LG77_1

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.10.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke334170669
Ø Razina6,900,008,679,41
Pobjede1597747,81%00,00%350,00%3550,72%
Izgubljene1712051,23%00,00%233,33%3246,38%
Neriješeno3200,96%00,00%116,67%22,90%
Preživjele bitke824924,69%00,00%116,67%2130,43%
Uništenih tenkova216490,6500,0020,33250,36
Odnos razaranja0,860,000,400,52
Otkriveno tenkova235590,7100,0050,83540,78
Počinjena šteta789,150,00962,331.248,33
Bodovi zauzimanja150450,4500,0000,0010,01
Obrambeni bodovi151510,4500,0000,0000,00
Iskustvo459,110,00683,33663,46
WN7829,760,00626,17677,04
WN8943,090,00675,14832,62
Ukupno
Bitke33417
Ø Razina6,90
Pobjede1597747,81%
Izgubljene1712051,23%
Neriješeno3200,96%
Preživjele bitke824924,69%
Uništenih tenkova216490,65
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova235590,71
Počinjena šteta789,15
Bodovi zauzimanja150450,45
Obrambeni bodovi151510,45
Iskustvo459,11
WN7829,76
WN8943,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke6
Ø Razina8,67
Pobjede350,00%
Izgubljene233,33%
Neriješeno116,67%
Preživjele bitke116,67%
Uništenih tenkova20,33
Odnos razaranja0,40
Otkriveno tenkova50,83
Počinjena šteta962,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo683,33
WN7626,17
WN8675,14
Zadnjih 30 dana
Bitke69
Ø Razina9,41
Pobjede3550,72%
Izgubljene3246,38%
Neriješeno22,90%
Preživjele bitke2130,43%
Uništenih tenkova250,36
Odnos razaranja0,52
Otkriveno tenkova540,78
Počinjena šteta1.248,33
Bodovi zauzimanja10,01
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo663,46
WN7677,04
WN8832,62
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1394000
Pobjede59542,68%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene76654,95%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno332,37%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke45332,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9490,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova17881,2800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.775,220,000,000,00
Bodovi zauzimanja12410,8900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi25681,8400,0000,0000,00
Iskustvo695,080,000,000,00
Ukupno
Bitke1394
Pobjede59542,68%
Izgubljene76654,95%
Neriješeno332,37%
Preživjele bitke45332,50%
Uništenih tenkova9490,68
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova17881,28
Počinjena šteta1.775,22
Bodovi zauzimanja12410,89
Obrambeni bodovi25681,84
Iskustvo695,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke456000
Pobjede17037,28%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene26257,46%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno245,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12727,85%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2320,5100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova3820,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta943,210,000,000,00
Bodovi zauzimanja7341,6100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3280,7200,0000,0000,00
Iskustvo530,780,000,000,00
Ukupno
Bitke456
Pobjede17037,28%
Izgubljene26257,46%
Neriješeno245,26%
Preživjele bitke12727,85%
Uništenih tenkova2320,51
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova3820,84
Počinjena šteta943,21
Bodovi zauzimanja7341,61
Obrambeni bodovi3280,72
Iskustvo530,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke25000
Pobjede416,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2080,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke520,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova200,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta388,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi602,4000,0000,0000,00
Iskustvo181,600,000,000,00
Ukupno
Bitke25
Pobjede416,00%
Izgubljene2080,00%
Neriješeno14,00%
Preživjele bitke520,00%
Uništenih tenkova120,48
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova200,80
Počinjena šteta388,96
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi602,40
Iskustvo181,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16000
Pobjede850,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene850,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke425,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova261,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta835,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo664,190,000,000,00
Ukupno
Bitke16
Pobjede850,00%
Izgubljene850,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke425,00%
Uništenih tenkova90,56
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova261,63
Počinjena šteta835,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo664,19
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4105000
Pobjede201849,16%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene208750,84%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke147836,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova23980,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova37180,9100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.027,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja101952,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi207455,0500,0000,0000,00
Iskustvo765,460,000,000,00
Ukupno
Bitke4105
Pobjede201849,16%
Izgubljene208750,84%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke147836,00%
Uništenih tenkova23980,58
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova37180,91
Počinjena šteta1.027,67
Bodovi zauzimanja101952,48
Obrambeni bodovi207455,05
Iskustvo765,46
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9919001
Pobjede467447,12%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene507051,11%00,00%00,00%1100,00%
Neriješeno1751,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke349835,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova67070,6800,0000,0011,00
Odnos razaranja1,040,000,001,00
Otkriveno tenkova98781,0000,0000,0044,00
Počinjena šteta1.222,770,000,00219,00
Bodovi zauzimanja135281,3600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi159181,6000,0000,0000,00
Iskustvo637,760,000,00162,00
Ukupno
Bitke9919
Pobjede467447,12%
Izgubljene507051,11%
Neriješeno1751,76%
Preživjele bitke349835,27%
Uništenih tenkova67070,68
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova98781,00
Počinjena šteta1.222,77
Bodovi zauzimanja135281,36
Obrambeni bodovi159181,60
Iskustvo637,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova11,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova44,00
Počinjena šteta219,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo162,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8753057184
Pobjede486555,58%00,00%1831,58%8144,02%
Izgubljene380443,46%00,00%3968,42%10355,98%
Neriješeno840,96%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke330137,71%00,00%1322,81%3921,20%
Uništenih tenkova61150,7000,00330,58830,45
Odnos razaranja1,120,000,750,57
Otkriveno tenkova87161,0000,00430,751160,63
Počinjena šteta1.750,430,001.762,511.506,60
Bodovi zauzimanja87241,0000,00941,651440,78
Obrambeni bodovi91191,0400,0000,00540,29
Iskustvo820,900,00567,51709,70
Ukupno
Bitke8753
Pobjede486555,58%
Izgubljene380443,46%
Neriješeno840,96%
Preživjele bitke330137,71%
Uništenih tenkova61150,70
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova87161,00
Počinjena šteta1.750,43
Bodovi zauzimanja87241,00
Obrambeni bodovi91191,04
Iskustvo820,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke57
Pobjede1831,58%
Izgubljene3968,42%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1322,81%
Uništenih tenkova330,58
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova430,75
Počinjena šteta1.762,51
Bodovi zauzimanja941,65
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo567,51
Zadnjih 30 dana
Bitke184
Pobjede8144,02%
Izgubljene10355,98%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3921,20%
Uništenih tenkova830,45
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova1160,63
Počinjena šteta1.506,60
Bodovi zauzimanja1440,78
Obrambeni bodovi540,29
Iskustvo709,70
Anzeigen

Tenkovi (411)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M127472,3628471944,65%443,14
Cromwell6630,2446764449,22%1317,88
T-284125,9018146646,35%181,31
ISU-1528903,2851444045,45%773,70
FV3046289,2024142545,41%315,11
Panhard EBR 105101952,4292841758,75%2997,48
M40/M438919,8749941649,28%992,97
KV-15207,1221740144,89%204,29
M41 Walker Bulldog8449,0335238642,23%597,39
FV4005 Stage II101980,3868638048,95%1509,54
Strv 103B101499,5563834646,82%909,60
Grille5370,3329132045,63%690,56
T-1506363,2529331848,11%427,34
XM57 81079,5468131450,00%829,93
AMX 12 t6328,4732730445,39%716,18
T376378,8238829844,97%875,59
O-I6563,5240229351,54%869,78
M446379,8332828250,00%511,56
Rheinmetall Skorpion G 8937,7458627344,32%857,78
T499548,5655226441,29%545,89
SU-1006320,7928026344,87%348,43
IS-38860,9349226342,97%813,91
AMX 13 F3 AM6392,5826525344,66%414,92
Grille 15102095,5568825150,60%1437,54
Tiger I7505,4232124841,13%397,46
M18 Hellcat6355,5527424845,16%410,96
Pz.Kpfw. I Ausf. C3139,8725824547,76%543,15
T-54 ltwt.9696,0560824146,47%836,46
Manticore101760,7691924058,75%2478,71
T-345187,4120523845,38%287,85
AMX 13 57 7961,0786123751,90%2348,92
VK 30.01 (H)5306,6225723351,07%578,01
SU-1527345,9327722845,61%257,68
VK 28.016110,1824922744,93%91,00
T57 Heavy101553,7472322550,22%1083,05
Tiger II8802,1061222150,68%778,30
Super Conqueror102455,9988321852,75%2063,42
KV-37385,2432221748,39%291,54
Jagdpanzer E 100101715,1070621656,02%1217,60
T675295,6424320944,02%464,40
M374152,2616420753,62%391,66
Type 5 Heavy101845,2881420552,20%1268,25
Cruiser Mk. IV4144,1921420353,69%329,71
T110E5101680,5973820343,84%1255,18
O-Ni7721,2442220245,05%758,65
FV217 Badger101392,8961320042,50%743,40
KV-48441,9232819638,27%209,23
Lorraine 155 mle. 507490,6431219447,94%471,20
Object 140101584,4673619346,11%1225,03
Crusader 5.5-in. SP7528,4938019242,71%617,46
Conqueror Gun Carriage101308,0863219250,00%990,15
Object 252U Defender 81136,4670619249,48%1130,73
Leopard 1102422,8182919055,26%2247,05
A-447419,0633718648,39%479,62
WZ-120-1G FT 8913,3260618444,57%804,20
E 100101998,0382618254,95%1737,65
Progetto M35 mod. 46 81412,6878917746,33%1667,84
VK 16.02 Leopard5123,1524317146,20%184,70
Ferdinand81042,1261917151,46%1011,44
IS-7102451,6496916761,08%2356,00
SU-855149,0117716548,48%147,60
Jagdpanzer IV6366,2126516547,88%520,17
60TP Lewandowskiego101657,6973216450,00%1203,54
STB-1102335,6083416450,00%2090,40
Löwe 8931,2070116354,60%999,05
StuG III Ausf. G5258,1921416238,89%348,48
M66439,9536016046,88%509,88
A-436208,6326715849,37%224,48
VK 36.01 (H)6301,3927115741,40%250,56
Strv S1 8932,6754515643,59%750,52
VK 100.01 (P)81069,4770015446,75%1142,82
Vickers Medium Mk. I159,8010115244,74%89,79
Bishop5267,8620115144,37%410,24
T110E4101671,6763515147,02%1103,89
Škoda T 256427,8937415050,67%694,86
Maus101903,2181815052,00%1436,21
T110E3101712,3171115054,67%1160,20
Bat.-Châtillon 155 5591077,8263214950,34%1098,35
Pz.Sfl. IVc5173,6920414949,66%223,91
AMX M4 mle. 49 Liberté 8858,5669814951,01%925,72
IS7505,3432014842,57%450,24
Jagdpanther7603,5943614648,63%682,73
Sexton II364,2311314443,06%41,01
M415198,6818614243,66%109,19
Škoda T 245260,8021914140,43%492,43
AMX 13 105 AM mle. 505155,4317114146,81%137,22
T28 Prototype8887,1655214141,84%746,93
Aufklärungspanzer Panther 7179,3428114143,26%133,79
SU-122A5216,6617114042,14%270,40
T34 8920,8159513642,65%902,99
Emil I81164,4771613548,15%1305,13
Object 705A101592,9973113550,37%1137,12
Hummel6288,1422413145,04%238,02
G.W. E 100101585,8068413148,09%1474,29
T-62A101490,7365612942,64%1065,19
WZ-1328521,4555112846,09%749,87
T92 HMC101226,4961712852,34%999,59
Object 4168719,3657212748,03%734,90
Churchill VII6455,2835812251,64%730,39
T1 Heavy5261,8526012147,93%349,11
Type 586294,7426312144,63%354,59
Marder 38T4133,5016812144,63%116,10
E 25 71002,4270512152,07%1601,74
KV-856296,0525711948,74%299,50
O-I Experimental5445,4928511944,54%693,88
Object 268 Version 4101736,5273711751,28%1181,88
IS-27634,2243011640,52%598,55
CS-63102602,6792711154,95%2612,51
Nashorn6206,8619911137,84%60,64
AMX ELC bis5272,1828211043,64%742,84
M48A5 Patton101189,1164910847,22%786,12
B1490,3615310745,79%59,80
Type T-345213,6120910742,99%340,68
T1 Cunningham165,6514510546,67%189,45
T56 GMC3109,6415610551,43%212,48
Birch Gun4143,4215110548,57%366,28
Bat.-Châtillon Bourrasque 81833,6299210555,24%2416,38
Object 277102167,9681210450,00%1875,74
T-46359,8612910355,34%144,44
Pz.Kpfw. II Luchs455,1118210348,54%84,13
AT 25247,8223210351,46%435,86
M24 Chaffee5174,0124510347,57%401,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4194,8318810242,16%285,81
SU-5499,3814010144,55%85,38
T1 HMC257,78919946,46%129,90
Type 3 Chi-Nu5257,352429847,96%548,13
Object 261101520,766259843,88%1218,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5264,873279857,14%645,91
121B 102460,577999746,39%2268,91
Alecto4178,471779640,63%241,26
KV-1S6243,552589646,88%225,73
SU-85B4104,791499543,16%32,96
Ho-Ri 3102230,598429260,87%1623,01
KV-26538,073919250,00%792,46
Rheinmetall Panzerwagen101625,908929256,52%2273,70
MS-1146,22948742,53%12,90
S35 CA5305,972168749,43%504,23
M8A14162,401958743,68%188,26
Loyd Gun Carriage268,301028741,38%215,20
M7 Priest390,801278550,59%157,04
T-100 LT101391,388478454,76%1917,00
MT-256242,903058349,40%552,81
Crusader6256,843008256,10%715,74
AT 86329,393828245,12%360,56
Rhm.-Borsig Waffenträger8935,854868239,02%659,11
Kranvagn102188,817658146,91%1711,96
AMX 105 AM mle. 474182,941868149,38%500,41
VK 30.02 (M)6320,952677949,37%408,27
ELC EVEN 90 81321,509737856,41%3328,73
T25/27413,744827755,84%449,82
A-20575,531667646,05%73,60
Churchill I5309,892787553,33%534,17
Lorraine 40 t 8959,586087444,59%1009,01
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.483,301727142,25%29,53
Type 4 Heavy91094,876537051,43%844,93
113101585,097157044,29%1154,61
G.W. Panther7567,904007034,29%456,69
Bat.-Châtillon 25 t102918,949676953,62%2956,73
Somua SAu 404145,701506942,03%148,43
M4A3E8 Fury 6479,265606957,97%895,38
AMX 50 1008841,756096847,06%749,40
Pz.Kpfw. VII101386,355796835,29%739,71
M-V-Y101454,156416734,33%796,86
T297736,475716648,48%774,86
Valentine3207,022146448,44%647,19
T-34-85 Rudy 6811,007306456,25%1552,89
Matilda4237,782456353,97%576,84
TVP T 50/51102373,688206350,79%2373,09
M3 Lee4148,411856349,21%368,14
Durchbruchswagen 24122,102156350,79%168,00
P.44 Pantera8638,356006254,84%668,40
AMX 404119,192016261,29%389,25
SU-26384,791476250,00%110,55
Vz. 55102385,337676140,98%1678,19
AMX 50 Foch (155) 101522,576436150,82%1054,62
Spähpanzer SP I C7409,753846150,82%632,15
Covenanter5157,562335955,93%428,24
LTTB8477,245225942,37%651,70
ST vz. 394168,621755843,10%313,74
UDES 038429,363935832,76%157,10
AMX 50 B102360,318185850,00%1792,05
Taschenratte111791,418345844,83%881,18
STG Guard 8642,165935858,62%677,09
Cruiser Mk. III353,251145745,61%37,96
LHMTV8853,046475736,84%1360,84
Pz.Sfl. IVb4186,802535549,09%468,70
T404222,371785438,89%313,88
Type 5 Ke-Ho4208,512445356,60%664,07
M5A1 Stuart4143,382155358,49%409,96
SU-182105,281335350,94%525,29
NC 70 Błyskawica102101,117435343,40%1562,08
212A91301,196585343,40%1095,62
Panhard AML Lynx 6x681003,117465350,94%2325,13
WZ-111 model 5A101280,445565234,62%640,45
Panhard EBR 909837,476405160,78%1360,29
T-109808,185165036,00%459,18
Emil II92329,5110144957,14%2816,90
Valentine AT4224,122094942,86%430,91
Type 95 Heavy4182,601804742,55%375,16
SDP 58 Kilana81857,269234660,87%2247,27
Bisonte C45 81972,4610984658,70%2563,44
AMX 13 757330,705124445,45%490,27
SU-86287,502494443,18%173,49
Pz.Kpfw. II Ausf. D 261,432464434,09%20,09
105 leFH18B2 51074,267434365,12%2534,88
Leichttraktor152,281264339,53%0,00
AMX M4 mle. 54103275,609464346,51%2872,89
Caernarvon Action X 81105,057474344,19%1368,06
leKpz M 41 90 mm 8903,586424346,51%1629,64
Konštrukta T-34/1007328,884034238,10%220,83
Lorraine 39L AM3100,401224238,10%70,17
O-Ho8751,487184273,81%815,64
Marder II3124,071374245,24%165,12
M2262,331434045,00%64,07
SU-76M4103,801334045,00%65,54
DBV-152 101367,386244050,00%691,41
Panther II8401,034284037,50%208,29
G.Pz. Mk. VI (e)247,35854037,50%5,64
M26 Pershing8801,626293953,85%875,07
Panther7415,164873751,35%495,78
Object 907 102813,0810883772,97%2466,82
Object 430U101653,736293729,73%1052,12
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3573,118003770,27%2446,32
M5 Stuart4134,062333655,56%261,62
Type 98 Ke-Ni3112,891593545,71%260,16
BZ-75102429,068233540,00%1847,79
Škoda T 56 81312,667763554,29%1082,51
Pz.Kpfw. 38 (t)394,321593438,24%81,01
T77 81190,096363435,29%1120,26
WZ-113G FT101124,156543345,45%511,93
SU-14-28808,596293240,63%647,88
FV38059665,635523256,25%551,03
FV2078666,476003253,13%733,62
Challenger7899,976643250,00%1161,43
Object 43091622,257883250,00%1450,78
T95E6 102634,289573262,50%2517,28
Lorraine 155 mle. 518834,775383138,71%695,14
S-517922,636243046,67%1028,69
Cruiser Mk. II2209,932513050,00%962,04
Achilles6694,275053046,67%1058,40
Renault FT 75 BS284,451202944,83%312,48
T3 HMC262,071032941,38%12,63
IS-6 81194,007692962,07%1370,63
Tiger (P)7573,595532951,72%630,91
FV230 Canopener102115,247492941,38%1373,22
Vickers Medium Mk. III3110,641602853,57%279,42
AMX 38392,611612835,71%38,36
D2329,331332770,37%248,52
STA-18885,566072740,74%942,75
ShPTK-TVP 100 8905,596652762,96%900,81
M2 Light2153,382052630,77%430,40
AT-1230,77742646,15%42,71
Type 71101687,089362665,38%1246,34
Object 26810948,196142650,00%494,50
T-26243,24852548,00%64,58
Pz.Kpfw. III Ausf. E375,042102564,00%228,32
Wespe3143,281632560,00%489,23
Centurion Mk. I8285,085312556,00%238,37
Universal Carrier 2-pdr266,201052536,00%12,94
Waffenträger auf E 100101376,766242552,00%771,37
Patton the Tank 91638,486982536,00%1545,98
Progetto M40 mod. 65101709,886722437,50%1115,26
AMX 50 12092026,339932466,67%2156,61
StuG IV 5428,464482454,17%1087,45
BT-7 artillery 3297,833392437,50%957,96
LT vz. 383147,521742347,83%447,48
IS-4102173,877852339,13%1437,18
IS-2-II8722,176172356,52%737,18
GSOR 1008 81242,836242347,83%1041,49
40TP Habicha6398,774332254,55%613,61
Prototipo Standard B92294,598812254,55%2199,50
M2 Medium Tank3134,772002254,55%385,37
Bat.-Châtillon 155 58101174,457172254,55%1022,33
GSR 3301 Setter7577,646422236,36%1213,67
Stuart I-IV3145,711802142,86%372,81
SDP 57 Gowika7802,626042152,38%1068,99
M3 Stuart379,852062055,00%188,30
BT-7461,801382050,00%105,22
T328653,105832050,00%608,66
Somua S353130,201712040,00%127,80
Type 2597 Chi-Ha3108,421601957,89%276,64
UDES 15/16101965,056691942,11%1269,24
SDP 44 Burza6653,114721942,11%970,22
BDR G1 B571,741521936,84%0,00
AMX 50 Foch B102225,587811957,89%1675,71
LT-432 81235,327641936,84%2456,99
M10 RBFM 5888,636771936,84%1735,01
122 TM 81959,429841973,68%2480,69
Type 4 Chi-To6693,726191855,56%1477,60
CS-538481,884141735,29%301,19
43 M. Toldi III 3146,062101758,82%711,32
Type 91 Heavy3101,501431643,75%121,39
Renault FT AC2111,061301656,25%319,44
E 759825,695861643,75%523,17
BZT-70 102204,9410171675,00%1660,70
14TP4276,933421546,67%841,09
K-91102648,609021560,00%2261,26
Sexton I 3620,804881553,33%2317,93
Object 260 103065,5311331560,00%3117,19
GSOR 3301 AVR FS9998,0710431566,67%1830,58
Panzerjäger I281,861121457,14%192,52
Object 430 Version II91616,149181471,43%1784,68
T-50-2 6538,004861428,57%1345,37
Vz. 60S Dravec 102790,389351346,15%1918,60
Renault UE 573105,151461353,85%195,40
AMX M4 mle. 5192537,089531346,15%2164,96
FV226 Contradictious 8813,696581361,54%735,29
Type 64 61194,3110291353,85%4096,08
E 5091842,678391241,67%1612,57
Hotchkiss H35292,451941163,64%372,86
Pz.Kpfw. II278,451811154,55%193,53
Pz.Kpfw. II Ausf. G3139,182961181,82%562,28
Caliban 81634,457241118,18%1837,52
Super Hellcat 7505,644541145,45%508,47
Vickers Mk. E Type B244,00691020,00%0,00
AMX 13 909532,705541050,00%570,81
Cruiser Mk. I180,501221040,00%152,24
Ares 7582736,2014111090,00%3935,60
T28 Concept 71213,307691060,00%2098,79
Object 703 Version II 8685,89647944,44%480,09
SU-122-44 71554,22703933,33%2366,13
Somua SM 8923,00591933,33%649,30
1108223,63355825,00%3,04
WZ-1317200,25423850,00%221,99
FV215b (183) 102171,631020887,50%1738,80
BZ-79112691,251041850,00%1691,50
T-29 3197,63353875,00%734,79
Bofors Tornvagn 81925,88903837,50%2348,10
BT-2262,29119771,43%290,83
D1252,14103742,86%23,83
Ikv 65 Alt II6389,29485771,43%672,27
Bat.-Châtillon 12 t8435,14283714,29%477,20
IS-2 shielded 7804,57647742,86%866,65
E 75 TS 8631,00617757,14%567,09
Vz. 68 Squall 81068,57895771,43%2353,22
Type 63 81176,43779742,86%1149,34
T92 8340,29531757,14%526,92
ISU-122S 7707,71507757,14%853,06
TS-5 81124,14576728,57%1069,86
Renault FT123,50113683,33%261,00
Sturmpanzer I Bison3115,0099633,33%136,59
B.U.G.I.6948,83709666,67%1868,80
59-16618,50295633,33%0,91
SDP 40 Zadymka5829,67557666,67%1736,20
Sturer Emil71117,83688666,67%2061,25
M47 Iron Arnie 81686,00889650,00%1614,56
Toro 91720,33900633,33%1621,03
FV4202 8594,67614650,00%555,16
Kolohousenka1127,40118520,00%448,21
Type 95 Ha-Go2123,40152540,00%324,42
AMX AC mle. 4881043,20668560,00%1003,26
Pz.Kpfw. I232,20166580,00%261,00
Object 283 93637,401377580,00%4826,94
KV-220-2 5306,40499560,00%482,59
Renault Otsu123,5092450,00%71,62
Pz.Kpfw. 35 (t)267,75134475,00%343,43
Renault NC-31150,258040,00%2,53
Strv 746221,00368450,00%219,11
25TP KSUST II5335,7524340,00%523,43
Archer5378,00422450,00%805,36
T-60259,50176475,00%261,00
SMV CC-64 Vipera 8644,00538450,00%500,44
M22 Locust 3510,50508425,00%2024,81
T-127 3274,0024640,00%914,55
AMX ELC 901 61023,75866450,00%3895,12
GSOR 1010 FB 82042,75927425,00%2170,42
Vickers Medium Mk. II246,33165366,67%239,18
45TP Habicha7534,6734130,00%392,15
T-45 2121,0019530,00%360,54
Pz.Kpfw. KW I (r) 51814,671457366,67%4941,57
112 81608,671008366,67%2136,25
Fiat 3000190,50219250,00%264,09
TKS z n.k.m. 20 mm 2276,0022320,00%1173,83
50TP prototyp 81887,50855250,00%2067,40
10TP3214,00384250,00%755,45
Ikv 103561,008520,00%0,00
T2 Medium Tank2153,502992100,00%830,00
VK 30.01 (P)6218,50333250,00%176,20
Object 70490,0014620,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2197,0023020,00%532,40
T-116 3122,00386250,00%349,62
HWK 30 8241,0027120,00%99,24
L-60 231,50230250,00%104,56
Matilda Black Prince 581,509920,00%0,00
Pz.Kpfw. T 25 5540,0043320,00%1427,92
M56 Scorpion 7843,50610250,00%1159,84
Sherman VC Firefly 6957,50736250,00%1704,94
Excalibur 6146,00283250,00%116,70
T-54 first prototype 82021,0071520,00%3070,72
T78 6487,50437250,00%513,15
M4A1 Revalorisé 8583,50552250,00%489,05
Fantôme 92210,0011972100,00%2467,44
Strv fm/211139,004651100,00%900,78
LT vz. 352152,002411100,00%836,07
Type 97 Te-Ke 2474,009631100,00%2699,44
Ikv 90 Typ B7231,0021610,00%24,61
Type 89 I-Go/Chi-Ro2263,0023010,00%1031,54
SDP 60 Gonkiewicza92917,0014281100,00%3461,22
T-26G FT2253,003351100,00%979,93
M3G FT3229,009910,00%403,41
SU-2-122 5469,008071100,00%1092,55
Windhund 83529,0015091100,00%6973,27
Jagdpanzer E 90 91336,0010051100,00%936,06
M-IV-Y 8991,0012451100,00%1182,49
AMR 35 2392,008361100,00%2341,06
MKA 2277,006081100,00%1317,30
M24E2 Super Chaffee 6675,007501100,00%1672,65
Pz.Kpfw. T 15 3417,008331100,00%2278,86
LTP 311,003391100,00%261,00
Valiant 5353,005841100,00%711,72
Turán III prototípus 5118,008010,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 08.10.2026
Pozicija: Novak
Član od: 29.09.2026
Otišao: 05.10.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.05.2026
Otišao: 27.09.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.06.2025
Otišao: 12.04.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.12.2024
Otišao: 10.05.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.12.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 13.11.2024
Otišao: 04.12.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 02.11.2024
Otišao: 13.11.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.04.2023
Otišao: 01.11.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.01.2022
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Novak
Član od: 12.02.2023
Otišao: 22.02.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.12.2022
Otišao: 17.01.2023
Pozicija: Novak
Član od: 15.12.2019
Otišao: 15.12.2019
Pozicija: Novak
Član od: 23.02.2023
Otišao: 12.04.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 18.12.2019
Otišao: 18.07.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 02.10.2021
Otišao: 14.01.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.07.2021
Otišao: 25.08.2021
Pozicija: Novak
Član od: 26.08.2021
Otišao: 10.09.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 18.01.2023
Otišao: 11.02.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.10.2019
Otišao: 05.11.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 16.08.2019
Otišao: 05.10.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.01.2019
Otišao: 07.03.2019
Pozicija: Novak
Član od: 06.10.2019
Otišao: 09.10.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.04.2019
Otišao: 12.06.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.06.2019
Otišao: 02.08.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 09.03.2019
Otišao: 13.04.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.08.2019
Otišao: 14.08.2019
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 06.11.2019
Otišao: 30.11.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 09.12.2018
Otišao: 31.12.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 16.10.2018
Otišao: 08.12.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.10.2018
Otišao: 13.10.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 21.11.2017
Otišao: 27.09.2018
Pozicija: Novak
Član od: 17.11.2017
Otišao: 19.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.09.2017
Otišao: 16.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.09.2017
Otišao: 02.09.2017
Pozicija: Novak
Član od: 29.08.2017
Otišao: 29.08.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.03.2017
Otišao: 27.08.2017
Pozicija: Novak
Član od: 06.03.2017
Otišao: 11.03.2017
Pozicija: Intendant
Član od: 10.09.2016
Otišao: 04.03.2017
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 11.08.2016
Otišao: 09.09.2016
Pozicija: Obavještajac
Član od: 04.04.2016
Otišao: 09.08.2016
Pozicija: Novak
Član od: 27.02.2016
Otišao: 03.04.2016
Pozicija: Novak
Član od: 17.10.2015
Otišao: 23.10.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.09.2015
Otišao: 10.10.2015
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 25.08.2015
Otišao: 01.09.2015
Pozicija: Novak
Član od: 04.07.2015
Otišao: 22.08.2015
Pozicija: Novak
Član od: 08.04.2015
Otišao: 26.06.2015
Pozicija: Novak
Član od: 04.04.2015
Otišao: 06.04.2015