cookie_text Uči više

Luki179

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.02.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke306590035
Ø Razina6,850,000,009,03
Pobjede1694955,28%00,00%00,00%1851,43%
Izgubljene1334543,53%00,00%00,00%1645,71%
Neriješeno3651,19%00,00%00,00%12,86%
Preživjele bitke998432,56%00,00%00,00%1131,43%
Uništenih tenkova334171,0900,0000,00300,86
Odnos razaranja1,620,000,001,25
Otkriveno tenkova461881,5100,0000,00561,60
Počinjena šteta1.118,530,000,001.594,43
Bodovi zauzimanja417471,3600,0000,0040,11
Obrambeni bodovi354151,1600,0000,00130,37
Iskustvo644,460,000,00547,17
WN71486,300,000,001193,82
WN81996,790,000,001703,41
Ukupno
Bitke30659
Ø Razina6,85
Pobjede1694955,28%
Izgubljene1334543,53%
Neriješeno3651,19%
Preživjele bitke998432,56%
Uništenih tenkova334171,09
Odnos razaranja1,62
Otkriveno tenkova461881,51
Počinjena šteta1.118,53
Bodovi zauzimanja417471,36
Obrambeni bodovi354151,16
Iskustvo644,46
WN71486,30
WN81996,79
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke35
Ø Razina9,03
Pobjede1851,43%
Izgubljene1645,71%
Neriješeno12,86%
Preživjele bitke1131,43%
Uništenih tenkova300,86
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova561,60
Počinjena šteta1.594,43
Bodovi zauzimanja40,11
Obrambeni bodovi130,37
Iskustvo547,17
WN71193,82
WN81703,41
Izrađeno u: 18.07.2011 20:36
Posljednja bitka: 29.04.2018 15:17
Zadnje ažuriranje: 21.05.2018 11:45

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.697,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo522,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta1.697,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo522,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede250,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene250,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke375,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova20,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta281,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo493,250,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede250,00%
Izgubljene250,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke375,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova20,50
Počinjena šteta281,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo493,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke353000
Pobjede20858,92%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13638,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno92,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12134,28%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3290,9300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,420,000,000,00
Otkriveno tenkova5441,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta717,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja5551,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1050,3000,0000,0000,00
Iskustvo392,640,000,000,00
Ukupno
Bitke353
Pobjede20858,92%
Izgubljene13638,53%
Neriješeno92,55%
Preživjele bitke12134,28%
Uništenih tenkova3290,93
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova5441,54
Počinjena šteta717,80
Bodovi zauzimanja5551,57
Obrambeni bodovi1050,30
Iskustvo392,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke131000
Pobjede7658,02%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5541,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6247,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1140,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,650,000,000,00
Otkriveno tenkova920,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.405,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja2862,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4503,4400,0000,0000,00
Iskustvo833,210,000,000,00
Ukupno
Bitke131
Pobjede7658,02%
Izgubljene5541,98%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke6247,33%
Uništenih tenkova1140,87
Odnos razaranja1,65
Otkriveno tenkova920,70
Počinjena šteta1.405,17
Bodovi zauzimanja2862,18
Obrambeni bodovi4503,44
Iskustvo833,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke320000
Pobjede18256,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13140,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno72,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10934,06%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2860,8900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,360,000,000,00
Otkriveno tenkova4621,4400,0000,0000,00
Počinjena šteta843,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja2340,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6021,8800,0000,0000,00
Iskustvo665,710,000,000,00
Ukupno
Bitke320
Pobjede18256,88%
Izgubljene13140,94%
Neriješeno72,19%
Preživjele bitke10934,06%
Uništenih tenkova2860,89
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova4621,44
Počinjena šteta843,82
Bodovi zauzimanja2340,73
Obrambeni bodovi6021,88
Iskustvo665,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke68000
Pobjede3754,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3145,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2739,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova460,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,120,000,000,00
Otkriveno tenkova460,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.550,620,000,000,00
Bodovi zauzimanja110,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi360,5300,0000,0000,00
Iskustvo762,440,000,000,00
Ukupno
Bitke68
Pobjede3754,41%
Izgubljene3145,59%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2739,71%
Uništenih tenkova460,68
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova460,68
Počinjena šteta1.550,62
Bodovi zauzimanja110,16
Obrambeni bodovi360,53
Iskustvo762,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (196)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5778,69464159559,44%2883,56
Churchill I5922,64776113863,18%2946,46
Jagdpanther7993,5939898756,33%1593,08
T26E4 SuperPershing 81543,4497989658,71%2593,65
KV-8561058,0862978362,07%2414,03
Ferdinand81537,8842777948,52%1878,17
M4 Sherman5696,9061268861,05%2378,77
WZ-1317790,8378357054,91%1850,37
Lorraine 155 mle. 5181389,2664155352,62%1658,95
G.W. Tiger91558,1860253748,98%1679,67
E 5091723,2780346857,26%1895,25
E 7591841,2273645853,49%2089,83
M10391932,2984845153,44%2195,31
IS-381682,1575340855,88%2309,80
FV4202 81396,5285840650,25%1965,07
IS-271434,3392539559,49%2469,43
T-5491666,3686839356,23%2067,42
IS71398,5059736953,93%2356,51
VK 30.01 (P)6674,1940334055,88%1405,70
ST-I92086,9393333758,75%2465,00
O-I61120,2487232460,19%2440,37
M18 Hellcat6999,6564431958,93%2201,39
Caernarvon81327,5280829550,17%1770,48
Cromwell6976,6288128961,94%2545,96
Hummel61269,8047728252,13%2136,70
AMX 13 909961,4869528247,87%1445,17
T-1091783,3682327859,71%1966,26
O-Ni71249,2685027652,90%1775,57
Tiger II81410,8751427350,55%1967,20
Type 586884,4177727363,37%2355,64
WZ-1328897,2268326547,55%1574,19
T-54 ltwt.9977,8275725649,22%1520,61
KV-15752,6947325558,43%1879,34
Conqueror91764,8179524448,77%1676,48
Leopard Prototyp A91516,4575424250,00%1532,64
Jagdpanzer IV6532,9929424151,45%959,15
AMX 50 10081624,2085024155,60%2152,76
AMX 12 t6514,5644524051,25%1522,07
59-166545,8447323052,61%1646,92
Waffenträger auf Pz. IV91918,3274422850,00%1752,26
G.W. Panther71712,8958422650,00%2202,90
T-4481317,1490122559,11%2308,96
Lorraine 155 mle. 5071504,3457522456,25%2220,88
T-505127,8929422449,11%247,67
T2971398,0175122357,40%2179,53
Panther II81225,7159622156,56%1901,46
M41 Walker Bulldog8742,0777021853,21%1506,69
VK 36.01 (H)6732,3840221553,95%1486,30
KV-481379,5759721458,88%2055,87
Tiger I71004,7545821152,61%1477,69
T6981471,3283420851,92%2268,70
Type 4 Chi-To6971,6978420757,00%2414,86
T-345602,3353820659,71%2161,78
Spähpanzer Ru 2519959,7776320554,63%1567,16
Jagdtiger92042,0382920254,95%1954,35
T56 GMC3531,6237719963,82%2712,72
Indien-Panzer81384,2383619155,50%2157,20
Panther7788,5040718751,34%1339,78
Rhm.-Borsig Waffenträger81790,5284618760,43%2234,64
BDR G1 B5872,7666818658,60%2562,59
Škoda T 40 6840,7171117055,88%1967,44
T28 Prototype81689,4981315954,09%2087,06
T-437791,7940915546,45%1271,42
M446857,4664315554,84%1674,30
11081341,6678315150,99%1705,24
STA-181376,4785115056,67%2212,65
StuG III Ausf. G5416,5822314844,59%834,05
VK 30.01 (H)5599,1035214852,03%1233,49
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4244,9020714761,90%668,84
VK 45.02 (P) Ausf. B91765,0583214656,16%1950,91
T25/271285,0149314553,10%2322,27
Type 5 Chi-Ri71172,8581513756,93%2301,35
VK 45.02 (P) Ausf. A81631,9786713253,79%2481,77
Bat.-Châtillon 25 t AP91760,3186313153,44%2214,92
Pz.Sfl. IVc5622,8259213059,23%1797,08
VK 16.02 Leopard5141,0223212851,56%331,70
SU-1006693,0846912744,88%1117,52
TVP VTU Koncept81162,8578612551,20%1824,08
VK 30.02 (D)7745,7448012450,00%1179,98
KV-371102,6551812459,68%1759,40
VK 30.02 (M)6975,5380512455,65%2447,17
T3091966,0070412043,33%1740,69
AMX M4 mle. 4571151,2974711949,58%1731,66
T54E191713,3380611955,46%1745,56
M1271049,2563511852,54%1423,30
LTTB8874,7287011762,39%1975,35
T-34-856573,9633711450,88%1071,56
Churchill Gun Carrier6732,3853911448,25%1390,49
T3281447,7187711260,71%2103,09
M26 Pershing81380,9591411262,50%2319,21
Tiger (P)71177,7748711148,65%1914,25
ARL 4461060,4477410959,63%2377,92
O-Ho81341,7980110757,94%1589,49
Type T-345602,3543510467,31%2223,81
Centurion Mk. 7/191618,0380810455,77%1767,33
Centurion Mk. I81273,2578410250,00%1968,71
AMX 13 757599,5873010053,00%1248,09
Sturer Emil7881,875779847,96%1292,22
Panzerjäger I2206,411909658,33%862,58
T2071009,356109256,52%1701,83
Emil I81496,088459258,70%1894,32
Škoda T 256867,167368952,81%2135,20
AMX 13 105 AM mle. 505625,402708847,73%1579,36
Comet71260,349408860,23%2752,82
Pz.Kpfw. III/IV5363,932978844,32%856,27
T376813,498618862,50%3040,52
Black Prince71209,408348653,49%1999,59
Pz.Kpfw. III Ausf. J4161,351908644,19%371,72
SU-855563,102708247,56%1317,13
Leo71028,358178251,22%1905,41
M5A1 Stuart4474,784118066,25%2808,75
T216458,105437346,58%1242,80
MT-256398,586167356,16%1135,14
Maus102185,797657254,17%1923,92
Nashorn6818,015907251,39%1460,20
Grille5736,382997149,30%1715,56
O-I Experimental5958,627687156,34%2240,61
M24 Chaffee5559,007386960,87%2521,75
Konštrukta T-34/10071068,198146755,22%1886,93
Marder II3277,622766656,06%890,51
M10 Wolverine5707,173476547,69%1926,60
T71 DA7701,587596556,92%1560,52
T1 Heavy Tank5661,834256363,49%1782,97
Churchill VII6769,435566355,56%1493,84
Centurion Action X101451,647006152,46%1143,08
A-4471098,277895962,71%2197,26
Bat.-Châtillon 12 t8934,837435950,85%1795,04
M4A3E2 Sherman Jumbo6844,325585664,29%2104,81
Spähpanzer SP I C71058,637825448,15%2480,43
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4233,132635349,06%980,64
Pz.Kpfw. II2125,501585257,69%576,95
M3 Lee4323,922455246,15%1158,94
T-1506646,963685152,94%1132,82
Pz.Kpfw. II Luchs496,001424938,78%81,41
Strv 746830,606894847,92%1648,95
M66997,115234755,32%2120,63
Škoda T 245462,804634643,48%1293,64
Type 3 Chi-Nu5551,875304652,17%1694,18
AT 771275,738404560,00%1842,97
Wespe3306,031694050,00%1214,99
Pz.Kpfw. 38 (t)3127,001633958,97%402,82
VK 28.016443,155993953,85%1211,36
M41 HMC5581,924703852,63%989,27
M75561,535413661,11%2794,37
Pz.Kpfw. 35 (t)2159,571623545,71%689,55
Lorraine 39L AM3412,711883438,24%1459,56
T-284394,392723354,55%1491,96
SU-85B4451,422703351,52%1223,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E3115,551563151,61%363,22
M374364,973632948,28%1311,79
KV-26750,713462842,86%1139,80
Crusader5496,155502665,38%1653,00
Leichttraktor154,231362657,69%181,03
A-436825,818712669,23%2058,35
A-204105,602142544,00%221,66
Cruiser Mk. II3256,402462560,00%1188,39
T404550,543532466,67%1933,91
WZ-111 model 1-491500,057112254,55%1314,48
Type 5 Ke-Ho4418,775112272,73%1837,45
T-463232,232392254,55%1162,42
FCM 36 Pak 40 3467,332612133,33%1730,18
AMX 404315,743261963,16%2106,70
Renault FT AC2465,723281866,67%2788,51
Type 64 6730,897281855,56%2241,06
BT-22301,062861741,18%2295,23
ST vz. 394274,814181656,25%994,27
T675666,006211546,67%1746,38
T110E5101430,007301560,00%1071,15
Marder 38T4797,938331560,00%3301,25
Škoda T 5091320,856851346,15%1030,44
Type 95 Heavy4442,464861361,54%1707,64
T2 Light Tank 2219,314511346,15%1271,85
B14156,001471136,36%259,37
Covenanter4485,095991163,64%3007,75
M2 Medium Tank3217,00239966,67%990,89
Cruiser Mk. I2284,78214922,22%1471,09
Heavy Tank No. VI 61035,56720955,56%2010,96
T25 Pilot Number 1 81223,22791944,44%1519,41
T7 Combat Car 295,75271862,50%529,06
M5 Stuart4367,86504742,86%1569,98
T3 HMC2252,14157742,86%948,36
D23215,67166650,00%723,93
Hotchkiss H352298,60367540,00%2276,72
Valentine4397,60334540,00%1743,56
Object 41681512,80711540,00%1457,95
T2 Medium Tank2220,50260475,00%1324,57
SU-76M3251,50182425,00%652,43
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2137,50371450,00%656,45
LTP 3433,677323100,00%2630,64
T-34-85M 61494,671154366,67%3447,50
BT-73423,00314250,00%2744,44
T-262149,50166250,00%669,36
IS-4103003,50916250,00%2667,35
T 55A 91736,00883250,00%1414,44
T-62A101029,0052410,00%570,80
Light Mk. VIC 225,007610,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 23.02.2017
Pozicija: Intendant
Član od: 13.01.2013
Otišao: 21.02.2017