Kingilli

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.10.2020

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke763016160669
Ø Razina7,769,339,019,02
Pobjede3944651,70%466,67%8452,50%34551,57%
Izgubljene3588747,03%233,33%7546,88%31146,49%
Neriješeno9681,27%00,00%10,63%131,94%
Preživjele bitke2597534,04%350,00%6842,50%28142,00%
Uništenih tenkova727590,9550,831711,076831,02
Odnos razaranja1,451,671,861,76
Otkriveno tenkova656290,8640,671030,643890,58
Počinjena šteta1.175,561.396,671.683,361.680,00
Bodovi zauzimanja784601,036911,503442,1511161,67
Obrambeni bodovi419730,5500,00410,262810,42
Iskustvo617,39813,83803,39798,57
WN71155,561095,551206,621176,35
WN81479,121201,351535,411534,74
Ukupno
Bitke76301
Ø Razina7,76
Pobjede3944651,70%
Izgubljene3588747,03%
Neriješeno9681,27%
Preživjele bitke2597534,04%
Uništenih tenkova727590,95
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova656290,86
Počinjena šteta1.175,56
Bodovi zauzimanja784601,03
Obrambeni bodovi419730,55
Iskustvo617,39
WN71155,56
WN81479,12
Zadnja 24 sata
Bitke6
Ø Razina9,33
Pobjede466,67%
Izgubljene233,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke350,00%
Uništenih tenkova50,83
Odnos razaranja1,67
Otkriveno tenkova40,67
Počinjena šteta1.396,67
Bodovi zauzimanja6911,50
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo813,83
WN71095,55
WN81201,35
Zadnjih 7 dana
Bitke160
Ø Razina9,01
Pobjede8452,50%
Izgubljene7546,88%
Neriješeno10,63%
Preživjele bitke6842,50%
Uništenih tenkova1711,07
Odnos razaranja1,86
Otkriveno tenkova1030,64
Počinjena šteta1.683,36
Bodovi zauzimanja3442,15
Obrambeni bodovi410,26
Iskustvo803,39
WN71206,62
WN81535,41
Zadnjih 30 dana
Bitke669
Ø Razina9,02
Pobjede34551,57%
Izgubljene31146,49%
Neriješeno131,94%
Preživjele bitke28142,00%
Uništenih tenkova6831,02
Odnos razaranja1,76
Otkriveno tenkova3890,58
Počinjena šteta1.680,00
Bodovi zauzimanja11161,67
Obrambeni bodovi2810,42
Iskustvo798,57
WN71176,35
WN81534,74
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke56000
Pobjede1933,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3766,07%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1526,79%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova290,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova340,6100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.452,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja210,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30,0500,0000,0000,00
Iskustvo500,710,000,000,00
Ukupno
Bitke56
Pobjede1933,93%
Izgubljene3766,07%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1526,79%
Uništenih tenkova290,52
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova340,61
Počinjena šteta1.452,61
Bodovi zauzimanja210,38
Obrambeni bodovi30,05
Iskustvo500,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene685,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno114,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova213,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta430,860,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo114,570,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede00,00%
Izgubljene685,71%
Neriješeno114,29%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova40,57
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova213,00
Počinjena šteta430,86
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo114,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke593000
Pobjede25242,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene33055,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno111,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke18330,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3560,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,870,000,000,00
Otkriveno tenkova5680,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta769,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja7681,3000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12962,1900,0000,0000,00
Iskustvo433,280,000,000,00
Ukupno
Bitke593
Pobjede25242,50%
Izgubljene33055,65%
Neriješeno111,85%
Preživjele bitke18330,86%
Uništenih tenkova3560,60
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova5680,96
Počinjena šteta769,81
Bodovi zauzimanja7681,30
Obrambeni bodovi12962,19
Iskustvo433,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke88000
Pobjede3742,05%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5157,95%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3539,77%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova580,6600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,090,000,000,00
Otkriveno tenkova640,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta887,940,000,000,00
Bodovi zauzimanja1121,2700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2192,4900,0000,0000,00
Iskustvo428,880,000,000,00
Ukupno
Bitke88
Pobjede3742,05%
Izgubljene5157,95%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3539,77%
Uništenih tenkova580,66
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova640,73
Počinjena šteta887,94
Bodovi zauzimanja1121,27
Obrambeni bodovi2192,49
Iskustvo428,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1139,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1657,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,57%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke621,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,550,000,000,00
Otkriveno tenkova160,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.064,890,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo473,250,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1139,29%
Izgubljene1657,14%
Neriješeno13,57%
Preživjele bitke621,43%
Uništenih tenkova120,43
Odnos razaranja0,55
Otkriveno tenkova160,57
Počinjena šteta1.064,89
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo473,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (575)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
SU-130PM 81613,14812213453,19%1722,55
Progetto M35 mod. 46 81602,53843191353,95%2209,29
Bat.-Châtillon Bourrasque 81576,00895178155,64%2093,93
T26E4 SuperPershing 81090,43562150151,57%1510,28
WZ-111 81228,1256097152,01%1568,88
T499952,4251096151,09%1353,96
Lorraine 155 mle. 518997,0959089150,73%1055,33
AMX 13 757836,4875283354,02%2115,93
Rhm.-Borsig Waffenträger81462,6964376851,56%1499,89
AMX 13 909916,7253775546,62%1324,45
Bat.-Châtillon 155 5591134,6469670749,22%1051,92
Waffenträger auf Pz. IV91848,2770468851,74%1629,80
Leopard 1102109,8875466651,65%1780,58
M18 Hellcat6779,9550265152,69%1452,59
ELC EVEN 90 8752,7167163548,66%1574,59
LT-432 8902,0757862954,21%1761,74
M53/M5591345,3967362647,60%1346,59
Grille 15101892,5066558948,39%1360,85
ShPTK-TVP 100 81401,0580156950,79%1554,91
M41 Walker Bulldog8743,4948354648,35%1391,06
Type 64 6711,0771852151,82%2073,03
KV-856651,5438950247,21%1104,84
IS7847,8149349752,72%1162,13
ISU-15281333,6052148451,65%1420,34
T-5491299,6262647848,95%1427,81
T-1091476,6664346752,03%1439,04
WZ-1328786,6550746651,72%1284,44
M446807,2655245752,30%1568,74
T675600,0245744450,00%1426,51
Škoda T 5091723,0567443251,16%1807,18
AMX ELC bis5351,4136943253,70%1228,64
Kampfpanzer 50 t 91925,3493442555,29%1904,01
M40/M4381187,4240742354,61%1498,74
T25 Pilot Number 1 81092,5054842150,36%1506,41
Charioteer81400,2069341551,81%1581,00
Leopard Prototyp A91861,2480540750,86%1913,63
SU-1527901,8153138353,26%1216,42
T3091811,8867337650,00%1624,04
IS-381300,4465437454,55%1623,32
VK 30.01 (H)5359,5928636847,01%750,98
Type 59 81220,5378536753,95%1751,33
Spähpanzer Ru 2519871,9058736152,63%1279,42
KJPZ TIII Jäger 91762,7379535949,86%1539,61
SU-1006702,0641834952,44%1311,86
Škoda T 256781,9956234754,76%1757,23
STB-1102189,2880334748,41%2017,89
Super Hellcat 71028,1066734752,45%1678,14
Bat.-Châtillon 25 t AP91516,0957634148,68%1611,26
Object 70491860,7264933152,87%1546,95
T-448952,6757233053,03%1380,74
M10 RBFM 5858,8975332856,71%1993,79
T28 Prototype81170,0350232649,69%1207,52
TVP T 50/51102023,0675331347,60%1791,05
KV-15510,1734830545,90%1076,74
Strv 103-091677,2364329547,46%1472,06
Object 261101345,6369329552,20%1069,50
Cromwell6746,0557729153,26%1693,31
FV3046654,5235528849,65%1248,87
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4519,1638428253,19%1513,83
Panhard EBR 909964,4456827953,05%1538,33
FV4004 Conway91748,8572627652,17%1616,95
Konštrukta T-34/1007937,1744827348,35%1533,77
AMX 50 10081310,7760327153,87%1669,08
Object 26391725,0279626851,87%1713,34
Emil I81447,9759026652,63%1926,71
AMX AC mle. 4881096,4954526352,47%1222,34
M127769,6935326147,13%866,85
UDES 038939,9245525846,12%893,61
Strv 103B101896,1573025554,51%1376,98
T54E191335,4760125451,18%1249,30
T-34-856553,4039725352,96%1112,44
T6981207,0659925249,60%1628,25
WZ-1317495,1546525154,18%933,09
212A91350,2966424954,22%1279,90
T9591912,8383324954,22%1810,08
Progetto M40 mod. 65102111,6680124753,44%1837,77
FV2078927,8449624745,75%990,91
DBV-152 101851,8870324651,22%1166,00
Object 41681131,6456424650,41%1555,52
G.W. Tiger91308,5563524550,61%1228,74
Prototipo Standard B91847,1177724351,44%1908,91
E 5091480,2676724354,32%1583,14
Leo7838,1350524254,55%1466,06
Jagdpanther II81282,9351923948,95%1416,16
T-34-85M 6933,0767423957,32%1809,61
TVP VTU Koncept8873,9745023844,54%1064,83
O-Ho81005,0050623850,84%1089,56
M10391418,3559323449,15%1293,80
ST-I91467,5257022949,78%1334,08
T-345340,3927922847,37%873,45
SU-86671,8545622850,00%968,88
Jagdtiger91782,5165822748,46%1525,52
S-517751,9959522550,67%842,92
AMX 12 t6607,5458722556,44%1764,91
T 55A 91764,5684322452,68%1907,18
Ikv 90 Typ B7867,6743622351,12%1268,88
Pz.Kpfw. III/IV5264,8523222244,14%559,77
AMX 30 1er prototype91522,4873922047,27%1480,57
UDES 1691601,8368321451,87%1623,81
T2971056,3563921359,15%1548,23
Lorraine 155 mle. 507708,8534421346,95%851,26
G.W. Panther7910,6638921353,99%1133,15
E 7591397,1674821354,46%1410,72
Crusader 5.5-in. SP7776,2436521346,95%1101,74
Object 43091787,5486021349,30%1862,45
Jagdpanther7877,0844720851,92%1309,81
IS-7101928,5671720647,57%1597,43
T110E4102070,4775420451,96%1601,23
Panhard AML Lynx 6x68763,0352020351,23%1364,78
Tiger II81136,1855320050,50%1356,13
Chi-To SP71367,0885619958,79%1818,80
Bat.-Châtillon 25 t101716,8364119744,67%1399,52
T-54 ltwt.91199,0164019754,31%1954,69
STA-18941,0649019544,10%1071,81
KV-48867,9847819448,97%939,74
G.W. Tiger (P)81059,2856219453,61%1251,93
FV38059955,4060219246,35%792,18
Spähpanzer SP I C7960,1852319252,60%2000,44
Type 4 Heavy91225,0265618946,56%1034,86
T25/27727,2040318847,34%943,44
GSOR 1006 Scheme 791557,1778018650,00%1516,77
AMX 50 12091541,8266218552,43%1524,48
VK 45.02 (P) Ausf. B91546,7179118451,09%1618,42
Char Futur 4 92026,6484818350,27%2059,07
Centurion Mk. I81006,8961118057,22%1418,73
XM57 81721,8886418057,78%1735,77
Comet7858,3349217948,60%1481,88
StuG III Ausf. B4704,2450217859,55%2236,60
Sturer Emil7863,0642217750,28%1209,09
Type 5 Chi-Ri7795,6452317649,43%1314,96
Panther II8980,5951417546,86%1321,55
Jagdpanzer E 100101862,7273817558,86%1431,50
FV4005 Stage II101640,3961217544,57%1112,61
IS-271023,5954917456,32%1492,17
Mäuschen91556,8367017156,14%1645,34
Ikv 65 Alt II6571,2632616844,64%937,62
Manticore101204,6976716849,40%1530,94
60TP Lewandowskiego102039,6078016649,40%1602,21
T3281185,0757416648,80%1479,34
Concept 1B 92010,2793616654,22%1771,57
M66587,2041116556,36%896,95
ARL 446609,6542716251,23%1049,89
Krupp-Steyr Waffenträger 71191,0770716256,17%1913,86
T71 DA7546,7845216147,20%948,32
T-100 LT101240,8373016048,75%1573,42
VK 100.01 (P)81078,9475615754,14%1248,27
TNH T Vz. 5191819,4986615652,56%1767,10
AMX M4 mle. 457867,1045215649,36%1176,12
KV-26711,7442815651,28%1317,15
Vz. 55102256,1281515549,68%1861,46
SU-10181168,6752415453,25%1409,64
AT 1581148,0660515256,58%1286,23
Concept No. 5102080,4981515156,29%1800,19
Tortoise91922,8877415152,98%1650,68
Strv 746787,0345815054,00%1768,89
Centurion Mk. 7/191347,3572815050,67%1354,45
Hotchkiss EBR7571,1151715053,33%1317,52
WZ-111 model 1-491360,8168014946,31%1258,60
IS-2-II81200,9972014951,01%1479,32
FV217 Badger102011,5178714854,05%1523,85
T-437613,1244614647,26%875,63
AMX 50 Foch91817,9473114650,68%1714,21
Conqueror Gun Carriage101570,3266814652,74%1378,57
LTTB8767,8472314660,27%1494,18
Kunze Panzer 91805,1083414451,39%1934,30
Dicker Max 6767,8442514348,25%1270,61
Jagdpanzer IV6547,7935214246,48%929,08
WZ-113G FT102016,8069514242,96%1262,28
Controcarro 1 Mk. 291744,4386714153,90%1670,11
StuG III Ausf. G5448,2030614052,14%1110,35
53TP Markowskiego81256,6768714056,43%1737,53
SU-14-281273,8264414054,29%1457,33
T110E5101754,2979714049,29%1382,71
WZ-12091249,8373213850,00%1238,93
A-447955,8354813854,35%1702,59
AT 77967,7254813751,82%1348,58
IS-M81177,3975713756,20%1490,69
VK 30.01 (P)6729,9941813651,47%1368,47
FV215b (183) 101554,2165113647,79%1110,73
Obsidian 81243,3688713658,09%1624,49
Rheinmetall Panzerwagen101163,7676913550,37%1326,03
VK 45.02 (P) Ausf. A81025,7861413452,24%1230,42
MT-256360,8135113446,27%985,87
Object 430U101754,3479713455,97%1448,28
GSOR 3301 AVR FS9956,0271613351,13%1526,56
Tiger I7862,6952813251,52%1150,61
T2881323,3664613249,24%1366,76
T-50595,7321913145,04%100,27
SDP 58 Kilana81569,8983413056,92%1840,01
SU-14-17781,5259213058,46%1279,13
SU-100M17831,8843712951,16%1135,64
114 SP2 102159,1071112944,96%1517,60
P.44 Pantera81152,9073012549,60%1482,09
Ikv 1035396,2231412245,08%844,74
M415452,0127812252,46%709,80
59-166328,2846612250,00%814,33
E 100101728,8675912248,36%1260,92
Pz.Sfl. IVc5407,4528112138,84%780,14
Object 277102022,9778312149,59%1703,08
Ares 90101570,4478312152,07%1162,56
Panther7657,4149212058,33%1068,16
CS-5381109,4775712056,67%1721,77
T110E3101863,5963712047,50%1276,92
AMX 13 F3 AM6577,7932511946,22%784,90
Object 268101902,0371611953,78%1341,19
Type 586663,3043711857,63%1361,48
Pz.Kpfw. III Ausf. J4111,6818011753,85%152,89
UDES 14 Alt 581263,6663111752,14%1611,53
T-34-2G FT7763,2052311752,14%1032,58
ARL V396658,8636611752,99%1229,46
O-Ni7972,0151611549,57%1324,73
T-1506453,3833911540,87%539,43
IS-3-II91711,6585311553,04%1736,26
K-91-PT 91626,5078911550,43%1553,89
LTG7775,7855611355,75%1807,02
Kranvagn102033,7282511051,82%1715,59
T1 Heavy5421,5032611055,45%860,49
Conqueror91477,0974510946,79%1227,28
Object 274a 81338,7381610848,15%1748,83
Vz. 64 Blesk8727,4366410751,40%1157,75
Ho-Ri 281295,7370610745,79%1320,22
A-436574,9344510749,53%1194,74
Type T-345414,4740010651,89%1161,15
VK 16.02 Leopard5440,9546910553,33%1664,10
WZ-132A9799,1867510551,43%1023,27
Caernarvon81222,5180410458,65%1497,34
M374270,4516710439,42%765,77
T376501,8943810453,85%1446,79
Emil II91635,9276010348,54%1487,17
O-I Experimental5699,4041410350,49%1520,41
Black Prince7834,2449910156,44%1163,18
Tiger (P)7934,5846110152,48%1233,78
O-I6832,1546410064,00%1607,04
P.43 ter7875,456809956,57%1474,75
Challenger71042,846719953,54%1547,58
Object 140101542,206669947,47%1158,68
50TP Tyszkiewicza91434,397299866,33%1451,24
Object 70591700,978139854,08%1784,71
BDR G1 B5499,694579755,67%1012,73
Object 777 Version II 91851,559419762,89%1900,60
Panhard EBR 105101216,597359657,29%1647,41
AE Phase I 91774,338869657,29%1776,04
Hummel6703,024059552,63%1158,44
AT 86520,433949548,42%857,73
T-50-2 6555,636859452,13%1673,21
45TP Habicha71041,497069354,84%1592,48
WZ-111-1G FT81104,636309354,84%1274,63
HWK 128861,224719349,46%1493,94
SDP wz 66 Grom 81470,657779350,54%1459,09
CS-5991479,576969251,09%1470,29
Škoda T 245336,352689148,35%819,69
KV-37989,205399156,04%1396,49
Ares 8591404,967889150,55%1263,89
Versuchspanzer 5791772,428739150,55%1541,43
AMX 50 B101883,637229044,44%1377,53
WZ-111G FT91737,647819064,44%1571,54
Bat.-Châtillon 12 t8818,865809050,00%1569,89
UDES 15/16101961,087668948,31%1578,86
Ho-Ri 191720,098018955,06%1427,01
BZ-75102015,578598850,00%1627,46
Lorraine 40 t 81491,688598760,92%1887,75
LPT-67 Šelma9826,267408654,65%1208,22
Type 3 Chi-Nu5391,993898557,65%1201,97
1108833,114698549,41%866,70
T216251,783888555,29%592,89
VK 30.02 (M)6782,606248557,65%1732,58
SU-855325,942388451,19%643,02
Executor112107,567948450,00%1417,63
WZ-131G FT6593,584438345,78%888,16
FSV Scheme A7778,476598348,19%1184,42
M4A3(76)W Sherman 6952,438408362,65%1907,85
AMX 13 105 AM mle. 505344,132708250,00%651,37
Aufklärungspanzer Panther 7631,994748250,00%1422,33
Object 25791828,407848248,78%1925,51
E 65 Zwilling 81544,828408243,90%1397,13
Cobra 91447,877768254,88%1256,33
SMV CC-5671047,007258154,32%1518,97
T207758,994558048,75%1077,06
Semovente M43 Bassotto6905,346278058,75%1693,82
Type 4 Chi-To6508,564187950,63%923,64
Pz.Kpfw. II Luchs4262,713277960,76%1034,79
Maus101666,206817941,77%1244,51
Bishop5442,273057945,57%915,91
T-284156,222087659,21%415,64
SMV CC-6781224,397347652,63%1339,74
Vz. 71 Tesák101113,647657644,74%1106,75
Bat.-Châtillon 155 58101038,686917655,26%848,84
M4A3E2 Sherman Jumbo6628,574027545,33%1267,36
AMX M4 mle. 5191652,608327554,67%1616,62
Object 268 Version 4102155,327877553,33%1780,37
FV227 Conceiver81382,528597561,33%1782,79
Caernarvon Action X 81281,298917552,00%1559,99
SDP 44 Burza61089,457397460,81%2315,73
Strv m/425462,963317350,68%1234,15
P.43 bis6633,436207258,33%1245,39
SDP 60 Gonkiewicza91672,547737255,56%1410,87
T28 Concept 71066,575497238,89%1472,77
Škoda T 177718,106587051,43%1612,62
T57 Heavy102018,877617048,57%1615,41
Excalibur 61063,967217050,00%2030,04
VK 36.01 (H)6614,234556944,93%991,96
Churchill VII6685,845866963,77%1387,97
Cruiser Mk. IV484,551396953,62%122,44
60G FT5476,813656830,88%837,64
Nashorn6587,293086836,76%835,77
Super Conqueror102312,318506848,53%1853,32
VK 28.016307,003616752,24%811,94
M48A5 Patton101945,887506643,94%1556,43
SU-122-44 71105,747026656,06%1624,34
AT 25393,683276560,00%957,99
KPz 3 Projekt 07 HK 91386,747156555,38%1233,75
KR-1112330,038316535,38%1436,12
SDP 57 Gowika71136,147136450,00%1678,21
BZ-6891430,887486446,88%1265,09
Type 5781302,988506460,94%1527,91
S35 CA5483,732946448,44%973,30
Sherman III5481,893966464,06%1474,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5312,813376457,81%826,16
King Tiger (Captured) 71275,219486363,49%2096,27
Progetto CC55 mod. 5481437,848486155,74%1641,05
T2 Medium Tank2118,391526142,62%428,72
Progetto C50 mod. 6691453,937716050,00%1317,02
BZ-16681369,738116056,67%1777,69
Object 430 Version II91362,457186063,33%1500,26
T78 61009,227956070,00%1675,95
M5A1 Stuart4374,734605954,24%1502,55
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4157,802605957,63%463,87
AMX 404192,032015846,55%589,62
GSOR the TANK 91475,268305868,97%1641,95
Windhund 81261,286865853,45%1237,98
Crusader6300,893315743,86%816,57
AMX AC mle. 467750,124365747,37%886,82
T26E5 Patriot 81230,218945756,14%1531,13
Type 6191465,638105657,14%1453,58
Grille5530,703245650,00%1111,63
WZ-111 model 5A102080,307955642,86%1788,62
FV229 Contender91658,618785660,71%1482,30
M-III-Y81236,677665446,30%1318,91
AMX 50 Foch B101987,746875345,28%1361,44
CS-447968,926825250,00%1556,26
Alecto4291,692675255,77%801,95
M4A1 Sherman5424,983905042,00%1078,13
Type 5 Heavy102164,049075062,00%1665,05
M8A14225,183294955,10%484,32
FV230 Canopener102133,618754948,98%1666,13
IS-2 shielded 71259,947194938,78%1632,54
Rinoceronte102026,638124856,25%1681,77
M75294,983754854,17%1169,68
BZ-5871094,608084850,00%1528,14
AMX 65 t8922,965944845,83%888,40
Panhard AMD 178B6388,154064852,08%1156,98
121B 101738,387424843,75%1429,23
M3 Lee4224,212074742,55%621,52
FV601 Saladin8648,776294746,81%661,63
M-VI-Y91480,578434753,19%1501,83
TOG II* 6782,854994748,94%1370,95
T803112263,478504740,43%1438,96
Vickers Medium Mk. III3152,331954667,39%616,01
T-62A101486,917234656,52%1230,86
25TP KSUST II5389,074514553,33%875,50
M7 Priest3121,581484564,44%324,21
M10 Wolverine5490,093084537,78%1006,34
Covenanter5217,253024447,73%603,85
Marder 38T4302,563454367,44%852,88
M-II-Y71241,008744353,49%1897,32
Taschenratte112442,7110704264,29%1773,17
KB-52 92074,409004247,62%1908,84
M24 Chaffee5311,593804160,98%1153,19
AMX 13 105101573,416484160,98%1899,61
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81374,937994156,10%1744,39
Light Mk. VIC 2123,932274151,22%587,16
Churchill I5531,983304035,00%1093,15
Cruiser Mk. III3115,731504047,50%359,34
SU-122A5226,452134050,00%362,00
Centurion Action X101759,088273958,97%1464,69
LTP 3232,262513951,28%1099,38
Object 260 102100,468423948,72%1574,18
GSR 3301 Setter7349,854743966,67%786,22
Valentine AT4289,162363842,11%755,34
Type 4 Ju-To71159,688703865,79%1695,46
T1 Cunningham1108,432273756,76%606,76
T-463114,321493743,24%265,82
M5 Stuart4132,892823762,16%316,76
AMX M4 mle. 54102137,847883748,65%1749,87
K-91102209,848563745,95%1926,24
FV225 Collector 91732,389193759,46%1598,05
Chaffee Camouflaged 5578,787923772,97%1781,49
Valentine3359,973473661,11%1794,08
Carro da Combattimento 45 t 101988,869173661,11%1719,35
Matilda4362,943443545,71%941,43
Sherman Firefly6462,175003568,57%952,30
E 50 Ausf. M101818,467003554,29%1496,32
AMX 105 AM mle. 474277,572603545,71%832,75
Lago4216,033203450,00%573,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E388,261963450,00%109,86
Chimera 81474,448933455,88%1617,47
Sturmpanzer II4222,972573357,58%734,47
Object 705A102063,217943351,52%1594,90
Object 265T 91561,457623345,45%1407,79
Type 1 Chi-He4353,283523262,50%1208,08
BZ-79112377,288963246,88%1463,81
Vz. 60S Dravec 101919,618183151,61%1172,84
Pz.Kpfw. I Ausf. C3263,033853164,52%1358,54
T-832 81298,138763161,29%1489,42
Grant4336,533013050,00%1137,17
T56 GMC3145,101623050,00%331,61
Birch Gun4216,772153050,00%731,42
FV224 Chopper71116,938033056,67%1400,18
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6586,875073036,67%1286,34
Lion 101847,697062941,38%1565,31
M2 Medium Tank3150,571882842,86%375,29
CS-63101757,468252857,14%1481,53
Controcarro 3 Minotauro102367,509462860,71%1929,37
Type 95 Ji-Ro6946,826722864,29%1804,43
T2 Light Tank 2141,682452857,14%575,51
WZ-114 91431,328092857,14%1330,51
TNH 105/100081008,747922766,67%1299,24
T404420,673492770,37%1289,94
LHMTV8730,856422748,15%1265,19
Black Rock 111499,447302737,04%769,04
Type 3 Ju-Nu61190,817692650,00%1946,28
XM69 Hacker111662,468532653,85%1025,49
StuG IV 5438,653602642,31%1001,93
Pz.Kpfw. 38 (t)3194,242352560,00%730,30
Kampfpanzer 07 P(E) 101905,568282548,00%1539,80
Tiger-Maus 92107,809772556,00%2045,41
Gorilla112274,127862536,00%1436,19
AMX 13 (FL 11) 5575,045852544,00%2090,38
Sav m/434272,752672458,33%727,70
SU-122-549961,885122445,83%685,96
Waffenträger auf E 100102110,087732458,33%1602,77
Object 780 101629,007402454,17%1208,32
Carro d'assalto P.8871076,966912365,22%1615,73
T-262131,831492347,83%521,33
WZ-132-1101393,917072334,78%1445,90
Type 71102269,657882334,78%1618,50
Ares 7581331,309702365,22%1691,37
Pz.Kpfw. 5581326,398432347,83%1185,40
Object 452K 101640,616302334,78%954,74
T3 HMC295,361222254,55%289,43
14TP4210,954002161,90%768,53
IS-4101558,198452166,67%1286,27
Renault UE 573128,862732157,14%318,80
Pz.Kpfw. VII101796,907352142,86%1187,00
Black Prince II 71147,339342157,14%1677,03
KV-1SA 5650,056682142,86%1253,53
A-205192,152502055,00%567,78
B.U.G.I.6861,506142050,00%1469,86
Somua SAu 404109,001772055,00%167,26
LT vz. 383237,162401947,37%969,42
P.435379,683831952,63%1016,34
Type 97 Chi-Ha3260,472751984,21%1030,52
DS PZInż5764,216661968,42%2251,63
AMX 383153,112201957,89%445,14
Object 252U 81422,847741947,37%1483,69
BT-7 artillery 3200,163031968,42%832,92
Pz.Kpfw. II2115,831871844,44%286,01
Ikv 723260,002921855,56%768,92
Staghound Mk. III6521,894271827,78%715,65
40TP Habicha6442,005281764,71%865,37
Wespe3207,592041752,94%720,39
Pz.Sfl. IVb4332,182471741,18%1087,47
Vickers Medium Mk. II297,311431668,75%495,60
Archer5292,562471656,25%595,90
AMX 50 Foch (155) 102111,068741662,50%1840,12
Kampfpanzer 67101732,447771643,75%1158,44
Ashbringer 101915,137931650,00%1192,40
M3G FT3248,532221566,67%769,68
ST-II102039,736701540,00%1426,25
T 54D 91064,478131560,00%973,84
BT-74111,861211414,29%121,23
SU-76G FT4196,712181428,57%190,97
T7 Combat Car 259,141281450,00%135,98
Nergal 81153,867131450,00%1205,51
Pudel 61225,778841353,85%2714,35
ST vz. 394190,232521361,54%552,53
Marder II3160,312021346,15%308,40
Pz.Kpfw. II Ausf. G3126,232081338,46%240,00
Patton the Tank 91296,776491346,15%1238,55
M15/423250,333311225,00%609,45
T1 HMC268,83991250,00%236,18
Type 6891555,338661258,33%1359,09
Bretagne Panther 6577,426021258,33%993,63
43 M. Toldi III 3231,832851250,00%1111,41
Chi-Go 71091,756461241,67%1199,99
Fantôme 91862,589531258,33%2101,10
Sturmpanzer I Bison3179,731551136,36%407,76
Type 95 Heavy4273,002971145,45%793,95
Universal Carrier 2-pdr2159,091891154,55%592,33
Type 3 Chi-Nu Kai 5329,363031154,55%826,48
VK 168.01 Mauerbrecher 81200,606461070,00%1455,91
Char de transition 6876,507101050,00%1352,11
Somua SM 81555,706461040,00%1511,80
Vickers Medium Mk. I1205,56237977,78%1244,43
M3 Stuart3245,67292966,67%1122,22
Pawlack Tank6724,22711955,56%1196,49
Chi-Ni2216,13385837,50%969,43
Strv m/40L3119,25210837,50%162,08
AT-1294,50100850,00%192,38
SU-263116,63174887,50%322,23
M46 Patton9676,63445825,00%294,10
M-V-Y102053,631093875,00%1823,03
MKA 2294,88340837,50%1168,89
Churchill Crocodile 6729,13645850,00%927,88
Hotchkiss H35277,57129714,29%97,14
Stuart I-IV3215,57352771,43%965,17
Type 2597 Chi-Ha3220,00383757,14%840,85
Type 91 Heavy3173,71230757,14%497,79
SU-54161,14215771,43%367,89
SU-76M461,14130757,14%157,95
TS-60 91718,431041771,43%1886,05
Heavy Tank No. VI 61188,57854757,14%1844,01
Pz.Kpfw. II Ausf. D 275,86231742,86%125,21
T-28E with F-30 4480,86420742,86%1010,10
BT-22180,17243666,67%1083,29
P26/404129,50197650,00%168,91
M2 Light2126,00140650,00%366,56
T-70346,50155666,67%239,73
Tiger 131 61163,50721633,33%2241,30
AT 15A 7997,83639650,00%1391,69
Brennos 81152,00794650,00%1364,31
B1462,40132540,00%7,32
Leichttraktor156,60112560,00%177,41
MS-1153,6082520,00%24,83
SDP 40 Zadymka5705,40640580,00%1865,92
Renault FT AC2247,60397560,00%1167,04
G.Pz. Mk. VI (e)230,60100580,00%261,00
AEC Armoured Car5403,80437560,00%810,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5481,00676580,00%1134,43
Pz.Sfl. IC 4428,20560580,00%1388,10
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81608,60965580,00%2220,61
M22150,252954100,00%779,06
Pz.Kpfw. 35 (t)2184,252894100,00%1212,01
Type 98 Ke-Ni3106,75189425,00%182,21
Pvlvv fm/422105,752254100,00%441,72
Sexton II358,50127475,00%261,00
Mitsu 1085707,507544100,00%1344,72
T-60274,75191475,00%333,20
M14/412309,0031130,00%1105,01
7TP2104,00216333,33%138,68
Pz.Kpfw. I262,00157366,67%261,00
Gabler’s Destroyer 5235,0021030,00%361,13
M24E2 Super Chaffee 6505,00507366,67%1503,04
M16/43 Sahariano 3476,00523333,33%1206,44
A46 6336,00453366,67%910,96
AMX ELC 901 6182,335513100,00%460,86
Fiat 3000145,506520,00%0,00
Renault Otsu1100,00236250,00%277,73
50TP prototyp 81173,00880250,00%1342,00
4TP196,00333250,00%300,16
10TP362,50158250,00%105,41
Vickers Mk. E Type B2269,00463250,00%1368,53
Type 97 Te-Ke 242,00127250,00%99,55
Semovente M41561,00254250,00%111,42
Type 89 I-Go/Chi-Ro2240,50404250,00%924,97
T-804372,00256250,00%1201,83
T-29 3135,5014920,00%203,00
Tetrarch 2136,50269250,00%517,31
Valiant 5452,50513250,00%926,56
Eclipse 91561,50858250,00%1370,54
Kolohousenka1276,0022110,00%1728,90
LT vz. 352193,003461100,00%1134,57
TKS z n.k.m. 20 mm 2131,003010,00%411,69
Renault FT177,002141100,00%452,96
Type 95 Ha-Go2238,005401100,00%1325,54
Renault NC-31134,003610,00%0,00
Cruiser Mk. I187,001411100,00%450,83
T-26G FT20,001810,00%0,00
Convert. Medium Tank T3 3372,0029910,00%1091,72
T-116 3297,0022510,00%1154,40
Lago M38 3709,009991100,00%2852,99
T-45 20,001861100,00%261,00
L-60 2265,0037110,00%1415,67
Stitch 81624,0012841100,00%2140,61
T92 8138,005910,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 18.10.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.10.2020
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.04.2020
Otišao: 25.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.07.2020
Otišao: 02.09.2020
Pozicija: Novak
Član od: 25.06.2015
Otišao: 14.08.2015
Pozicija: Novak
Član od: 13.09.2015
Otišao: 20.09.2015
Pozicija: Novak
Član od: 26.04.2015
Otišao: 19.06.2015
Pozicija: Novak
Član od: 04.10.2015
Otišao: 10.04.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.04.2016
Otišao: 13.04.2020
Pozicija: Novak
Član od: 26.06.2020
Otišao: 18.07.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.08.2014
Otišao: 06.03.2015
Pozicija: Novak
Član od: 03.07.2014
Pozicija: Novak
Član od: 29.05.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.03.2014