LUSUI_KLM

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke475211647145
Ø Razina8,3110,5010,6010,69
Pobjede2263747,64%743,75%2144,68%6846,90%
Izgubljene2441951,39%956,25%2655,32%7753,10%
Neriješeno4650,98%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke917319,30%425,00%919,15%3020,69%
Uništenih tenkova280840,5960,38160,34770,53
Odnos razaranja0,730,500,420,67
Otkriveno tenkova494411,04281,75531,131260,87
Počinjena šteta1.052,311.753,001.515,891.647,15
Bodovi zauzimanja327830,69211,31741,571300,90
Obrambeni bodovi136390,2900,0000,0000,00
Iskustvo520,87789,94747,13821,30
WN7820,31726,05587,26699,55
WN8990,07978,92802,69976,18
Ukupno
Bitke47521
Ø Razina8,31
Pobjede2263747,64%
Izgubljene2441951,39%
Neriješeno4650,98%
Preživjele bitke917319,30%
Uništenih tenkova280840,59
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova494411,04
Počinjena šteta1.052,31
Bodovi zauzimanja327830,69
Obrambeni bodovi136390,29
Iskustvo520,87
WN7820,31
WN8990,07
Zadnja 24 sata
Bitke16
Ø Razina10,50
Pobjede743,75%
Izgubljene956,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke425,00%
Uništenih tenkova60,38
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova281,75
Počinjena šteta1.753,00
Bodovi zauzimanja211,31
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo789,94
WN7726,05
WN8978,92
Zadnjih 7 dana
Bitke47
Ø Razina10,60
Pobjede2144,68%
Izgubljene2655,32%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke919,15%
Uništenih tenkova160,34
Odnos razaranja0,42
Otkriveno tenkova531,13
Počinjena šteta1.515,89
Bodovi zauzimanja741,57
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo747,13
WN7587,26
WN8802,69
Zadnjih 30 dana
Bitke145
Ø Razina10,69
Pobjede6846,90%
Izgubljene7753,10%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3020,69%
Uništenih tenkova770,53
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova1260,87
Počinjena šteta1.647,15
Bodovi zauzimanja1300,90
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo821,30
WN7699,55
WN8976,18
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke91000
Pobjede1819,78%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6874,73%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno55,49%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1112,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova340,3700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,430,000,000,00
Otkriveno tenkova991,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.237,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja20,0200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi420,4600,0000,0000,00
Iskustvo385,820,000,000,00
Ukupno
Bitke91
Pobjede1819,78%
Izgubljene6874,73%
Neriješeno55,49%
Preživjele bitke1112,09%
Uništenih tenkova340,37
Odnos razaranja0,43
Otkriveno tenkova991,09
Počinjena šteta1.237,58
Bodovi zauzimanja20,02
Obrambeni bodovi420,46
Iskustvo385,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke193000
Pobjede7639,38%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10051,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno178,81%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5830,05%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova790,4100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,590,000,000,00
Otkriveno tenkova1490,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.029,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja1270,6600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1150,6000,0000,0000,00
Iskustvo494,040,000,000,00
Ukupno
Bitke193
Pobjede7639,38%
Izgubljene10051,81%
Neriješeno178,81%
Preživjele bitke5830,05%
Uništenih tenkova790,41
Odnos razaranja0,59
Otkriveno tenkova1490,77
Počinjena šteta1.029,15
Bodovi zauzimanja1270,66
Obrambeni bodovi1150,60
Iskustvo494,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede337,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene562,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke450,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova60,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta467,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja394,8800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo229,380,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede337,50%
Izgubljene562,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke450,00%
Uništenih tenkova30,38
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova60,75
Počinjena šteta467,75
Bodovi zauzimanja394,88
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo229,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke590000
Pobjede28047,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene31052,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke20935,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3580,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,940,000,000,00
Otkriveno tenkova4030,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.083,320,000,000,00
Bodovi zauzimanja10961,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi21953,7200,0000,0000,00
Iskustvo573,280,000,000,00
Ukupno
Bitke590
Pobjede28047,46%
Izgubljene31052,54%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke20935,42%
Uništenih tenkova3580,61
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova4030,68
Počinjena šteta1.083,32
Bodovi zauzimanja10961,86
Obrambeni bodovi21953,72
Iskustvo573,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1018000
Pobjede36535,85%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene62561,39%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno282,75%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke26726,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4520,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova7590,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta601,010,000,000,00
Bodovi zauzimanja10311,0100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12471,2200,0000,0000,00
Iskustvo297,540,000,000,00
Ukupno
Bitke1018
Pobjede36535,85%
Izgubljene62561,39%
Neriješeno282,75%
Preživjele bitke26726,23%
Uništenih tenkova4520,44
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova7590,75
Počinjena šteta601,01
Bodovi zauzimanja10311,01
Obrambeni bodovi12471,22
Iskustvo297,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede222,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene777,78%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke222,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova171,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.524,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi91,0000,0000,0000,00
Iskustvo292,780,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede222,22%
Izgubljene777,78%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke222,22%
Uništenih tenkova50,56
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova171,89
Počinjena šteta1.524,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi91,00
Iskustvo292,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (184)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Tiger I7732,88405322348,90%824,95
IS-381123,41490263848,48%1249,42
T25 Pilot Number 1 8968,55536223149,75%1218,17
T-448755,33437181248,51%886,58
M41 Walker Bulldog8566,38427174949,17%894,84
Object 140101317,27473169845,17%941,87
Kranvagn101532,35589137848,19%1092,49
Conqueror91555,02562137350,11%1385,90
T110E5101485,73557133845,96%1005,77
T-34-856398,58305131448,33%604,72
T-549940,94531110545,16%793,82
IS7747,60399105947,12%889,04
T-1091127,2352597948,72%957,58
KV-856629,7837395247,27%982,48
E 759980,1848777447,80%731,76
E 100101565,2654176947,20%1080,15
Super Conqueror101461,2055573043,42%909,08
Jagdpanzer E 100101593,3956470849,15%1087,02
XM57 81450,7978268952,25%1305,27
Emil I81287,7473765348,85%1557,46
Tiger II8665,3241463246,84%577,83
Rinoceronte101740,1166761645,29%1219,61
Carro da Combattimento 45 t 101579,7770360046,50%1060,29
M40/M438964,7442255347,38%958,55
FV215b (183) 101294,6659153444,01%794,40
Jagdpanther II81169,0162153349,91%1235,06
Bat.-Châtillon 25 t101510,0767952247,70%1117,17
Char Futur 4 91348,5367550448,21%1074,48
AMX 50 B101558,9870950148,50%1074,42
Emil II91454,9872549148,27%1293,55
Cromwell6512,3538047251,91%970,91
M60 101432,9166145641,67%982,48
M10391338,6266241244,66%1113,00
VK 30.01 (P)6311,4123840943,77%294,15
T376310,9040638650,78%693,30
Tortoise91566,5580536350,41%1198,30
60TP Lewandowskiego101446,8057733146,22%890,56
Leo7710,4540530351,82%1070,99
M24 Chaffee5101,8522429447,62%136,37
T-345180,4019929248,29%286,61
Jagdtiger91508,8973828751,92%1313,47
T-54 ltwt.9811,7154527850,00%1081,44
T57 Heavy101504,6554427143,91%982,24
Manticore10675,5759226844,40%544,49
Strv 746557,0237226250,38%1013,04
AMX M4 mle. 54101533,2572826147,89%1016,15
M127760,4941425952,90%951,60
AMX 67 Imbattable111841,8377825445,67%1053,66
50TP Tyszkiewicza91160,0657324746,56%876,12
Object 705A101733,9273124342,39%1251,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5207,9318824246,28%327,31
Object 752 91770,0286024250,83%1432,53
T3281017,1268523951,46%1087,03
Caernarvon81089,1449223647,46%1176,38
T-437446,7733423443,16%480,92
Object 277101637,9267622936,68%1077,76
Pz.Kpfw. VII101579,7165522446,88%1024,08
FV215b 101237,4456622140,27%726,83
T2971018,4369520848,56%1248,64
Concept 1B 91554,3079420347,78%1126,38
M-V-Y101658,3974519743,15%1089,52
Char Murat 91214,5667018146,96%1018,21
Rambo 91437,0579717651,14%1305,02
AE Phase I 91221,6560817040,59%896,67
Jagdpanther7727,0257516645,78%850,73
AMX 50 12091133,9365416245,06%896,66
Ares 90 C111517,0077214747,62%925,28
Cobra 91182,1269114449,31%885,79
T-804111,1915713947,48%218,80
M48A5 Patton101392,8473113246,97%944,77
GSOR 3301 AVR FS9425,5459413150,38%454,52
AMX 65 t8785,3860112944,19%688,95
Pz.Kpfw. Neu111610,7178612440,32%792,20
Progetto C50 mod. 6691015,3861511843,22%700,83
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.481,1816811453,51%122,73
Black Prince7635,4443811247,32%724,63
Maus101744,8682011155,86%1282,83
Ares 90101185,2267311144,14%677,05
Tiger (P)7281,5028411050,91%185,04
M415298,3829610750,47%348,16
T28 Concept 7893,3043310750,47%1256,62
Cruiser Mk. III367,8510110637,74%46,43
KV-1S6318,9526410554,29%431,34
XM69 Hacker111694,0683710553,33%1116,78
M446666,5945710452,88%1057,61
AMX M4 mle. 5191352,2677010450,96%1101,36
121B 101271,0060010438,46%803,56
T71 DA7548,4639210251,96%1113,47
IS-M8774,875899250,00%763,17
Fauteur111724,407788941,57%910,54
StuG III Ausf. G5343,982778848,86%660,43
M66605,655678252,44%848,47
KV-137363,413567841,03%317,36
FV4005 Stage II101021,006237855,13%665,55
Progetto CC55 mod. 5481041,776027544,00%986,63
T54E191173,556587542,67%872,19
AMX 50 Foch (155) 101086,905297240,28%531,53
Strv m/425319,342997042,86%685,38
Crusader6166,392216454,69%347,74
T1 Heavy5302,634176048,33%424,75
CC-46 Pancernik 91528,667605949,15%1307,51
IS-7101285,486635834,48%680,19
Pz.Kpfw. 5581257,718025843,10%1010,50
45TP Habicha7937,605055251,92%1290,27
AMX 50 1008806,675695238,46%600,39
Gonsalo 81314,387175238,46%1200,62
Tiger 131 6735,483755038,00%1000,44
FV217 Badger101333,266584751,06%816,78
Covenanter562,911374639,13%0,00
Taschenratte111674,809264454,55%906,28
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4244,102354148,78%478,50
M2 Light267,981754139,02%12,10
Pz.Kpfw. 38 (t)3126,981554153,66%326,15
Ares 758901,637124156,10%949,29
T-284231,151964040,00%508,16
53TP Markowskiego8624,444443958,97%584,08
T-703103,641413948,72%206,39
KV-15302,212623844,74%407,22
Versuchspanzer 5791484,388033743,24%1040,88
M3 Stuart345,311493650,00%96,26
Stinger 101609,415803429,41%795,21
Achilles6495,484163339,39%615,10
P.43 ter7686,105673043,33%824,32
Pz.Kpfw. 35 (t)237,90972941,38%7,34
P.43 bis6701,936262860,71%1336,23
M5 Stuart425,641932860,71%188,06
Cruiser Mk. IV4112,671142737,04%85,64
Object 70591233,707772751,85%918,01
Kampfpanzer 50 t 91117,047372751,85%762,78
T803111580,657252638,46%743,29
Vickers Medium Mk. I113,96562437,50%0,00
TS-6 91026,047362458,33%780,35
AS-XX 40 t11987,266472347,83%534,22
TT-130M 91394,248752161,90%1424,98
Birch Gun436,051052035,00%0,00
AMBT 81155,307612055,00%1157,63
Patton the Tank 9905,355742055,00%884,71
StuG IV 5366,353592035,00%655,96
M53/M559479,724011816,67%152,68
GSOR the TANK 91248,066451838,89%1011,60
T6981208,888081764,71%1571,67
Kampfpanzer 67101165,946511735,29%559,75
TS-54 81120,247481747,06%1084,63
AMX M4 mle. 457802,755221625,00%730,38
Challenger7642,804411533,33%542,61
T1 Cunningham120,85651330,77%0,00
ST vz. 394175,541911353,85%439,37
T-60261,08931338,46%5,46
Type 71101895,177541241,67%1331,86
Ares 8591356,178151258,33%1248,54
43 M. Toldi III 384,001951233,33%124,56
T2 Medium Tank210,911031136,36%0,31
AMX M4 mle. 49 81213,408851050,00%1405,63
Churchill Crocodile 6852,78726955,56%1180,59
Pz.Kpfw. II Ausf. D 261,50131850,00%106,90
D23101,5794728,57%122,72
Char de transition 6393,43474742,86%367,68
Pz.Kpfw. I265,50104616,67%21,20
AltProto AMX 30 8663,83586650,00%567,17
LTTB8514,60338560,00%819,13
Kolohousenka137,2582425,00%0,00
P.435435,00283450,00%1106,95
T-46322,75117450,00%97,40
Leichttraktor118,5070450,00%82,83
Type 95 Heavy4109,50119450,00%180,88
Object 777 Version II 91790,50908450,00%1336,51
Fantôme 91699,00729450,00%1517,81
D1224,67125366,67%235,39
Sav m/43463,67120333,33%1,43
AMX 12 t6207,33250333,33%226,77
Marder II3252,0013630,00%578,11
T-45 2171,00196366,67%861,37
M10 RBFM 5131,67163333,33%0,00
Super Hellcat 7233,67297366,67%294,94
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,002020,00%0,00
Windhund 8519,5026620,00%207,06
Löwe 81586,0033820,00%1856,74
Renault Otsu1110,0011210,00%287,31
Sexton II30,002510,00%0,00
M26 Pershing81204,0050610,00%1085,53
T3 HMC20,003610,00%0,00
Loyd Gun Carriage20,00911100,00%261,00
T-50-2 6509,0025510,00%987,49
AMX ELC 901 6479,0033810,00%896,89

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 26.12.2024
Otišao: 30.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 10.12.2024
Otišao: 23.12.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 27.12.2023
Otišao: 06.12.2024