MECADEATH

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.11.2014

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke315270058
Ø Razina6,120,000,009,14
Pobjede1517648,14%00,00%00,00%3458,62%
Izgubljene1588150,37%00,00%00,00%2441,38%
Neriješeno4701,49%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1033732,79%00,00%00,00%2441,38%
Uništenih tenkova237880,7500,0000,00300,52
Odnos razaranja1,120,000,000,88
Otkriveno tenkova190510,6000,0000,00310,53
Počinjena šteta632,970,000,001.345,69
Bodovi zauzimanja552711,7500,0000,00420,72
Obrambeni bodovi210600,6700,0000,0000,00
Iskustvo398,700,000,00625,10
WN7872,400,000,00875,39
WN8860,140,000,001095,58
Ukupno
Bitke31527
Ø Razina6,12
Pobjede1517648,14%
Izgubljene1588150,37%
Neriješeno4701,49%
Preživjele bitke1033732,79%
Uništenih tenkova237880,75
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova190510,60
Počinjena šteta632,97
Bodovi zauzimanja552711,75
Obrambeni bodovi210600,67
Iskustvo398,70
WN7872,40
WN8860,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke58
Ø Razina9,14
Pobjede3458,62%
Izgubljene2441,38%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2441,38%
Uništenih tenkova300,52
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova310,53
Počinjena šteta1.345,69
Bodovi zauzimanja420,72
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo625,10
WN7875,39
WN81095,58
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.121,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo174,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta1.121,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo174,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta325,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo96,000,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede00,00%
Izgubljene3100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova10,33
Počinjena šteta325,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo96,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke388000
Pobjede13434,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene24362,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno112,84%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10126,03%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1710,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova2700,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta446,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja2490,6400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3250,8400,0000,0000,00
Iskustvo284,630,000,000,00
Ukupno
Bitke388
Pobjede13434,54%
Izgubljene24362,63%
Neriješeno112,84%
Preživjele bitke10126,03%
Uništenih tenkova1710,44
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova2700,70
Počinjena šteta446,61
Bodovi zauzimanja2490,64
Obrambeni bodovi3250,84
Iskustvo284,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke246000
Pobjede12952,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11345,93%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno41,63%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10843,90%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1440,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,040,000,000,00
Otkriveno tenkova1730,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta882,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja5642,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7913,2200,0000,0000,00
Iskustvo480,750,000,000,00
Ukupno
Bitke246
Pobjede12952,44%
Izgubljene11345,93%
Neriješeno41,63%
Preživjele bitke10843,90%
Uništenih tenkova1440,59
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova1730,70
Počinjena šteta882,84
Bodovi zauzimanja5642,29
Obrambeni bodovi7913,22
Iskustvo480,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke778000
Pobjede36346,66%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene40652,19%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno91,16%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke27034,70%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3430,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,680,000,000,00
Otkriveno tenkova3730,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta633,770,000,000,00
Bodovi zauzimanja3300,4200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13581,7500,0000,0000,00
Iskustvo344,970,000,000,00
Ukupno
Bitke778
Pobjede36346,66%
Izgubljene40652,19%
Neriješeno91,16%
Preživjele bitke27034,70%
Uništenih tenkova3430,44
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova3730,48
Počinjena šteta633,77
Bodovi zauzimanja3300,42
Obrambeni bodovi13581,75
Iskustvo344,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke77000
Pobjede3241,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4558,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2228,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova330,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova260,3400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.230,230,000,000,00
Bodovi zauzimanja10,0100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi730,9500,0000,0000,00
Iskustvo365,040,000,000,00
Ukupno
Bitke77
Pobjede3241,56%
Izgubljene4558,44%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2228,57%
Uništenih tenkova330,43
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova260,34
Počinjena šteta1.230,23
Bodovi zauzimanja10,01
Obrambeni bodovi730,95
Iskustvo365,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (250)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T404531,89363219255,57%1505,19
M18 Hellcat6626,99400172150,26%1037,78
KV-856654,06449111749,24%1081,02
SU-1006720,85480103155,19%1364,42
Pz.Kpfw. 35 (t)2195,2030395251,58%1136,20
FCM 36 Pak 40 3404,4542780656,45%1355,47
M10 RBFM 5506,2540479645,35%874,20
ISU-15281149,2852872146,19%1144,27
Rheinmetall Skorpion G 8970,0740271242,70%837,14
T675433,2329564448,29%838,80
T-34-85 Rudy 6575,5838263150,71%943,25
Grille 15101182,8540262042,42%634,20
T-28E with F-30 4621,7448460253,16%1617,41
G.W. Panther71043,1442758146,13%1346,32
IS-38869,3654357744,71%854,92
UDES 14 Alt 58753,6046454846,53%705,97
Hummel6749,6742853349,34%1267,74
SU-122-44 7804,9345251149,71%983,97
Rhm.-Borsig Waffenträger8994,9845050846,46%909,99
Achilles6567,9338149850,80%904,95
E 25 7706,0144946749,46%914,98
Tiger II8780,4947044744,74%725,19
Strv S1 8999,4440841548,67%917,68
Jagdpanzer IV6326,1829441241,99%346,05
AMX Canon d'assaut 105 8942,1844440847,79%827,77
Grille5487,1328239737,78%943,14
Waffenträger auf Pz. IV91007,3436138442,19%635,76
T3 HMC2260,5727838147,24%1228,53
Object 70491455,6656737845,50%1067,27
Pz.Kpfw. T 25 5381,2838737648,94%889,08
Strv m/42-57 Alt A.2 6517,4636137451,60%777,18
Pz.Kpfw. III/IV5257,0031933549,85%559,41
E 759902,8554431544,44%619,68
UDES 15/1610988,0949928246,45%541,55
105 leFH18B2 5570,0439226747,57%995,14
VK 30.01 (P)6184,2129226739,33%28,91
Object 268101253,4041025640,23%649,58
SU-130PM 8854,1547925344,27%632,86
Tiger I7447,8639623142,86%334,05
Sturer Emil7672,8045722040,91%742,98
T297765,2747521442,52%750,13
T-109774,2843718549,73%568,66
Cromwell B 6546,6636518348,63%833,42
Leopard Prototyp A9991,4546115944,65%672,00
Ferdinand8751,4642715140,40%561,27
Emil I8868,0447914951,68%801,28
SU-1527609,2945014749,66%728,56
AMX 13 757268,7735014550,34%378,33
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4119,5025714548,28%217,54
VK 30.02 (D)7283,9434414439,58%161,15
IS7676,7240913751,82%778,59
AMX 50 1008827,9240512938,76%638,02
AMX M4 mle. 457643,3047212847,66%662,58
StuG III Ausf. G5137,7322212740,94%50,95
Type T-345292,7825212244,26%631,49
Object 2579996,7442612247,54%736,35
Jagdpanther7481,1637311448,25%484,96
ARL 446553,1242010751,40%854,95
T1 Heavy5454,8545410351,46%875,86
T-34-3 8625,1846610343,69%549,12
IS-3A 8961,7555510249,02%833,25
IS-7101045,9648010143,56%590,23
Jagdpanzer 38(t) Hetzer488,911829632,29%1,10
AMX 12 t6110,142769347,31%103,71
Type 97 Chi-Ha3282,953449258,70%1161,16
UDES 169953,514589231,52%593,52
Löwe 8861,344799234,78%766,75
T26E5 Patriot 8818,884609147,25%854,04
AMX 13 909450,094059036,67%351,56
T26E4 SuperPershing 8612,515238934,83%485,14
ShPTK-TVP 100 8691,695058955,06%611,93
P.43 bis6535,163858856,82%1011,40
G.W. Tiger9919,064288844,32%724,24
SU-855372,173608448,81%786,29
B14185,482658452,38%413,23
VK 75.01 (K) 8725,505348251,22%680,33
Strv 746543,183527746,75%835,37
Pz.Kpfw. I Ausf. C3118,822637753,25%451,23
SU-76G FT4566,843337455,41%1318,22
Nashorn6771,393867437,84%1296,88
Pz.Kpfw. II Luchs4232,082727250,00%729,45
Indien-Panzer8601,934657254,17%637,05
Bishop5436,033897147,89%950,96
Ikv 65 Alt II6584,933146944,93%925,77
Covenanter594,871986953,62%160,06
Object 252U Defender 8908,284386942,03%764,54
Emil II9826,374696838,24%410,57
Caernarvon Action X 8595,854646646,97%518,72
Wespe3182,342036451,56%610,85
BDR G1 B5297,593346344,44%389,74
AMX ELC bis5185,563856256,45%532,93
IS-2 7721,434326053,33%812,21
Type 2597 Chi-Ha3246,533645959,32%1003,22
FV3046401,583355944,07%559,30
Ram II 5315,412875952,54%664,40
Pz.Sfl. IVc5511,694945860,34%1405,60
AMX 105 AM mle. 474400,072565646,43%1265,83
Pz.Kpfw. 38 (t)343,021155448,15%65,88
SU-86407,833095442,59%360,28
Pz.Kpfw. II253,451015343,40%30,00
MS-11201,192105350,94%1210,56
T-29 3267,962945367,92%1089,35
AT 86410,423465253,85%566,74
KV-15171,542845244,23%115,49
AT 25308,922525150,98%598,15
SU-122A5269,182225150,98%478,90
M5A1 Stuart4174,333164961,22%541,79
Ikv 1035290,432354942,86%525,87
Marder 38T4367,563654837,50%801,44
E 100101032,674674643,48%551,31
M66387,823924557,78%519,88
Lorraine 155 mle. 518759,774544445,45%650,94
Renault UE 573117,931214146,34%170,65
T28 Prototype8741,373784136,59%525,04
Archer5317,322394143,90%515,29
D23112,482194062,50%355,34
SU-100M17584,484344055,00%696,31
A-205130,721883946,15%240,40
M3 Lee4139,462203941,03%251,36
Sav m/434351,492833943,59%979,98
SU-85B4342,793923855,26%828,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5419,373343850,00%1070,75
AMX 13 F3 AM6571,574093748,65%738,58
KV-220-2 5575,846163743,24%875,70
T-284149,741723560,00%373,38
Alecto4236,062683345,45%521,77
SU-54153,811833256,25%283,16
Bat.-Châtillon Bourrasque 8590,324493151,61%494,14
Birch Gun4214,971983060,00%824,01
Super Hellcat 7499,033483036,67%412,46
Leichttraktor137,761192948,28%67,99
S-517676,866642875,00%821,71
Object 268 Version V 10740,966182850,00%345,53
T1 Cunningham1136,812062744,44%676,20
Panzerjäger I232,37652725,93%0,00
T698546,446102762,96%621,49
VK 16.02 Leopard5167,152572646,15%328,07
AMR 35 2200,193632661,54%956,95
AC 1 Sentinel 4268,812702642,31%739,47
P.43 ter7493,283582540,00%524,25
O-I Experimental5350,842762552,00%520,26
Lago4313,463072466,67%1158,64
M10 Wolverine5369,213422429,17%588,59
LTP 3181,502222441,67%713,47
T328464,743642343,48%286,45
SU-76M4296,522592334,78%668,37
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3293,225812356,52%631,84
T25/27408,622822147,62%371,04
T-44-100 8747,293282128,57%556,96
Cruiser Mk. IV475,401382045,00%44,64
M446398,853892065,00%629,48
Valentine AT4224,952641952,63%549,21
BT-7462,781111838,89%1,13
Matilda4325,672431827,78%684,09
M4A3E8 Sherman6559,335091844,44%902,32
SDP 44 Burza6707,174711855,56%1216,22
GSR 3301 Setter7251,004111833,33%246,21
Type 95 Heavy4146,651711752,94%324,80
Type 91 Heavy3164,761711758,82%490,60
Lorraine 155 mle. 507642,764721735,29%521,21
SU-26378,591251741,18%29,83
T92 8233,592981735,29%116,48
leKpz M 41 90 mm 8512,713561741,18%666,21
Somua SAu 404180,061981656,25%368,30
T-463257,872221560,00%1167,55
LT-432 8299,603671546,67%336,26
M54 Renegade 8690,934401546,67%510,85
Renault Otsu1192,641901414,29%816,80
M2 Medium Tank336,571311435,71%0,00
M8A14184,071721435,71%199,64
FV230 Canopener10713,864481421,43%178,16
Carro d'assalto P.887599,233111323,08%512,31
Pz.Sfl. IC 4441,232821330,77%1050,10
P.435401,252811258,33%1054,92
SU-1018603,334721241,67%440,11
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6299,834091258,33%605,74
MKA 2420,924401225,00%1615,93
Strv m/425172,361551127,27%154,66
Type 586434,363961136,36%555,62
O-I6621,184451136,36%911,90
T56 GMC3123,551171127,27%161,21
KV-26179,001741118,18%0,27
AMX 13 10510396,452921118,18%126,11
Vickers Medium Mk. I184,001141050,00%299,67
ISU-122S 7899,204061050,00%1284,35
T207442,22407922,22%330,16
M7 Priest3109,44104944,44%115,90
Marder II3196,78299966,67%606,05
Challenger7595,11325944,44%600,11
Bat.-Châtillon 12 t8178,78318955,56%200,50
Pz.Kpfw. II Ausf. D 263,00227944,44%70,57
Cruiser Mk. I1124,25200875,00%675,66
StuG III Ausf. B4403,75389850,00%950,09
STG 8784,38371812,50%620,41
Churchill III 5507,00667825,00%708,17
Kolohousenka1124,00194757,14%536,60
Pz.Kpfw. III Ausf. J4255,14363785,71%743,33
Charioteer8463,29325742,86%254,44
M6A2E1 8801,00689757,14%890,57
T34 B 8328,0020370,00%68,75
SU-18272,00112633,33%173,03
Type 4 Heavy9432,6723560,00%72,15
Semovente M43 Bassotto6275,17213633,33%143,01
AT-12220,00161633,33%807,08
Type 89 I-Go/Chi-Ro282,33123650,00%155,14
Cruiser Mk. II2136,33171633,33%351,71
FV215b (183) 101275,67488633,33%587,41
Object 430U10680,33526650,00%345,61
T-34 shielded 5295,50390633,33%442,35
M24E2 Super Chaffee 6302,33233633,33%548,11
T1E6 278,00295683,33%368,17
SDP 57 Gowika7429,40396580,00%529,59
LT vz. 352223,75171425,00%940,01
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5484,2540240,00%857,24
Panhard EBR 75 (FL 10) 8247,25307425,00%99,71
T-50-2 6208,0017940,00%239,98
BT-7 artillery 3223,50364475,00%813,76
43 M. Toldi III 3163,75216450,00%708,25
BT-22104,00240366,67%487,99
Leo7418,6721430,00%342,62
Lorraine 39L AM361,67225333,33%0,00
SU-14-28171,67403366,67%261,00
Convert. Medium Tank T3 3182,0023330,00%315,66
TOG II* 6646,004403100,00%1109,40
Fiat 30001151,5014320,00%617,68
Renault FT10,0049250,00%83,60
M14/412238,50228250,00%852,27
Renault FT 75 BS295,00138250,00%386,66
4TP1152,0015620,00%513,11
D1291,001982100,00%432,31
Crusader635,0013020,00%0,00
Churchill VII6446,506652100,00%759,26
T2 Medium Tank2128,00326250,00%531,77
Universal Carrier 2-pdr2295,00311250,00%1224,27
T-34 with L-11 4201,50333250,00%481,48
T-116 366,00186250,00%111,42
Lago M38 3387,507102100,00%1035,01
T7 Combat Car 28,506620,00%0,00
ELC EVEN 90 897,00373250,00%123,01
Fantôme 9839,509102100,00%764,20
TKS z n.k.m. 20 mm 2261,004111100,00%1665,15
Type 1 Chi-He4211,0015910,00%351,89
Sturmpanzer I Bison30,001421100,00%261,00
AMX 404200,003071100,00%713,19
Renault FT AC2192,002501100,00%824,66
Jagdtiger9494,0028110,00%90,48
Crusader 5.5-in. SP7442,0036910,00%359,01
Leopard 1102900,0040710,00%2362,46
L-60 20,003610,00%0,00
Valiant 5105,0016110,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 03.11.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.11.2014
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.02.2014