cookie_text Uči više

Luki179

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.02.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke30233000
Ø Razina6,820,000,000,00
Pobjede1673455,35%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1313643,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno3631,20%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke984632,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova330381,0900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,620,000,000,00
Otkriveno tenkova455751,5100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.114,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja415111,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi350181,1600,0000,0000,00
Iskustvo643,190,000,000,00
WN71489,570,000,000,00
WN82002,030,000,000,00
Ukupno
Bitke30233
Ø Razina6,82
Pobjede1673455,35%
Izgubljene1313643,45%
Neriješeno3631,20%
Preživjele bitke984632,57%
Uništenih tenkova330381,09
Odnos razaranja1,62
Otkriveno tenkova455751,51
Počinjena šteta1.114,25
Bodovi zauzimanja415111,37
Obrambeni bodovi350181,16
Iskustvo643,19
WN71489,57
WN82002,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u: 18.07.2011 20:36
Posljednja bitka: 01.01.2018 13:48
Zadnje ažuriranje: 22.02.2018 17:18

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke353000
Pobjede20858,92%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13638,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno92,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12134,28%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3290,9300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,420,000,000,00
Otkriveno tenkova5441,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta717,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja5551,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1050,3000,0000,0000,00
Iskustvo392,640,000,000,00
Ukupno
Bitke353
Pobjede20858,92%
Izgubljene13638,53%
Neriješeno92,55%
Preživjele bitke12134,28%
Uništenih tenkova3290,93
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova5441,54
Počinjena šteta717,80
Bodovi zauzimanja5551,57
Obrambeni bodovi1050,30
Iskustvo392,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke131000
Pobjede7658,02%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5541,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6247,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1140,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,650,000,000,00
Otkriveno tenkova920,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.405,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja2862,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4503,4400,0000,0000,00
Iskustvo833,210,000,000,00
Ukupno
Bitke131
Pobjede7658,02%
Izgubljene5541,98%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke6247,33%
Uništenih tenkova1140,87
Odnos razaranja1,65
Otkriveno tenkova920,70
Počinjena šteta1.405,17
Bodovi zauzimanja2862,18
Obrambeni bodovi4503,44
Iskustvo833,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke320000
Pobjede18256,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13140,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno72,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10934,06%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2860,8900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,360,000,000,00
Otkriveno tenkova4621,4400,0000,0000,00
Počinjena šteta843,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja2340,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6021,8800,0000,0000,00
Iskustvo665,710,000,000,00
Ukupno
Bitke320
Pobjede18256,88%
Izgubljene13140,94%
Neriješeno72,19%
Preživjele bitke10934,06%
Uništenih tenkova2860,89
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova4621,44
Počinjena šteta843,82
Bodovi zauzimanja2340,73
Obrambeni bodovi6021,88
Iskustvo665,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke62000
Pobjede3353,23%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2946,77%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2641,94%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova450,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,250,000,000,00
Otkriveno tenkova450,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.547,020,000,000,00
Bodovi zauzimanja110,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi360,5800,0000,0000,00
Iskustvo750,420,000,000,00
Ukupno
Bitke62
Pobjede3353,23%
Izgubljene2946,77%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2641,94%
Uništenih tenkova450,73
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova450,73
Počinjena šteta1.547,02
Bodovi zauzimanja110,18
Obrambeni bodovi360,58
Iskustvo750,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (192)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5778,69464159559,44%2887,39
Churchill I5922,64776113863,18%2948,43
Jagdpanther7993,5939898756,33%1592,76
T26E4 SuperPershing 81543,4497989658,71%2587,25
KV-8561058,0862978362,07%2412,76
Ferdinand81537,8842777948,52%1869,58
M4 Sherman5696,9061268861,05%2366,44
WZ-1317790,8378357054,91%1867,92
G.W. Tiger91557,3160353449,06%1685,67
Lorraine 155 mle. 5181402,5363853352,53%1666,98
E 5091723,2780346857,26%1898,86
E 7591841,2273645853,49%2080,41
M10391932,2984845153,44%2195,42
IS-381683,4675140755,77%2304,02
IS-271434,3392539559,49%2462,76
T-5491666,3686839356,23%2067,75
FV4202 81389,9585538550,91%1943,05
IS71398,5759236553,42%2344,67
VK 30.01 (P)6674,1940334055,88%1411,27
ST-I92086,9393333758,75%2468,82
O-I61120,2487232460,19%2419,41
M18 Hellcat6999,6564431958,93%2199,20
Caernarvon81327,5280829550,17%1799,12
Cromwell6976,6288128961,94%2541,82
Hummel61269,8047728252,13%2136,05
T-1091783,3682327859,71%1967,37
O-Ni71249,2685027652,90%1768,91
Tiger II81410,8751427350,55%1966,49
Type 586884,4177727363,37%2358,24
AMX 13 909966,2569525647,27%1478,25
KV-15752,6947325558,43%1888,74
Conqueror91764,8179524448,77%1697,42
T-54 ltwt.9963,2875724449,18%1484,14
Leopard Prototyp A91516,4575424250,00%1533,14
Jagdpanzer IV6532,9929424151,45%961,20
AMX 50 10081624,2085024155,60%2147,52
AMX 12 t6514,5644524051,25%1540,16
WZ-1328927,6370023949,37%1661,02
59-166545,8447323052,61%1676,50
Waffenträger auf Pz. IV91918,3274422850,00%1749,80
G.W. Panther71712,8958422650,00%2199,02
Lorraine 155 mle. 5071504,3457522456,25%2219,24
T-505127,8929422449,11%244,60
T2971398,0175122357,40%2175,76
T-4481308,2690222059,09%2325,24
M41 Walker Bulldog8742,0777021853,21%1501,09
VK 36.01 (H)6732,3840221553,95%1487,22
KV-481379,5759721458,88%2055,85
Panther II81232,1959321257,08%1930,97
Tiger I71004,7545821152,61%1476,55
T6981471,3283420851,92%2255,95
Type 4 Chi-To6971,6978420757,00%2415,26
T-345602,3353820659,71%2154,24
Jagdtiger92042,0382920254,95%1954,95
T56 GMC3531,6237719963,82%2718,57
Indien-Panzer81384,2383619155,50%2156,74
Spähpanzer Ru 2519943,9076819055,26%1535,49
Panther7788,5040718751,34%1340,11
Rhm.-Borsig Waffenträger81790,5284618760,43%2210,07
BDR G1 B5872,7666818658,60%2564,84
Škoda T 40 6840,7171117055,88%1958,57
T28 Prototype81689,4981315954,09%2085,38
T-437791,7940915546,45%1273,55
M446857,4664315554,84%1677,23
11081341,6678315150,99%1701,11
STA-181376,4785115056,67%2210,69
StuG III Ausf. G5416,5822314844,59%835,01
VK 30.01 (H)5599,1035214852,03%1236,12
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4244,9020714761,90%670,07
VK 45.02 (P) Ausf. B91765,0583214656,16%1952,54
T25/271285,0149314553,10%2324,10
Type 5 Chi-Ri71172,8581513756,93%2300,93
VK 45.02 (P) Ausf. A81631,9786713253,79%2481,42
Pz.Sfl. IVc5622,8259213059,23%1799,46
VK 16.02 Leopard5141,0223212851,56%337,71
Bat.-Châtillon 25 t AP91743,4586312853,91%2175,20
SU-1006693,0846912744,88%1117,11
TVP VTU Koncept81162,8578612551,20%1816,71
VK 30.02 (D)7745,7448012450,00%1183,20
KV-371102,6551812459,68%1757,91
VK 30.02 (M)6975,5380512455,65%2449,96
AMX M4 mle. 4571151,2974711949,58%1730,53
M1271049,2563511852,54%1414,88
LTTB8874,7287011762,39%1971,33
T-34-856573,9633711450,88%1071,55
Churchill Gun Carrier6732,3853911448,25%1393,21
T3281447,7187711260,71%2100,50
M26 Pershing81380,9591411262,50%2317,96
Tiger (P)71177,7748711148,65%1909,58
ARL 4461060,4477410959,63%2379,88
T54E191742,1581910657,55%1796,68
Type T-345602,3543510467,31%2225,31
Centurion Mk. 7/191618,0380810455,77%1770,78
Centurion Mk. I81273,2578410250,00%1967,81
AMX 13 757599,5873010053,00%1268,36
Sturer Emil7881,875779847,96%1292,21
Panzerjäger I2206,411909658,33%862,86
T2071009,356109256,52%1706,17
Škoda T 256867,167368952,81%2128,07
AMX 13 105 AM mle. 505625,402708847,73%1586,69
Comet71260,349408860,23%2750,69
Pz.Kpfw. III/IV5363,932978844,32%859,39
T376813,498618862,50%3027,29
Black Prince71209,408348653,49%1999,31
Pz.Kpfw. III Ausf. J4161,351908644,19%374,57
SU-855563,102708247,56%1319,41
Leo71028,358178251,22%1891,88
M5A1 Stuart4474,784118066,25%2848,18
T216458,105437346,58%1258,58
MT-256398,586167356,16%1144,04
Nashorn6818,015907251,39%1459,28
Grille5736,382997149,30%1716,05
O-I Experimental5958,627687156,34%2228,69
M24 Chaffee5559,007386960,87%2515,39
Konštrukta T-34/10071068,198146755,22%1879,50
Marder II3277,622766656,06%893,73
M10 Wolverine5707,173476547,69%1928,45
T71 DA7701,587596556,92%1578,41
T3091996,597356448,44%1769,79
T1 Heavy Tank5661,834256363,49%1784,08
Churchill VII6769,435566355,56%1495,30
Centurion Action X101451,647006152,46%1141,15
O-Ho81363,058215855,17%1638,83
M4A3E2 Sherman Jumbo6844,325585664,29%2104,72
Spähpanzer SP I C71058,637825448,15%2466,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4233,132635349,06%1003,78
Emil I81433,008465261,54%1750,04
Pz.Kpfw. II2125,501585257,69%579,03
M3 Lee4323,922455246,15%1162,02
T-1506646,963685152,94%1132,67
Pz.Kpfw. II Luchs496,001424938,78%87,25
Strv 746830,606894847,92%1634,27
M66997,115234755,32%2120,95
Škoda T 245462,804634643,48%1291,13
Type 3 Chi-Nu5551,875304652,17%1694,84
AT 771275,738404560,00%1840,36
Bat.-Châtillon 12 t8954,957364146,34%1707,00
Wespe3306,031694050,00%1216,96
A-4471107,457594057,50%2173,18
Pz.Kpfw. 38 (t)3127,001633958,97%409,54
VK 28.016443,155993953,85%1212,45
M41 HMC5581,924703852,63%988,13
M75561,535413661,11%2798,28
Pz.Kpfw. 35 (t)2159,571623545,71%689,63
Lorraine 39L AM3412,711883438,24%1460,25
Maus102141,268463455,88%1867,18
T-284394,392723354,55%1496,45
SU-85B4451,422703351,52%1225,22
Pz.Kpfw. III Ausf. E3115,551563151,61%368,48
M374364,973632948,28%1313,67
KV-26750,713462842,86%1138,20
Crusader5496,155502665,38%1653,19
Leichttraktor154,231362657,69%180,67
A-436825,818712669,23%2058,56
A-204105,602142544,00%222,22
Cruiser Mk. II3256,402462560,00%1197,01
T404550,543532466,67%1935,59
Type 5 Ke-Ho4418,775112272,73%1837,10
T-463232,232392254,55%1169,66
FCM 36 Pak 40 3467,332612133,33%1729,56
AMX 404315,743261963,16%2123,90
Renault FT AC2465,723281866,67%2790,04
Type 64 6730,897281855,56%2267,76
BT-22301,062861741,18%2297,85
ST vz. 394274,814181656,25%996,47
T675666,006211546,67%1740,38
Marder 38T4797,938331560,00%3308,90
Type 95 Heavy4442,464861361,54%1719,36
T2 Light Tank 2219,314511346,15%1289,34
T110E5101603,427261258,33%1218,31
B14156,001471136,36%262,87
Covenanter4485,095991163,64%3015,94
M2 Medium Tank3217,00239966,67%997,79
Cruiser Mk. I2284,78214922,22%1465,77
Heavy Tank No. VI 61035,56720955,56%2007,68
T7 Combat Car 295,75271862,50%529,93
M5 Stuart4367,86504742,86%1573,45
T3 HMC2252,14157742,86%949,47
D23215,67166650,00%726,38
T25 Pilot Number 1 81173,50856650,00%1365,33
Hotchkiss H352298,60367540,00%2289,28
Valentine4397,60334540,00%1748,26
T2 Medium Tank2220,50260475,00%1322,42
SU-76M3251,50182425,00%653,54
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2137,50371450,00%656,96
LTP 3433,677323100,00%2631,45
T-34-85M 61494,671154366,67%3465,47
BT-73423,00314250,00%2778,45
T-262149,50166250,00%669,45
IS-4103003,50916250,00%2664,79
T-62A101029,0052410,00%568,78
Light Mk. VIC 225,007610,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 23.02.2017
Pozicija: Intendant
Član od: 13.01.2013
Otišao: 21.02.2017