Kolya_Chvalinskij

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.09.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke58134069250
Ø Razina7,660,009,939,90
Pobjede2864749,28%00,00%3449,28%12048,00%
Izgubljene2868649,34%00,00%3449,28%12550,00%
Neriješeno8011,38%00,00%11,45%52,00%
Preživjele bitke1499625,80%00,00%1927,54%6124,40%
Uništenih tenkova464390,8000,00560,811970,79
Odnos razaranja1,080,001,121,04
Otkriveno tenkova504620,8700,00590,862420,97
Počinjena šteta1.175,890,001.748,541.800,12
Bodovi zauzimanja171690,3000,00320,46880,35
Obrambeni bodovi297010,5100,0000,0070,03
Iskustvo563,590,00692,46720,72
WN71052,680,00957,64958,37
WN81369,820,001442,321478,55
Ukupno
Bitke58134
Ø Razina7,66
Pobjede2864749,28%
Izgubljene2868649,34%
Neriješeno8011,38%
Preživjele bitke1499625,80%
Uništenih tenkova464390,80
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova504620,87
Počinjena šteta1.175,89
Bodovi zauzimanja171690,30
Obrambeni bodovi297010,51
Iskustvo563,59
WN71052,68
WN81369,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke69
Ø Razina9,93
Pobjede3449,28%
Izgubljene3449,28%
Neriješeno11,45%
Preživjele bitke1927,54%
Uništenih tenkova560,81
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova590,86
Počinjena šteta1.748,54
Bodovi zauzimanja320,46
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo692,46
WN7957,64
WN81442,32
Zadnjih 30 dana
Bitke250
Ø Razina9,90
Pobjede12048,00%
Izgubljene12550,00%
Neriješeno52,00%
Preživjele bitke6124,40%
Uništenih tenkova1970,79
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova2420,97
Počinjena šteta1.800,12
Bodovi zauzimanja880,35
Obrambeni bodovi70,03
Iskustvo720,72
WN7958,37
WN81478,55
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke55000
Pobjede2240,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3258,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1120,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova250,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova350,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.482,620,000,000,00
Bodovi zauzimanja611,1100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi100,1800,0000,0000,00
Iskustvo606,130,000,000,00
Ukupno
Bitke55
Pobjede2240,00%
Izgubljene3258,18%
Neriješeno11,82%
Preživjele bitke1120,00%
Uništenih tenkova250,45
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova350,64
Počinjena šteta1.482,62
Bodovi zauzimanja611,11
Obrambeni bodovi100,18
Iskustvo606,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke126000
Pobjede3426,98%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9273,02%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2217,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova860,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,830,000,000,00
Otkriveno tenkova710,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta495,900,000,000,00
Bodovi zauzimanja360,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi770,6100,0000,0000,00
Iskustvo189,420,000,000,00
Ukupno
Bitke126
Pobjede3426,98%
Izgubljene9273,02%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2217,46%
Uništenih tenkova860,68
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova710,56
Počinjena šteta495,90
Bodovi zauzimanja360,29
Obrambeni bodovi770,61
Iskustvo189,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke99000
Pobjede5252,53%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4444,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno33,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2929,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova750,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,070,000,000,00
Otkriveno tenkova660,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.258,090,000,000,00
Bodovi zauzimanja1081,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2092,1100,0000,0000,00
Iskustvo718,730,000,000,00
Ukupno
Bitke99
Pobjede5252,53%
Izgubljene4444,44%
Neriješeno33,03%
Preživjele bitke2929,29%
Uništenih tenkova750,76
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova660,67
Počinjena šteta1.258,09
Bodovi zauzimanja1081,09
Obrambeni bodovi2092,11
Iskustvo718,73
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke108000
Pobjede6055,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4743,52%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,93%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3936,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova790,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,140,000,000,00
Otkriveno tenkova850,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.657,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja920,8500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi310,2900,0000,0000,00
Iskustvo758,690,000,000,00
Ukupno
Bitke108
Pobjede6055,56%
Izgubljene4743,52%
Neriješeno10,93%
Preživjele bitke3936,11%
Uništenih tenkova790,73
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova850,79
Počinjena šteta1.657,18
Bodovi zauzimanja920,85
Obrambeni bodovi310,29
Iskustvo758,69
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (669)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
FV4005 Stage II101839,7260199950,35%1376,75
KV-26701,6940173353,07%1215,06
Jagdpanther7802,8734261546,50%971,47
KV-856705,2436357149,56%1224,34
Jagdpanther II81172,1638556947,63%1223,04
Churchill III 5421,3047956848,77%737,64
T3091793,2260152347,42%1546,98
KV-2 (R) 61050,2763750851,57%1879,89
Jagdpanzer E 100101686,2346950042,60%1102,17
S-517710,6832745146,12%805,86
T-5491074,1854444549,66%1019,09
T-34-85 Rudy 6747,8351241253,88%1343,79
Bat.-Châtillon Bourrasque 81513,9268741048,54%1805,98
Jagdtiger91242,6944240948,41%941,48
Grille 15102149,0362538251,31%1676,20
Hummel6784,4930937847,62%1181,83
Tiger II8784,3641936644,26%722,40
T-448696,6142536250,00%795,05
Jagdpanzer IV6488,2628035949,30%769,75
M4A1 Revalorisé 81108,1754435749,86%1299,80
Rhm.-Borsig Waffenträger81203,3746334753,89%1208,53
G.W. Panther7894,4733933749,85%1166,31
T28 Prototype8936,8641533347,75%885,39
T-1091177,4653132945,90%1055,68
Object 703 Version II 81671,4383631250,64%1959,64
SU-14-281071,7443129847,32%1077,52
M446459,9930629845,30%635,98
Löwe 81303,8371829651,35%1509,21
T-34-856430,4430429347,10%641,22
IS-2 shielded 71424,9274828851,39%1962,05
Leopard 1102065,0867828745,30%1551,98
IS-38985,5544428145,55%993,20
Tiger 131 6830,7451227045,56%1291,35
WZ-120-1G FT 81513,2269726848,51%1706,98
T-437656,8238226046,54%994,45
SU-100Y 61180,7060325852,71%2168,78
Dicker Max 6934,9851325850,78%1736,79
T-345245,2825825447,24%497,91
LT-432 8627,4461525248,81%1051,02
IS-7101827,8875224951,00%1408,33
IS7937,5351224751,82%1319,18
Waffenträger auf Pz. IV91361,5055323949,37%1063,88
Bat.-Châtillon 25 t101911,5065823842,44%1438,30
ELC EVEN 90 8588,7062323647,88%1088,07
Concept No. 5101894,4368523447,44%1427,80
Sturer Emil7661,8133722847,37%798,21
Type 4 Heavy91436,9262722450,00%1271,33
M18 Hellcat6520,5426622445,09%747,51
M48A5 Patton102026,5379422252,25%1675,16
Ikv 90 Typ B7718,3634722144,80%865,31
M4A1 FL 10 61084,1169622053,18%2114,52
Škoda T 5091641,9563321950,23%1622,18
M127634,7237521946,12%723,45
O-Ho81173,6753121346,48%1239,83
AMX 13 757368,1132821242,45%566,57
E 5091589,3370721250,00%1461,89
T25/27619,1234221246,23%719,94
Strv 103B102294,2471820950,72%1697,15
T110E4102073,2470720945,45%1461,93
T26E4 SuperPershing 81313,4176220651,94%1752,63
Object 430U101934,4778020648,54%1598,29
ShPTK-TVP 100 81553,8468520349,75%1711,18
Strv K 91688,8377219748,22%1620,93
SU-1527781,1839219651,53%979,44
UDES 0381115,3545819645,92%1189,63
FV2078873,2352419543,59%835,38
Škoda T 256830,9057019453,61%1821,71
SU-855352,2920119143,46%627,19
Tiger I7832,7143819046,84%1016,23
FV3046537,7231718952,38%881,84
Object 452K 102327,6877218740,64%1798,92
AMX 13 909797,7660818649,46%1139,72
SU-130PM 81768,8079418647,31%1804,53
KV-15444,2332918254,40%862,08
WZ-113G FT102049,8065818148,07%1316,60
AMX 50 B102023,1273018053,33%1632,19
SU-1006663,2735117950,28%1120,42
ARL 446520,0332517746,33%732,38
Charlemagne 81818,6487617755,93%1966,84
AMX 13 105 AM mle. 505486,1023117644,32%1009,39
M10 RBFM 5924,8578117661,36%2317,29
FV4004 Conway91367,9566117554,29%1178,70
AMX 12 t6295,6728517244,77%602,07
STG Guard 81448,8563117251,74%1874,95
CS-63101981,5170417147,95%1596,72
Grille5473,1125216946,15%921,32
Object 25791404,9357416853,57%1397,29
Prototipo Standard B91583,8860416448,17%1570,20
Ikv 65 Alt II6547,3630616346,01%821,43
E 25 71186,3472616359,51%1857,75
T26E5 Patriot 81295,1170716342,33%1554,83
HWK 30 8662,1553216247,53%1098,82
Kranvagn102033,2664016048,75%1539,42
Panther7682,9139715950,94%1006,74
Object 261101251,2453815843,04%909,96
T675322,0122815852,53%595,33
StuG III Ausf. G5372,9422015450,65%724,57
BZ-75102139,7574915440,91%1520,63
FV4201 Chieftain Proto 91831,4080515450,65%1972,39
AT 86509,9034215347,71%783,22
O-Ni71019,7849414950,34%1308,29
FV215b (183) 102340,0069514847,97%1877,46
Caliban 81781,7884114750,34%2212,73
Leopard Prototyp A91615,6863314656,16%1537,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5244,0327514556,55%561,22
IS-3-II91757,6176414551,03%1718,11
Emil I81510,8774414449,31%1733,47
AMX 50 12091422,5666614444,44%1217,51
Cobra 92098,6380914450,69%2033,96
M53/M5591309,0172114355,24%1315,76
Bat.-Châtillon 12 t8582,0158014350,35%1014,65
Bretagne Panther 6957,0565714350,35%1867,57
IS-6 B 81184,8361314149,65%1269,34
Challenger7874,9043313955,40%1184,93
Vz. 55102104,6074713847,83%1624,23
Type 71102475,5982913855,07%1945,64
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4159,6914813740,88%161,22
SU-263378,4318213742,34%1123,61
212A91316,3360213749,64%1156,81
FV217 Badger102208,7278813746,72%1555,68
AMX 50 10081047,6547913543,70%992,48
60TP Lewandowskiego102269,7367813542,22%1637,99
AMX AC mle. 4881336,0059713447,01%1450,26
TNH T Vz. 5191865,8476913345,86%1666,52
Conqueror91637,3059313351,13%1580,96
T92 HMC101316,5659913346,62%1104,24
G.W. E 100101178,7757013343,61%824,76
AMX Canon d'assaut 105 81460,8265713349,62%1635,14
VK 36.01 (H)6514,6434913251,52%824,53
Char Mle. 75 91251,7168813250,00%1969,01
T-103 81449,9166913148,85%1523,16
STA-18934,0051413045,38%1055,04
Type 5 Heavy102205,9479813055,38%1552,13
Strv 103-091630,4867313044,62%1478,52
AMX M4 mle. 54102273,4683613053,08%1799,06
Type 62 7697,0966912950,39%1639,45
T110E5102100,9879412949,61%1584,39
Conqueror Gun Carriage101074,6053012944,19%776,11
Mäuschen91651,2978912947,29%1542,60
DBV-152 102388,7869112853,13%1660,77
Achilles6541,4130612842,97%761,99
Charioteer81061,6751612740,16%980,45
T54E191605,8057212748,82%1470,75
Object 140101906,1568512751,18%1613,52
Manticore101210,9770312745,67%1549,87
TS-5 81590,5975612750,39%1745,93
VK 100.01 (P)81236,7965612645,24%1328,39
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81525,0973412650,79%1928,70
Maus102006,9176012539,20%1478,70
E 100101959,2075212552,80%1552,19
AMX ELC bis5185,9426812548,00%443,52
WZ-111 model 5A102245,1882712350,41%1977,68
Progetto M40 mod. 65101936,2565212249,18%1545,60
T9592418,1189412250,82%2224,49
AMX 50 Foch B102096,7962712254,92%1584,15
IS-2-II81395,1166212250,82%1737,73
TVP T 50/51101976,4275912154,55%1806,46
T499901,7572112148,76%1240,71
FV4202 81194,4964612142,15%1564,27
Charioteer Nomad 81815,5777711952,10%1963,50
Leopard 120 Verbessert112125,3377811654,31%1725,79
ISU-15281387,0359711546,96%1375,36
AMX 50 Foch (155) 102236,5765911545,22%1655,64
Ares 7581226,3780411549,57%1439,32
AMX M4 mle. 457812,7342111445,61%1051,62
SU-10181049,9860011356,64%1175,56
LTTB8502,7246911343,36%744,70
T57 Heavy102249,0263711247,32%1635,06
Sturmpanzer II4131,6713411157,66%343,77
Tortoise92071,2483111154,05%1934,10
NC 70 Błyskawica102151,9667811045,45%1593,86
LHMTV8500,9558311040,91%721,44
O-I6738,6641310952,29%1248,88
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81471,0178510955,96%1753,57
A-20580,5117010854,63%153,84
UDES 14 Alt 581147,5054710850,93%1510,60
Tiger (P)7863,2650310853,70%1177,12
M47 Iron Arnie 81522,5681010851,85%1868,47
Ikv 1035297,8721810744,86%527,15
M8A14173,6115910747,66%250,58
ST-I91491,2467310745,79%1319,74
FV230 Canopener102448,0793810756,07%1927,16
Leo7865,5745610553,33%1405,24
Panhard EBR 10510881,5261210545,71%879,78
T-100 LT10900,0160410546,67%942,26
Bat.-Châtillon 155 58101110,0968010450,96%856,49
WZ-114 91854,7478710448,08%1899,25
Hirschkäfer111951,4866110344,66%1142,74
Ares 8591616,9083610248,04%1496,17
T1 Heavy5446,4233510157,43%881,70
Progetto C50 mod. 6691786,8368310147,52%1914,01
M46 Patton91476,2163610145,54%1370,66
SU-100M171092,9066910161,39%1685,94
Nashorn6471,9525110041,00%538,68
CS-5991701,087119952,53%1644,18
VK 30.01 (P)6581,593259843,88%814,34
Lorraine 155 mle. 518987,415479846,94%944,25
ARL V396465,213549856,12%810,04
Object 268 Version 4102249,877349851,02%1683,02
leKpz Borkenkäfer111117,037969848,98%1190,82
Škoda T 27 81319,107089753,61%1815,24
CS-538960,255569645,83%1177,40
SDP 58 Kilana81384,856799643,75%1377,31
Spähpanzer SP I C7482,325159654,17%919,85
AMX 50 Foch91994,917679544,21%1747,76
FV201 (A45) 7978,486359542,11%1331,93
GSR 3301 Setter7424,285129550,53%905,51
M5 Stuart4148,642189444,68%221,84
AT 25388,992739450,00%788,48
Turtle Mk. I 81903,728829448,94%2083,98
AE Phase I 91887,527689451,06%1916,59
121B 102032,197299451,06%1680,47
STB-1101816,327269360,22%1522,48
AMX M4 mle. 49 81327,987059242,39%1523,80
AMX 404180,002319149,45%583,84
Object 26391852,608589161,54%1845,85
M374339,081959044,44%1125,36
VK 16.02 Leopard5170,643158955,06%445,47
VK 28.016305,163648950,56%802,32
E 50 Ausf. M102034,266578948,31%1598,02
VK 30.02 (M)6554,983588951,69%936,60
Pz.Sfl. IVc5319,572288949,44%547,14
50TP prototyp 81650,098588862,50%2126,52
121101780,937258847,73%1381,05
Object 780 102445,938018843,18%1848,12
Covenanter5131,372198735,63%158,63
Panther II8823,415338755,17%969,39
Crusader 5.5-in. SP7638,994408749,43%847,31
T 55A 91618,318408757,47%1775,46
Bat.-Châtillon 25 t AP91567,516578638,37%1630,20
Pz.Kpfw. II Luchs4145,292618648,84%388,34
KV-481368,026588665,12%1746,90
T-1506552,953588651,16%819,69
T-54 ltwt.9733,566538651,16%1001,61
Panhard AML Lynx 6x68496,416228658,14%834,04
Versuchspanzer 5791621,078218648,84%1257,37
M75170,492298554,12%463,50
BDR G1 B5418,513058551,76%707,37
T110E3102211,606708552,94%1536,96
Object 268 Version V 102374,676868547,06%1727,85
Carro da Combattimento 45 t 101893,697298547,06%1447,66
A46 6467,284598548,24%1509,10
T-50-2 6509,565838454,76%1507,52
Panther/M10 7987,407018452,38%1526,58
UDES 15/16102042,736518342,17%1460,31
T54 Heavy Tank 91744,617658346,99%1669,60
Sherman VC Firefly 61056,985708354,22%2281,90
53TP Markowskiego81375,246228248,78%1578,92
KV-371070,876108250,00%1384,04
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4120,551958254,88%274,22
Obsidian 81398,118768250,00%1849,65
O-I Experimental5367,162958153,09%561,07
GSOR 1006 Scheme 791384,104938146,91%1110,71
Object 43091603,338028149,38%1450,40
T-34-3 81407,607598153,09%1799,41
113101948,287678050,00%1446,74
Char Futur 4 91863,357658047,50%1754,94
Felice 91668,387297945,57%1552,79
AMX 30 1er prototype91486,346367934,18%1225,23
M415296,132257852,56%376,71
WZ-111 model 1-491758,558407750,65%1841,42
Object 268102378,477227754,55%1823,54
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6641,405437746,75%1726,01
M26 Pershing8918,785497639,47%918,57
BZ-5871124,597077652,63%1391,81
K-91101961,267947655,26%1724,68
Archer5432,482807540,00%785,81
Chrysler K GF 81268,237407544,00%1473,13
GSOR 3301 AVR FS9648,416757546,67%910,90
Vz. 64 Blesk8546,006367455,41%877,16
WZ-132A9698,895127439,19%767,97
E 7591900,868167447,30%1896,92
StuG IV 5364,572727450,00%757,11
Emil II91761,779157367,12%1737,77
AMX 13 105101341,526797346,58%1537,35
Hotchkiss EBR7416,605167358,90%882,19
Type 63 81569,759317255,56%2088,84
Excalibur 61301,136997261,11%2652,27
Object 260 101991,157747247,22%1475,27
Controcarro 1 Mk. 291646,778007149,30%1454,48
Pz.Kpfw. III/IV5311,272617140,85%643,00
King Tiger (Captured) 71274,457047136,62%1532,55
Lorraine 40 t 81482,926957145,07%1813,60
Rinoceronte102583,498687047,14%2463,14
Type 6191769,367917047,14%1952,13
Object 277102049,569097070,00%1754,25
Somua SM 81462,647157057,14%1557,53
AMX 13 57 7792,647007042,86%1530,25
T-62A101939,038246960,87%1771,54
FV227 Conceiver81552,108996952,17%1795,36
Vercingétorix 91742,497836944,93%1547,38
Projekt ION 82007,539866863,24%2051,01
T-505115,162326845,59%182,09
P.44 Pantera81396,577646747,76%1996,75
VK 30.01 (H)5365,193026753,73%787,58
Valentine3240,632466746,27%800,56
M40/M4381336,546106750,75%1553,25
KV-220-2 5891,517966750,75%2012,14
Chimera 81605,648686752,24%1909,21
SU-85B4294,443076645,45%657,58
BZ-58-2 91794,178466656,06%1712,41
Rambo 91755,387736651,52%1648,50
M4A3E2 Sherman Jumbo6575,894756544,62%945,43
HWK 128587,026546549,23%927,99
Object 432U112031,918876549,23%1488,17
Stinger 102362,788336556,92%1565,96
Vz. 71 Tesák10859,676986446,88%861,00
M10392030,668626460,94%2173,38
Bishop5342,172826454,69%718,77
Super Conqueror102178,668356454,69%1566,00
GSOR the TANK 91432,677076445,31%1382,17
T-54 first prototype 81112,316196440,63%1271,11
Ho-Ri 3102062,626466341,27%1283,09
AMX M4 mle. 5191913,798476353,97%1678,51
WZ-12091173,376566241,94%1036,28
Churchill I5407,082876248,39%715,11
M3 Lee4178,561886251,61%515,49
TNH 105/100081319,748026251,61%1699,34
B14185,872056136,07%265,91
Crusader6206,232246147,54%439,14
50TP Tyszkiewicza91794,708016147,54%1636,77
Object 70491757,157106147,54%1216,43
S35 CA5462,162806150,82%883,80
Concept 1B 92146,169116152,46%1821,07
Konštrukta T-34/1007893,734646045,00%1293,80
Centurion Mk. I8969,337086046,67%1181,56
VK 45.02 (P) Ausf. B91798,028936058,33%1784,56
Alecto4248,802206053,33%630,00
Tiger-Maus 92012,978326048,33%1830,32
T216343,223575954,24%904,70
Kunze Panzer 91891,198085950,85%1951,68
BT-7 artillery 3226,253025959,32%858,03
BT-7467,161325850,00%106,82
SMV CC-5671180,767275858,62%1974,66
Centurion Action X102218,457775863,79%2139,00
M24 Chaffee5190,162175831,03%379,82
Object 70592068,337885848,28%2024,78
Pz.Kpfw. 5581621,228355832,76%1287,82
Caernarvon81060,097335759,65%1225,62
UDES 1691629,917105743,86%1558,24
T23E3 7846,897045766,67%1433,01
XM551 Sheridan101130,826555747,37%1187,01
KJPZ TIII Jäger 91881,678085756,14%1600,35
Taschenratte112562,589175745,61%1420,81
Lorraine 50 t 91679,147915743,86%1727,45
11081156,957675648,21%1280,38
IS-M81518,367345655,36%1990,72
T6 Medium4820,185875563,64%2606,43
K-91-PT 91521,167045550,91%1479,98
T-832 81754,409105552,73%2033,40
Lorraine 39L AM3301,311585437,04%792,80
Object 777 Version II 91768,767965446,30%1543,56
Object 252U 81646,178785453,70%1825,40
TT-130M 91758,317945446,30%1764,40
Super Hellcat 71141,506675450,00%1587,15
45TP Habicha71044,625305347,17%1394,46
Marder II3105,751135337,74%67,23
T207749,466455255,77%1087,82
Centurion Mk. 7/191808,376795259,62%2071,19
M4-85 5808,676985246,15%2051,01
KV-122 7875,485595253,85%1121,44
Ashigaru 101710,696645246,15%1038,30
122 TM 81305,816225244,23%1384,79
M5A1 Stuart4219,922395145,10%615,54
WZ-111G FT91910,676665160,78%1810,22
T376506,574485143,14%1458,22
M41 Walker Bulldog8400,354655131,37%439,54
Ares 90101520,597195154,90%1136,74
Kampfpanzer 50 t 92097,028615143,14%1873,43
Patton the Tank 91694,247495147,06%1852,18
WZ-111 Alpine Tiger 81382,318255154,90%1861,36
M4A1 Sherman5331,563405058,00%809,97
Cromwell6564,905125046,00%1145,53
Škoda T 177706,826375042,00%1438,11
Waffenträger auf E 100102216,406645038,00%1348,89
Object 430 Version II91681,667395060,00%1847,29
Pz.Kpfw. VII102274,207875044,00%1686,63
CS-4471227,026644862,50%2236,55
Somua SAu 404251,292514847,92%537,95
ST-II102385,698004845,83%1876,63
Jagdpanzer E 90 92314,389694860,42%2133,80
KV-5 81205,798024845,83%1231,68
Lago4221,832354731,91%473,63
Sav m/434157,381714744,68%212,92
SMV CC-6781312,947814740,43%1431,13
Chi-To SP71588,878684757,45%2284,42
AT 1581308,947754759,57%1391,52
Marder 38T4312,282274744,68%665,68
M-V-Y102102,988914759,57%1716,97
leKpz M 41 90 mm 8661,405904744,68%1218,87
Type 4 Chi-To6653,093584641,30%1038,77
Pz.Kpfw. III Ausf. J4187,741994645,65%304,19
Spähpanzer Ru 2519786,766684645,65%1085,39
Lansen C 81534,158094656,52%1860,59
Object 265T 91671,098194652,17%1555,17
Bat.-Châtillon 155 5591162,027264555,56%1134,98
Panhard AMD 178B6375,784784548,89%1079,10
Pz.Sfl. IC 4406,074704555,56%1367,89
T26E3 Eagle 7 71260,477664548,89%2018,92
OCP Peacekeeper 91376,517274548,89%1089,87
SU-54305,161894440,91%567,05
Controcarro 3 Minotauro102243,437184436,36%1463,86
Panzer 58 Mutz 81242,826974440,91%1441,85
T-284252,402134351,16%670,29
Sturmpanzer I Bison3177,651374339,53%467,20
WZ-131G FT6766,635224346,51%1331,89
Projet Louis 9759,426814353,49%1012,12
P.43 ter7862,956834259,52%1417,65
FV38059969,904914233,33%747,48
Type 3 Chi-Nu Kai 5818,607784257,14%2680,43
Type 95 Heavy4207,242014146,34%517,62
KR-1112045,638034136,59%1055,05
Object 41681301,937344050,00%1817,74
M-III-Y81284,258394052,50%1492,20
FV229 Contender91800,309614062,50%1782,56
T803112428,958854042,50%1544,15
Birch Gun4187,231793948,72%561,78
MT-256336,135233953,85%989,04
CS-52 LIS 81432,236873938,46%1484,46
T-44-100 81280,567593951,28%1615,74
Pz.Kpfw. 38 (t)387,241343847,37%111,38
Ho-Ri 192256,668843855,26%2007,50
BZ-16681337,617803857,89%1679,41
SARL 424211,502673857,89%632,29
T3281402,738653754,05%1575,86
AMX 13 F3 AM6592,244353743,24%757,29
SDP 57 Gowika71189,736913754,05%1664,95
FV601 Saladin8934,704903743,24%999,29
Nergal 81521,768383745,95%1641,18
Sexton II3136,391553658,33%514,55
T2971338,728193661,11%1928,69
AMX 38358,361393658,33%166,77
Type 6892006,949363652,78%2027,60
ERAC 105 Proto 9587,286483644,44%674,87
M24E2 Super Chaffee 6454,755893661,11%1407,14
T-463161,461713548,57%534,21
Churchill VII6505,113873545,71%786,23
SDP 60 Gonkiewicza91764,808103551,43%1601,91
IS-4102504,209573562,86%2347,55
LPT-67 Šelma9679,237493557,14%936,97
T56 GMC398,171363542,86%87,45
60G FT5450,743353542,86%815,27
Panhard EBR 909632,437353557,14%935,48
Pawlack Tank6894,694903551,43%1607,91
Object 705A102328,179843568,57%2078,27
Object 283 91587,178173545,71%1626,74
Saryuda 92010,437383548,57%1753,33
P.43 bis6717,746233458,82%1385,64
IS-271136,097183444,12%1432,03
Type 586626,655023452,94%1141,36
T404408,243863444,12%938,63
T-34-2G FT71168,415233455,88%2008,70
T2881446,098303450,00%1427,41
T-29 3316,413253444,12%1109,63
Fantôme 91675,007603452,94%1548,98
Progetto CC55 mod. 5481288,647513348,48%1300,07
WZ-1328666,556913351,52%1230,57
T-34 shielded 5644,456313360,61%1795,08
Škoda T 40 61101,977563354,55%2489,09
Sentinelle 92150,619213363,64%1952,75
ST vz. 394230,592883262,50%718,03
14TP4304,912093237,50%874,73
WZ-111-1G FT81336,478103268,75%1562,03
AT 77989,136833256,25%1220,04
FSV Scheme A7782,035823246,88%953,43
Kanonenjagdpanzer 105 81271,667473259,38%1315,38
B.U.G.I.6845,425093154,84%1545,80
Semovente M43 Bassotto6912,064763154,84%1195,86
Strv 746534,074813053,33%889,85
AMX AC mle. 467949,276693060,00%1547,62
Pz.Kpfw. II Ausf. G371,301463053,33%125,86
LTG7581,736673053,33%1133,52
Kpz. 3 GST Turm 81876,809373050,00%2115,15
Strv m/425370,763162941,38%762,67
M-IV-Y 81453,908102951,72%1584,54
T28 Concept 7695,663672948,28%831,35
T78 61218,729012975,86%2185,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E3186,571912839,29%377,19
WZ-132-1101228,256112850,00%1463,32
T25 AT71143,576532864,29%1785,60
Stitch 81431,968392850,00%1642,22
Panther mit 8,8 cm L/71 81797,3610162860,71%2747,21
Type 95 Ji-Ro61060,156322751,85%2254,65
Renault UE 573140,001402744,44%234,11
Type 5781318,628002646,15%1261,01
Durchbruchswagen 24211,772222650,00%444,57
FV224 Chopper71227,778882661,54%1695,23
Windhund 81639,738162657,69%1835,25
Brennos 81180,777722657,69%1363,77
Black Prince7965,088322568,00%1517,33
SDP 44 Burza61014,606802556,00%2162,76
Cruiser Mk. IV497,321472548,00%109,32
Type 4 Ju-To71172,246952556,00%1462,30
Somua S353133,361562548,00%166,79
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4847,009462560,00%2390,25
AMX ELC 901 6799,887922556,00%2922,15
VK 30.02 (D)7857,046842454,17%1422,85
M2 Medium Tank3102,881422441,67%135,25
SU-76M4231,502372470,83%685,54
Excelsior 51014,639682458,33%2497,13
WZ-1317384,354802321,74%538,48
M3G FT3171,571512356,52%415,00
SU-76G FT4348,092732343,48%598,23
Type 3 Ju-Nu61131,918392365,22%1897,95
Valentine AT4208,041912352,17%490,94
BZ-6891683,918802356,52%1620,62
M4 Improved 5550,835952352,17%1528,13
Strv S1 81795,356112321,74%1683,46
Char de transition 61152,228052356,52%1956,38
D23107,861582250,00%235,69
Type 2597 Chi-Ha3183,231662236,36%462,23
SDP 40 Zadymka5892,275342240,91%2016,68
Object 274a 81565,508192240,91%1913,27
T1 Cunningham1109,051892138,10%497,64
BT-2229,05772138,10%0,00
SU-86778,716082152,38%1151,53
M36 Jackson61005,245142152,38%1761,19
Renault FT AC2110,291482176,19%448,08
STK-2112715,528682142,86%1671,91
Staghound Mk. III61026,626422161,90%2267,45
XM69 Hacker111796,957342138,10%912,77
Durendal 102203,337302152,38%1572,52
P26/404165,052032040,00%180,45
T1 HMC2190,251552050,00%1144,02
25TP KSUST II5328,803482045,00%614,78
Panzerjäger I2102,15942030,00%140,58
Vz. 44-171373,758852060,00%2094,04
Ho-Ri 281533,458842060,00%1947,17
SU-122A5284,003782075,00%627,86
Rheinmetall Skorpion G 82013,007222050,00%2396,98
Caernarvon Action X 81255,156582040,00%1293,18
Type 5 Chi-Ri7727,685861942,11%996,25
Pz.Kpfw. II281,891351926,32%84,63
Carro d'assalto P.8871070,897621957,89%1579,11
VK 30.01 (D)6730,536181942,11%1442,62
Miel 81268,587841957,89%1359,72
43 M. Toldi III 3121,951841947,37%468,02
M15/423217,332051833,33%472,85
Type T-34589,001931855,56%159,40
T3 HMC292,171051833,33%150,53
IS-2M 71728,9410001855,56%2193,12
T14 51361,8211661747,06%3377,76
Mitsu 1085810,655551741,18%1321,35
Škoda T 45 71513,829591747,06%2154,90
Ashbringer 101657,246231752,94%1019,09
114 SP2 101742,535651735,29%818,47
M66475,754741656,25%613,29
DS PZInż5603,943381637,50%1135,61
SU-182144,061441668,75%919,33
Cruiser Mk. II2152,001101625,00%406,72
Valentine II 4287,814841668,75%1048,86
Primo Victoria 8907,445911625,00%931,54
Cromwell B 6718,006111650,00%1158,31
VK 45.03 71392,137741637,50%2207,83
Renault FT 75 BS2211,001431546,67%1304,76
Comet7885,337161546,67%1436,24
Vz. 60S Dravec 102313,538411553,33%1491,29
E 75 TS 81293,207541546,67%1225,99
Heavy Tank No. VI 6840,406591540,00%1239,29
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5705,606301540,00%2227,65
M3 Stuart388,932211450,00%191,42
Škoda T 245144,641411428,57%97,06
Ikv 723115,211831450,00%180,39
AT-12154,501351450,00%530,62
SU-2-122 5789,005271450,00%1843,02
TOG II* 6886,435991457,14%1408,68
Sexton I 3360,072701428,57%1157,55
10TP3130,381411338,46%240,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C393,311851376,92%434,68
TS-54 81483,087401346,15%1373,22
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3682,467751361,54%2061,29
Valiant 5584,236611361,54%1359,08
Black Rock 112050,547761338,46%1123,10
Renault G1552,67871216,67%0,00
Rheinmetall Panzerwagen10901,085831233,33%812,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5747,585221241,67%2086,71
AMX 13 (FL 11) 5501,086711266,67%1996,06
40TP Habicha61062,006751172,73%2322,44
Gorilla111574,457611154,55%858,93
M48A2 Räumpanzer 8850,184851154,55%864,12
Strv m/40L3176,902061070,00%620,66
Vickers Mk. E Type B2135,201791050,00%436,57
Cruiser Mk. III3128,401501040,00%379,09
Universal Carrier 2-pdr2147,101481050,00%486,25
Renault R35267,601441050,00%111,82
KV-1 shielded 51199,609881060,00%2786,08
M24 Chaffee No. 594 5599,706311040,00%1599,51
Pz.Kpfw. 35 (t)281,22157966,67%389,99
M2 Light2120,33233955,56%374,38
Vickers Medium Mk. III3131,3396922,22%256,32
MS-11112,00136966,67%586,19
T-262104,22139944,44%330,31
M-II-Y71756,561087966,67%3216,83
MTLS-1G14 3235,67305944,44%788,17
T-127 3534,78693977,78%2639,54
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6898,11564933,33%1381,74
LT vz. 38368,38128850,00%114,92
59-166316,63475837,50%627,93
FCM 36283,63124837,50%121,57
T-60275,63143850,00%157,12
Kampfpanzer 67101982,88829862,50%1551,73
LTP 334,38116850,00%93,03
Semovente M415923,86617785,71%2656,51
Pz.Kpfw. I286,71170757,14%288,72
Black Prince II 71155,86923757,14%1646,84
Ram II 5718,57768771,43%1962,97
SU-85I 5371,57339728,57%510,43
IS-3A 81130,86479714,29%846,90
Vickers Medium Mk. II274,17106666,67%336,50
T-26G FT2167,50129633,33%365,00
Lorraine 155 mle. 507947,331023683,33%1318,10
KV-1SA 5903,00593633,33%1737,32
M6A2E1 81254,50562650,00%1169,82
T1E6 258,33121650,00%100,08
SU-122-44 71227,67724666,67%1726,18
M22109,40170560,00%439,90
Pvlvv fm/42213,2074560,00%241,42
Cruiser Mk. I1158,60228580,00%887,36
Matilda LVT 4488,60702580,00%1239,30
T7 Combat Car 231,60122560,00%205,39
T92 8214,00364540,00%115,46
A25 Harry Hopkins I 4447,80487540,00%1046,66
Churchill Crocodile 61139,201016580,00%1834,71
Hotchkiss H35293,25135425,00%172,76
D1277,50129450,00%177,36
Vickers Medium Mk. I191,6772333,33%237,69
LT vz. 35266,001543100,00%301,07
TKS z n.k.m. 20 mm 2157,33292366,67%958,04
Type 91 Heavy3106,67118333,33%92,06
T2 Medium Tank2194,67217333,33%1022,40
M10 Wolverine5584,338783100,00%1484,40
AM 39 Gendron-Somua 2412,33403333,33%1682,23
Tetrarch 2312,33377366,67%2137,37
T26E5 8661,67326333,33%434,05
Chrysler K 81556,0012173100,00%1972,02
Pz.Kpfw. II Ausf. D 270,67353366,67%298,20
Turán III prototípus 5949,3363630,00%3054,10
AMX Chasseur de chars 81523,67466333,33%1682,71
Type 64 61165,33748366,67%4092,04
Chi-Go 71326,33631333,33%1617,39
Fiat 3000153,501242100,00%261,00
Chi-Ni2105,00128250,00%347,67
Renault FT1105,50133250,00%429,99
P.435275,00356250,00%563,05
Leichttraktor158,50124250,00%104,51
M7 Priest394,50187250,00%148,02
Gabler’s Destroyer 5584,007632100,00%1857,25
T-34 with L-11 4356,0028820,00%1030,92
ARMT 5579,50502250,00%1481,37
M4A3(76)W Sherman 6328,00506250,00%379,03
FCM 2C 3649,50431250,00%2314,78
Strv fm/2110,00721100,00%261,00
Renault Otsu10,00791100,00%261,00
M14/412220,005601100,00%892,38
Renault NC-3110,002510,00%0,00
Loyd Gun Carriage2136,002091100,00%979,91
G.Pz. Mk. VI (e)20,001101100,00%261,00
IT-3 4344,004831100,00%971,82
AMR 35 293,0012510,00%174,01
T-116 3130,002871100,00%511,91
MKA 2644,0048010,00%3228,50
Lago M38 3577,0044910,00%1420,03
T2 Light Tank 260,0012310,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. J 31395,0022311100,00%6354,97
Light Mk. VIC 2581,009321100,00%4850,66
Type 1 Ho-Ni II 4171,0018910,00%64,97
A7E3 3247,005341100,00%830,34
SU-100I 51043,0036910,00%1921,73
Chaffee Camouflaged 5460,005791100,00%1081,19

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 24.09.2022
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 24.09.2022
Otišao: 24.12.2024