LIFTERVEL

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 02.03.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke527341172774
Ø Razina8,3311,009,919,46
Pobjede2764352,42%00,00%7342,44%37548,45%
Izgubljene2430546,09%1100,00%9856,98%38850,13%
Neriješeno7861,49%00,00%10,58%111,42%
Preživjele bitke1605130,44%00,00%4727,33%22328,81%
Uništenih tenkova567411,0800,001520,886130,79
Odnos razaranja1,550,001,221,11
Otkriveno tenkova663461,2600,001590,929601,24
Počinjena šteta1.583,922.265,002.360,511.815,18
Bodovi zauzimanja627111,1900,001781,036990,90
Obrambeni bodovi313470,5900,00820,482070,27
Iskustvo765,72396,00857,62827,27
WN71367,59218,991094,631076,41
WN81905,39896,141832,701622,43
Ukupno
Bitke52734
Ø Razina8,33
Pobjede2764352,42%
Izgubljene2430546,09%
Neriješeno7861,49%
Preživjele bitke1605130,44%
Uništenih tenkova567411,08
Odnos razaranja1,55
Otkriveno tenkova663461,26
Počinjena šteta1.583,92
Bodovi zauzimanja627111,19
Obrambeni bodovi313470,59
Iskustvo765,72
WN71367,59
WN81905,39
Zadnja 24 sata
Bitke1
Ø Razina11,00
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta2.265,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo396,00
WN7218,99
WN8896,14
Zadnjih 7 dana
Bitke172
Ø Razina9,91
Pobjede7342,44%
Izgubljene9856,98%
Neriješeno10,58%
Preživjele bitke4727,33%
Uništenih tenkova1520,88
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova1590,92
Počinjena šteta2.360,51
Bodovi zauzimanja1781,03
Obrambeni bodovi820,48
Iskustvo857,62
WN71094,63
WN81832,70
Zadnjih 30 dana
Bitke774
Ø Razina9,46
Pobjede37548,45%
Izgubljene38850,13%
Neriješeno111,42%
Preživjele bitke22328,81%
Uništenih tenkova6130,79
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova9601,24
Počinjena šteta1.815,18
Bodovi zauzimanja6990,90
Obrambeni bodovi2070,27
Iskustvo827,27
WN71076,41
WN81622,43
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16000
Pobjede743,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene850,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno16,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke743,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,330,000,000,00
Otkriveno tenkova100,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta613,440,000,000,00
Bodovi zauzimanja301,8800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi734,5600,0000,0000,00
Iskustvo532,630,000,000,00
Ukupno
Bitke16
Pobjede743,75%
Izgubljene850,00%
Neriješeno16,25%
Preživjele bitke743,75%
Uništenih tenkova120,75
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova100,63
Počinjena šteta613,44
Bodovi zauzimanja301,88
Obrambeni bodovi734,56
Iskustvo532,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede1250,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1250,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1145,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova160,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,230,000,000,00
Otkriveno tenkova200,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta937,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja381,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20,0800,0000,0000,00
Iskustvo612,710,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede1250,00%
Izgubljene1250,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1145,83%
Uništenih tenkova160,67
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova200,83
Počinjena šteta937,29
Bodovi zauzimanja381,58
Obrambeni bodovi20,08
Iskustvo612,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke132000
Pobjede6045,45%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7053,03%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,52%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4534,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova850,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,980,000,000,00
Otkriveno tenkova610,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.285,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja540,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1020,7700,0000,0000,00
Iskustvo590,400,000,000,00
Ukupno
Bitke132
Pobjede6045,45%
Izgubljene7053,03%
Neriješeno21,52%
Preživjele bitke4534,09%
Uništenih tenkova850,64
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova610,46
Počinjena šteta1.285,83
Bodovi zauzimanja540,41
Obrambeni bodovi1020,77
Iskustvo590,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke285000
Pobjede13948,77%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14651,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke13647,72%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1420,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova3411,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.275,490,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo462,350,000,000,00
Ukupno
Bitke285
Pobjede13948,77%
Izgubljene14651,23%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke13647,72%
Uništenih tenkova1420,50
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova3411,20
Počinjena šteta1.275,49
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo462,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (387)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 25 71081,72710225351,40%1797,16
FCM 50 t 81557,05898145355,06%2296,68
T110E5102021,57756141048,65%1736,89
Super Conqueror102598,71923130054,62%2322,08
Progetto M35 mod. 46 81705,56900123052,76%2246,79
KV-5 8977,30643116346,69%1076,19
Grille 15102858,58790112255,79%2791,94
Progetto M40 mod. 65102468,25798102952,19%2358,17
T26E4 SuperPershing 81452,9591499152,77%2220,13
T57 Heavy102317,4176296651,76%2086,78
Leopard 1102529,0878096451,04%2346,98
Object 140101899,3372989748,61%1798,62
TVP T 50/51102482,3580887352,92%2492,40
Rheinmetall Skorpion G 81853,7387782454,37%2460,50
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81319,7480181353,87%1789,60
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81442,1494173855,69%2131,67
Bat.-Châtillon 25 t102018,3771863247,31%1948,18
M1039977,1553857741,25%713,37
M41 Walker Bulldog8805,1677855352,62%1745,83
IS-6 81455,6084454754,11%1880,95
T675786,6166854762,89%2499,34
Vz. 55102687,7291253156,87%2279,20
AMX 13 909890,6274751950,29%1412,26
E 5091730,3583450954,03%1873,11
Char Futur 4 92076,6392950954,42%2107,25
M48A5 Patton102454,0282439550,63%2207,02
Rhm.-Borsig Waffenträger81822,1679536758,58%2429,38
T328816,0648834444,48%749,24
AE Phase I 92253,3889933955,46%2396,47
Cobra 92142,4881333454,19%2163,17
E 50 Ausf. M102013,8475632250,62%1940,79
T3091621,3474132155,14%1598,66
IS-7102041,5678232152,96%1827,37
T-1091508,0474631952,35%1553,35
Škoda T 5092130,1988531557,46%2442,10
T-4481321,3081331154,02%2061,22
Waffenträger auf Pz. IV92003,8176431053,55%1951,42
Controcarro 3 Minotauro102193,4385830652,61%1744,81
Bat.-Châtillon 25 t AP91344,0971830649,67%1434,01
T376829,8579930057,33%2965,82
T54E191919,3185929454,08%2241,34
Kampfpanzer 50 t 91939,3990428552,98%1756,26
Panther7927,6465427552,36%1711,72
IS-381378,8880126954,65%1877,80
Spähpanzer Ru 2519889,5777026952,42%1497,99
T-5491386,4579326553,21%1537,95
Panther II8988,1171226456,82%1370,32
T110E4102024,3568626251,53%1615,13
AMX 50 B102389,8482125651,95%2014,26
T2971050,4171725454,72%1448,88
Object 268 Version 4102217,2880124753,85%1862,51
Leox 92054,0592324056,25%1984,81
Object 279 early 102625,2392423856,72%1815,23
T26E5 Patriot 81408,8994523551,49%1854,59
TVP VTU Koncept81268,9076823359,66%1999,06
T6981384,7683623055,22%2116,53
T28 Prototype81285,6368122949,34%1448,91
Conqueror91848,4685822352,47%1867,41
Panhard EBR 105101044,1771822151,58%1225,94
WZ-1328912,9370322048,64%1720,91
Strv 7461084,6986321763,59%2797,08
AMX 50 12092409,0494821354,93%2737,03
AMX 30 1er prototype91919,0882221253,77%2188,98
Super Hellcat 71211,5865920952,15%2124,72
Leopard Prototyp A92295,5589420754,59%2683,20
Object 260 101982,0573320646,12%1569,78
T1 Heavy5320,7130620251,98%494,75
AMX 13 757611,2369620053,50%1340,74
Lorraine 40 t 81678,4484819747,21%2202,85
M46 Patton91962,9683819451,03%2159,94
AMX 13 105101584,9065419452,06%1987,56
STK-2112792,8798119347,67%1950,45
SU-15271087,1765119054,21%1733,09
TS-54 81485,4297518656,45%1734,73
FV215b 102587,5694318358,47%2357,95
LTTB8954,7989118355,19%2328,88
Centurion Action X102042,7077417950,84%1732,28
121B 102254,9781217653,41%1992,63
SU-122-5491873,6877417452,87%2070,70
ST-I91980,1891917358,38%2074,83
Emil II92139,1696217159,06%2414,96
Object 43092069,5094316854,17%2309,58
AMX 67 Imbattable112621,9282216642,17%1752,57
SU-1006927,1262816456,71%2006,00
AMX 50 Foch (155) 102090,9570816250,00%1579,24
T-34-856718,7059915950,94%1528,72
AMX 30 B102133,1379215456,49%2203,77
M66421,1337115049,33%524,85
Leo71290,4483214950,34%2572,41
T 55A 91678,4583514951,68%1745,22
T25/271075,9769714856,76%1815,81
Kunze Panzer 92304,1091014352,45%2530,23
Emil I81829,70100514262,68%2755,15
SU-10181603,1474514251,41%2129,04
AMX 65 t81366,8381213959,71%1852,76
M26 Pershing81587,5888013853,62%2447,34
IS71179,4876713755,47%1931,29
KV-481497,1788013756,20%2014,11
T-345293,0133113547,41%636,12
Concept No. 5101962,4971413444,78%1565,68
A-20540,9116413346,62%77,44
AMX 12 t6345,7555913153,44%850,63
Sturer Emil71007,5057813149,62%1439,39
Prototipo Standard B91612,3472413043,08%1504,30
Panhard EBR 909798,8478913053,85%1185,04
M374194,5317412948,84%554,97
IS-4102312,9181412646,03%1896,49
FV2078904,4068512551,20%939,06
T-100 LT101001,1162712341,46%1071,77
T71 DA7544,0767512151,24%1112,86
Type 71102099,2180111752,99%1555,92
Durendal 102337,0378211540,87%1724,78
STB-1102192,6870811445,61%1799,60
E 7592249,0588111158,56%2664,39
FV380591118,1573311156,76%993,34
T499661,5359310743,93%777,45
UDES 1691757,1883910649,06%1978,35
VK 45.02 (P) Ausf. B91714,7982210650,00%1680,65
StuG III Ausf. G5313,1129810552,38%632,98
KV-856860,5465210554,29%1691,96
T-437922,1469810551,43%1570,92
Pz.Kpfw. VII102388,8587310553,33%1957,14
T2071131,1079410458,65%2102,99
AMX 50 10082030,5599910456,73%2870,55
AMX M4 mle. 4571448,5298110368,93%2793,14
SU-100M171275,3880810259,80%2279,55
Škoda T 256844,8867910151,49%1971,91
Ares 8591440,3088910055,00%1451,74
M3 Lee4185,122439961,62%624,67
Caernarvon81621,359569952,53%2273,42
60TP Lewandowskiego102636,118849857,14%2299,49
VK 45.02 (P) Ausf. A81531,158999854,08%2000,63
Panhard AML Lynx 6x68794,476649745,36%1462,50
TS-5 81467,658039752,58%1565,15
Type 5781492,779359560,00%1980,45
M127831,195369448,94%1042,64
Ares 90101884,488009448,94%1425,09
T404646,444919353,76%2356,29
KV-15772,886329360,22%2190,23
Waffenträger auf E 100102127,807109252,17%1561,12
LPT-67 Šelma9991,737509151,65%1523,81
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4118,761399042,22%62,16
Concept 1B 92160,549649051,11%2072,61
Konštrukta T-34/10071053,387728964,04%2007,10
P.44 Pantera81266,806988947,19%1578,38
P.43 ter71049,787718862,50%1928,62
IS-271121,037328852,27%1514,07
T216409,405458847,73%1070,40
WZ-1317664,397468758,62%1444,01
Kranvagn102252,238458653,49%1780,57
Strv 103B102020,457648655,81%1585,67
AT 86763,716588656,98%1538,19
11081165,866828439,29%1257,90
Type 6192024,088818453,57%2347,56
Versuchspanzer 5792031,4610038357,83%1976,58
Ikv 90 Typ B71071,326758253,66%1761,23
Jagdpanzer IV6452,174128145,68%648,82
AMX M4 mle. 5192246,319658153,09%2454,85
Pz.Kpfw. Neu112145,419118146,91%1274,71
Hotchkiss EBR71071,948057956,96%3313,49
Spähpanzer SP I C71015,577317949,37%2255,29
Kampfpanzer 67102281,458627745,45%1851,21
Churchill III 5546,846837748,05%1178,43
M446617,634797554,67%1060,98
TNH T Vz. 5192243,779567451,35%2330,69
50TP Tyszkiewicza92340,829307454,05%2330,20
Type T-345391,374727346,58%1033,20
Nashorn6663,154927345,21%1070,43
AMX ELC bis5310,674167345,21%958,46
M-VII-Y 91988,938167237,50%1303,18
M18 Hellcat6724,606047052,86%1438,74
VK 30.02 (M)6721,295877047,14%1445,61
53TP Markowskiego81630,619016959,42%2170,59
Maus102037,658606949,28%1554,94
FV601 Saladin81235,968366959,42%1587,56
Object 70592401,179806952,17%2518,62
Alecto4396,794566653,03%1210,26
FV3046439,393886653,03%654,08
FV229 Contender91980,089466650,00%2033,88
SU-14-281055,427156552,31%1073,99
UDES 14 Alt 581465,058856561,54%2231,45
Lorraine 155 mle. 5181004,556356544,62%1011,30
T71 CMCD7700,208136555,38%1843,65
Obsidian 81129,208626450,00%1363,90
T110E3102718,418366352,38%2191,57
Excalibur 6982,716666358,73%1792,85
FV1066 Senlac 8495,037326350,79%808,40
Cromwell6872,747756259,68%2457,15
Type 6892013,569006243,55%1886,61
P.43 bis6903,336786145,90%1981,89
FSV Scheme A71021,237716150,82%1705,58
FV230 Canopener102078,619296162,30%1630,55
Ikv 65 Alt II61290,859036063,33%3296,33
Strv 103-091467,006805947,46%1200,72
AT 25705,765895952,54%2044,56
BT-7439,76935836,21%0,17
Jagdpanther71332,267465848,28%2019,47
Type 586868,766765848,28%1912,67
M4A1 Sherman5571,806085666,07%1873,88
O-I6972,058065666,07%2049,44
Bat.-Châtillon 12 t8683,486755646,43%1144,92
Panhard AMD 178B6767,416615653,57%3023,71
STA-181401,657635543,64%1697,56
Pz.Kpfw. III/IV5275,753175549,09%597,75
Marder II3167,621895561,82%466,95
UDES 15/16102139,407945354,72%1766,94
FV4025 Contriver112626,899295341,51%1720,11
SFAC 105 81833,098645352,83%1862,73
Crusader 5.5-in. SP7755,546635253,85%1084,09
WZ-111 model 1-492258,869375145,10%2393,19
KV-26877,966575145,10%1554,82
Pz.Sfl. IVc5614,635525152,94%1788,96
Bat.-Châtillon 155 5810842,466995060,00%700,47
Pz.Kpfw. 5582192,2212055064,00%2636,46
Black Prince71287,889514955,10%2073,69
Ares 7581288,167134932,65%1416,70
VK 28.016342,735854856,25%1003,96
Škoda T 245435,794534755,32%1209,29
CS-52 LIS 81199,897774755,32%1424,78
AMX M4 mle. 49 Liberté 81330,498534755,32%1703,55
TNH 105/100081211,157454650,00%1395,75
59-166450,965754643,48%1103,54
T-1506990,567794566,67%2127,81
Type 5 Chi-Ri71062,208114459,09%2121,86
M5 Stuart4165,073804440,91%254,31
Centurion Mk. I81370,528894463,64%2185,65
BDR G1 B5476,894834456,82%935,61
45TP Habicha71301,818254355,81%2041,71
Vz. 60S Dravec 102369,378584339,53%1430,28
Tiger (P)71466,059204355,81%2423,22
M4A3E8 Sherman6658,125984261,90%1548,94
Churchill I5462,145224250,00%989,44
Škoda T 177902,817354240,48%2051,10
40TP Habicha6795,885684148,78%1541,02
Jagdpanther II81085,466034143,90%1050,37
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5712,857594165,85%1933,87
ERAC 105 Proto 9780,906444139,02%914,87
FV226 Contradictious 81489,299324156,10%1618,74
SMV CC-5671298,408674052,50%1905,08
Comet7799,737134047,50%1307,03
Vz. 64 Blesk81382,499333961,54%2884,51
O-Ni71034,267483956,41%1443,05
VK 16.02 Leopard5192,034503946,15%437,87
M75262,424363857,89%919,83
VK 20.01 (D)478,742173844,74%49,29
M415496,054043754,05%759,68
FV215b (183) 101652,846393751,35%1162,48
Object 263102133,517183748,65%1669,74
MT-256443,705423735,14%1198,52
IS-3-II91453,737943745,95%1141,87
T1 HMC2117,501203655,56%585,56
VK 30.01 (H)5435,674903658,33%971,11
Pz.Kpfw. III Ausf. E3314,443693661,11%1275,77
Centurion Mk. 7/191457,368493652,78%1458,01
KV-371245,428213652,78%1670,71
M8A14378,174423655,56%1058,60
FV224 Chopper71804,3311253658,33%2881,41
Charioteer8964,116433548,57%967,20
FV225 Collector 92068,548743540,00%1787,10
AMX 404128,002293345,45%287,93
VK 30.01 (P)6972,887113348,48%1711,66
B14394,884453240,63%1098,08
Strv m/425805,917323250,00%2805,48
P.435534,415593256,25%1594,95
ARL 4461062,527313148,39%1911,49
M5A1 Stuart496,293153145,16%106,06
Object 430U102115,687993145,16%1774,01
Lorraine 39L AM328,501023046,67%91,14
Lorraine 155 mle. 507907,477673063,33%1203,81
SMV CC-6781333,697662944,83%1482,00
Staghound Mk. III6901,967272860,71%1974,62
Ares 90 C111940,149152850,00%1249,33
O-I Experimental5899,197582766,67%2116,95
M24 Chaffee5368,005742751,85%1363,48
Object 252U 81063,446802744,44%926,15
M2 Medium Tank3140,311982657,69%460,69
Somua SAu 404298,153632650,00%776,80
Churchill VII61019,607992552,00%2237,49
BT-2274,041272454,17%211,98
S35 CA5497,044122441,67%1057,26
25TP KSUST II5423,484372343,48%889,17
Vz. 44-171268,357862339,13%1562,46
BZ-75101859,617672347,83%1151,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5741,968352369,57%2693,25
Charioteer Nomad 81339,436652339,13%1241,76
WZ-12091317,827012240,91%1249,89
Semovente M43 Bassotto61150,417572254,55%2381,19
Type 4 Ju-To71442,769602152,38%1994,52
Marder 38T4611,525792166,67%2266,23
Bat.-Châtillon 155 559855,766142142,86%631,35
Crusader6376,005342060,00%1322,53
T56 GMC3288,253852060,00%1061,54
BZ-6891729,658012040,00%1388,95
SU-855368,893311942,11%648,42
UDES 038656,164551931,58%437,07
Covenanter5463,167421978,95%2108,66
SDP 58 Kilana81544,898161952,63%1864,74
VK 100.01 (P)81071,797611952,63%1085,99
Vickers Mk. E Type B235,56921838,89%0,00
ISU-1528914,065971850,00%782,63
P26/404396,125371764,71%1251,41
SU-85B4247,182981741,18%450,56
Pz.Kpfw. II Ausf. G3252,764511752,94%1053,45
GSOR 1006 Scheme 791529,1210091770,59%1626,17
LHMTV8476,064451723,53%506,42
ELC EVEN 90 8734,065861735,29%1199,51
Ikv 1035402,064391643,75%877,59
FV4005 Stage II10915,944771631,25%375,04
D23136,132271540,00%274,08
Matilda4491,675061546,67%1467,57
T-284446,475181573,33%1728,26
Panzerjäger I290,471191546,67%144,72
Type 2597 Chi-Ha361,731501526,67%0,00
S-517968,295221428,57%964,06
AMX 383133,572401471,43%470,52
Vz. 71 Tesák101158,577061442,86%1068,08
Bishop5425,864591457,14%929,82
Chimera 82004,0710501471,43%2437,83
AMX 13 F3 AM61249,928301361,54%2128,54
Tiger II81458,236421323,08%1642,06
Birch Gun4140,232821323,08%220,84
Sexton II3263,422791241,67%1038,23
T2 Medium Tank276,501111241,67%159,12
Pz.Kpfw. II Luchs4199,834661258,33%728,87
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4545,757161258,33%2618,37
Taschenratte112450,679251233,33%1129,31
Leichttraktor111,45611154,55%122,63
M7 Priest3151,091531154,55%334,19
KV-1SA 5817,647751154,55%1890,28
TT-130M 91585,007561136,36%1328,19
T-463142,602771070,00%601,01
MS-1110,10441030,00%0,00
Cruiser Mk. III3182,903081040,00%706,48
Vz. 63P112260,808951050,00%1402,55
Renault UE 573247,403511070,00%950,87
LT vz. 383197,56262922,22%613,70
Type 95 Heavy4283,78343933,33%818,46
Vickers Medium Mk. II2113,50144825,00%318,40
SU-76M4197,75267837,50%333,79
Cruiser Mk. IV4246,75367862,50%787,83
Durchbruchswagen 24238,13253837,50%432,48
Challenger7593,88331825,00%501,14
14TP4182,86393742,86%488,76
FCM 36 Pak 40 3286,57290728,57%539,93
T25 AT71271,43583742,86%1886,55
FV227 Conceiver81264,43736742,86%1205,94
M3 Stuart3200,33351666,67%778,48
Renault FT 75 BS221,8361633,33%0,12
Vickers Medium Mk. III3198,83203616,67%631,85
Type 3 Ju-Nu61485,501109683,33%3257,92
Valentine AT4348,17432650,00%1036,11
T-54 ltwt.9943,17669650,00%1099,00
K-91-PT 91815,33805650,00%1987,01
T1E6 231,17157666,67%243,88
Pz.Kpfw. 38 (t)3477,00679580,00%2349,30
T-262118,00150540,00%371,18
Renault FT AC2184,80257540,00%578,66
Object 25791386,20638520,00%1260,69
ST vz. 394116,25287450,00%184,18
Universal Carrier 2-pdr2188,00237450,00%676,38
AMX M4 mle. 54101794,7550640,00%1060,12
Chi-Ni2207,3327030,00%914,95
T1 Cunningham110,6741333,33%0,00
D12191,00280366,67%962,97
WZ-111 model 5A10830,6727730,00%307,62
BZ-58-2 91397,0053930,00%1026,54
Renault FT153,501792100,00%302,04
M15/423124,50227250,00%181,96
Hotchkiss H352230,00418250,00%1217,25
10TP3130,0017520,00%271,87
M2 Light285,50195250,00%180,86
Kpz. Erich Konzept I 91592,0040520,00%997,59
T28 Concept 7723,5036020,00%861,58
Manticore10195,0032520,00%0,00
Vickers Medium Mk. I10,001801100,00%261,00
Renault NC-31127,004210,00%0,00
SU-182166,0010210,00%818,93
AT-1252,002371100,00%261,00
T3 HMC2581,006931100,00%3775,47
Loyd Gun Carriage2273,005011100,00%2739,96
Conqueror Gun Carriage101812,008431100,00%1398,42
Windhund 8339,0012810,00%38,77
Löwe 81092,007891100,00%1436,64
T7 Combat Car 2149,0018110,00%592,55
Ambassador 9997,0018910,00%405,87
LTP 3277,0013310,00%1005,38
StuG IV 5305,0017710,00%421,75

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 02.03.2024
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 02.03.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.08.2023
Otišao: 26.02.2024