KECAJ_

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 14.03.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2191902176
Ø Razina9,460,0010,0010,00
Pobjede1451066,20%00,00%150,00%11565,34%
Izgubljene716232,67%00,00%150,00%5732,39%
Neriješeno2471,13%00,00%00,00%42,27%
Preživjele bitke926342,26%00,00%150,00%6134,66%
Uništenih tenkova397821,8100,0063,003011,71
Odnos razaranja3,140,006,002,62
Otkriveno tenkova478322,1800,0031,503141,78
Počinjena šteta3.669,070,005.076,003.983,13
Bodovi zauzimanja36830,1700,0000,00190,11
Obrambeni bodovi261321,1900,0000,005102,90
Iskustvo1.163,230,001.229,501.202,81
WN72476,170,002877,252435,87
WN84802,720,00132028,505164,38
Ukupno
Bitke21919
Ø Razina9,46
Pobjede1451066,20%
Izgubljene716232,67%
Neriješeno2471,13%
Preživjele bitke926342,26%
Uništenih tenkova397821,81
Odnos razaranja3,14
Otkriveno tenkova478322,18
Počinjena šteta3.669,07
Bodovi zauzimanja36830,17
Obrambeni bodovi261321,19
Iskustvo1.163,23
WN72476,17
WN84802,72
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke2
Ø Razina10,00
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke150,00%
Uništenih tenkova63,00
Odnos razaranja6,00
Otkriveno tenkova31,50
Počinjena šteta5.076,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.229,50
WN72877,25
WN8132028,50
Zadnjih 30 dana
Bitke176
Ø Razina10,00
Pobjede11565,34%
Izgubljene5732,39%
Neriješeno42,27%
Preživjele bitke6134,66%
Uništenih tenkova3011,71
Odnos razaranja2,62
Otkriveno tenkova3141,78
Počinjena šteta3.983,13
Bodovi zauzimanja190,11
Obrambeni bodovi5102,90
Iskustvo1.202,81
WN72435,87
WN85164,38
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1264000
Pobjede103681,96%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene21517,01%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno131,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke70455,70%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10860,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,940,000,000,00
Otkriveno tenkova27932,2100,0000,0000,00
Počinjena šteta2.043,760,000,000,00
Bodovi zauzimanja12560,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6320,5000,0000,0000,00
Iskustvo1.125,010,000,000,00
Ukupno
Bitke1264
Pobjede103681,96%
Izgubljene21517,01%
Neriješeno131,03%
Preživjele bitke70455,70%
Uništenih tenkova10860,86
Odnos razaranja1,94
Otkriveno tenkova27932,21
Počinjena šteta2.043,76
Bodovi zauzimanja12560,99
Obrambeni bodovi6320,50
Iskustvo1.125,01
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke865000
Pobjede62772,49%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene23827,51%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke41547,98%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6950,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,540,000,000,00
Otkriveno tenkova11131,2900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.145,770,000,000,00
Bodovi zauzimanja3270,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi25993,0000,0000,0000,00
Iskustvo934,180,000,000,00
Ukupno
Bitke865
Pobjede62772,49%
Izgubljene23827,51%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke41547,98%
Uništenih tenkova6950,80
Odnos razaranja1,54
Otkriveno tenkova11131,29
Počinjena šteta1.145,77
Bodovi zauzimanja3270,38
Obrambeni bodovi25993,00
Iskustvo934,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9581000
Pobjede721275,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene232124,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno480,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke465048,53%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova79590,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,610,000,000,00
Otkriveno tenkova145041,5100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.296,510,000,000,00
Bodovi zauzimanja50310,5300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi61770,6400,0000,0000,00
Iskustvo829,690,000,000,00
Ukupno
Bitke9581
Pobjede721275,27%
Izgubljene232124,23%
Neriješeno480,50%
Preživjele bitke465048,53%
Uništenih tenkova79590,83
Odnos razaranja1,61
Otkriveno tenkova145041,51
Počinjena šteta1.296,51
Bodovi zauzimanja50310,53
Obrambeni bodovi61770,64
Iskustvo829,69
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7678000
Pobjede500065,12%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene261834,10%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno600,78%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke297838,79%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova62770,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,340,000,000,00
Otkriveno tenkova135841,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.995,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja47360,6200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi32470,4200,0000,0000,00
Iskustvo920,320,000,000,00
Ukupno
Bitke7678
Pobjede500065,12%
Izgubljene261834,10%
Neriješeno600,78%
Preživjele bitke297838,79%
Uništenih tenkova62770,82
Odnos razaranja1,34
Otkriveno tenkova135841,77
Počinjena šteta1.995,06
Bodovi zauzimanja47360,62
Obrambeni bodovi32470,42
Iskustvo920,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (172)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Panhard EBR 105103028,261143145767,54%5569,29
T-100 LT103135,741160107263,62%5798,60
AMX 50 B104376,841197105665,91%4952,27
Object 907 104279,501291102465,82%4844,40
113103759,46967100262,97%4388,89
T95/FV4201 Chieftain 104822,831323100170,53%4825,81
Manticore102778,29113682864,49%4785,00
Super Conqueror104725,19133578168,89%5636,69
WZ-111 model 5A104062,8397768361,05%4675,13
IS-7104155,77128756771,25%5065,89
T95E6 104378,49123451165,56%5243,49
Object 140103531,3499745160,98%4304,50
T110E5104759,32133944065,91%5853,47
Object 279 early 105223,53145641374,58%4834,93
VK 72.01 (K) 104569,12121839268,88%4407,47
WZ-111 model 1-492417,9665635255,11%2696,27
LTTB81345,2867235255,97%3330,20
Type 64 61166,4873730765,47%4381,06
Bat.-Châtillon 25 t103593,35109429867,11%3928,41
Panhard EBR 75 (FL 10) 82383,80138728475,70%6220,87
Object 260 105123,89137427468,61%6055,97
Object 268 Version 4104047,88115725765,76%4434,48
Leopard 1104033,43110325367,59%4417,39
Carro da Combattimento 45 t 104466,67125723564,68%4441,41
IS-4104564,67132522770,04%5518,16
E 100104524,40126321064,29%5185,61
114 SP2 104447,38112220666,02%4346,11
STB-1104697,47137320476,47%6049,33
Object 430U104023,64116919965,33%4645,95
TVP T 50/51103983,30109819560,51%4476,15
Cromwell61044,9162217963,13%2993,98
T110E3104107,72112817763,84%4010,75
M48A5 Patton104124,02117817665,91%5296,19
Kranvagn104903,48136716872,02%5966,33
60TP Lewandowskiego105026,07133016473,17%5405,03
Vz. 55105011,98133416168,94%5302,04
Maus104601,55133315970,44%5086,04
AMX M4 mle. 54105615,66147614178,72%6284,54
E 5093607,62133614070,71%4969,84
Object 277103918,36117014069,29%4573,51
Strv 103B103668,89103813563,70%3648,17
ShPTK-TVP 100 82959,64139913470,15%4744,09
CS-63104131,66121112965,12%4679,94
T-5492886,71117812665,08%3835,83
Object 703 Version II 83174,57149112164,46%4495,26
Conqueror93158,17111912070,83%4155,57
M60 104359,55116110860,19%5162,40
T-54 ltwt.92113,8699610860,19%4957,10
T110E4104148,97111110564,76%4383,63
BZ-75104773,74121710461,54%5551,93
11081788,4774710160,40%2380,28
MT-256643,694919951,52%2115,30
AMX 13 105103790,9311519966,67%6396,66
Object 43093605,3913589964,65%5061,93
Concept 1B 94068,8414839968,69%4699,41
Panther II82345,3411909658,33%4189,30
121B 105025,7013719473,40%6688,50
E 50 Ausf. M103962,9811218561,18%4850,53
CS-52 LIS 83037,9314398467,86%5374,65
Progetto M35 mod. 46 82625,0413598477,38%4024,85
FV4202 82575,9313028257,32%5288,39
IS-271378,855947958,23%2257,31
Tiger-Maus 94210,5515217474,32%5484,97
AMX 50 12093432,8912657272,22%4901,75
ST-II105259,4114166969,57%6863,84
Object 26392890,4510866762,69%3175,84
Centurion Action X104770,6412896675,76%5270,32
T-345729,494686355,56%2803,85
Panhard EBR 9092171,8111505865,52%5121,44
XM551 Sheridan103573,3311005261,54%5451,78
FV215b 105016,8814045178,43%5857,85
SU-10182372,709345054,00%3910,53
E 75 TS 83125,7214135070,00%5867,57
122 TM 82870,6712414856,25%4048,56
Type T-345641,623834753,19%1930,02
K-91103772,9811824776,60%4021,48
Object 705A104552,3712264656,52%4973,47
M47 Iron Arnie 82969,4914254573,33%4390,92
AMX 13 9093282,4913514362,79%7137,82
M54 Renegade 83090,0513904362,79%4646,95
Bat.-Châtillon 25 t AP92819,3911714175,61%4182,56
M446945,956374052,50%1725,35
Lion 104176,9310884060,00%4480,46
UDES 0382533,6410113958,97%3706,62
Strv 103-093104,7910883964,10%4042,15
BZ-176 83376,2316213984,62%4612,87
Char Futur 4 93913,1614073871,05%5077,27
Crusader6506,305173770,27%1762,21
T-4482496,1912563767,57%4665,28
T9592817,5712203781,08%2721,88
SU-100M171355,729213666,67%2274,40
Object 452K 104156,9412613580,00%3849,89
Panther71921,0913543482,35%4685,00
KV-482893,4412523452,94%4606,06
Caernarvon81675,097563369,70%2234,02
Leopard Prototyp A93613,9413693384,85%4117,87
T-4371888,0910933253,13%3676,03
M46 Patton93013,3811943268,75%4301,52
Cavalier51518,7510063259,38%5576,24
Kampfpanzer 50 t 93955,7114233164,52%5681,55
Pudel 61726,6413002875,00%4682,47
Centurion Mk. 7/194649,5415642466,67%7728,97
T92 HMC102499,718032458,33%2377,57
Caernarvon Action X 82684,3914282365,22%4177,45
Churchill I5785,866052259,09%1811,75
Ikv 65 Alt II61532,329202259,09%4560,31
M40/M4381709,779462268,18%2059,59
VK 30.02 (M)61587,9112842277,27%5187,72
B14580,104742060,00%2382,37
Covenanter5521,356642060,00%2787,35
HWK 30 8972,009982065,00%2063,17
Hotchkiss EBR71181,268671957,89%3423,37
VK 100.01 (P)81956,4210751963,16%2885,22
T-832 83551,0516521973,68%5032,03
leKpz M 41 90 mm 81649,9510681952,63%4330,89
Type 6192972,5312831782,35%3470,36
Type 5861159,355891747,06%3135,49
LT-432 82192,1211081723,53%5771,68
T-34-85M 61727,5913001776,47%3716,29
T2 Medium Tank2434,818151668,75%4298,71
AMX 12 t61728,4413261687,50%8448,34
Object 261102071,319571675,00%2378,69
T-62A104202,2013821580,00%5831,84
T57 Heavy Tank106490,5315761566,67%8299,15
Škoda T 56 82881,8013651573,33%3517,99
A-205420,504241464,29%2300,07
KV-372257,1413661471,43%4147,70
T2072113,4613041361,54%4591,11
M5A1 Stuart4636,384971369,23%3417,87
SU-10061186,548791376,92%2606,31
AMX 13 7572493,2314911369,23%9578,89
Ikv 1035830,826851154,55%2665,71
Ikv 90 Typ B72022,3612471190,91%4918,97
M26 Pershing82330,6412801181,82%4627,71
SU-85B4700,506541070,00%2303,79
Cruiser Mk. IV4526,507201060,00%2461,51
Panhard AMD 178B6802,907551060,00%2621,63
BZ-72-1 104285,4011921060,00%3465,15
SU-855821,38544837,50%2065,15
D23270,00311862,50%1183,00
T1 Cunningham1321,63432862,50%3056,28
Hotchkiss H352352,14409757,14%2472,06
M2 Light Tank2485,29527771,43%2960,20
Marder 38T41891,291212742,86%9320,94
A-4472319,571551785,71%5728,20
WZ-120-1G FT 81776,14864742,86%1781,21
TKS z n.k.m. 20 mm 2677,331140683,33%7873,94
T 55A 93327,171113650,00%3328,28
WZ-120G FT 93232,501162666,67%4055,68
Type 2597 Chi-Ha3446,00440560,00%2040,30
BDR G1 B5396,60266540,00%544,13
STA-2 82047,401041560,00%3223,87
Tetrarch 2586,20969580,00%5711,78
Somua SM 83331,001689580,00%4881,90
T-34-8561317,50916475,00%2847,86
AMX 50 10083023,251329475,00%3890,27
M2 Medium Tank3252,25318450,00%976,08
Cruiser Mk. III3401,005004100,00%3013,98
Panhard AML Lynx 6x681029,751076475,00%2433,92
Kolohousenka1432,00477333,33%3265,96
BT-22312,004183100,00%2335,69
Vickers Mk. E Type B2465,00434333,33%2862,82
Churchill VII6884,00440333,33%1717,34
Vickers Medium Mk. I1366,50696250,00%3150,52
BT-74290,503742100,00%1750,34
Renault FT1355,004691100,00%2648,69
Matilda4383,0021310,00%744,31
D12718,0085810,00%6951,92
A-4361148,007521100,00%2792,07
AMX 50 Foch B103467,0061110,00%2624,85
T-45 2419,005361100,00%3169,03
L-60 2334,007591100,00%2320,40

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 14.03.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 02.04.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 22.12.2023
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.12.2023
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 10.09.2022
Otišao: 28.11.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 23.06.2023
Otišao: 04.09.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 29.11.2022
Otišao: 06.03.2023
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 17.08.2021
Otišao: 10.12.2021
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 06.09.2023
Otišao: 06.11.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 03.06.2023
Otišao: 22.06.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 11.12.2021
Otišao: 31.03.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.07.2022
Otišao: 08.09.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 07.03.2023
Otišao: 29.05.2023
Pozicija: Novak
Član od: 11.03.2021
Otišao: 16.08.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.01.2021
Otišao: 30.01.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.01.2019
Otišao: 08.02.2019
Pozicija: Obavještajac
Član od: 15.02.2021
Otišao: 10.03.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.12.2018
Otišao: 04.01.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 07.10.2019
Otišao: 03.01.2021
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 24.07.2019
Otišao: 28.08.2019
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 19.03.2019
Otišao: 22.07.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 01.02.2021
Otišao: 15.02.2021
Pozicija: Novak
Član od: 29.08.2019
Otišao: 06.10.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.02.2019
Otišao: 18.03.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 09.11.2018
Otišao: 08.12.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.09.2018
Otišao: 08.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 16.12.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 27.12.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 21.02.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 02.01.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 26.12.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 29.04.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.09.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 23.01.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 11.02.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.09.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.02.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 13.12.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.02.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 23.09.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 09.08.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.04.2018
Otišao: 06.08.2018