Mane1

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3256201432
Ø Razina6,450,008,938,59
Pobjede1561347,95%00,00%428,57%1443,75%
Izgubljene1661351,02%00,00%1071,43%1856,25%
Neriješeno3361,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke887827,26%00,00%321,43%1031,25%
Uništenih tenkova194130,6000,0060,43180,56
Odnos razaranja0,820,000,550,82
Otkriveno tenkova184370,5700,0010,0780,25
Počinjena šteta615,250,00823,07866,56
Bodovi zauzimanja272130,8400,00342,43341,06
Obrambeni bodovi184910,5700,0000,0000,00
Iskustvo392,810,00457,43567,88
WN7747,600,00272,80532,47
WN8778,380,00394,96605,34
Ukupno
Bitke32562
Ø Razina6,45
Pobjede1561347,95%
Izgubljene1661351,02%
Neriješeno3361,03%
Preživjele bitke887827,26%
Uništenih tenkova194130,60
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova184370,57
Počinjena šteta615,25
Bodovi zauzimanja272130,84
Obrambeni bodovi184910,57
Iskustvo392,81
WN7747,60
WN8778,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke14
Ø Razina8,93
Pobjede428,57%
Izgubljene1071,43%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke321,43%
Uništenih tenkova60,43
Odnos razaranja0,55
Otkriveno tenkova10,07
Počinjena šteta823,07
Bodovi zauzimanja342,43
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo457,43
WN7272,80
WN8394,96
Zadnjih 30 dana
Bitke32
Ø Razina8,59
Pobjede1443,75%
Izgubljene1856,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1031,25%
Uništenih tenkova180,56
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova80,25
Počinjena šteta866,56
Bodovi zauzimanja341,06
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo567,88
WN7532,47
WN8605,34
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta2.686,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo938,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,50
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta2.686,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo938,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova21,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta684,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo385,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova21,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta684,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo385,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke74000
Pobjede3040,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4459,46%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2533,78%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova450,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,920,000,000,00
Otkriveno tenkova560,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.033,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja280,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1622,1900,0000,0000,00
Iskustvo459,030,000,000,00
Ukupno
Bitke74
Pobjede3040,54%
Izgubljene4459,46%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2533,78%
Uništenih tenkova450,61
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova560,76
Počinjena šteta1.033,84
Bodovi zauzimanja280,38
Obrambeni bodovi1622,19
Iskustvo459,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke346000
Pobjede11834,10%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene21863,01%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno102,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9226,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1570,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,620,000,000,00
Otkriveno tenkova2450,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta872,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja3010,8700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4211,2200,0000,0000,00
Iskustvo441,130,000,000,00
Ukupno
Bitke346
Pobjede11834,10%
Izgubljene21863,01%
Neriješeno102,89%
Preživjele bitke9226,59%
Uništenih tenkova1570,45
Odnos razaranja0,62
Otkriveno tenkova2450,71
Počinjena šteta872,84
Bodovi zauzimanja3010,87
Obrambeni bodovi4211,22
Iskustvo441,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede112,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene787,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,130,000,000,00
Otkriveno tenkova40,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.242,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo302,130,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede112,50%
Izgubljene787,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,13
Odnos razaranja0,13
Otkriveno tenkova40,50
Počinjena šteta1.242,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo302,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (373)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Strv S1 81049,54581236647,13%949,51
T25/27660,4536595349,95%827,22
T675422,6729876148,09%844,00
T-34-856451,3132075847,76%746,87
Type 3 Chi-Nu5382,1128568249,85%999,95
IS-38949,2645150448,81%960,65
BDR G1 B5499,7633548155,09%976,67
Tiger II8970,0746146651,72%1068,04
VK 30.01 (P)6437,7431046245,67%608,23
T-345194,8119845348,57%332,68
105 leFH18B2 5484,3434645147,23%822,44
T297765,7442543348,27%862,61
KV-856467,9433641551,08%662,14
Churchill VII6540,9635340651,97%891,91
M10391176,7047839947,87%1019,76
ShPTK-TVP 100 8846,8056839145,01%674,45
Rheinmetall Skorpion G 8901,0353837748,81%788,59
AMX M4 mle. 457791,7241837648,67%936,73
VK 30.01 (D)6551,6738736654,10%1045,35
Tiger (P)7843,1241935049,43%1027,62
M46 Patton KR 8929,6846531951,72%1188,66
WZ-120-1G FT 81094,1169831349,84%1112,08
Tiger I7682,1741228753,66%787,57
Progetto M35 mod. 46 8954,1863128350,88%984,52
VK 30.02 (D)7686,1836827945,88%909,70
IS7696,7643027550,55%849,89
ARL 446624,1634626452,27%1047,26
T328905,1645926247,33%907,11
M18 Hellcat6430,1828625844,19%552,84
50TP prototyp 8936,4547825049,60%882,95
Jagdpanther7653,3134524845,97%715,54
O-I Experimental5699,3040324754,66%1507,63
M6A2E1 8885,9955424452,87%924,34
VK 36.01 (H)6452,0629224245,45%575,68
Type 586511,5934423943,93%823,41
UDES 038996,1152723546,81%1001,14
Ferdinand81026,6842623045,22%930,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5183,8021623048,26%296,85
Škoda T 256493,6133022946,72%822,18
Škoda T 245368,9927821954,79%966,89
Panther7617,5836721944,29%792,19
FV3046405,5224821848,17%557,50
T-109825,3750720751,21%616,59
O-I6770,3342720454,90%1357,51
A-436321,8828220146,27%417,79
M66439,4830919449,48%524,76
LTP 372,7912019444,85%112,99
Crusader 5.5-in. SP7424,9026819243,75%394,49
A-447588,0738319149,74%771,61
Nashorn6730,5934119043,16%1146,01
Caernarvon Action X 8690,9649419047,37%635,30
FV4202 8673,5544118745,99%653,89
KV-15334,2428018648,92%518,98
Jagdpanzer IV6547,7632317547,43%910,50
StuG III Ausf. G5336,7625117154,39%696,29
Ikv 65 Alt II6590,4431716751,50%998,13
Type T-345353,7532016751,50%945,65
Strv m/425405,7429016651,20%1030,84
Pz.Kpfw. III/IV5273,1525616555,15%675,75
Cromwell6538,0334915840,51%939,60
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4178,9017515542,58%247,08
BT-7461,1812415150,99%113,96
M8A14125,1718315051,33%155,88
T1 Heavy5356,2126114346,85%548,65
VK 30.02 (M)6537,1731214042,14%861,35
Leopard Prototyp A91153,8057413846,38%876,42
Object 25791066,3460413553,33%875,86
WZ-111 8826,1143713342,86%781,99
T28 Prototype81008,3158913141,22%864,23
E 75 TS 8877,2759413043,85%795,47
Strv 746518,0131012148,76%822,99
SDP 58 Kilana8827,7354312143,80%666,61
A-20537,4115411947,90%89,33
M3 Lee4181,8919211752,99%512,15
Churchill I5391,2927511144,14%651,25
AMX 50 1008721,7046911154,95%666,92
AMX 12 t6314,2431511150,45%658,70
M47 Iron Arnie 8949,1362710944,04%893,77
M10 Wolverine5269,4421610845,37%385,50
Type 1 Chi-He4186,8920410646,23%385,96
Strv m/42-57 Alt A.2 6515,0034810651,89%776,50
40TP Habicha6410,8535810450,96%617,67
STA-18699,5056910443,27%674,45
Pz.Kpfw. II Luchs455,6019710252,94%123,70
Sturer Emil7390,7527710245,10%330,69
ELC EVEN 90 8354,8650610243,14%448,32
TNH 105/10008718,2254010139,60%595,37
P.44 Pantera8791,9751010031,00%674,66
Bishop5305,3621110047,00%489,67
T-448497,284869940,40%378,64
Matilda4109,451729847,96%96,80
M24 Chaffee5244,672749745,36%658,64
Indien-Panzer8787,515699651,04%860,91
Ikv 90 Typ B7530,783819444,68%538,08
Rhm.-Borsig Waffenträger81081,966539053,33%1021,44
53TP Markowskiego8930,316068946,07%883,58
Progetto CC55 mod. 5481131,497078952,81%1162,95
50TP Tyszkiewicza9995,596318844,32%664,08
M75246,492628751,72%766,45
B14148,572138656,98%318,80
M5 Stuart4146,642558550,59%269,43
Grille5362,942688544,71%581,69
VK 30.01 (H)5511,362908452,38%1197,13
AMX 404128,771618339,76%227,79
Challenger7980,806038349,40%1242,56
IS-3A 8871,545808343,37%682,43
BT-2253,931198248,78%76,59
Conqueror9884,225028231,71%462,37
CS-538708,875338242,68%729,58
Strv 103-091081,545418145,68%775,44
TVP VTU Koncept8659,945127940,51%593,74
Object 252U Defender 8836,624547943,04%652,05
B.U.G.I.6576,234837852,56%867,32
Pz.Sfl. IVc5506,102727846,15%1070,90
Crusader6329,132697647,37%900,74
P.43 bis6521,235057556,00%893,38
Emil II91180,576617545,33%913,91
T-284128,571907452,70%239,32
Marder II3183,201597440,54%356,02
14TP4138,181697345,21%288,51
60G FT5384,192607254,17%721,74
Marder 38T4310,082007241,67%595,97
Durchbruchswagen 24269,612317243,06%602,36
M5A1 Stuart4195,512377153,52%584,67
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.460,632017147,89%71,80
Object 4309997,496417152,11%754,28
SMV CC-678718,405867050,00%609,25
SDP 60 Gonkiewicza9918,845667040,00%523,74
Pz.Kpfw. III Ausf. E3184,482066953,62%504,81
Black Prince7460,714246852,94%445,81
45TP Habicha7793,725446747,76%896,72
SMV CC-567748,165626746,27%833,94
AMBT 81061,736406752,24%1017,83
M4A1 Sherman5211,982296653,03%397,60
Charioteer8750,804316640,91%543,36
ST vz. 394218,622246552,31%585,63
Ikv 1035329,522326442,19%584,07
T-437503,614656442,19%559,42
AMX ELC bis5226,912666445,31%581,33
Type 95 Heavy4211,141866347,62%534,64
BZ-587741,496236355,56%874,98
Konštrukta T-34/1007462,484386241,94%441,14
Leichttraktor146,02676233,87%0,87
Birch Gun4156,371876250,00%406,07
Bisonte C45 8937,446626250,00%787,66
T110E5101205,025525954,24%817,59
VK 20.01 (D)4106,951935955,93%197,40
VK 16.02 Leopard584,052195853,45%144,52
CS-599905,905805839,66%575,50
E 509609,515225742,11%322,92
Type 4 Chi-To6338,774145651,79%497,76
Covenanter5187,802345651,79%502,19
E 7591063,306685648,21%813,96
S35 CA5525,163035642,86%960,89
M-IV-Y 81050,076995651,79%1017,23
M4A1 Revalorisé 8644,043785545,45%568,98
Pz.Kpfw. I Ausf. C362,891365442,59%55,85
Semovente M43 Bassotto6580,253825333,96%630,60
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8786,715715244,23%765,65
Lago4266,062305147,06%692,36
Centurion Mk. I8777,885765143,14%780,18
M-II-Y7880,146075042,00%948,92
Leo7398,763994934,69%317,08
Sexton II3105,591214944,90%228,66
Caernarvon8778,566294854,17%773,73
Cruiser Mk. IV480,211304742,55%23,77
SU-76G FT4280,631894643,48%422,02
Alecto4187,591594639,13%250,60
Type 5 Chi-Ri7566,295344551,11%754,12
Bat.-Châtillon Bourrasque 8686,785954548,89%613,04
Krupp-Steyr Waffenträger 7684,694494544,44%745,52
P.43 ter7605,645504250,00%793,83
T56 GMC379,711214148,78%71,95
Emil I8952,386124045,00%858,65
UDES 14 Alt 58772,106544057,50%849,70
FSV Scheme A7658,155964050,00%851,51
Carro d'assalto P.887727,315653946,15%804,51
Škoda T 56 81172,186683941,03%910,83
25TP KSUST II5224,342253855,26%395,25
Vickers Medium Mk. III391,051293850,00%172,10
Sav m/434244,822193847,37%512,58
Pz.Kpfw. 38 (t)3108,341363844,74%169,00
BZ-176 8739,086713850,00%520,91
AMX 13 57 7302,784313644,44%320,95
Comet7498,095213548,57%573,64
SDP 44 Burza6624,264703435,29%869,58
SDP 57 Gowika7617,534683444,12%578,81
Object 277101021,886633458,82%715,61
T-46398,731303339,39%156,23
E 25 7540,425073348,48%572,77
AE Phase I 91112,316383240,63%777,87
Type 97 Te-Ke 281,711173145,16%190,35
M2 Medium Tank360,521023151,61%100,99
VK 75.01 (K) 8774,165253135,48%523,64
Valentine AT4183,471583043,33%304,01
Ares 758760,505613050,00%683,77
Excelsior 5259,332813043,33%280,04
Ikv 723132,211692951,72%240,79
T1E6 246,101102944,83%50,50
M3G FT3175,291522853,57%399,25
M15/423175,411692759,26%433,09
P26/404221,922442661,54%553,23
Renault UE 573109,731512638,46%87,98
Panther II8427,884002630,77%220,91
Bofors Tornvagn 8769,364662524,00%548,91
T92 8308,684092552,00%404,37
Vickers Medium Mk. I110,92552445,83%42,17
Type 97 Chi-Ha3131,381392437,50%183,76
Cruiser Mk. III3112,211532458,33%422,37
Object 703 Version II 8923,086752437,50%729,07
10TP3161,571632347,83%480,25
Type 95 Ji-Ro6249,353752356,52%303,65
T216253,872252352,17%520,40
GSOR 1008 8752,174572334,78%448,81
IS-27590,504822240,91%502,69
Type 2597 Chi-Ha3132,361752259,09%390,93
T7 Combat Car 249,361072250,00%111,94
Leopard 1101170,574572128,57%582,54
Super Conqueror101085,955502138,10%538,39
Waffenträger auf Pz. IV9924,054792133,33%435,23
Sherman VC Firefly 6455,764352142,86%589,42
P.435258,903042050,00%507,49
Type 578653,304632025,00%351,87
Bretagne Panther 6447,454912050,00%627,90
TNH T Vz. 519784,745361936,84%364,57
Type 619740,425031931,58%376,46
CS-447985,897381957,89%1514,36
AMX 383102,471741957,89%243,06
SDP 40 Zadymka5545,213581952,63%1028,22
WZ-131G FT6654,004561931,58%907,24
Pawlack Tank6613,635351947,37%819,07
TBT 9723,745331936,84%275,64
DS PZInż5513,064141861,11%1117,95
Type 91 Heavy3196,001781844,44%493,61
Semovente M415397,063291861,11%785,52
LT vz. 383117,762071764,71%481,03
Strv m/40L394,351171735,29%52,76
T-26248,56841643,75%27,27
M36 Jackson6493,003401662,50%770,00
G.Pz. Mk. VI (e)256,50791631,25%64,01
Black Prince II 7576,564621631,25%513,11
Object 752 91349,066651637,50%867,03
XM66F 81720,257581643,75%1846,39
Lorraine 40 t 8742,694771637,50%502,00
Pvlvv fm/42264,671161546,67%111,23
Vz. 44-17900,206351533,33%929,97
Universal Carrier 2-pdr295,401151553,33%258,95
LT-432 8380,404851540,00%428,06
SMV CC-64 Vipera 8994,606301546,67%865,05
Patton the Tank 9619,205061546,67%386,08
T309615,504781435,71%198,42
Pz.Kpfw. II Ausf. G3128,711971464,29%461,15
T-50-2 6214,792931435,71%266,09
M3 Stuart3279,623481361,54%1399,11
60TP Lewandowskiego101148,694951323,08%515,97
T-26G FT289,381111353,85%158,71
Loyd Gun Carriage259,08961346,15%172,12
Pz.Sfl. IVb495,15891315,38%18,52
Lion 10638,924271315,38%187,97
CS-52 LIS 8992,466471353,85%966,91
SPHT 91310,547351361,54%899,67
TKS z n.k.m. 20 mm 268,921601250,00%210,44
Panzerjäger I2119,501131250,00%286,39
AltProto AMX 30 8747,006681258,33%762,33
Fantôme 91029,585991241,67%753,03
IS-7101547,737011136,36%963,34
T-34-2G FT7726,914221118,18%767,71
T-127 3145,911601127,27%263,13
Renault Otsu150,501121040,00%0,00
Somua SAu 404160,801651040,00%174,08
T-1506197,103351070,00%292,57
Pz.Kpfw. I239,40911030,00%0,00
T26E4 SuperPershing 8692,205291040,00%564,59
T-34-85M 6656,305901050,00%1004,10
BZ-74-1 8769,705211040,00%491,71
Vickers Medium Mk. II268,67104955,56%210,46
LT vz. 35283,33122944,44%169,20
T1 Cunningham144,7895955,56%123,74
Pz.Kpfw. 35 (t)2107,22107933,33%321,70
7TP2154,56133944,44%373,15
Strv 103B101061,11542944,44%467,48
T3 HMC251,00102944,44%33,50
Renault FT AC275,78103922,22%32,38
BZ-1668700,44443933,33%498,81
MT-256299,78308955,56%711,01
AM 39 Gendron-Somua 2148,89371966,67%569,79
VK 45.03 71017,67362922,22%1074,61
Vickers Mk. E Type B2148,88137837,50%461,72
BT-7 artillery 3162,63179837,50%366,45
122 TM 81084,13708850,00%1063,87
Strv fm/21173,0090728,57%136,56
Strv m/382131,14185728,57%355,47
M14/412118,29182757,14%318,21
AMX 50 1209903,71617742,86%651,97
T2 Medium Tank279,57138771,43%412,77
Type 89 I-Go/Chi-Ro253,8681728,57%0,00
Panther/M10 7289,14453757,14%317,17
M2 Light2142,673026100,00%665,29
T404175,67186650,00%269,15
Achilles6373,00344650,00%476,28
T-45 2102,5096616,67%249,50
StuG IV 5468,50356633,33%832,86
Kolohousenka118,8052520,00%2,43
Pudel 6527,60518560,00%783,28
Type 62 7230,80247520,00%177,51
Renault FT131,6042520,00%0,00
Kranvagn10956,60621560,00%638,10
CC-46 Pancernik 9916,80416520,00%412,54
Type 3 Ho-Ni III5446,80246520,00%612,25
M4 Improved 5205,0017650,00%218,42
Staghound Mk. III6514,60555580,00%916,68
GSOR the TANK 9738,00589560,00%609,74
Char Mle. 75 9391,60613580,00%446,21
Pz.Sfl. IC 4264,40313560,00%713,07
T-29 3161,209450,00%302,07
AMX Canon d'assaut 105 8948,20433520,00%661,03
Somua SM 8759,4025050,00%472,53
Super Hellcat 7916,40576560,00%1330,73
4TP142,5086425,00%0,00
Renault NC-31131,5074450,00%84,37
M415144,75215475,00%261,00
Wespe363,25156475,00%264,10
Type 689392,25656475,00%281,49
BZT-70 10617,75669450,00%211,25
Gabler’s Destroyer 5139,25278425,00%116,76
Jagdpanzer E 90 91268,75657450,00%884,54
MKA 280,50194450,00%122,06
L-60 285,753304100,00%484,41
Light Mk. VIC 249,001924100,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 5519,50493425,00%1701,14
Chi-Ni292,00194333,33%222,49
M4A3E8 Sherman6334,6720530,00%345,99
AMX 13 757464,3322930,00%678,50
VK 45.02 (P) Ausf. A8278,0021030,00%11,68
T3E2 Medium Tank 3300,00427366,67%1177,58
KV-1 shielded 5836,0054030,00%1849,16
AMR 35 299,6718530,00%219,20
T-116 317,67158333,33%0,00
M16/43 Sahariano 3333,33518366,67%964,03
Vickers 6 ton 234,00172366,67%261,00
Pz.Kpfw. KW I (r) 5581,33679366,67%937,36
King Tiger (Captured) 7702,00504333,33%715,00
AMX M4 mle. 49 Liberté 8610,0026530,00%362,55
43 M. Toldi III 345,337330,00%0,00
Type 64 6336,6725030,00%473,16
Fiat 30001118,50129250,00%439,27
MS-110,002220,00%0,00
SU-1006370,505682100,00%603,83
Type 7110189,00690250,00%141,03
M446198,5010920,00%35,71
AEC Armoured Car5421,50357250,00%717,18
SU-2-122 5136,5013220,00%6,93
Pz.Kpfw. 35 R 2423,0041520,00%1169,23
M3 Light 3156,50327250,00%547,25
FV201 (A45) 7560,007832100,00%747,60
Panzer 58 Mutz 8885,508742100,00%996,87
SU-8550,008010,00%0,00
D23318,005971100,00%1665,28
Hotchkiss H35231,001731100,00%261,00
D12216,004391100,00%1144,29
Pz.Kpfw. II211,001510,00%0,00
SU-76M4479,003441100,00%1324,19
M48A5 Patton10375,0026310,00%0,00
T-703180,007510,00%407,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5606,0010171100,00%1582,94
T-34 with L-11 4126,006510,00%120,74
Convert. Medium Tank T3 396,004521100,00%282,16
Object 283 9349,006541100,00%296,32
KV-1SA 5807,0050610,00%1695,20
Tiger 131 61255,0010731100,00%2455,38
Sexton I 30,001381100,00%261,00
TS-5 80,0024910,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5180,0018610,00%164,54

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 23.07.2021
Otišao: 24.09.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 23.07.2021
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 08.06.2016
Otišao: 15.07.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 29.10.2015
Otišao: 04.05.2016
Pozicija: Novak
Član od: 17.10.2020
Otišao: 23.10.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 18.07.2019
Otišao: 16.10.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.02.2021
Otišao: 18.07.2021