LocKDowN4K

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 17.05.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1656800111
Ø Razina8,880,000,009,38
Pobjede1075164,89%00,00%00,00%7163,96%
Izgubljene568034,28%00,00%00,00%3935,14%
Neriješeno1370,83%00,00%00,00%10,90%
Preživjele bitke703742,47%00,00%00,00%4338,74%
Uništenih tenkova304721,8400,0000,001801,62
Odnos razaranja3,200,000,002,65
Otkriveno tenkova307621,8600,0000,002071,86
Počinjena šteta2.990,360,000,003.600,18
Bodovi zauzimanja59970,3600,0000,00650,59
Obrambeni bodovi152270,9200,0000,00600,54
Iskustvo1.129,760,000,001.233,33
WN72339,640,000,002269,08
WN84262,550,000,004000,91
Ukupno
Bitke16568
Ø Razina8,88
Pobjede1075164,89%
Izgubljene568034,28%
Neriješeno1370,83%
Preživjele bitke703742,47%
Uništenih tenkova304721,84
Odnos razaranja3,20
Otkriveno tenkova307621,86
Počinjena šteta2.990,36
Bodovi zauzimanja59970,36
Obrambeni bodovi152270,92
Iskustvo1.129,76
WN72339,64
WN84262,55
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke111
Ø Razina9,38
Pobjede7163,96%
Izgubljene3935,14%
Neriješeno10,90%
Preživjele bitke4338,74%
Uništenih tenkova1801,62
Odnos razaranja2,65
Otkriveno tenkova2071,86
Počinjena šteta3.600,18
Bodovi zauzimanja650,59
Obrambeni bodovi600,54
Iskustvo1.233,33
WN72269,08
WN84000,91
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke570000
Pobjede41071,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14825,96%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno122,11%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke28550,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4730,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,660,000,000,00
Otkriveno tenkova5080,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta2.003,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja3980,7000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4510,7900,0000,0000,00
Iskustvo997,680,000,000,00
Ukupno
Bitke570
Pobjede41071,93%
Izgubljene14825,96%
Neriješeno122,11%
Preživjele bitke28550,00%
Uništenih tenkova4730,83
Odnos razaranja1,66
Otkriveno tenkova5080,89
Počinjena šteta2.003,36
Bodovi zauzimanja3980,70
Obrambeni bodovi4510,79
Iskustvo997,68
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke116000
Pobjede7362,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4135,34%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,72%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4437,93%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1150,9900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,600,000,000,00
Otkriveno tenkova1471,2700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.272,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja460,4000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi610,5300,0000,0000,00
Iskustvo808,830,000,000,00
Ukupno
Bitke116
Pobjede7362,93%
Izgubljene4135,34%
Neriješeno21,72%
Preživjele bitke4437,93%
Uništenih tenkova1150,99
Odnos razaranja1,60
Otkriveno tenkova1471,27
Počinjena šteta1.272,36
Bodovi zauzimanja460,40
Obrambeni bodovi610,53
Iskustvo808,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke40000
Pobjede2460,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1640,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1127,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova360,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,240,000,000,00
Otkriveno tenkova581,4500,0000,0000,00
Počinjena šteta624,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi40,1000,0000,0000,00
Iskustvo431,130,000,000,00
Ukupno
Bitke40
Pobjede2460,00%
Izgubljene1640,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1127,50%
Uništenih tenkova360,90
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova581,45
Počinjena šteta624,18
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi40,10
Iskustvo431,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4154000
Pobjede285068,61%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene130431,39%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke211450,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova44231,0600,0000,0000,00
Odnos razaranja2,170,000,000,00
Otkriveno tenkova44351,0700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.546,660,000,000,00
Bodovi zauzimanja12850,3100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi172624,1600,0000,0000,00
Iskustvo1.056,470,000,000,00
Ukupno
Bitke4154
Pobjede285068,61%
Izgubljene130431,39%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke211450,89%
Uništenih tenkova44231,06
Odnos razaranja2,17
Otkriveno tenkova44351,07
Počinjena šteta1.546,66
Bodovi zauzimanja12850,31
Obrambeni bodovi172624,16
Iskustvo1.056,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke59060014
Pobjede409469,32%00,00%00,00%1285,71%
Izgubljene176329,85%00,00%00,00%214,29%
Neriješeno490,83%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke271345,94%00,00%00,00%535,71%
Uništenih tenkova53480,9100,0000,00171,21
Odnos razaranja1,670,000,001,89
Otkriveno tenkova57630,9800,0000,00120,86
Počinjena šteta1.356,460,000,001.203,07
Bodovi zauzimanja25990,4400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi45960,7800,0000,0000,00
Iskustvo841,250,000,001.026,43
Ukupno
Bitke5906
Pobjede409469,32%
Izgubljene176329,85%
Neriješeno490,83%
Preživjele bitke271345,94%
Uništenih tenkova53480,91
Odnos razaranja1,67
Otkriveno tenkova57630,98
Počinjena šteta1.356,46
Bodovi zauzimanja25990,44
Obrambeni bodovi45960,78
Iskustvo841,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke14
Pobjede1285,71%
Izgubljene214,29%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke535,71%
Uništenih tenkova171,21
Odnos razaranja1,89
Otkriveno tenkova120,86
Počinjena šteta1.203,07
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.026,43

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1899000
Pobjede101653,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene86845,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno150,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke59131,12%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova16160,8500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,240,000,000,00
Otkriveno tenkova22361,1800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.997,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja10910,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi9950,5200,0000,0000,00
Iskustvo822,810,000,000,00
Ukupno
Bitke1899
Pobjede101653,50%
Izgubljene86845,71%
Neriješeno150,79%
Preživjele bitke59131,12%
Uništenih tenkova16160,85
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova22361,18
Počinjena šteta1.997,88
Bodovi zauzimanja10910,57
Obrambeni bodovi9950,52
Iskustvo822,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (105)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
FCM 50 t 81955,42973275562,32%3324,21
Super Conqueror104086,321207104767,24%4563,01
Object 140103751,401179103261,82%4670,54
E 5093501,05131789568,60%5129,70
Object 907 103911,78125475566,36%4285,74
T-100 LT102411,54106352266,28%4370,13
T-5493200,04123850866,34%4798,73
AMX 50 B103903,28107546262,55%4434,63
M48A5 Patton104309,88127645166,74%5586,23
WZ-111 model 5A104121,91116942064,05%4856,87
STA-2 81982,89107440763,39%3592,43
M46 Patton93575,46141439178,01%5754,59
IS-7103765,18117734567,54%4701,53
LT-432 81599,61108926063,85%3921,95
Object 430 Version II92776,90103524863,71%3668,53
Object 430U104481,85130423968,20%5970,13
UDES 15/16103751,83110222862,72%4183,01
STB-1104419,40128121766,36%5345,55
Kampfpanzer 50 t 93199,01135021768,66%3492,62
Object 430103464,94106520962,20%3927,31
WZ-111 model 1-493507,16126720464,22%4859,35
T-1093426,60127519767,01%4589,51
A-4361284,6177919462,89%3853,67
113103927,22113817459,77%4710,06
Object 277103902,94114317467,24%4072,70
T-34-3 82232,87112316462,20%4044,39
Dicker Max 6931,4155615556,13%1861,20
T3093427,95119515066,00%3975,85
T-62A103797,04126115064,00%4677,84
Kranvagn104067,73117213166,41%4412,09
T110E5104238,45120713063,85%4753,23
M10393270,31119112162,81%4627,32
T-54 ltwt.92162,95105811657,76%4751,00
Bat.-Châtillon 25 t AP93025,46129911475,44%4720,31
Caernarvon Action X 82393,81125011361,06%4111,60
T-3451067,2660410870,37%4605,57
M53/M5591573,2073110645,28%1450,75
Škoda T 40 61356,5698910364,08%3662,65
Cromwell61567,519879469,15%4713,62
Object 41682315,798129164,84%3868,11
SU-130PM 82423,1911099167,03%3176,23
T71 DA7837,388868558,82%2214,47
A-4471454,419458058,75%2953,30
T-34-8561445,619967964,56%4194,83
AE Phase I 93054,8411767963,29%3513,56
IS-382646,3512247856,41%4199,64
Conqueror93995,3514567775,32%6080,37
MT-256897,257277655,26%3646,53
Concept 1B 93153,2911507352,05%2912,65
M4A1 Sherman51060,636797268,06%4498,03
AMX 50 10082871,7313666669,70%4657,79
T3282526,0813026465,63%3860,65
Progetto M35 mod. 46 82585,3313076465,63%3957,05
Emil II93365,3912515771,93%4234,06
T2972059,7812185468,52%3420,56
Type T-3451079,218415269,23%5030,64
LTTB81421,329395052,00%3165,18
T25 Pilot Number 1 81954,1011464860,42%3389,30
Škoda T 5093567,9113114768,09%4881,89
Rheinmetall Skorpion G 82339,8712274782,98%3168,39
Comet71478,029184261,90%3040,84
VK 45.02 (P) Ausf. B93051,4611644160,98%3863,95
IS72104,5812544072,50%3660,48
T95/FV4201 Chieftain 104175,0312584067,50%3839,13
Sherman VC Firefly 61391,2310263958,97%3291,50
T54E193173,1612623764,86%3788,79
VK 45.02 (P) Ausf. A82485,6914043284,38%4103,03
Strv 103-092464,749213154,84%2759,20
Leopard 1103224,429993164,52%2961,56
T57 Heavy Tank103323,0310863183,87%2858,82
E 75 TS 81764,379743053,33%2297,18
T2072260,5612962766,67%4438,77
Object 252U Defender 82348,9612022770,37%3400,19
Object 279 early 104817,0013152661,54%4334,02
Leo71964,9612792466,67%5122,46
Strv 7461717,3212692277,27%4907,63
Super Hellcat 72067,0911732268,18%4658,58
M26 Pershing82358,8113232166,67%4291,42
T-50-2 61157,3812812166,67%5368,78
11082431,1011412060,00%3844,90
Crusader61196,9511411984,21%6674,08
T92 8647,008331850,00%1224,51
KV-261572,6510011764,71%3671,54
KV-1371790,6312031662,50%4080,32
T26E5 82459,1314511566,67%5116,24
212A91131,366001435,71%764,15
STA-182259,8512171369,23%4272,80
TVP T 50/51103136,8311841283,33%3381,79
Object 268 Version 4103861,6710881258,33%2849,07
T1 Cunningham1214,734741181,82%1584,25
E 50 Ausf. M102895,369991172,73%2596,88
M60 103489,1810531154,55%3602,82
Löwe 82777,671402977,78%3713,80
Pz.Kpfw. T 25 51250,221254988,89%5754,16
59-166834,38852850,00%2617,19
Progetto M40 mod. 65103004,291043785,71%2449,57
T95E2 81923,33903633,33%2757,53
M4A3E2 Sherman Jumbo61200,001299580,00%3138,76
Tetrarch 2422,20582580,00%3090,74
Panther II81700,75809475,00%1931,08
Vickers Medium Mk. I1150,50188250,00%749,13
Bat.-Châtillon 25 t102810,0012801100,00%3092,19
UDES 038762,008611100,00%697,44
T110E3102433,0012631100,00%1862,09
T42 82633,0014361100,00%4130,12

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 17.05.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 29.06.2020
Otišao: 02.04.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.05.2019
Otišao: 24.06.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 08.05.2021
Otišao: 15.05.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 03.04.2021
Otišao: 09.04.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.02.2020
Otišao: 27.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.08.2019
Otišao: 21.11.2019
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 26.06.2019
Otišao: 31.07.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 10.04.2021
Otišao: 07.05.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.01.2020
Otišao: 19.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.12.2019
Otišao: 09.01.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 17.02.2019
Otišao: 05.05.2019
Pozicija: Novak
Član od: 05.02.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.01.2019
Otišao: 03.02.2019
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 09.11.2018
Otišao: 05.01.2019
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 11.09.2018
Otišao: 09.11.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 06.02.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.02.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 12.08.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 27.12.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.05.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.01.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 25.05.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 23.08.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 11.10.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.09.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 13.09.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.11.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.02.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 09.09.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 06.08.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 21.10.2017
Otišao: 20.11.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 31.08.2017
Otišao: 10.09.2017