Manfret

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 19.09.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke416050314
Ø Razina9,080,0010,0010,00
Pobjede2670964,20%00,00%133,33%857,14%
Izgubljene1449634,84%00,00%266,67%535,71%
Neriješeno4000,96%00,00%00,00%17,14%
Preživjele bitke2038949,01%00,00%133,33%750,00%
Uništenih tenkova791771,9000,0051,67211,50
Odnos razaranja3,730,002,503,00
Otkriveno tenkova740281,7800,0031,00261,86
Počinjena šteta3.201,160,003.389,334.459,71
Bodovi zauzimanja636131,5300,0000,0020,14
Obrambeni bodovi605571,4600,0000,0000,00
Iskustvo1.113,210,00795,331.143,21
WN72432,350,001565,592175,43
WN84502,610,00148,1034899,77
Ukupno
Bitke41605
Ø Razina9,08
Pobjede2670964,20%
Izgubljene1449634,84%
Neriješeno4000,96%
Preživjele bitke2038949,01%
Uništenih tenkova791771,90
Odnos razaranja3,73
Otkriveno tenkova740281,78
Počinjena šteta3.201,16
Bodovi zauzimanja636131,53
Obrambeni bodovi605571,46
Iskustvo1.113,21
WN72432,35
WN84502,61
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke3
Ø Razina10,00
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke133,33%
Uništenih tenkova51,67
Odnos razaranja2,50
Otkriveno tenkova31,00
Počinjena šteta3.389,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo795,33
WN71565,59
WN8148,10
Zadnjih 30 dana
Bitke14
Ø Razina10,00
Pobjede857,14%
Izgubljene535,71%
Neriješeno17,14%
Preživjele bitke750,00%
Uništenih tenkova211,50
Odnos razaranja3,00
Otkriveno tenkova261,86
Počinjena šteta4.459,71
Bodovi zauzimanja20,14
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.143,21
WN72175,43
WN834899,77
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke913000
Pobjede68174,59%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene20722,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno252,74%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke50855,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8660,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja2,140,000,000,00
Otkriveno tenkova10521,1500,0000,0000,00
Počinjena šteta2.002,740,000,000,00
Bodovi zauzimanja16541,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8140,8900,0000,0000,00
Iskustvo1.028,130,000,000,00
Ukupno
Bitke913
Pobjede68174,59%
Izgubljene20722,67%
Neriješeno252,74%
Preživjele bitke50855,64%
Uništenih tenkova8660,95
Odnos razaranja2,14
Otkriveno tenkova10521,15
Počinjena šteta2.002,74
Bodovi zauzimanja16541,81
Obrambeni bodovi8140,89
Iskustvo1.028,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke98000
Pobjede6768,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2727,55%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno44,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4950,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova850,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,730,000,000,00
Otkriveno tenkova760,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.471,410,000,000,00
Bodovi zauzimanja3463,5300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1301,3300,0000,0000,00
Iskustvo906,880,000,000,00
Ukupno
Bitke98
Pobjede6768,37%
Izgubljene2727,55%
Neriješeno44,08%
Preživjele bitke4950,00%
Uništenih tenkova850,87
Odnos razaranja1,73
Otkriveno tenkova760,78
Počinjena šteta1.471,41
Bodovi zauzimanja3463,53
Obrambeni bodovi1301,33
Iskustvo906,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke29000
Pobjede1965,52%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene931,03%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,45%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1758,62%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova321,1000,0000,0000,00
Odnos razaranja2,670,000,000,00
Otkriveno tenkova160,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta928,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja311,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo787,860,000,000,00
Ukupno
Bitke29
Pobjede1965,52%
Izgubljene931,03%
Neriješeno13,45%
Preživjele bitke1758,62%
Uništenih tenkova321,10
Odnos razaranja2,67
Otkriveno tenkova160,55
Počinjena šteta928,55
Bodovi zauzimanja311,07
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo787,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta594,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo133,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova11,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta594,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo133,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke25000
Pobjede1768,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene728,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1664,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova180,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova130,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.058,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja1144,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi90,3600,0000,0000,00
Iskustvo760,520,000,000,00
Ukupno
Bitke25
Pobjede1768,00%
Izgubljene728,00%
Neriješeno14,00%
Preživjele bitke1664,00%
Uništenih tenkova180,72
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova130,52
Počinjena šteta1.058,72
Bodovi zauzimanja1144,56
Obrambeni bodovi90,36
Iskustvo760,52
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke501000
Pobjede38476,65%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11222,36%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke27354,49%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5091,0200,0000,0000,00
Odnos razaranja2,230,000,000,00
Otkriveno tenkova4280,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.658,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja5011,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4890,9800,0000,0000,00
Iskustvo999,070,000,000,00
Ukupno
Bitke501
Pobjede38476,65%
Izgubljene11222,36%
Neriješeno51,00%
Preživjele bitke27354,49%
Uništenih tenkova5091,02
Odnos razaranja2,23
Otkriveno tenkova4280,85
Počinjena šteta1.658,29
Bodovi zauzimanja5011,00
Obrambeni bodovi4890,98
Iskustvo999,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1583000
Pobjede94859,89%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene62539,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno100,63%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke59537,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova14300,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,450,000,000,00
Otkriveno tenkova15610,9900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.982,770,000,000,00
Bodovi zauzimanja12140,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8780,5500,0000,0000,00
Iskustvo862,130,000,000,00
Ukupno
Bitke1583
Pobjede94859,89%
Izgubljene62539,48%
Neriješeno100,63%
Preživjele bitke59537,59%
Uništenih tenkova14300,90
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova15610,99
Počinjena šteta1.982,77
Bodovi zauzimanja12140,77
Obrambeni bodovi8780,55
Iskustvo862,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (312)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M48A5 Patton104362,711230242665,62%5829,37
Bat.-Châtillon 25 t103636,851093178463,51%4623,71
Object 140103416,051078144062,85%4423,93
E 50 Ausf. M103682,301092143762,98%4646,90
T110E5103347,081058116265,32%3921,10
T57 Heavy Tank103399,861007106762,70%3679,44
IS-7103601,631111101666,14%4530,80
T95/FV4201 Chieftain 104426,02127199669,48%4242,53
E 5093571,64131595866,91%5812,30
113103828,55116094766,21%4782,55
Leopard 1103776,39107588763,13%4568,39
M60 104022,09117085066,71%5142,95
Object 907 104452,47132170967,42%5342,99
T-5492676,66113065964,49%4324,94
AMX 30 1er prototype93302,85125958868,54%5076,37
Object 430U104260,86122154067,22%5374,92
Object 260 104043,80119053066,04%4949,21
Leopard Prototyp A93194,06118651564,08%4362,42
IS-382346,45113248364,39%3900,53
Object 279 early 104406,01129047769,18%3944,18
TVP T 50/51103996,68115547661,97%5178,96
AMX 13 9091758,53100942356,50%3765,22
Super Conqueror104246,43122040666,26%4821,04
Object 277104139,45117439565,06%5339,38
T-62A103399,50104738959,38%4309,87
Grille 15103898,1197237658,51%4268,25
T-54 ltwt.92252,02118936963,69%5272,70
WZ-111 model 5A104368,08121834766,86%5271,90
M18 Hellcat61443,03101034766,57%3974,68
VK 72.01 (K) 104293,91118532767,58%4377,45
M10392141,9990532454,94%2565,99
XM551 Sheridan103225,43109132463,89%6025,03
T-100 LT103156,79115730167,44%6586,65
M46 Patton93501,16133728469,37%5759,93
T54E192155,0898226961,71%2666,46
FV215b (183) 103532,0398626465,15%3749,76
T-1092756,7192926464,39%3823,25
FV215b 103803,04114224965,06%4273,16
AMX 13 105103388,65107424760,73%6470,13
T95E6 104093,11119524770,45%5080,81
Panhard EBR 105103082,25113924671,54%5585,74
AMX 50 B104206,12115224163,07%5345,89
T2971271,6069924055,00%1831,29
Vz. 55104411,44121622964,19%4679,46
WZ-111 model 1-493365,55126521870,18%5114,11
T4992245,06109721656,48%4973,69
CS-63104022,40111021558,14%4413,76
Object 705A103953,00114520663,59%4657,63
T 55A 93231,59131220162,69%4804,85
Object 430 Version II93381,36134519866,16%5449,41
KV-8561356,0393419661,22%3535,37
Škoda T 5093200,62120119362,18%4610,29
T6981591,0897919258,85%2672,35
Kranvagn104248,29122319069,47%4866,75
T3281607,8488618956,08%2253,32
Chrysler K GF 82729,73137018771,12%5084,26
Object 430103783,52121418066,67%4371,56
Bat.-Châtillon 25 t AP92448,5698017755,93%3523,35
T110E3103984,94111417568,00%4165,48
G.W. Tiger (P)81744,0588717357,23%2389,22
Conqueror93057,95119817063,53%4167,00
Rhm.-Borsig Waffenträger82440,89102916062,50%3474,91
T71 DA7765,9872115951,57%1653,36
T3761118,3999014762,59%5000,76
SU-130PM 82859,31123514769,39%4114,92
T-4481588,0198814562,76%2974,66
Indien-Panzer81785,70107614565,52%3490,15
Progetto M40 mod. 65104256,12113814465,28%5153,75
STB-1104079,45123014369,23%5274,86
T110E4103895,33109314169,50%4078,00
leKpz M 41 90 mm 82023,48121114170,21%6161,45
T1 Heavy Tank5439,7834613648,53%882,63
Panther II81773,5785213465,67%3392,69
AMX 30 B103732,75111813461,19%4780,36
Waffenträger auf Pz. IV92637,8297013366,17%2960,23
Type 5 Heavy104065,10122512570,40%4362,38
Progetto M35 mod. 46 82836,56135212568,00%4708,25
Sturer Emil71489,6480912453,23%2805,77
TVP VTU Koncept81875,76100812358,54%3758,85
K-91103870,77113312366,67%4857,63
LT-432 82142,94132212369,92%6117,82
CS-52 LIS 83082,24141412063,33%5689,02
AMX 13 7571158,5690811963,87%3355,27
IS71703,09100211861,02%3256,63
Comet71578,65111811674,14%3845,50
M66627,7339711443,86%989,46
Bat.-Châtillon 12 t81920,02116111465,79%5674,07
Škoda T 56 83396,61145411464,91%4870,26
Kampfpanzer 50 t 93750,54147011378,76%4772,29
121B 104221,36127710975,23%5439,51
AE Phase I 93420,02129310768,22%4316,94
T3093099,50111810664,15%3932,42
121104314,96117510665,09%5096,78
T-34-85M 61662,22121810569,52%3880,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4300,6124110455,77%786,49
Rheinmetall Skorpion G 83199,29137110465,38%5163,11
Prototipo Standard B93728,47138710269,61%5944,70
M26 Pershing82410,62128010267,65%4727,64
Caernarvon82186,12116010159,41%3718,53
UDES 15/16104381,85123710068,00%5449,77
Caernarvon Action X 82355,6312489361,29%3814,88
StuG III Ausf. G5416,852849146,15%898,88
IS-4104085,3112079164,84%4796,79
FV217 Badger104336,3813349183,52%4526,96
UDES 0382608,4911019065,56%3737,09
Konštrukta T-34/10071626,059608755,17%3645,33
E 100104152,1912118672,09%4583,05
AMX 50 12093557,5912258554,12%5496,43
Jagdpanzer E 100104129,3910578563,53%4108,89
KV-15877,077998362,65%2659,81
11082310,7411568269,51%3829,62
Jagdpanther71453,658778162,96%2665,37
IS-3-II93781,2614598176,54%6159,49
60TP Lewandowskiego104734,0812297861,54%5230,46
Tortoise94342,5316097875,64%5235,11
Lansen C 83241,9615857865,38%6151,35
Pz.Kpfw. III/IV5572,096237755,84%1943,16
G.W. Tiger91995,867907748,05%2125,33
Cromwell61185,059927663,16%3640,42
Progetto C50 mod. 6693668,5413717665,79%5718,22
CS-5993961,9513437663,16%6445,90
T216591,016867651,32%1785,37
M41 Walker Bulldog81430,1210897663,16%3745,92
T-4371308,769577557,33%2869,73
AMX 50 10082816,1813077472,97%4613,98
Object 70593782,9613617368,49%5828,71
WZ-12093304,4413307174,65%4776,67
AMX 12 t6992,497647156,34%4084,30
Type 4 Heavy93041,4911617058,57%4018,96
M40/M4381899,509317060,00%2434,36
Centurion Mk. 7/193699,1913216960,87%5101,65
G.W. Panther71268,428346962,32%1654,46
T25/271567,039156946,38%2914,63
VK 100.01 (P)82260,1611326864,71%3273,05
M75436,485276645,45%1800,94
Hummel61012,515926552,31%1645,36
Object 25793342,9813156573,85%4643,36
Strv 103-093159,9210326457,81%3878,08
Jagdtiger93759,4212696467,19%4550,99
Ikv 90 Typ B71598,469086363,49%3106,11
Object 41682247,5211446261,29%3761,86
M53/M5592200,829546163,93%2293,59
IS-271713,859676058,33%2823,45
M3 Lee4249,372255954,24%858,07
VK 30.02 (D)71563,6411005955,93%3729,52
Strv 7461766,1912635771,93%5221,62
Cruiser Mk. III3315,515575766,67%2290,11
AMX M4 mle. 54104575,6112155462,96%4968,67
T2072074,2112975373,58%5195,28
Jagdpanzer IV6914,576955152,94%2049,55
T28 Prototype82827,2813095062,00%5083,20
VK 30.01 (H)51081,719084965,31%3190,60
Object 703 Version II 82694,5713244967,35%3903,98
Maus103624,9211964866,67%4246,57
A-4471886,2312394765,96%4961,85
TNH T Vz. 5193301,9611774650,00%4009,84
Progetto CC55 mod. 5482820,7613414665,22%4773,09
Panther71708,6010864555,56%3883,63
Pz.Kpfw. III Ausf. E3150,582164553,33%398,36
KV-137818,847524454,55%1476,51
Emil I82878,5613664379,07%4772,72
Type T-3451017,078754362,79%4235,23
Black Prince71517,9810684266,67%2796,47
Strv 103B103499,438704238,10%3008,03
Grille5893,816754271,43%2940,82
IS-M82627,2111954259,52%3919,41
Škoda T 2561350,7610214173,17%4064,56
MT-256836,338584057,50%3447,67
50TP Tyszkiewicza93609,7414243976,92%4556,69
FV4004 Conway93473,1512583969,23%5097,42
AMX ELC bis5681,906893951,28%3211,51
53TP Markowskiego82734,3212563865,79%4441,14
Type 6193545,8913673873,68%5241,16
LTTB81375,8211233865,79%3433,22
Nashorn61142,547243756,76%2308,73
M4A3E8 Sherman61207,179593663,89%3758,96
Emil II93695,4413593669,44%5401,98
VK 30.01 (D)61009,289763663,89%2770,32
Panhard AML Lynx 6x682370,0812413658,33%7344,96
O-Ni72055,1412123560,00%3296,79
M446967,548903574,29%1780,58
STA-182690,3213113464,71%5394,31
SU-100M171959,1210863464,71%4384,52
Crusader6465,646153357,58%1378,19
P.44 Pantera82645,9113383369,70%5221,44
Pz.Kpfw. III Ausf. J4196,283123250,00%538,34
M10 Wolverine5576,415233243,75%1380,41
T-463141,032333154,84%511,23
Type 5861174,779723151,61%3358,15
E 7593634,1613593174,19%5349,59
VK 30.02 (M)61439,2310483158,06%4096,91
Object 43093249,7111813154,84%4009,69
leKpz M 41 90 mm GF 81567,0011403174,19%3909,65
Marder II3172,302273043,33%323,62
M1271511,579583063,33%2657,25
UDES 1692965,0011282965,52%3796,28
Pz.Sfl. IVc5727,936132955,17%1994,75
Chieftain/T95 82598,9614282871,43%5076,88
Leo71883,2711022657,69%4655,35
LHMTV82117,0813192680,77%5682,71
TNH 105/100082554,6313122479,17%5052,50
Tiger II82871,1313502373,91%4885,83
T404519,575912360,87%1631,78
Chimera 83025,1714482378,26%4665,25
Sturmpanzer II4279,143732263,64%973,45
P.43 bis61514,8610232152,38%4234,40
SU-10182880,1012992176,19%5024,36
Hotchkiss EBR71610,819992152,38%5062,82
M5 Stuart481,353042045,00%117,50
Charioteer82761,7511422055,00%4689,95
Type 5 Chi-Ri71755,0010661957,89%3898,16
Sturmpanzer I Bison3185,531561963,16%617,51
VK 30.01 (P)61854,8914111978,95%6943,70
T-34-282198,0611691872,22%4294,85
CS-4472205,4412571866,67%4824,90
Centurion Mk. I81826,7210701872,22%2923,76
T56 GMC3284,334141855,56%1098,55
M24 Chaffee5866,569491861,11%5178,34
Churchill I5780,416681752,94%1932,62
AMX M4 mle. 4572073,4710751741,18%3772,37
Marder 38T4444,654991752,94%1173,66
IS-2-II82379,7612711782,35%4186,60
Škoda T 245727,567771675,00%3240,08
T-284274,883131631,25%636,64
Type 4 Chi-To61312,818481643,75%3422,02
Leichttraktor176,061381637,50%134,54
SMV CC-6782195,5611911675,00%3699,58
T-505198,193881643,75%473,88
Covenanter5567,877921586,67%3528,72
M4A1 Sherman5643,797351471,43%2246,32
P.43 ter72008,5713851485,71%4609,69
VK 36.01 (H)6980,646991435,71%1869,08
Achilles61527,149901471,43%3797,19
Challenger72173,1511541369,23%4175,73
GSR 3301 Setter71485,0012661361,54%6064,96
Strv m/425716,926631250,00%2242,32
MS-11103,832161241,67%355,64
Panzerjäger I2189,922991258,33%721,28
Škoda T 27 82518,6713011283,33%4090,77
Carro d'assalto P.8872047,5513111190,91%4129,59
Durchbruchswagen 24307,644541163,64%1053,69
Strv fm/211355,106751070,00%3437,14
ST vz. 394664,007891060,00%3981,21
M2 Light Tank2201,204101060,00%922,22
M5A1 Stuart4532,407261050,00%2945,55
KV-482093,6010321060,00%3714,38
T28 Concept 71245,506461050,00%2014,08
Somua SM 82565,7010021040,00%2693,76
B.U.G.I.61736,221085955,56%4452,12
Churchill VII61184,561054966,67%2909,04
T1 HMC239,63109837,50%1,50
M2 Medium Tank377,63113837,50%24,67
AT-1267,00105837,50%8,38
Panhard AMD 178B61606,751410875,00%8592,84
AMX 404264,29453742,86%1185,49
AMX 383308,14427742,86%1496,41
Valentine AT4248,57300757,14%755,82
T3 HMC2157,00210633,33%478,98
M3 Stuart339,75185450,00%86,77
40TP Habicha61751,001230475,00%5662,75
45TP Habicha72611,001378475,00%6458,89
Sav m/434705,25701450,00%2975,59
Tiger (P)71938,501169450,00%3511,60
Birch Gun4395,50425475,00%1613,94
Heavy Tank No. VI 6997,50733450,00%1777,15
Renault FT1124,00321333,33%618,88
Pz.Kpfw. II239,001813100,00%261,00
ARL 4461256,679613100,00%3073,15
Ikv 1035349,005673100,00%834,83
Type 2597 Chi-Ha3584,67740366,67%3074,81
O-Ho81778,3347430,00%1512,42
AMX M4 mle. 5193196,001241366,67%3957,15
T82 HMC4360,00369333,33%911,01
Kolohousenka195,00248250,00%333,81
Sexton II39,00112250,00%94,96
T-262190,00240250,00%842,84
T2 Medium Tank2108,00197250,00%412,31
O-I Experimental5536,006022100,00%1059,14
Universal Carrier 2-pdr2315,00532250,00%1602,51
SARL 424589,00522250,00%2732,11
Strv m/42-57 Alt A.2 61489,00960250,00%3771,67
Valentine II 4428,008762100,00%1755,16
FV4202 8907,50747250,00%1047,02
Dicker Max 61089,00559250,00%1732,83
StuG IV 5970,50815250,00%3717,56
King Tiger (Captured) 72243,001087250,00%3985,34
Vickers Medium Mk. I1170,002891100,00%1032,25
Fiat 30001423,0010491100,00%3522,65
Chi-Ni270,002941100,00%344,80
TKS z n.k.m. 20 mm 2131,007401100,00%755,48
T1 Cunningham149,002691100,00%294,35
Renault Otsu1236,005321100,00%1649,12
Hotchkiss H352290,006581100,00%2039,80
Vickers Mk. E Type B2279,003651100,00%1327,55
Pvlvv fm/42243,002181100,00%261,00
Ikv 723671,0051510,00%3124,28
M7 Priest3146,0014210,00%112,96
Renault G151550,0013971100,00%9515,31
Cruiser Mk. IV4395,005881100,00%2134,48
M8A14226,0015910,00%327,32
Object 26392230,0040710,00%1412,81
M-IV-Y 81111,0050410,00%992,88
T-34 shielded 5668,0025110,00%1259,25
T1E6 2112,002871100,00%649,05
Löwe 81716,0014721100,00%2525,02
T7 Combat Car 2153,004871100,00%941,49
IS-3A Peregrine 81219,0065410,00%898,02
IS-2 73913,00238510,00%9806,66
TS-5 85228,0022911100,00%9775,81
M4A1 Revalorisé 83024,0014671100,00%5953,10
KV-4 Kreslavskiy 83081,0017101100,00%5113,67
AMX 13 57 71693,0075310,00%4095,11

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 19.09.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 18.12.2020
Otišao: 18.09.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.10.2018
Otišao: 04.11.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.11.2018
Otišao: 17.11.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.11.2019
Otišao: 04.03.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 22.08.2020
Otišao: 08.11.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 09.03.2020
Otišao: 16.08.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.08.2019
Otišao: 07.11.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 03.01.2019
Otišao: 18.05.2019
Pozicija: Novak
Član od: 20.05.2019
Otišao: 19.06.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.06.2019
Otišao: 20.07.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.11.2018
Otišao: 02.01.2019
Pozicija: Novak
Član od: 13.08.2018
Otišao: 06.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.10.2017
Otišao: 24.06.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.05.2017
Otišao: 25.08.2017
Pozicija: Novak
Član od: 07.04.2017
Otišao: 10.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.07.2016
Otišao: 18.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.02.2014
Otišao: 11.02.2016