| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XM57 | 8 | 1518,74 | 769 | 738 | 46,75% | 1244,40 | |||||
| Tiger II | 8 | 1149,65 | 682 | 503 | 46,12% | 1199,22 | |||||
| Tiger I | 7 | 915,42 | 653 | 358 | 51,40% | 1114,43 | |||||
| E 100 | 10 | 2324,85 | 883 | 358 | 51,68% | 1766,43 | |||||
| T-34-85 | 6 | 474,88 | 418 | 351 | 47,01% | 725,97 | |||||
| Object 257 | 9 | 1436,67 | 792 | 236 | 47,03% | 1270,29 | |||||
| Object 430 | 9 | 1211,46 | 714 | 223 | 45,29% | 909,80 | |||||
| E 75 | 9 | 1175,49 | 740 | 153 | 47,06% | 907,13 | |||||
| T32 | 8 | 1448,08 | 912 | 148 | 56,08% | 1686,30 | |||||
| T-43 | 7 | 634,11 | 588 | 127 | 42,52% | 842,56 | |||||
| IS-7 | 10 | 1860,29 | 813 | 121 | 43,80% | 1335,00 | |||||
| IS-3 | 8 | 1093,75 | 760 | 105 | 54,29% | 1210,04 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 806,73 | 440 | 93 | 41,94% | 560,37 | |||||
| Churchill I | 5 | 426,15 | 327 | 86 | 47,67% | 743,13 | |||||
| Churchill VII | 6 | 387,25 | 373 | 81 | 45,68% | 484,93 | |||||
| Matilda | 4 | 389,40 | 359 | 75 | 50,67% | 981,24 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 1624,37 | 741 | 71 | 54,93% | 1115,53 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 639,84 | 495 | 67 | 43,28% | 884,16 | |||||
| Valentine | 3 | 411,38 | 285 | 63 | 36,51% | 1464,84 | |||||
| T-150 | 6 | 429,05 | 381 | 61 | 42,62% | 460,58 | |||||
| T110E5 | 10 | 2046,35 | 861 | 54 | 48,15% | 1514,66 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 280,00 | 230 | 46 | 52,17% | 477,75 | |||||
| M103 | 9 | 1601,33 | 872 | 45 | 51,11% | 1409,76 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 205,39 | 237 | 44 | 43,18% | 344,76 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1714,02 | 743 | 44 | 43,18% | 979,07 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 715,33 | 704 | 42 | 57,14% | 689,94 | |||||
| KV-1 | 5 | 366,98 | 325 | 42 | 38,10% | 504,92 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1176,10 | 607 | 39 | 33,33% | 970,35 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1747,00 | 705 | 36 | 38,89% | 1115,73 | |||||
| M41 | 5 | 212,32 | 194 | 34 | 44,12% | 125,33 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 539,56 | 447 | 32 | 56,25% | 1053,78 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 675,50 | 510 | 32 | 40,63% | 482,70 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1229,97 | 761 | 30 | 53,33% | 1329,92 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 446,60 | 517 | 30 | 46,67% | 529,77 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1240,59 | 689 | 29 | 44,83% | 1210,11 | |||||
| M8A1 | 4 | 329,17 | 303 | 29 | 44,83% | 721,47 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1660,89 | 859 | 28 | 42,86% | 1671,02 | |||||
| T-10 | 9 | 1690,93 | 835 | 27 | 44,44% | 1461,18 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 275,88 | 376 | 24 | 33,33% | 991,40 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 198,04 | 230 | 23 | 17,39% | 335,14 | |||||
| 14TP | 4 | 64,14 | 159 | 22 | 59,09% | 203,52 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 501,10 | 397 | 21 | 42,86% | 1792,28 | |||||
| KV-3 | 7 | 1150,10 | 762 | 20 | 55,00% | 1471,42 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1127,95 | 608 | 20 | 40,00% | 707,31 | |||||
| Object 430U | 10 | 1170,47 | 730 | 19 | 52,63% | 816,61 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 240,89 | 263 | 18 | 44,44% | 394,82 | |||||
| 56TP | 8 | 1056,50 | 615 | 18 | 27,78% | 975,29 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 505,83 | 625 | 18 | 66,67% | 866,56 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 1006,83 | 683 | 18 | 33,33% | 1010,88 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 381,82 | 363 | 17 | 47,06% | 753,08 | |||||
| KV-4 | 8 | 576,24 | 567 | 17 | 47,06% | 430,68 | |||||
| BT-7 | 4 | 238,50 | 297 | 16 | 43,75% | 677,69 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 903,00 | 524 | 16 | 25,00% | 663,19 | |||||
| T-44 | 8 | 630,57 | 600 | 14 | 50,00% | 660,13 | |||||
| Toro | 9 | 770,36 | 643 | 14 | 50,00% | 505,34 | |||||
| M15/42 | 3 | 459,62 | 423 | 13 | 38,46% | 1430,90 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 355,23 | 357 | 13 | 23,08% | 89,37 | |||||
| M2 Light | 2 | 294,50 | 310 | 12 | 41,67% | 1158,09 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 151,58 | 247 | 12 | 66,67% | 274,51 | |||||
| Marder 38T | 4 | 370,00 | 286 | 12 | 58,33% | 923,33 | |||||
| Tiger II Kuromorimine | 7 | 1035,50 | 830 | 12 | 66,67% | 1350,52 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 271,00 | 233 | 9 | 33,33% | 396,40 | |||||
| T6 Medium | 4 | 628,44 | 471 | 9 | 55,56% | 1531,49 | |||||
| TS-54 | 8 | 761,44 | 467 | 9 | 66,67% | 768,85 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 418,63 | 281 | 8 | 62,50% | 964,80 | |||||
| Valentine AT | 4 | 148,00 | 275 | 8 | 87,50% | 402,30 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 422,13 | 412 | 8 | 25,00% | 147,49 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 172,86 | 232 | 7 | 42,86% | 433,27 | |||||
| T-28 | 4 | 168,50 | 218 | 6 | 50,00% | 330,92 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 431,17 | 464 | 6 | 83,33% | 1521,20 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 139,33 | 161 | 6 | 33,33% | 259,39 | |||||
| T-60 | 2 | 81,50 | 68 | 6 | 0,00% | 99,42 | |||||
| BT-5 | 3 | 236,17 | 197 | 6 | 33,33% | 290,37 | |||||
| KR-1 | 11 | 1962,67 | 871 | 6 | 50,00% | 1078,82 | |||||
| 10TP | 3 | 249,40 | 250 | 5 | 40,00% | 820,16 | |||||
| SU-152 | 7 | 302,80 | 264 | 5 | 20,00% | 110,84 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 391,40 | 309 | 5 | 40,00% | 120,65 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 253,25 | 198 | 4 | 25,00% | 282,27 | |||||
| AMX 40 | 4 | 158,50 | 211 | 4 | 50,00% | 428,15 | |||||
| Black Prince | 7 | 687,25 | 589 | 4 | 25,00% | 606,21 | |||||
| TS-5 | 8 | 820,50 | 765 | 4 | 75,00% | 804,95 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 140,67 | 101 | 3 | 0,00% | 303,32 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 498,67 | 488 | 3 | 66,67% | 3320,23 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 646,33 | 443 | 3 | 33,33% | 408,21 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 217,00 | 209 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 80,00 | 82 | 2 | 0,00% | 42,97 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 158,00 | 142 | 2 | 50,00% | 661,83 | |||||
| BZ-68 | 9 | 951,50 | 408 | 2 | 0,00% | 574,93 | |||||
| M44 | 6 | 202,00 | 224 | 2 | 50,00% | 157,46 | |||||
| IS-M | 8 | 0,00 | 283 | 2 | 50,00% | 125,77 | |||||
| Object 705 | 9 | 2428,00 | 541 | 2 | 0,00% | 1681,07 | |||||
| ARMT | 5 | 168,00 | 290 | 2 | 50,00% | 194,38 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 510,50 | 750 | 2 | 50,00% | 1592,33 | |||||
| Löwe | 8 | 148,00 | 649 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 698,00 | 346 | 2 | 0,00% | 336,88 | |||||
| Renault FT | 1 | 121,00 | 222 | 1 | 100,00% | 696,93 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 448,00 | 299 | 1 | 0,00% | 1487,63 | |||||
| M14/41 | 2 | 375,00 | 485 | 1 | 100,00% | 1554,40 | |||||
| MS-1 | 1 | 0,00 | 18 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 103,00 | 125 | 1 | 0,00% | 46,90 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1936,00 | 1005 | 1 | 100,00% | 1654,19 | |||||
| IS-2-II | 8 | 0,00 | 399 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Windhund | 8 | 918,00 | 372 | 1 | 0,00% | 578,55 | |||||
| IT-3 | 4 | 106,00 | 216 | 1 | 0,00% | 27,35 | |||||
| TBT | 9 | 1056,00 | 363 | 1 | 0,00% | 484,21 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 0,00 | 167 | 1 | 100,00% | 261,00 |
KARAGUDUM
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 5237 | 25 | 74 | 74 | ||||
| Ø Razina | 7,55 | 8,00 | 8,00 | 8,00 | ||||
| Pobjede | 2461 | 46,99% | 9 | 36,00% | 33 | 44,59% | 33 | 44,59% |
| Izgubljene | 2713 | 51,80% | 16 | 64,00% | 40 | 54,05% | 40 | 54,05% |
| Neriješeno | 63 | 1,20% | 0 | 0,00% | 1 | 1,35% | 1 | 1,35% |
| Preživjele bitke | 1576 | 30,09% | 7 | 28,00% | 23 | 31,08% | 23 | 31,08% |
| Uništenih tenkova | 3425 | 0,65 | 11 | 0,44 | 46 | 0,62 | 46 | 0,62 |
| Odnos razaranja | 0,94 | 0,61 | 0,90 | 0,90 | ||||
| Otkriveno tenkova | 3413 | 0,65 | 11 | 0,44 | 31 | 0,42 | 31 | 0,42 |
| Počinjena šteta | 1.108,17 | 1.149,56 | 1.366,70 | 1.366,70 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 6531 | 1,25 | 23 | 0,92 | 52 | 0,70 | 52 | 0,70 |
| Obrambeni bodovi | 994 | 0,19 | 0 | 0,00 | 3 | 0,04 | 3 | 0,04 |
| Iskustvo | 635,95 | 670,68 | 696,24 | 696,24 | ||||
| WN7 | 871,31 | 554,09 | 829,79 | 829,79 | ||||
| WN8 | 1113,51 | 834,70 | 1166,09 | 1166,09 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 5237 | |
| Ø Razina | 7,55 | |
| Pobjede | 2461 | 46,99% |
| Izgubljene | 2713 | 51,80% |
| Neriješeno | 63 | 1,20% |
| Preživjele bitke | 1576 | 30,09% |
| Uništenih tenkova | 3425 | 0,65 |
| Odnos razaranja | 0,94 | |
| Otkriveno tenkova | 3413 | 0,65 |
| Počinjena šteta | 1.108,17 | |
| Bodovi zauzimanja | 6531 | 1,25 |
| Obrambeni bodovi | 994 | 0,19 |
| Iskustvo | 635,95 | |
| WN7 | 871,31 | |
| WN8 | 1113,51 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 25 | |
| Ø Razina | 8,00 | |
| Pobjede | 9 | 36,00% |
| Izgubljene | 16 | 64,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 7 | 28,00% |
| Uništenih tenkova | 11 | 0,44 |
| Odnos razaranja | 0,61 | |
| Otkriveno tenkova | 11 | 0,44 |
| Počinjena šteta | 1.149,56 | |
| Bodovi zauzimanja | 23 | 0,92 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 670,68 | |
| WN7 | 554,09 | |
| WN8 | 834,70 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 74 | |
| Ø Razina | 8,00 | |
| Pobjede | 33 | 44,59% |
| Izgubljene | 40 | 54,05% |
| Neriješeno | 1 | 1,35% |
| Preživjele bitke | 23 | 31,08% |
| Uništenih tenkova | 46 | 0,62 |
| Odnos razaranja | 0,90 | |
| Otkriveno tenkova | 31 | 0,42 |
| Počinjena šteta | 1.366,70 | |
| Bodovi zauzimanja | 52 | 0,70 |
| Obrambeni bodovi | 3 | 0,04 |
| Iskustvo | 696,24 | |
| WN7 | 829,79 | |
| WN8 | 1166,09 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 74 | |
| Ø Razina | 8,00 | |
| Pobjede | 33 | 44,59% |
| Izgubljene | 40 | 54,05% |
| Neriješeno | 1 | 1,35% |
| Preživjele bitke | 23 | 31,08% |
| Uništenih tenkova | 46 | 0,62 |
| Odnos razaranja | 0,90 | |
| Otkriveno tenkova | 31 | 0,42 |
| Počinjena šteta | 1.366,70 | |
| Bodovi zauzimanja | 52 | 0,70 |
| Obrambeni bodovi | 3 | 0,04 |
| Iskustvo | 696,24 | |
| WN7 | 829,79 | |
| WN8 | 1166,09 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen