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2630,59%
Uništenih tenkova640,75
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova650,76
Počinjena šteta1.377,11
Bodovi zauzimanja1221,44
Obrambeni bodovi460,54
Iskustvo494,73
WN7870,04
WN81023,34
Zadnjih 30 dana
Bitke104
Ø Razina10,11
Pobjede4846,15%
Izgubljene5653,85%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2927,88%
Uništenih tenkova720,69
Odnos razaranja0,96
Otkriveno tenkova740,71
Počinjena šteta1.349,03
Bodovi zauzimanja1221,17
Obrambeni bodovi460,44
Iskustvo479,57
WN7764,53
WN8907,98
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke73000
Pobjede2027,40%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5068,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno34,11%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1317,81%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova420,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,700,000,000,00
Otkriveno tenkova620,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.461,190,000,000,00
Bodovi zauzimanja510,7000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi40,0500,0000,0000,00
Iskustvo387,510,000,000,00
Ukupno
Bitke73
Pobjede2027,40%
Izgubljene5068,49%
Neriješeno34,11%
Preživjele bitke1317,81%
Uništenih tenkova420,58
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova620,85
Počinjena šteta1.461,19
Bodovi zauzimanja510,70
Obrambeni bodovi40,05
Iskustvo387,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke106000
Pobjede4845,28%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5652,83%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3331,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova670,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,920,000,000,00
Otkriveno tenkova1191,1200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.082,050,000,000,00
Bodovi zauzimanja1221,1500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3483,2800,0000,0000,00
Iskustvo461,880,000,000,00
Ukupno
Bitke106
Pobjede4845,28%
Izgubljene5652,83%
Neriješeno21,89%
Preživjele bitke3331,13%
Uništenih tenkova670,63
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova1191,12
Počinjena šteta1.082,05
Bodovi zauzimanja1221,15
Obrambeni bodovi3483,28
Iskustvo461,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,200,000,000,00
Otkriveno tenkova61,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta418,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi306,0000,0000,0000,00
Iskustvo89,000,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede00,00%
Izgubljene5100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,20
Odnos razaranja0,20
Otkriveno tenkova61,20
Počinjena šteta418,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi306,00
Iskustvo89,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede937,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1562,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke729,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova220,9200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova160,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.161,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja712,9600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi110,4600,0000,0000,00
Iskustvo495,080,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede937,50%
Izgubljene1562,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke729,17%
Uništenih tenkova220,92
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova160,67
Počinjena šteta1.161,25
Bodovi zauzimanja712,96
Obrambeni bodovi110,46
Iskustvo495,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke361000
Pobjede17949,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene18250,42%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12835,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2610,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,120,000,000,00
Otkriveno tenkova3881,0700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.231,020,000,000,00
Bodovi zauzimanja8702,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi17274,7800,0000,0000,00
Iskustvo591,690,000,000,00
Ukupno
Bitke361
Pobjede17949,58%
Izgubljene18250,42%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke12835,46%
Uništenih tenkova2610,72
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova3881,07
Počinjena šteta1.231,02
Bodovi zauzimanja8702,41
Obrambeni bodovi17274,78
Iskustvo591,69
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2814000
Pobjede128845,77%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene149152,99%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno351,24%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke77727,61%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova18260,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova45761,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta696,860,000,000,00
Bodovi zauzimanja38731,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi31161,1100,0000,0000,00
Iskustvo418,090,000,000,00
Ukupno
Bitke2814
Pobjede128845,77%
Izgubljene149152,99%
Neriješeno351,24%
Preživjele bitke77727,61%
Uništenih tenkova18260,65
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova45761,63
Počinjena šteta696,86
Bodovi zauzimanja38731,38
Obrambeni bodovi31161,11
Iskustvo418,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke732000
Pobjede37751,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene34046,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno152,05%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke22330,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5030,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,990,000,000,00
Otkriveno tenkova6250,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.697,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja7791,0600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8271,1300,0000,0000,00
Iskustvo612,510,000,000,00
Ukupno
Bitke732
Pobjede37751,50%
Izgubljene34046,45%
Neriješeno152,05%
Preživjele bitke22330,46%
Uništenih tenkova5030,69
Odnos razaranja0,99
Otkriveno tenkova6250,85
Počinjena šteta1.697,82
Bodovi zauzimanja7791,06
Obrambeni bodovi8271,13
Iskustvo612,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (225)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
FV4005 Stage II101349,79465212445,62%919,97
Type 64 6608,60503168053,33%1776,35
leKpz M 41 90 mm GF 8587,33436117347,66%934,39
TVP T 50/51101684,90558105646,50%1386,21
FV4202 8930,9853096149,12%1174,96
T-1091578,9460895652,72%1697,52
Object 261101326,8553882250,73%1145,49
IS-381212,1450776147,17%1407,82
WZ-1328814,2351175049,33%1461,00
Vz. 71 Tesák10875,7852169543,74%815,04
AMX 50 10081133,4749257646,01%1214,60
T2971054,0349349149,29%1405,89
Tiger I7973,3752043049,53%1306,72
59-166465,6248542449,06%1339,83
WZ-12091305,4067341949,88%1327,42
Bat.-Châtillon 25 t101422,5851439749,12%1104,01
T110E4102056,4855938750,39%1569,35
T3281107,6858038150,92%1283,17
Panhard AML Lynx 6x68588,7940737246,51%919,84
Panhard EBR 10510831,0842234840,80%757,27
Object 705A101597,2852134646,82%1166,00
T-34-856493,4632634046,18%821,87
T3091874,6655934051,18%1927,86
FV215b (183) 101425,1047531848,74%964,01
M10391294,1769531152,09%1256,52
T-54 ltwt.9958,4553230855,84%1502,86
WZ-1317597,1343230745,60%1095,84
WZ-132A91005,8654130749,51%1535,65
Comet7647,9243230348,18%962,44
Bat.-Châtillon 155 5591033,5847029649,32%975,34
IS-3-II91473,8357329354,95%1382,29
121101659,0666428950,52%1432,41
T-345301,7925528747,39%704,49
Panhard EBR 909930,5653828749,13%1377,40
T25/27772,0340628651,75%1093,81
Lorraine 155 mle. 5181071,2650727848,56%1226,82
113 Beijing Opera 101518,4558227755,23%1232,97
212A91536,2956027150,92%1603,99
SU-14-17820,3751927154,61%1193,53
T-448935,4347326950,93%1289,50
SU-14-281262,0553125954,44%1537,31
A-447707,9639225647,27%1091,56
IS-2-II8963,2848024748,58%1008,09
LTTB8748,0852023947,70%1454,41
FV380591071,4647623342,49%917,78
T-437531,3136023147,62%723,56
Object 430 Version II91479,9463522553,33%1649,69
M18 Hellcat6575,7632622447,77%924,80
Object 4168974,7652322446,88%1122,77
Ares 90 C111483,5665921548,37%924,63
IS-7101778,5173521450,00%1396,39
T-5491228,6951021353,99%1339,59
Cromwell6486,9233520849,04%836,21
KV-37885,0942820349,26%1110,09
ARL 446527,5032520246,04%774,19
AMX M4 mle. 457646,7134419949,25%699,14
T28 Prototype81197,6067918348,63%1322,52
Škoda T 5091151,5757418251,65%1001,79
Mäuschen91415,2358318250,55%1326,16
TVP VTU Koncept8623,9642117047,06%649,92
60TP Lewandowskiego101694,3950616741,32%1139,14
KV-15374,3427316645,18%633,45
FV2078801,0447416347,24%775,54
A-436444,7332516143,48%717,99
Charioteer8970,9360615847,47%980,76
M66536,1833815753,50%772,64
T-1506515,1033415748,41%732,30
IS7702,5839215651,92%906,63
Type 3 Chi-Nu5203,1120115346,41%352,60
Challenger7987,3551615247,37%1410,33
VK 100.01 (P)81118,8462214948,32%1303,39
SU-122A5338,6930814753,06%664,44
FV4004 Conway91323,7066014652,74%1146,52
Type T-345383,3627613846,38%989,12
VK 36.01 (H)6616,0740013751,09%982,74
AMX 50 Foch (155) 101702,4252013546,67%1167,90
MT-256453,5633013338,35%1299,01
Type 4 Chi-To6426,2029412944,19%616,88
LTG7729,2149912959,69%1763,28
IS-M8932,5553612850,78%1025,59
Ares 90101685,2874512745,67%1207,10
BDR G1 B5395,4028912650,00%687,08
T675220,4022212548,00%302,55
VK 16.02 Leopard589,0020812243,44%54,67
T1 Heavy5361,4826112142,15%515,03
LPT-67 Šelma9668,8153212053,33%846,25
Crusader6186,1420211944,54%329,41
Lorraine 155 mle. 507812,4750411861,02%1082,03
Ares 8591277,0072811751,28%1105,33
Bat.-Châtillon 25 t AP91119,9857211546,96%1006,09
Achilles6536,1430611241,96%857,07
T-100 LT10935,0452511049,09%1034,47
Pz.Kpfw. II Luchs477,6617910747,66%80,68
Hotchkiss EBR7491,4551510652,83%999,38
Tiger (P)7890,5964610449,04%1164,41
Bat.-Châtillon 155 58101194,0346510345,63%1011,82
SU-86519,5339710040,00%578,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5381,883989858,16%1086,25
Crusader 5.5-in. SP7786,304799353,76%1170,26
Object 70591307,246839148,35%1166,62
Covenanter5160,572258845,45%335,81
AMX 13 F3 AM6702,724618350,60%1121,15
FV3046487,042847345,21%709,22
ST-II101421,685617254,17%1063,87
KR-1111286,836417150,70%697,73
25TP KSUST II5350,402547038,57%593,89
KV-137502,643997058,57%787,39
Archer5378,732566454,69%786,50
B14205,972026140,98%354,16
Type 1 Chi-He4171,342025841,38%299,33
VK 30.01 (P)6538,573355841,38%733,15
M3 Lee4166,751685738,60%351,43
T-284172,501885653,57%403,16
40TP Habicha6506,843225642,86%771,78
WZ-132-110980,074515648,21%1000,58
T1 Cunningham1104,801585444,44%457,83
Maus101732,336475462,96%1456,82
T110E5101439,505615438,89%912,03
M5A1 Stuart4188,772625356,60%592,42
53TP Markowskiego8670,794785240,38%476,35
M2 Medium Tank3154,391785152,94%487,88
K-91101531,885084852,08%1242,24
A-20565,871864753,19%139,63
Leopard 1101099,854924738,30%565,21
Object 140101225,334824540,00%775,76
AMX 13 105 AM mle. 505316,913964454,55%586,89
BT-2279,951204351,16%222,74
45TP Habicha7689,565184348,84%723,71
Object 277101720,985994348,84%1276,64
Konštrukta T-34/1007545,204924143,90%628,97
M8A14264,332423953,85%600,33
BT-7463,671603357,58%173,22
Pz.Kpfw. I Ausf. C365,501863033,33%37,94
T 55A 91113,074473043,33%910,89
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4252,483042972,41%905,03
SU-54104,561422751,85%153,35
Type 97 Chi-Ha3135,961892445,83%265,79
Strv m/425347,523992352,17%815,35
T-46391,911312347,83%192,87
SU-263107,221282360,87%250,29
M4A1 Revalorisé 81259,337172171,43%1661,77
Hummel6408,053142050,00%445,95
Indien-Panzer8693,056192060,00%853,62
AMX 105 AM mle. 474281,843501947,37%846,56
T28 Concept 71193,426161963,16%2168,98
StuG IV 5545,634141936,84%1415,13
D23148,281941861,11%533,95
Conqueror Gun Carriage10914,893681833,33%456,39
Cruiser Mk. IV467,001041729,41%3,10
Pz.Kpfw. I232,001331758,82%193,73
leKpz M 41 90 mm 8346,653711711,76%295,17
Vickers Mk. E Type B2109,561141643,75%266,60
AS-XX 40 t111267,315921631,25%672,44
SU-18262,13801540,00%110,44
Leichttraktor197,21981428,57%229,07
Type 95 Heavy4153,362411435,71%251,26
Valentine3313,504151464,29%1403,92
T56 GMC396,7996147,14%71,91
M60 101026,083671338,46%480,02
Chi-Ni292,831541241,67%238,31
MS-1149,00981258,33%152,71
Bishop5137,582401250,00%112,87
T-60235,671121266,67%213,83
FV230 Canopener101205,915931145,45%639,27
Renault Otsu130,40871050,00%71,62
LT vz. 383148,101881060,00%529,96
BT-7 artillery 3148,001711040,00%329,61
Super Hellcat 7362,803531030,00%215,59
Strv m/40L371,89142922,22%0,00
T-26255,67116955,56%142,31
Cruiser Mk. III316,86104728,57%0,00
HWK 30 8591,00327742,86%813,70
T-45 2177,71251757,14%926,83
Lago4176,83290650,00%371,74
T3 HMC2142,17182666,67%647,59
T-70370,33141666,67%237,07
G.Pz. Mk. VI (e)28,0075666,67%261,00
M14/41255,0093560,00%156,95
AMX 404207,75212450,00%582,62
T2 Medium Tank2124,75150475,00%651,24
AMX 38396,50167450,00%140,78
T-50-2 6118,00345475,00%282,31
Valiant 5679,75673475,00%1796,30
Renault NC-31110,0044333,33%0,00
D12119,33175333,33%336,43
Lorraine 39L AM386,33124333,33%6,02
Vz. 64 Blesk8903,67711333,33%1365,86
Cruiser Mk. I1227,3312030,00%1245,57
Type 89 I-Go/Chi-Ro297,67161366,67%359,30
Cromwell B 60,00296366,67%255,50
Vickers Medium Mk. I124,0082250,00%78,28
Strv fm/21184,50251250,00%285,52
LT vz. 352127,50126250,00%463,46
Strv m/382164,50268250,00%571,55
Renault FT148,5083250,00%94,26
Renault FT 75 BS2167,00340250,00%930,66
7TP262,0086250,00%74,55
FCM 36297,002412100,00%443,04
Object 25791845,509202100,00%1782,68
ISU-122-2 81340,0046020,00%1015,27
Object 268 Version V 101823,00774250,00%1025,05
Light Mk. VIC 283,002292100,00%421,38
AMX ELC 901 60,004202100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 238,502572100,00%264,10
Kolohousenka165,008010,00%67,24
Fiat 30001145,003191100,00%855,95
Pz.Kpfw. 35 (t)2313,0020310,00%1861,50
ST vz. 3940,002151100,00%261,00
4TP1159,0018010,00%699,39
Pz.Kpfw. 38 (t)3161,002021100,00%580,97
Type 91 Heavy3289,0022510,00%942,46
GSOR the TANK 92053,006981100,00%2306,93
Char Mle. 75 9923,0033010,00%990,21
Object 283 90,0020410,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4619,005871100,00%2327,95
T-29 3236,002051100,00%787,95
VK 168.01 Mauerbrecher 8460,0017310,00%198,78
Patton the Tank 91230,0025810,00%839,10
M24E2 Super Chaffee 60,003921100,00%261,00
Strv S1 80,003331100,00%261,00
Valentine II 40,003901100,00%261,00
Char de transition 6509,0014610,00%449,11
T78 60,005041100,00%261,00
43 M. Toldi III 382,005710,00%100,35
Fantôme 9593,006021100,00%508,14

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 03.01.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 07.07.2019
Otišao: 30.12.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 07.07.2019
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 26.11.2015
Otišao: 06.01.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 09.01.2016
Otišao: 06.07.2019