Luki179

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.02.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke31133036370
Ø Razina6,870,008,368,39
Pobjede1717255,16%00,00%1644,44%18148,92%
Izgubljene1359243,66%00,00%2055,56%18550,00%
Neriješeno3691,19%00,00%00,00%41,08%
Preživjele bitke1012632,52%00,00%616,67%11932,16%
Uništenih tenkova337771,0800,00250,693110,84
Odnos razaranja1,610,000,831,24
Otkriveno tenkova467641,5000,00501,394731,28
Počinjena šteta1.119,210,001.201,811.252,29
Bodovi zauzimanja420501,3500,0000,002170,59
Obrambeni bodovi356601,1500,0000,002450,66
Iskustvo643,910,00685,39664,35
WN71478,410,00880,551087,57
WN81982,220,001202,911391,93
Ukupno
Bitke31133
Ø Razina6,87
Pobjede1717255,16%
Izgubljene1359243,66%
Neriješeno3691,19%
Preživjele bitke1012632,52%
Uništenih tenkova337771,08
Odnos razaranja1,61
Otkriveno tenkova467641,50
Počinjena šteta1.119,21
Bodovi zauzimanja420501,35
Obrambeni bodovi356601,15
Iskustvo643,91
WN71478,41
WN81982,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke36
Ø Razina8,36
Pobjede1644,44%
Izgubljene2055,56%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke616,67%
Uništenih tenkova250,69
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova501,39
Počinjena šteta1.201,81
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo685,39
WN7880,55
WN81202,91
Zadnjih 30 dana
Bitke370
Ø Razina8,39
Pobjede18148,92%
Izgubljene18550,00%
Neriješeno41,08%
Preživjele bitke11932,16%
Uništenih tenkova3110,84
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova4731,28
Počinjena šteta1.252,29
Bodovi zauzimanja2170,59
Obrambeni bodovi2450,66
Iskustvo664,35
WN71087,57
WN81391,93
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.697,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo522,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta1.697,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo522,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede250,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene250,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke375,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova20,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta281,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo493,250,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede250,00%
Izgubljene250,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke375,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova20,50
Počinjena šteta281,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo493,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke353000
Pobjede20858,92%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13638,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno92,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12134,28%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3290,9300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,420,000,000,00
Otkriveno tenkova5441,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta717,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja5551,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1050,3000,0000,0000,00
Iskustvo392,640,000,000,00
Ukupno
Bitke353
Pobjede20858,92%
Izgubljene13638,53%
Neriješeno92,55%
Preživjele bitke12134,28%
Uništenih tenkova3290,93
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova5441,54
Počinjena šteta717,80
Bodovi zauzimanja5551,57
Obrambeni bodovi1050,30
Iskustvo392,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke131000
Pobjede7658,02%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5541,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6247,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1140,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,650,000,000,00
Otkriveno tenkova920,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.405,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja2862,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4503,4400,0000,0000,00
Iskustvo833,210,000,000,00
Ukupno
Bitke131
Pobjede7658,02%
Izgubljene5541,98%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke6247,33%
Uništenih tenkova1140,87
Odnos razaranja1,65
Otkriveno tenkova920,70
Počinjena šteta1.405,17
Bodovi zauzimanja2862,18
Obrambeni bodovi4503,44
Iskustvo833,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke320000
Pobjede18256,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13140,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno72,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10934,06%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2860,8900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,360,000,000,00
Otkriveno tenkova4621,4400,0000,0000,00
Počinjena šteta843,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja2340,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6021,8800,0000,0000,00
Iskustvo665,710,000,000,00
Ukupno
Bitke320
Pobjede18256,88%
Izgubljene13140,94%
Neriješeno72,19%
Preživjele bitke10934,06%
Uništenih tenkova2860,89
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova4621,44
Počinjena šteta843,82
Bodovi zauzimanja2340,73
Obrambeni bodovi6021,88
Iskustvo665,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke68000
Pobjede3754,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3145,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2739,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova460,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,120,000,000,00
Otkriveno tenkova460,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.550,620,000,000,00
Bodovi zauzimanja110,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi360,5300,0000,0000,00
Iskustvo762,440,000,000,00
Ukupno
Bitke68
Pobjede3754,41%
Izgubljene3145,59%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2739,71%
Uništenih tenkova460,68
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova460,68
Počinjena šteta1.550,62
Bodovi zauzimanja110,16
Obrambeni bodovi360,53
Iskustvo762,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (200)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5778,69464159559,44%2881,31
Churchill I5922,64776113863,18%2937,50
Jagdpanther7993,5939898756,33%1593,52
T26E4 SuperPershing 81538,7497790458,63%2596,65
KV-8561058,0862978362,07%2412,16
Ferdinand81537,8842777948,52%1881,12
M4 Sherman5696,9061268861,05%2382,58
WZ-1317790,8378357054,91%1851,16
Lorraine 155 mle. 5181386,8563956252,67%1653,34
G.W. Tiger91553,6060054148,98%1659,13
E 5091723,2780346857,26%1884,56
E 7591841,2273645853,49%2087,94
M10391932,2984845153,44%2195,32
FV4202 81367,8184843349,65%1944,80
IS-381682,1575340855,88%2325,62
IS-271434,3392539559,49%2475,03
T-5491666,3686839356,23%2067,70
IS71394,9160037653,99%2344,96
VK 30.01 (P)6674,1940334055,88%1402,10
ST-I92086,9393333758,75%2467,82
O-I61120,2487232460,19%2471,87
M18 Hellcat6999,6564431958,93%2201,32
AMX 13 909950,6268530546,56%1437,48
Caernarvon81327,5280829550,17%1756,62
Cromwell6976,6288128961,94%2550,35
Hummel61269,8047728252,13%2138,28
T-1091783,3682327859,71%1973,53
O-Ni71249,2685027652,90%1795,93
WZ-1328884,1568027448,18%1583,26
Tiger II81410,8751427350,55%1967,51
Type 586884,4177727363,37%2354,76
T-54 ltwt.9967,0775026048,85%1503,82
KV-15752,6947325558,43%1877,88
Conqueror91764,8179524448,77%1661,51
Leopard Prototyp A91516,4575424250,00%1532,83
Jagdpanzer IV6532,9929424151,45%954,11
AMX 50 10081624,2085024155,60%2157,34
AMX 12 t6514,5644524051,25%1496,53
T-4481319,4889823258,62%2299,32
59-166545,8447323052,61%1650,79
Waffenträger auf Pz. IV91918,3274422850,00%1754,52
G.W. Panther71712,8958422650,00%2206,69
Lorraine 155 mle. 5071504,3457522456,25%2223,71
T-505127,8929422449,11%254,76
T2971398,0175122357,40%2185,35
Panther II81225,7159622156,56%1903,90
M41 Walker Bulldog8742,0777021853,21%1509,45
VK 36.01 (H)6732,3840221553,95%1484,86
KV-481379,5759721458,88%2045,22
Tiger I71004,7545821152,61%1479,32
T6981471,3283420851,92%2272,99
Type 4 Chi-To6971,6978420757,00%2412,84
Spähpanzer Ru 2519960,0376320754,59%1580,22
T-345602,3353820659,71%2161,01
Jagdtiger92042,0382920254,95%1954,04
T56 GMC3531,6237719963,82%2704,16
Indien-Panzer81384,2383619155,50%2157,71
Panther7788,5040718751,34%1338,17
Rhm.-Borsig Waffenträger81790,5284618760,43%2253,90
BDR G1 B5872,7666818658,60%2556,08
O-Ho81311,3568917853,37%1532,57
Škoda T 40 6840,7171117055,88%1987,75
T28 Prototype81689,4981315954,09%2083,56
T-437791,7940915546,45%1263,65
M446857,4664315554,84%1667,93
11081341,6678315150,99%1710,02
STA-181376,4785115056,67%2213,77
StuG III Ausf. G5416,5822314844,59%833,16
VK 30.01 (H)5599,1035214852,03%1232,27
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4244,9020714761,90%669,01
VK 45.02 (P) Ausf. B91765,0583214656,16%1950,55
T3091945,0871614546,90%1751,05
T25/271285,0149314553,10%2310,77
T54E191728,3080014355,94%1775,97
Type 5 Chi-Ri71172,8581513756,93%2300,43
VK 45.02 (P) Ausf. A81631,9786713253,79%2483,37
Bat.-Châtillon 25 t AP91760,3186313153,44%2218,62
Pz.Sfl. IVc5622,8259213059,23%1793,60
VK 16.02 Leopard5141,0223212851,56%330,77
SU-1006693,0846912744,88%1117,49
TVP VTU Koncept81162,8578612551,20%1828,48
VK 30.02 (D)7745,7448012450,00%1174,52
KV-371102,6551812459,68%1760,03
VK 30.02 (M)6975,5380512455,65%2443,38
Emil I81445,2879812059,17%1803,92
AMX M4 mle. 4571151,2974711949,58%1731,12
M1271049,2563511852,54%1428,00
LTTB8874,7287011762,39%1985,86
T-34-856573,9633711450,88%1071,06
Churchill Gun Carrier6732,3853911448,25%1386,52
T3281447,7187711260,71%2105,04
M26 Pershing81380,9591411262,50%2336,92
Tiger (P)71177,7748711148,65%1922,41
ARL 4461060,4477410959,63%2376,17
Type T-345602,3543510467,31%2222,89
Centurion Mk. 7/191618,0380810455,77%1759,74
Centurion Mk. I81273,2578410250,00%1969,10
AMX 13 757599,5873010053,00%1227,32
Sturer Emil7881,875779847,96%1290,49
Panzerjäger I2206,411909658,33%861,87
T376787,158359460,64%2908,64
T2071009,356109256,52%1702,00
Škoda T 256867,167368952,81%2143,94
AMX 13 105 AM mle. 505625,402708847,73%1576,95
Comet71260,349408860,23%2753,69
Pz.Kpfw. III/IV5363,932978844,32%854,71
Black Prince71209,408348653,49%2000,27
Pz.Kpfw. III Ausf. J4161,351908644,19%371,58
SU-855563,102708247,56%1314,37
Leo71028,358178251,22%1924,04
M5A1 Stuart4474,784118066,25%2787,30
Bat.-Châtillon 12 t8871,426897844,87%1658,94
Maus102155,857607354,79%1905,88
T216458,105437346,58%1228,65
MT-256398,586167356,16%1133,54
Nashorn6818,015907251,39%1459,69
Grille5736,382997149,30%1714,16
O-I Experimental5958,627687156,34%2261,63
WZ-111 model 1-491327,396016946,38%1074,72
M24 Chaffee5559,007386960,87%2522,51
Konštrukta T-34/10071068,198146755,22%1895,39
Marder II3277,622766656,06%888,93
M10 Wolverine5707,173476547,69%1925,68
T71 DA7701,587596556,92%1549,97
T1 Heavy Tank5661,834256363,49%1778,81
Churchill VII6769,435566355,56%1493,53
Centurion Action X101451,647006152,46%1153,38
Škoda T 5091237,026256048,33%1003,03
A-4471098,277895962,71%2200,02
M4A3E2 Sherman Jumbo6844,325585664,29%2108,95
Spähpanzer SP I C71058,637825448,15%2500,05
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4233,132635349,06%957,71
Pz.Kpfw. II2125,501585257,69%574,74
M3 Lee4323,922455246,15%1155,60
T-1506646,963685152,94%1132,53
Pz.Kpfw. II Luchs496,001424938,78%78,61
Strv 746830,606894847,92%1660,15
M66997,115234755,32%2118,01
Škoda T 245462,804634643,48%1294,40
Type 3 Chi-Nu5551,875304652,17%1691,45
AT 771275,738404560,00%1845,14
Wespe3306,031694050,00%1210,62
Pz.Kpfw. 38 (t)3127,001633958,97%393,24
VK 28.016443,155993953,85%1209,13
M41 HMC5581,924703852,63%988,88
M75561,535413661,11%2791,07
Object 41681111,066563652,78%1457,82
Pz.Kpfw. 35 (t)2159,571623545,71%687,91
Lorraine 39L AM3412,711883438,24%1455,98
T-284394,392723354,55%1486,30
SU-85B4451,422703351,52%1224,32
Pz.Kpfw. III Ausf. E3115,551563151,61%358,35
Type 4 Heavy91026,835452927,59%606,76
M374364,973632948,28%1309,04
KV-26750,713462842,86%1142,14
Crusader5496,155502665,38%1651,57
Leichttraktor154,231362657,69%180,83
A-436825,818712669,23%2059,99
A-204105,602142544,00%221,88
Cruiser Mk. II3256,402462560,00%1183,18
T404550,543532466,67%1933,92
M40/M4381271,617482356,52%1446,02
Type 5 Ke-Ho4418,775112272,73%1833,83
T-463232,232392254,55%1150,60
FCM 36 Pak 40 3467,332612133,33%1729,23
AMX 404315,743261963,16%2091,41
Renault FT AC2465,723281866,67%2785,97
Type 64 6730,897281855,56%2278,28
BT-22301,062861741,18%2291,00
ST vz. 394274,814181656,25%992,58
T675666,006211546,67%1749,99
T110E5101430,007301560,00%1078,00
Marder 38T4797,938331560,00%3291,01
Type 95 Heavy4442,464861361,54%1699,67
T2 Light Tank 2219,314511346,15%1260,87
Heavy Tank No. VI 6867,256031250,00%1525,32
T25 Pilot Number 1 81072,586771233,33%1150,00
B14156,001471136,36%254,74
SU-15271349,737901163,64%2185,39
Covenanter4485,095991163,64%2998,96
M2 Medium Tank3217,00239966,67%985,88
Cruiser Mk. I2284,78214922,22%1472,25
T7 Combat Car 295,75271862,50%523,21
M5 Stuart4367,86504742,86%1566,53
T3 HMC2252,14157742,86%946,85
D23215,67166650,00%721,68
T 55A 9801,33432633,33%392,30
Hotchkiss H352298,60367540,00%2278,62
Valentine4397,60334540,00%1742,55
T2 Medium Tank2220,50260475,00%1326,58
SU-76M3251,50182425,00%650,49
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2137,50371450,00%652,80
LTP 3433,677323100,00%2626,82
T-34-85M 61494,671154366,67%3470,21
BT-73423,00314250,00%2728,35
T-262149,50166250,00%667,91
IS-4103003,50916250,00%2676,72
Super Conqueror10894,50405250,00%449,92
T-62A101029,0052410,00%575,68
Light Mk. VIC 225,007610,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 23.02.2017
Pozicija: Intendant
Član od: 13.01.2013
Otišao: 21.02.2017
Cookies help delivering this services. Uči više  Close