KECAJ_

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke167650137504
Ø Razina9,330,009,569,48
Pobjede1096065,37%00,00%9770,80%34568,45%
Izgubljene561833,51%00,00%3424,82%14929,56%
Neriješeno1871,12%00,00%64,38%101,98%
Preživjele bitke687441,00%00,00%6245,26%21542,66%
Uništenih tenkova299591,7900,002802,049841,95
Odnos razaranja3,030,003,733,40
Otkriveno tenkova364172,1700,002701,979011,79
Počinjena šteta3.531,840,004.353,794.128,30
Bodovi zauzimanja30030,1800,0060,04500,10
Obrambeni bodovi193521,1500,002211,616091,21
Iskustvo1.126,790,001.351,271.314,05
WN72445,370,002779,422625,80
WN84598,370,005924,865375,00
Ukupno
Bitke16765
Ø Razina9,33
Pobjede1096065,37%
Izgubljene561833,51%
Neriješeno1871,12%
Preživjele bitke687441,00%
Uništenih tenkova299591,79
Odnos razaranja3,03
Otkriveno tenkova364172,17
Počinjena šteta3.531,84
Bodovi zauzimanja30030,18
Obrambeni bodovi193521,15
Iskustvo1.126,79
WN72445,37
WN84598,37
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke137
Ø Razina9,56
Pobjede9770,80%
Izgubljene3424,82%
Neriješeno64,38%
Preživjele bitke6245,26%
Uništenih tenkova2802,04
Odnos razaranja3,73
Otkriveno tenkova2701,97
Počinjena šteta4.353,79
Bodovi zauzimanja60,04
Obrambeni bodovi2211,61
Iskustvo1.351,27
WN72779,42
WN85924,86
Zadnjih 30 dana
Bitke504
Ø Razina9,48
Pobjede34568,45%
Izgubljene14929,56%
Neriješeno101,98%
Preživjele bitke21542,66%
Uništenih tenkova9841,95
Odnos razaranja3,40
Otkriveno tenkova9011,79
Počinjena šteta4.128,30
Bodovi zauzimanja500,10
Obrambeni bodovi6091,21
Iskustvo1.314,05
WN72625,80
WN85375,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1236000
Pobjede101181,80%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene21217,15%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno131,05%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke69055,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10630,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,950,000,000,00
Otkriveno tenkova26982,1800,0000,0000,00
Počinjena šteta2.039,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja12130,9800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6260,5100,0000,0000,00
Iskustvo1.120,220,000,000,00
Ukupno
Bitke1236
Pobjede101181,80%
Izgubljene21217,15%
Neriješeno131,05%
Preživjele bitke69055,83%
Uništenih tenkova10630,86
Odnos razaranja1,95
Otkriveno tenkova26982,18
Počinjena šteta2.039,93
Bodovi zauzimanja12130,98
Obrambeni bodovi6260,51
Iskustvo1.120,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke865000
Pobjede62772,49%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene23827,51%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke41547,98%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6950,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,540,000,000,00
Otkriveno tenkova11131,2900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.145,770,000,000,00
Bodovi zauzimanja3270,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi25993,0000,0000,0000,00
Iskustvo934,180,000,000,00
Ukupno
Bitke865
Pobjede62772,49%
Izgubljene23827,51%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke41547,98%
Uništenih tenkova6950,80
Odnos razaranja1,54
Otkriveno tenkova11131,29
Počinjena šteta1.145,77
Bodovi zauzimanja3270,38
Obrambeni bodovi25993,00
Iskustvo934,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9448000
Pobjede711475,30%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene228624,20%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno480,51%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke457248,39%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova78180,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,600,000,000,00
Otkriveno tenkova141901,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.284,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja47620,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi55990,5900,0000,0000,00
Iskustvo825,760,000,000,00
Ukupno
Bitke9448
Pobjede711475,30%
Izgubljene228624,20%
Neriješeno480,51%
Preživjele bitke457248,39%
Uništenih tenkova78180,83
Odnos razaranja1,60
Otkriveno tenkova141901,50
Počinjena šteta1.284,69
Bodovi zauzimanja47620,50
Obrambeni bodovi55990,59
Iskustvo825,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7626000
Pobjede495865,01%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene260834,20%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno600,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke295738,78%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova62420,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,340,000,000,00
Otkriveno tenkova134551,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.991,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja47330,6200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi32470,4300,0000,0000,00
Iskustvo917,720,000,000,00
Ukupno
Bitke7626
Pobjede495865,01%
Izgubljene260834,20%
Neriješeno600,79%
Preživjele bitke295738,78%
Uništenih tenkova62420,82
Odnos razaranja1,34
Otkriveno tenkova134551,76
Počinjena šteta1.991,73
Bodovi zauzimanja47330,62
Obrambeni bodovi32470,43
Iskustvo917,72
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (154)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Panhard EBR 105102998,321133124467,28%5385,04
113103706,3292285961,82%4336,36
T95/FV4201 Chieftain 104753,05129980069,63%4680,93
Object 907 104218,46127178365,26%4641,69
AMX 50 B104384,90117573764,31%4923,90
WZ-111 model 5A104072,0097267060,90%4729,27
T-100 LT103022,09114460963,71%5433,43
Super Conqueror104531,90129150569,31%5397,10
Object 140103531,3499745160,98%4284,00
Object 279 early 105200,54145240574,57%4621,40
WZ-111 model 1-492417,9665635255,11%2698,37
LTTB81345,2867235255,97%3327,00
Type 64 61166,4873730765,47%4328,71
T95E6 104208,89119630666,99%4858,78
VK 72.01 (K) 104610,95121930168,77%4609,30
Object 260 105135,95137625768,87%6221,00
Object 268 Version 4104004,78114525065,60%4270,83
Panhard EBR 75 (FL 10) 82418,39138523873,53%6197,08
IS-7103903,45121723368,67%4637,45
Carro da Combattimento 45 t 104479,26126021663,89%4397,51
Leopard 1104132,10111021066,67%4592,62
Bat.-Châtillon 25 t103496,91105820563,90%3870,33
Object 430U104023,64116919965,33%4567,32
Manticore102499,16106819363,21%3926,81
T110E5104753,35135118667,20%6129,17
E 100104526,88125018562,16%5165,90
Cromwell61044,9162217963,13%2994,22
T110E3104111,42112217363,01%3947,46
Kranvagn104903,48136716872,02%5717,17
114 SP2 104213,27110116665,06%3923,12
TVP T 50/51103913,94108416359,51%4308,21
STB-1104715,11137416376,69%6002,93
M48A5 Patton104125,74117316065,00%5354,11
E 5093607,62133614070,71%4943,96
Strv 103B103668,89103813563,70%3616,32
Vz. 55105067,26133112868,75%5315,82
T-5492886,71117812665,08%3830,22
AMX M4 mle. 54105712,38150012280,33%6402,99
IS-4104524,44127712164,46%5337,43
Object 277103933,68115912168,60%4666,63
Conqueror93158,17111912070,83%4144,85
Object 703 Version II 83189,92149811764,96%4456,05
ShPTK-TVP 100 82972,84138611466,67%4440,20
T-54 ltwt.92113,8699610860,19%4926,34
11081788,4774710160,40%2396,09
MT-256643,694919951,52%2104,78
Object 43093605,3913589964,65%4960,49
Concept 1B 94084,2914889769,07%4557,44
Panther II82345,3411909658,33%4180,19
M60 104348,7211499458,51%5082,38
121B 105058,8913829374,19%6603,28
T110E4104139,7610978763,22%4421,01
Progetto M35 mod. 46 82625,0413598477,38%3945,63
CS-52 LIS 83066,7714438267,07%5302,22
FV4202 82575,9313028257,32%5230,25
IS-271378,855947958,23%2246,48
E 50 Ausf. M103967,5411167959,49%4797,48
AMX 50 12093432,8912657272,22%4892,79
60TP Lewandowskiego104634,4912647071,43%4360,24
Object 26392890,4510866762,69%3153,57
T-345729,494686355,56%2811,41
Panhard EBR 9092171,8111505865,52%5095,14
CS-63103422,0510695761,40%3538,36
SU-10182372,709345054,00%3877,72
E 75 TS 83125,7214135070,00%5789,65
Type T-345641,623834753,19%1934,84
K-91103772,9811824776,60%3986,01
AMX 13 9093282,4913514362,79%7125,97
M54 Renegade 83090,0513904362,79%4522,68
122 TM 82914,0012444254,76%3917,28
Bat.-Châtillon 25 t AP92819,3911714175,61%4171,53
M446945,956374052,50%1708,42
UDES 0382533,6410113958,97%3665,72
Strv 103-093104,7910883964,10%3997,30
Char Futur 4 93913,1614073871,05%4896,92
Crusader6506,305173770,27%1764,79
T-4482496,1912563767,57%4652,40
T9592817,5712203781,08%2705,37
SU-100M171355,729213666,67%2262,27
Panther71921,0913543482,35%4677,64
KV-482893,4412523452,94%4596,02
Caernarvon81675,097563369,70%2217,00
Leopard Prototyp A93613,9413693384,85%4069,12
T-4371888,0910933253,13%3665,03
M46 Patton93013,3811943268,75%4289,91
Kampfpanzer 50 t 93971,6014493066,67%5623,11
Cavalier51535,3510082657,69%5503,26
T92 HMC102499,718032458,33%2347,99
Caernarvon Action X 82684,3914282365,22%4183,07
Churchill I5785,866052259,09%1812,10
Ikv 65 Alt II61532,329202259,09%4549,25
M40/M4381709,779462268,18%2039,74
VK 30.02 (M)61587,9112842277,27%5201,87
Maus104785,4313682176,19%5229,54
B14580,104742060,00%2542,11
Covenanter5521,356642060,00%2884,33
HWK 30 8972,009982065,00%2030,29
Pudel 61673,5312251963,16%4919,44
Hotchkiss EBR71181,268671957,89%3397,60
VK 100.01 (P)81956,4210751963,16%2853,24
leKpz M 41 90 mm 81649,9510681952,63%4311,60
Type 6192972,5312831782,35%3424,16
Type 5861159,355891747,06%3187,67
LT-432 82192,1211081723,53%5657,76
T-34-85M 61727,5913001776,47%3711,34
T2 Medium Tank2434,818151668,75%4380,01
AMX 12 t61728,4413261687,50%8480,15
Object 261102071,319571675,00%2341,84
A-205420,504241464,29%2296,40
KV-372257,1413661471,43%4131,71
Škoda T 56 82759,0012891471,43%3058,99
T2072113,4613041361,54%4560,08
M5A1 Stuart4636,384971369,23%3595,66
SU-10061186,548791376,92%2600,78
AMX 13 7572493,2314911369,23%9552,40
Ikv 1035830,826851154,55%2672,50
Ikv 90 Typ B72022,3612471190,91%4896,16
M26 Pershing82330,6412801181,82%4631,06
SU-85B4700,506541070,00%2295,39
Cruiser Mk. IV4526,507201060,00%2651,55
Panhard AMD 178B6802,907551060,00%2596,10
SU-855821,38544837,50%2062,03
D23270,00311862,50%1211,83
T1 Cunningham1321,63432862,50%3120,67
Hotchkiss H352352,14409757,14%2631,78
M2 Light Tank2485,29527771,43%3157,05
Marder 38T41891,291212742,86%9363,99
A-4472319,571551785,71%5725,06
WZ-120-1G FT 81776,14864742,86%1743,90
TKS z n.k.m. 20 mm 2677,331140683,33%7903,70
T 55A 93327,171113650,00%3290,11
WZ-120G FT 93232,501162666,67%4177,60
Type 2597 Chi-Ha3446,00440560,00%2089,78
BDR G1 B5396,60266540,00%548,34
STA-2 82047,401041560,00%3184,53
Tetrarch 2586,20969580,00%5795,80
Somua SM 83331,001689580,00%4774,99
T-34-8561317,50916475,00%2847,03
AMX 50 10083023,251329475,00%3865,36
M2 Medium Tank3252,25318450,00%988,05
Cruiser Mk. III3401,005004100,00%3006,01
Panhard AML Lynx 6x681029,751076475,00%2400,60
Kolohousenka1432,00477333,33%3452,98
BT-22312,004183100,00%2427,66
Vickers Mk. E Type B2465,00434333,33%3118,71
Churchill VII6884,00440333,33%1715,77
Vickers Medium Mk. I1366,50696250,00%3297,06
BT-74290,503742100,00%1806,71
Renault FT1355,004691100,00%2746,35
Matilda4383,0021310,00%782,37
D12718,0085810,00%7302,55
A-4361148,007521100,00%2794,33
T-45 2419,005361100,00%3336,75
L-60 2334,007591100,00%2486,02

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 10.09.2022
Otišao: 28.11.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.07.2022
Otišao: 09.09.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 02.04.2022
Otišao: 03.07.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 11.12.2021
Otišao: 01.04.2022
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 17.08.2021
Otišao: 10.12.2021
Pozicija: Novak
Član od: 11.03.2021
Otišao: 16.08.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 01.02.2021
Otišao: 15.02.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.01.2021
Otišao: 30.01.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.01.2019
Otišao: 08.02.2019
Pozicija: Obavještajac
Član od: 15.02.2021
Otišao: 10.03.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.12.2018
Otišao: 04.01.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 07.10.2019
Otišao: 03.01.2021
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 24.07.2019
Otišao: 28.08.2019
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 19.03.2019
Otišao: 22.07.2019
Pozicija: Novak
Član od: 29.08.2019
Otišao: 06.10.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.02.2019
Otišao: 18.03.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 09.11.2018
Otišao: 08.12.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.09.2018
Otišao: 08.11.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 27.12.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 29.04.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 26.12.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 02.01.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 21.02.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.09.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 11.02.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.09.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.02.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 13.12.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.02.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 09.08.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 23.09.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 23.01.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 16.12.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.04.2018
Otišao: 06.08.2018