LocKDowN4K

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.05.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18365000
Ø Razina8,930,000,000,00
Pobjede1193765,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene627034,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1580,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke788042,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova337201,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja3,220,000,000,00
Otkriveno tenkova338681,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta3.045,770,000,000,00
Bodovi zauzimanja66250,3600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi162610,8900,0000,0000,00
Iskustvo1.139,510,000,000,00
WN72339,980,000,000,00
WN84268,170,000,000,00
Ukupno
Bitke18365
Ø Razina8,93
Pobjede1193765,00%
Izgubljene627034,14%
Neriješeno1580,86%
Preživjele bitke788042,91%
Uništenih tenkova337201,84
Odnos razaranja3,22
Otkriveno tenkova338681,84
Počinjena šteta3.045,77
Bodovi zauzimanja66250,36
Obrambeni bodovi162610,89
Iskustvo1.139,51
WN72339,98
WN84268,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke686000
Pobjede47569,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19628,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno152,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke33548,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5750,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,640,000,000,00
Otkriveno tenkova5800,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta2.102,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja4730,6900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4750,6900,0000,0000,00
Iskustvo993,610,000,000,00
Ukupno
Bitke686
Pobjede47569,24%
Izgubljene19628,57%
Neriješeno152,19%
Preživjele bitke33548,83%
Uništenih tenkova5750,84
Odnos razaranja1,64
Otkriveno tenkova5800,85
Počinjena šteta2.102,88
Bodovi zauzimanja4730,69
Obrambeni bodovi4750,69
Iskustvo993,61
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke116000
Pobjede7362,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4135,34%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,72%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4437,93%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1150,9900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,600,000,000,00
Otkriveno tenkova1471,2700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.272,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja460,4000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi610,5300,0000,0000,00
Iskustvo808,830,000,000,00
Ukupno
Bitke116
Pobjede7362,93%
Izgubljene4135,34%
Neriješeno21,72%
Preživjele bitke4437,93%
Uništenih tenkova1150,99
Odnos razaranja1,60
Otkriveno tenkova1471,27
Počinjena šteta1.272,36
Bodovi zauzimanja460,40
Obrambeni bodovi610,53
Iskustvo808,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke40000
Pobjede2460,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1640,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1127,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova360,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,240,000,000,00
Otkriveno tenkova581,4500,0000,0000,00
Počinjena šteta624,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi40,1000,0000,0000,00
Iskustvo431,130,000,000,00
Ukupno
Bitke40
Pobjede2460,00%
Izgubljene1640,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1127,50%
Uništenih tenkova360,90
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova581,45
Počinjena šteta624,18
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi40,10
Iskustvo431,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4154000
Pobjede285068,61%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene130431,39%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke211450,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova44231,0600,0000,0000,00
Odnos razaranja2,170,000,000,00
Otkriveno tenkova44351,0700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.546,660,000,000,00
Bodovi zauzimanja12850,3100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi172624,1600,0000,0000,00
Iskustvo1.056,470,000,000,00
Ukupno
Bitke4154
Pobjede285068,61%
Izgubljene130431,39%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke211450,89%
Uništenih tenkova44231,06
Odnos razaranja2,17
Otkriveno tenkova44351,07
Počinjena šteta1.546,66
Bodovi zauzimanja12850,31
Obrambeni bodovi172624,16
Iskustvo1.056,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6123000
Pobjede426769,69%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene180629,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno500,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke284546,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova55600,9100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,700,000,000,00
Otkriveno tenkova59540,9700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.361,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja26120,4300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi46790,7600,0000,0000,00
Iskustvo848,300,000,000,00
Ukupno
Bitke6123
Pobjede426769,69%
Izgubljene180629,50%
Neriješeno500,82%
Preživjele bitke284546,46%
Uništenih tenkova55600,91
Odnos razaranja1,70
Otkriveno tenkova59540,97
Počinjena šteta1.361,69
Bodovi zauzimanja26120,43
Obrambeni bodovi46790,76
Iskustvo848,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2072000
Pobjede109352,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene96046,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno190,92%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke64831,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova17370,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,220,000,000,00
Otkriveno tenkova23521,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta2.016,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja10910,5300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10600,5100,0000,0000,00
Iskustvo819,310,000,000,00
Ukupno
Bitke2072
Pobjede109352,75%
Izgubljene96046,33%
Neriješeno190,92%
Preživjele bitke64831,27%
Uništenih tenkova17370,84
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova23521,14
Počinjena šteta2.016,84
Bodovi zauzimanja10910,53
Obrambeni bodovi10600,51
Iskustvo819,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (125)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
FCM 50 t 81955,42973275562,32%3331,10
E 5093489,661328109369,17%5155,73
Super Conqueror104086,281208105067,24%4583,52
Object 140103751,401179103261,82%4726,93
Object 907 103901,12125578666,67%4323,03
T-5493180,83124164065,31%4750,68
T-100 LT102406,93106152366,16%4421,66
AMX 50 B103900,81108249662,50%4469,46
M48A5 Patton104309,88127645166,74%5672,69
WZ-111 model 5A104121,91116942064,05%4940,43
STA-2 81982,89107440763,39%3612,65
M46 Patton93575,46141439178,01%5782,11
IS-7103760,21117835167,52%4698,91
T95/FV4201 Chieftain 104285,98128332064,38%3847,10
LT-432 81607,81109626663,91%4175,08
Object 430 Version II92776,90103524863,71%3693,90
Object 430U104481,85130423968,20%6129,88
UDES 15/16103749,64110322962,88%4232,06
WZ-111 model 1-493470,00124922863,16%4788,50
STB-1104419,51128421866,51%5448,86
Kampfpanzer 50 t 93199,01135021768,66%3573,60
Object 430103464,94106520962,20%3932,01
T-1093426,60127519767,01%4608,50
113104047,60117919561,54%4977,83
A-4361284,6177919462,89%3854,49
Leopard 1103619,44110018766,84%3771,80
Object 277103902,94114317467,24%4139,99
T110E5104259,91121416463,41%4746,97
T-34-3 82232,87112316462,20%3674,58
Kranvagn104036,44116315564,52%4219,85
Dicker Max 6931,4155615556,13%1860,24
T3093407,29119415166,23%4008,46
T-62A103797,04126115064,00%4699,87
Bat.-Châtillon 25 t103423,46110614763,95%3647,53
Škoda T 56 82927,17139713274,24%3717,82
M10393270,31119112162,81%4628,72
M53/M5591551,0873012046,67%1453,49
T-54 ltwt.92162,95105811657,76%4779,42
Bat.-Châtillon 25 t AP93025,46129911475,44%4743,08
Caernarvon Action X 82393,81125011361,06%4153,20
T-3451067,2660410870,37%4598,30
Škoda T 40 61356,5698910364,08%3669,34
E 50 Ausf. M103823,3312289969,70%4699,65
T57 Heavy Tank103835,9011499869,39%3790,75
Cromwell61567,519879469,15%4723,90
IS-4104056,3812579468,09%4545,96
Object 41682315,798129164,84%3873,85
SU-130PM 82423,1911099167,03%3208,77
T71 DA7837,388868558,82%2244,47
A-4471454,419458058,75%2969,17
T-34-8561445,619967964,56%4195,22
AE Phase I 93054,8411767963,29%3610,78
IS-382646,3512247856,41%4221,93
Object 279 early 104451,1313027862,82%3723,15
Conqueror93995,3514567775,32%6105,06
Concept 1B 93111,6911267750,65%2939,95
MT-256897,257277655,26%3664,56
M4A1 Sherman51060,636797268,06%4516,64
AMX 50 10082871,7313666669,70%4682,96
Progetto M35 mod. 46 82594,3513166566,15%4044,54
T3282526,0813026465,63%3867,37
Emil II93365,3912515771,93%4177,15
T2972059,7812185468,52%3435,03
Type T-3451079,218415269,23%5023,17
LTTB81421,329395052,00%3180,39
T25 Pilot Number 1 81954,1011464860,42%3412,22
Škoda T 5093567,9113114768,09%4956,56
Rheinmetall Skorpion G 82339,8712274782,98%3207,10
Comet71478,029184261,90%3048,96
VK 45.02 (P) Ausf. B93051,4611644160,98%3876,84
IS72104,5812544072,50%3678,39
T110E4103757,3810183961,54%3529,88
Sherman VC Firefly 61391,2310263958,97%3324,23
T54E193173,1612623764,86%3805,76
VK 45.02 (P) Ausf. A82485,6914043284,38%4114,20
Strv 103-092464,749213154,84%2801,90
E 75 TS 81764,379743053,33%2329,17
M-IV-Y 82307,6411552853,57%2980,15
T2072260,5612962766,67%4466,26
Vz. 44-171916,0410912759,26%2983,53
Object 252U Defender 82348,9612022770,37%3461,47
CS-4472009,2412552576,00%4466,41
Leo71964,9612792466,67%5170,91
TVP T 50/51103268,1311492475,00%3585,36
Strv 7461717,3212692277,27%4922,31
Super Hellcat 72067,0911732268,18%4700,41
M26 Pershing82358,8113232166,67%4300,14
T-50-2 61157,3812812166,67%5443,26
11082431,1011412060,00%3853,07
Crusader61196,9511411984,21%6626,85
212A91126,326151942,11%815,57
T92 8647,008331850,00%1243,57
KV-261572,6510011764,71%3699,96
121B 103794,539131741,18%3190,45
KV-1371790,6312031662,50%4072,42
T26E5 82459,1314511566,67%5203,76
Škoda T 2561471,699821361,54%3444,91
STA-182259,8512171369,23%4329,39
M60 103327,9210781361,54%3578,87
Object 268 Version 4103800,9211051361,54%2853,17
T1 Cunningham1214,734741181,82%1582,99
T110E3103676,0912021190,91%3395,81
B.U.G.I.61690,4010341070,00%3825,70
122 TM 82261,6011331060,00%3387,43
Tiger (P)71901,671235988,89%3124,00
Löwe 82777,671402977,78%3729,15
Pz.Kpfw. T 25 51250,221254988,89%5781,99
T 55A 93547,781389966,67%4703,23
59-166834,38852850,00%2625,79
Progetto M40 mod. 65103004,291043785,71%2518,06
Object 260 103190,29977771,43%2690,20
T95E2 81923,33903633,33%2779,79
CS-63103250,2014085100,00%3532,12
M4A3E2 Sherman Jumbo61200,001299580,00%3157,29
Tetrarch 2422,20582580,00%3060,42
Vz. 55102839,00715425,00%1955,38
Panther II81700,75809475,00%1933,91
Panhard EBR 105101021,25954475,00%1087,69
Caliban 82049,251064450,00%2950,26
Vickers Medium Mk. I1150,50188250,00%747,74
K-91-PT 93253,001144250,00%2600,55
VK 72.01 (K) 103201,0012442100,00%2826,53
UDES 038762,008611100,00%704,21
Strv 103B105465,00126610,00%5364,04
T42 82633,0014361100,00%4281,47

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.05.2022
Pozicija: Novak
Član od: 02.04.2022
Otišao: 16.05.2022
Pozicija: Novak
Član od: 28.02.2022
Otišao: 01.04.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 17.01.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 17.05.2021
Otišao: 16.01.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 29.06.2020
Otišao: 02.04.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.05.2019
Otišao: 24.06.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 08.05.2021
Otišao: 15.05.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 03.04.2021
Otišao: 09.04.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.02.2020
Otišao: 27.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.08.2019
Otišao: 21.11.2019
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 26.06.2019
Otišao: 31.07.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 10.04.2021
Otišao: 07.05.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.01.2020
Otišao: 19.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.12.2019
Otišao: 09.01.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 17.02.2019
Otišao: 05.05.2019
Pozicija: Novak
Član od: 05.02.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.01.2019
Otišao: 03.02.2019
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 09.11.2018
Otišao: 05.01.2019
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 11.09.2018
Otišao: 09.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 23.08.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 12.08.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.09.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 27.12.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.05.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 13.09.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.01.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 25.05.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.02.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 06.02.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 09.09.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 11.10.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.11.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.02.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 06.08.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 21.10.2017
Otišao: 20.11.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 31.08.2017
Otišao: 10.09.2017