| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SU-122-44 | 7 | 823,26 | 409 | 1450 | 47,10% | 1085,28 | |||||
| ST-I | 9 | 1238,27 | 513 | 457 | 47,92% | 1086,18 | |||||
| BT-2 | 2 | 135,06 | 182 | 414 | 48,79% | 554,12 | |||||
| T-10 | 9 | 1385,42 | 487 | 413 | 48,18% | 1270,88 | |||||
| KV-3 | 7 | 443,83 | 268 | 310 | 34,19% | 294,18 | |||||
| KV-4 | 8 | 776,18 | 394 | 304 | 42,76% | 743,82 | |||||
| Emil I | 8 | 1054,71 | 466 | 276 | 49,28% | 1080,90 | |||||
| Leo | 7 | 660,81 | 407 | 262 | 48,85% | 920,12 | |||||
| IS-3 | 8 | 1185,28 | 473 | 233 | 45,92% | 1359,40 | |||||
| IS-4 | 10 | 1466,74 | 549 | 230 | 40,00% | 902,05 | |||||
| E 75 | 9 | 1446,25 | 581 | 217 | 42,86% | 1177,66 | |||||
| Tiger II | 8 | 868,31 | 478 | 216 | 45,37% | 816,85 | |||||
| T30 | 9 | 1456,81 | 605 | 215 | 45,58% | 1125,53 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 704,99 | 389 | 213 | 45,54% | 1040,71 | |||||
| Tiger I | 7 | 629,51 | 363 | 176 | 48,86% | 672,63 | |||||
| T-150 | 6 | 288,92 | 241 | 171 | 40,94% | 229,44 | |||||
| 59-16 | 6 | 183,65 | 278 | 169 | 45,56% | 302,69 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1097,96 | 550 | 169 | 42,01% | 1007,43 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1360,55 | 702 | 168 | 53,57% | 1638,60 | |||||
| IS | 7 | 712,63 | 375 | 166 | 43,37% | 777,88 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 547,88 | 346 | 166 | 43,37% | 952,85 | |||||
| O-Ni | 7 | 980,83 | 504 | 166 | 54,22% | 1273,25 | |||||
| KV-85 | 6 | 481,05 | 286 | 163 | 43,56% | 620,11 | |||||
| T34 | 8 | 1209,71 | 696 | 161 | 52,17% | 1430,79 | |||||
| T95 | 9 | 1836,07 | 680 | 154 | 55,19% | 1611,33 | |||||
| Emil II | 9 | 1402,19 | 650 | 151 | 45,03% | 1142,85 | |||||
| IS-3-II | 9 | 1628,91 | 729 | 151 | 56,95% | 1616,92 | |||||
| Object 257 | 9 | 1445,23 | 553 | 146 | 52,05% | 1457,90 | |||||
| T25/2 | 7 | 673,51 | 386 | 144 | 53,47% | 898,64 | |||||
| M7 | 5 | 191,37 | 210 | 139 | 43,88% | 464,96 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 420,17 | 290 | 138 | 45,65% | 565,36 | |||||
| Valentine II | 4 | 172,88 | 211 | 136 | 41,18% | 379,60 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 254,43 | 246 | 133 | 45,11% | 530,93 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 933,57 | 662 | 127 | 52,76% | 1124,40 | |||||
| Strv 74 | 6 | 490,37 | 319 | 126 | 42,06% | 777,36 | |||||
| O-Ho | 8 | 936,69 | 514 | 123 | 44,72% | 866,80 | |||||
| WZ-131 | 7 | 303,96 | 357 | 116 | 50,00% | 474,12 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1032,21 | 529 | 112 | 51,79% | 975,13 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1272,33 | 780 | 111 | 49,55% | 1053,78 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 327,51 | 236 | 110 | 48,18% | 577,56 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1639,61 | 775 | 109 | 48,62% | 1218,38 | |||||
| Type 3 Chi-Nu Kai | 5 | 381,70 | 317 | 108 | 52,78% | 1022,95 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 386,93 | 262 | 106 | 37,74% | 574,86 | |||||
| KV-1 | 5 | 286,42 | 234 | 106 | 41,51% | 336,71 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1123,36 | 624 | 104 | 46,15% | 1257,94 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 96,83 | 161 | 103 | 47,57% | 287,05 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1705,49 | 701 | 101 | 39,60% | 947,94 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 350,24 | 266 | 97 | 43,30% | 764,13 | |||||
| T-28 | 4 | 88,03 | 133 | 97 | 44,33% | 46,59 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1244,31 | 571 | 95 | 45,26% | 872,62 | |||||
| O-I | 6 | 437,66 | 295 | 93 | 41,94% | 522,53 | |||||
| M40/M43 | 8 | 814,17 | 495 | 89 | 46,07% | 706,01 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2099,96 | 886 | 89 | 57,30% | 1720,34 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 953,22 | 545 | 88 | 42,05% | 1254,99 | |||||
| KR-1 | 11 | 2137,87 | 849 | 86 | 41,86% | 1202,08 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 85,86 | 179 | 85 | 40,00% | 5,88 | |||||
| Maus | 10 | 1894,72 | 845 | 85 | 50,59% | 1298,70 | |||||
| Nashorn | 6 | 340,42 | 210 | 85 | 36,47% | 265,36 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 457,21 | 327 | 84 | 58,33% | 813,18 | |||||
| M12 | 7 | 686,49 | 506 | 83 | 46,99% | 739,19 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 122,33 | 145 | 82 | 46,34% | 109,17 | |||||
| IS-7 | 10 | 1789,88 | 841 | 82 | 45,12% | 1254,58 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 388,06 | 394 | 81 | 48,15% | 1052,13 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1215,86 | 701 | 81 | 55,56% | 1413,59 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2790,62 | 1011 | 79 | 44,30% | 1720,93 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 212,56 | 217 | 78 | 38,46% | 119,34 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 85,15 | 169 | 71 | 53,52% | 124,58 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 636,35 | 346 | 71 | 46,48% | 1102,33 | |||||
| Type T-34 | 5 | 318,55 | 298 | 69 | 57,97% | 836,73 | |||||
| M8A1 | 4 | 238,99 | 203 | 69 | 47,83% | 482,26 | |||||
| KV-2 | 6 | 321,18 | 297 | 67 | 44,78% | 321,70 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1626,98 | 762 | 66 | 48,48% | 1429,15 | |||||
| Type 57 | 8 | 1362,45 | 797 | 64 | 56,25% | 1434,99 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1455,51 | 792 | 63 | 47,62% | 1211,39 | |||||
| M2 Light | 2 | 84,68 | 173 | 62 | 54,84% | 221,87 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1003,82 | 613 | 62 | 40,32% | 942,27 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1274,34 | 742 | 61 | 54,10% | 1471,46 | |||||
| T-45 | 2 | 197,75 | 239 | 61 | 47,54% | 902,99 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1519,37 | 681 | 60 | 56,67% | 1432,87 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 939,10 | 590 | 59 | 55,93% | 1126,07 | |||||
| T67 | 5 | 388,63 | 284 | 59 | 49,15% | 783,13 | |||||
| T28 | 8 | 1248,14 | 733 | 57 | 56,14% | 1435,40 | |||||
| T56 GMC | 3 | 151,89 | 146 | 56 | 35,71% | 310,02 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 191,98 | 173 | 56 | 46,43% | 471,86 | |||||
| BT-7 | 4 | 80,18 | 157 | 55 | 58,18% | 181,88 | |||||
| UDES 16 | 9 | 905,07 | 451 | 55 | 32,73% | 546,17 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 215,33 | 307 | 54 | 55,56% | 664,73 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 201,50 | 219 | 52 | 53,85% | 443,41 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 687,42 | 612 | 52 | 46,15% | 1286,44 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1850,51 | 783 | 51 | 43,14% | 1156,80 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 69,42 | 122 | 50 | 48,00% | 69,78 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 128,66 | 245 | 50 | 50,00% | 171,79 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1233,94 | 723 | 50 | 50,00% | 1403,35 | |||||
| Charioteer | 8 | 978,86 | 683 | 50 | 58,00% | 1074,40 | |||||
| P.43 ter | 7 | 914,29 | 655 | 49 | 61,22% | 1614,36 | |||||
| M3 Lee | 4 | 93,41 | 120 | 49 | 40,82% | 64,74 | |||||
| WZ-132 | 8 | 417,98 | 491 | 49 | 55,10% | 597,21 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1436,67 | 968 | 46 | 63,04% | 1899,49 | |||||
| Lago | 4 | 262,58 | 269 | 45 | 53,33% | 754,67 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 117,42 | 95 | 43 | 13,95% | 0,06 | |||||
| IS-2 | 7 | 1151,95 | 687 | 42 | 61,90% | 1587,76 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 119,12 | 176 | 42 | 47,62% | 202,27 | |||||
| T-46 | 3 | 110,05 | 114 | 41 | 31,71% | 194,09 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 116,83 | 233 | 41 | 58,54% | 468,36 | |||||
| Marder 38T | 4 | 303,70 | 229 | 40 | 35,00% | 615,44 | |||||
| P.43 bis | 6 | 571,69 | 566 | 39 | 64,10% | 1136,44 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 185,66 | 372 | 38 | 52,63% | 369,09 | |||||
| T-50 | 5 | 200,84 | 255 | 37 | 56,76% | 619,77 | |||||
| P.43 | 5 | 450,11 | 399 | 36 | 47,22% | 1233,61 | |||||
| SU-76M | 4 | 83,14 | 89 | 36 | 27,78% | 4,60 | |||||
| Marder II | 3 | 109,08 | 126 | 36 | 55,56% | 201,71 | |||||
| T-29 | 3 | 382,20 | 380 | 35 | 62,86% | 1784,98 | |||||
| E 75 TS | 8 | 918,00 | 693 | 34 | 58,82% | 996,72 | |||||
| Type 5 Ke-Ho | 4 | 258,97 | 240 | 33 | 45,45% | 748,55 | |||||
| Covenanter | 5 | 180,53 | 268 | 32 | 59,38% | 544,31 | |||||
| M6 | 6 | 291,10 | 309 | 30 | 43,33% | 212,98 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 244,80 | 311 | 30 | 53,33% | 743,57 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 222,10 | 263 | 29 | 44,83% | 529,32 | |||||
| 14TP | 4 | 167,03 | 274 | 29 | 44,83% | 426,47 | |||||
| SARL 42 | 4 | 330,55 | 306 | 29 | 58,62% | 1050,87 | |||||
| T20 | 7 | 1076,04 | 830 | 28 | 60,71% | 1714,58 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 50,64 | 115 | 28 | 42,86% | 32,50 | |||||
| SU-26 | 3 | 140,67 | 95 | 27 | 18,52% | 135,92 | |||||
| T-34 | 5 | 155,04 | 196 | 26 | 46,15% | 202,14 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 92,46 | 187 | 26 | 50,00% | 224,61 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 643,42 | 369 | 26 | 46,15% | 1246,76 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 277,62 | 266 | 26 | 42,31% | 754,92 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1227,81 | 655 | 26 | 34,62% | 771,67 | |||||
| P26/40 | 4 | 415,00 | 354 | 25 | 60,00% | 1353,82 | |||||
| T29 | 7 | 717,48 | 502 | 25 | 36,00% | 632,49 | |||||
| T40 | 4 | 236,24 | 193 | 25 | 44,00% | 431,94 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 125,80 | 143 | 25 | 44,00% | 110,88 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 49,83 | 114 | 24 | 50,00% | 107,32 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 795,33 | 528 | 24 | 41,67% | 839,75 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 176,29 | 164 | 24 | 33,33% | 84,63 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 437,83 | 326 | 24 | 41,67% | 348,37 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 181,35 | 309 | 23 | 43,48% | 90,93 | |||||
| AMX 40 | 4 | 61,74 | 110 | 23 | 30,43% | 3,10 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1462,70 | 751 | 23 | 56,52% | 1437,04 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 960,68 | 696 | 22 | 54,55% | 1136,32 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 39,14 | 134 | 21 | 47,62% | 74,92 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 222,62 | 245 | 21 | 52,38% | 437,10 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 179,05 | 238 | 20 | 50,00% | 488,07 | |||||
| MS-1 | 1 | 138,90 | 206 | 20 | 60,00% | 709,39 | |||||
| M3G FT | 3 | 176,70 | 131 | 20 | 25,00% | 285,58 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 154,47 | 116 | 19 | 31,58% | 61,04 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 201,00 | 221 | 19 | 52,63% | 615,93 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 203,37 | 198 | 19 | 47,37% | 288,39 | |||||
| Grille | 5 | 317,63 | 173 | 19 | 42,11% | 458,64 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 104,47 | 149 | 19 | 47,37% | 372,94 | |||||
| Somua S35 | 3 | 105,26 | 150 | 19 | 31,58% | 40,57 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 292,11 | 216 | 19 | 15,79% | 655,18 | |||||
| M2 | 2 | 174,44 | 291 | 18 | 44,44% | 703,26 | |||||
| FV215b | 10 | 1405,28 | 668 | 18 | 61,11% | 1120,46 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 383,83 | 339 | 18 | 50,00% | 1114,54 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 233,00 | 321 | 17 | 64,71% | 761,98 | |||||
| Wespe | 3 | 176,88 | 163 | 17 | 70,59% | 702,60 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 124,18 | 205 | 17 | 58,82% | 605,02 | |||||
| SU-85 | 5 | 252,31 | 179 | 16 | 31,25% | 289,85 | |||||
| T-34-85 | 6 | 520,75 | 506 | 16 | 37,50% | 888,47 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 82,06 | 182 | 16 | 68,75% | 273,74 | |||||
| T37 | 6 | 268,00 | 253 | 16 | 50,00% | 549,86 | |||||
| 10TP | 3 | 178,87 | 274 | 15 | 60,00% | 669,84 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 260,53 | 267 | 15 | 20,00% | 319,66 | |||||
| SU-18 | 2 | 160,27 | 170 | 15 | 80,00% | 1142,49 | |||||
| Alecto | 4 | 126,80 | 190 | 15 | 66,67% | 313,86 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 191,80 | 333 | 15 | 73,33% | 1125,69 | |||||
| M15/42 | 3 | 246,50 | 226 | 14 | 50,00% | 688,52 | |||||
| FV304 | 6 | 389,79 | 368 | 14 | 42,86% | 490,65 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 170,62 | 142 | 13 | 61,54% | 1193,26 | |||||
| A-20 | 5 | 148,77 | 181 | 13 | 53,85% | 369,14 | |||||
| T1 HMC | 2 | 200,15 | 148 | 13 | 38,46% | 1089,43 | |||||
| Type 98 Ke-Ni | 3 | 202,92 | 247 | 13 | 53,85% | 815,50 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 52,23 | 111 | 13 | 61,54% | 176,69 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 955,15 | 710 | 13 | 69,23% | 640,05 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 267,92 | 257 | 13 | 53,85% | 1082,42 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 106,50 | 72 | 12 | 25,00% | 111,65 | |||||
| AT-1 | 2 | 83,17 | 89 | 12 | 33,33% | 72,88 | |||||
| Type 58 | 6 | 812,42 | 702 | 12 | 50,00% | 1851,72 | |||||
| Matilda IV | 5 | 395,08 | 455 | 12 | 41,67% | 943,75 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 648,09 | 530 | 11 | 63,64% | 1072,11 | |||||
| Valentine | 3 | 188,45 | 194 | 11 | 54,55% | 539,22 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 107,55 | 178 | 11 | 36,36% | 57,72 | |||||
| KV-1SA | 5 | 912,36 | 998 | 11 | 81,82% | 2376,95 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 1320,64 | 666 | 11 | 45,45% | 708,25 | |||||
| T1E6 | 2 | 141,64 | 175 | 11 | 45,45% | 527,37 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 689,09 | 309 | 11 | 0,00% | 408,78 | |||||
| Churchill I | 5 | 121,60 | 137 | 10 | 30,00% | 0,00 | |||||
| DS PZInż | 5 | 501,90 | 404 | 10 | 40,00% | 941,43 | |||||
| Strv 81 | 8 | 433,30 | 565 | 10 | 40,00% | 265,47 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 519,60 | 393 | 10 | 30,00% | 571,53 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 56,33 | 124 | 9 | 22,22% | 3,10 | |||||
| T-26 | 2 | 81,78 | 112 | 9 | 44,44% | 184,11 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 1637,11 | 747 | 9 | 55,56% | 1220,40 | |||||
| SU-85B | 4 | 127,33 | 118 | 9 | 22,22% | 54,62 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 763,33 | 701 | 9 | 88,89% | 1498,08 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 58,44 | 106 | 9 | 55,56% | 125,24 | |||||
| M46 Patton | 9 | 776,67 | 267 | 9 | 22,22% | 376,69 | |||||
| L-60 | 2 | 149,33 | 277 | 9 | 55,56% | 792,64 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 171,50 | 210 | 8 | 62,50% | 933,81 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 168,75 | 177 | 8 | 62,50% | 576,26 | |||||
| Sexton II | 3 | 229,75 | 203 | 8 | 50,00% | 929,33 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 196,25 | 230 | 8 | 37,50% | 425,72 | |||||
| SU-5 | 4 | 55,38 | 90 | 8 | 25,00% | 0,00 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 589,38 | 384 | 8 | 50,00% | 821,16 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 103,38 | 150 | 8 | 50,00% | 142,07 | |||||
| Valentine AT | 4 | 171,38 | 180 | 8 | 37,50% | 231,17 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 240,88 | 259 | 8 | 50,00% | 746,02 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1004,75 | 523 | 8 | 50,00% | 1042,42 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 137,75 | 358 | 8 | 75,00% | 701,76 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 70,86 | 113 | 7 | 28,57% | 59,59 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 128,57 | 128 | 7 | 42,86% | 352,25 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 74,00 | 129 | 7 | 28,57% | 0,00 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 299,43 | 483 | 7 | 57,14% | 302,73 | |||||
| D2 | 3 | 33,33 | 117 | 6 | 50,00% | 73,82 | |||||
| B1 | 4 | 28,00 | 127 | 6 | 83,33% | 261,00 | |||||
| T-26G FT | 2 | 125,00 | 142 | 6 | 50,00% | 282,18 | |||||
| T-50-2 | 6 | 361,50 | 376 | 6 | 83,33% | 1007,93 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1206,00 | 659 | 6 | 50,00% | 1161,70 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 1105,50 | 774 | 6 | 66,67% | 2295,41 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 646,83 | 502 | 6 | 50,00% | 613,66 | |||||
| Renault FT | 1 | 45,80 | 76 | 5 | 80,00% | 261,00 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 129,60 | 177 | 5 | 20,00% | 276,73 | |||||
| T3 HMC | 2 | 240,60 | 202 | 5 | 80,00% | 1138,74 | |||||
| BZ-58 | 7 | 995,80 | 650 | 5 | 40,00% | 1142,41 | |||||
| M3 Light | 3 | 109,20 | 148 | 5 | 40,00% | 247,66 | |||||
| Excelsior | 5 | 393,60 | 534 | 5 | 60,00% | 743,94 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 909,80 | 673 | 5 | 60,00% | 1451,87 | |||||
| Projet Louis | 9 | 901,80 | 414 | 5 | 0,00% | 843,33 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 60,50 | 134 | 4 | 50,00% | 137,96 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 168,75 | 133 | 4 | 25,00% | 626,77 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 194,50 | 290 | 4 | 75,00% | 1045,04 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 132,25 | 279 | 4 | 75,00% | 785,87 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 117,50 | 373 | 4 | 75,00% | 472,15 | |||||
| 7TP | 2 | 80,75 | 155 | 4 | 50,00% | 107,06 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 160,50 | 365 | 4 | 100,00% | 664,24 | |||||
| M37 | 4 | 112,25 | 136 | 4 | 75,00% | 359,40 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 721,50 | 465 | 4 | 25,00% | 1123,39 | |||||
| Birch Gun | 4 | 128,00 | 180 | 4 | 50,00% | 296,36 | |||||
| Stone Sentinel | 8 | 504,75 | 601 | 4 | 50,00% | 302,59 | |||||
| LTP | 3 | 202,75 | 238 | 4 | 75,00% | 1003,48 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 735,00 | 593 | 4 | 50,00% | 1234,62 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1096,25 | 367 | 4 | 0,00% | 1183,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 187,67 | 183 | 3 | 33,33% | 704,13 | |||||
| M14/41 | 2 | 226,00 | 316 | 3 | 66,67% | 889,80 | |||||
| D1 | 2 | 8,33 | 42 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 28,33 | 163 | 3 | 66,67% | 244,52 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 140,00 | 228 | 3 | 66,67% | 746,74 | |||||
| T-70 | 3 | 277,33 | 194 | 3 | 0,00% | 924,70 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 860,67 | 509 | 3 | 33,33% | 373,04 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 93,67 | 127 | 3 | 33,33% | 92,69 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 388,67 | 388 | 3 | 33,33% | 943,67 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 754,67 | 484 | 3 | 66,67% | 799,55 | |||||
| M6A2E1 | 8 | 1063,00 | 537 | 3 | 66,67% | 1174,00 | |||||
| T92 | 8 | 178,33 | 548 | 3 | 66,67% | 290,05 | |||||
| TS-5 | 8 | 847,00 | 619 | 3 | 33,33% | 586,81 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 483,00 | 612 | 3 | 100,00% | 2024,46 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 116,00 | 149 | 2 | 50,00% | 487,25 | |||||
| Pudel | 6 | 783,50 | 512 | 2 | 50,00% | 1329,14 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 38,00 | 272 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| 4TP | 1 | 184,00 | 262 | 2 | 50,00% | 940,46 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 0,00 | 33 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 281,00 | 322 | 2 | 50,00% | 1473,05 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 33,00 | 45 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1128,50 | 823 | 2 | 50,00% | 1720,00 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 213,50 | 440 | 2 | 100,00% | 1060,04 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 108,50 | 81 | 2 | 0,00% | 59,17 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 166,50 | 190 | 2 | 50,00% | 377,09 | |||||
| T-116 | 3 | 118,00 | 138 | 2 | 50,00% | 314,15 | |||||
| MKA | 2 | 57,50 | 164 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 309,50 | 242 | 2 | 50,00% | 328,64 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 705,50 | 387 | 2 | 0,00% | 1286,74 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 650,00 | 791 | 2 | 100,00% | 1286,35 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 315,00 | 541 | 2 | 100,00% | 529,72 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 511,50 | 675 | 2 | 100,00% | 861,10 | |||||
| T14 | 5 | 759,00 | 878 | 1 | 100,00% | 1821,45 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 196,00 | 246 | 1 | 0,00% | 877,58 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 60,00 | 196 | 1 | 100,00% | 292,05 | |||||
| Cromwell | 6 | 769,00 | 580 | 1 | 100,00% | 1666,76 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 274,00 | 117 | 1 | 0,00% | 1074,09 | |||||
| Churchill VII | 6 | 1121,00 | 1194 | 1 | 100,00% | 1820,75 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 0,00 | 74 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 93,00 | 261 | 1 | 100,00% | 385,61 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 261,00 | 615 | 1 | 100,00% | 347,38 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 209,00 | 174 | 1 | 100,00% | 897,27 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 160,00 | 116 | 1 | 0,00% | 429,18 | |||||
| Mäuschen | 9 | 0,00 | 68 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 697,00 | 201 | 1 | 0,00% | 749,16 | |||||
| Black Prince II | 7 | 489,00 | 1133 | 1 | 100,00% | 612,55 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 538,00 | 1119 | 1 | 100,00% | 3089,15 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 646,00 | 1115 | 1 | 100,00% | 2904,92 | |||||
| TS-54 | 8 | 0,00 | 134 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 347,00 | 150 | 1 | 0,00% | 58,89 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 420,00 | 356 | 1 | 0,00% | 157,48 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1139,00 | 816 | 1 | 100,00% | 1076,30 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 438,00 | 716 | 1 | 100,00% | 753,09 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 348,00 | 638 | 1 | 100,00% | 617,74 | |||||
| M22 Locust | 3 | 669,00 | 413 | 1 | 0,00% | 3546,45 | |||||
| Lansen C | 8 | 1573,00 | 542 | 1 | 0,00% | 1700,63 | |||||
| Type 63 | 8 | 813,00 | 458 | 1 | 0,00% | 646,40 | |||||
| AT 15A | 7 | 472,00 | 252 | 1 | 0,00% | 336,88 | |||||
| Sexton I | 3 | 0,00 | 146 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| A46 | 6 | 1026,00 | 695 | 1 | 0,00% | 4086,75 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 509,00 | 225 | 1 | 0,00% | 262,74 | |||||
| Chrysler K | 8 | 329,00 | 152 | 1 | 0,00% | 56,20 | |||||
| Valiant | 5 | 732,00 | 443 | 1 | 100,00% | 1492,21 | |||||
| IS-3A | 8 | 1738,00 | 1458 | 1 | 100,00% | 2356,56 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. K | 5 | 216,00 | 202 | 1 | 0,00% | 238,39 | |||||
| Krupp-Steyr Waffenträger | 7 | 1361,00 | 510 | 1 | 0,00% | 1746,86 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 918,00 | 1011 | 1 | 100,00% | 948,96 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 0,00 | 594 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Fantôme | 9 | 711,00 | 587 | 1 | 100,00% | 587,41 |
Marc1122
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 15724 | 9 | 38 | 130 | ||||
| Ø Razina | 6,65 | 8,22 | 8,63 | 7,77 | ||||
| Pobjede | 7413 | 47,14% | 5 | 55,56% | 18 | 47,37% | 56 | 43,08% |
| Izgubljene | 8149 | 51,83% | 4 | 44,44% | 20 | 52,63% | 73 | 56,15% |
| Neriješeno | 162 | 1,03% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 0,77% |
| Preživjele bitke | 3428 | 21,80% | 2 | 22,22% | 7 | 18,42% | 30 | 23,08% |
| Uništenih tenkova | 11138 | 0,71 | 6 | 0,67 | 19 | 0,50 | 78 | 0,60 |
| Odnos razaranja | 0,91 | 0,86 | 0,61 | 0,78 | ||||
| Otkriveno tenkova | 13310 | 0,85 | 7 | 0,78 | 30 | 0,79 | 114 | 0,88 |
| Počinjena šteta | 773,04 | 1.376,33 | 1.503,68 | 1.258,36 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 23905 | 1,52 | 0 | 0,00 | 80 | 2,11 | 197 | 1,52 |
| Obrambeni bodovi | 3312 | 0,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 423,02 | 548,67 | 688,32 | 668,41 | ||||
| WN7 | 853,44 | 1040,15 | 838,00 | 833,34 | ||||
| WN8 | 963,27 | 1338,34 | 1245,99 | 1149,47 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 15724 | |
| Ø Razina | 6,65 | |
| Pobjede | 7413 | 47,14% |
| Izgubljene | 8149 | 51,83% |
| Neriješeno | 162 | 1,03% |
| Preživjele bitke | 3428 | 21,80% |
| Uništenih tenkova | 11138 | 0,71 |
| Odnos razaranja | 0,91 | |
| Otkriveno tenkova | 13310 | 0,85 |
| Počinjena šteta | 773,04 | |
| Bodovi zauzimanja | 23905 | 1,52 |
| Obrambeni bodovi | 3312 | 0,21 |
| Iskustvo | 423,02 | |
| WN7 | 853,44 | |
| WN8 | 963,27 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 9 | |
| Ø Razina | 8,22 | |
| Pobjede | 5 | 55,56% |
| Izgubljene | 4 | 44,44% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 2 | 22,22% |
| Uništenih tenkova | 6 | 0,67 |
| Odnos razaranja | 0,86 | |
| Otkriveno tenkova | 7 | 0,78 |
| Počinjena šteta | 1.376,33 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 548,67 | |
| WN7 | 1040,15 | |
| WN8 | 1338,34 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 38 | |
| Ø Razina | 8,63 | |
| Pobjede | 18 | 47,37% |
| Izgubljene | 20 | 52,63% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 7 | 18,42% |
| Uništenih tenkova | 19 | 0,50 |
| Odnos razaranja | 0,61 | |
| Otkriveno tenkova | 30 | 0,79 |
| Počinjena šteta | 1.503,68 | |
| Bodovi zauzimanja | 80 | 2,11 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 688,32 | |
| WN7 | 838,00 | |
| WN8 | 1245,99 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 130 | |
| Ø Razina | 7,77 | |
| Pobjede | 56 | 43,08% |
| Izgubljene | 73 | 56,15% |
| Neriješeno | 1 | 0,77% |
| Preživjele bitke | 30 | 23,08% |
| Uništenih tenkova | 78 | 0,60 |
| Odnos razaranja | 0,78 | |
| Otkriveno tenkova | 114 | 0,88 |
| Počinjena šteta | 1.258,36 | |
| Bodovi zauzimanja | 197 | 1,52 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 668,41 | |
| WN7 | 833,34 | |
| WN8 | 1149,47 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 9 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 2 | 22,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 7 | 77,78% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1 | 11,11% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 2 | 0,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 10 | 1,11 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 320,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 149,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 9 | |
| Pobjede | 2 | 22,22% |
| Izgubljene | 7 | 77,78% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1 | 11,11% |
| Uništenih tenkova | 2 | 0,22 |
| Odnos razaranja | 0,25 | |
| Otkriveno tenkova | 10 | 1,11 |
| Počinjena šteta | 320,67 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 149,11 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 66 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 7 | 10,61% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 59 | 89,39% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 9 | 13,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 14 | 0,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 57 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 200,38 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 146 | 2,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 99,35 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 66 | |
| Pobjede | 7 | 10,61% |
| Izgubljene | 59 | 89,39% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 9 | 13,64% |
| Uništenih tenkova | 14 | 0,21 |
| Odnos razaranja | 0,25 | |
| Otkriveno tenkova | 57 | 0,86 |
| Počinjena šteta | 200,38 | |
| Bodovi zauzimanja | 146 | 2,21 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 99,35 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 42 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 19 | 45,24% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 23 | 54,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 15 | 35,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 28 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 1,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 36 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 789,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 150 | 3,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 150 | 3,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 422,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 42 | |
| Pobjede | 19 | 45,24% |
| Izgubljene | 23 | 54,76% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 15 | 35,71% |
| Uništenih tenkova | 28 | 0,67 |
| Odnos razaranja | 1,04 | |
| Otkriveno tenkova | 36 | 0,86 |
| Počinjena šteta | 789,71 | |
| Bodovi zauzimanja | 150 | 3,57 |
| Obrambeni bodovi | 150 | 3,57 |
| Iskustvo | 422,17 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 19 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 4 | 21,05% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 15 | 78,95% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1 | 5,26% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 6 | 0,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 16 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 393,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 199,21 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 19 | |
| Pobjede | 4 | 21,05% |
| Izgubljene | 15 | 78,95% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1 | 5,26% |
| Uništenih tenkova | 6 | 0,32 |
| Odnos razaranja | 0,33 | |
| Otkriveno tenkova | 16 | 0,84 |
| Počinjena šteta | 393,47 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 199,21 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen