Luki179

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.02.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke30659000
Ø Razina6,850,000,000,00
Pobjede1694955,28%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1334543,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno3651,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke998432,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova334171,0900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,620,000,000,00
Otkriveno tenkova461881,5100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.118,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja417471,3600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi354151,1600,0000,0000,00
Iskustvo644,460,000,000,00
WN71486,300,000,000,00
WN81997,560,000,000,00
Ukupno
Bitke30659
Ø Razina6,85
Pobjede1694955,28%
Izgubljene1334543,53%
Neriješeno3651,19%
Preživjele bitke998432,56%
Uništenih tenkova334171,09
Odnos razaranja1,62
Otkriveno tenkova461881,51
Počinjena šteta1.118,53
Bodovi zauzimanja417471,36
Obrambeni bodovi354151,16
Iskustvo644,46
WN71486,30
WN81997,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.697,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo522,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta1.697,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo522,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede250,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene250,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke375,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova20,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta281,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo493,250,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede250,00%
Izgubljene250,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke375,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova20,50
Počinjena šteta281,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo493,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke353000
Pobjede20858,92%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13638,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno92,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12134,28%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3290,9300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,420,000,000,00
Otkriveno tenkova5441,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta717,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja5551,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1050,3000,0000,0000,00
Iskustvo392,640,000,000,00
Ukupno
Bitke353
Pobjede20858,92%
Izgubljene13638,53%
Neriješeno92,55%
Preživjele bitke12134,28%
Uništenih tenkova3290,93
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova5441,54
Počinjena šteta717,80
Bodovi zauzimanja5551,57
Obrambeni bodovi1050,30
Iskustvo392,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke131000
Pobjede7658,02%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5541,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6247,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1140,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,650,000,000,00
Otkriveno tenkova920,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.405,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja2862,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4503,4400,0000,0000,00
Iskustvo833,210,000,000,00
Ukupno
Bitke131
Pobjede7658,02%
Izgubljene5541,98%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke6247,33%
Uništenih tenkova1140,87
Odnos razaranja1,65
Otkriveno tenkova920,70
Počinjena šteta1.405,17
Bodovi zauzimanja2862,18
Obrambeni bodovi4503,44
Iskustvo833,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke320000
Pobjede18256,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13140,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno72,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10934,06%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2860,8900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,360,000,000,00
Otkriveno tenkova4621,4400,0000,0000,00
Počinjena šteta843,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja2340,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6021,8800,0000,0000,00
Iskustvo665,710,000,000,00
Ukupno
Bitke320
Pobjede18256,88%
Izgubljene13140,94%
Neriješeno72,19%
Preživjele bitke10934,06%
Uništenih tenkova2860,89
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova4621,44
Počinjena šteta843,82
Bodovi zauzimanja2340,73
Obrambeni bodovi6021,88
Iskustvo665,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke68000
Pobjede3754,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3145,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2739,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova460,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,120,000,000,00
Otkriveno tenkova460,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.550,620,000,000,00
Bodovi zauzimanja110,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi360,5300,0000,0000,00
Iskustvo762,440,000,000,00
Ukupno
Bitke68
Pobjede3754,41%
Izgubljene3145,59%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2739,71%
Uništenih tenkova460,68
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova460,68
Počinjena šteta1.550,62
Bodovi zauzimanja110,16
Obrambeni bodovi360,53
Iskustvo762,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (196)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5778,69464159559,44%2881,01
Churchill I5922,64776113863,18%2938,29
Jagdpanther7993,5939898756,33%1593,77
T26E4 SuperPershing 81543,4497989658,71%2598,38
KV-8561058,0862978362,07%2413,76
Ferdinand81537,8842777948,52%1879,94
M4 Sherman5696,9061268861,05%2384,48
WZ-1317790,8378357054,91%1844,62
Lorraine 155 mle. 5181389,2664155352,62%1661,47
G.W. Tiger91558,1860253748,98%1673,03
E 5091723,2780346857,26%1884,71
E 7591841,2273645853,49%2089,34
M10391932,2984845153,44%2197,20
IS-381682,1575340855,88%2323,10
FV4202 81396,5285840650,25%1967,09
IS-271434,3392539559,49%2473,07
T-5491666,3686839356,23%2067,38
IS71398,5059736953,93%2358,25
VK 30.01 (P)6674,1940334055,88%1401,83
ST-I92086,9393333758,75%2467,21
O-I61120,2487232460,19%2455,19
M18 Hellcat6999,6564431958,93%2202,23
Caernarvon81327,5280829550,17%1761,56
Cromwell6976,6288128961,94%2549,15
Hummel61269,8047728252,13%2138,29
AMX 13 909961,4869528247,87%1438,77
T-1091783,3682327859,71%1974,85
O-Ni71249,2685027652,90%1782,73
Tiger II81410,8751427350,55%1968,39
Type 586884,4177727363,37%2356,66
WZ-1328897,2268326547,55%1588,39
T-54 ltwt.9977,8275725649,22%1526,37
KV-15752,6947325558,43%1883,56
Conqueror91764,8179524448,77%1668,51
Leopard Prototyp A91516,4575424250,00%1532,36
Jagdpanzer IV6532,9929424151,45%957,81
AMX 50 10081624,2085024155,60%2157,13
AMX 12 t6514,5644524051,25%1506,93
59-166545,8447323052,61%1646,49
Waffenträger auf Pz. IV91918,3274422850,00%1754,85
G.W. Panther71712,8958422650,00%2208,31
T-4481317,1490122559,11%2294,63
Lorraine 155 mle. 5071504,3457522456,25%2224,36
T-505127,8929422449,11%251,80
T2971398,0175122357,40%2183,54
Panther II81225,7159622156,56%1902,59
M41 Walker Bulldog8742,0777021853,21%1508,68
VK 36.01 (H)6732,3840221553,95%1485,83
KV-481379,5759721458,88%2055,39
Tiger I71004,7545821152,61%1484,36
T6981471,3283420851,92%2270,35
Type 4 Chi-To6971,6978420757,00%2415,56
T-345602,3353820659,71%2161,20
Spähpanzer Ru 2519959,7776320554,63%1570,40
Jagdtiger92042,0382920254,95%1954,69
T56 GMC3531,6237719963,82%2704,87
Indien-Panzer81384,2383619155,50%2159,07
Panther7788,5040718751,34%1339,02
Rhm.-Borsig Waffenträger81790,5284618760,43%2242,74
BDR G1 B5872,7666818658,60%2559,65
Škoda T 40 6840,7171117055,88%1982,22
T28 Prototype81689,4981315954,09%2088,31
T-437791,7940915546,45%1269,21
M446857,4664315554,84%1670,62
11081341,6678315150,99%1709,44
STA-181376,4785115056,67%2215,31
StuG III Ausf. G5416,5822314844,59%833,35
VK 30.01 (H)5599,1035214852,03%1234,37
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4244,9020714761,90%669,46
VK 45.02 (P) Ausf. B91765,0583214656,16%1958,07
T25/271285,0149314553,10%2311,58
Type 5 Chi-Ri71172,8581513756,93%2302,75
VK 45.02 (P) Ausf. A81631,9786713253,79%2483,39
Bat.-Châtillon 25 t AP91760,3186313153,44%2215,33
Pz.Sfl. IVc5622,8259213059,23%1795,54
VK 16.02 Leopard5141,0223212851,56%330,70
SU-1006693,0846912744,88%1117,55
TVP VTU Koncept81162,8578612551,20%1827,51
VK 30.02 (D)7745,7448012450,00%1174,82
KV-371102,6551812459,68%1760,27
VK 30.02 (M)6975,5380512455,65%2444,14
T3091966,0070412043,33%1740,15
AMX M4 mle. 4571151,2974711949,58%1732,04
T54E191713,3380611955,46%1749,09
M1271049,2563511852,54%1427,75
LTTB8874,7287011762,39%1981,07
T-34-856573,9633711450,88%1071,15
Churchill Gun Carrier6732,3853911448,25%1388,11
T3281447,7187711260,71%2105,62
M26 Pershing81380,9591411262,50%2332,88
Tiger (P)71177,7748711148,65%1919,73
ARL 4461060,4477410959,63%2387,50
O-Ho81341,7980110757,94%1598,97
Type T-345602,3543510467,31%2223,71
Centurion Mk. 7/191618,0380810455,77%1763,27
Centurion Mk. I81273,2578410250,00%1968,74
AMX 13 757599,5873010053,00%1233,42
Sturer Emil7881,875779847,96%1291,87
Panzerjäger I2206,411909658,33%862,96
T2071009,356109256,52%1700,48
Emil I81496,088459258,70%1916,62
Škoda T 256867,167368952,81%2140,92
AMX 13 105 AM mle. 505625,402708847,73%1578,69
Comet71260,349408860,23%2753,68
Pz.Kpfw. III/IV5363,932978844,32%855,44
T376813,498618862,50%3049,05
Black Prince71209,408348653,49%2001,21
Pz.Kpfw. III Ausf. J4161,351908644,19%372,07
SU-855563,102708247,56%1315,30
Leo71028,358178251,22%1917,16
M5A1 Stuart4474,784118066,25%2795,76
T216458,105437346,58%1230,62
MT-256398,586167356,16%1134,88
Maus102185,797657254,17%1922,99
Nashorn6818,015907251,39%1460,25
Grille5736,382997149,30%1714,69
O-I Experimental5958,627687156,34%2257,59
M24 Chaffee5559,007386960,87%2526,05
Konštrukta T-34/10071068,198146755,22%1891,78
Marder II3277,622766656,06%890,01
M10 Wolverine5707,173476547,69%1925,41
T71 DA7701,587596556,92%1549,20
T1 Heavy Tank5661,834256363,49%1779,27
Churchill VII6769,435566355,56%1493,92
Centurion Action X101451,647006152,46%1145,67
A-4471098,277895962,71%2198,85
Bat.-Châtillon 12 t8934,837435950,85%1828,60
M4A3E2 Sherman Jumbo6844,325585664,29%2107,03
Spähpanzer SP I C71058,637825448,15%2491,69
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4233,132635349,06%967,91
Pz.Kpfw. II2125,501585257,69%576,04
M3 Lee4323,922455246,15%1156,82
T-1506646,963685152,94%1132,26
Pz.Kpfw. II Luchs496,001424938,78%79,37
Strv 746830,606894847,92%1655,55
M66997,115234755,32%2119,48
Škoda T 245462,804634643,48%1294,55
Type 3 Chi-Nu5551,875304652,17%1692,79
AT 771275,738404560,00%1846,05
Wespe3306,031694050,00%1210,36
Pz.Kpfw. 38 (t)3127,001633958,97%397,23
VK 28.016443,155993953,85%1207,84
M41 HMC5581,924703852,63%990,89
M75561,535413661,11%2791,97
Pz.Kpfw. 35 (t)2159,571623545,71%688,29
Lorraine 39L AM3412,711883438,24%1456,91
T-284394,392723354,55%1487,30
SU-85B4451,422703351,52%1224,08
Pz.Kpfw. III Ausf. E3115,551563151,61%360,00
M374364,973632948,28%1309,47
KV-26750,713462842,86%1141,57
Crusader5496,155502665,38%1652,89
Leichttraktor154,231362657,69%181,21
A-436825,818712669,23%2059,42
A-204105,602142544,00%221,81
Cruiser Mk. II3256,402462560,00%1184,64
T404550,543532466,67%1934,17
WZ-111 model 1-491500,057112254,55%1317,14
Type 5 Ke-Ho4418,775112272,73%1834,42
T-463232,232392254,55%1157,92
FCM 36 Pak 40 3467,332612133,33%1731,03
AMX 404315,743261963,16%2091,61
Renault FT AC2465,723281866,67%2786,56
Type 64 6730,897281855,56%2253,67
BT-22301,062861741,18%2289,97
ST vz. 394274,814181656,25%993,43
T675666,006211546,67%1748,04
T110E5101430,007301560,00%1075,37
Marder 38T4797,938331560,00%3295,06
Škoda T 5091320,856851346,15%1037,36
Type 95 Heavy4442,464861361,54%1701,46
T2 Light Tank 2219,314511346,15%1263,30
B14156,001471136,36%256,80
Covenanter4485,095991163,64%3001,16
M2 Medium Tank3217,00239966,67%987,52
Cruiser Mk. I2284,78214922,22%1470,68
Heavy Tank No. VI 61035,56720955,56%2023,62
T25 Pilot Number 1 81223,22791944,44%1538,47
T7 Combat Car 295,75271862,50%524,80
M5 Stuart4367,86504742,86%1569,09
T3 HMC2252,14157742,86%947,72
D23215,67166650,00%722,34
Hotchkiss H352298,60367540,00%2277,67
Valentine4397,60334540,00%1742,61
Object 41681512,80711540,00%1461,61
T2 Medium Tank2220,50260475,00%1323,29
SU-76M3251,50182425,00%650,75
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2137,50371450,00%655,03
LTP 3433,677323100,00%2630,04
T-34-85M 61494,671154366,67%3454,02
BT-73423,00314250,00%2735,54
T-262149,50166250,00%667,59
IS-4103003,50916250,00%2670,77
T 55A 91736,00883250,00%1427,04
T-62A101029,0052410,00%572,78
Light Mk. VIC 225,007610,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 23.02.2017
Pozicija: Intendant
Član od: 13.01.2013
Otišao: 21.02.2017
Cookies help delivering this services. Uči više  Close